Scholen strijden in Vlakwatercross Sport- Verenigingsinfo Drie keer goud voor Guus Geurts Leo I nieuwe prins de Vöskes Duiken leren bij duikschool Faros Prime Time voor Clini Clowns Home-Start zoekt vrijwilligérs MMSK St. Petrus'Banden Op 't Nipperke Hypnoseshow in Brukske De Springplank Venray's Mannenkoor Harmonie orkest Noord Limburg Het Zonnelied Zij-Actief Oostrum Confetti Euterpe KVG Venrode Rode Kruis Bandelieren Tomorrow People Aostrumse Zangkompeneej Cursussen Opanka Zangers van St. Frans Nieuwjaars borrel FNV Jeugdcarnaval Huibuukskes Ramon I prins in Geijsteren Carnaval in Geijsteren PEEL EN MAAS Donderdag 10 januari 2002 - Pagina Atletiekvereniging Venray- Regio organiseert ook dit jaar weer de Vlakwatercross voor jong en oud. Na het succes van afgelopen jaar, waarbij de cross een tweedaags evene ment werd, gaat de vereniging door met deze ingeslagen koers. Zaterdag 26 januari zul len de scholieren van de gemeente Venray en de omlig gende gemeenten in een aan trekkelijke loop, met veel rand gebeuren, uitmaken wie zich de sterkste schoolatleet/ atlete of sterkste school van de regio mag noemen. De scholieren krijgen op een aantrekkelijke wijze een, moge lijk, eerste kennismaking met de atletieksport. Deze cross is slechts één onderdeel van de vele die deze moeder der sporten rijk is. De loopnummers zijn wel de basis voor het goed bedrijven van deze sport. De scholierenloop heeft dan ook een speciale plek binnen de Vlakwatercross gekre gen. De ogen van de vereniging zijn, tijdens deze loop, natuurlijk gericht op mogelijke toekomstige toppers. De jeugd is de basis voor de toekomst en jong geleerd is oud gedaan, zo luidt het spreek woord. Bij AV Venray-Regio is er sprake van een opbouwende trai ning en specialisatie nadat alle Tamboerkorps repetitie op woensdag van 19 30 tot 21.30 uur en op zondag repetitie samen met het muziekkorps. Opleidingsorkest repetitie op woensdag van 18.45 tot 19.30 uur en op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. Muziekkorps repetitie op woens dag van 19.30 tot 21.30 uur en op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. Komende activiteiten 12 januari: Nieuwjaarsconcert in het Raaylandcollege, locatie Noord, aanvang 20,00 uur. Iedereen wordt, in vol tenue, om 19.00 uur op deze school ver wacht. Bij verhindering dienen alle leden van het opleidingsorkest en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding. Dit bij voorkeur mondeling en wel bij tel. 580418, of uiterlijk een half uur voor aan vang van de repetitie in de Opmaat, Oostsingel 37 in Venray. Nieuwe leden kunnen zich aan melden via telefoon 580993 of 580418 of kunnen een repetitie bijwonen in de Opmaat. Maandag 14 jan.: Om 10.30 uur Volksdansen; 19.00 uur Biljartclub Op 't Nipperke. Dinsdag 15 jan.: Van 14.00 tot 17.00 uur Vereniging voor Ouderen Ons Genoegen: kaarten en biljarten; 20.00 uur Country- en dansgroep Green River met Country-dansles. Woensdag 16 jan.: Om 09.00 uur Beter bewegen, daarna koersbal; 20.00 uur Country- en dansgroep Green River met Country-dansles. Donderdag 17 jan.: Van 19.00 tot 23-00 uur Kaarten en biljarten. Wijkvereniging Brukske Aktief houdt op zaterdag 12 januari 2002 een grote hypnoseshow in wijk centrum de Kiosk in het Brukske. De zaal is open om 19.30 uur en er wordt gestart om 20.00 uur. Kaarten a 4,55 euro zijn verkrijg baar bij dhr. A. Goren, Pasadoblestraat 10, 5802 NJ Venray tussen 18.00 ene 21.00 uur. Kassaverkoop: zaterdag 12 janu ari aan de Kiosk vanaf 19 30 uur a 5,70 euro. Onder 16 jaar geen toe gang. Er zijn slechts 100 kaarten beschikbaar. atleten hebben kennis gemaakt met de vele onderdelen van de atletiek. Deze sport, al door de Romeinen beoefend, bestaat niet alleen uit loopnummers maar ook uit technische nummers zoals: hoog-, verspringen, kogelstoten, speerwerpen en discuswerpen, kogelslingeren, hink stap