Sportnieuws -inf< Leunen komt sterk uit winterstoi Onnodig verl es Venray Eerste Holthees Paul Büddiger schiet SVOC'01 naar zege SSS'18 wint in Ottersum De Peelkorf blijft winnen S" Ven ray SVV Jeugd SVV Veteranen VV Oostrum SV Leunen VV Holthees Winst dames Venray SV Merselo SV Ysselsteyn HSV 't Alvertje Rianne net buiten de prijzen Peelrunners Jumpers Oirlo Ysselsteyn in tweede helft weggespeeld: 4-0 Katja Broers derde in Goirle Mudhunters Tennisclub Venray De Peelkorf De Roos Oostrum Sjoelclub Venray PEEL EN MAAS Donderdag 7 februari 2002 - Pagina F, f INTERS A&S VENBAY Leden Business Club: Hoofdsponsor. Inalfa Induslnes Kledlngsponsor. A&S Intersport Golden Members: Inalfa Induslnes BV Bouwmij Janssen B V. Drukkerij van den Munckhof B V van Haren Automobielbedrijven B.V. Manders Machines B.V. Nellpak Thermoforming B.V. SNS Bank Limburg Xerox Manufacturing (Nederland) Members: Aben Assuranliën Groep B.V. Adecco Personeelsdiensten Auto Arena Venray Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn Deloitte Touche Venray Elektro Marlens Installatie B V Fortis Bank Venray Gorree Party-Catenng Hamburg Mannheimer (L'dam) Hotel Asterla Human Insurance Group BV ING Bank Venray Interstyling B.V. ISL Automatisering BV Venlo Jenniskens Installatie B.V Lifestyle Mode/Secondo fashion Mc Donalds Venray/Cuick Makelaardii Carel Fijen van der Male/Renokas B V NLW-bedrijven, Venray Notariskantoor Mathijssen Weijs Notaris Mr Q.C.M. Paantjes van der Putt Advocaten, Venray Tom Quicken Party Cateringservice Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Gerard Reijnders Schilderwerken B.V. Rocom Telecommunicatie. Venray Rongen Tegels Sanitair Rflhl Haegens Van Aar Accountants Thermaalbad Arcen B V Turning Technic B.V. Taxi Verstraaten B.V. Verhoeven Groen B.V. Partycentrum Oe Witte Hoeve Uitslagen: Venray A2-MVC'19 Al 0-5 Venray B2-BIerick BI (40 Venrav Dl-Wïttenhorst Dl 4-4 Programma zaterdag 9 febr.: Venray Al vrij Venray A2-Venray A3 a.13.15 Venray BI vrij Venray B2 vrij Venray B3-Venray B4 a.14.45 Venray Cl vrij Venray C2 vrij Venray C3-Venray C5 a.14.45 Venray C6-Venray C7 a.13.15 Venray C4-Venray C9M a.11.45 Venray Ml-Venray M2 a. 12.00 Venray Dl-Venray D2 a.13.15 Venray D3-Venray D4 a.11.45 Venray D5-Venray D6 a.09.30 Venray D7-Venray D8 a.09.30 Venray D9-Venray D10 a.09.30 Venray El-Venray E2 a.09.00 Venray E3-Venray E4 a.09.00 Venray E5-Venray E6 a.09.00 Venray E8-Venray E9 a.09.00 Venray E10-Venray El 1 a. 10.00 Venray E12-Venray El3 a. 10.00 Venray E14M-E15M a. 12.00 Venray E7-Venray F1 a. 10.00 Venray F2-Venray F3 a. 10.00 Venray F4-Venray F5 a.11.00 Venray F6-Venray F7 a. 11.00 Venray F8-Venray F9 a.11.00 Venray F10-Venray F11 a.11.00 Venray F12-Venray F13 a. 12.00 Uitslag: SW-Volharding 5-1 Programma zaterdag 9 febr.: Beugen-SW 14.30 vertrek vanaf de Evenaar. Alle spelers worden verwacht. Afmeldingen uiter lijk donderdagavond bij E. van Mill, tel; 582346 Uiteindelijk was Venray afgelopen zondag niet in staat de kostbare voor sprong van 0-1 tot het einde vast te houden. Niels Hermsen had Venray met een schitterend genomen vrije trap al vroeg in de wedstrijd op voor sprong gebracht en Venray voetbalde het eerste half uur een prima partij waarbij de Swift Victoria Combinatie 2000 werd overklast. Door de suprematie van Venray raakten een aantal Roermond-spelers geïrriteerd en begingen een aantal forse overtredingen waar onder ande re Willem Peeters het slachtoffer van