OPRUIMING! OPRUIMING! OPRUIMIN talloze kado-artikelen, hebbedingetjes, boeken etc. etc. tegen SPOTPRIJZEN Uitvoeringsinformatieavond omgeving ingangen Raayland College &£e£L Kerstboom eruit, kamerplanten erin Bekendmakingen gemeente Venray woningwet wet ruimtelijke ordening Info-avond toekomst plannen Vredeskerk commissies PEEL EN MAAS BEZORGEN? van den munckhof bv PEEL EN MAAS Donderdag 10 januari - Pagina 20 PI Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het vergroten van een club gebouw aari de Sportlaan 6 te Venray tnv S.V. Venray, Postbus I 10; - het bouwen van een var kensstal aan de Timmermannsweg 103 te Ysselsteyn tnv G. in het Hulst, Timmermannsweg 103; - het bouwen van een bedrijfsgebouw aan het Keizersveld te Venray tnv Studio Accent, Sleutelbloem 10; - het vergroten van de woning aan de Matterhornlaan 11 te Venray tnv H.J.M. Thuijls, Matterhornlaan 11 - het vergroten van de woning aan de Mgr. Nolensstraat 30 te Venray tnv fam. Pennings, Mgr. Nolensstraat 30; - het vergroten van de woning aan de Clara Wichmannstraat 21 te Venray tnv M.G.T. van der Wielen, Clara Wichmannstraat 21 - het bouwen van een vlees varkensstal aan de Veulensewaterweg 7 te Veulen tnv A.J.M. Classens, Veulensewaterweg 23; - het vernieuwen van de win kel aan de Grote Markt 12 te Venray tnv Berden Meubelen, Pontanusstraat 30 te Venlo; - het vergroten van de woning aan de Marjolein 30 te Venray tnv W.A.C. Bovee, Marjolein 30; - het bouwen van een tuin- berging aan de Hoogakker 2 te Venray tnv de heer Theeuwen, Hoogakker 2; - het veranderen van de bad kamer aan de Mambostraat I58 te Venray tnv T.M.J.W. Coppus, Mambostraat I58; Ingekomen sloopaanvraag Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van de varkens stal aan de Brienshoekweg 3 te Leunen tnv Maatschap Hendrix, Brienshoekweg 3; Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouwtoestem ming afgegeven. - het bouwen van een dakka pel aan de Coppelenberg 31 te Merselo tnv C.W.M. de Backer, Coppelenberg 31 Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming recht streeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het verbouwen van de sporthal aan de Zuidsingel 2 te Venray tnv E.S.G. Exploitaties, Postbus 68 te Bergen; - het bouwen van een tuin huisje aan de Vullingsstraat 56 te Leunen tnv W.H.M. Deckers, Vullingsstraat 56; - het bouwen van een serre aan de Deurneseweg 62 te Heide tnv G.J.M. van Alst, Deurneseweg 62; - het bouwen van een veran da aan de Goetzenhof 2 te Oostrum tnv H.G.M. Moorrees, Goetzenhof 2; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvraag sloopvergunning verleend. - het slopen van een woning aan de Molenhofweg 5 te Leunen tnv W.M.M. Jacobs, Vicarieweg 66; Zij die menen door de afgifte van deze vergunning rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen, het vergroten van een hore cagelegenheid aan de Maasheseweg 80a te Venray tnv J.W.L.M. van der Sterren, Maasheseweg 80a; het bouwen van een woning aan de Molenhofweg 5 te Leunen tnv W.M.M. Jacobs, Vicarieweg 66; - het bouwen van een gara ge/berging aan de Eijkenhofweg 6 te Veulen tnv J. van Meijel, Eijkenhofweg 6; - het bouwen van een tuin huisje aan de Pascherhof 4 te Leunen tnv G.L.M. van Enckevort, Pascherhof 4; - het bouwen van een tuin huisje aan de Pascherhof I te Leunen tnv G.J. van Kempen, Pascherhof I; - het vergroten van de woning aan de Marjolein 30 te Venray tnv W.A.C. Bovee, Marjolein 30; - het bouwen van een tuin huisje aan de Pascherhof 10 te Leunen tnv T.W.J.M. Loenen, Pascherhof 10; De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van I I januari 2002 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Inspraakverordening gemeente Venray verzoek om vrijstelling bestem mingsplanvoorschriften ex arti kel 19.1 Wet op de Ruimtelijke Ordening Het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Venray maakt bekend dat een verzoek is ont vangen van Stichting Thuiszorg Noord-Limburg voor het her- ontwikkelen van de voormalige Vredeskerk en pastorie welke gelegen zijn aan de Whistier- straat alhier. Het project beoogt het hergebruiken van de kerk tot kantoor en pastorie tot woning met