Harold LENSSEN Sfiont itt 1/ecvuzct Jumpers'76 onderuit tegen BC Eindhoven Flinke nederlaag Merselo Nieuwe hoofdsponsor MVC Heren Stedenteam Venray Limburgs kampioen Tennistitels voor Laurine en Marleen Bridge in Venray Is uw keukenapparatuur of werkblad aan vervanging toe? KEUKENINRICHTING Oostrum HV Manual SV Merselo SV Leunen VV Oostrum Rooyse VK gin 'EEL EN MAAS donderdag 13 december 2001 - Pagina 21 voor prijzen en meer informatie: I Stayerhofweg 2B I Tel. 0478-53 90 20 15861 EJ Wanssum I Fax 0478-53 90 21 Bel voor een afspraak Het eerste herenteam van fumpers'76 heeft opnieuw zijn teerdere moeten erkennen in de ïgenstander. Ditmaal was BC jndhoven te sterk in sporthal De yetteling in Venray: 79-90. Het [erhaal van de laatste weken begint :n beetje eentonig te worden. Het :am uit Venray doet op basketball- [ebied niet veel onder voor de igenstander maar in de wedstrijd iten ze zich, op soms kinderlijk eenvoudige manier, uit hun concen tratie halen met als voorspelbare consequentie dat ze op het eind ach ter het net vissen. Zo gebeurde het ook deze keer. Ook nu was hel weer eens een hec tisch duel waar de thuisploeg zich in de eerste twee perioden meer met de scheidsrechters bezig hield dan net hun eigen spel. Hoewel de Id ling in deze fase niet echt gelukkig loot had Jumpers'76 het ongelijk jan zijn kant. Keer op keer bleef ten mopperen op de beslissingen jn vergat men, in tegenstelling tot le tegenstander, te basketballen leide teams hadden immers na twee lerioden al enkele spelers met veel iersoonlijke fouten achter hun taam, maar het was de ploeg uit de lichtstad die zich daarover niet uit iet spel liet halen en keer op keer fnder de basket vrij kwamen en het |oed afmaakte. Via 21-24 en 19-24 'ist dit team de rust te halen met :ht punten voorsprong. (48-40). Evenals voorgaande wedstrijden incentreerde men zich na de pauze leer op het eigen spel (beide teams aren nier door de hoge foutenlast rel toe verplicht) maar de thuis ploeg vergat in deze periode om als ieam te spelen. Veel te vaak werd te snel de individuele actie opgezocht door bijvoorbeeld via het schot. Coach Patrick Klomp probeerde via een time-out zijn team duidelijk te maken dat er inside veel meer kan sen lagen daar vier spelers van Eindhoven op dat moment met vier fouten rondliepen. Uiteindelijk moest slechts een van deze vier spe lers naar de kant met vijf fouten. In de vierde periode leek de ploeg uit Venray met een achterstand van zeven punten toch nog terug te komen. Eindelijk werd er in de slot fase met enige bezieling gespeeld en men wist de tegenstander tot op drie punten te benaderen. In de negende minuut sloeg de vlam weer in de pan. Erik Scheffer had vrij baan voor een lay-up maar werd met een duw in de rug van een zekere score afgehouden. Hij kon zich niet beheersen en maakte een slaande beweging naar zijn tegenstander. Ook aeze speler kon zijn handen niet thuishouden en beide spelers konden voortijdig gaan douchen. De vrije worpen die Jumpers'76 kreeg had de aansluiting Kunnen betekenen maar het was de deze week vader geworden Marcel Abgaou die jammerlijk miste. De teleurgestelde en fors uitgedunde (vier spelers met vijf fouten) thuis ploeg liet in de laatste minuut de wedstrijd lopen en BC Eindhoven maakte het karwei kundig af en met 90-79 bleven de punten opnieuw niet in Venray. De conclusie van trainer/coach