Stoppen met werken Convenant 'Veilig uitgaan' Brillenactie Lions in Zimbabwe &£B£L Bekendmakingen gemeente Venray PEEL EN MAAS Woningwet Wet ruimtelijke ordening Bekendmaking Verslag informatie avond Vredeskerk Betaald parkeren in Venray Wet milieubeheer EEL EN MAAS Donderdag 17 januari 2001 - Pagina Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het epaalde in artikel 41 van de Voningwet treft u onderstaand an een overzicht van de in de fgelopen week bij burgemees- ar en wethouders van Venray ïgekomen bouwaanvragen. het bouwen van een tijdelij ke werktuigenberging aan de Ysselsteynseweg 76 te Ysselsteyn tnv J.H.A. Hou- ben, Ysselsteynseweg 76; het bouwen van 23 apparte menten op de hoek Lovinckplein/Kerkweg te Ysseisteyn tnv Stichting Wonen Noord Limburg, Plataanstraat 15; het vergroten en aanpassen van de woning aan het Mast bos 7 te Venray tnv T.J.H. Draaisma, Mastbos 7; het veranderen van een horecapand aan de Henseni- usstraat 9a te Venray tnv D. Armut, Pioenstraat 16a te Duiven; het vergroten van de woning aan de Stationsweg I97 te Oostrum tnv R.L.C.M. Hoex, Stationsweg I97; het vergroten van de woning aan de Horsterweg 46 te Castenray tnv L. Hendrikx, Horsterweg 46; het veranderen van de school aan de Minister Charles Ruysstraat I te Venray tnv S.K.P.O.V., Eind- straat 52; het gedeeltlijk vernieuwen van de coffeeshop/woning aan de Henseniusstraat 7 te Venray tnv I. Emekli, Hense niusstraat 7; Ingekomen sloopaanvraag Onderstaand treft u aan een Dverzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko- nen sloopaanvraag. het gedeeltelijk slopen van een schoolgebouw aan de Minister Charles Ruysstraat I te Venray tnv S.K.P.O.V., Eind straat 42; Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande aouwmeldingen bouwtoestem ming afgegeven. het bouwen van een dakka pel aan de Lathyrus 26 te Venray tnv I.B. van der Wei den, Lathyrus 26; - het bouwen van een tuin huisje aan de Mina Kruse- manstraat 49 te Venray tnv B.T.A.M. van Hoof, Mina Krusemanstraat 49; - het bouwen van een dakka pel aan de Coppelenberg 29 te Merselo tnv A.J.H. Jans sen, Coppelenberg 29; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Verkeersbesluit 30 km zónegebied Augustinessenhof Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. 10 januari 2002 waarbij besloten is: 1de Augustinessenhof en de Heuvelstraa, voor zover aangrenzend tot een 30 km. verkeerszönegebied te ver klaren; 2. de twee verkeersborden te plaatsen overeenkomstig de bijbehorende situatieschets. Venray, 10 januari 2002 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hoofd van afdeling Openbare Werken B.R.Th, v. Dijk Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeente huis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendma king een bezwaarschrift indie nen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. PEEL EN MAAS een abonnement waard Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. het verbouwen van een warenhuis aan de Handrik I te Merselo tnv V.O.F. Den Handrik, Handrik I; - het bouwen van een veran da aan de Goetzenhof 4 te Oostrum tnv J.C.E.T. Wil- lems, Goetzenhof 4; het bouwen van een garage aan de Kamperfoelie 79 te Venray tnv L.M.T.G. Ver meulen, Kamperfoelie 79; - het vergroten van de woning aan het Christoffel- kruid 52 te Venray tnv P.G.H. Kranenburg, Chris- toffelkruid 52; - het bouwen van een gara ge/berging aan het Dorper- veld 4 te Merselo tnv J.T. Koopman, Dorperveld 4; - het bouwen van een maga zijn aan De Hulst 22 te Oos trum tnv P.W. van den Broek, Broekweg 12a; - het veranderen van de woning aan de Brennerlaan 10 te Venray tnv W.H.P. Schepman, Laurahof 28; - het vergroten van de woning