Aanleg verkeersplateau aan de kruising Merseloseweg/Hoenderstraat Bekendmakingen gemeente Venray Woningwet Wet ruimtelijke ordening Gemeenteraadsvergadering Bekendmaking Wet milieubeheer Commissies PEEL EN MAAS BEZORGEN? ANBO Heil der Zieken Rincón Espanol OVB KBO Aostrumse Zangkompeneej Uitstapje OVB Ars Musica Confetti UW De Vogelvriend Euterpe Collegium Vocale Venray's Gregoriaans Koor Wijk Zuid Bandelieren Tomorrow People Harmonie- Orkest peel en maas Donderdag 24 januari 2002 - Pagina) Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van een bedrijfsverzamelgebouw aan het Keizersveld te Venray tnv Theo Janssen, Potteven- weg 7 te Ysselsteyn; - het vergroten van een ber ging met caravanstalling aan de Gildestraat 12 te Oos trum tnv P.J.J. Rongen, Gil destraat 12; - het vergroten van de woning aan de Walstro 2 te Venray tnv H.T.R. van Zee land, Walstro 2; - het bouwen van bergruimte aan de Smakterveldweg 20 te Venray tnv R. Feenstra, Wijnruit 32; het wijzigen van een reeds verleende bouwvergunning nr. 1999.08735 aan de Mina Krusemanstraat te Venray tnv Janssen De Jong Plan coördinatie, Postbus I3I te Son en Breugel. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het verwijderen van asbest houdend dakbeschot aan de St. Jozeflaan 2 te Smakt tnv C.P.P.M. Goumans, St. Jozeflaan 2; - het slopen van een stal aan de Rouwkuilenweg 16 te Ysselsteyn tnv Maatschap Van Rosmeulen- Van Meer, Rouwkuilenweg 16. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouwtoestem ming afgegeven. - de bouw van een dakkapel aan de Eisenhowerstraat 2 te Venray tnv J.W.P.H. van Geenen, Eisenhowerstraat 2. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een berging aan de Isabellahof 17 te Venray tnv F.J.L. Gossens, Casimirhof 2; - het vergroten van de woning aan de Annie Romeinstraat 5 te Venray tnv G.A.K.M. Reijntjes, Annie Romeinstraat 5; - het bouwen van een serre aan de Pascherhof 31 te Leunen tnv T.W.P. Pijpers, Pascherhof 31 - het verbouwen van een pand tot bedrijfsverzamel gebouw aan de Stationsweg 120- 122 te Venray tnv Theo Janssen Onroerend Goed B.V., Pottevenweg 7 te Ysselsteyn; - het bouwen van een jong veestal aan de Jaegerhofweg I a te Veulen tnv Maatschap Swinkels, Paardekopweg 13; het bouwen van een tuin huisje aan de Wijnruit 24 te Venray tnv P.J.G.M. Muijs- ers. Wijnruit 24; - het bouwen van een gara ge/berging aan de Willem- straat 4a te Venray tnv H.W. Boom, Willemstraat 4a; - het bouwen van een extra nooduitgang met trap aan het Schopuwburgplein I I te Venray tnv Luxor Theater, Schouwburgplein II; - het bouwen van een bedrijfsloods aan de Eijken- hofweg 14 te Veulen tnv M.H.T.G. Mulders, Eijken- Ihofweg 14. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, De gemeenteraad vergadert op dinsdag 29 januari 2002, aan vang 19.00 uur, in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Ven ray. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: Onderdeel A: 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 27 november 2001. 6. Notulen van de openbare vergadering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 18 december 2001. 7. Ingekomen stukken. Onderdeel B; 8. Vragen conform artikel 37 Reglement van Orde van de gemeenteraad van de Fractie Van de Vorle, inzake "aanrij- tijd ambulance". 9. Vragen conform artikel 37 Reglement van Orde van de gemeenteraad van de Fractie Van de Vorle, inzake "finan ciële ondersteuning van ouderen bij huren van woningen. 