De Vöskes Meerlo V aar deringsspelden voor trouwe leden Rick Philipsen kampioen Jubileum CV Uniek judotoernooi voor gehandicapten Job v. Duijnhoven clubkampioen >pen Darts Venray êF«Peelr tinners Mudhunters Triathlon Vereniging KBO Venray Jeugdnatuur wacht Common Sense Klavertje Vier Niet-rokers bridgeclub Bridgeclub Venray DC De Piëlhaas Ruitersport St. Jan LVB Oostrum Leukermeerloop Lopersgroep Venray Medailles St. Christoffel Oefenspringen in Ysselsteyn Kampioenen Erised donderdag 15 november 2001 - Pagina 21 tarige week donderdag werden [ns de najaarsvergadering van jVenray-Regio drie leden van [eerste uur verrast met een rderingsspeld van de Snklijke Nederlandse Atletiek F jaar trouw lidmaatschap en je inzet voor de atletieksport in Jray waren voor de KNAU rede- lom deze mensen in de schijn- Jper te plaatsen. ■iel Michiels, oprichter en jaren- K voorzitter van de vereniging, |als eerste de eer om deze fan- sche speld in ontvangst te en. Wiel is geen onbekende in /enrayse sportwereld. Hij was j 25 jaar geleden lid van de palvereniging SW en raakte er de indruk van de slechte loop- Iniek bij de voetballers. In een [rek met dhr. Turkenberg en dhr. jheunissen wist Wiel de nood le van een atletiekvereniging te Irbouwen. Dit was de aanzet tot geboorte van de atletiekvereni- jag van de 2e Open Darts ty in De Evenaar: Iro Wijnhoven; 2. Jos Linders; [Amo Verhagen; 4. Bjom ïven; 5. Marcel Storm; 6. Peter 'maker; 7. Johan Gijsbert; 8. ird Peeters; 9. Toon Melgers; Ion de Lou; 11Pascal Janssen; John Groenen; 13. Gerard obs; 14. Marcel Verhagen; 15. tov. Male; 16. jurgen Schats; 17. ihamet Diraa; 18. Peter Thissen; Bart Thissen; 20. John de lyn; 21. Leo Cleeven; 22. Rob M mieulen; 23. Rob Swaghoven; "I Patrick Ikkert. TeJ sle dame: Diana v. Gent; hoogste ish: Peter Hoeymakers 130. 120 I bon 'ramingen: inl isdag: interval en loopscholing, vang 19:00 uur, Kastiëlse Baan. oderdag: duurloop, vertrek om 00 bij de telefooncel tegenover y Nijverheidstraat Horst. Zaterdag: straining, aanvang 15:30 uur, naf parkeerplaats Schadijker «sen Meterik. iVedstrijdkalender: nov.: Stiphout Molenvencross nov.: Swartbroek 1/4 en 1/2 rathon nov.: Well Leukenmeerloop lec.: Sevenum Steegbergcross al I lec,: Deume Zandboscross lerd dec.: Horst Kasteelloop. Wedstrijduitslagen: Raai Mjet alleen Ron Beurskens, maar inde kBert van Wylick blijkt het tus- Élassement in de Dagblad Cross I90i ipaan te voeren, de laatste name- 00 in e klasse mannen 40-50 jaar ige cross. Op gepaste afstand, maar toch in >nd< i spoor van Felix Limo en Rose bas buiyot, nam op 11 nov. een aan- 1 Peelrunners deel aan de eho ivenheuvelenloop in Nijmegen, ina Rinie Ebisch 1.11:59; Jacqueline mwels 1.22:23; Mieke van ickevort 1.23:12; Gertie 821 irmkens 1.36:17; Leon Mooren 2;z 02:41 (pr); John Weys 1.04:03; im Philipsen 1.09:15; John is< ippus 1.09:22; Jos Peeters nra 13:37; Frans Hoebers 1.19:35; j:1 ins Hermkens 1.23:43. ïffo Wedstrijduitslagen doorgeven via Tm mail, rpvdgoor@plex.nl of telefo- 1 d» sch via 077-4678240. JPEELENMAAS 'n abonnement waard oleD Mooi weer en een niet al te droge letei idergrond zijn de beste voor- aarden die je kan hebben voor een '°oie mountainbike tocht, fgelopen weekend was het dus 1 oi eer prijs. Het was misschien wat nas and maar daar wennen we ook nog strij aan deze winter. Mountainbiken uur ij de mudhunters is in de winter 4,0(1 telal tochten rijden in de regio. De ver ae keer gaan ze naar een tocht in vjeclst heuvel landschap en de andere rzof b" blijven ze dichter in de buurt, k afstanden kunnen ook nogal ariëren, de kortste afstand is onge- r ter 25 en er zijn soms tochten die tel tot 100 km gaan. De komende lCken staan er een aantal leuke v.: tehten op de planning. 