sprong, polsstokhoog, hordeloop, etc. teveel om op te noemen. De grote verscheidenheid in onderdelen maakt het mogelijk om door spe cialisatie uit te groeien tot een ongekende topper op het num mer wat voor ieder atleet indivi dueel bepaald is. Welke sport heeft zoveel ver scheidenheid? De scholierenloop staat voor zaterdag 26 januari gepland, vanaf 12.00 uur kun je al terecht. Rondom de cross zijn verschil lende activiteiten georganiseerd zoals: Foto's maken van de schoolteams en de winnaars in de verschillende categorieën. Polka de clown zal onder muzikale begeleiding bij elke start de boel op z'n kop zetten. Een komisch duo komt overal opduiken en haalt de raarste stunten uit. Een gezamenlijke warming-up op swingende muziek. Voor elke deelnemer een lot voor de loterij met het rad van fortuin. En het belangrijkste: de spannende wed- Donderdag 10 januari (van avond): Gourmetten voor de kin deren van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur maken we ons eigen eten klaar in de kleine pannetjes. Zorg wel dat je nog wat trek hebt. Trek, vanwege eventueel spatten, niet je beste kleren aan. Zaterdag 12 januari gaan we met een aantal vrijwilligers weer naar de zitting van de Hazekeutel, om de orde te bewaren. Aanwezig zijn in de schouwburg om 18.00 uur, graag in carnavalskledij. Maandag 14 januari: Van 18.30 tot 20.00 uur sterkste jongen en sterkste meisje, voor de kinderen van de groepen 3 en 4. Dinsdag 15 januari: Clubavond voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverlaters. Van 18.30 tot 20.00 uur spelen we Levend Ganzenbord' met de put, beurt overslaan, etc. Eveneens op dinsdag de verschoven bestuurs vergadering van vorige week. Aanvang 20.15 uur, na afloop volgt de exploitatievergadering. Donderdag 17 januari: Krantenavond voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Allemaal spelletjes met kranten. Jongelui: Lever zo snel mogelijk de circulaire in of je wel of niet meedoet aan de kinderoptocht. Repetities donderdag 10 januari: 19.30 uur repetitie bas en bariton; 20.00 uur repetitie gehele koor. Donderdag 17 januari: 19.30 uur repetitie tenor 1+2; 20.00 uur repetitie gehele koor. Programma: 3 februari: vanaf 11.00 uur Opstoekmatinee schouwburg. Afmelden: tijdelijk bij H. Francken. Oud papier kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg (niet na 22.00 uur) Repetitielokaal: Partycentrum De Witte Hoeve, Gasstraat in Venray. Website: http://listen.to/VMK. Info pr/kooropleidingen: a.v.d.boom@hccnet.nl of venrays- mannenkoor@hotmail.com Repetities ieder woensdag om 20.00 uur in 't Kruuspunt, Programma: 6 februari carnavals concert in Horst. strijden in de verschillende cate gorieën. De strijd om de eerste drie plaatsen, om de wisselbcker voor de grootste deelname door een school en om de Jo van Oers- memorial voor het beste school team maken het geheel compleet en spannend voor zowel de deel nemer als het publiek. Atletiekvereniging Venray- Regio heeft zich uitstekend voor bereid op de grootste cross van Noord Limburg en rekent op een grote deelname. Zondag 27 januari zullen de ver standelijk gehandicapten uit de gehele regio elkaar kunnen tref fen in de unieke NSG-loop. De vereniging hoopt dat deze specia le groep mensen uit onze samen leving zich massaal zullen inschrij ven voor deze loop. Het motto blijft Meedoen is belangrijker dan winnen. Verder starten op zondag 27 januari de verschillende RABO- trimlopen en de KNAU-wedstrij- den. Alle lopen starten vanaf de blokhut van Jong Nederland aan de Kempweg te Venray. Inschrijven, voor de verschil lende lopen, kan tot 21 januari. Voor informatie of inschrijving: Sportlaan 1 of Niessenstraat 5 Venray of bel 0478-582842 of 559609 of 589488. Zie ook website: www.av-ven- ray.nl Repetities: Maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg 5, Venray. Zondag 13 jan.: 10.30 uur Paterskerk. Een nieuw zangschema