werd. Een grove tackel op zijn enkels belemmerde Peeters door te voetbal len en naar het zich Iaat aanzien is hij een aantal weken uitgeschakeld. Ook Loek van Schijndel moest het zwaar ontgelden nadat hij van de Roer mond-aanvoerder een ordinaire elle boogstoot op z'n mond kreeg en vol ledig gestrekt tegen het gras ging. Het sierde Venray dat het zich niet mee lier voeren in deze niet op een voetbalveld thuishorende grove char ges, maar gaandeweg de wedstrijd raakte Venray wel de grip op het spel kwijt. Alex de Swart, hersteld van een langdurige blessure, verschoof door het wegvallen van Willem Peeters van de rechtshalfpositie naar de centrale positie voor de achterhoede en Bart Linders mocht invallen en ging spelen op de rechtshalfpositie. Venray had duidelijk moeite in deze fase de orga nisatie te vinden. De gedrevenheid was groot maar er werd te onrustig en niet bekeken genoeg gevoetbald. De aanvoer naar de Venray voor- waartsen was niet goed verzorgd en De wedstrijd begon veelbelovend voor Sambeek. Vanaf de aftrap werd een aanval met een goede kopbal afgewerkt maar Jos Pingen redde in twee keer. Ook in de vijfde minuut moest Jos Pingen na een comer weer reddend optreden. Langzaam kwam Holthees beter in het spel en in de negende minuut wist Rob Wilms een goede voorzet net niet te benutten. In de 18e minuut ging een vrije trap van Jos v.d. Winkel rakelings over; iets wat vijf minuten later ook aan de andere kant gebeurde. Even later brak een Sambeek-speler door maar door goed storend werk van Geert Geurts schoot deze de bal naast. In de 32e minuut kreeg Rob Wilms de bal na goed storend werkmaar na het omspelen van de laatste man was zijn inzet te zwak. Twee minuten later kopte diezelfde Rob Wilms rakelings over. Sambeek wist zich geen echte kansen meer te creëren op twee afstandsschoten na. Voor Holthees was het in de 44e minuut Ivo Peeters die drie man passeerde en de bal onder de keeper doorschoof; 1-0. In de laatste minuut kopte Sambeek uit een comer nog naast het doel. Na de thee was Sambeek de ploeg die aandrong en Holthees die met man en macht verdedigde want ze roken hun eerste overwinning. Maar het verkrampte het spel van Holthees wel. Slechts met enkele snelle aanval len was Holthees echter wel zeer gevaarlijk. In de 55e minuut was Sam beek dicht bij de gelijkmaker maar een voorzet werd bij de tweede paal tegen de lat gekopt. Ook in de 70e minuut kwam Holthees opnieuw goed weg toen via links een bal rich ting doel gefrommeld werd en uitein delijk werd de bal tegen de paal geschoven. In de tegenaanval zag Ivo Peeters zijn afstandsschot naast gaan, In de 82e minuut werd Rob Wilms prachtig diep gestuurd. Hij schoot de bal echter tegen de keeper op. Hierna kreeg Sambeek drie corners op rij die wel gevaarlijk waren maar geen kans opleverden. In blessuretijd werd Rob Wilms opnieuw diep gestuurd, hij omspeelde de keerper maar ging te ver naar buiten toe en schoot de bal in het zijnet. Door de tomeloze inzet wist Holthees de eerste overwinning van het seizoen te behalen. SVOC'01 heeft in de vijfde klasse F een belangrijke zege behaald, In Wel- lerlooi werd gastheer Resia op een nipte 0-1 nederlaag getrakteerd. Door deze zege en de nederlagen van de overige ploegen in de onderste regio nen, kan SVOC'01 voorlopig weer even iets ruimer ademhalen. SVOC'01 was gedurende de hele wedstrijd de betere ploeg maar verzuimde echter de vele kansen in doelpunten om te zetten. In de