1,00 Programma: 'ondag 18 november: vertrek 8.00 1.30 iur voor een tocht in Zeeland, 30 of l ]jj 15 km. Zaterdag 24 november: ver- J3' tek 13.00 uur voor een tocht in jierlingsbeek, 30 of 45 km. Zondag 5november: vertrek 8.00 uur voor .O* intocht in Vlodrop, 25 of 45 km. M te vertrekken bijna altijd vanaf ,00 [wernbad de Sprank. Voor informa- kbel je met Piet Dupont op 0478- 89880 of kom gewoon een keer )Vi! Bar één van de trainingen of toch- 711 :n. ging in Venray. In januari 1976 werd in sporthal de Wetteling de eerste samenkomst van de eerste leden een feit. Wiel Michiels nam de voorzittershamer ter hand met aan zijn zijde Harrie Theunissen als secretaris en Lex Biessels als trainer van de vereniging. Wiel heeft veel ervaring bij verschillende verenigin gen in Venray maar gaf duidelijk te kennen dat zijn hart nog steeds bij de atletiek ligt. Wiel is nog volop actief bij de vereniging als jurylid en bij het organiseren van verschil lende wedstrijden. Mieke Alkim kreeg eveneens een waarderingsspeld van de KNAU vanwege haar grote inzet in de afge lopen 25 jaren voor de atletiekvere niging. Zij heeft zich al die jaren met hart en ziel ingezet voor de ver eniging. In de beginjaren beheerde zij het wedstrijdsecretariaat en de laatste jaren is Mieke zeer actief WOC lid en organiseert mede de wedstrijden van AV Venray-Regio. Als laatste was de eer aan Lex Biessels. Lex is eveneens een van de oprichters van de atletiekvereniging en verder geeft Lex (58 jaar) al die jaren al training aan de verschillen de wedstrijdatleten. Vele jaren had hij de coördinatie van de trainers in handen. Lex liet zich de speld met een trots gevoel op spelden en gaf als commentaar: "Vele vragen aan mij; Lex hoelang moet je nog? en dan corrigeer ik dat met; hoelang mag ik nog"!Dit typeert de spor tieve trainer van AV Venray-Regio. AV Venray-Regio is trots op deze voortrekkers binnen de vereniging, zij hebben deze begerenswaardige speld voorde volle 100% verdiend. Nu de blaadjes van de bomen val len en de duisternis eerder ingaat, kan het zijn dat u denkt dat het eens tijd wordt om-iets aan sport te doen. Misschien een reden om na te den ken of de triathlonsport iets voor u is. Laatje niet afschrikken door de gedachte dat in zo'n triathlonvereni- ging alleen plaats is voor mensen die topsport bedrijven. Hoofdzaak is het op een gezellige manier met tri atleten onder elkaar onder deskundi- gerbegelèiding goed en verantwoord met de sport bezig zijn. Ook voor oudere duursporters en veteranen is er alle ruimte en bege leiding om op eigen niveau mee te doen en te trainen. Ook al bent u veertig plus, kom van de bank af en wordt actief en gezond, het is nooit te laat om in beweging te komen. U zult zien waartoe een veteraan in de duursport nog in staat is en hoeveel plezier je daarmee kunt hebben. Daarbij is het helemaal niet belang rijk of u net begint of al gevorderd bent. De individuele begeleiding is dusdanig dat zowel recreanten, jeugd, veteranen als wedstrijdatleten volledig aan hun trekken komen. Mocht u belangstelling hebben in onze vereniging dan kunt u, geheel vrijblijvend, een maand gratis mee- trainen om te kijken of de vereni ging aan uw wensen voldoet. Kom gerust eens kijken op dinsdagavond om 19.00 in zwembad De Sprank of woensdag 