wordt verwacht na de bespreking van het korenprogramma voor het eerste halfjaar van 2002. Bij verhindering afmelden bij Iny Kuypers, tel. 585226. Bij ieder optreden gelieve een kwartier voor aanvang aanwezig te zijn. U bent altijd welkom op onze repe titieavonden voor een kennisma king. Voor meer informatie, aan melding, afmelding kunt u bellen: Trees Douwes, tel. 0478-584494 of Toos v.d. Heuvel, tel. 0478- 583884. Zij-Actief in Oostrum houdt op donderdag 10 januari de jaarver gadering in het gemeenschaps huis. De heilige mis begint om 19.30 uur, de vergadering om 20.30 uur. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ze openen dit nieuwe jaar met een heilige mis in de kerk van Onze Lieve Vrouw Geboorte in Oostrum. Na de pauze gaan ze weer kie nen voor mooie prijzen. Degenen die interesse hebben in een bestuursfunctie kunnen zich tot aanvang van de vergade ring melden bij een van de bestuursleden. Woensdag 16 januari: Stemvorming om 19 30 uur alten, 20.00 uur sopranen; 20.30 uur koorrepetitie voor iedereen Voor afmelding, Gerti tel. 631306. Voor informatie: Henk Mijnster, tel. 512082. Harmonieorkest: 10 jan.: 20.00 uur repetitie; afmel den 582539. 13 jan.: Joekskapellenfestival. 10 lëbr.: Camavalsmis. Jeugdorkest: 10 jan.: 18.45 uur repetitie; afmel den 588545. Drumband: 13 jan.: Joekskapellenfestival. 15 jan.: 20.30 uur repetitie; afmel den 514415. Bestuur: 13 jan.: Joekskapellenfestival. KVG houdt op dinsdag 15 janu ari een leden^vond in De Kemphaan, Kennedyplein 1 in Venray. Aanvang 19.45 uur. De Toeareg laten ons hun land zien is een lezing door mevrouw G. van Dalsen-van der Wel. Toeareg worden ook wel gesluier de mannen van de woestijn genoemd: het zijn namelijk niet de vrouwen maar de mannen die een gezichtssluier dragen. Het is een legendarisch volk, trots en vrijheidslievend, dat naar men aanneemt al sinds het begin van onze jaartelling in de Sahara woont. Overleven kunnen ze in dit onherbergzame gebied door hun grondige kennis van de woe stijn, hun fabelachtige oriënte ringsvermogen, hun aangepaste kleding en hun bijzondere levens wijze. Hun traditionele, nog gedeelte lijk nomadische levenswijze, wordt ernstig bedreigd en zal waarschijnlijk over enkele jaren geheel verdwenen zijn. Door haar reizen en contacten met de men sen uit het gebied beschikt mevrouw Van Dalsen over een grote schat aan informatie .De dia's die zij zal laten zien tonen hoe onvoorstelbaar dit deel van de wereld is. Het vorig seizoen verzorgde mevrouw Van Dalsen een boeiende avond over het nationaal park in de Sahara en de daar gevonden rotskunst. Eerstvolgende repetitie zondag 13 januari om 11.00 uur bij zaal Thielen op het Kennedyplein. Afmeldingen bij Marjo Weijers, telefoon 584768. Programma: 3 februari: Opstoekmatinee; 13 februari: Jaarvergadering; 23 februari: Jubileummis Hannie Albers Wil je meer weten over de vereni ging, neem dan gerust contact op met Nellie Thomassen, telefoon 588586 of bezoek website www.venrode.nl Jeugd en jongerenwerk Op maandag 14 januari is er les voor de oudste jongeren. Op het programma staat EHBO. Op maandag 21 januari is het programma gewijzigd. De avond is van 18.30 tot 20.00 uur voor beide groepen: deel 1 is beade men; deel 2 is ziek zijn in bed en er niet uit kunnen. Hoe ga je er mee om. Leo Kuntzelaers is uitgeroepen tot prins carnaval 2002 van de Vöskes in Meerlo. Hij zal tijdens zijn regeerperiode bijgestaan wor den door prinses Els. Prins Leo I is op 14 september 1954 geboren in Lomm en woont ondertussen al 25 jaar in Meerlo. Hij is getrouwd met Els Lensen en zij hebben samen twee kinderen: Pieter en Paul. Leo is leider van het eerste elftal van SV Meerlo en verder lid van de veteranen en de hengel sportvereniging. Daarnaast is hij lid en secretaris van de PK. Zijn prinses Els is werkzaam bij Rico Snacks in Bergen en lid van de VBM in Meerlo. Daarnaast doet ze