bedrijfsruimte. Daarnaast voorziet het plan in de bouw van twee woningen aan het Molenpad. Aan dit verzoek kan alleen medewerking worden verleend indien vrijstelling wordt gege ven van de voorschriften van het geldend bestemmingsplan. Ter voorbereiding op het collegebesluit liggen de op het verzoek betrekking hebbende stukken met ingang van I I janu ari 2002 voor een periode van twee weken ter inzage op het gemeentehuis van Venray. Inwoners en personen die een belang hebben in onze gemeen te kunnen gedurende de terin- zagelegging schriftelijk hun zienswijze aan ons kenbaar maken. Op grond van de verordening bestaat tevens het klachten recht. Tot 8 maart 2002 bestaat de mogelijkheid om schriftelijk een klacht in te dienen over de wijze van uitvoering van deze inspraakprocedure. Burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM te Venray Openingstijden gemeentehuis: maandag 12.00-20.00; dinsdag tot en met vrijdag 9.00-13.00. Venray, 10 januari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De Gemeente Venray organi seert op maandag 14 januari 2002 een informatieavond over de toekomstplannen met betrekking tot de Vredeskerk. De bijeenkomst vindt plaats om 19.30 uur in De Witte Hoeve aan de Gasstraat 5 in Venray. Er zal o.a. worden ingegaan op het gebruik door de Stichting Thuis zorg, het omgevingsplan en de toekomst van het monument (klokkentoren en gedenkplaat). Belangstellenden zijn van harte welkom. Financiële en Economische Zaken De vergadering van de com missie Financiële en Economi sche Zaken op 14 januari 2002 gaat niet door. Aan de commis sieleden is een tweetal raads voorstellen voorgelegd ter schriftelijke advisering. De eerstvolgende reguliere verga dering is gepland op maandag 4 februari 2002. Stedelijk Beheer De commissie Stedelijk Beheer vergadert op maandag 14 januari 2002 om 19.00 uur in het gemeentehuis van Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening. 2. Spreekrecht Publiek. 3. Vaststelling verslag commis sie Stedelijk Beheer d.d. 3 december 2001. 4. Presentatie fietspad Raay land - Zuidsingel door mw. M. Barwasser. 5. Aanpak verkeersmaatrege len herinrichting Paterslaan/ Henseniusstraat Zuid. 6. Contractverlenging De Marke 2002 -2007. 7. Planmatig Onderhoud Wegen: A. Programma plan matig onderhoud wegen 2002/evaluatie programma 2001. B. Nota Inspectie wegen. 8. Programma PIW 2002. 9. Jaarprogramma 2002 Beleidsplan Openbare Ver lichting. 10. Ingekomen stukken en mededelingen. I IRondvraag. Zoals tijdens de informatie avond van 26 juni 2001 over de infrastructurele maatregelen en aanpassingen t.b.v. fietsverkeer ter hoogte van de ingangen van het Raayland College is mede gedeeld, organiseert de Gemeente Venray op woensdag 16 januari a.s. een uitvoeringsin formatieavond in het gemeente huis van Venray, aanvang 19.00 uur. Er zal onder meer worden ingegaan op de te treffen uit voeringsplanning en de te tref fen verkeersmaatregelen. Medewerkers van de Gemeen te Venray zullen het geheel pre senteren. Betreffende tekenin gen liggen vanaf vrijdag I I janu ari a.s. ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Belangstellen den zijn van harte welkom. De genoemde meldingen en alle op de meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Melding Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccep teerd: - Maatschap Claessens- Louwers, Kempkensberg 32 te Ysselsteyn voor het uit breiden van het eierlokaal ten behoeve van het bedrijf, gelegen aan de Kempkens berg 32 te Ysselsteyn. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 10 januari 2002 tot en met 21 februari 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.19 Wet milieube heer. AM.