19.00 op de atletiekbaan in Venray en maak een praatje met de trainer. U kun natuurlijk ook con tact opnemen met onze voorzitter Paul Hageman (0478-512989). Afgelopen zondag vond alweer de jaarlijkse Zevenheuvelenloop in Nijmegen plaats. Hans Pouls van TV Venray nam deel en kwam binnen in een hele mooie tijd van 1.01.56. Programma: Zaterdag: 14.30-15.30 uur moun tainbiken; 15.30-17.00 uur lopen in Schadijker bossen. Zondag: 09.00-10.00 uur zwemmen in de Sprank; 10.15-12.15 uur fiet sen vanaf de Sprank. Dinsdag: 19.15-20.15 uur zwem men in de Sprank; 20.30-21.30 uur spinning in de Sprank. Woensdag: 19.00-20.45 uur baan- training in Venray. Info: www.geocities.com/twenray Dinsdag 20 november om 14.00 uur geeft J. Beerens in de Kemphaan vporlichting over de komst van de euro. Woensdag 21 november is er een wandeling in de Overloonse duinen. Vertrek 13.30 uur vanaf het Kennedyplein. Afgelopen zondag is onder mooie weersomstandigheden de tweede puzzeltocht van dit seizoen gehou den. Er waren bijna 300 deelnemers waaronder circa 180 JNW-ers. Onder deze laatsten zullen weer een drietal prijzen worden verloot. De derde tocht van dit seizoen is op Tweede Kerstdag. Maandag jl. speelden wij de achtste ladderwedstrijd. De uitslag is als volgt: Geel: 1. ds. V. Ham-Korsmit 64.58%; 2. hr. Huys-Karagozyan 52.78%; 3. hr. Koopman-Lagarde 52.08%. Rood: 1. mw. Rooyakkers-hr. Verheyen 66.15%; 2. ds. Arts-v.d. Heuvel 57.81%; 3. ds. Huisman-Pas 57.29%. Groen: 1. ds. V.d. Meulen- Vermeulen en ds. Dobbe-v. Elzakker 56.94%; 3. ep. V.d. Linden 54.17%. Het was een hele drukte donderdag jl. in ons clublokaal. Er werd nl. ook nog geviertald met gasten uit Horst. Ons eerste viertal, de dames Cuppen-Jenniskens en de heren Canli-Comelissen wonnen met 25-2 winstpunten. En het andere viertal, de dames V. Boom-v.Glabbeek met het echtpaar Hagens haalden 12-18 winstpunten. Er werd ook nog competitie gespeeld, de derde ronde. De uit slag: Geel: 1. ds. Aarts-Linders en ds. Faas-Siroen 58.33%; 3. mw. Visser- hr. Stiphout 56.67%. Groen: 1. hr. Verheijen-Versleijen 57.50%; 2. mw. Claessens-hr. Hermans 53.33%; 3. ds. Dik- Willems 52.50%. Blauw: 1. ds. V. Bindsbergen- Tummers 62.50%; 2. hr. Faas- Linders en ds. V. Meijel-Menger 59.17%. Vanavond wordt de vierde competi tieronde gespeeld van het eerste blok van vijf rondes. Met twintig viertallen werd de vierde en voorlaatste avond van deze competitie gespeeld. Deze keer geen gasten van buiten. In de A-lijn scoorden Trudy Jeurissen en Henny Alkemade met Mia Koopman en Truus Reintjes 25 - 4 en werden daarmede eerste en verstevigden hun plaats aan de top. In de B-lijn wonnen Fonny Kousenmaker en Miets Verstappen met Maria en Harrie Lenkens met 25-5, waarmee ze in de stand enkele plaatsen opschuiven. In de C-lijn werden Riet Muermans en Jos Linders met Carla en Bert van Kempen eerste met 25-3 en ook zij verstevigden hun eerste plaats in de stand daar mee. Volgende week is er een oefenavond onder leiding van Leon Bollen over volgbiedingen. Omdat het tweede competitieblok vijf avonden beslaat zijn ze alweer over de helft. In de gele lijn deden de heren Bender en Van Gaal van zich spreken door een eerste plaats met bijna 68%. Op zich is dat al een nette score, maar als je in de uitslag kijkt en ziet dat de paren nummer twee en drie de dames Delsing- Jeurissen en Jungslager-Verheijen met ruim 56% op eerbiedige afstand volgen dan zouden de eerstgenoem de heren wel eens een flinke stap voorwaarts kunnen maken. In de rode lijn