Patrick Klomp na afloop was eigenlijk heel simpel. "Als we de komende wedstrijden gaan basketballen is er nog niets aan de hand maar als we ons met de bij zaken bezig blijven houden dan kunnen we onze eigen ruiten wel eens ingooien." Topscorers aan Jumpers-zijde waren Marcel Abgaou met 24 punten en John Berden met 20 punten. Zondag is de uitwedstrijd tegen BC Kimbria in Maastricht. Op papier een duidelijke neder- aag: 0-4. Dat de bezoekers 3 pun- en meenamen, daar was op zich log niks op af te dingen; de uitslag vas alleen wal geflatteerd hoog. Er lukte weer niets bij Merselo. )e inzet was goed maar met inzet Heen red je het niet. Van Dijck kreeg binnen 120 econden twee kansen; allebei de :eren bracht het keepersbeen de edding. Frank Heisers had al een )al van de lijn moeten halen en dit lies binnen 36 minuten, want toen werd het 0-1. Uit een hoekschop werd de bal ineens binnengetikt. Na de rust hoop je altijd dat het nog goed komt; die hoop ging na zes minuten in rook op. De viervou dige doelpuntenmaker ontfutselde laatste man Frank Egelmeers de bal, wat prompt 0-2 was. Dan is het wel bekeken, zeker toen het door balver lies bij het uitverdedigen in de 68e minuut 0-3 werd. Merselo strandde weer enkele keren op de keeper en tegenstan ders. De bal mocht er niet in! Erg frustrerend. In de 90e minuut werd het nog 0-4. er; Vollebalvereniging MVC'64 met als thuisbasis sporthal De 7-Sprong in Maashees •heeft, een nieuwe hoofdsponsor aan zich weten te binden. Havens Voeders, met het hoofdkantoor eveneens in Maashees, en MVC'64 hebben met de overhandiging van de wedstrijdoutfit aan de mannenhoofdmacht de overeenkomst bekrachtigd. Met de steun van deze sponsor, die bekend staat als de hofleverancier van het olympisch hip pische team, dat recentelijk met Jeroen Dubbeldam op De Sjiem, tijdens de olympi sche'spelen van Sydney een goeden plak voor ons land in de wacht wist te slepen, hoopt MVC'64 de verloren gegane plaats in de derde divisie van het district Zuid- Oost van de Nevobo te heroveren. De huidige derde stek in de topklasse biedt nog alleszins riante mpgelijkheden daartoe. Op de foto staand van links naar rechts: F. Rijnders, M. Drabbels, J. Verheijen, .1. Verheijen, coach M. Vermeulen, teammanager J. Krant en gehurkt van links naar rechts J. Arts. M. Cox. directeur van Havens Voeders J. Kaanen, L. Geurts en T. jPingen. Bowlen Afgelopen zondag werd in Maastricht de voorronde Stedenontfnoeting 2001/2002 gehouden, waaraan behalve door Venray werd deelgenomen door spelers van de bowlingverenigingen Maastricht, Sittard, Heerlen en Venlo. Deze wedstrijd had een dub bele inzet: a. kwalificatie voor de op 13 en 14 januari 2002 in Rijswijk te spelen landelijke finale en b. de titel clubkampioen van de voormalige afdeling 3 van de Nederlandse Bowling Federatie, nu afdeling pro vincie Limburg geheten. Ieder team, dat bestond uit vijf dames en vijf heren, speelde vier games en al na de eerste game had den de Venraynaren een voorsprong op Maastricht genomen van 93 pins. Na de tweede game was de voor sprong verder uitgebouwd en' bedroeg al 258 pins op de nieuwe nummer twee, Venlo. In de derde game kwam Maastricht, vooral door toedoen van het herenteam, een beetje terug, maar de achterstand was voor hen bijna onoverbrugbaar met 320 pins. In de laatste game trokken vooral de Venrayse dames nog eens alle registers open en