Medailles voor synchroonzwemsters Sport- Verenigingsinfi Leopold van Asten valt dubbel in de prijzen Jumpers'76 verliest van hekkensluiter Jeugd bowlingteam blijft aan kop Dames Red Stars verslaan concurrent Red Stars blij met initiatief Winst voor Rooyse heren Carnaval De Bonte Koe Inleveren kopij Rooyse VK Platform Lage Inkomens Geslaagd Oud papier Op reis met D'n Oldtimer Vuurwapens Geen buitenlandse spelers op NK tafeltennis Aostrumse Zangkompeneej Confetti De Bandelieren Tomorrow People Rincón Espanol Ysselsteynse springruiter ongenaakbaar in Roggel j Venray's Mannenkoor Euterpe Harmonie- Orkest Noord- Limburg De Springplank Op 't Nipperke Collegium Vocale MMSK St. Petrus'Banden Venrode Jong Nederland Venray Wijkgebouw Den Hoender Zangers van S Frans Het Zonnelied Ars Musica Slangensporen in de Peel Hakkespits in Beukenrode PEEL EN MAAS Donderdag 7 februari 2002 - Pagina Afgelopen weekend zijn in zwembad De Sprank de Limburg se A-kampioenschappen synch- roonzwemmen gehouden. Zeven Limburgse verenigingen streden om de hoogste eer. 's Zaterdags werd de techniekwed strijd gehouden, 's zondags werden de veelal indrukwekkende solo's, duetten en groepsnummers geshowd. De organisatie van deze kampioen schappen was evenals die van voor gaande kampioenschappen in han den van Spio. Zaterdag is er door 24 zwemsters van Spio gezwommen in vijf catego rieën, te weten Agegroup 1, Ageg- roup 2 en Agegroup 3, Fina junioren en Fina senioren. Er zijn tijdens deze techniekwed strijd net geen ereplaatsen behaald, wel is er een limiet behaald voor de Nederlandse Jeugd Kampioenschap pen door Dian Wellen in Agegroup 2. Zondagmiddag gingen 24 synch roonzwemsters van Spio te water om hun beste beentje voort te zetten. Iedereen zag er op en top uit, com pleet met make-up, rijk versierde bad pakken en haarstukjes en niet te ver gelen de neusklem. Deze ploeg van Spio heeft acht van de 44 uitvoeringen laten zien aan het publiek. Spio was vertegenwoordigd met drie solo's, drie duetten en twee groepsdansen. De muziekkeuzes van de verschil lende verenigingen varieerden enorm. De sfeer op de tribunes was uitstekend en dankzij de vele aanmoe digingen van de fans uit Venray en omgeving hebben de zwemsters van Spio vijf ereplaatsen in de wacht gesleept. Bij de solo's 13 jaar en jonger behaalde Suzan Ploegmakers de derde plaats met haar uilvoering op de muziek van I'm late. Bij de solo's 18 jaar en jonger werd Amandine van de Ven tweede (zie foto). Dan de groepsuitvoeringen. Bij de groepen 13 jaar en jonger hebben Fieke Classens, Janne Driessen, Petra Geven, Imke Iiofmans, Suzan Ploeg makers, Shannon van Sambeek, Syl- Tijdens de Limburgse kampioen schappen synchroonzivemmen in zwembad De Sprank in Venray waren heel wat hoogstandjes in het water te zien. vie-Elise Schaminée, Marcha Toonen en Kimberly Goemans de eerste plaats behaald. De groep van meiden in de leeftijd 18 jaar en jonger, waarin Moniek Clas sens, Cinderella Goemans, Karin van den Heuvel, Kim Janssen, Hanneke Peeters, Tetske Peeters, Melanie van Sambeek en Amandine van de Ven zwommen, werd verdienstelijk twee de. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Zaterdagavond moest in Uden het herenteam van Jumpers'76 met ruime cijfers de meerdere erkennen tegen Graphiset Rush: 95-74. Het lijkt er dit seizoen steeds meer op dat iedereen van iedereen kan winnen in de overgangsklasse B. Twee weken geleden gaf bijna nie mand nog iets voor de kansen van het team uit Uden. Vorige week.werd met ruime cijfers gewonnen van sub topper Akros en deze week werd het team uit Venay aan de zegekar gebon den. Het gevolg van deze overwinnin gen is dat men weer aansluiting heeft met de andere teams