10. Nemen van een voorberei- dingsbesluit voor het plange bied Gouden Leeuw. Onderdeel C: I I. Voorbereidingsbesluit voor zelfstandige projectprocedu re ex artikel 19, lid I, Wet op de Ruimtelijke Ordening ten behoeve van herontwik keling Vredeskerk en omge ving. 12. Opstalrecht Handboog schutterij Ysselsteyn. 13. Beschikbaar stellen van een aanvullend krediet van €249.579,12 voor de reno vatie/verhuizing van de openbare basisschool De Keg. 14. Voortzetting deelname van de gemeente Venray in de Euregio Rijn Maas Noord. 15. Beschikbaar stellen van een éénmalige bijdrage van €2.269,- aan de Loek A. Nelissenprijs 2002. 16. Sluiting. Verkeersbesluit afsluiting fietsover- steek Noordsingel - Hoeveweg/Nieuweind Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. 22 januari 2002 waarbij besloten is: 1Overeenkomstig de bijbeho rende situatieschets 2 ver keersborden nr. Gil en de onderborden nr. 0406 te plaatsen op het fietspad aan de noordzijde van de Noordsingel tussen Nieu- weind en de Nieuwe Maas- heseweg. 2. De mogelijkheid om de Noordsingel over te steken voor fietsers, bromfietsers en ander langzaam wegver keer (fysiek) af te sluiten op Nieuweind en de Hoeveweg. 3. Dit verkeersbesluit treedt in werking de dag na de bekendmaking. Venray, 22 januari 2002 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hoofd van afdeling Openbare Werken B.R.Th, v. Dijk Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeente huis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendma king een bezwaarschrift indie nen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een aardap- pelbewaarplaats/werktuigen- berging aan de Timmerman- nsweg 68 te Ysselsteyn tnv Maatschap Berkers- Peeters, Timmermannsweg 68; - het vergroten van de woning aan de Mgr. Nolensstraat 30 te Venray tnv G.H.H. Pen- nings. Mgr. Nolensstraat 30; - het vergroten van de berging door een caravanstalling aan de Gildestraat 12 te Oos trum tnv P.J.J. Rongen. Gil destraat 12. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 25 januari 2002 gedurende 4 weken voor eenie der ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Procedure Wet Geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voornemens zijn bij gedepu teerde staten van Limburg een verzoek als bedoeld in artikel 83 van de Wet Geluidhinder in te dienen om vaststelling van hoge re grenswaarde voor de bouw van een woning aan het Klein- dorp ten name van de maat schap van Dijck, De Steeg 10 te Merselo. Het betreft hier een 2e bedrijfswoning bij het bedrijf De Steeg 10. Het op deze woning betrek king hebbende geluidrapport, waarin de benodigde hogere grenswaarde is aangegeven, ligt met ingang van 25 januari 2002 gedurende een periode van 2 weken ter inzage bij de Afdeling Publieksdiensten, maandag van 12.00 uur tot 20.00 uur en de overige werkdagen van 9.00 tot 13.00 uur. Op verzoek zal een openbare zitting worden belegd, waarin zienswijzen met betrekking tot het voornemen mondeling aan ons kenbaar kunnen worden gemaakt. Ook schriftelijk kun nen gedurende de termijn van de ter inzage legging zienswijzen aan ons kenbaar worden gemaakt. Venray, 24 januari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen !pe: De genoemde aanvragen, intrekkingen en meldingen en alle op de aanvragen, intrekkin gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - van Ham Autobus- en Tou- ringcarbedrijf, Maasheseweg 73 te Venray voor een revi sievergunning voor een autobus- en touringcarbe- drijf met herstelinrichting, tankplaats, wasplaats, APK- keuringsstation en reisbu reau, gelegen aan de Maas heseweg 73 te Venray. