Wereldgoal Ron van Osch niet genoeg voor winst HVC/Alustema op tweede plaats Trepke/Venray uit bekertoernooi Vijfde zege op rij BDZ Venray Geert Geven nieuwe voorzitter HVC/Alustema Camps wint Moienvencross Zaalvoetbaldames halen weer uit ZVV Leunen en ZVCBJ winnen Danny Fasen aan kop Mudhunters HSV 't Alvertje GV St. Christoffel Peelrunners PC Nobel Programma zaalvoetbal DC De Piëlhaas SV Leunen EL EN MAAS donderdag 22 november 2001 - Pagina 19 aalvoetbalvereniging 'C/Alustema heeft afgelopen dag een verdienstelijk gelijkspel iaald in de uitwedstrijd tegen KS nica/Primeur uit Goirle. Na een ruststand werd het uiteindelijk Ie eerste helft ging gelijk op en ide teams kregen mogelijkheden ite scoren. Dat het bij rust nog ar 0-0 was, was vooral te danken beide doelmannen. Deze loedden hun teams via mooie dingen van een eventuele achter- nd. Vijf minuten na rust was het raak. Stefan Sijbers scoorde mens HVC/Alustema met een ioie schuiver: 0-1. Kort daarop aorde de thuisploeg 1-1. )e wedstrijd werd steeds grimmi- wat diverse gele kaarten en dus tijdstraffen opleverde voor de thuis ploeg uit Goirle. Vijf minuten voor tijd scoorde Stefan Sijbers via een messcherpe counter op sublieme wijze via een lob over de doelman 1-2. Daarmee leek de winst voor de ploeg van coach Paul Janssen voor het grijpen, maar de doelman van de thuisploeg dacht daar anders over. Twee minuten voor tijd scoorde hij via een prachtig afstandsschot: 2-2. In de laatste minuut werd nogmaals een speler van de thuisploeg voor twee minuten naar de kant gestuurd, maar ook dit leverde geen doelpunt meer op voor HVC/Alustema. Door dit gelijke spel is HVC/Alustema nu gekomen naar de tweede plaats in de landelijke eerste Divisie C, een positie die in het bestaan van de ver eniging nog nooit werd behaald. Eersteklasser Trepke/Venray euvelde maandagavond in de leede ronde van het bekertoer- A ioi. Hoofdklasser FCD/Alfass on het hectische duel nipt met 2- 7™* De bezoekers uit Roermond had- CCI in voor rust het beste van het spel. alverwege leidden de bezoekers et 0-2. Na de pauze werd het s bij ikerduel alsmaar hectischer. Al iel kreeg een FCD-speler de gele art maar daarvan wist epke/Venray niet te profiteren, ten de Roermondse ploeg weer mpleet was viel de 0-3. alverwege de tweede helft buitte tVenrayse team wel een overtal- luatie uit. Roel Mocking bracht de ining weer terug: 1-3. In een ttische wedstrijd, die net niet „spoorde, joeg Trepke/Venray op tweede treffer. Die viel pas in mtu slotminuut toen alweer een Roermondse speler op het straf- bankje zat. Roel Mocking bracht de eindstand op 2-3. HVC/Alustema 2 is de enige Venrayse zaalvoetbalploeg die de tweede bekerronde wel overleefde. HVC 2 won in Montfort met 7-8 van H77/le Village. ZVCBJ kon het niet bolwerken tegen 't Kesjotje, de koploper in de hoofdklasse. Toch gaf de Venrayse eersteklasser goed partij en wist de eerste helft ongeschonden door te komen. Na de pauze trok 't Kesjotje de winst naar zich toe: 4-1. Benito Oosterwolde scoorde de enige Venrayse treffer. ZW Leunen ging bij Beringe met 0-3 onderuit. Venrode speelde met 3-3 gelijk tegen ZV/Serum. De Sevenumse ploeg bekert door na het nemen van strafschoppen. isieclub BDZ Venray zit in de Na een moeizame start is de (voetbalploeg aan een opmars zig. In de derby tegen ZVCO (4- werd de vijfde overwinning in [ccessie geboekt. Daardoor klom »Z Venray op naar de derde plaats de ranglijst van de derde klasse Begin dit seizoen verloor BDZ ay nog in het bekertoernooi de Oostrumse tegenstander. VCO is verdedigend sterk en han- eert de counter heel effectief. Al oei nam het Oostrumse team een 0- voorsprong. Uit een pass van Ron 01 an der Zanden trok Martien aagj Vermeulen de stand weer snel gelijk: 1-1. Uit een Venrayse verde- digingsfout nam ZVCO opnieuw de leiding: 1-2. Maar nog voor rust kwam BDZ Venray weer op gelijke hoogte. Op aangeven van Mohammed Azarfane scoorde Martien Vermeulen zijn tweede treffer: 2-2. Het duurde even in de tweede helft voordat BDZ zijn overwicht in doelpunten kon uitdrukken. Het was Tim van Houdt die zijn ploeg voor het eerst op voorsprong schoot: 3-2. Daarna besliste Kadir Savas de wedstrijd in Venrays voordeel: 4-2. Tijdens de ledenvergadering van IVC/Alustema is vorige week don derdag Geert Geven gekozen tot nieuwe voorzitter. Hij is de opvol ger van Jos Bexkens die na 5,5 jaar afgetreden is. Geert Geven heeft een modezaak in Venrays centrum en was als sponsor al betrokken bij de ijub. Hij was in het verleden voor zitter van de supportersvereniging 'an Ajax. Jos Bexkens werd in 1996 reses van het toenmalige 't |uukske. Daarvoor was hij voorzit- van de Federatie van Venrayse ilvoetbalverenigingen. Bexkens left veel tijd en energie gestoken de fusie met Veronica die medio 1999 tot stand kwam. Na de samen voeging tot HVC bleef hij aan als voorzitter. In het eerste füsiejaar van de twee beste Venrayse zaalvoetbal clubs oogste HVC/ComputerWork landelijke furore. De Venrayse eer- stedivisionist schakelde achtereen volgens drie eredivisieploegen uit en bereikte de halve finale van het bekertoernooi. Daarin verloor HVC, voor wederom een bomvolle sport hal De Wetteling, met 1-5 van meer voudig landskampioen Den Haag/Trimeur. Na ruim vijf succes volle maar intensieve jaren vond Jos Bexkens het tijd worden om het stokje aan een ander over te geven. net M. iep De uit Heide afkomstige Paulien ips heeft de loodzware ilmondse Moienvencross voor •G-atleten op haar naam weten te ihrijven. Het parcours ging over '30 meter en was gelegen in het 'osrijke gebied nabij Stiphout. Het 'eer was vrij gunstig met tempera- iien die het mogelijk maakte snelle lijden te plaatsen. De NSG-atleten stonden allen vrij Jaspannen aan de start en vroegen pch af of deze loop niet een beetje I zwaar zou zijn. "W(e zien wel", "Gewoon doorlopen", "Ik heb buik pijn", "Waar moeten we naar toe Jopen?" waren opmerkingen die de G-atleten gaven op de vraag of ze het zouden redden. Het startschot bevrijdde hen van de spanning en de grond begon te dreunen. De hele groep NSG-atleten ;zette zich in beweging. Met een enorme sprint wisten enkele zich los Ie rukken uit het (in wielertermen) ipeloton. De Venrayse atleten keken de kat uit de boom. Volgens hun hainsters mochten ze niet te snel jan start gaan. Alleen op die wijze konden ze na de laatste boc.