Bekendmakingen gemeente Venray "Smakterheide, uitwerking kleine bedrijven 2001 wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening Verstrekkingen uit gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens Informatie avonden Bekendmaking betreffende^ verkiezing gemeenteraad 6 maart 2002 PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS PEEL EN MAAS donderdag 8 november 2001- Pagirt j De genoemde aanvragen, intrekkin gen en meldingen en alle op de aanvra gen, intrekkingen en meldingen betrek king hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: - Zalencentrum De Witte Hoeve, Gasstraat 5 te Venray voor een horecabedrijf, gelegen aan de Gas straat 5 te Venray. Het ontwerp van het besluit ligt ter inzage van 8 november 2001 tot en met 22 november 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Óp verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gele genheid krijgt tot een gedachtenwisse- ling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - W., E. en L. van Dijck, De Steeg 10 te Merselo voor een revisievergun ning voor een varkenshouderij en mestverwerking, gelegen aan De Steeg 10 te Merselo. - J. Wismans Roffert BV, Lollebeek- weg 45 te Castenray voor een revi sievergunning voor een vleesvar- kenshouderii, gelegen aan de Roffert 24 en Roffert ongenummerd te Castenray. Maatschap Coopmans-Slangen, Kempkensberg 4 te Ysselsteyn voor een veranderingsvergunning voor een varkensfokkerij en vleesvarkens houderij, gelegen aan de Kempkens berg 4 te Ysselsteyn. Maatschap Philipsen-Peeters, Tim- mermannsweg 82 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 76 te Ysselsteyn. L.M. Derks, Puttenweg 134 te Yssel steyn voor een veranderingsvergun ning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Puttenweg I34 te R. Hellings, Oranjestraat 76 te Best voor een oprichtingsvergunning voor een melkgeitenhouderii, gele gen aan de Vredeweg 14 te Vrede- 1.G.E. van Osch, Horsterweg 39d te Castenray voor een revisievergun ning voor een kalkoenen- en var kenshouderij, gelegen aan de Hor sterweg 39d te Castenray. Houbensteyn Holding BV, Ysselste- ynseweg 69 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een fokzeu- gen-, vleesvarkens- en gespeende biggenhouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg /8 te Ysselsteyn. L. Janssen, Heidseweg 66 te Heide voor een revisievergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Heidseweg 66 te Heide. M. Bennenbroek, Veulensewater- weg I.7 te Veulen voor een revisie vergunning voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Veulensewater- weg 17 te Veulen. Maatschap Direks, Steegkamp 2 te Castenray voor een revisievergun ning voor een mobiele mestscheider, gelegen aan de Steegkamp 2 te Castenray. P.J.W.J. van Dijck, Peelweg 37 te Ysselsteyn voor een revisievergun ning voor een vleesvarkenshouderij en bloembollenteeltbedrijf, gelegen aan de Peelweg 37 en 39 te Yssel steyn. - J. Schepers, Rouwkuilenweg 35a te Ysselsteyn voor een revisievergun ning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Ossendijk 90 te Ysselsteyn. Maatschap Swinkels, Paardekopweg 13 te Ysselsteyn voor een oprich tingsvergunning voor een rundvee houderij en akkerbouwbedrijf, gele gen an de Jaegerhofweg late Veulen. - Maatschap Janssen, Van Broekhui- zenstraat 61 te Oostrum voor een veranderingsvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Van Broekhuizenstraat 61 te Oostrum. Gebroeders Peters, Timmermanns weg 90 te Ysselsteyn voor een revi sievergunning voor een pluimvee- en melkrundveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 90 te Yssel steyn. M.H.J.G. van Kempen, Scheiweg 15 te Leunen voor een revisievergun ning voor een vleesvarkenshouderij en pluimveehouderij, gelegen aan de Scheiweg 15 te Leunen. Maatschap Weijs, Steegse Peelweg 51 te Leunen voor een revisiever gunning voor een vleesvarkenshou derij en landbouwproductiebedrijf, gelegen aan de Houoenweg 7 te Leu nen. Gebroeders Classens, Beekweg 98 te Vredepeel voor een revisiever gunning voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Beekweg 98 te Vre depeel. - Zanders Bremhof BV en Zanders Legbedrijven BV, Bremmenkamp 2 te Oirlo voor een revisievergunning voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Bremmenkamp 2, Bremmen kamp 4 en Zandhoek 13a te Oirlo. - A.F.M. Jilesen, Veulenseweg 19 te Leunen voor een revisievergunning voor een varkensfokkerij en vlees varkenshouderij, gelegen aan de Veulenseweg 19 te Leunen. - J.M.M. Vlemmix, Breevennenweg la te Leunen voor een revisievergun ning voor een vleesvarkens- en paardenhouderij, gelegen aan de Breevennenweg la te Leunen. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking heb bende stukken liggen ter inzage van 8 november 2001 tot en met 6 december 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Óp verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gele genheid krijgt tot een gedachtenwisse- ling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: P.J.M. Strijbos, Lollebeekweg 11 te Castenray voor een revisievergun ning voor een rundvee- en schapen houderij, gelegen aan de Lollebeek weg 11 te Castenray. Phoenix Coatings BV, Keizersveld 71 g te Venray voor een oprichtings vergunning voor een bedrijfsgebouw met kantoren zijnde een caotingsbe- drijf, gelegen aan de Keizersveld ongenummerd te Venray. Maatschap M. Pijnenborg en M. Pij nenborg-Van Kempen, Timmer mannsweg 113 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een melkrundveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 113 te Yssel steyn. Maatschap Philipsen-Thijssen, Deur- neseweg 116 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een pluim veehouderij, gelegen aan de Deume- seweg 116 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage (6 weken) van 8 novem ber 2001 tot en met 20 december 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: diegenen die bedenkingen hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlo pige voorziening (waaronder een schor- singsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voor dat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunningen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van: - A.J.C. van de Pas, Rouwkuilenweg 31 te Ysselsteyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een pluimvee- en varkenshou derij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 31 te Ysselsteyn ten behoeve van Reindonkerweg 11 te Horst Maatschap Verhoeven, Ossendijk 12 te Merselo voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een vleesvarkens- en melk rundveehouderij, gelegen aan de Osendijk 12 te Merselo ten behoeve van Timmermannsweg 120 te Yssel steyn. M.LG. van Kempen, Lemmenweg 8 te Heide voor het geheel intrekken van de milieuvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Lemmenweg 8 te Heide ten behoe ve van Boddenbroek 4 te Venray. - M.P.H. Arts, Pas I te Merselo voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een melk- rundvee- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan Pas I te Merselo ten behoeve van Kempkensberg 4 te Ysselsteyn. - G.H.M. Smits, Lollebeekweg 35 te Castenray voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een vleesvarkens- en paarden houderij en tuin- en akkerbouwbe drijf, gelegen aan de Lollebeekweg 35 te Castenray ten behoeve van Steegkamp 2 te Castenray. - T.D.J.M. Comelissen, Deurneseweg 89 te Heide voor het geheel intrek ken van de milieuvergunning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Deurneseweg 89 te Heide ten behoeve van Lorbaan 5 te Veulen. - A.W.M. Peeters, Hiept 5 te Venray voor het geheel intrekken van de milieuvergunning voor een fokvar- kensbedrijf, gelegen aan de Hiept 5 te Venray ten behoeve van Scheiweg 15 te Leunen. P.T.M. van Osch, Weverslo 3 te Merselo voor het gedeeltelijk intrek- In de gemeentelijke basisadmi nistratie persoonsgegevens (de offi ciële benaming voor de Nederlandse bevolkingsadministra tie) zijn persoonsgegevens opgeno men van iedereen die binnen de gemeente woonachtig is. Het gaat hierbij niet alleen om uw adresgege vens, maar bijvoorbeeld ook om gegevens over een eventueel huwe lijk of geregistreerd partnerschap, uw nationaliteit, ouders en kinde ren. Deze gegevens worden veelal automatisch verstrekt aan vele overheidsinstellingen en enkele bij zondere maatschappelijke instellin gen, zoals pensioenfondsen, voor zover dat noodzakelijk is voor hun wettelijke taken. Deze instellingen die automatisch alle relevante wijzi gingen in uw persoonsgegevens krij gen aangeleverd, baseren hun beslissingen vaak direct op de uit de basisadministratie verkregen infor matie. Welke informatie aan deze instanties wordt verstrekt, wordt bepaald door het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. De hiervoor bedoelde gegevens verstrekking voor publiekrechte lijke doeleinden kunt u niet voorko men, omdat deze verplicht is voor geschreven. In enkele gevallen kunnen echter ook anderen vragen om de over u beschikbare gegevens in de basisad ministratie aan hen te verstrekken. Het gaat dan om verstrekkingen aan zogenaamde verplichte derden (zoals een curator of advocaat die een dagvaarding aan uw adres uit brengen), de stichting interkerke lijke ledenadministratie