föpscores dinsdagleague Sport- Verenigingsinfo Plakkendragers De Wiendbuul 'Perfect-game' voor Peter Cleven Jeugdprins Tom Boerenbruidspaar Hedsbuüle Het Zonnelied Op 't Nipperke De Springplank Venray's Mannenkoor Zangers van St. Frans Chrisko Narrenaovend in De Evenaar Aostrumse Zangkompeneej Ars Musica Wijkvereniging Veltum Confetti Prins René Harmonie- Orkest Noord- Limburg Collegium Vocale MMSK St. Petrus Banden Euterpe Venrays Gregoriaans Koor eel en maas Donderdag 31 januari 2002 - Pagina 19 Uitslagen le klasse: tefil-Karklingel/ML 18-10 edArrows-Sigma1 s/RB V 6.5-21.5 Tl'Geerets-Van Dijck 10-18 punters-Winters 19.5-8.5 olm de Koning: 289. Mariëlle loors: 264. ou het dan in 2002 weer gebeuren? ou het baanrecord op baan 2 wor sen geëvenaard? Vele blikken werden 0nd 20.30 uur gericht op die baan. raar John de Koning van Trefil ouwstaal al 10 strikes op rij had taan. Helaas bleef in de eerste bonus- jrorp een pin op het pindeck staan, lie nog wel via de tweede worp werd weggevaagd, maar de 'perfect game' leef staan. Toch is de 289-score ver at de beste seizoenprestatie en zo lanjohn nog steeds hopen ooit nog :cns die 300-game te scoren. De loogste serie bij de heren was ook oor John, die een totaal bereikte van 135 pins. Teamgenoot JaapJongejan coorde een serie van 617 en bij egenstander Karklingel/Magic Line wam Bert Tax tot 637. lij Plus Van Dijck schoot Marielle loors op een fantastische manier uit mar slof. Zij zette in haar tweede unie een totaal neer van 264 pins, en score, die nog door geen van de lames in dit seizoen werd gescoord, nge Lehssen van het van de Red Irrows winnende Sigma-team scoor de met 597 de hoogste serie bij de lames. Bij de over Winters zegevie- ende Pinhunters had Han Rooijak- ers een goede dag met zijn 6l4-serie. Uitslagen 2e klasse: lit Miss-Scores 9-19 trlkers/Grp.-VvGI/V. Rensch 6-22 ILS/Close Ene,-Altijd Raak/OD 13-15 ;iub Up-La Mousse 4-24 irwas voor Club lip weinig eer te lehalen tegen leider La Mousse. Wim laliussen veroverde 3 persoonlijke lumen en Theo Cox en Rini v.d. Leur roefden tweemaal hun directe tegen- itander af. Alleen Club Upper Theo Werners bleef 2 maal baas over Fien enniskens. V.v.G.I./Van Rensch bleef ;oed in de race en klopte itrikers/groeipunt met duidelijke cij fers. Huub Op den Camp van het win nende team nam de hoogste serie bij je heren met 543 voor zijn rekening en bij de Strikers scoorde Caroline de loogste game bij dc dames met 222. Uil en Miss-er Chris van Cuijck raakte ie pins het best van alle heren game 210) maar kon de nederlaag tegen de Scores alleen ook niet verhinderen. Altijd Raak/Old Dutch bleef op het nippertje de baas over B.L.S./Close Encounters. Uitslagen Trioleague: Kuijten-Mallnitz 5-16 AWI Isol.-Bokual/Mijling 8-13 Sigma's/R.B.V.-Strikezone 15-6 Hit Miss-Nutrivisie 16-5 V. Dijck-T-T Geerets 7-14 Door de winst van Bokual/Mijling blijft dit trio de ranglijst aanvoeren. Ook de achtervolgers, Sigma's en Taxi Touring Geerets maakten geen fout en blijven in het spoor. Ook hier toonde Mariëlle Moors de goede vorm te pakken te hebben, want zij scoor de met 192 en 510 de hoogste dames- game en -serie. Bij de heren was de hoogste game voor Hay Lenssen met 235 en de hoogste serie voor Twan Claessens met 611 pins. Nationale league en mix-triole- ague In Dordrecht werd de 5e speeldag van de Nationale five-men league gespeeld. In de le Klasse B komen daarin voor Venray uit de teams van Sigma's/R.B.V. en Bokual/Mijling. De Sigma's nestelden zich alleen aan de leiding door 3 overwinningen te behalen. Tegen Kruitmolen uit Middelburg werd met 3-0 gewonnen en ook tegen Café Centrum Matrix uit Schiedam werd de volle winst bin nengehaald. Proshop Mr. C. uit Veg- hel snoepte een puntje van de Sig ma's af 