<<V toe slaan met een grandioze eindspurt. Paulien Camps had dit goed begre pen en sloeg in de tweede helft van de wedstrijd toe. Zij passeerde alle concurrenten voor het eindklasse ment en kwam met. een grandioze voorsprong als eerste dame over de streep. Tot ieders verbazing kwa men respectievelijk als tweede en derde de Venrayse atleten Mieke Thijssen en Loes van Mill over de eindstreep. Totaal uitgeput vielen zij eveneens in de armen van hun bege leiders en het huilen stond hen nader als het lachen. Dat zij zich volledig gegeven hadden bleek uit het ononderbroken hoesten (kriebel- hoest) na de wedstrijd. Dit is een bekend euvel na een grote inspan ning in de koude buitenlucht. Deze meisjes van de atletiek vereniging Venray-Regio hebben nu een uitste kend uitgangspunt voor de eindklas sering in de Limbracross. Met name Paulien Camps heeft een duidelijke stempel gedrukt op deze cross dank zij haar uitstekende vorm op dit moment. Vorig jaar wist Paulien alle crossen in deze competitie op haar naam te schrijven. De dames van zaalvoetbalvereni ging Trepke/Venray blijven er lustig op los scoren. Nu werden de dames van Domu het slachtoffer van de dadendrang van de Venrayse ploeg. Het duel eindigde in 21-0 na een ruststand van 10-0. Coach Gert-Jan Wismans had zijn dames opgedra gen om vanaf de eerste minuut de tegenstander onder druk te zetten. Die opdracht was wel toevertrouwd aan de Venrayse zaalvoetbaldames. Domu kreeg vanaf het eerste fluit signaal geen kans om uit de wurg greep te blijven van Trepke/Venray. Al na drie minuten stond de eerste treffer op het scorebord en ook in het Eerdere verloop van de eerste helft bleef Trepke/Venray lustig doorgaan met scoren. Ook in de tweede helft domineerden de Venrayse dames met goed combina tievoetbal en zij liepen uiteindelijk weer uit naar een monsterscore. De treffers kwamen op naam van Lonneke van Eist (5x), Patty Dings (4x), Petra van Dijck (3x), Brechje Sijmons (3x), Yvon' Verhoeven (2x), Jessie Pelzer (2x) en Marieke Sijmons. MVC-ZW Leunen 3-2. ZVV Leunen zit in een dip. Ook het uitduel tegen MVC ging verlo ren. Het Leunse team zakte daardoor af naar de middenmoot in de eerste klasse A. Vooral in aanval lend opzicht schoot ZVV Leunen tekort. De beide treffers in Maasbree werden door verdedigers gescoord. Rob Willems opende na een kwartier de score: 0-1. Vlak voor rust kwam MVC op gelijke hoogte: 1-1. Na een kwartier in de tweede helft zette Koen Klaassen de Leunse zaalvoetballers opnieuw op voorsprong: 1-2. De Maasbreese thuisploeg bracht de stand weer in evenwicht: 2-2. Twee minuten voor tijd trok MVC de winst naar zich toe: 3-2. Amicitia 2-ZVCBJ 7-4. Boca Juniors kende een goede start in het Midden-Limburgse Montfort. De Venraynaren namen al snel een 0-2 voorsprong. De thuis ploeg kwam weer op gelijke hoogte (2-2) waarna ZVCBJ opnieuw de leiding nam: 2-3. Daarna trok Amicitia 2 het spel naar zich toe en leidde halverwege met 4-3. In de tweede helft liepen de Midden- Limburgers verder uit naar 5-3. De Venrayse ploeg wist nog terug te komen tot 5-4 maar daarna was het verzet gebroken. Amicitia 2 scoorde nog tweemaal: 7-4. De Venrayse treffers werden gescoord door Hafid Mekran, Mohammed Naomani, Bayram Durgun en Benito Oosterwolde. Inter'80-Trepke/Venray 3-5. Trepke/Venray bleef in Tegelen ver verwijderd van zijn normale vorm. Het speelde zijn slechtste wedstrijd tot nu toe. Pluspunt was dat de Venrayse zaalvoetballers toch drie punten mee naar huis namen terwijl koploper H77/le Village verrassend verloor van ZVSV. Het begin was nog hoopvol voor de Venrayse ploeg. Maar nadat Inter'80 een 1-0 voorsprong nam zakte het spelpeil aanzienlijk. Maar goed dat Mohammed El-Ghoul zich onttrok aan de malaise. Hij was de Danny Fasen, aanvaller van zaal voetbalclub Trepke/Venray, gaat aan de leiding in de tussenstand van het topscorersklassement. Fasen scoorde tot nu toe veertien doelpunten. Hij wordt op de voet gevolgd door Stephan Sijbers en Frank van Daal die respectievelijk voor HVC/Alustema 1 en 2 uitko men. Teams tot en met de eerste klasse zijn in dit overzicht opgeno men. Topscorerslij st 1Danny Fasen (Trepke/Venray) 14 2. Stephan Sijbers (HVC/Alust.) 