met een totaal van 7066 was Venray de overtuigende winnaar. Maastricht eindigde op de tweede plaats met een totaal van 6523 pins, derde werd Venlo met 6477, vierde Heerlen met 6241 en laatste Sittard met 6104 pins. Coach Toon van Seccelen was uiterst tevreden en gelukkig met het behaalde resultaat, temeer omdat hij in de nacht daarvoor volgens zijn zeggen al wel drie maal de wedstrijd had gespeeld met heel wat slechtere resultaten, maar het vertrouwen in zijn team bleef overeind.. Voorzitter Theo Emeleer van de Afdeling gaf, voordat hij de Kampioensbeker aan de Venrayse captain overhandigde, een opsom ming van de beste team- en indivi duele prestaties, waarbij het bijna alles Venray was, wat de klok sloeg. De hoogste game per team (1804) de hoogste game bij de damesteams (945), de hoogste game en serie bij de dames: Inge Lenssen (216-800) en de hoogste game en serie bij de heren: Hay Joosten (226-812). De overige speelsters en spelers, die deel uitmaakten van het winnende tam waren de dames Gerty Arts, Toos Janssen, Evelyn v.d. Laan, Ria Latimer, Dorothe Mihoglu, Mien van Seccelen en Maria Siebers en de heren Twan Claessens, Peter Cleven, Rinus Kanning, Hay Lenssen, Joos Peeters, Patrick Smits en Dave Tijssen. Huisleague Uitslagen le klasse: Karklingel/ML-Sigma's/RBV 8-20 Hoeijmakers-Red Arrows 1.5-26.5 Trefil-Pinhunters 6-22 Plus van Dijck-Winters 8-20 Ondanks de nederlaag, die Trefil Bouwstaal van de Pinhunters te slik ken kreeg, kwam hun leidersplaats niet in gevaar. De Sigma's, met Inge Lenssen als beste bij de dames met een 203-game en 554-serie, en Winters, met Cyriel Winters als beste heer (game 266, serie 664), verkleinden hun achterstand op de leiders Trefil en het niet in actie komende Taxi-Touring Geerets. Uitslagen 2e klasse: Scores-VvGI/Van Rensch 12-16 The Nitwits-Strikers/Gr.p. 18.5-9.5 Hit Miss-Club Up 24-4 Altijd Raak/OD-La Mousse 1-27 Koploper La Mousse toonde zich ongenaakbaar en dat ondervond het Altijd Raakteam aan den lijve. V.v.G.I. boekte een wat moeizame overwinning op de Scores en dankte, de winst vooral aan Jeanne Swinkels, die met een 219-game en 600-serie de beste bij de dames bleek. Korfbalvereniging Uitslagen: Pup.D: Oostrum-De Merels 2-2 Sen.l Oostrum-Oranje wit 6-4 Programma: Pup.D: Merselo-Oostrum a. 10.00 Sen.2: Oostrum-Odos a. 12.30 Sen.l: Oostrum-Eendracht a. 13.45 PEEL I N \1AAS 'n abonnement waard Agenda: 18 december keeperstraining. Locatie De Essel. Aanvang 18.30 uur, afmelden bij Ger Camps, tele foon 532608 19 december overleg Dames recre anten 1 en 2 met bestuur in de Springplank, Beukenlaan 4. Aanvang 20.00 uur. Uitslagen: Heren C-Loreal 18-5 Hercules-Dames B 0-14 Heren C-Dames C (vr.) 5-11 Heren B-S2000 3-28 Programma zaterdag 15 dec.: Leudal-Dames B a. 14.00 Bevo HC-Dames recr. 2 a. 16.30 Programma zondag 16 dec.: Dames recr. 1-Breetonsporta. 10.00 Heren C-S2000 a. 11.00 Dames C-Vesta a. 11.45 Vios-Heren B a. 13.00 Hit Miss maakte door de royale winst op Club Up op naar de tweede plaats en had met Dave Tijssen de man van de hoogste serie (685!!!) in de gelederen. Eric Wong scoorde als invaller bij de Scores de hoogste game met 245. Uitslagen Dubbelleague: Start BV-Pinhunters 10-4 Karklingel-Sigma's 2 10-4 Demons-Hoeij makers 1-13 Sigma's 1-D'n Terp 11.5-2.5 Aquastep-Sharpshoolers 4-10 Het Hoeijmakersduo behield via winst op de Demons de leiding en