waren de heren De Mooy- Vervuurt alle anderen te slim af en behaalden de hoogste score van de avond, 69%. Het echtpaar V.d. Wee en de heren Janssen-v. Pelt volgen ook hier met ruim 10% achterstand als tweede en derde. In de groene lijn behaalde de dames Borssen- Voss hun tweede zege op rij. De dames Orosz-Stevens bezetten hier de tweede plek en de heren V. Jaarsveld- Sijbers hebben blijkbaar het een en ander opgestoken van hun eenmalige uitstapje vorige week naar de rode groep. Zij werden dus derde. Vanavond spelen ze de vierde en voorlaatste competitiea vond in het tweede blok. Voor de vierde en laatste maal dit seizoen kwamen Mari Thijsen en Rick Philipsen van handboogsport vereniging Diana 1897 uit voor het team Regio Limburg. Ditmaal was het strijdtoneel bij de handboogver eniging Vriendschap en Strijd in Neer. Bij de senioren behaalde Mari Thijssen een score van 278 punten, de eindzege ging eveneens naar de senioren van Regio Limburg met een voorsprong van 4369 tegen 4338 punten. Bij de junioren behaal de Rick Philipsen 264 punten, ook het junioren team van Regio Limburg won met een score van 1344 tegen 1247 punten. De wed strijd wordt traditioneel afgesloten met de match der kampioenen. Bij de junioren schoot Rick Philipsen. In de eerste serie liep Rick tegen een achterstand van 43 tegen 44 punten op. In de tweede serie met 48 tegen 39 punten werd dit ruimschoots goed gemaakt en mocht Rick zich met trots voor de vierde maal kam pioen der kampioenen noemen in de klasse junioren. Bij de vijfde indoorwedstrijd behaalde Matthias Deul de hoogste score met 272 punten. Het tweede team reisde vergeefs af naar Tienraij en behaalde geen wedstrijdpunten. De interne jeugdcompetitie, le Roel van Baarsen met 20punten, 2e Joey Willems met 16 punten en 3e Tom Barents met 12 punten. Agenda: 16 en 17 november twee de competitieronde 1 pijl in Grashoek en Oirlo; 18 november tweede competitieronde voor de aspiranten aanvang 10.00 uur en Zulttoemooi bij Erps Welvaren te Erp, aanvang 10.30 uur; 20 novem ber piramideschieten voor de jeugd, aanvang 19.00 uur In café de Piëlhaas wordt op zater dag 17 nov. weer het whiskeydarten gehouden. Iedereen kan zich inschrijven tot uiterlijk 20.15 uur, dit kan ook telefonisch: nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 20.30 uur. In Heyen won Ellen van Dijck een eerste prijs met haar paard Pouwer in de klasse B. Van de jury's kreeg zij 170 en 179 punten. Eva van Ooi won hier ook nog. een zesde prijs met Nevada in de klasse Ml met 160 en 159 punten. In Meerlo was het Esther Goumans die in de prij zen reed. Zij won met haar pony Peggy Sue de zevende prijs in de klasse CB met 164 punten. Komend weekend staan er weer twee wed strijden gepland. Dressuur paarden in Meerlo waarvan St. Jan de orga nisatie in handen heeft en dressuur pony's in Lottum. Leden van LVB Oostrum kunnen deelnemen aan een wandeloriënta- tietocht in Geysteren op donderdag 29 november. Het vertrek is om 19.00 uur bij Zaal Geven (De Kei), Nieuwlandstraat 1 in Geysteren. De eigen bijdrage is vijf gulden per per soon. De partners nodigen zij speci aal uit om ook mee te doen, daar de oriëntatietocht in het donker plaats vindt en de dames waarschijnlijk wel wat morele en fysieke steun kunnen gebruiken. Er is halverwege een drankje en wat lekkers te veror beren. Bij terugkomst staat er een heerlijke snert klaar. Voor de win naars is er een prijs te verdienen. Doe stevige schoenen of laarzen aan en neem een zaklamp en een balpen