13 3. Frank v. Daal (HVC/Alust. 2) 12 4. Mohammed El-Ghoul (Trepke/Venray) 10 5. Pascal Kusters (ZVCBJ) 9 6. Hafid Azarfane (Trepke/Venray) 8 Vincent Smith (ZVCBJ) 8 Rob Willems (ZVV Leunen) 8 9. Ruud Brands (HVC/Alustema) 6 Frank van Kempen (HVC/Alust.) 6. enige Venraynaar die een dikke vol doende scoorde. Hij bracht de stand ook op 1-1. Bij rust leidde de Tegelse ploeg met 2-1. Mohammed El-Ghoul bracht opnieuw de stand in evenwicht (2-2). Voor de derde keer nam Inter een voorsprong (3-2) maar wederom trok El-Ghoul de stand weer recht: 3-3. In de slotfase stevende Trepke/Venray toch op de overwinning af. Danny Fasen zette zijn ploeg voor het eerst op voor sprong waarna Mohammed El- Ghoul met zijn vierde treffer van de avond de eindstand op 3-5 bracht. ZVV Leunen-'t Kesjotje 2 5-3. In de eerste helft leek ZVV Leunen op een kansloze nederlaag af te stevenen. De bezoekers uit Swalmen leidden halverwege onbe dreigd met 0-3. De ommekeer kwam voor de Leunse zaalvoetbal lers in de tweede helft. Met een extra portie inzet knokte het Leunse team zich uit de vormcrisis. Een vrije trap van Marco Berden werd door de Swalmense doelman losge laten waarna Andre Peeters 1 -3 kon scoren. Vlak daarna moest Rob Willems met een gele kaart voor twee minuten naar de kant. Dit werd een cruciale fase in de wedstrijd. ZVV Leunen kwam goed weg toen 't Kesjotje de paal trof. Uit de tegen aanval passte Marco Berden naar Eddy Litjens die de achterstand ver kleinde tot 2-3. Marco Berden stond ook aan de basis van de 3-3 gelijk maker die door zijn broer Edwin gescoord werd. ZVV ^eunen rook de overwinning en nam vier minu ten voor tijd de leiding. Rob Willems strandde in eerste instantie op de keeper waarna een Swalmense verdediger de bal in eigen doel werkte: 4-3. In de voor laatste minuut bepaalde Rob Willems de eindstand op 5-3 en pakte ZVV Leunen eindelijk weer eens een overwinning. ZVCBJ-MVC 8-1. Na enkele mindere resulaten was ZVCBJ afgezakt naar de onderste regionen. Boca Juniors had een zege dringend nodig om niet verder weg te zakken in het moeras. In het eer ste kwartier viel er weinig of niets te beleven. Totdat Vincent Smith de Maasbreese laatste man de bal afpakte en ook de doelman ver schalkte: 1-0. Een minuut later ver dubbelde Hafid Mekran de voor sprong: 2-0. En vlak voor rust zette Benito Oosterwolde zijn team op een riante 3-0 ruststand. Het ver weer van MVC was gebroken. Terwijl een MVC-speler op het strafbankje zat bracht Benito Oosterwolde de stand op 4-0. Een kwartier voor tijd buitte ZVCBJ opnieuw een o vertal situatie uit. Verdediger Eddy Sait scoorde 5-0. MVC slaagde er niet in om tegen te scoren. De paal en de sterk keepen de Souleyman Aoussar stonden tel kens in de weg. Vincent Smith zorg de voor het slotakkoord want hij scoorde binnen vijf minuten een glaszuivere hattrick. Op aangeven van Benito Oosterwolde liet hij 6-0 aantekenen. Nadat hij 7-0 binnen schoot rondde Vincent Smith een pass van Pascal Kusters bekwaam af: 8-0. In de