Stemmen op 6 maart Verkeersmaat regelen tijdens carnaval Ontwerp "Wijziging bestemmingsplan De Hulst 2 - vestiging discotheek" Omleidingsroute Brukske DIRKX VAN SOEST medewerksters m/v Woningwet Wet ruimtelijke ordening Reiniging en inspectie van de riolering Horeca Handboog schutterij 'Ons Genoegen' Wet milieubeheer PEEL EN MAAS Donderdag 7 februari 2002 - Pagina 2 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het verbouwen van een super markt aan de Veitumse Klef- fen te Venray tnv Schuitema Vastgoed B.V., Postbus 325 te Amersfoort; - het vernieuwen van de pui aan de Grotestraat 26 te Venray tnv G.W.M. Pelzer, Maashe- seweg 27; - het bouwen van een serre aan de Veenmos 39 te Yssel- steyn tnv R.C.H.J. Kuenen, Veenmos 39; - het plaatsen van een dakkapel aan de Mambostraat 122 te Venray tnv P.M. Hendriks, Mambostraat 122; - het veranderen bedrijfsge bouw aan het Keizersvel d8 te Venray tnv Van Lipzig Aluminium Systemen, Kei- zersveld 8. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van een woning aan Haag 50 te Merselo tnv C. Hermans- Pluk, Haag 15; - het slopen van een woning, werkplaats, machineloods en opslagruimte aan Haag 33 te Merselo tnv J.P.M. Poels, Veldstraat 28; Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouwtoestem ming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuis je aan de Liesbeth Ribbius- straat 3 te Venray tnv C.L. Yu-Ling, Liesbeth Ribbius- straat 3; Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een garage aan de Albionstraat 34 te Leunen tnv B.L.J. Sijmons, Albionstraat 34; - het veranderen/vergroten van de woning aan de Pioniers- straat 44 te Ysselsteyn tnv H.J.M. van de Weijer, Pio niersstraat 44; - het vernieuwen clubhuis en kleedlokaal aan de Yssel- steynseweg 94 te Ysselsteyn tnv Tennisvereniging Yssel steyn, Ringweg I te Yssel steyn; - het plaatsen reclamezuil aan de Stationsweg 183 te Oos trum tnv Autobedrijf G.H.V., Stationsweg 183; - het vergroten woning aan de Dakdekkerstraat 8 te Ven ray tnv A.G.M. Hermans, Dakdekkerstraat 8; - het bouwen van een voetgan gersbrug aan de Zuidsingel te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Ven ray; - het vervangen raam door nooduitgang aan de Hense- niusstraat 13 te Venray tnv T.H.W. Voesten, Henseni- usstraat 13; - het plaatsen van een antenne installatie aan de Deputé Petersstraat 30 te Oirlo tnv KPN Mobile The Nether lands B.V., Pegasusweg 2 te Tilburg. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder In verband met diverse carna valsoptochten zijn de volgende wegen tijdelijk, geheel of gedeel telijk, afgesloten voor alle bestuurders. Overzicht alle carnavalsoptochten 2002 VENRAY, Jeuedvastelaovend "De Hazekeutel": zondag 10 februari, aanvang 14.30 uur: Patersstraat, Grotestraat, Marktstraat, Hoenderstraat, Langeweg, Merseloseweg, Schouwburgplein, Hensenius- plein (ontbinding). CASTENRAY, "De Schanse knuppels": zondag 10 februari, aanvang 14.11 uur: Lollebeek- weg, Past. Verheggenstraat, Rietweg, Horsterweg overste ken, Castenrayseweg, Castelos- traat, Campagnestraat, Mat- thiasstraat, Horsterweg oversteken - Lollebeekweg (ontbinding). OOSTRUM, "De KarkJingels": zondag 10 februari, aanvang 14.44 uur: Dorpsplein, Mgr. Hanssenstraat, Ooster Thien- weg, van Broekhuizenstraat, Geijsterseweg, Mgr. Hanssen straat dorpsplein (ontbinding). LEUNEN, r"t Knölleke": zondag 10 februari, aanvang 14.1 I uur: St. Catharinastraat, Vullings straat, Boodenstraat, Trijnes- straat, van Megenstraat, St. Cat harinastraat, Gussenstraat, Albionstraat, St. Catharinas traat, Apolloniastraat, Kapelweg De komende 6 weken (van 5 februari t/m 22 maart) wordt er op verschillende plaatsen binnen de gemeente gewerkt aan en in de riolering. Een gedeelte van de riolen zal gereinigd worden en tevens zullen we riolen van binnen uit inspecteren