uit deze poule en dus nog van alles mogelijk is. Zo zullen acht teams de komende maanden nog op hun tellen moeten passen in de strijd tegen degradatie. Het team van Patrick Klomp had het verlies vooral aan zichzelf te wijten Hoewel men de wedstrijd goed begon werd er buiten de eerste perio de (20-26) absoluut niet als team gespeeld. Rush, sinds lange tijd weer compleet profiteerde hier direct van en vanaf de tweedeperiode dicteerde ze de wedstrijd. Bij rust had men de achterstand al omgebogen in een 48- 40 voorsprong. Na de pauze leek het er even op dat Jumpers'76 toch nog terug kon komen, mede doordat enkele afstandsschoten goed vielen, maar de thuisploeg betaalde met gelij ke munt. Prompt ontstond er vanuit frustratie over het eigen falen irritatie naar de scheidsrechters en vergat de Venrayse ploeg te basketballen. Via 71-62 maakte de ploeg uit Brabant het in de vierde periode zonder proble men af 95-74 Topscorers Jumpers'76: Sergy Chia met 19 punten en Marcel Abgaou met 16 punten. Naast de 'wederopstanding' van Rush waren er vorige week en vooral afgelopen weekend enkele verrassende uitsla gen. Zo maakten beide koplopers een misstap. Weert verloor ruim Akros en PSV verloor van stadsgenoot Tantalus. Het komend weekend ligt de com petitie stil i.v.m de carnaval. Over twee weken is er de uitwedstrijd tegen Vido. Het Venrayse jeugdbowlingteam, bestaande uit Dennis Voesten, Bram Snellen, Eric Minten, Lisa Jansen, Daisy Kuijsters, Koen Rooijmans, Luke Verhoeven en Antoon Camps, heeft na de derde van vier ontmoetin gen in de uitwisseling haar voor sprong kunnen behouden. Het team eindigde ditmaal met 2938 pins als vierde en laatste achter Mill (3126), Boekei (3066) en Veghel (2978). Toch werd er gemiddeld goed ges coord. Venray gaat (nog) met een kleine voorsprong aan de leiding met 8662 pins, gevolgd door Mill (8606), Boekei (8402) en Veghel (8384). De laatste wedstrijd wordt in Mill gespeeld. Lisa Jansen (464 pins) en Eric Minten (452 pins) waren de uit blinkers aan Venrayse zijde. Lisa Jan sen scoorde met 171 de hoogste game. In de Harrie Claessens League waren er uitstekende scores te note ren van Bart van Rens (226), Jeroen Broers (212 en 203), Marlijn Mager- mans (208), Lars Lenssen (202) en Tim van Houdt (199). In de stand breidde Mitch Gommans zijn voor sprong uit (mede dankzij zijn game van 153 en 154) en leidt nu met 591 punten, gevolgd door Florien Hazeu (met 154 en 155 ook uitstekend op dreef) met 327 punten en Kevin Lit- jens met 306 punten. Jeroen Broers (de laatste weken goed in vorm) rukte met zijn 182,5 gemiddeld op van de achtste naar de vierde plaats en heeft nog slechts 2 punten achters tand op de top drie. Lars Lenssen (189,2) kwam qua gemiddelde als beste uit de bus en kon ook enkele plaatsen winst boeken. Zaterdag is vanwege carnaval geen bowlen. Afgelopen zondag speelde het damesteam van TTV Red Stars de uitwedstrijd in en tegen Amster dam. Het duel was oorspronkelijk gepland voor zaterdag 2 februari, maar kon dus om bekende rede nen niet doorgaan die dag. Dat mocht de pret niet drukken, want de Venrayse dames trokken aan het langste eind: het werd een prima 4-6 overwinning, waarmee één van de concurrenten meteen op achterstand is gezet. Sabina Larmené ontpopte zich tot kopvrouw door ongeslagen te blijven. Ze had wel enige moeite om aan de goede kant van de score te blijven, want tegen Heieen Hop werd het 20- 18 in de vijfde game. Danielle Poels zoekt nog naar de vorm en won op wilskracht twee partijen. Vanja Santic tenslotte wist eenmaal te winnen. Bijna traditiegetrouw ging het dubbel verloren. In ieder geval is Red Stars nu al koploper met drie punten voor sprong op Brandersstad. WINST