in de vrije tijd nog badmintonnen. Het prinselijke paar wordt zondag 20 januari een receptie aangebo den in zaal 't Brugeind van 14.11 uur tot 16.lluur. Daarna gezellig samen zijn met muziek van joeks- kapel Béter as Niks. Het programma voor de komen de weken ziet er als volgt uil. Zondag 13 januari is er het jeugd- 10 januari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 18.00 uur 17 januari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 18.00 uur 24 januari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 18.00 uur. Zondag 27 januari kennismakings mis met de communicanten om 11.00 uur in de Grote Kerk. Kinderkoor de Bandelieren is een kinderkoor voor kinderen vanaf 8 jaar. Zij repeteren op don derdag van 18.00 uur tot 19.00 uur in het zaaltje van de Paterskerk. Heb jij eventueel inte resse om mee te zingen kom dan eens gerust kijken op zo n avond. Voor informatie kun je contact opnemen met Hannie Ghielen, telefoon 0478-587142. 10 januari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 19.30 uur 17 januari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 19.30 uur 24 januari: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk om 19.30 uur. Jeugdkoor Tomorrow People is een koor voor de jeugd vanaf 12 jaar. Zij repeteren op de donder dag van 19.30 uur tot 21.00 uur in het zaaltje van de Paterskerk. Heb jij eventueel interesse om mee te zingen kom dan eens gerust kij ken op zo'n avond. Voor informa tie kun je contact opnemen met Annette Bouten, telefoon 0478- 588327. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepeteerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur. Zijn er mannen die belangstelling heb ben om ook eens zo n repetitie avond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de telefoon en bel 0478-511251. prinsenbal in zaal 't Brugeind vanaf 15.00 uur. Tijdens dit jeugd- prinsenbal, dat als thema Hollywood heeft, zullen jeugd prins Rob en de adjudanten Sjoerd en Niek aftreden en komt de jeugdprins en jeugdprinses van 2002 uit. Ook zal het jeugdboe- renbruidspaar van 2001, Dennis en Kim met hun getuigen plaats maken voor het nieuwe jeugdboe- renbruidspaar. Tijdens deze mid dag wordt de muziek verzorgd door een disco. Op vrijdag 18 januari is er het Ald-Wieverbal in zaal 't Brugeind. Onder het toe ziende oog van prins Leo I en vorst Reynaert V zal het boeren- paar van buurtschap ut Dorp Reinier en Annie Thiesen met hun getuigen plaats maken voor het nieuwe boerenbruidspaar De avond begint om 20.30 uur en wordt opgeluisterd door Hollands Glorie en Joekskapel Béter as Niks. Buurtschap 't Vossenhof organiseert de boerenbruiloft dit jaar. Opanka start deze maand weer met nieuwe cursussen. De cursus kidsdance wordt gegeven in twee leeftijdsgroepen, op maandag om 15.15 uur voor kinderen van groe pen 1 en 2, en om 16.00 uur voor kindëren vanaf groep 3, in basis school De Vlaswei in de wijk Landweert. De cursus bestaat uit vijftien lessen en start op maan dag 21 januari. Ook de cursus streetdance, die het afgelopen half jaar voor het eerst gegeven werd, start weer op 21 januari voor de jeugd van 12 tot 18 jaar. Deze cursus bestaat uit vijftien lessen op maandag van 18.15 - 19-15 uur in wijkcentrum Veltum. Nieuwe leden zijn altijd welkom. Kom gerust eens kijken. Nadere informatie is te verkrijgen bij Jolanda Jaspers, telefoon 0478- 510995. Vrijdag 11 januari 19.00 uur repe titie jongens; 20.00 uur repetitie hele koor. Zaterdag 12 januari: tussen 10.00- 12.00 uur oud papier inleveren in de papiercontainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg. Dinsdag 15 januari 19-00 uur repetitie jongens. Er is een inloopmiddag en tevens een nieuwjaarsborrel op 16 januari a.s. in het gebouw van de FNV-ledenservice, Henseniusplein 10a te Venray. Eenieder die vindt dat de leden- service u van dienst kan zijn is welkom. Het ledenservicepunt met