met een robotcamera. De reiniging gebeurt door middel van een hoge druk waterstraal. Alle voorzorgs maatregelen zijn genomen om zo weinig mogelijk overlast te bezorgen. Mocht het deson danks toch gebeuren dat er overlast optreedt, dan kunt u bellen met onze toezichthouder dhr. Park (06 - 53 10 37 62). (ontbinding). MERSELO, "De Zagewetters": zondag 10 februari, aanvang 14.00 uur: Haag, Grootdorp, Weth. Pubbenstraat, Coppelen- berg, Grootdorp, Kleindorp, Dorperveld, Coppelenberg, Grootdorp - Haag (ontbinding). HEIDE, "De Hetsbuülen": zon dag 10 februari, aanvang 14.1 I uur: Heidseweg bij de kerk, Meester Driessenstraat, Groe- neweg, Heidseweg, Gelderkoel (ontbinding). VREDEPEEL, "De Klute-trap- pers": zondag 10 februari, aan vang 14.00 uur: Johan van Wyt- tenhorstweg, Johan van Stalbergweg, Keizer Karelweg, Twistweg (ontbinding). VENRAY, De Piëlhaas": maan dag I I februari, aanvang 14.1 I uur: Merseloseweg, Bergweg, Hoenderstraat, Marktstraat, Grote Markt, Hofstraat, Juliana- singel, Poststraat, Patersstraat, Paterslaan tot aan de kruising met de Langstraat (Witte Huis/Eigen Wijze) (ontbinding). Opstelroute: Langstraat en Lan geweg. VENRAY, Boereb rul left: dinsdag 12 februari, aanvang 14.1 I uur: Schouwburgplein, Hensenius- plein, Grotestraat, Passage, Schoolstraat, Marktstraat, Grote Markt (ontbinding). YSSELSTEYN, "De Piëlreus": dinsdag 12 februari, aanvang 14.11 uur: Peter Janssenweg, Kerkweg, Lovinckplein, Putten- weg, Van Beurdenweg, Litsen- bergweg, Pater Tulpstraat, Put- tenweg, Pioniersstraat, Moerslag, Pioniersstraat, Tim- mermannsweg, Lovinckplein (ontbinding). OOSTRUM, "Boerebrulleft": dinsdag 12 februari, aanvang 14.44 uur: Mgr. Hanssenstraat, Ooster Thienweg, van Broek huizenstraat, Geijsterseweg, Vlasakker, Randenrade, Water molenstraat, Mgr. Hanssen straat (ontbinding). OIRLO, "De Spurriemök": Geen aanvraag ontvangen. VEULEN, "Ut Dartele Veule": Geen aanvraag ontvangen. - Algemeen: Vanwege de situering van een tweetal feesttenten op het Schouwburgplein en het Hense- niusplein zullen een aantal fiets- Èaden afgesloten worden. >eze maatregel gaat in op dins dag 5 februari en zal duren tot donderdag 14 februari (of voor zover korter als langer dan nodig) geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen woning met bijge bouwen aan de Broekweg 21 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Ven ray; - het slopen van een stal aan de Rouwkuilenweg 16 te Yssel steyn tnv Mts. Van Rosmeu- len-Van Meer, Rouwkuilen weg 16 te Ysselsteyn; - het slopen negen pluimvee stallen aan de Twistweg 12a en 14 te Ysselsteyn tnv H. van Deurzen, Fuik 3 te Han del; - het slopen varkensstal aan de Brienshoekweg 3 te Leunen tnv Maatschap Hendrix, Brienshoekweg 3 te Leunen; - het slopen goederenopslag ruimte aan de Timmerman- nsweg 82 te Ysselsteyn P.W.J. Philipsen, Timmer- mannsweg 82. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in achtgenomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Vaststelling hogere grenswaarden Wet Geluidhinder Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat van Gedeputeerde Staten van Limburg een besluit is ont vangen ter vaststelling van hogere grenswaarden als bedoeld in artikel 83 van de Wet geluidhinder ten behoeve van de bouw van 2 woningen aan en nabij de Langstraat te Venray. Het besluit ligt vanaf 8 febru ari 2002 voor 6 weken ter inza ge op het gemeentehuis, afde ling Publieksdiensten, Raadhuisstraat I te Venray. Openingstijden: maandag van 12.00 tot 20.00 uur; dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij over eenkomstig artikel 6 van de Drank- en Horecawet bekend dat tot vier weken na publicatie van deze kennisgeving bij de balie van de afdeling Publieks diensten (locatie 2) van het gemeentehuis tijdens de ope ningsuren ter inzage ligt de ont- werpvergunning