HEREN De vorm begint bij Patrick Zwiers gelukkig terug te komen. Tegen Rena- ta 1 won Patrick tweemaal en leverde daarmee het enige verliespuntje in. Ronald Bogaard en Jeroen Renkens bleven tijdens de spannende wed strijd ongeslagen. Ook het dubbel van Bogaard en Zwiers trok aan het lang ste eind. Hiermee is de misstap van vorige week (5-5 tegen Westa) enigs zins goedgemaakt en maken de heren zich op voor een spannende competi tie. Koploper Fürst Kantoors (16) slaat nu twee punten voor op Red Stars (14), dat Westa vooralsnog naast zich moet dulden. JEUGD Afgelopen zondag werd in Kudel- staart de achtste finale gespeeld van de Nationale Jeugdmeerkampen. Ben Hortulanus wist zich knap voor de volgende ronde te plaatsen. Hij verl oor alleen van Kasper ter Luune, die duidelijk een maatje te groot was. Erik van den Munckhof speelde bij de junioren een heel goede poule, die hij startte met winst op favoriet Pim Mos terd. Helaas verloor Erik vervolgens onnodig van twee spelers, die uitein delijk met een tweede en derde plaats doorgingen. Daphne Bovee kon jam mer genoeg niet meespelen vanwege een vervelende rugblessure. Tijdens de kwartfinale wordt Ben vergezeld door Wouter Schuwer (welpen) en Kelly Willems (meisjes junioren). Die ronde wordt gespeeld op 17 maart in Brunssum. Programma: Vrijdag 8 februari DV1 - Athos Essel A.20.00, Rooyse DV2 naar Sevenum A.20.30 In verband met de carnaval zijn wij van 11 tot en met 15 februari geslo ten. Hierna staan wij weer op maan dag-, dinsdag- en donderdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur voor u klaar. Aan de Fontys hogeschool te Eind hoven is Mariska Litjens geslaagd als maatschappelijk werker. Aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen is Vincent van Gerven geslaagd voor voedingskundig manager. LANDWEERT I+D Woensdag 13 februari vanaf 18.00 uur halen de Zangers van Si. Frans oud papier op in Landweert I+II. U kunt uw oud papier vanaf 18.00 uur goed gebundeld aan de straal zetten. Theo en Jolanda van D'n Oldtimer vieren dit jaar hun elfde carnaval in het Venrayse café. Eri deze mijlpaal laten zij niet zomaar aan zich voorbij gaan. Van 1 tot en met 13 februari kan er op de consumptiekaarten ten reischcque ter waarde van 11 x 44,44 euro gewonnen worden naar Eurodisney in Parijs (naam en tele foonnummer op kaart noteren). Trekking: aswoensdag 13 februari 24.00 uur De politie heeft vrijdagavond op de Baggerweg in Leunen twee personen aangehouden terwijl ze aan het str open waren. De 43-jarige man uit Gcijsteren en de 41-jarige man uit Venray werden door de politie op heterdaad betrapt. De verdachte uit Geijsteren had een jachtgeweer met munitie bij zich. Na arrestatie werd er door de politie zoeking gedaan in de woning van de verdachte uit Geyste- ren waarbij nog een kogelgeweer met munitie werd gevonden. Tijdens het verdere onderzoek werd ook nog zoe king gedaan in de woning van de vriendin van de verdachte uit Geyste- ren. In dat pand in Oostrum werd op zolder een hennepkwekerij aangetrof fen. De zaak nog is in onderzoek. Voor het eerst sinds lange tijd nemen dit jaar geen buitenlandse spelers deel aan de Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. Op initiatief van de BV Eredivisie hebben de eredivisieclubs daartoe besloten. Het NK wordt dit jaar op 2 en 3 maart gehouden in Heer len. Eind vorig jaar nam de Belangen Vereniging Eredivisie het voortouw om te komen tot een gentlemen's agreement tussen de clubs om hun buitenlandse spelers niet meer in te schrijven voor het NK. De meeste Europese landen kennen zo'n over eenkomst al jaren. Ook in Duitsland, met de sterkste tafeltenniscompetitie ter wereld, is het gebruikelijk dat de clubs 