eerste helft kreeg Paul Büddiger een uitgelezen kans om de score te openen. De aanvaller ging alleen op de Resia-doelman af maar schoot de bal tegen de lat in plaats van in de touwen. Op slag van rust deed hij het beter. Na een individuele actie maakte hij zichzelf vrij en scoor de met een strakke schuiver in de benedenhoek. Met een 0-1 stand gin gen beide ploegen de rust in. Na de pauze hetzelfde spelbeeld. SVOC'01 bleef de betere ploeg en creëerde ook de beste kansen. Resia kon daar nage noeg niets tegenover stellen. In negentig minuten voetbal konden de gastheren zich slechts een mogelijk heid scheppen. Doordat SVOC'01 verzuimde afstand te nemen, kon de thuisploeg wel tot de laatste minuut hopen op een beter resultaat. De ver dediging van de gasten stond echter als een huis en gaf geen krimp meer. Met de verdiende 0-1 zege heeft SVOC'01 zich opgewerkt tot de zevende plaats in 5F. Met duels tegen Melderslo en Excellent in het vooruit zicht kan de fusieploeg de blik omhoog richten. Uitslagen: Olympia 1-Oostrum 1 2-0 Oostrum 3-EWC 3 2-2 Oostrum 4-Meterik 4 0-4 I.icssel Da 1-Oostrum Da 1 2-0 Programma zaterdag 9 febr.: Zaalvoetbal Finale toernooi Maashees Oostrum E6-BW E2 v.09.00 Oostrum F5-Oostrum F6 v.09.40 Gymzaal Oostrum II.00-12.00 Oostrum El 12.00-13.00 Oostrum E4 13 00-14.00 Oostrum Dl Vincent van Gogh 18.00-19.00 Oostrum C2 19.00-20.00 Oostrum BI Programma donderdag 7 febr.: Jcugdleidersvergadcring in de kantine aanvang 20.30 uur. PEEL EN MAAS een abonnement waard K.N.V.B. Voetbaldagen Hier kun je je voor inschrijven als je tussen de 6 en de 12 jaar oiid bent De datums van deze dagen zijn 12 t/m 15 augustus. Het inschrijfformulier kun je afhalen bij Gerry Geurts, Steeg- se Peelweg 49 Leunen. Er is wel maar een kleine kans dat je deel kunt nemen, omdat er al een wachtlijst is. Maar door je op te geven krijg je vol gend jaar persoonlijk en daardoor eer der bericht over deze dagen. Uitslagen: Leunen 1-Ysselsteyn 1 4-0 Leunen 2-V.C.H. 2 0-2 Meerlo 2-Leunen 3 1-2 Venray 14-Leunen 5 0-2 Afgelastingentelefoon: Info over afge lastingen SV Leunen: 0900-9019074. "SV Leunen op internet: www Leu nen. nl\svLeunen te veel ballen kwamn niet aan en smoorden in het drukke strafschopge bied van SVC 2000. Het tempo waarmee het Venray lukte door pressing steeds in balbezit te komen werd perfect uitgevoerd, echter de voortzetting was daarna vaak onnauwkeurig en te gehaast. Wanneer Venray leert om iets langer naar de openingen te zoeken en dit geduld op kan brengen zal dit ten goede komen aan het spel en het ren dement. De rust brak aan met een verdiende 0-1 voorsprong voor Venray. Na de pauze bleek dat SVC zich zeker nog niet had neergelegd bij een nederlaag en over grote delen van de tweede helft domineerden de Roer mondenaren de wedstrijd echter zon der ook maar eenmaal gevaarlijk te worden. Het noodlot voor Venray sloeg toe ongeveer 20 minuten voor tijd toen SVC een hoekschop mocht nemen en de Venray-doelman zich verkeek op deze voorzet. Vervolgens werd de bal vrij eenvoudig in het Venray-doel geknikt. SVC rook de winst en door niet adequaat uitverdedigen aan Venray- zijde kwam de bal in bezit van de SVC-spits die geen moment aarzelde en met een prachtige lob 2-1 liet aan tekenen. Venray deed nog verwoede pogingen om de stand gelijk te trek ken maar de achterhoede van SVC stond goed op de plaats en Venray kwam niet meer tot scoren. Al met al had Venray zeker een gelijkspel verdiend maar had men tegen deze matige tegenstander ook zeker de volle buit moeten en kunnen pakken. Opstelling Venray; Buwalda, Schol ten, Van Schijndel, Peeters (20 Lin ders), Drabbels, Gommers, Hermsen, De Swart, Jeucken (70 Said), De Klerk en Keijzers (85 Troisfontaine). Uitslagen: Holthees-Sambeek 1-0 BW 2-Holthees/Geyst, 2 1-1 Holthees 3-Oostrum 5 afg. Holthees 4-Venray 13 0-2 Holthees vet.