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 24 januari 2002 tot en met 21 februari 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hier voor geldt een bijzondere pro cedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Besluit Burgemeester en Wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk intrekken van: - G.W.C. van Tilburg, Veulen- seweg 15 te Veulen voor een varkensmesterij, gele gen aan de Veulenseweg 15 te Veulen. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 24 januari 2002 tot en met 7 maart 2002 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdien sten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stuk ken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Melding Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende melding krach tens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer is geaccepteerd: - L.P.W. Zanders, Zandhoek I I a te Oirlo voor het wijzi gen van de mestopslagloods ten behoeve van het bedrijf, gelegen aan de Zandhoek I la te Oirlo. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 24 januari 2002 tot en met 7 maart 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een Ten behoeve van de aanleg van een verkeersplateau t.h.v. kruising Merseloseweg/Hoen derstraat is het noodzakelijk deze in zijn geheel af te sluiten. Maandag 28 januari wordt gestart met de opbreekwerk- zaamheden, naar alle waar schijnlijkheid is het werk vrijdag 8 februari afgerond. Het ver keer zal worden omgeleid van uit Merselo over de Beek en Beekweg, komende vanuit Ven ray zal het verkeer omgeleid worden via de Westsingel, en Beekweg. Mocht u tijdens het werk vra gen hebben met betrekking tot de uit te voeren werkzaamhe den dan kunt u contact opne men met dhr. P. Vermeulen, uit voerder op het werk, telefonisch bereikbaar onder nummer 06-27060766. Agrarische Economie en Milieu De commissie Agrarische Economie en Milieu vergadert op donderdag 31 januari 2002 om 19.00 uur in het gemeente huis van Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken en mededelingen. Voortgang reconstructie 4. Verslag commissievergade ring AEM van 3 december 2001 5. Presentatie: reconstructie/ Ruimte voor Ruimte 6. Presentatie: communicatie plan diftar/monitoring 2001 7. Milieuverslag 2001 en Milieu programma 2002 8. Presentatie: milieubeleids plan 9. Stukken ter kennisname: Gezamenlijke handhavings- strategie; Concept-nota integraal handhavingsbeleid en procesbeschrijving verde re ontwikkeling handhaving; Schadeafwikkeling diftar over 1999 en 2000 met Essent 10. Rondvraag I ISluiting. Algemene Zaken De commissie Algemene Zaken vergadert op donderdag 31 januari 2002 om 19.00 uur in het gemeentehuis van Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda wordt gepubliceerd op de Kabelkrant van zaterdag 26 en zondag 27 januari. gedachtewisseling over de ij ding artikel 8.19 Wet milieu heer. AM.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouij van Venray maken bekend er krachtens artikel 8.40 van Wet milieubeheer A.M.v.B.