'hun' buitenlanders niet inschrijven voor de nationale titel strijd. In Nederland, waar vooral in de vrouwencorapetitie veel speelsters van Aziatische afkomst spelen, groei de zowel bij publiek als bij spelers de weerstand tegen de buitenlandse overheersing op het NK. Tijdens de titelstrijd van 2001 in Beverwijk lieten enkele vrouwelijke deelnemers weten een boycot te overwegen als er geen maatregelen zouden worden genomen. Het vervolgens door de NTTB genomen HB-besIuit voorstel, om alleen buitenlanders toe te laten die minimaal twee jaar in Nederland actief zijn, ging de BV Eredivisie niet ver genoeg. Voorzitter Jan Backhuijs: "De clubs vonden dat een halfbakken idee. Ze wilden verder gaan en - voor al - consequent zijn. De clubs hebben er onderling een stevige discussie over gevoerd, maar ik ben zeer tevre den dat we binnen de BVE tijdig tot volledige overeenstemming zijn geko men." Als norm voor het gentlemen's agreement geldt dat deelnemers aan het NK over een geldig Nederlands paspoort dienen te beschikken. De meeste buitenlandse spelers hebben begrip voor de maatregel. De Nigeri- aan Segun Toriola van landskampioen FVT De Key, sterkste speler van de herencompetitie. "Ik vind het heel normaal. In andere Europese landen waar ik heb gespeeld, kon ik ook niet deelnemen." Intussen studeert de BVE nog op een alternatief individu eel top-toernooi voor eredivisiespe lers waar buitenlandse spelers in Nederlandse dienst wel mogen deel nemen, Mogelijk zullen dan wild cards worden verstrekt aan Neder landse spelers die in het buitenland actief zijn. Ook tafeltennisvereniging Red Stars is blij met het nieuwe iniatief. De Venrayse vereniging heeft ook het gentlemen's agreement ondertekend. "Als vereniging die voornamelijk met eigen spelers en speelsters het hoogst haalbare niveau probeert te bereiken, vinden we het een goede zaak. Niet alleen omdat het NK nu minder gedo mineerd zal worden door niet-Neder- landse spelers en speelsters, maar ook omdat dit agreement een resultaat is van vrijwillige samenwerking tussen de bij de BE aangesloten verenigin gen", aldus pr-man Ying-Fu Li van Red Stars. Afgelopen zaterdag stond voor de Rooyse koploper de belangrijke wed strijd tegen nummer vier Avance op het programma. Het was bij voorbaat al een beladen duel door de gebeurte nissen tijdens de uitwedstrijd in de afgelopen seizoenshelft. Maar in het veld was daar verder niks van te mer ken. Het was dit keer wel een vriend schappelijke wedstrijd met af en toe periodes van hoog niveau. Het was met name een spannende wedstrijd die door de Rooyse nog vrij eenvou dig met 4-0 gewonnen werd. In de eerste leken de Rooyse heren zo over hun tegenstander heen te lopen. De set ging vrij snel en eenvoudig met zeer goed spel van de Rooyse dan ook met 25-14 naar de Rooyse. In de twee de set ging het echter een stuk min der. De concentratie was weg en er werden heel veel onnodige fouten gemaakt. Maar door net op de goede momenten met Het hoofd bij de les te blijven kon de set toch nog met 27-25 gewonnen worden. In de derde set was de concentratie weer een heel eind terug. Met name buitenaanvallcr Björn Emonts stond de ballen als kanonkogels tegen de grond te slaan. Het blok en de verdeging van Avance leek wel haast bang te zijn voor de aanvallen van Björn. De derde set ging vrij eenvoudig met 25-15 naar de Rooyse. In de vier de set werd er veel gewisseld aan Rooyse zijde maar ook het team wat toen in het veld stond wist de set te winnen met 25-22. Al met al was het een wedstrijd met af en toe hele mooie momenten maar ook veel onnodige fouten. Na een korte rust periode staat de derby tegen Phoenix op het programma. Café De Bonte Koe heeft weer een