-Bergen 1-5 Programma zaterdag 9 febr.: Holthees vet.-Volharding 16.00 De dames van SV Venray wonnen afgelopen zondag de uitwedstrijd tegen Sportclub'25: 1-3- Het begin was veelbelovend. Er werd veel druk gezet en er waren al snel twee kansen. Eerst via een kopbal van Lonneke van Eist en later via een mooi schot van Yvonne Verhoeven. De tegenpar tij kon alleen door een paar lange bal len een kans creëren. Zo ook in de 36e minuut, maar dit maal werd er wel gescoord door de gastvrouwen. Hierdoor ging Venray met een 1-0 achterstand rusten. Na rust kwam Venray sterk terug: in de 10e minuut werd er via een mooie lob gescoord door Saskia van Benthum. In de 25e minuut scoorde Moniek Brouwer uit een corner. Venray had een 2-1 voorsprong. In de 40e minuut wist Petra Peeters nogmaals voor Venray te scoren. Uitslagen: Gassel 1-Merselo 1 3-1 Volharding 6-Merselo 2 5-3 Merselo 3-EWC 4 1-0 Veteranen zaterdag 9 feb. trainingsbij eenkomst. a. 16.00 u Korfbal Uitslagen: Oranje Wit-Merselo midw. Odos-Merselo D-pup. Dot-Oranje Wit asp.B2 Midako-Merselo sen. Programma woensdag 13 febr.: Merselo-Eendracht midw. v. 18.30 Uitslagen Leunen 1-Ysselsteyn 1 4-0 Schijndel 3-Ysselsteyn 2 3-3 Ysselsteyn 3-Olympia' 18 6 5-0 Ysselsteyn 4-ZSV 4 1-1 SVEB 5-Ysselsteyn 5 645 Zaalsport zaterdag 9 febr.: 09-10 u: F1 10-11 u:F2 11-12 u: E2 12-13 u: El 13-14 u: F3 14-15 u- E3 15-16 u: F4 Op papier leek de wedstrijd tussen Achates en SSS'18 een simpele opga ve voor de Overloners. Het werd uit eindelijk slechts een nipte 0-1 winst. Ook in de voorgaande thuiswedstrijd had SSS'18 het al moeilijk tegen de in degradatiegevaar verkerend Achates. Nadat Achates-voorstopper John Schouten in zijn hoedanigheid als prins carnaval van Ottersum, de aftrap had verricht, bracht de eerste helft weinig spectaculaire momenten. Beide teams waren redelijk in even wicht. In de beginfase had SSS'18 een goede mogelijkheid maar Stef Lensen zag zijn kopbal door doelman Dirks gekeerd en tien minuten voor de pauze moest dezelfde doelman in actie komen op een goede kopbal van Arno Vogelsangs. Op slag van rust was het Achates aanvoerder Geert Pubben die vanaf de 16 meter doel man Paul Claes op de proef stelde. Toch zou SSS'18 voor de rust nog op voorsprong komen. Voorstopper Arno Vogelsangs gaf een lange bal op de vrijgelopen Luuk van Laake die alleen voor de doelman niet aarzelde en de bal binnen schoof: 0-1. De tweede helft begon wel spectaculair. Binnen een minuut schoot SSS-aanval- ler Nico Hendriks vanaf 25 meter hard tegen de paal. Enkele minuten later leek Achates op gelijke hoogte te komen. De scheidsrechter meende tussen wat geduw en gedrang in het strafschopgebied van SSS'18 onregel matigheden gezien te hebben en wees tot ieders verbazing naar de elf- meterstip. De 18-jarige Tom Verbeek mocht zich over deze omstreden elf meter gaan ontfermen. De reactie van Overloon doelman Claes was echter uitstekend en Achates liet hierdoor een buitenkans op de gelijkmaker ver loren gaan. De thuisploeg drong aan en Overloon liet zich onnodig terug zakken. In