- dingen zijn binnengekomen - J.L. Robben, Metaalweg I j Venray voor het van toejj sing worden van het Be^ j inrichtingen en motorvoj. tuigen milieubeheer aanl L/ Metaalweg I te Venray; Rc - Essent Netwerk Limbi B.V., Postbus 8015 te M» *r bree voor het oprichten! een gasdrukregel- en mé wj station ingevolge het Bes) 97 gasdrukregel- en meeq pe tions milieubeheer aan) R( Heidseweg 8 te Heide; j - Theo Janssen Ysselst Onroerend Goed b.1 teven weg 7 te Ysselst voor het oprichten van inrichting ingevolge Besluit opslag- en transpc» bedrijven milieubeheer b.p. Keizersveld, sectie T 1020 te Venray; - J. Emonts, Tinnegietersti 13 te Venray voor oprichten van een inricht; ingevolge het Besluit dei) handel- en ambachtsbed ven milieubeheer aan de$ s tionsweg 120 te Oostrurr p - Barto's Broodjes, De BI» 52 te Venray voor het v». anderen/uitbreiden van H inrichting ingevolge It Besluit horeca-, sport- t i' recreatie-inrichting mili«j beheer aan De Bleek 52 r y Venray; - E. Kerkhoff, Dorpstraat e te Heumen voor het opri? P ten van een inrichting in£ N volge het Besluit opslag transportbedrijven aan Stationsweg 120 te Oct trum. I De meldingen kunnen won ingezien van 24 januari 2002 en met 7 februari 2002 weken) in het gemeentehuis. Venray, 24 januari 2002 Burgemeester en wethoude van Venray, namens dezi hoofd afdeling Bouwen 1 Milieu, C.Th. van Velzen H 1 .rd» Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met ^L, Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray De ANBO is al jaren in het geweer tegen de verplichte medische keuring voor het rij bewijs van 70-plussers en wijst ook een verlaging van deze leeftijdsgrens af. Ook de ANWB richt zich op dit onderwerp en doet een oproep aan alle 70-plussers die binnenkort een medische keuring moeten ondergaan vanwege de vernieuwing van het rijbewijs. Zowel ANBO als ANWB willen graag weten hoe u zo n keuring ervaart en hoe belangrijk een auto is voor de mobiliteit van senioren. Als u wilt meewerken aan een artikel over het onderwerp rijbe wijskeuring 70+ stuur dan een beknopte brief met telefoonnum mer en adres naar redactie Kam pioen, postbus 93200, 2509 BA Den Haag, onder vermelding van Nieuw Rijbewijs 70+. Uw reactie ook graag naar ANBO afd. Venray, secretariaat: De Gouden Leeuw 84, 5801 BX in Venray, tel. 51 28 79. De officieel door de VNB erken- r de Bedevaartorganisatie verzorgt ook dit jaar een aantal geheel ver zorgde bedevaarten naar Lourdes; deze gaan met trein, bus of vlieg tuig. Ook Heil der Zieken zal dit jaar aan deze bedevaart deelnemen en wel van 26 mei tot 2 juni. Met de inschrijving van zieken en pelgrims is men al volop bezig. Informatie bij: P. Willemse, tel. 0478-510262 of G. Kareis, tel. 0478-582849- La pasada semana se reunió la Junta Directiva de la Colonia y Dentro de unos dias Ilegara a manos de los socios el programa anual de actividades, para todos los gustos, la nueva junta directiva esta trabajando bien al respecto y espera que para el desarrollo de estas. contar con la participación de todos los socios. El proximo sabado es el dia del hombre, como en otras ocasiones se tratara del plan de seguimiento para el ano 2002 entre todos los componentes de dicho grupo. Esta semana el dia 22 la Platafor- ma Multicultural tratara con el Ayuntamiento el informe para las minorias de lo cual la próxima semana daremos mas detalles al respecto. Un saludo de HACE Dinsdag 19 februari gaan de leden van de OVB in Oostrum onder leiding van Tiny Kreutz een loden roos maken. Meenemen een schaar om lood te knippen en een potlood. Er zijn enkele dames die zich tij dens de jaarvergadering maar voor en roos opgegeven hebben, als u graag twee rozen maakt neem dan contact op met Tiny Kreutz. Voor deze avond kunt u zich tot en met maandag 28 januari opge ven bij: Tiny Kreutz telefoon 588355. De avond vindt plaats in het gebouw van ADOR naast de peu terspeelzaal. Valkenkampstraat 2 en