vol carnavalsprogramma dat voor iedereen wel iets leuks te bieden heeft, De Hazinnen bijten donderdag de spits af en zullen onder begelei ding van diverse joekskapellen van café naar café gebracht worden. Op vrijdag wordt de spaarkas gelicht, zodat iedere spaarder met de carna valsdagen zich financieel geen zorgen hoeft te maken. Nieuw op vrijdag is het uitkomen van het alternatieve bruidspaar van De Bonte Koe. Op geheel originele wijze zal de spaarkas deze avond om 23.11 uur het eerste boerenbruidspaar aan de gasten pre senteren. Tevens vindt vrijdag tradi tioneel het onderlinge zaalvoetbal toernooi van ZW De Bonte Koe plaats, waaraan iedereen kan deelne men. Het toernooi begint om 19-30 uur in sporthal De Wetteling. Knal lend Carnaval Ien is zaterdag het motto en zondag zal na de kinder- tocht het 15e Vastelaoveskefee begin nen. Voor jong en oud biedt het podi um in de Koe plaats voor alle zangers en zangeressen om onder begeleiding van het vastelaoveskefeeorkest zijn of haar favoriete carnavalsslager te zin gen. Het vastelaoveskefee is niet meer weg te denken als onderdeel van de Venrayse vastelaovend. Na de grote optocht op maandag zal de Mökke- band weer acte de presence geven. Het repertoire is carnavalesk tot swin gend toe. Dinsdag zal uiteindelijk de boerenbruiloft van De Bonte Koe plaatsvinden. Het boerenpaal zal deze middag om 16.11 uur in het onecht met elkaar verbonden worden. Dit alles onder de klanken van de Boerk- es van Buule orkest onder leiding van Bruno Lucassen, die voor alle liefheb bers oude Venrayse carnavalsliedjes, oude dansen en liedjes uit grootmoe ders oude doos ten gehore zullen brengen. Lekker gezellig klein en voor iedereen toegankelijk. Aswoens dag is vanaf 20.00 uur herringschelle, die weer gratis zal worden verstrekt, Donderdag open vanaf 19.00 uur. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepe teerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de tele foon en bel 0478-511251. Woensdag 13 februari stemvorming 19.30 uur tenoren, 20.00 uur bassen, 20.30 uur koorrepetitie voor ieder een, Voor afmelding, Gerti telefoon 631306 en voor informatie Henk Mijnster telefoon 512082. 7 februari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 18.00 tot 19.00 uur. 14 februari: geen repetitie in verband met camavalsvakantie. 21 februari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 18.00 tot 19.00 uur. 28 februari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 18.00 tot 19.00 uur. Kinderkoor de Bandelieren is een kin derkoor voor kinderen vanaf 8 jaar. Zij repeteren donderdag van 18.00 uur tot 19.00 uur in het zaaltje van de Paterskerk. Heb jij eventueel interes se om mee te zingen kom dan eens gerust kijken op zo'n avond. Voor informatie kun je contact opnemen met Hannie Ghielen telefoon 0478- 587142. 7 februari: repetitie in hel zaaltje van de Paterskerk om 19,30 tot 21.00uur. 14 februari: geen repetitie i.v.m car navalsvakantie. 21 februari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 19-30 tot 21.00 uur. 28 februari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 19-30 tot 21.00 uur. Jeugdkoor Tomorrow People is een koor voor de jeugd vanaf 12 jaar. Zij repeteren donderdag van 19 30 tot 21.00 uur in het zaaltje van de Paters kerk. Heb jij eventueel interesse om mee te zingen kom dan eens gerust kijken op zo'n avond. Voor informatie kun je contact opnemen met Annette Bouten telefoon 0478-588327. EI proximo sabado dia 9 sera la KINA a partir de las 20 horas, en un ambien- te de fiestas camavaleras por lo tanto se puede venir disfrazado siendo del agrado de todos .Con motivo de Car naval los locales de la Colonia estaran abiertos ademas del fin de