zijn consulenten is er voor u inzake belansingen, WAO/WW problematiek en CAO-uitleg, maar vooral het belang tussen werkge vers en werknemers staat hoog in het vaandel. Het is de FNV een genoegen om op deze middag met u van gedachten te kunnen wisselen. De inloopmiddag is van l4.30-± 19.00 uur. Uit de verkiezing van de jeugd carnaval 2002 zijn Erik HOfmans en Linda Weerts verkozen tot prins en prinses. Bart Beckers is verkozen tot nar. Zij zullen dit jaar voorop gaan in de jeugdcarnaval. Ramon Hendrix is de nieuwe prins van carnavalsvereniging De Keieschieters in Geijsteren. Als prins Ramon I zal hij de vereni ging in het jubileumjaar voorgaan. Ramon is 24 jaar en werkt als trac tormonteur bij Abemec (Landbouwbelang) in Sevenum. Lid van de raad van vier werden Bart van de Berg, Roel Groetelaers, Art Hendrix en Gijs Wijnhoven. Jeugdprinses werd Jolijn Lommen en Tom Litjens werd adjudant. Het hele jeugd prinselij ke gezelschap werd voor zien van nieuwe capes en mutsen. Carnavalsvereniging de Keieschieters uit Geijsteren viert in 2002 zijn 4x11-jarig bestaan. Dat gebeurt met diverse festivitei ten, waaronder de diverse jaarlijk se carnavalsgebeurtenissen, maar pok een speciaal feestweekend op zaterdag 12 en zondag 13 janu ari. De ruim 450 inwoners, maar ook veel oud-Geijstemaren, zullen de weg vinden naar de Geijsterse Kei en zijn omgeving om begeleid door Joekskapel Kei d'r nève 44 jaar carnaval te vieren. Het feestprogramma: zaterdag 12 januari 19.00 uur Carnavalsmis, opgeluisterd door Joekskapel Kei d'r nève: 20.00 uur feestavond voor Geijstemaren en oud-prinsen. Zondag 13 januari 13-30 uur aanbieding cadeau oud prinsen bij de Geijsterse Kei; 14.11 uur Receptie voor inwoners en buurtverenigingen; 16.00 uur einde receptie; stem mingsmuziek. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Tijdens de Limburgse Winterkampioenschappen heeft Guus Geurts van Spio Venray drie gouden medailles behaald. De jonge zwemmer (jaargang 91) maakte zijn uitverkiezing als jong talent tijdens het Sportgala Venray in december 2001 meer dan waard. Guus zwom op alle afstan den een persoonlijk record. De 100 meter vrije slag verbeterde hij met 2.74, de 50 meter vlinderslag zwom hij 0,59 sec sneller en de 100 meter rugslag ging 0,37 sec sneller. De 100 meter schoolslag, waarop hij een vijfde plaats behaalde, was 1,59 sec. sneller dan ooit. De andere deelnemers van Spio Venray vielen buiten de prijzen, maar ook hier sneuvelden verschillende persoonlijke records. Wie kent het niet, wegdromen naar verre oorden, witte stranden en blauwe zee. Een zee vol pracht en kleur zoals koralen, anemonen en vissen. Om van dit alles te genieten moet men wel eerst Ieren duiken. Al een aantal jaren kan men bij duikschool Faros leren duiken en wel op vrijdag avond in sportcentrum De Sprank in Venray. Onder leiding van een aantal ervaren instructeurs gaat men eerst, voorafgegaan door een theorieles, een paar weken in het zwembad verschillende technie ken leren. Aansluitend is er op zondagochtend in het buitenwa ter trainen totdat men alles goed beheerst. Na het behalen van het praktijkexamen kan men met een internationaal duikbrevet zijn eigen gang gaan. Veel mensen denken dat sportduiken gevaarlijk en duur is. Niets is minder waar. De wereld onder water is onver gelijkbaar; gevuld met wisselende vormen en kleuren, maar geens zins bedreigend. Duiken is geen Omroep Venray zendt zaterdag 26 januari voor de duizendste keer het programma Prime Time uit. Om van deze uitzending iets speciaals te maken worden alle lakens uit de kast gehaald. De uit zending komt live vanuit de Witte Hoeve in Venray. Tal van artiesten zullen tussen 14.00 en 17.00 uur optreden: Touchin' Tongues uit Venlo, Jack van Els uit Venray, Freaks uit Deurne, Geert Pelzer uit Venray en Janine (van Kaja) samen met haar vader. Als klap op de vuurpijl eindigt het program