Drank- en Horecawet ten name van Hand boogschutterij 'Ons Genoegen' voor de inrichting Gezellenbaan 4b te Ysselsteyn. Aan deze ontwerpvergunning zijn voorschriften verbonden ter voorkoming van ongewens te mededinging als in de wet bedoeld (paracommercialisme). Belanghebbenden in de zin van Algemene wet bestuurs recht kunnen zowel schriftelijk (postbus 500, 59000 AM Ven ray) als mondeling (tel. 0478- 526431of tijdens een te maken afspraak) hun zienswijze ken baar maken. Nadere inlichtingen kunnen op genoemd telefoonnummer worden verkregen Venray, 5 februari 2002 Namens burgemeester en wet houders voornoemd, Plv. Hoofd Openbare Orde en Veiligheid, J.A.P.M. Gommans. Gedurende de inzagentermijn kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Sta ten van Limburg, afdeling AJZ, cluster rechtsbescherming, Postbus 5700, 6202 MA te Maastricht. Inspraakverordening gemeente Venray verzoek om vrijstelling bestemmingsplanvoors chriften ex artikel 19.1 Wet op de Ruimtelijke Ordening Het college van burgemeester en wethouders van de gemeen te Venray maakt bekend dat een verzoek is ontvangen van VOF dierenasiel Goumans-Hermus voor het realiseren van nieuw bouw aan de Sint Joseflaan 2 te Smakt t.b.v. opvang van honden. Aan dit verzoek kan alleen medewerking worden verleend indien vrijstelling wordt gegeven van de voorschriften van het geldend bestemmingsplan. Ter voorbereiding op het col- legebesluit liggen de op het ver zoek betrekking hebbende stuk ken met ingang van 8 februari 2002 voor een periode van twee weken ter inzage op het gemeentehuis van Venray. Inwoners en personen die een belang hebben in onze gemeen te kunnen gedurende de inza- genlegging schriftelijk hun ziens wijze aan ons kenbaar maken. Op grond van de verordening bestaat tevens het klachten recht. Tot 5 april 2002 bestaat de mogelijkheid om schriftelijk een klacht in te dienen over de wijze van uitvoering van deze inspraakprocedure. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouw- meldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewer king te verlenen. - het vergroten woning aan de Hoeveweg I te Venray tnv C.W.A.M. Biemans, Hoeve- weg I; - het plaatsen zichtscherm aan de Rijksweg A73 Noord tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het bouwen van een woning aan de Gezellenbaan 5 te Ysselsteyn tnv H. Gooren, Gezellenbaan 5; - het vergroten van de woning aan de Horsterweg 46 te Castenray tnv L. Hendrikx, Horsterweg 46; - het uitbreiden van de woning aan de Smakterveldweg 14 te Venray tnv C. Blenk-de Groot, Smakterveldweg 14; - het bouwen van een compos- teerloods aan de Ysselsteyn- seweg 25 te Heide tnv Hou- bensteyn Holding b.v., Ysselsteynseweg 69 te Yssel steyn; - het veranderen varkensstal in stallingsruimte aan de Wans- sumseweg 15 te Oostrum tnv de heer Camps, Randen rade 33 te Oostrum; - het bouwen duivenhok aan de Beemdkroon I te Venray tnvJ.M.P. Goumans, Maashe- seweg 72 te Venray; - het oprichten mestverwerking aan de Steegse Peelweg te Ysselsteyn tnv Orgadry te Ysselsteyn; - het bouwen van een tijdelijke werktuigenberging aan de Ysselsteynseweg 76 te Yssel steyn tnv J.H.A. Houben, Ysselsteynseweg 76. De op de verzoeken betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 februari 2002 gedurende 4 weken voor eenie der ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 7 februari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen In verband met de aanleg van een verkeersplateau in de wijk Brukske Noord-West, ter hoogte van de Beethovenstraat, zal in de periode 14 februari t/m I maart 2002 de noordelijke tak van rond weg Brukske richting Kiosk wor den afgesloten voor alle door gaande verkeer. Dit betekent voor de bewoners van de volgen de straten dat zij gedurende deze periode via een omleiding naar hun bestemming