begint om 20.00 uur. Op donderdag 7 februari gaat de KBO Venray-kom op excursie bij de gemeente Venray. Er is een toelichting op het werk van de gemeente Venray en een rondrit per bus door Venray waarbij informatie wordt gegeven over de ontwikkeling in de wij ken. Ieder lid van de KBO kan aan deze excursie deelnemen. Er zijn geen kosten aan verbonden. Aan melding voor deelname: telefo nisch op een van de onderstaande adressen voor 27 januari: J. Fiers 0478-582430; H. de Klerk 0478- 585132; G. v. Meijel 0478-586389. Donderdag 21 februari geeft de heer Steverink een uiteenzetting over het nieuwe belastingstelsel en wat dit voor ouderen inhoudt. Aanvang 14.00 uur in de Kemp haan, Kennedyplein in Venray. Er wordt ingegaan op het invul len van het nieuwe belastingfor mulier. De toegang is gratis en is bestemd voor alle ouderen uit het centrum van Venray en de kerk dorpen. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepeteerd in 't Alle- manscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23 00 uur. Zijn er man nen die belangstelling hebben om ook eens zo n repetitieavond mee te maken. U bent van harte wel kom. Meer informatie nodig? Neem de telefoon en bel 0478- 511251. De dames van de OVB hebben op 14 mei een uitstapje. Het gezelschap vertrekt om 09.00 uur per bus vanaf de Rabo bank naar Asten. Op het programma staan een bezoek aan een museum en een wandeling in de Grote Peel. Opga ve voor 1 februari bij Toos Lins- kens, telefoon 583805, of Mia Hol- tackers, telefoon 583803. Repetitie dinsdag van 20.00 tot 22.15 uur in de Opmaat. Oostsin gel 37. Afmelden bij Lia Oostdam, tel. 514214, graag tussen 18.00 en 19.00 uur. Nieuwsgierig naar koorzang? Kom eens luisteren naar hun nieu we programma. U bent van harte welkom. Informatie; Marjo Kuy- pers, tel. 513191. Op het terrein van St. Anna staat de oud papiercontainer, iedere dag open van 9.00 tot 18.00 uur, op zondag gesloten. Algemene informatie: www.ars- musica.nl. Woensdag 30 januari stemvor- ming 19.30 uur alten 20.00 uur sopranen, 20.30 uur koorrepetitie voor iedereen. Zondag 3 februari: Opstoekma- tinee Schouwburg (optreden 17.20-17.40 uur) Voor afmelding, Gerti tel. 631306. Voor informatie: Henk Mijnster, tel. 512082. Onlangs had het bestuur van de UW afdeling Venray een afvaardi ging van het provinciale bestuur te gast in het kader van een jaar lijks werkbezoek. Deze keer was voor de ontmoetingslocatie het Vincent van Gogh Instituut geko zen. Het bestuur van het instituut vond dit een prachtige gelegen heid om niet alleen het werk van de vrijwilligers met de bewoners onder aandacht te brengen maar tevens een speciale dank aan de dames en heren van de Unie Van Vrijwilligers. Na een welkom en een interessante uiteenzetting door dhr. G. van Berlo hadden de respectievelijke bestuursvertegen- woordigers een intern overleg gevolgd door een gezamenlijke lunch met bewoners, verplegend personeel en stafleden van het VvGI. De lunch werd gehouden in Het Pelgrimshuis in Smakt. Tij dens de lunch werd door staflid Mieke Michels de projectleidster van het UW, mevrouw Truus Thijssen speciaal in het zonnetje gezet en vervolgens vereerd met een bijzonder kunstwerk als blij vende herinnering. Enkele van de aanwezige bewoners boden daar na alle vrijwilligers een schitte rend boeket bloemen aan, iets wat door alle betrokkenen meer dan buitengewoon op prijs werd gesteld. In ieder geval werd voor al duidelijk wat de vrijwilliger betekent voor de bewoners van het instituut en hoe belangrijk