2-1). Bokual/Mijling behaalde ook twee zeges en wel tegen De Bowlingwin kel.nl uit Dordrecht met 3-0 en tegen Café Centrum Matrix met 2-1Verras send genoeg bleek hekkensluiter The Hill Billy's uit Den Bosch met 2-1 te sterk. Ook in de Mix-Trioleague stond afgelopen Zondag de 5e speeldag op het programma. Het in Poule A uitko mend team van Restaurant Bowling Venray kwam zeer succesvol in Sit- tard in actie. Tegen de Baanvegers werd de maximale winst (3-0) behaald en tegen de Heerlense Bow lingvereniging en La Pivione was de uitslag 2-1 in het voordeel van het Vcnrayse trio.Daarmee rukte het R.B.V.-trio op naar dc tweede plaats en met een totaal van 31 punten heb ben zij een achterstand op leider Star dust van 2 punten. Het team van Hoeijmakers, dat uit komt in de B-poule bestreed zijn 3 wedstrijden in Grefrath en daar wer den twee overwinningen en een nederlaag geboekt. Eetcafé Pallieter en de Venlose Bowlingvereniging 1 werden met 3-0 aan de zegekar gebonden, maar de Cosmic Stars ble ken met 1-2 te sterk. Met 22 punten handhaafde Hoeijmakes zich op de vierde plaats. Bedrijfsbowlen Jan Linders Supermarkten zette zich in de le Klasse via een 4-0 over winning op Van rattingen Grondbe drijf nog steviger op kop, W.J. de la Roy B.V. rukte via een 3-1 zege op Tectool op naar de tweede plaats. Inalfa bleef met 3-1 de baas over Vine, v. Gogh 3 en Vine. v. Gogh 1 pakte de maximale winst tegen Vine. v. Gogh 2, In de 2e Klasse bleef A.W.I. Isola tie, ondanks een 4-0 nederlaag tegen Franke R.V.S., toch nog bovenaan, omdat ook Vine. v. Gogh 4 een steek je liet vallen door tot een gelijkspel (2-2) te komen tegen Karklingcl. Ford van Haren 1 won overtuigend met 4-0 van Restaurant Bowling Venay. De wedstrijd tussen de Rabo Heren en Rabobank 1 is uitgesteld. Superscore Venrays jeugdbow- lingteam Tijdens de vijfde speelronde van de Nationale Jeugd Trio League in Ven ray hebben de spelers van Venray 1 op niet mis te verstane wijze getoond, dat alleen zij recht hebben op de titel. Naaste concurrent Maastricht 1 werd na een aanvankelijk gelijkopgaande wedstrijd finaal met 3-0 afgedroogd. Wat te denken van Lars Lenssen, die startte met 230 en daarna met 276 het oude huisrecord van de jeugd uit 1986 van Harold Michiels evenaarde. Tevens zette dit trio (Nicky Claes sens, Lars Lenssen en Martijn Mager- mans) een ongekend hoge 690-score (zijnde 230 gemiddeld) neer. Tegen Heerlen 2 ging men onverdroten ver der en wonnen ook deze wedstrijd zonder problemen met 3-0, waardoor Venray 1 nu met nog twee speelron den te gaan nog zonder puntverlies de ranglijst aanvoeren met het maxi male aantal van 30 punten en hebben nu 9,5 punt voorsprong op de Maast richtenaren. Lars Lenssen was de onbetwiste uitblinker met een serie van 872, dit is 218 gemiddeld. Ook Repetities: Maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leunse- weg 5. Venray. Zondag 10 en 24 februari: 10.30 uur Paterskerk. Een nieuw zangschema voor het eer ste halfjaar van 2002 zal binnenkort bekend gemaakt worden. Dc jaarlijkse ledenvergadering is op maandag 28 januari, aanvang 20.00 uur Bij verhindering afmelden bij Iny Kuy- pers, tel. 585226. Bij ieder optreden gelieve een kwartier voor aanvang aanwezig te zijn. U bent altijd wel kom op onze repetitieavonden voor een kennismaking. Voor meer infor matie. aanmelding, afmelding kunt u bellen: Trees Douwes, tel. 0478- 584494 ofToosv.d. Heuvel, tel. 0478- 583884. Maandag 4 februari: Om 10.30 uur Volksdansen; 19.00 uur Biljartclub Op 't Nipperke. Dinsdag 5 februari: Van 14.00 tot 17.00 uur Vereniging voor Ouderen Ons Genoegen: kaarten en biljarten: 20.00 uur Country- en dansgroep Green River met Country-dansles. Woensdag 6 februari: Óm 09.00 uur Beter bewegen, daarna koersbal; 20.00 uur Country- en