slotminuut kwam MVC toch nog aan zijn doelpunt: 8- 1. Mooi weer en een niet al te droge ondergrond zijn de beste voor waarden die je kan hebben voor een mooie mountainbike tocht. Afgelopen weekend was het dus weer prijs. Het was misschien wat koud maar daar wennen we ook nog wel aan deze winter. Mountainbiken bij de Mudhunters is in de winter veelal tochten rijden in de regio. De afstanden kunnen ook nogal varië ren, de kortste afstand is ongeveer 25 en er zijn soms tochten die wel tot 100 km gaan. Dit zijn echter uit zonderingen, meestal blijven we rond de 50 km steken. De komende weken staan er een aantal leuke tochten op de planning. Programma: Zaterdag 24 november: vertrek 13.00 uur voor een tocht in Vierlingsbeek, 30 of 45 km. Zondag 25 november: vertrek 8.00 uur voor een tocht in Vlodrop, 25 of 45 km; Zondag 2 december: vertrek 9.00 uur voor een training in Baarlo, olv gids.; Zondag 9 december: ver trek 8.00 uur voor een tocht in Malden 34 of 42 km. Ze vertrekken bijna altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informa tie bel je met Piet Dupont op tel. 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Uitslagen senioren: derde wedstrijd Winterkoning 1) Harry Theeuwen, 2) Toon Sanders, 3) Wiel Verberkt, 4) Henk Theeuwen, 5) Peter Cuppen. Voor dag- en weekvergunningen voor Het Wanssums Ven kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray, bij V/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tankstation, alledrie in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen, tele foon (0478)587606. Afgelopen weekend vond in Helmond het examen assistent ver enigingleider/ster plaats. Iris Kallen; Lotte Niens; Anja van der Ven; Miron van Rijs wij ck en Bart Killaars hebben aan deze oplei ding deelgenomen en alle vijf de deelnemers zijn geslaagd voor hun examen en mochten hun diploma in ontvangst nemen. Leunen en Meterik blijven in evenwicht: 1-1 Leunen-Meterik 1-1 (0-0) Doelpunten: 62. Ron van Osch 1- 0; 63. Peter Tielen 1-1. Scheids rechter: Driessen (Venlo). Toe schouwers: 120. Gele kaart: Mike Buise (Leunen). Leunen: Van Dongen; Holtackers, Swinkels, Loenen en Willems (32. Buise); Litjens (73. Koenen), E. Berden, Van Osch en Van Lierop; Kuenen en M. Berden. (Door Heqk Willemssen) Het absolute hoogtepunt van de wedstrijd Leunen-Meterik speel de zich af in de 62e minuut. Nadat een Leunse aanval was afgeslagen belandde de bal voor de voeten van Ron van Osch. Komende van uit de middencirkel nam de ex- Castenrayer de bal in een keer op zijn slof. Als een granaat sloeg de bal vanaf zo^n 35 meter in via de onderkant van de lat in het Meterikse doel. Een wereldgoal die toch niet voldoende was voor een Leunse zege want een minuut later scoorde Meterik tegen: 1-1. "Dat doelpunt was een zeldzaam heid. Een heel mooie streep. Zo heb ik er nog nooit een gemaakt", zei Ron van Osch na afloop. "Ik had achterin even de plaats van Andre Swinkels overgenomen. Toen de bal op me afkwam. Ik dacht ik probeer het gewoon en haalde vol uit. Dan moetje het geluk hebben dat de bal er zo mooi invliegt." Ron van Osch (26) is een nieuwkomer bij de vier deklasser. Hij verruilde voor dit sei zoen zijn club Castenray, dat gefu seerd was met DIS, voor Leunen. De middenvelder liep in het toer nooi om de Venray Cup een enkelb lessure op. Daardoor miste hij de competitiestart. Via het tweede elf tal en een paar