aan de Mina Kruse manstraat 23 te Venray tnv W.J. Koppens, Mina Kruse manstraat 23; - het vergroten van de woning en de bouw van een rrage aan de Gussenstraat te Leunen tnv J.J.P.M.R. Kersten, Gussenstraat 9; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen van een var kens/rundveestal aan de Spralandweg 2 te Oostrum tnv Landgoed Geysteren B.V., Maasheseweg 4 te Geysteren; - het slopen van een bedrijf aan de Rouwkuilenweg 24 te Ysselsteyn tnv Gebr. v.d. Nieuwenhuizen, Hoog- Beugt 17 te Heeswijk-Dint- her; - het slopen van bijgebouwen aan de Laagheidseweg 6 te Venray tnv Gemeente Ven ray, Postbus 500; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of, uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, I9.I, I9.2 of I9.3 van de Wet op de Maandag 14 januari jongstle den is er een informatieavond gehouden over de plannen die er zijn met de Vredeskerk. Tij dens deze avond is toegezegd dat het verslag van de informa tieavond bij het gemeentehuis ter inzage zal worden gelegd. U kunt het verslag vanaf vrijdag 18 januari, met de daarbij behoren de tekeningen, komen inzien op de afdeling publieksdiensten tij dens kantooruren. Het verslag blijft ter inzage tot de raadsver gadering van dinsdag 29 januari aanstaande. Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een pluim veestal aan de Timmerman- nsweg 56 te Ysselsteyn tnv H.M. Hubers, Timmerman- nsweg 56; - het vergroten van de woning aan de Jofferspas 3 te Oostrum tnv M.J. Verste gen, Jofferspas 3; - het bouwen van een berging aan de Walstro 6 te Venray tnv A.M> van Stokkum, Walstro 6; het aanpassen en vergroten van de woning aan het Mast bos 7 te Venray tnv T.J.H. Draaisma, Mastbos 7; De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 18 januari 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Inspraakverordening gemeente Venray verzoek om vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften ex artikel 19.1 Wet op de Ruimtelijke Ordening Het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Venray maakt bekend dat een verzoek is ont vangen van Vishandel Camps v.o.f. voor het verbouwen van de loods tot stallingsruimte voor viswagens aan de Wans- sumseweg 15 te te Oostrum. Aan dit verzoek kan alleen medewerking worden verleend indien vrijstelling wordt gege ven van de voorschriften van het geldend bestemmingsplan. Ter voorbereiding op het collegebesluit liggen de op het verzoek betrekking hebbende stukken met ingang van 18 janu ari 2002 voor een periode van twee weken ter inzage op het gemeentehuis van Venray. Inwoners en personen die een belang hebben in onze gemeen te kunnen gedurende de terin- zagelegging schriftelijk hun zienswijze aan ons kenbaar maken. Op grond van de verordening bestaat tevens het klachten recht. Tot 28 februari 2001 bestaat de mogelijkheid om schriftelijk een klacht in te die nen over de wijze van uitvoe ring van deze inspraakprocedu re. Burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM te Venray Openingstijden gemeente huis: maandag 12.00-20.00; dinsdag tot en met vrijdag 9.00 13.00. Venray, 17 januari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen ledereen heeft inmiddels wel kunnen constateren dat alle par- keerapparatuur in Venray is ver vangen. Ook heeft iedereen wel opgemerkt dat er een aantal kinderziektes zijn. In de komen de maanden zal de gemeente Venray deze in samenwerking met de parkeerbeheerder Q- parks trachten te verhelpen. Zo zullen we er onder andere naar streven om de verlichting bij de betaalautomaten te verbeteren CHIPKNIP/CHIPPER BETALING Met de nieuwe apparatuur is er voor gekozen om het elek tronisch betalen met de chipper of chipknip te bevorderen. Daarom