dansgroep Green River met Country-dansles. Donderdag 7 februari: Van 19.00 tot 23.00 uur Kaarten en biljarten. Martijn Magermans kan met een serie van 830 zeer tevreden zijn. Als team scoorde men maar liefst 2406 pins, hetgeen een teamgemiddelde bete kende van 200,5. Venray 2 trof het zwakke Maastrichtse reserveteam als eerste opponent. Zonder zelf goed te spelen werd wel de volle buit (3-0) binnengehaald. Maastricht 1 was heel andere koek. Na de slachtpartij tegen Venray 1 revancheerden Limburgse hoofdstedelingen zich uitstekend en wisten deze match met 3-0 in hun voordeel te beslissen, waardoor onze reserves het nakijken hadden. Linda Camps was met 160,6 gemiddeld de beste speelster. Venray 2 staat nu met Heerlen 1 op een gedeelde derde plaats met 18 punten. Venray 3 moest ondanks de 219-gamc van Henri Val len de eerste game van de eerste wed strijd tegen Heerlen 2 met slechts 3 pins gewonnen geven. De tweede game leverde ondanks de mindere score toch nog gamewinst op, omdat de Heerlense reserves niet bij machte waren hun scores te continueren, waardoor de onzen er toch nog een 2-1 overwinning uit het vuur wist te slepen. Sittard was de laatste tegen stander. Met slechts 4 pins wist men dc eerste game in hun voordeel te beslissen, waarna met de Sittardse tegenstand gedaan was en de 3-0 overwinning verdiend te noemen was. Venray 3 bezet nu met 15 pun ten de vijfde stek. Henri Vallen was de succesvolste speler met 179 gemiddeld. Vier leden waren hier uit stekend op dreef in de Harrie Claes sens League. Martijn Magermans kwam met 203 gemiddeld als beste uit bus. Jochem Magermans (187), Anneke Cremers (182) en Jeroen Broers (179). Martijn steeg maar liefst 23 plaatsen en staat nu op de dertien de plaats. Jochem (nu negende) deed daar met een stijging van 21 plaatsen niet veel voor onder. Jeroen klom van plaats 22 naar de achtste stek. Jochem Magermans scoorde met 224 de hoog ste game. Koploper blijft Mitch Gom- mans en leidt nu met 425 punten vóór Kevin Litjens (304) en Florien Hazeu (226). Zaterdag 2 februari speelt een Ven rays team van acht personen een uit wisseling in Veghel tegen Boekel, Mill en Veghel. De overige leden spelen wederom Harrie Claessens League om 11.30 uur. Donderdag 31 januari (vanavond): Knutselen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur gaan we ons bezig houden met de kinderoptocht. Aansluitend programmavergadering voor de leiding van dc donderdag- groep. Bedenk alvast een tweetal acti viteiten. Zaterdag 2 febr.: Carnavalsavond voor alle leden van De Springplank. Maar, men mag vriendjes en vriendinnetjes meebrengen. De entree is gratis. Wie wordt prins of prinses? We feesten van 18.30 tot 21.30 uur. Prijsjes voor de gezelligste carnavals vierder. We blijven de hele avond binnen, dus kun je ook binnen opgehaald wor den. Maandag 4 februari: Van 18.30 tot 20.00 uur carnavalsavond voor de kin deren van de groepen 3 en 4, Wel verkleed dus. De uitslag van de maandag 14 januari gehouden sterkste jongen/meisje is als volgt: 1. Andreea Dragomir 247p; 2. Susan Stevens 214p; 3. Brigit Michels 198.5p. Dinsdag 5 februari: Clubavond voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverlaters. Vanavond bosspe- len. We vertrekken om 18.15 uur. Breng fiets en zaklamp mee. Terug om 20.00 uur. Donderdag 7 februari: Bankvoetbal en ballon volley voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Repetities: Donderdag 31 januari. 