semana tambien cl lunes de Carnaval después de las carrozas y si hay animo se pro- longaran al dia siguientc. La pasada semana ya fueron enviadas las cenizas de nuestro querido amigo El Calé.a sus familiares en espana para que alli descanse en su ciudad natal, Jerez de la Frontera Un saludo de HACE ft» verbband met de carnaval die nen sport- en verenigingsnieuws als mede kerkbericluen uiterlijk vrijdag avond om 18.00 uur ingeleverd te worden. Advertenties kunt u inleveren tot zaterdag 17.00 uur. Via e-mail kan dat nog tot dinsdag avond 18.00 uur. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Leopold van Asten was zondag de overtuigende winnaar van de Grote Prijs van het Euro Interna tional in Roggel. In paardensport- centrum De Leistert legde de Ysselsteynse springruiter zondag met zijn paarden VDL Groep Spiga en VDL Groep Think Twice beslag op zowel de eerste als tweede plaats. De vierdaagse springwedstrijden Euro International werden voor de eerste keer in Roggel georganiseerd. Door de vele sponsors kon de organi satie 45.000 euro aan prijzengeld beschikbaar stellen. Dat trok ook internationale topruiters naar Midden- Limburg. Leopold van Asten zorgde opnieuw voor een verrassing. Met zijn twee topplaatsen in de Grote Prijs won hij 7.260 euro uit de prij- zenpot, 34 springruiters verschenen aan de start van de Grote Prijs. Het was een zwaar parcours waarin uiteindelijk zeven combinaties foutloos bleven. Naast tweemaal Leopold van Asten bleef ook zijn broer Mathijs met twee paarden foutloos. Samen met Emiel Tacken uit Meterik, Edwina Alexand ra en Australië en de Mexicaan Jaime Guerra namen zij aan de barrage deel. Mathijs van Asten was daarin het minst succesvol. De Ysselsteyner maakte met beide paarden springfou- ten en eindigde op de zesde en zeven de plaats. Alhoewel hij met een springfout wel de snelste tijd neerzet te. De vijf anderen bleven ook in de barrage foutloos zodat de tijd beslis send was. Met een tijd van 28,82 seconden werd Leopold van Asten met VDL Groep Spiga winnaar. Met het paard VDL Groep Think Twice, waarmee hij de barrage opende, deed Leopold er iets langer over (30,38 seconden) maar dat bleek toch goed genoeg voor de tweede plaats. De derde plek was voor Emiel Tacken (30,84 seconden) voor de Mexicaan Guerra (31,13 seconden) en de Austr aliër Alexandra (35,00 seconden). BROER MA THIJS Leopold van Asten (25) lijkt uit de schaduw te treden van zijn twee jaar jongere broer Mathijs die in 1999 en 2000 Venrays sportman van het jaar was. Leopold won in mei 2001 verras send de Derby van het Concours Hip- pique in Eindhoven. Daarna boekte hij mooie successen op grote interna tionale wesdtrijden in Berlijn (5 JIM Maastricht (3e) en Amstcrd (4e). De overgang ruim een jaar geled naar paardenliefhebber Wim van Leegte, directeur van VDL groi bracht de carrière van Leopold Asten in een stroomversnellii "Daarvoor reed ik voor de handels van Henk Nooren in Guttecoven, betekende dat de beste paard steeds verkocht werden. Alhoewel daar In ruim vier jaar wel een In goede leerschool heb gehad. Bij V der Leegte is dat niet het geval. V( hem is het puur een hobby. Hier kr ik de kans om me te bewijzen en op te bouwen.. De paarden zijnh echt super." Zaterdag bij de 'kleine tour' in R: gel eiste Leopold van Asten ook al eerste twee plaatsen op. Met V Groep Mistieke werd hij eerste met VDL Groep Marico legde beslag op de tweede plaats. Het volgende doel is de internal nale springwedstrijd in Neumunsi in de week na carnaval. "Eind vos jaar heb ik op de Grote Prijzen a slant gepresteerd door steeds f« loos te blijven. Ik hoop dit jaar de: lijn voort te zetten." Repetities Donderdag 7 februari 19-30 uur repe