mee. Opgeven tot en met zondag 25 november bij: Mila Rijs, Randenrade 5 Oostrum, tel. nr. 583564 of via een briefje in de brie venbus. Atletiekvereniging Venray-Regio houdt zondag 25 november de 18e Leukermeerloop in Well. De wed strijden in de diverse categorieën starten om 10.30 uur. Inschrijven voor de wedstrijden kan in het restaurant van het recreatiepark Leukermeer in Well. De start en finish zijn eveneens in genoemd recreatiepark, dat te bereiken is vanaf de rijksweg Nijmegen-Venlo, door het volgen van de ANWB-bor- den 't Leuken en verder de beweg wijzering richting het parcours. De 18e Leukermeerloop maakt deel uit van de regionale Dagbladcrosscup en is hierin de vierde wedstrijd. In het afgelopen jaar betekende de deelname aan de crosscup een groot deelnemersveld. Ook dit jaar ver wacht AV Venray-Regio weer veel trimmers en wedstrijdatleten uit de regio's Noord Limburg, Oost Brabant, Gelderland en het aangren zende Duitsland. De schitterende omgeving rond het Leukermeer biedt een afwisselend parcours met (half) verharde paden en wegen, heuveltjes en mooie brede bospa den. Een uitstekend parcours om eens te testen hoe het met de condi tie staat. Ja, iedereen kan meedoen met deze loop. Van jong tot oud, trimmer of wedstrijdloper het maakt niet uit. De afstand voor de jeugd t/m 11 jaar bedraagt 1000 meter en voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar (start 10.45 uur) is de afstand 2000 meter. Verder zijn de afstanden van 5900 meter (start 11.00 uur) en 11800 meter (start 11.45 uur), dus een of twee ronden rondom het Leukermeer. De inschrijfkosten voor de jeugd bedragen vier gulden en de overigen 7,50 gulden. In de nabijheid van de start en finish kan op het recreatiepark Leukermeer beschikt worden over kleedruimten, inschrijving, restaurant en ruime parkeermogelijkheden. Alle deelne- mers(-sters) ontvangen een herinne ring, terwijl ook prijzen in natura worden verloot onder alle startnum- mers. Daarnaast zijn er nog ereprij zen in de verschillende categorieën. Informatie kan worden ingewonnen via telefoon 0478-631452. Dit jaar viert carnavalsvereniging de Vöskes in Meerlo het 5x11-jarig jubileumfeest. Ter gelegenheid hier van heeft men een feestweekend georganiseerd met op woensdag 21 november de voorronde van de Limburgse buuttekampioenschap- pen, op zaterdag 24 november een reünie en Limburgse avond en zon dag 25 november een receptie. Het jubileumfeest begint met de laatste voorronde van het Limburgs buutte- kampioenschap waarop de finalisten bekendgemaakt worden. Aan de avond werken naast de vijf deelne mende buuttereedners verder mee troubadour Jos Meessen en het duo The Two Petjes. Als afsluiting zal er nog een optreden te zien zijn van lokale artiesten van soos Merlin. De voorverkoop van kaarten (elf gulden per stuk) is bij Jan Peters Textiel Meerlo, telefoon 0478-691278. Op zaterdag 24 november wordt er een reünie gehouden in zaal 't Brugeind en een tentoonstelling geopend over de Carnaval vroeger en nu. Een expositie waarin het rei len en zeilen van de carnaval in Meerlo in de vorige eeuw op ver schillende manieren wordt uitge beeld. De reünie begint om 16.00 uur. Aansluitend is er vanaf 20.00 uur een Limburgse avond met optre dens van Taai Taai, Ummer der Naever en Frans Theunisz. Voorverkoop van kaarten (vijftien gulden per stuk) bij Jan Peters Textiel en zaal 't Brugeind. Aan de kassa kosten de kaarten 17,50 gul den. Het feestweekend wordt op zondag 25 november afgesloten worden met een receptie