vergrootte zelfs de voorsprong op de achtervolgers Karklingel, Sharpshooters en Sigma'sl, die alle maal ook tot winst kwamen. De in goede vorm stekende Inge Lenssen scoorde het hoogst bij de dames (game 220-serie 559) en bij de heren was Patrick Smits de beste met een 2366-game en 638-serie. Bedrijfsbowlen Ook in de vijfde en zesde klasse werd een zogenaamde extra ronde gespeeld en in de vijfde klasse toon de het team van Hoeijmakers zich het sterkst met een totaal van 2473 pins, wat 4 punten opleverde. De tweede plaats was voor B.T. Buitenbedrijf, dat 3 punten binnen haalde. Koploper Kersten Wanssum 1 oogstte 2 punten, Beerkens Systeemplafonds BV 1.5 Keijsers- Manders 1 en Edah een half punt. In de zesde klasse was de winst voor NLW, dat via een 2345 score 4 punten pakte en alleen aan de lei ding kwam. Peter Hendriks BV mocht 3 punten aan hun totaal toe voegen, Manders Machines 2, Kersten Wanssum 2 1.5, OOZO 1 en Rabobank3 een half punt. Aspiranten naar landelijke finale Venray trad in Sittard aan met zowel een junioren- als aspiranten team in de voorronde van de provin ciale Jeugdstedenontmoeting bow len. De aspiranten met Heerlen en Maastricht als tegenstanders gingen van meet af aan goed van start (812 pinfall) door onder andere een mooie 203-game van uitblinker Bart van Rens en namen daardoor al 56 pins voorsprong op hun gevaarlijk ste concurrent Heerlen. De tweede game liep als een trein (874) met nu een 202-game van Nicky Claessens, waardoor het verschil opliep tot 166 pins. Het Heeerlense team met de pas tot nationale jeugdselectie toe getreden Nick Plummen, kon de middelmaat niet ontstijgen om het de Venrayse jongens lastig te maken. Ook de laatste game (816) was teveel voor hen en werd uitein delijk een gemakkelijke prooi, waardoor het aspirantenteam (totaal 2502 pins) in januari 2002 de Venrayse kleuren mag verdedigen bij de landelijke finale, net als vorig jaar. Het winnende team bestaat uit Mickey Bindewalt, Nicky Claessens, Tim van Houdt, Lars Lenssen, Jochem Magermans, Martijn Magermans en Bart van Rens. Laatstgenoemde was de beste speler van het team met een gemiddelde van 191,67 Heerlen werd tweede met 2287 pins en Maastricht sloot de rij met 1770 pins. De junioren begonnen verrassend sterk met een zeer goed invallende Eric Minten (138 gemiddeld). Met een 812- game namen ze zelfs bru taal de leiding. De inhaalslag van de Maastrichtenaren en Sittardenaren liet echter niet lang op zich wachten. In de tweede game nam Sittard (822) het heft in handen en nam de leiding over van Venray dat slechts 731 pins van de pindeck liet ver dwijnen. Bovendien bleven de Limburgse hoofdstedelingen (808) goed volgen. De derde en laatste game was bij de onze Junioren het vuur gedoofd en met 715 pins werd deze game afgesloten, zodat ze met een totaal van 2287 pins als derde en laatste eindigden. De beste spe lers waren Linda Camps (498) en Jeroen Broers (492). Sittard en Maastricht streden verwoed om de winst en alhoewel Maastricht de laatste game naar zich toe trok (849- 830) werd het missen van de tiende frame door twee spelers de Maastrichtenaren fataal, waardoor ze de opgelopen achterstand uit de eerste twee games niet konden weg poetsen. De eindstand was dan ook, dat Sittard (2448) net als vorig jaar de winst naar zich toe trok en Maastricht (2419) met lege handen achterliet. Naast de Venrayse aspi ranten