invalbeurten dwong hij een basisplaats af in de formatie van trainer Noud Janssen. "Ik had in het begin vooral moeite met het tempo. Dat ligt in de vierde klasse toch een stuk hoger. De laatste weken sta ik er vast in. Ik moet wat sleuren op het middenveld", lacht Van Osch. "De overgang naar Leunen is me goed bevallen. Ik vond de fusie een mooi moment om over te stappen. Want ik ben al lan ger bevriend met Ronny Holtackers, Arno Kuenen en Rob Thijssen. Ik Castenray zat ik slechts met vier jongens in de klas op de lagere school. En op de Havo heb ik de spelers van Leunen leren kennen. Vandaar dat ik nu een keer de over stap heb gemaakt." Na zijn gouden treffer werd Ron van Osch bedolven onder zijn ploeggenoten. En ook langs de lijn werd een feestje gebouwd. Maar een minuut na de 1- 0 stond Leunen alweer met twee benen op de grond. Voorstopper Daan Loenen raakte geblesseerd bij de eerste de beste Meterikse aanval. Hij bleef in het strafschopgebied liggen maar de aanval ging door. De organisatie bij Leunen was achterin even zoek. Uiteindelijk kwam de bal bij de pas 17-jarige rechtshalf Peter Tielen die via de binnenkant van de paal doel trof. Ook de Meterikse doelpuntenmaker heeft Castenrays bloed in de aderen. Want zijn vader Jos voetbalde jarenlang in de Castenrayse hoofdmacht voordat hij naar Meterik verhuisde. Daar speel de hij ook nog een paar seizoenen in het eerste elftal. Ron van Osch: "Toen Daan geblesseerd op de grond lag riepen wij om de bal uit te schieten. Maar Meterik voetbalde gewoon door. Wij zouden wellicht hetzelfde gedaan hebben. Het ging allemaal zo snel en in een keer lag de bal in het doel." De 1-1 remise is Trainingen: Dinsdag: interval en loopscholing, aanvang 19:00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, vertrek om 19:00 uur Nijverheidstraat Horst. Zaterdag: bostraining, aanvang 15:30 uur, vanaf parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 24 nov.: Swartbroek 1/4 en 1/2 marathon 25 nov.: Well Leukenmeerloop 2 dec.: Sevenum Steegbergcross 9 dec.: Deume Zandboscross 26 dec.: Horst Kasteelloop W edstrij duitslagen: Niet alleen Ron Beurskens, maar ook Bert van Wylick blijkt het tus- senklassement in de Dagblad Cross Cup aan te voeren, de laatste name lijk in de klasse mannen 40-50 jaar lange cross. Op gepaste afstand, maar toch in het spoor van Felix Limo en Rose Cheruiyot, nam een aantal Peelrunners deel aan de Zevenheuvelenloop in Nijmegen. Rinie Ebisch 1.11:59; Jacqueline Pouwels 1.22:23; Mieke van Encke vort 1.23:12; Gerti e Hermkens 1.36:17; Leon Mooren 1.02:41 (pr); John Weys 1.04:03; Wim Philipsen 1.09:15; John Coppus 1.09:22; Jos Peeters 1.13:37; Frans Hoebers 1.19:35; Hans Hermkens 1.23:43. Wedstrijduitslagen doorgeven via E-mail, rpvdgoor@plex.nl of telefo nisch via 077-4678240. 11 november behaalde Annemarie Staaks tijdens selectiewedstrijden in Meerlo in de klasse DB 150 punten. Zondag reed Jeanine Huybers in Hegelsom in de klasse CM2. Ze behaalde een 1 e plaats met 159 pun ten. Vrijdag 23 november Sporthal De Wetteling 21.30 ZVCBJ-HVC/Alustema 2 Sporthal De Weert 20.00 Venrode 2-AC VW 2 Maandag 26 november Sporthal De Wetteling 20.30 Trepke/Venray-Gastronoom 22.30 BDZ Venray 4-FC Hento Sporthal De Weert 20.30 ZVCBJ 2-Lake Valley 4 21.30 ZW Leunen 3-Baarlo 3 22.30 HVC/Alustema 6-AC VW 3 Sporthal Overloon 19.00 ZVCO-Meterik Dinsdag 27 november Sporthal De Wetteling 22.00 ZW Leunen 4-Wittenhorst 2 Woensdag 28 november Sporthal De Weert 19.00 HVC/Alustema 4-Inter'80 2 Zaterdag 24 november wordt in café de Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakketten. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook via tel. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag whiskeydarten van zaterdag: Winnaarsronde: 1Hubert Janssen; 2. Pascal Janssen; 3. Arno Verhaegen; 4. Peter Hoeymakers; 5. Huub v. Eyck; 6. Gerard de Bruin; 7. Jos Achten; 8. Peter v.d. Laar. Verliezersronde: 1. Peter v.d. Berg; 2. Marco Tettero; 3. Peter Thissen; 4. Jos Heesen; 5. Christine Hoeymakers; 6. Denny Plum; 7. Heidi v. Collenburg; 8. Marco Jacobs. wel de uitslag die het meeste recht doet aan de krachtsverhoudingen. Leunen was na een goede serie opgeklommen naar de tweede plaats in 4F. Terwijl Meterik een tegenval lende negende plaats bezette. Maar zondagmiddag was het verschil op de ranglijst op het veld niet zicht baar. Leunen en Meterik hielden elkaar in evenwicht alhoewel de bezoekers nog het meeste in balbe zit waren. Noud Janssen liet zijn elf tal in een 4-4-2 systeem spelen. Leunen zakte vaak terug op eigen helft en liet Meterik tot aan de middellijn de bal rondspelen. Echt gevaarlijk wist de voormalige twee deklasser, de Meterikse ploeg degradeerde twee jaar op rij, niet te worden. De beste kans kreeg Edwin Berden na ruim een half uur maar hij schoot recht op doelman Eric van Rens af. Het waren vaak felle duels waarbij de scheidsrechter niet altijd even gelukkig floot. Dat leid de vooral bij de Meterikse suppor ters tot ergernis. Arbiter Driessen was het commentaar vanaf de kant zo beu dat hij nog voor rust alle toe schouwers achter de omheining liet zetten. Na de pauze redde doelman Chris van Dongen zijn ploeg voor een achterstand. Na een misser van John Litjens, die niet lekker in de wedstrijd zat, verscheen Sinar Sitepu vrij voor het Leunse doel. Maar de attente Van Dongen wist ten koste van een corner een treffer te voorkomen. Na de twee snelle doelpunten gaven Leunen en Meterik elkaar niets meer toe. Aan het spel van beide ploegen was rich ting het einde toe ook te zien dat ze vrede hadden met de 1-1 stand. Jeugd Uitslagen: E.W.C. Al-Leunen Al 3-4 Leunen B1 -Resia BI 3-3 Blerick C3-Leunen Cl 3-2 Leunen C2-America Cl 0-11 Leunen C3-America C2 1 -7 Leunen Dl-Venray D2 0-8 Venray D5-Leunen D2 15-1 Leunen E1 -Venray El 1-5 Venray E8-Leunen E2 2-8 Leunen E3 - America El 1-7 Oostrum E4-Leunen E5 8-1 Venray F1 -Leunen F1 14-1 Leunen F2-Venray F6 0-10 Ysselsteyn F2-Leunen F3 7-0 Programma zaterdag 24 nov.: Volharding D1 -Leunen Dl 12.00 Leunen D2-Wittenhorst D3 12.00 Volharding El -Leunen El 10.00 Leunen E2-SSS E2 11.00 Leunen E3-Swolg. Boys E2 10.00 Leunen E5-Merselo E2 10.00 Leunen F1 -Montagnards F1 09.00 M.V.C. F3-Leunen F2 10.30 Leunen F3-Merselo F2 09.00 SVOC F5-Leunen F4 11.15 SSS Al-Leunen Al (oef.) zie opst Leunen Cl-Oostrum Cl (oef.) 14.00 Senioren Uitslagen: Leunen 1-Meterik 1 Leunen 2-SVEB 2 Melderslo 2-Leunen 3 Leunen 4-SVOC 5 1-1 1-0 0-4 1-0 Programma zondag 25 nov.: Leunen 1-RKDSO 1 14.30' Merselo 3-Leunen 5 11.00 Veteranen Uitslag: Leunen-Venray 1-2 Programma zaterdag 24 nov.: Leunen-S.V.C.B. 15.30 Afgelastingentelefoon: Info over afgelastingen SV Leunen: 0900- 9019074. SV Leunen op internets www.Leunen.nl\svLeunen

Peel en Maas | 2001 | | pagina 19