ma met een miniconcert van Diep Sjit uit Wanssum. De entrée is gra tis. Prime Time gaat proberen om tot 26 januari geld in te zamelen voor de Clini Clowns, een organi satie die zich bezighoudt met het amuseren van zeer zieke kinderen Ben jij die vrijwilliger die een ochtend of middag in de week tijd heeft voor een gezin met jonge kinderen? Het gaat om het bieden van een luisterend oor, begrip, vriendschap, ondersteuning en gezelligheid. Opvoeden gaat niet altijd vanzelf. Soms zijn er perio den dat het even niet wil lukken, bijvoorbeeld door verhuizing, echtscheiding, ziekte van een kind. Deze situaties kunnen span ningen in een gezin geven waar door opvoeden extra moeilijk wordt. Iemand die tijd en aan dacht heeft voor ouders en kinde ren, zodat zij de ruimte en de rust krijgen om er weer voor te gaan. Samen koffie drinken en praten, samen met de kinderen spelen, praktische hulp, er even samen uit. Heb jij een dagdeel per week De uitslagen: 4x 100m wisselslag: Jelmer, Rob, Job en Daan 5.55.64 6e pi. 4x 100m vrije slag: Job, Rob, Daan en Jelmer 5.18.28 8e pi. 100m schoolslag: Job v. Duijnhoven 1.25.29 dis SL; Guus Geurts 1.43.02; Patrick v.d. Sterren 1.49.28. 100m vrije slag: Liezl Zietsman 1.08.09; Job v, Duijnhoven 1.06.68; Guus Geurts 1.14.39. 100m rugslag: Job v. Duijnhoven 1.22.93; Guus Geurts 1.25.24; Patrick v.d. Sterren 1.36.57. lOOm vlinderslag: Job v. buijnhoven 1 18.40. 50m vlinderslag: Guus Geurts 0.39.52. Zondag 13 januari is de derde ver enigingscompetitiewedstrijd in Nederweert. Vertrek vanaf de Sprank om 12.00 uur. Het team van Faros wedstrijd, maar een sport, waarbij je kunt ontspannen en kunt genie ten van de dingen om je heen. De door Faros gegeven opleidingen leren het gevaar tot in detail uit te sluiten. De kosten vallen ook mee als men het vergelijkt men andere sporten. Een uitrusting kan wel tien jaar mee en het enige wat nog rest is het vullen van de pers- luchtfl.es. Met een normale gezondheid ken deze sport tot op hoge leeftijd beoefend worden. "Persoonlijke aandacht en veilig heid staan bij ons dan ook hoog in het vaandel', aldus instructeur Rob Walschot van Faros. Meer informatie over het duiken is te verkrijgen via tel. (077)3546585 of (0478)585937 of via internet www.go.to/faros.nl. Op de vrijda gen 18 januari en 8 februari zijn er duikinstructiedagen in De Sprank. Via bovenstaand telefoonnummer kunt u ook hierover meer infor matie krijgen. in ziekenhuizen. Omdat de dui zendste aflevering vlak voor de carnaval is, een tijd dat veel men sen veel lol hebben, en in het radioprogramma veel gelachen wordt, lag dit doel erg voor de hand. Prime Time probeert de luisteraars uit te dagen om geld in te zamelen voor dit goede doel en het op zaterdag 26 januari in te leveren tijdens de live uitzending Heb jij een leuk idee om aan geld te komen voor dit goed doel, en heb je zin om mee te helpen om er voor te zorgen dat het de kin deren in de ziekenhuizen het beter krijgen neem dan even con tact op met de redactie van het programma Prime Time via: Prime Time, postbus 91, 5900 AA Venray, telefoon 0478-512362. Mail: rimetime@omroepvenray.nl tijd om vrijwilliger van Home- Start te zijn? Dan bieden zij je een voorbereidende cursus, interes sant vrijwilligerswerk dat voldoe ning geeft, gezellige contacten met andere vrijwilligers, onder steuning en begeleiding door dt coördinator en een onkostenver goeding. Wat zij van jou vragen is aandacht en tijd, een positieve levenshouding en de bereidheid om je ervaring met kinderen, te delen. Zij vragen geen diploma's of opleidingen maar vooral een groot hart, begrip en inlevingsver mogen. Mocht u nog vragen heb ben of interesse hebben om vrij williger te worden, dan kunt u hiervoor contact opnemen met Synthese, vraag naar: Jeannettc Janssen of Karin Delissen, coördi natoren Home-Start.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19