en gewaardeerd de inzet van de UW wordt. Mocht u belangstelling hebben voor dit werk, neem dan eens contact op met mevrouw Mien Spreeuwenberg, tel. 0478- 586237. Uitslagen van diverse wedstrij den: Nederlandse kampioen schappen in Apeldoorn: W. v. Osch Nederlands kampioen pos tuurkanaries Raza Espagnol met 93p. Oss: B. Zweden kampioen hoofdgroep 28; H. Drabbels kam pioen hoofdgroep 70 A-stam. Meijel: R. Poels kleurkampioen zebravinken. Baarlo: J. v.d. Heuvel 4x kampioen en 2x beste van de klasse. Gennep: W. v. Osch le prijs A-stam pzr., le en 2e prijs B- stellen vzr, 2e pr. postuur en alge meen kampioen: R. Poels 2e zebravinken; W. Smedts le B-stel en 3e enk. tropen; J. v. Bakel kam pioen tropen. Kringwedstrijd Wanssum: mevr. Gerritsen le kleurkanaries; B. Zweden le en 2e kleurkanaries; H. Verbakei le kleurkanaries; W. v. Osch 2x le en kampioen postuurkanaries; W. Smedts le tropen; P. Verdellen 2x le en kampioen grasparkieten; G. Mommen le agaporniden. Dis- trictswedstrijd Sittard: mevr. Ger ritsen zilver A-stam kleurkana- risch; W. v. Osch zilver A-stam brons enkel postuurkanaries; W. Smedts goud enkel tropen; T. Ker sten brons tropen; J. v.d. Heuvel 2x goud, lx zilver en lx brons grasparkieten; P. Verdellen goud grasparkieten en brons catharina parkiet. Harmonieorkest: 24 jan.: 20.00 repetitie: afmelden 582539- 10 febr,: Camavalsmis. Jeugdorkest: 24 jan.; 18.45 repetitie; afmelden 588545. Drumband: 29 jan.: 20.30 uur repetitie; afmelden 514415. Bestuur: Dinsdag 19 febr. AB. Repetitie in de bibliotheek van het VvGI op het St. Annaterrein elke maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 21 en 28 januari, 4 en 11 februiari en 18 februari jaarver gadering om 20.30 uur 'V Als kamerkoor een heel eigen geluid. Kom eens luisteren op maandagvond en proef de sfeer. Ook een periode op projectbasis is mogelijk b.v. bij het begin van de voorbereiding op een nieuw concert, dus neem gerust contact p: inlichtingen: bel dan: 569412 of 584986. Maandag 4 februari: Om 18.45 uur repetitie Beukenrode. Zondag 17 februari: Om 11.00 uur repeti tie Annakapel.. Afmelden bij J. v. Loon, secretaris, telefoon 0478- 585422. PEEL EN MAAS een abonnement waard Vrijdag 25 januari kienen in het wijkgebouw aan de Beukenlaan 4. Aanvang 20.00 uur. Er zijn prachtige prijzen en een super- kien. De kaart- en biljartavonden zijn op vrijdag 8 en 15 februari vanaf 20.00. ledereen is welkom. 24 en 31 januari en 7 februi- repetitie in het zaaltje van Paterskerk van 18.00 tot 19.lj< uur. Zondag 27 januari kennisra kingsmis met de communicants om 11.00 uur in de Grote Kerk. Kinderkoor de Bandelieren i> een kinderkoor voor kindere» vanaf 8 jaar. Zij repeteren donde- dag van 18.00 uur tot 19 00 uur» het zaaltje van de Paterskerk. He. jij eventueel interesse om mee 1 zingen kom dan eens gerust ki ken op zo n avond. Voor infornfr tie kun je contact opnemen nu Hannie Ghielen telefoon 047+ 587142. 24 en 31 januari en 7 februat repetitie in het zaaltje van d Paterskerk van 19 30 tot 21.0 uur. Jeugdkoor Tomorrow People i een koor voor de jeugd vanaf jaar. Zij repeteren op donderdag vas 19 30 tot 21.00 uur in het zaaltj van de Paterskerk. Heb jij eventueel interesse or mee te zingen kom dan een gerust kijken op zo'n avond. Voor informatie kun je contaij opnemen met Annette Boutei telefoon 0478-588327. Repetities iedere woensdag ort 20.00 uur in 't Kruuspunt. Concerten: 6 februari carnavals concert in Horst.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 20