de 65e minuut moest Jef Rongen op de doellijn redding bren gen na een inzet van Mette Belt, Bij vlagen speelde Achates aantrekkelijk combinatievoetbal maar tevens was pijnlijk zichtbaar dat de ploeg van Jos van Kooij de minst productieve voor hoede heeft van deze klasse. Het ont breekt in de afwerking te vaak aan de nodige stootkracht. Uiteindelijk ver anderde aan de stand niets meer. Tegen het einde van de wedstrijd mocht de 17-jarige Paul Janssen nog zijn debuut maken in de SSS hoofd macht. SSS deelt de tweede plaats achter Montagnards en Achates blijft in degradatiegevaar want het lijkt nu definitief de aansluiting op de mid denmoot te gaan verliezen. Ledenvergadering is op maandag 25 februari om 20.00 uur in ons club huis cafe-zaal De Karklingel in Oos trum. De wedstrijdvergadering is op vrijdag 22 februari om 20.00 uur in het clubhuis. Verhuisd? Geef dit tij dig door aan de secretaris. Voor ver gunningen voor Het Wanssums Ven kunt u terecht bij v. Grootel Hengel sport, Stationsweg 21 in Venray, bij V/d Ligt aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwcn de Houskuilstraat 38 en het Shell tankstation in Wanssum, alledrie in Wanssum. Tevens ook bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtin gen bij de secretaris H. Lenssen, tele foon (0478)587606. Vorige week op de Limburgse kampioenschappen dressuur voor pony's reed Rianne Schellekens een dressuurproef in de klasse Ml met haar pony Scooby. Zij viel met 157 en 164 punten net buiten de prijzen maar eindigde toch op een mooie zesde plaats Afgelopen zondag in Wanroy werd de finale Kur op muziek voor viertallen verreden. Het M viertal behaalde die dag een mooie tweede plaats. In de finale stonden zij uiteindelijk op een vijfde plaats. Trainingen: Dinsdag: loopscholing en intervaltraining, aanvang 19:00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, vertrek om 19:00 bij de telefooncel tegenover de Nijverheidsstraat in Horst. Zaterdag: bostraining, aanvang 15:30 uur, vanaf parkeerplaats Scha- dijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 17 februari: Heythuysen, AV Heytse Cross. 24 februari: Helden, Heidense Bossen Cross. Wedstrijduitslagen: Tijdens de Straelener Waldlauf Rund um Paesmuhle in Straelen eindigde Jo Verlinden op de le plaats in de klasse M70. Zijn tijd was 40:59 over 8,22 km. Wedstrijduitslagen doorgeven via E- mail, rpvdgoor@pIex.nl of telefonisch via 077-4678240. Afgelopen zaterdag werd er in Hete- ren een springwedstrijd gehouden. De uitslag: Cat. CB: 2. Katja Jeurissen met Julliette. C.at. BI.: 1Katja met Kadanz; 2. Irisjeurissen met Nimphy. Cat. DB: 1. Justine Camps met Eros; 3 Katja Jeurissen met Brammetje. Cat. DL; 1. Esther Jeurissen met Mon Amie. Cat. EM: 1. Dcnise Camps met Yosha. Jaleesa v.e Hof reed dressuur in Driel; zij behaalde tweemaal een tweede prijs in de cat. CL1 met Boni- to, 164 en l65p. Leunen-Ysselsteyn 4-0 (1-0) Doelpunten: 8. John Litjens 14); 60. Marco Berden 24); 66. Freddy Kuenen 3-0; 77. Ronny Holtackers 4-0. Scheidsrechter: Heidens (Konings- lust). Toeschouwers: 125. Leunen: Van Dongen; A. Kuenen, Swinkels, Loenen en Gommans (34. B. Litjens); Holtackers, E. Berden, J. Litjens (48. Van Osch) en Van Lierop; M. Berden en F. Kuenen (74. Koe nen). Ysselsteyn: Lemmens; G. Peeters, Geurts, Berkers en Tissen; Kuenen, Wijnands, R. Peeters en Janssen (60. Kuunders); Bovee (46. Van Dijck) en Slangen. (Henk Willemssen) Voor Leunen kan het carnaval