zullen ook de Sittardse junio ren acte de présence geven op de landelijke finale. De plaats van han deling is op dit moment nog niet bekend. Harrie Claessens-League Sander Broers was de grote man met een gemiddelde van 165,5 en een hoogste game van 194, waardoor hij Koen Rooijmans van de kop verdrong en nu met 190 pun ten de ranglijst aanvoert. Ook Antoon Camps (146 gem. en Lisa Jansen (140,5 gem.) waren in goe den doen en rukten op naar de resp. vierde (142 pt) en vijfde plaats (109 pt). De tweede en derde plaats zijn nu in handen van Maarten Hazeu (172 pt) en Mitch Gommans (147 pt.). Zaterdag 15 december wordt in Sittard de vierde ronde van de Nationale Jeugd Trio league gespeeld. Alle teams worden ver zocht om 9.00 uur in de Bowling aanwezig te zijn. De overige leden spelen Harrie Claessens-League om 11.30 uur. Jeugd O-ll Uitslag: Melderslo D l -Merselo D l Training: In week 52 en week l (23 dec. t/m 5 jan.) is er geen trainen. Onderling zaalvoetbal Op zaterdag 29 dec. is er voor de D t/m F een onderling zaalvoetbaltoer nooi. Fl, F2, F3 van 10.00 tot 12.00 uur Dl, El, E2 van 12.00 tot 14.00 uur. Senioren Uitslagen: Merselo 1-De Willy's 1 0-4 Onderling zaalvoetbaltoernooi Dit jaarlijks toernooi is op zondag 30 dec. van 13.00 tot 16.30 uur in de Raayhal te Overloon. Gelieve de opgavestrookjes spoedig in te leve- Veteranen Uitslag: Merselo-Ald Prinsen Merselo 4-2 Programma zaterdag 15 dec.: Merselo-Wittenhorst 15.00 Korfbal Uitslagen: Oranje Wit-Swift asp. Cl 1-11 Klimop-Oranje Wit asp. B2 3-6 Eendracht-Merselo sen. 5-8 Programma zaterdag 15 dec.: Welpen, en F-pup. vrij Overloon: Merselo-Oostrum D-pup. v.09.30 De Wetteling, Venray: Peelkorf-Oranje Wit asp. Cl 15.30 Oranje Wit-Eendracht asp. B212.50 Programma zondag 16 dec.: Lottum 2-Merselo sen. v.08.30 Jeugd Laatste trainingen jeugd 2001. Laatste trainingen voor de winter stop zijn als volgt: Woensdag 12 december voor E-jeugd. Donderdag 20 december voor A-B-C-D-jeugd. Senioren Uitslagen: Leunen 1-SSS 1 3-0 R.K.D.E.V. 2-Leunen 2 1 -0 Leunen 3-EWC 2 3-1 Resia 3-Leunen 4 afg. Leunen 5-S.V.O.C. 6 2-2 Programma zondag 16 dec.: Leunen 1-RKDS. 1 14.30 Veteranen Uitslag: Leunen-Melderslo 2-1 Programma zaterdag 15 dec.: Leunen-Oostrum 15.00 Sfeeravond S.V. Leunen 27 dec. Deze avond is voor A-jeugd, seni oren, veteranen, kader en steunende leden. Om 19:30 uur wordt begon nen met een training onder leiding van Noud Janssen, onze selectietrai ner. Hierna is er nog een gezellig samenzijn in de kantine met natuur lijk oliebollen en een drankje Afgelastingentelefoon: Info over afgelastingen SV Leunen: 0900- 9019074. SV Leunen op internet: www.Leunen.nl\svLeunen Jeugd Uitslagen: Venlose B. A2-Oostrum A2 3-4 Programma zaterdag 15 dec.: Swolg. B. Al -Oostrum Al a.14.30 Oostrum BI-Tiglieja BI a.14.00 Zaalvoetbal: Toernooi in Baarlo: Oostrum E3 v.09.00 Oostrum E4 v.09.00 Gymzaal Oostrum: 11.00-12.00 Oostrum F1 12.00-13.00 Oostrum F2 13.00-14.00 Oostrum F3 Vincent v. Gogh: 18.00-19.00 Oostrum Cl 19.00-20.00 Oostrum C2 Mededeling jeugdbestuur De trainingen voor de E en F zijn gestopt i.v.m. de winterstop en wor den hervat in de week van 4 februari 2002. Let op het zaalprogramma dat uiteraard wel doorgaat. Senioren Uitslagen: SVOC 1-Oostrum 1 1-0 SVOC 2-Oostrum 2 2-6 Oostrum 3-Ysselsteyn 3 1-10 Oostrum 4-Volharding 6 0-0 Volharding 7-Oostrum 5 3-6 Handel Da 1-Oostrum