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - Studio Accent, Sleutelbloem 10 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit detail handel en ambachtsbedrij- ven milieubeheer aan Keizersveld ongenummerd te Venray. - J.J. Berkers, Timmermanns weg 68 te Ysselsteyn voor het oprichten van een inrichting ingevolge h§t Besluit akkerbouwbedriiven milieubeheer aan de Tim mermannsweg 68 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 10 januari 2002 tot en met 24 januari 2002 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 10 januari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray De feestdagen zijn weer voor bij, een frisse start in het nieuwe jaar 202. Als de kerstboom en de kerstversieringen weer zijn verd wenen, is het weer tijd voor een geheel nieuwe (voorjaars-) start. Het is een beetje kaal in huis; Int- ratuin Venray heeft speciaal voor de aankleding van uw woning een grote nieuwe collectie kamerplan ten, bijpassende potterie en lente- accessoires gepresenteerd, zodat u weer fris van start kunt in het nieuwe jaar. De kamerplantenafdeling van Intratuin Venray is in en om Ven ray al langer bekend vanwege haar enorme aanbod, diversiteit en kwaliteit. Ook voor de laatste trends op kamerplantengebied en bijpassende potterie en accessoi res bent u bij Intratuin Venray op het juiste adres. GROTE KAMERPLANTEN Op het gebied van grote kamer planten heeft Intratuin Venray een groot nieuw assortiment in huis voor iedere gewenste stand plaats (bijvoorbeeld voor boven de verwarming, voor donkere of lichte plekken, voor de badkamer etc.). Cactussen en vetplanten, orchideeën en moderne abstracte planten zijn erg geliefd. Intratuin heeft van deze soorten dan ook speciale groepspresentaties gemaakt. De populariteit ontstaat met name omdat cactussen en vetplanten decoratieve planten zijn, welke ook nog eens makke lijk in onderhoud zijn; je hoeft er praktisch niets aan te doen. Met de allerkleinste maak je prachtige minituintjes in een schaal, de allergrootsten zijn heel geschikt voor een solo-rol in huis. Orchi deeën vormen een verhaal apart. Vroeger waren orchideeën moei lijk goed te houden. Nu kun je bij Intratuin terecht voor soorten die gemakkelijk te onderhouden zijn. De orchideeën die je bij Intratuin koopt, staan in een grondmengsel dat op hun specifieke wensen is afgestemd. Daar hoeft u niet meer aan te doen. Voor verzorgingstips en overige wetenswaardigheden heet Intratuin handige Intratuin- tips gemaakt, zodat u thuis alle informatie op uw gemak nog eens na kunt lezen. Ook speciaal voor op het werk of op kantoor heeft Intratuin Ven ray een mooi assortiment kamer planten. In een kantoorruimte hebben planten een rustgevend werking. Het groene blad zuivert de lucht en mensen voelen zich in de buurt van planten een stuk prettiger. Het is dan ook bekend dat planten op de werkplek de prestaties verbeteren en zelfs stress kunnen verlagen. Redenen genoeg om een 'kantoortuin' te starten. Vraag naar de speciale Intratip; geod voor het werk: planten op kantoor. Natuurlijk kies je potten en vazen in de eerste plaats om hun uiterlijk: maar er zijn ook prakti sche zaken waarmee u bij de aan koop rekening kunt houden. Bij Intratuin vind je een heel assorti ment in alle maten en kleuren en vind je zeker voor elke plant de juiste pot. Ook glas is erg trendy en populair, Intratuin heeft een grote keuze voor u klaar staan. Zowel snijbloemen als kamerplan ten komen goed tot hun recht in sfeervol decoratief of eenvoudig abstract glaswerk. U kunt kiezen uit transparant tijdloos glaswerk of gezellig gekleurd trendy glas werk. Het duurt nog even voordat de bollen die in het najaar in de grond zijn gestopt hun kop opste ken maar de 'bollen-voor-binnen' zijn nu volop te verkrijgen. Met deze vrolijk gekleurde bloembol len speciaal gekweekt voor bin nenshuis, zoals hyacinten, narcis sen en blauwe druifjes, wordt tevens de geur van het voorjaar in huis gehaald. Heerlijk toch, alvst ruikend aan het komende voor jaar. Zaterdag 26 januari zal Intratuin Venray een demonstratie 'oppot ten kamerplanten' organiseren in combinatie met Pokon meststof fen en Intrakeur potgrond. De demonstratie zal plaatsvinden vanaf 13-30 uur. Uiteraard kunt u ook terecht met al uw vragen of problemen. U bent van harte wel kom. Graag tot ziens bij Intratuin Venray, Langstraat 133 in Venray. PEEL EN MAAS een abonnement waard etse&A is pif fiSO 1 eus&isM yetsfAufAif/ (u&Ti< XS.d'flfll drukkerij uitgeverij peel en maas boek- en kantoorboekhandel kabelkrant venray grotestraat 68, 5801 bh venray tel 0478 58 27 27 e-mail info@vandenmunckof.nl

Peel en Maas | 2002 | | pagina 20