19.30 uur jepeiitie gehele koor. Donderdag 7 februari 19-30 uur repetitie gehele koor. Donderdag 14 februari: 19 30 Uur repetitie tenorl 2; 20.00 uur Repetitie gehele koor. Programma: 3 februari: vanaf 11.00 uur Opstoek- natinee foyer schouwburg 10 febru ari: vastdflovesmis Grote Kerk; 23 februari: opluistering en receptiebe- /oek t.g.v. 25-jarig huwelijk lid VMK. Afmelden bij Cees van Kreij, telefoon 189775. (Oud papier kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg niet na 22.00 uur). Repetitielokaal partycentrum De Witte Hoeve, Gasstraat in Venray. Website http://listen.to/VMK. Info PR/kooropleidingen: .v,d.boom@hcc- nct.nl of venraysmannenkoor@hot- mail.com Volgende kooropleiding start op 25 februari. Bel voor opgave telefoon 512438 of 06-18472394. e-mail: redactie@ vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Vrijdag 1 februari 19 00 uur repetitie jongens; 20.00 uur repetitie hele koor. Zaterdag 2 februari tussen 10.00 en 12.00 uur oud papier inleveren in de papiercontainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg. Zondag 3 februari 10.15 uur inzingen; 10.45 uur mis in de Paterskerk. Dinsdag 5 februari 19-00 uur repetitie jongens. Nieuwe leden zijn van harte welkom! Kom eens kijken op de repetitie van dinsdag of vrijdag in de Galmhut, gelegen aan de Langeweg 92, tele foon 512001 Zaterdag 2 februari: 18.00 uur Viering Paterskerk. Gelieve een kwartier voor aanvang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Chrisko bestaat uit een kleine enthou siaste groep jonge dames en kunnen nog steeds versterking gebruiken. Kom eens luisteren bij één van de uit voeringen of bezoek een repetitie. Deze is wekelijks op maandagavond van 19..30-21.00 uur. Voor meer infor matie kun je terecht bij Marly Dries- sen tel, 0478-588176 of Norma Ansin- ger tel: 0478-585234. Myriani Voesten en Jan van der Heyden, de plakdragers van 2002. Foto'sFoto Hoedemaekevs Venray) Myriam Voesten, in Wanssum beter bekend als Moeke Voesten, heeft de onderscheiding Mini-plakske-draag- ster 2002 van Carnavalsvereniging De Wiendbuul gekregen voor haar inzet voor de jeugd van de Wanssumse gemeenschap. Zij zit al zeven jaar in het bestuur van Kindervakantiewerk. Daarnaast is Moeke leider en trainer bij het jeugd voetbal en zorgt ze ervoor dat de jeugd geschminkt wordt als er een activiteit georganiseer wordt in Wans sum. Zij is oppasmoeder. Daarnaast zorgt ze ervoor samen met. andere vrijwilligers dat de gezinsmissen goed verlopen en ze zit ook nog in het bestuur van de schoolkrant. Ook binnen de carnavalsvereniging is zijn erg creatief en zo heeft ze er samen met andere naaisters voor gezorgd dat de jeugdraad dit jaar in een compleet nieuwe outfit rond loopt en heeft ze de kledij voor de jaarlijkse 'kiendermerge' gemaakt. Kortom: ze staat altijd klaar voor de Wanssumse jeugd! JAN VAN DER HEYDEN Het bestuur van de Wiendbuul heeft besloten de hoogste onderschei ding, De Wiendbuuleplak, toe te ken nen aan Jan v.d. Heijden voor zijn grote inzet ten dienste van de gemeenschap Wanssum. Op zondag 10 februari, uitgere kend op z'n verjaardag, krijgt ieder een de gelegenheid Jan persoonlijk de hand te drukken. Aanvang 16.00 uur in Wiendbuuletempel De Zandhoek in Wanssum. Dit jaar wordt voor de negende keer de Narrenaovend georganiseerd door een groep vrienden binnen café voetbalclub FC Hento. Dit is een bonte avond met diverse optredens van acts, zang en veel humor, eigenlijk een kleine persiflage op Circus Mók. De naam Narrenao vend symboliseert, dat in iedere mens iets geestig schuilt en dat op zo'n avond mag laten zien, in de vorm van een voordnacht, vertelt medeorganisa tor Jos Thielen. Óp vrijdag 1 februari om 20.49 uur wordt deze Narrenavond opnieuw gehouden in De Evenaar. Enkele leden van de club zorgen voor de voorbereidingen m.b.t. licht, geluid, muziek, podium, evenals regie en pre sentatie. "Andere leden zijn inmiddels druk aan het repeteren voor hun nieuwe act. De overige vrienden, kennissen en aanhang worden uitgenodigd, om er een gezellig avondje uit van te maken. Het optreden door