Da 1 4-0 Programma zondag 16 dec.: ZSV Da 1-Oostrum Da 1 a. 10.00 Veteranen Uitslag: SV Lullingen-Oostrum 4-2 Programma zaterdag 15 dec.: Leuneri-Oostrum a. 15.00 Mededeling bestuur Het bestuur heeft het contract met seniorentrainer Marcel Lenssen met een jaar verlengd. Dit betekent dat Marcel ook in het seizoen 2002- 2003 de senioren onder zijn hoede heeft. Afgelopen weekeinde zijn in Weert de Limburgse Overdekte Kampioenschappen tennis gespeeld. Voor Tennissclub Venray waren er acht deelnemers actief in dit week einde. Dit waren Rik Wijntjes, Martijn en Rik Obers, Marjolein, Jacqueline en Angelique van Gasselt, Marleen Custers, Laurine Palmen en Yannick Lozano Paro. Op de finaledag waren Laurine, Jacqueline en Marleen nog actief. Deze drie meisjes streden allen nog voor de gouden medaille. Laurine deed dit in de leeftijdscategorie t/m 12. Laurine, die inmiddels bij de eerste tien speelsters van Nederland staat, had in de finale alleen in het begin van de tweede set moeite om haar niveau vast te houden. Na een kleine achterstand van 1-2 in de tweede set moest haar tegenstand ster toch buigen voor de kracht van de slagen van Laurine. Ze maakte in nog minder dan 20 minuten een einde aan de tweede set 6-3. De eer ste set was ook al in een moordtem- po (6-2) gegaan naar Laurine. Dit betekende de eerste titel voor TC Venray indoor in 2001. Jacqueline van Gasselt moest in de halve finale zien af te rekenen met een geplaat ste speelster. Dit deed ze in een lange spannende strijd. Uiteindelijk bleken de wapens van Jacqueline de Marleen Custers en Laurine Palmen (foto-inzet) behaalden de Limburgse titel. sterkste. De forehand, het uithou dingsvermogen en het tactisch ver nuft in combinatie met karakter gaven haar de overwinning. Dit was een prestatie van formaat. Helaas had ze in deze halve finale al haar kruid verschoten. In de finale tegen Marleen Custers (behorend tot de beste acht van Nederland en even eens uitkomen voor TC Venray) kon ze alleen nog in de eerste set weerstand bieden. Met 6-3 6-0 was Marleen te sterk en trok zo haar zoveelste Limburgse titel binnen. Dit deed ze met een aparte klasse. In geen enkele wedstrijd had ze, buiten de eerste set in de finale, opperste concentratie nodig. Ze had haar favorieterol waargemaakt. Ook dat is een teken van talent. Dit werd twee weken geleden nog eens onderstreept door middel van een onderscheiding van de tennisbond: de Prix de Lavenire, oftewel prijs van de toekomst. Een onderschei ding die tot dusverre alleen nog maar was vergeven aan Michelle Gerards en Sanne v.d. Biggelaar. Er is dus weer talent op komst in Limburg. Bridgeclub Venray De tweede viertallenavond kon na enig onderling schuifwerk, omdat er toch weer een paar afwezig was, starten. De indeling was gemaakt op basis van de uitslag van de vorige avond. De dames Junslager- Verheijen en echtpaar Peetjens kon den hun 25-0 overwinning goed gebruiken na hun slechte start een aantal weken geleden. De winnaars van vorige keer heren Bender-v. Gaal en echtpaar v. Hooft (waarvoor echtpaar V.d. Wee nu kwam inval len) boekten hun tweede 25-0 zege, waardoor ze nu met 50 wedstrijd- punten ver voor liggen op het pelo ton dat met ongeveer 35 tot 40 pun ten nog wel kansen heeft, maar dan zal er wel op de volgende avond 3 januari goed gescoord moeten wor den. Vanavond spelen ze de eerste competitieavond van het