van 14.11 tot 16.11 uur en aansluitend een gezellig samen zijn in zaal 't Brugeind. De middag wordt opge luisterd door joekskapel Beter as Niks en joekskapel de Billentoeters uit Warmond. Tevens is erom 16.30 uur een optreden van Big Benny. De entree is vrij. Op zondag 25 november is er weer de Leukermeerloop. Deze loop die door Lopersgroep Venray geor ganiseerd wordt is een lekkere cross op een wisselend parcours. De loop is om het Leukermeer in Well en voor en na de loop kan je jezelf prima omkleden in het restaurant bij de camping. De afstanden voor de recreanten zijn 5900 meter of 11.800 meter genoeg om even lek ker moe te worden. Trainingen: Bij de trainingen is er een geza menlijke warming-up waarna het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aan kan, het doel van de training die Ontspanning kan zijn, stevig trainen naar een wed strijd toe of naar een persoonlijke toptijd. De trainingen zijn op dins dag, intervaltraining op de baan en donderdag, lange duurloop in en om Venray. Ze starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostraining om 16.30 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barder. Uitslagen: Boekendcross: Jan Poels 18.06, Egbert Knol 23.07. Zeven Heuvelenloop Nijmegen: Twan Lensen 48.18, Wil Coopmans 1.03.57, John Weijs 1.04.05, Bart Diesbergen 1.04.28, Jan Maessen 1.05.38, Katja Broers 1.06.54, Ger Litjens 1.07.10, Gerda Top 1.07.53, Herman Bexkens 1.09.17, John Coppus 1.09.44, Roland van Waaijenburg 1.11.00, Carla Meijer 1.11.30, Hay van Enkevort 1.13.35, Guus van Enkevort 1.13.40, Jolanda Janssen 1.25.00. Sjaak van Meijel 1.30.00 Agenda: 18 novenber: Molenvencross in Stiphout (Limbra) 25 november Leukermeerloop in Well (Dagbladcross) Informatie: Lopersgroep Venray is de recrea tieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u antwoord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren, tel. 589486, Jan Maessen, tel. 589488. Afgelopen zondag vonden in Kerkrade de Limburgse kampioen schappen turnen heren voor clubte ams plaats. Dit was de eerste wed strijd van het seizoen 2001-2002 voor de turners van GV St. Christoffel. Het resultaat mocht er zijn: LOS, niveau 6: le plaats (Jeffrey Bex, Ron Arts, Siem Neervoort en Stan Smets); LOS, niveau 5: le plaats Loek Mathijsen, Jeroen van der Ven en Ruud Assen); NWS, cat. 6C: 3e plaats Kevyn van der Linden, Nico Baltussen, Koen Raedts en Glenn; Gielens); NWS, cat. 6C: 6e plaats Stan Classens, Guido Grens en Gregory Mensinga); NWS, cat. 5C: 3e plaats Roel Arts, Tjeerd Hermkes, Daan Berghmans en Roy Tissen). In sporthal De Wetteling in Venray vindt op zondag 18 novem ber een uniek judotoernooi plaats voor gehandicapten. Onder de titel Shenchu (=kampioen) verschijnen zo'n 150 gehandicapte judoka's op de tatami in Venray. Het toernooi in De Wetteling begint om 10.00 uur. Initiatiefnemer Rudi Verhagen start te vorig jaar november in zijn woon plaats Venray met het geven van judolessen aan verstandelijk, licha melijk en visueel gehandicapten. Na een aarzelende start krijgen inmiddels zeventien gehandicapte judoka's, verdeeld over twee groe pen, les in zijn sportzaal aan de Heuvelstraat. Samen met zijn twee groepen in Baarlo heeft Verhagen nu veertig gehandicapte judoka's onder zijn hoede. Een succes dat de Venraynaar, die al tien jaar judoles sen verzorgt, aangenaam heeft ver rast. Nu het gehandicaptenjudo enige bekendheid in Venray geniet, zag Verhagen in het organiseren van een groot internationaal toernooi een nieuwe