kunnen: Chopin- straat, Griegstraat, Handelstraat, Largostraat, Andantestraat, Menuetstraat, Allegrostraat en Moderatostraat. Tevens zullen alle bezoekers van de Kiosk van de omleidingsroute gebruik moe ten maken. De bewoners van de Bachstraat kunnen de normale route volgen. De bewoners van de Beethovenstraat kunnen via de Chopinstraat hun bestemming bereiken. De omleidingsroute welke gevolgd dient te worden loopt via de Henri Dunantstraat, bij de rotonde rechtsaf het Bruks ke in, en via Brukske Noord-Oost en de Kiosk de wijk Brukske Noord-West in. De omleidings route zal middels borden worden aangegeven. Uitvoeringsperiode kan door slechte weersomstan digheden opschuiven. Voor vra gen kunt U contact opnemen met de Gemeente Venray, dhr. W. van den Heuvel (tel.nr. 523583). De genoemde meldingen en alle op de meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdien sten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-mel dingen zijn binnengekomen van: - F.J.T.M. Houwen, Bremmen- kamp 14 te Oirlo voor het uitbreiden/wijzigen ingevolge het besluit akkerbouwbedrij ven milieubeheer voor de inrichting, gelegen aan de Bremmenkamp 14 te Oirlo. - P.H.V. "De Verdediger" P/a Hagelweg 28 te Venray voor het van toepassing worden van het besluit horeca-, sport-, en recreatie inrichtin gen milieubeheer voor de inrichting, gelegen aan de Beekweg ongenummerd te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 7 februari 2002 tot en met 21 februari 2002 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 7 februari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Ontheffingen bij höreca-inrichting gebonden festiviteiten Op basis van het gestelde in de Algemene Plaatselijke Verorde ning (APV), het besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer en de Regeling "geluidsnormen bij horeca-inrich- ting gebonden festiviteiten en bij evenementen" wordt de moge lijkheid gegeven om bij festivitei ten overschrijding van de geluids voorschriften toe te staan, indien hiervoor ontheffing is verleend. Er wordt onderscheid gemaakt tussen collectieve en individuele dagen waarop festiviteiten kun nen plaatsvinden (dit worden col lectieve- respectievelijk individu ele dagen genoemd). Gedurende de dagen waarop een ontheffing van toepassing is, is sprake van een verruiming van de geluids voorschriften zoals opgenomen in het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer. Collectieve festiviteiten Collectieve festiviteiten zijn festiviteiten die niet specifiek aan een of een klein aantal inrichtin gen zijn verbonden. Op basis van artikel 4.1.2 van de APV is burgemeester en wet houders bevoegd om collectieve dagen aan te wijzen. Het college van burgemeester en wethou ders heeft besloten om voor het jaar 2002 de volgende festivitei ten aan te wijzen als collectieve dagen: 4 dagen carnaval (zaterdag tot en met dinsdag) I dag Koninginnedag Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 14 lid 2 de voorschriften van het bestemmingsplan "De Hulst 2" afdeling 3.4 van de Algeme ne wet bestuursrecht bekend, dat van vrijdag 8 februari 2002 tot en met donderdag 7 maart 2002 het ontwerp "Wijziging bestemmingsplan De Hulst 2 - vestiging discotheek" ter inzage ligt. Het plan vormt het planolo gisch en juridische kader voor een wijziging van de bestemming "Bedrijven en kantoren" in een zodanige bestemming dat er een discotheek gevestigd kan wor den. Het ontwerpwijzigingsplan ligt voor belanghebbenden ter inza ge bij de afdeling publieksdien sten in het gemeentehuis. Raad huisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdien sten, telefoonnummer 0478- 523333. Gedurende de periode van terinageligging kunnen belanghebbenden zienswijzen indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, 7 februari 2001 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris 6 dagen kermis Venray kom (vrijdag tot en met woensdag) 4 dagen kermis overige dor pen (zaterdag tot en met dins- dag) I dag oudejaarsavond. Indien de exploitant van een horeca-inrichting gebruik maakt van een collectieve ontheffing en hiertoe de verzegeling van diens geluidsbegrenzer wenst te ver breken, dan dient hij zij hiervan voorafgaand aan het verbreken melding te doen bij de afdeling Bouwen en Milieu. Individuele festiviteiten Een individuele festiviteit is een festiviteit die verbonden is aan een of een klein aantal inrichtin gen. Ingevolge artikel 4.1.3 van de APV is bepaald dat het maximaal aantal te verlenen ontheffingen per kalenderjaar ten behoeve van individuele festiviteiten afhanke lijk is van de mate van akoesti sche isolatie. Er is in beginsel recht op maximaal 4 dagen indien: - er geen akoestisch onder zoek voorhanden is of; - uit het akoestisch onderzoek niet blijkt bij welk geluidsniveau aan de van toepassing zijnde geluidsnorm kan worden voldaan of; - uit het akoestisch onderzoek blijkt dat het aangetoonde geluidsniveau waarbij aan de geluidsnormen kan worden vol daan gelijk is aan of lager is dan 80 dB(A). Er is recht op meerdere dagen als uit een akoestisch onderzoek blijkt dat het geluids niveau waarbij aan de geluidsnor men kan worden voldaan hoger is dan 80 dB(A). Afhankelijk van dit zendniveau kunnen maximaal (inclusief de bovenstaande 4 dagen) de volgende aantallen dagen worden verleend: Aantal aangetoond dagen zendniveau dB(A) 5 81 tot en met 85 6 86 tot en met 90 7 91 tot en met 95 8 96 tot en met 100 9 101 tot en met 105 10 groter dan 105 De extra ontheffingsdagen zijn alleen mogelijk voor festiviteiten die binnen de akoestisch geïso leerde gedeelten van de inrich ting plaatsvinden met gesloten ramen en deuren. Bij maximaal vier individuele dagen is de ont heffing van toepassing voor festi viteiten die zowel binnen als bui ten het bebouwde de inrichting plaatsvinden. Voorwaarde voor het verkrij gen van een ontheffing voor etjj individuele festiviteit is dat c| houder van de inrichting tenmir] ste drie weken voor aanvang v; de festiviteit het college van bu gemeester en wethouders ee- verzoek om ontheffing heeft ing] diend. Verzoeken die te laat wor den ingediend worden buife behandeling gelaten. Het formiiJ^ lier dat het college hiervoor heet'*1 vastgesteld is verkrijgbaar bij afdeling Bouwen en Milieu. inrichtinghouder wordt verzoek om bij iedere individuele festiv* teit dit formulier te gebruiken in te dienen. Met ingang van ij' februari 2002 worden alle ver leende ontheffingen gepubliceert in Peel Maas. Ni Voorschriften met betrekking tot ontheffing voor collectieve en individuele dagen Overigens is de exploitant vai een horeca-inrichting gedurend de tijden van ontheffing (zowtV collectief als individueel) verplidr." te doen en na te laten hetgeet'1 redelijkerwijs gevergd kan woij den om overmatige hinder tk, voorkomen. Gelet daarop zijn aaL,' een ontheffing voorschriften veijpl bonden. Globaal richten de voor. 5;. schriften zich op het volgende: 'ju een ontheffing geldt van^pt 18.00 uur en eindigt om 24.00 uilpi of om 01.00 uur als de aansluip tende dag een zaterdag, zondjjBt en/of nationale feestdag is) of t»vr 0.200 uur(als de aansluitende dï'sl. een nieuwjaarsdag is) er is een maximum gestel aan het geluidsniveau op de gevet van woningen van derden, bi^ overschrijding kan de ontheffinj worden ingetrokken; J(- ramen en deuren van dL, inrichting dienen gesloten te zijnE, aanwijzingen van gemeente wege met betrekking tot he\\ geluidsniveau alsmede aanwijziw- gen van de politie ter handhaving van de openbare orde en veilig heid dienen stipt te worden opgt volgd. Nadere informatie kan worde<K ingewonnen bij de afdeling Bow- wen en Milieu, telefoonnumme 0478-523643. Venray, 7 februari 2002 Burgemeester en wethouders vi Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieuj C.Th. van Velzen. Taxaties Advies Te koop - Venray op industrieterrein de Brier een bedrijfspand met inpandige kantoor ruimte en bedrijfsruimte (945 m') gelegen op een perceel van 3000 m*. Perfecte omsluiting, Koopsom: ƒ1.150.000.