derde blok. Promovendi en degradanten zullen dan in de nieuwe omgeving moeten laten zien of men aan de verwach tingen kan voldoen. Volgende week de kerstdrive waarbij ze per ronde drie spellen spelen om de avond in kerststijl te kunnen afsluiten. Niet-rokers bridgeclub Er speelden 49 paren mee in een vrije drive, waarin dankzij sinter klaas extra lustrumletters te verdie nen waren. In de gele lijn werden Tilly en Jan van der Heijden eerste met 61,33%, tweede werden Hay Houwen en Joop van Hooft met 58,67% en derde Paul Corver en Jo Sijbers met 58,58%. In de rode lijn waren dat achter eenvolgens Annemarie Boelaars en Toon den Brok met 69,92%, Mia Koopman en Truus Reintjes met 67,67% en Ilona Orosz en Piet Hafmans met 65,75%. In de groene lijn scoorden Truus en Leon Bollen 67,50%, gevolgd door Henny Alkemade en Trudy Jeurissen met 64,00% en Charlotte Olislagers en Karin Gooren met 61,25%. In de blauwe lijn tenslotte werden Mirjam Programma vrijdag 14 dec.: DV1-Velden 1 Essel a.20.00 Programma zaterdag 15 dec.: Liessel-Rooyse D l a. 17.00 Beugen-Rooyse Hl a. 18.00 Eindhoven-Rooyse MA1 v.13.00 Broekh.v.-Rooyse MB1 v. 16.00 Broekh.v.-Rooyse MB2 v.14.00 Sevenum-Rooyse MB3 v.14.00 Gennep-Rooyse JB1 v. 16.00 Maashees-Rooyse JB2 v. 14.00 Programma zondag 16 dec.: HVR 3-Rooyse HV1 Ysselsteyn-Rooyse HV2 Grubbenvorst-Rooyse MCI v. 12.15 Horst-Rooyse MC2 v. 1515 Sevenum-Rooyse JC1 v. 13.15 en Ton Voermans eerste met 61,17%, tweede werden Frans van 1 Lieshout en André Poels met 60,67% en derde Mia en Wim Verschuyten met 55,67%. Volgende week pakken ze de draad weer op met de competitie. Bridgesoos De Kemphaan Uitslag achtste Laddercompetitie: Oranje: 1. ep. Tiggeloven 64.58%; 2. ds. Koopman-Spekhorst 59.58%; 3. mw. Claessens-hr. Hermans 55.83%. Rood: 1. ep. Oudenhoven 61.25%; 2. ds. Koningstein-Korsmit 60.83%; 3. ep. Haegens 58.75%. Groen: 1. ds. Arts-Dobbe 65%; 2. ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 62.92%; 3. ds. Alkemade-Driessen 59.58%. Bridgeclub Common Sense Uitslag eerste competitieronde. We speelden in drie lijnen. Geel: 1. ds. V. Ham-Korsmit 65.10%; 2. ds. Aarts-Linders 58.33%; 3. hr. Koopman-Lagarde 55.21%. Rood: 1. mw. Claessens-hr. Mertens 62.50%; 2. ds. Dobbe-v. Elzakker 54.17%; 3. ds. V.d. Heuvel- Vermeulen 53.47%. Groen: 1. ds. Hordij k-Tacken 61.11%; 2. Mw. V.d. Voorn-hr. Bolwerk 57.94%; 3. ds. V. Meyel- Schrooten 54.86%. Er is nog plaats voor nieuwe leden. Bridgeclub Klavertje Vier Na de twee laatste clubavonden geviertald te hebben, beginnen we vanavond aan de tweede competitie promotie/degradatieronde van vijf avonden. Volgende week is de Kerst-drive, dus vrij bridge. BC Harten Drie De vijfde en laatste zitting van de tweede ronde is gespeeld. De heren Wikkers-Fiers behaalde de hoogste zaalscore met 68.75%. De uitslag wordt nog zorgvuldig nagerekend en volgende week zal de definitieve uitslag, met promotie en degradatie bekend zijn. De uitslag: Geèl: 1. hr. Manders-Teunissen 59.90%; 2. hr. Arts-mw. Schoonbeek 58.85%; 3. hr. Haegens - Steeghs 55.73%. Rood: 1. mw. Delsing-hr. De Groot 68.13%; 2. hr. Jansen-mw. Philipsen 56.25%; 3. hr. V.d. Beele- Tiggeloven 53.65%. Groen: 1. hr. Fiers-Wikkers 68.75%; 2. mw. Baak-dhr. Merckx 53.65%; 3. ds. Jansen-Verschuren 53.13%. Volgende week sluiten ze het jaar 2001 af met de kerstdrive.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 21