Wil jij vrijwillig achter de tralies V T verkoopmedewerkster hekwerk monteur Nelly's Modestoffen Oirlo t J Pastoor Gerardsstraat 8 V 4 5808 BG Oirlo MIJLING SPECIAAL OPTIEKbv EN BRINKE De Gevangenis Ter Peel in Evertsoord [Sevenum] is op zoek naar: Penitentiair Inrichtingswerkers Bewaarder/Portiers ANTWOORDCOUPON. Karnavalsstoffen v.a. 2.25 Karna valskleding Boerenbruiloftskleding Gremeerbenodigdheden o.a. Kryolan Openingstijden: t ^=0 4 Maandag: 13.30-18.00 I ^2. Di-Vrijdag: 9.30-12.00 en f V 4 13.30-18.00 L 4 Za terdag: 9.30-16.00 Telefoon: 0478-571838 PEEL EN MAAS Donderdag 24 januari 200 EEI vacaturenummer piw/tp/01 /2002 Ben jij een gemotiveerde persoon die naast een MBO-diploma beschikt over een aantal jaren werkervaring, de nodige zelfkennis en levenservaring? Misschien dat jij dan één van onze teams kunt komen versterken. Als piw-er bestaat je werk in feite uit twee onderdelen: beveiliging en bejegening. Het gaat er niet alleen om dat gedetineerden opgesloten zitten, maar ook dat ze voorbereid worden op hun terugkeer naar de samenleving. Daarmee is meteen het spanningsveld aangegeven waarin jij als piw-er het evenwicht moet zien te vinden. Aan de ene kant is er de manier waarop je met de gedetineerden omgaat. Aan de andere kant moet je ervoor zorgen dat de hele organisatie binnen de muren beheersbaar blijft en dat iedereen zich aan de regels houdt. Samen met je collega's begeleidt je groepen of individuele gedetineerden tijdens arbeid, creatieve handvaardigheid, sport recreatie, etc. De hele dag ga je met mensen om die op jou zijn aangewezen. Jij bent hun aanspreekpunt bij problemen van persoonlijke aard of bij problemen tussen gedetineerden onderling. Je bent tijdens je werk als piw-er soms politieagent, soms raadgever, maar altijd evenwichtskunstenaar. Functie-eisen MBO werk- en denkniveau [MBO-diploma SPW of IW geniet de voorkeur]; inzicht in groepsprocessen en met name de beveiligende werking die daarvan uitgaat: teamwerker: flexibel en creatief: stressbestendig, een goede fysieke conditie: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris Aanvangssalaris tussen 1.468,43 en 1.638,60 maximaal 2.155.46 bruto per maand; 8% vakantietoeslag [exclusief onregelmatigheidstoeslag] afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Inlichtingen Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw R. Bevers, afdelingshoofd Ter Peel. te bereiken onder telefoonnummer [077] 46 48 610. Bijzonderheden Minimum leeftijd 24 jaar. Voor beide functies geldt: Bijzonderheden Arbeidstijd is gemiddeld 36 uur per week fulltime] volgens een onregelmatig dienstrooster [dag- en nachtdiensten]. Een antecedentenonderzoek en verkregen inlichtingen uit het regionale politieregister alsmede een medische keuring en een fittest maken deel uit van de selectieprocedure [je mag niet met Justitie in aanraking zijn geweest] Het betreft een aanstelling voor een proeftijd van ten hoogste twee jaar. bij structurele invulling bestaat, na gebleken geschiktheid, de mogelijkheid tot het verkrijgen van een vaste aanstelling als rijksambtenaar. Gezien de gedetineerdenpopulatie [vrouweninrichting] gaat de voorkeur uit naar vrouwelijke kandidaten. vacaturenummer bewa/tp/01/2002 Ben jij een gemotiveerde persoon [vanaf 20 jaar] die een redelijke algemene ontwikkeling op LBO- of MAVO- niveau heeft en een goede lichamelijke conditie bezit. Ben jij bereid om een interne penitentiaire opleiding te volgen, onregelmatige diensten te 'draaien' en een uniform te dragen. Misschien dat jij ons team kunt komen versterken. Als bewaarder/portier ben jij verantwoordelijk voor de beveiliging van gebouwen en terreinen. Het verrichten van portiersdiensten is hierbij één van je