uitdaging. Het wordt een voor Limburg uniek evenement. In Venray verschijnen ongeveer 150 gehandicapte judoka's in diverse klassen op de mat. Zij strijden voor goud, zilver en brons. Maar het toer nooi kent aan het einde van de dag alleen maar winnaars, want iedere judoka krijgt in de vorm van een mooie beer een prijsje mee naar huis. Job v. Duijnhoven is clubkampi oen van de Startgemeenschap Noord-Limburg geworden in de leeftijdscategorie 89 en ouder. Geoff Ebskamp van zwemvereni ging Manta werd de clubkampi oen in de leeftijdscategorie 90 en jonger. Tijdens een feestelijke bij eenkomst werden de bekers uitge reikt. Tevens werd de nieuwe out fit gepresenteerd, zodat iedere zwemmer herkenbaar naar de wedstrijd in Blerick, respectieve lijk in Gemert kon gaan. Uitslagen van de Kring Speedo clubmeet in Blerick: Ponyclub De Welshruiters houdt vrijdag 16 november weer het oefenspringen in het Paardensportcentrum in Ysselsteyn. Ze beginnen om 18.00 uur met de pony's 50 cm. De paarden kunnen na de pony's aan de start verschij nen. Inschrijfgeld voor pony's is ƒ10,-; voor paarden ƒ15,-. Het is toegestaan om het barageparcours te rijden ook al is men de eerste keer niet foutloos. Het oefenspringen is voor iedereen toegankelijk. Voor inlichtingen: 0478-541418; tijdens oefenspringen: 06-10054795. Judovereniging Erised heeft sterk gepresteerd tijdens een sterk bezet toernooi in Beek en Donk. Ook op dit toernooi slaagde verschillende judoka's van Erised er in om kampi oen te worden. Eerste prijzen waren er voor Jongens geboren 92-95 tot 24 kg Jordy Wismans en tot 31 kg Mischa Eyt en meisjes geboren 90- 91 tot 40 kg Eefje Berden. Een tweede prijs was er nog voor Danny Mulder bij de jongens geboren 90- 91 tot 45 kg. 50m schoolslag: Inge Arts 0.54.39; Susan v.d. Bekerom 0.55.32; Patrick v.d. Sterren 0.49.10 2e pl.; Bas Deijkers 0.55.97 dis SL. 50m vlinderslag: Lotte Spreeuwenberg 0.48.34; - Tessa Quaedvlieg 0.55.07. 50m vrije slag: Bas Deijkers 0.50.21; Mare v. Gabain 1.14.16. 100m vrije slag: Daphne v. Gabain 1.30.84 -16.98!; Susan v.d. bekerom 1.37.80 -12.13!; Tessa Quaedvlieg 1.40.12; Guus Geurts 1.17.90 le pl. 50m rugslag: Inge Arts 0.52.46; Mare v. Gabain 1.12.26; Bas Deijkers 0.51.97 dis RH. 100m wisselslag: Lotte Spreeuwenberg 1.38.08; Tessa Quaedvlieg 1.53.00; Daphne v. Gabain 1.48.66 dis VE; Susan v.d. Bekerom 1.53.57 dis VB/SJ; Guus Geurts 1.29.27 le pl.; Patrick v.d. Sterren 1.37.91. 4x50m vrije slag estafette: Daphne, Alec, Marloes en Davey 3.00.71. 4x50m wisselslag estafette: Sylvia, Lotte, Kimberly, Inge 3.05.45; Kasper, Patrick, Guus, Davey 3.01.70. Uitslagen van de wedstrijd in Gemert: 100m rugslag: Yvonne Swinkels 1.21.30; Mariska Verstegen 1.21.76; Liezl Zietsman 1.26.66; Renske Nielen 1.32.92; Lieke Koopmans 1.35.27; Rik op den Camp 1.18.68; Job v. Duijnhoven 1.20.89; Tim v. Duijnhoven 1.32.72. 50m vrije slag: Lieke koopmans 0.36.81; Tim v. Duijnhoven 0.34.40; Rob Arts 0.43.04. 100m vrije slag; Liezl Zietsman 1.10.80; Mariska Verstegen 1.13.70; Yvonne Swinkels 1.14.09; Renske Nielen 1.20.07; Rik op den Camp 1.04.89; Job v. Duijnhoven 1.10.31. 4x 50m vrije slag estafette: Yvonne, Saskia, Liezl, Lieke 2.16.38; Angela, Linda,, Mariska, Mieke 2.12.86; Job, Daan, Tim, Leon 2.14.23; Rik, Stefan, Sjoers, Dirk 1.52.30 Zondag 18 november wordt in Haelen de tweede verenigingscom petitiewedstrijd gezwommen. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Vertrek 12.30 uur.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 21