eigen leden dwingt veel respect af door durf en enthousiasme wat wordt erg gewaar deerd. Het niveau lijkt ieder jaar te stijgen en dat stimuleert iedereen om weer mee te doen", benadrukt Toine Thielen. "De avond zit vaak vol ver rassingen. Soms hebben we een spe ciale onderscheiding, of de nieuwe carnavalsliedjes worden live gezon gen, ja, zelfs een onverwacht bezoek van de prins met zijn adjudanten." Mieke van Derikx Martien en Ineke van Rengs en Tom van Cornelissen Theo en Anneke Jenneskens van het Hedsbuiileriek uit de Hei vormen dit jaar bij de Hedsbuiile het boeren bruidspaar. Op carnavalsdinsdag wor den zij in de onecht verbonden in de Gelderkoel, aanvang 14.33 uur. Programma: 8 februari optreden bij ouderencama- val in Oostrum De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepe teerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23-00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de tele foon en bel 0478-511251. Repetitie dinsdag van 20.00 tot 22.15 uur, in de Opmaat, Oostsingel 37. Afmelden bij Lia Oostdam, tel, 514214, graag tussen 18.00 en 19.Q0 uur. Nieuwsgierig naar koorzang? Kom eens luisteren naar het nieuwe prb- gramma. U bent van harte welkotfi. Informatie; Marjo Kuypers. telefoon 513191 Op het terrein van St. Anna staat de oud papiercontainer iedere dag van 9 00 tot 18.00 uur, op zondag gesloten. Algemene informatie www.arsmusica.nl Programmaoverzicht Carnaval Zondag 3 februari: Carnavalsmiddag in het wijkcentrum (15.11-18.11 uur). Zondag 10 februari: Camavalsmatinëe in café 't Schöpke (Café open van 11.11-14.11 uur en van 15.11-18.11 uur). Deelname jeugdclub aan dc kin deroptocht 14.11-15-11 uur. Maandag 11 februari: Carnavalsmati nee van 11.11-14.11 uur in café 't Schöpke Kaartclub (bridge/rikken) De wijkvereniging onderzoekt momenteel de mogelijkheden om een kaartclub op te richten, die op vaste tijden bij elkaar komt om te bridgen of te rikken (vooral informeel en niet in competitieverband). Degenen die hierin geïnteresseerd is gelieve dit even te melden door zijn naam, adres en telefoonnummer voorkeur bridge/rikken in een enve loppe in de brievenbus van het wijk centrum te deponeren. Degenen die e.e.a. mee zou willen organiseren kan zich melden bij Hans Beterams, tel. 587007 Bestuursuitbreiding: De wijkvereniging is op zoek n'iar versterking van het bestuur. Aller eerst zoeken wij iemand met adminis tratieve ervaring, die het penning meesterschap van de wijkvereniging op zich zou willen nemen. Interesse? Bel dan-Hans Beterams, tel. 587007. Daarnaast worden kandidaten gezocht, die mogelijkheden zien om op gezette tijden in het wijkcentrum activiteiten voor volwassenen te gaan organiseren. Zondag 3 februari: Opstoekmatinee (optreden 17.20-17.40 uur) Woensdag 6 februari: stemvorming 19-30-20.30 uur alle mannenstem men. Geen koorrepetitie. Woensdag 13 februari: stemvorming 19-30 uur tenoren, 20.00 uur bassep. 20-30 uur koorrepetitie voor iedereen Voor afmelding, Gerti tel: 63130(3. Voor informatie: Henk Mijnster, tel: 512082. Abusievelijk is vorige week de ver keerde naam van de prins van de Keavers uit Holthees in de titel ver meld. Prins René I (Vloet) heerst dit jaar in Holthees en niet prins Ruud. Onze excuses. Het boerenbruidspaar bestaat uit Ruud Siebers en Marian Heijl. De receptie van prins René is op carnavalszaterdag 9 februari in De Blauwe Druif. De boerenbruiloft is op carnavalsdinsdag 12 februari, ook in De Blauwe Druif. In de Dubbelleague van afgelopen maandag scoorde Peter Cleven in de wedstrijd tussen zijn team Start BV en Sigma's 1 zijn eerste 'perfect game'. Het is voor de derde keer in de histo rie van de Bowlingvereniging Venray en Restaurant Bowling Venray dat een 300-score werd bereikt. Robert Pee tere en Cvriel