belangrijkste taken. Jij bent het 'visitekaartje' van de inrichtingen, hetgeen niet alleen tot uitdrukking komt in een correct optreden, maar ook in een verzorgd uiterlijk. Indirect hou jij toezicht op gedetineerden tijdens het bezoekuur, maar ook bij diverse activiteiten, zoals sport in de sportzaal of op de binnenplaats. Het komt voor dat je hulp wordt gevraagd bij een calamiteit en het lopen van inspectierondes door de inrichting gebeurt tijdens de nachtdienst meerdere malen. Samen met je collega's werk je in een continubedrijf en heb jij een verantwoordelijke taak. Functie-eisen LBO werk- en denkniveau; beschikken over een goede fysieke conditie: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; service verlenende instelling. Salaris Aanvangssalaris tussen 1.306.89 en 1.435.31 en maximaal 1.947,62 bruto per maand, 8% vakantietoeslag [exclusief onregelmatigheidstoeslag] afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Inlichtingen Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer J. Kurvers. coördinator beveiliging en inkomsten, te bereiken onder telefoonnummer [077] 46 48 640 Bijzonderheden Minimum leeftijd 20 jaar. Ik kom op de voorlichtingsbijeenkomst voor de functie van Penitentiair Inrichtingswerker Naam Adres D Bewaarder/Portier Sollicitatiewijze Justitie Schriftelijke sollicitaties kun je onder vermelding van het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer, richten aan de Algemeen Directeur van de PI Zuid Oost, ter attentie van de afdeling Personeelszaken, locatie Maashegge/Ter Peel. Postbus 4, 5825 ZG Overloon. Penitentiaire inrichtingen Zuid Oost, LOCATIE TER PEEL te EVERTSOORD organiseert zondag 3 februari 2002 van 14.00 uur tot 16.00 uur een voorlichtingsbijeenkomst. Indien je geïnteresseerd bent in de functie van Penitentiair Inrichtingswerker of in de functie van Bewaarder/Portier vul dan de ANTWOORDCOUPON in en retourneer deze naar PI Zuid Oost. ter attentie van de afdeling Personeelszaken, Antwoordnummer 6300, 5825 XB Overloon. [postzegel niet nodig]. Postcode/Woonplaats Telefoonnummer Geboortedatum Ben je verhinderd op 3 februari 2002 en toch geïnteresseerd in een van bovenstaande functies dan kun je volgens de benoemde sollicitatiewijze solliciteren Tevens zijn er vacatures voor de functies verpleegkundige, arbeidsmedewerker en bureau sociale dienstverlening/ bevolkingsadministratie. Voor informatie kun je contact opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoonnummer [0485] 388 231 233. l.ilM.l-il'ihH J T 1 r y i mem r T 1 grotestraat 68 venray www.vandenmunckhof.nl Wij zijn op zoek naar een enthousiast, representatief persoon die in een duobaan ons team komt versterken. Er is plaats voor een voor 22 uur per week. DE FUNCTIE: U bent gastvrouw van onze zaak, een eerste aanspreekpunt voor onze klanten. Werkzaamheden omvatten o.a.: het adviseren bij de verkoop, het bijhouden van de klanten administratie en het doen van eenvoudige reparaties. Een keer per twee weken werkt u op vrijdag avond en zaterdag. GEVRAAGD: Goede contactuele en commerciële eigenschappen Enige ervaring met de pc is gewenst Ervaring affiniteit met de optiekbranche is niet vereist maar strekt wel tot aanbeveling. WIJ BIEDEN: Een afwisselende baan, eventueel gewenste aanvullende training, een goed salaris in een informele en prettige werksfeer. Heeft u interesse, schrijf dan een briefje of bel met Gerard Mijiing. Passage 5 5801 BR Venray Tel. 0478-583440 Hekwerk - Montagebedrijf - Siersmederij tel. 0478-580502 fax 0478-568622 Voor uitbreiding van ons team zoeken wij een Geen ervaring vereist en liefst in bezit van rijbewijs. Heb je zin om ons team te versterken bel ons even

Peel en Maas | 2002 | | pagina 18