is op elk parkeerter rein een automaat geplaatst voor uitsluitend chipknip-bet alingen. Dat scheelt een hoop gezoek naar kleingeld. Gebruik van chipknip en chipper is voor al handig bij kleinere bedragen zoals bij betaald parkeren. Bij het betalen hoeft u geen code in te toetsen. Het geld zit immers al in de chip opgeslagen. U hoeft slechts op de Ja-knop van de automaat te drukken om te betalen. Met behulp van de tekst in de display van de betaal automaten wordt u geholpen bij het betalen met de chipper of chipknip. Mocht dat niet lukken dan kunt u via de intercom con tact krijgen met de medewer kers van parkeerbeheer. OPLADEN CHIPKNIP OF CHIPPER Om met de chipknip of chip per te kunnen betalen moet u deze eerst opladen. Dat kan bij de oplaadpunten bij de bank (chipknip) of via de telefooncel (chipper). Hebt u nog niet eer der gebruik gemaakt van de chipknip of chipper en u weet niet hoe deze op te laden, infor meer dan bij uw bank. Even chippen, zo gepiept: Snel en veilig voor iedereen. De Nederlandse Lionsver- enigingen helpen hun collega verenigingen in Zimbabwe aan gebruikte en nieuwe bril len. Onlangs is de 25e zending brillen (ditmaal 12.000 stuks) door de vaderlandse lions rechtstreeks overgedragen aan Lionsclub Malborough in Zim babwe, die op haar beurt weer een lijn heeft met 'The Nation al Council for the blind and visual handicapped' in het Afrikaanse land. Dankzij de contacten met Lionsclub Marl borough is de zekerheid inge bouwd dat het materiaal ook op de juiste plek terecht komt. Vanaf 1983 wordt in Zim babwe directe hulp op oog heelkundig gebied geboden via Nederlandse lions. Er is meer dan 500.000 euro geïn vesteerd in talrijke projecten, zoals vijf optische werkplaat sen voor de council, opleidig van personeel alsmede logis tieke hulp (in de vorm van een auto). Sinds 1987 zijn er jaarlijks via Nederlandse lions meer dan 10.000 monturen aange voerd. Het is voor de organisa toren onvoorstelbaar, hoe men uit alle hoeken van Nederland weer kans ziet om duizenden brillen te leveren. Alle circa 10.000 brillen, die de council jaarlijks voor een geringe bijdrage aan patiënten afgeeft, komen binnen via Nederlandse lions. Via de stichting Lions Werkgroep Blinden is in de negentiger jaren een viertal projecten gerealiseerd. Uitrustingen voor oogkampen, speciale bril len voor kinderen, het realise ren van een lokale oogdrup- pelproductie en revalidatie van visueel gehandicapte men sen. Nederlandse opticiens heb ben het management van de council steeds voorgehouden dat ze moeten proberen een commerciële organisatie te worden, die de optische werk plaatsen zakelijk exploiteert. Immers, door bescheiden reserves te kweken, wordt men in staat gesteld zelf len zen, slijpapparatuur en derge lijke aan te schaffen. In deze ontwikkeling geldt momenteel de economische malaise in het land als grote spelbreker; de inflatie is schrikbarend. Het land Zimbabwe heeft veel belang bij de tabaksexport, zoals die nu plaatsvindt. De partij Zanu-PF houdt een parle mentaire meerderheid en de leden blijven dan ook de blan ke boerderijen bezetten. De verbouw van tabak zou nog wel kunnen plaatsvinden, het probleem is echter dat de 'nieuwe eigenaren' niet over de voor een goede oogst beno digde kennis en ervaring beschikken. Het verwachte resultaat is honger en onrust in het land. Vooral de gepen sioneerden krijgen of hebben het al moeilijk. Bij de council ziet men momenteel dan ook veel blanken binnenkomen: de nota van de opticien kan niet meer betaald worden van het schrale pensioentje; tien jaar geleden gaf de council alleen hulp aan zwarte men sen. De council verzoekt de Nederlandse lions dan ook met