- k.k. Te koop - Venray een nieuw gebouwd bedrijfspand met kantoorruimte (215 m3) en bedrijfsruimte (340 nf) gelegen op industrieterrein het Keizersveld, met aansluiting A73. Aanv, direct. Koopsom: ƒ1.150.000,- k.k. Te koop - Vlakwater nog slechts 5 bouwkavels, gelegen op het mooiste plekje van Venray. Nabij centrum en bossen. Bestemd voor vrijstaande woningbouw. Per celen vanaf 1320 m3. Koopsom: ƒ525,- per m' Te huur - Venray Een praktijk c.q. kantoorruimte gelegen aan de Langstraat 106 bestaande uit o.a. 2 ruime spreek kamers, 2 behandelkamers en ruime wachtruimte. Totale oppervl. 115 m' Huursom: ƒ1890,- per maand Via kantoor Venray 0478-586408 Alle kiesgerechtigden voor de gemeenteraadsverkiezing op 6 maart a.s. krijgen binnenkort een oproepkaart thuis bezorgd. Per woning krijgt u ook een kandidatenlijst geleverd. Kiesgerechtigd voor de gemeenteraad is iedereen die op 6 maart 18 jaar of ouder is op 22 januari jl. stond inge schreven in de GBA (bevol kingsadministratie) van Venray, en de Nederlandse nationaliteit bezit. Tevens zijn stemgerech tigd onderdanen van een EG- land, woonachtig in ons land per 22 januari èn de niet-Nederlan- der die op 22 januari vijf jaren legaal in ons land woonde. Stemmen in een stembureau naar keuze Voor een goede regeling van de verkiezing is de gemeente Venray ingedeeld in 22 stembu reaus. U ontvangt dus een oproep voor een bepaald bureau.U kunt slechts in een ander Venray's bureau gaan wij zoeken ter versterking van onze bediening voor circa 10-20 uur in de week informatie en sollicitatie over deze functie kunt U richten bij aan: Restaurant Buitenlust Maasheseweg 76, 5804 AD Venray t.a.v. Bart Jacobs. stemmen als u voorafgaand aan de verkiezing hiervoor iets organiseert. U heeft 2 mogelijkheden: - schriftelijk via een daartoe ontworpen formulier dit aan ons verzoeken; dit kan tot uiterlijk 20 februari; - tijdens de openstelling even langs komen met uw oproepkaart; deze wordt dan omgezet in een kiezers pas; dit kan tot en met I maart (onze openstellingstij den: maandag van 12.00 tot 20.00 uur en de overige werkdagen van 9.00 tot 13.00 uur). Stemmen bij volmacht Indien u bent verhinderd dan kunt u uw stem uitbrengen per volmacht. Het meest handige daarbij is iemand machtigen die in uw eigen stembureau zijn d haar stem moet uitbrengen. Ds oproepingskaart geeft ruimte om dit te regelen. Degene aar wie u de volmacht geeft kan dar uw stem tegelijk met zijn of haar eigen stem uitbrengen. Ook is het mogelijk iemand te machtigen buiten uw eiger stemdistrict. Hiervoor moete een formulier afhalen bij onze afdeling Publieksdiensten er ingevuld en al retourneren uiterlijk op 20 februari. Als gemachtigde mag iedere kle- zer slechts 2 volmachten aanne men! Mocht u verder nog vragen heb ben dan kunt u even bellen mei de afdeling Publieksdiensten: 523333. STEMMEN.DOC Flyers Internet U wilt een professionele website die uw doelgroep aanspreekt? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie, voor: communicatieadvies ontwerp en bouw van websites actualisering en onderhoud van websites e-commerce providerdiensten domeinregistratie (uw bedrijf.nl) webpromotie Uw interne communicatie kan beter? Met behulp van een intranet optimaliseren wij uw bedrijfsprocessen. Bekijk alvast onze website: www.flyers.nl Flyers Internet Communicatie uw p@rtner in de virtuele wereld! Grootdorp 89 - 5815 AN Merselo Tel.: 0478-546293 - Algemeen@flyers.nl

Peel en Maas | 2002 | | pagina 20