beginnen. De ploeg van trainer Noud Janssen kwam duidelijk beter uit de winterpauze dan Ysselsteyn. Met een ruime 4-0 overwinning nam de Leunse ploeg revanche voor de 0-1 neder laag eerder dit seizoen. In de eerste derby in Ysselsteyn waren de rollen nog omgedraaid. Toen troefde de formatie van Stephan Sijbers Leunen af en won verdiend met 1-0. Dat was in september. Een periode waarin Ysselsteyn verraste en Leunen moeilijk zijn draai kon vinden. In de laatste wedstrijden voor de winter stop kende Ysselsteyn een terugval en moest de tweede plaats in de vierde klasse F prijsgeven. Bij Leunen was toen al duidelijk progressie te zien en de ploeg passeerde Ysselsteyn op de ranglijst. Na twee maanden zonder competitievoetbal was het even afwachten hoe de teams ervoor ston den. Gesteund door een straffe wind in de rug drukte Leunen de bezoekers vast op eigen helft. In de openingsmi nuten kreeg de thuisclub tal van cor ners te nemen. Vooral die van de rechterkant van linkspoot Joris van Lierop waren gevaarlijk. Eén hoek schop van Van Lierop werd door de paal gekeerd. Na acht minuten nam Leunen toch de leiding. Ronny Hol tackers bereikte in een mooie combi natie John Litjens die 1-0 binnen schoot. Gaandeweg de eerste helft ontworstelde Ysselsteyn zich steeds meer aan de druk van Leunen. Het werd een echte derby met felle duels waarin arbiter Heidens de kaarten op zak hield. Wel liet de leidsman uit Koningslust voor rust vijf minuten naspelen vanwege tal van blessurebe handelingen aan Leunse kant. Noud Janssen haalde zijn linksach ter Dennis Gommans, die de gebles seerde Rob Willems verving, na ruim een half uur naar de kant. De weer herstelde Bas Litjens was zijn vervan ger. "Een wissel om tactische rede nen", zei Janssen, omdat Ysselsteyn met twee spitsen ^peelde. Vlak voor rust waren de Ysselstey- ners heel dicht bij de 1-1 gelijkmaker. Daniël Wijnands strandde op goalie Chris van Dongen en in de rebound reageerde de Leunse doelman opnieuw uitstekend op een inzet van Ronnie Peeters. RUST Na de hervatting had Ysselsteyn de wind als bondgenoot. Trainer Sijbers hoopte met het inbrengen van Geert van Dijck meer aanvallende impulsen te krijgen. Na een offensiefje van Ysselsteyn trok Leunen de derby weer snel naar zich toe. Doelpuntenmaker John Litjens, die vlak voor rust geblesseerd raakte, pro beerde het nog wel in de tweede helft maar hij moest zich na een paar minuten laten vervangen door Ron van Osch. De ex-Castenrayer zag na een kwartier zijn schot gekeerd door doelman John Lemmens ten koste van een corner. Die hoekschop vormde de basis van de tweede treffer. Joris van Lierop krulde de bal over de defensie heen naar Marco Berden die schitterend uithaalde: 2-0. Ysselsteyn bracht met topscorer Ramon Kuun ders, die lang geblesseerd was, een extra aanvaller in maar het mocht niet meer baten. De bezoekers probeer den het wel maar de derby bleeki L maal een ongelijke strijd te zijn, Li nen was met zijn twee snelle spjt e s levensgevaarlijk in de counter. 