Winters presteerden dat eerder ai eens. Het was een bekro ning voor de jarenlange inspanningen en zijn intense beleving van zijn sport, de bowlingsport. Na elf strikes, waarvan de derde wat gelukkig viel, had hij in de twaalfde en laatste worp wel een goed gevoel, dat ook die in een strike zou resulteren, maar. pin vier en pin negen leek te blijven staan. Gelukkig echter tolde pin vier om en rolde naar pin negen om die ook van het pindeck te verwijderen. Met een yes' uit het diepst van zijn ziel en met de gebalde vuisten hoog in de lucht vierde Peter Cleven zijn succes. Voor de tweede keer in ruim een week mocht hij de gelukwensen van zijn clubgenoten in ontvangst nemen, want vorige week zondag werd hij kampioen van de hoogste herenklasse. Met zijn twee volgende games kwam hij tot scores van 245 en 205, zodat zijn totaal van 750 de hoogste score over drie games was, niet alleen in dit seizoen, maar in het In het midden Peter Cleven die maandag een 300-game gooide; rechts op de foto Robert Peeters, die enkele jaren geleden als eerste in Venray een 'perfectgame'gooide bestaan van de Bowlingvereniging, waarvan hij al sinds de oprichting daarvan in 1979 lid is. Ook deze pres tatie komt in aanmerking voor een NBF.-erkenning, die toegekend wordt bij bijzondere prestaties. Uitslagen maandagleague: Sigma's 1-Start BV 4-10 Aquastep-Sigma's 2 0-14 Sharpshooters-Karklingel 2-12 D'n Terp-Strikezone 3-11 Pinhunters-Demons 1-13 Repetities iedere woensdag om 20.00 uur in 't Kruuspunt Concerten: 6 februari carnavalscon cert in 't Gasthoes Horst met carna valsvereniging d'n Dreumel. Website: http://www.harmonie- orkest.nl Repetitie in de bibliotheek van het VvGI op het St. Annaterrein elke maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 4 en 11 februari en 18 februari jaarvergadering om 20.30 uur. Als kamerkoor een heel eigen geluid. Kom eens luisteren op maandagvond en proef de sfeer. Ook een periode op projectbasis is mogelijk b.v. bij het begin van de voorbereiding op een nieuw concert, dus neem gerust contact op: inlichtin gen: bel dan: 569412 of 584986. Repetities op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur en op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. De repetities op woensdag vinden plaats in de Opmaat, de repetities op zondag in de Sporthal van het Vincent van Gogh Instituut. Het opleidingsor kest oefent op woensdag extra van 18.45-19 30 uur. Bij verhindering dienen alle leden van het opleidingsorkest en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding. Dit kan telefonisch gemeld op num mer 580418. of uiterlijk een half uur voor aanvang van de repetitie in de Opmaat. Hebt u interesse om lid te worden, kom kijken en luisteren tijdens de repetities in ons clubgebouw de Opmaat, Oostsingel 37 in Venray. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Harmonieorkest: 31 jan.: 20.00 uur repetitie: afmel den 582539 10 febr.: Camavalsmis. Jeugdorkest: 31 jan.: 18.45 uur repetitie; afmel den 588545. Drumband: 5 febr.: 20.30 uur repetitie; afmel den 514415. Bestuur: Dinsdag 19 febr. AB (onder voorbe houd). Maandag 4 februari 18.45 uur repe titie Beukenrode Zondag 17 februari 11.00 uur repe titie Annakapel Maandag 11 maan: 19.00 uur repe titie Zaal Thielen, aansluitend jaar vergadering. Afmelden bij: J. v. Loon, secretaris, telefoon 0478-585422 Afgelopen zaterdag is in Oos- irum de nieuwe jeugdprins bekend geworden; Tom I (Direks). Hij wordt tijdens de car navalsdagen terzijde gestaan door vorst Peter (Fleurkens) en Nar Guus (op den Camp). Tom gaat Prins Tom I (foto: Rini van de Leur) deze carnaval door met het motto: "Vier karneval ien Klingel- land, weej veurop en gillie an de hand!".

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19