titie gehele koor. Donderdag 14 februari 19 30 uur repetitie tenor 1+2, 20.00 uur repeti tie gehele koor. Programma: 10 februari vastelaovesmis Grote Kerk. Bijeenkomst 10.30 uur. 23 februari opluistering en receptie- bezoek t.g.v. 25 jarig huwelijk lid VMK. Afmelden bij Cees van Kreij, telefoon 589775. Oud papier kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molen hofweg (niet na 22.00 uur). Repetitielokaal partycentrum De Witte Hoeve, Gasstraat in Venray. Website:http://listen.to/VMK Info pr/kooroplcidingen: a.v.d.boom@hccnet.nl of venraysman- nenkoor@hotmailcom Volgende kooropleiding start op 25 februari. Bel voor opgave tel, 512438 of 06-18472394. Harmonieorkest: 7 februari: 20.00 uur repetitie; afmel den 582539. 10 februari: Camavalsmis. Jeugdorkest: 7 februari: 18.45 uur repetitie; afmel den 588545. 3 maart: Play in federatie. Drumband: 12 februari: 20.30 uur repetitie; afmelden 514415. Bestuur: Dinsdag 19 februari AB (onder voor behoud). Repetities: Woensdag 6 februari geen repetitie maar carnavalsconcert; om 19:30 aan wezig zijn voor afstemmen en inspe len. Woensdag 13 februari is er ook geen repetitie. 6 februari carnavalsconcert in Hel Gasthoes Horst met Carnavalsvereni ging d'n Dreumel. Website: http://www.harmonie- orkest.nl Donderdag 7 februari (vanavond): Zaalspellen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur bankvoetbal, ballonvolley en watje blazen. Tevens gelegenheid tot het invullen van de puzzel uit In de piste en het maken van een mooie tekening om in ons clubblad af te drukken. Zondag 10 februari: We doen mee aan de kinderoptocht. We verzamelen om 13.00 uur in het clubgebouw. De kinderen kunnen, na afloop, in de jeugdtent op hel Hense- niusplein afgehaald worden. Laat dus niets in het clubgebouw achter. Maandag 11 en dinsdag 12 februari: Geen club voor de kinderen van de groepen 3 en 4 en de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverla ters, Dit in verband met carnaval. Donderdag 14 februari: Schimmen spel voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Tijdens de carnaval is hel wijkge- bouw gesloten. Er is wel kaarten/bil jarten op Donderdag 14 februari: Van 19.00 tot 23.00 uur Kaarten en biljarten. Repetitie in de bibliotheek van het VvGI op het St. Annaterrein elke maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 11 en 25 februari en 18 februari jaarvergadering om 20.30 uur. Als kamerkoor een heel eigen geluid. Kom eens luisteren op maandagvond en proef de sfeer. Ook een periode op projectbasis is mogelijk b.v, bij het begin van de voorbereiding op een nieuw concert, dus neem gerust con tact op: inlichtingen: bel dan: 569412 of 584986. Repetities op woensdag van 19 30 lot 21.30 uur en op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. De repetities op woensdag vinden plaats in de Opmaat, de repeti ties op zondag in de sporthal van het Van Gogh-instituut. Hel opleidingsorkest oefent op woensdag extra van 18.45-19.30 uur. Bij verhindering dienen alle leden van hel opleidingsorkest en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding. Dit kan telefonisch gemeld op num mer 580418, of uiterlijk een half uur voor aanvang van de repetitie in de Opmaat. Tijdens de carnaval zal ons korps bij zowel de kinderoptocht op zondag alsook bij de grote optocht op maan dag als muzikaal spits deze optochten voorgaan. Hebt u interesse, kom kijken en lui steren tijdens de repetities in clubge bouw de Opmaat, Oostsingel 37 te Venray. Woensdag 13 februari is er om 20.00 uur jaarvergadering bij zaal Thielen. Eerstvolgende repetitie woensdag 20 februari bij zaal Thielen op het Ken- nedyplein. Afmeldingen bij Marjo Weijers, telefoon 584768. Concertagenda: 