klem om vooral door te gaan met het sturen van bril len. Het gaat voornamelijk om monturen, aangezien dit voor hen een grote besparing bete kent op de uitgaven voor importgoederen. De Lionsver- eniging Venray wil deze vorm van hulpverlening doorzetten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Wim Lammertink, Eiffelaan 4 in Venray, tel: 510610 De genoemde meldingen en intrekkingen en alle op de mel dingen en intrekkingen betrek king hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hier voor geldt een bijzondere pro cedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Besluiten Burgemeester en Wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk intrekken van: - Th. Nellen, Heidseweg 69 te Heide voor een opfokkip- penhouderij, gelegen aan de Heidseweg 69 te Heide. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 17 januari 2002 tot en met 28 februari 2002 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - J.J.G. Verhoeven, Ossendijk 12 te Merselo voor het van toepassing worden van het besluit melkrundveehoude- rijen milieubeheer voor de inrichting, gelegen aan de Ossendijk 12 te Merselo. - T.H. Voesten, Hensenius straat 13 te Venray voor het veranderen van de inrichting ingevolge het besluit hore ca-, sport-, en recreatiein richtingen, gelegen aan de Henseniusstraat 13 te Ven ray. De meldingen kunnen worden ingezien van 17 januari 2002 tot en met 31 januari 2002 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 17 januari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Op 10 december jl. is in de Burgerzaal van het gemeentehuis van de gemeente Venray het convenant 'Veilig uitgaan' ondertekend. Door ondertekening van het convenant hebben, namens de gemeente Venray dhr. I. Waals, Koninklijk Horeca afdeling Venray dhr. P. Kienhuis, Openbaar Ministerie dhr. A. Clarijs en politiedis trict Venray dhr. M. Weiten te kennen gegeven zich gezamenlijk in te zetten voor veilig uitgaan waarbij o.a. ook de leefbaarheid voor de bewoners van het centrum een belangrijk item is. De volgende horeca-exploitanten hebben door ondertekening van het convenant zich verbonden aan de gemaakte afspraken: Wet bodembescherming De genoemde ontheffing en alle op de ontheffing betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een ontheffing krach tens de Wet bodembescher ming te verlenen aan: - Michels Champignon Cultu res, Op de Ries 13 te Mer selo voor het lozen van bedrijfsafvalwater in de bodem met behulp van een zaksloot aan de achterzijnde van de kwekerij, gelegen aan de Op de Ries 13 te Merse lo. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 17 januari 2002 tot en met 14 februari 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 17 januari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen 1Café Martens 2. Wijkcentrum de Kiosk 3. Jongerencentrum Iduna 4. Lunchroom l'Herberie 5. Time 6. Skihut C'est la Vie 7. Cafetaria de Hoender 8. Café de Peelhaas 9. Café Den Tommes 10. De Lekkernij I IFeestzalen 't Anker 12. De Zwaan 13. Bakkerij Pijpers 14. De Klokkenluider 15. Koffiehuis Zowyzo 16. Café In den Engel 17. Sportpark de Heesakker 18. Cafetaria La Promenade 19. Café Hulsman 20. Coffeeshop Switch 21Pizzeria/shoarma Birsen 22. Picardiebar 23. De Oldtimer 24. Café Dolle Jan 25. De Bonte Koe 26. OJC Dingus 27. Cafetaria Wilfred 28. De Ruif 29. Café 't Doelhuis 30. Herberg de Peel 31Discotheek Pilot 32. Snoeks 33. De Heeren van Aemstel 34. Cafetaria Thielen 35. Tafeltennisver. Red Stars 36. Sportcafé Land weert 37. Grandcafé the Jam 38. Uskudar 39. Restaurant De Reden 40. Roelanzia 41. Restaurant Buitenlust 42. Café 't Upke 43. Gemeensch.huis de Wis 44. Café de Evenaar 45. Café de Karklingel 46. Cafetaria Any Time 47. Restaurant Eigen Wijze 48. Sono 49. Jongerencentrum Jera'70 50. Café 't Kelderke 51. Gemeensch.h. Ysselsteyn 52. Danscentrum Janssen 53. Feestcafé de Koets 54. Theatercafé de Artiest 55. Café 't Perron 56. De Steeg 57. 