11 minuten na de 2-0 lag 3-0 in het n De Ysselsteynsc defensie werd hi |r_. maal uitgespeeld. De razendsntj Freddy Kuenen lag aan de basis de uitval. Via Marco Berden en wa' opgekomen André Swinkels kn," Kuenen de bal terug: 3-0. Een kli kwartier voor tijd kopte Ronny 11 lackers een voorzet van Ron n Osch achter de kansloze keeper LcL11 mens: 4-0. En opnieuw maakte minst gepasseerde defensie van vierde klasse F geen al te be indruk. In de eerste elf duels hod y Ysselsteyn slechts elf tegentreffen incasseren, 'l egen Leunen kwamen vier bij en leed het Ysselstcynse tc zijn grootste nederlaag van het i zoen. De stemming was na afloop opp best in het Leunse kamp. Zeven flu j op rij is de oranje-witte formsj ongeslagen. "We hebben onze S( weer goed opgepakt", stelde trail jr. Noud Janssen tevreden vast. Heu lcr schil met de vorige derby M[ immens groot. "Wc zijn sindsd rj naar elkaar toegegroeid. We we dat we een aardige ploeg hebben. jjg als de resultaten dan ook nog ge (£r zijn dan hebben de spelers er n{ meer voor over. L, AV-Venray atlete Katja Broers werd afgelopen zondag derde tijdens de VOAB cross in Goirle. Zij liep daar de 4600m lange cross voor vrouwen. Op het nagenoeg vlakke parcours liep zij een tijd van 19.15 min dit was goed voor een derde plaats. De achterstand op winnares Vanessa van Voskui- len(AV Atilla) bedroeg driekwart minuut. Tijdens de midwintermarathon in Apeldoorn kwam Venray-atleet Wil Coopmans voor het eerst aan de start op het zwaarste atletiekonderdeel. Na 3.33.42 min. kwam Wil zéér tevreden over de finish. Hij hoopt in de toe komst zijn prestaties verder te kun nen uitbouwen om deel te kunnen nemen aan de marathon van New York. Trainingstijden: Pupillen: Dinsdag (baan) 18.30-19-30 uur; donderdag (baan) 18.30-19.30 uur. C/D junioren: Maandag (zaal De Weert) 17.30-19 00 uur; donderdag (baan) 19.00-20.30 uur. A/B junioren: Dinsdag (zaal Raayland Noord) 20.30-22.00 uur; donderdag (baan) 19.00-20.30 uur. NSG atleten: Vrijdagavond (zaal Raay land Oost) 19 00-20.00 uur Lopersgroep: (recreanten/alle niveaus): Dinsdag 19-00 uur baantrai- ning; donderdag (start atletiekbaan); 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217- Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: telefoon 582842 Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltum- se Kleffen, geopend van 09.00-13.00 uur. Toezicht (van 10.00-13.00 uur): 9 febr. André van Mil en Ad van de Korput; 16 febr. Bart Hermans en Amandine van de Ven; 23 febr. Johan Vreugdenhil en Joris Stegen. Programma: 17 februari: AVÉ Heytse Cross te Hey- thuiscn (7e wedstrijd Limbra-compe- titie) 23 februari: Oud Hollandse spelen voor de jeugd in het clubgebouw 24 februari: Heidense Bossen Cross te Helden (Finale Limbracross) 24 februari: Nederlandse kampioen schappen veldlopen te Amersfoort. Mountainbiken is een mooie sport die zelden hetzelfde is. Vorige week moesten ze nog door de modder trek ken en deze week hadden ze het mooiste weer wat je je maar voor kan stellen en dat alles ook nog bij een erg mooie tocht. Kortom variatie. Volgen de weekend is het carnaval maar voor de fanatiekelingen zijn er het week end twee tochten. Het einde van het winter seizoen nadert al en ze gaan dus weer meer in de regio rijden. Een garantie dat het droog zal zijn of niet meer koud zal worden geven we nog niet. Bel voor meer informatie onder staand nummer. Programma: 9 februari: 8.00 uur voor een tocht in Arnhem, 40 km zwaar. 10 februari: 9 00 uur training rond Venray. 