13 februari jaarvergadering 20 februari concert Beukenrode 23 februari jubileummis Wil je meer weten over de vereni ging, neem dan gerust contact op met Nellie Thomassen, telefoon 588586 of bezoek website www.venrode.nl Jong Nederland Venray viert zater dag 9 februari carnaval in clubge bouw de Vier Uterste. Aanvang 13-30 uur. Natuurlijk zijn alle leden van Jong Nederland Venray uitgenodigd. Ze mogen zoveel vriendjes, vriendin netjes, broertjes en zusjes meenemen als ze willen. De entree is gratis. Het thema is dit jaar cowboys en india nen. Het zou dus leuk zijn als jullie op een dergelijke manier verkleed naar onze carnavalsmiddag komen. Zoals ieder jaar hebben zij ook een Raad van Elf en een prins of prinses. Dat blijft nog even een verrassing. Nieuw dit jaar bij Jong Nederland Venray is het boerenbruidspaar. Donderdag 7 februari om 14.00 jaar vergadering ouderenvereniging, 20.00 uur vijfde kaartavond uit serie van vijf. Vrijdag 8 februari 19.00 uur carnavals- disco voor de jeugd. Zaterdag 9 februari 20.00 carnavalsbal voor volwassenen Wijkcentrum Den Hoender is gelegen aan de St. Ursulas- traat 2 in Venray, Vrijdag 8 februari: 19.00 uur repeii jongens; 20.00 uur repetitie hi koor. Zaterdag 9 februari: tussen 10.00 12.00 uur oud papier inleveren in papiercontainer bij Eurodump aan Nieuwhuisweg. Dinsdag 12 februari: 19.00 uur rejx tie jongens. Woensdag 13 februari: 18.30 uur»: papier ophalen in Landweert I+II. Nieuwe leden zijn van harte welk» Kom eens kijken op de repetitie dinsdag of vrijdag in de Galmhut, gelegen aan de Langeweg 92, tt foon 512001. Repetities: Maandag om 20.00 uur het Parochiehuis Paterskerk, Leun weg 5, Venray. Zondag 10 en 24 februari: 10.30 Paterskerk. Maandag 11 febr.: Carnavalsmaandi geen repetitie Bij verhindering afmelden bij Iny Ki pers, tel. 585226. Bij ieder optred gelieve een kwartier voor aanval aanwezig te zijn. U bent altijd kom op onze repetitieavonden vo een kennismaking. Voor meer infi matie, aanmelding, afmelding kunt bellen: Trees Douwes, tel. 04/ 584494 of Toos v.d. Heuvel, tel. 041 583884. Geen repetitie op 12 februari in vc band met carnaval. Dinsdag 19 febr ari repetitie van 20.00 tot 22.15 uu in de Opmaat, Oostsingel 37. Afmt den bij Lia Oostdam, telefoo 514214, graag tussen 18.00 en 19i uur. Nieuwsgierig naar koorzang? Ko eens luisteren naar het nieuwe ps gramma. U bent van harte welkon Informatie; Marjo Kuypers, telefoo 513191. Op het terrein van St. Ani staat de oud papiercontainer. Eli dag open van 09.00 tot 18.00 uur, zondag gesloten. Algemene inform; tie: www.arsmusica.nl Op zaterdag 16 februari organisec het Natuurhistorisch Genootschap Limburg voor de vijfde keer de jat lijkse Genootschapsdag. De bijeci komst is niet alleen bedoeld als on moetingsdag voor leden met andci groene organisaties, maar nadrukk lijk ook om een breed publiek kenni te laten maken met het werk van Natuurhistorisch Genootschap. D Genootschapsdag is daarom vot iedereen gratis toegankelijk en vim vanaf 10.00 uur plaats in het schoppelijk College Broekhin, Bo Boumanstraat te Roermond. Een vi de hoogtepunten zal de door Pett Keijsers vervaardigde '.Slangensporfl in de Peel' zijn. Deze onlangs uitgi brachte film is zowel nationaal al internationaal in de prijzen gevallen, Het ochtendprogramma bestaat een serie korte voordrachten. In i middagpauze zijn meer dan 25 organ satie met een stand aanwezig op etf groene markt en 's middags staan cf vier lezingen gepland. Vrijdagmiddag 8 februari breekt tl carnaval al los in Beukenrode. M< een optreden van de Hakkespil wordt het feest opgeluisterd voor d nieuwe prinses, Anneke d'n 2e en bewoners.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 18