't Pelgrimshuis 58. Wijkcentr. den Hoender 59. Tennish. de Schaapskooi 60. Gemeensch.h. Oostrum 61. R.K.S.V. Ysselsteyn Albionstraat 32 Leunen Brukske I Venray Buitenhof 2 Oostrum De Bleek 29-31 Venray De Gouden Leeuw 14 Venray De Gouden Leeuw 16 Venray Eindstraat I Eindstraat 14 Grootdorp 40 Grootdorp 67 Grootdorp 73 Grote Markt 2a-4 Grote Markt 19 Grote Markt 23 Grotestraat 3 Grotestraat 107 Heesakker 4 Henseniusplein la Henseniusplein 9 Henseniusstraat 7 Henseniusstraat 9a Henseniusstraat I I Henseniusstraat 13 Hoenderstraat 2a Hoenderstraat 4 Hoenderstraat 10 Hoenderstraat 36 Hoofdstraat 43 Horsterweg 70 Jan Poelsweg 6 Jan Poelsweg 12 Julianasingel 33 Kempweg 2b Kennedystraat 25 Kiosk la Kruidenlaan 105 Langstraat 6 Langstraat 12 Langstraat 16 Lovinckplein 2 Maasheseweg 76 Marktstraat 2 Matthiasstraat 2 Merseloseweg 96 Venray Venray Merselo Merselo Merselo Venray Venray Venray Venray Venray Oirlo Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Castenray Ysselsteyn Ysselsteyn Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Ysselsteyn Venray Venray Castenray Venray Mgr. Hanssenstraat 29 Oostrum Paters laan I Paterslaan 15 Patersstraat 9 Peter Janssenweg 12 Poststraat 15 Puttenweg 2a Raadhuisstraat 6 Schoutenstraatje 20 Schouwburgplein I Stationsweg 16 Venray Venray Venray Ysselsteyn Venray Ysselsteyn Venray Venray Venray Venray St. Catharinastraat 16 Leunen St. Jozeflaan 52 St. Ursulastraat 2 Vlakwater I I Watermolenstraat I Ysselsteynseweg 88 Smakt Venray Venray Oostrum Ysselsteyn Taxaties Advies Te koop - Venray op industrieterrein de Brier een bedrijfspand met inpandige kantoor ruimte en bednjfsruimte (945 m;) gelegen op een perceel van 3000 m'. Perfecte omsluiting. Koopsom: ƒ1.150.000,- k.k. Te koop - Vlakwater nog slechts 5 bouwkavels, gelegen op het mooiste plekje van Venray. Nabij centrum en bossen. Bestemd voor vrijstaande woningbouw Per celen vanaf 1320 m*. Koopsom: 525,- per m1 Te koop - Venray een nieuw gebouwd bedrijfspand met kantoorruimte (215 m') en bedrijfsruimte (340 m') gelegen op industrieterrein het Keizersveld, met aansluiting A73 Aanv. direct Koopsom: ƒ1.150.000,- k.k. Te huur - Venray Een praktijk c.q. kantoorruimte gelegen aan de Langstraat 106 bestaande uit o.a. 2 ruime spreek kamers. 2 behandelkamers en ruime wachtruimte. Totale oppervl. 115 Huursom: ƒ1890,- per maand Via kantoor Venray 0478-586408 Vanwege de grote belang stelling heeft het Nationaal Instituut voor Budgetvoorlich ting, het NIBUD, haar brochu re Stoppen met werken aange past aan de euro en verder 'up tot date' gebracht. 'Hoe wordt mijn financiële situatie na mijn pensionering? Is het al financieel haalbaar om te stoppen met werken?' Deze vragen kunnen aan de hand van de brochure worden beantwoord. Stoppen met werken bespreekt de nieuwe inkomstenbronnen als de AOW, het bedrijfspensioen en lijfrentes. Verder komt de berekening van bruto naar netto bedragen uitvoerig aan de orde. Naast het inkomen kan er ook aan de uitgaven kant veel veranderen. Aan de hand van een begrotingsover- zicht kan hier duidelijkheid in verkregen worden. De bro chure gaat ook kort in op nala tenschap. PRIJS EN BESTELWIJZE Stoppen met werken kost 15 euro. De brochure kan worden besteld door het bedrag over te maken op post giro 368700 ten name van het NIBUD in Utrecht. Vermeld het bestelnummer Cl5. een abonnement waard

Peel en Maas | 2002 | | pagina 24