17 februari: 8.00 uur voor een tocht in Nuencn, 25 of 45 km. 24 februari: 8.00 uur voor een tocht in Eerscl, 25, 40 of 55 km. 3 maart: 8.30 uur voor een tocht in Liessel, 30 of 45 km. Ze vertrekken bijna altijd vanaf zwem bad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet Dupont op 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Tijdens de jaarlijkse algemene ledenvergadering gehouden is een feestcommissie geïnstalleerd die zich gaat toeleggen op het voorbereiden van een feest voor alle leden. Dit ter gelegenheid van ons het 65- jarig bestaan, gecombineerd met de opening van het vernieuwde club huis. De eerste activiteiten die gepland staan, zijn de parkwerkzaam heden op 16 en 23 maart tussen 09.00 en 12.30 uur voor alle leden. Verder op 26 maart de captainsavond en de instructieavond voor de bar- dienstmedewerkers. Op 28 maart volgt de instructie avond voor nieuwe leden. Daarna begint het seizoen. Op website, TCVenray.myweb.nl, is ook alle infor matie te vinden is. Nieuwe leden kun nen zich aanmelden bij de ledenadmi nistratie, telefoon 584876. Het inschrijfformulier is ook via de websi te te printen. Afgelopen zondag stond een thuis wedstrijd voor De Peelkorf op het programma. Diosa uit Balgoy was de opponent. Beide ploegen brachten veel snelheid in het spel en er vielen veel kansen over en weer. De Peel korf creëerde meerdere kansen maar bracht er daarentegen voor om zeep en kon geen voorsprong nemen. De ruststand bleef dan ook op 5-5 steken. Na rust begon De Peelkorf te gehaast aan de hervatting en leed bal verlies. Diosa kon hier geen gebruik van maken door het goed verdedigen de Peelkorf. In de 46e minuut kw de kentering in de wedstrijd. De Pd korf kon tweemaal snel achter elk scoren en sloeg een gat. Diosa niet meer terugkomen en liet zicli de verdediging zakken. De Pcelkj :Ö5' aanvallers hielden het hoofd koel scoorden een aantal mooie afstan m schoten. De wedstrijd werd door Peelkorf met 12-8 afgesloten. Voor De Peelkorf scoorden: K Kusters en Mayke v. Ass 3x, Eveli Arts en Christel Derkx 2x, Femke Rosmeulen en Marianne Potten lx. Korfbal Uitslagen: Junioren A 1-Jes A2 6-4 jes B1 -Aspiranten B1 2-5 Aspiranten Cl-SVOC Cl 1-1 Pupillen Dl-MKV Dl 104) Pupillen El-Wittenhorst E l 5-0 Des 2-Welpen 1 5-0 Welpen 1-Des 1 1-2 Welpen 2-Merselo 1 1-1 Oranje Wit l-Welpen 2 3-0 Welpen 3-SVOC 2 1-3 Oostrum 1-Welpen 3 2-4 Welpen 4-SVOC 1 0-5 Welpen 4-Oostrum 2 1-7 SVOC-Welpen 4 9-0 SVOC 3-Welpen 5 4-0 Welpen 5-SVOC 4 1-1 Senioren 1-Diosa 1 12-8 Senioren 2-De Treffers 10-6 Midweek 2-Swift 1 afg. Swift-Recrcanten 3-1 In de week van carnaval, 11 t/m 15 februari, is er geen trainen voor de jeugdtcams. Op zaterdag 16 februari zijn er wel enkele wedstrijden. Programma woensdag 13 febr.: Midweek 2-Oranje Wit 2 v. 19.45 Uitslagen: Maasbree 2-Lcunen 2 797-762 Beste schutter: Bartels, 263p. Leunen 3-Velden 2 746-761 Beste schutter: A. Martens, 257p. Hc Korfbalvereniging tc Uitslagen; Oostrum 1-DES 4 welpen Oostrum 1-Peelkorf 3 welpen Oostrum 2-DES5 welpen Oranje wit 1-Oostrum 2 welpen Peelkorf 4-Oostrum 2 welpen ■SVSH-Oostrum pup.D Oostrum-Vitesse sen. 2 Oostrum-DOS sen. I Afgelopen zaterdag was de twee selectiewedstrijd in Dieteren. Er we goed gesjoeld. De uitslagen: Jeugd E: 1. Chantal Vermeulen, gei 111.6; 2. Maik Weijs 81.1; D- 1. In Vermeulen 126.9 pr, 2. Tanja V meulen 118.6 pr. Inge gooide een tweede ronde, lie 1320p. Dames E: 1. Truus Schoei 107.7 pr; Heren C: 3. Ben Ron# 128.5. Verdere uitslagen; Dames B: 7. Art v.d. Heydcn 125.5, C: 4. WilmaPl ters 121.0; 10. Truus Jenniske 117.3; 13. Mien Classens 111.3; 0. Regien Sanders 108.3- Heren E: ITarrie Rongen 109.7; 8. Paul Bouil 101.3; 10. Sjeng Goumans 98.7. Programma: 16 febmari: Regio koppel Geleen. 2 maart: Selectie Dicteren, derde: laatste.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 16