en aan zogenaamde vrije derden (niet commerciële instellingen, zoals sport- en muziekverenigingen of particulieren). Voor deze verstrekkingen kunt u geheimhouding van uw gegevens verzoeken. N.b. commerciële derden, zoals incassobureaus krijgen vanaf I sep tember 2001 geen enkele informatie. Hiervoor hoeft u dus geen verzoek tot geheimhouding in te dienen. Bij de gemeente kunt u schriftelijk verzoeken om aan de voornoemde instellingen geen gegevens over u uit de basisadministratie te ver strekken. Nadat de gemeente uw verzoek heeft verwerkt ontvangt u daarvan een bevestiging. Het is van groot belang dat de over u in de basisadministratie opgenomen gegevens juist en actu eel zijn. Twijfelt u daaraan, komt u dan even langs bij de afdeling Publieksdiensten (telefonisch kun nen wij u vanwege privacyredenen niet helpen). Brengt u s.v.p. altijd een legitimatiebewijs mee. Over uw rechten en verplichtin gen in het kader van de basisadmi nistratie is een folder beschikbaar. Deze folder kunt u verkrijgen bij de afdeling Publieksdiensten. Ook sturen wij op uw verzoek een aanvraagformulier voor een verzoek tot geheimhouding toe. Wilt u overigens weten aan wie in het afgelopen jaar over u gegevens zijn verstrekt uit de basisadministra tie, dan kunt u daarvan (schriftelijk) een overzicht opvragen bij de gemeente. Binnen enkele weken krijgt u dat overzicht dan kosteloos thuisgestuurd. De afdeling Publieksdiensten is feopend op maandag van 12.00- 0.00 uur en op dinsdag t/m vrijdag van 09.00-13.00 uur. ken van de milieuvergunning voor een varkensbedrijf, gelegen aan de Weverslo 3 en ongenummerd te Merselo ten behoeve van Ossendijk 90 te Ysselsteyn. M.G.E. van Osch, Horsterweg 39d te Castenray voor het geheel intrekken van de milieuvergunning voor een mestvarkens- en mestkalkoenenbe- drijf alsmede schapenhouderij, gele gen aan de Rouwkuilenweg 3/ te Ysselsteyn ten behoeve van Hor sterweg 39d te Castenray. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 8 november 2001 tot en met 22 november 2001 in het gemeen tehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burge meester en wethouders bedenkin gentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedach tewisseling. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer AM.v.B.-meldingen zijn binnengekomen van: H.H.J. Geurts, Groeneweg 28 te Heide voor het uitbreiden/wijzigen van de inrichting ingevolge het besluit akkerbouwbedrijven milieu beheer, gelegen aan de Groeneweg 28 te Heide. - Tennisvereniging Ysselsteyn, Moer- slag 5 te Ysselsteyn voor het veran deren van de inrichting ingevolge het besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen, gelegen aan de Yssel steynseweg 94 te Ysselsteyn. Hotel Asteria, Maasheseweg 80a te Venray voor het veranderen van de inrichting ingevolge het besluit hore ca-, sport- en recreatie-inrichtingen, gelegen aan de Maasheseweg 80a te De meldingen kunnen worden ingezien van 8 november 2001 tot en met 22 november 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 8 november 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Wet milieubeheer, milieu- effectrapportage Burgemeester en Wethouders van Venray, maken, gelet op de bepalingen van de Wet Milieubeheer, Besluit milieu-effectrapportage 1994 en de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat een beoordeling heeft plaats gevon den voor het uitvoeren van een milieu effectrapportage, voor de maatschap W, E en L van Dijck gelegen aan De Steeg 10 te Merselo. Vanwege de bij zondere omstandigheden waaronder de activiteiten plaatsvinden is er geen noodzaak tot het opstellen van een milieu-effectrapportage. Het besluit en de aanmeldingsnotitie liggen ter inzage van 8 november 2001 tot en met 20 december 2001 (zes weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van. 12.00 uur tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Een ieder kan bedenkingen indienen tegen dit besluit in het kader van de milieuvergunnings-procedure van de maatschap W, E en L van Dijck, De Steeg 10, 5815 ED te Merselo. Het ont- werp-besluit van de milieuvergunning ligt eveneens ter inzage. Zie de publica tie elders op deze gemeentelijk pagina. Venray, 8 november 2001 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C. Th. van Velzen Donderdag 15 november voor de inwoners van Oostrum, gemeenschapshuis Oostrum, Watermolenstraat I. Aanvang 20.00 uur. Maandag 19 november voor de inwoners Van Antoniusveld en Brukske, wijkcentrum de Kiosk, Brukske 1. Aanvang 20.00'uur. Naast algemene informatie omtrent "Veilig wonen" kunt u uw vragen betreffende beveili ging van uw woning stellen en een afspraak maken voor een gratis en geheel vrijblijvend beveiligingsadvies voor uw woning. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS IIjen 1 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het vergroten van de woning en de bouw van een garage aan de Gus- senstraat 9 te Leunen tnv J.J.P.M.R. Kersten, Gussenstraat 9; Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen sloopaanvragen. - het gedeeltelijk slopen van een zoogkoeienstal aan de Groeneweg 28 te Heide tnv H.H.J. Geurts, Groeneweg 28; - het slopen van een varkensstal aan de Rosmolenweg 10 te Oostrum tnv G.J.J. Egelmeers- Peeters, Ros molenweg 10; Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Prins Bemhardstraat 31 te Ven ray tnv J.A.M. Versleijen, Prins Bemhardstraat 31 - het bouwen van een dakkapel aan de Walstro 2 te Venray tnv H.T.R. van Zeeland, Walstra 2; - het plaatsen van zonwering aan de Henseniusstraat 32 te Venray tnv J. Boonman, Henseniusstraat 32; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Liesbeth Ribbiusstraat 7 te Ven ray tnv M. Badr, Liesbeth Ribbius straat 7; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn Financiële en Economische Zaken In verband met het ontbreken van voldoende agendapunten zal de geplande vergadering van de com missie Financiële en Economische Zaken op maandag 12 november a.s. geen doorgang vinden. De eerstvolgende reguliere vergadering van de commissie staat gepland op maandag 3 december a.s. Stedelijk Beheer e commissie Stedelijk Beheer ver gadert op maandag 12 november а.s. om 19.00 uur in het gemeente huis te Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: 1. Opening. 2. Spreekrecht Publiek. 3. Presentatie Hemelwaterinfiltra tie Oranjebuurt. 4. Vaststelling verslag commissie Stedelijk Beheer 8 oktober 2001 Ingekomen stukken en medede lingen. 5. Herhuisvesting Openbare Wer ken omgeving Testrik. Rondvraag. 7. Sluiting. Agrarische Economie en Milieu In verband met het ontbreken van voldoende agendapunten zal de geplande vergadering van de com missie Agrarische Economie en Milieu op woensdag 14 november а.s. geen doorgang vinden. De eerstvolgende reguliere vergadering van de commissie staat gepland op woensdag 5 december a.s. Nota bene: Op 12 november a.s. wordt voorafgaand aan de vergade ring van de commissie Stedelijk Beneer een presentatie gehouden over infiltratie van hemelwater in de Oranjebuurt (aanvang 19.00 uur in de raadszaal van het gemeente huis). Belangstellenden zijn van harte welkom. Algemene Zaken De commissie Algemene Zaken vergadert op woensdag 14 novem ber a.s. om 19.00 uur in het femeentehuis te Venray. elangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 2a. Toelichting aoor de heer T. de Beer, directeur De Rooyse Wissel, op het toekomstig beleid en bouwkundige aanpassingen van de TBS-kliniek. 3. Vaststelling verslag van de open bare vergadering van 10 oktober 2001. 4. Ingekomen stukken (ter kennis geving). a. Draaiboek nieuwe raadsperiode 2002-2006, geba seerd op wet dualisering Gemeentebestuur, b. Evaluatie brand Allspan Smakterheide. c. Jaarverslag Commissie BBK 2000. d. Voorziening in vacature commissie SWV. 5. Gewestzaken: ter inzage liggen de notulen van het DB Gewest Noord- en Midden-Limhurg d.d. 13.09.2001. Politie-aangelegenheden: er lig gen geen stukken ter inzage. 7. Ontwerp-raadsvoorstel en -ver- ordening inzake de Tijdelijke Referenaumwet. 8. Integraal Horecabeleid. 9. Rondvraag en sluiting. getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagteke ning van deze publicatie wordt inge diend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. - het verbouwen van het pand aan de Wanssumseweg 14 te Oostrum tnv Stichting De Wendel, Hoge- weg 101 te Venlo; - het bouwen van een balkon/teun- deuren/garagedeuren/kelder aan de Sl Jozeflaan 42 te Smakt tnv H.A.J.G. Schols, St. Jozeflaan 42; - het plaatsen van een antenne aan het Witzand 3 te Venray tnv P.H. Basten, Witzand 3; - het vergroten van de woning aan de Mina Krusemanstraat 9 te Ven ray tnv A.G.J. Wiertz, Mina Kruse manstraat 9; - het bouwen van een bergbezink- bassin aan de Mgr. Hanssenstraat, sectie S no. 991 ged. te Oostrum tnv Gemeente Venray, Postbus 500; - het vervangen van de garagedeur door pui met loopdeur/ in gebruik- nemen van de garage als schoon heidssalon aan de uesbeth Ribbi usstraat I te Venray tnv J.M.Sijben, Sleutelbloem 45; het bouwen van opslagruimte aan de Peelweg 19 te Ysselsteyn tnv R. Janssen, Peelweg 19; - het vergroten van de woning aan de Melchiorhof 16 te Venray tnv E.J.M. Laurensse, Melchiorhof 16; - het bouwen van een dakkapel aan de Annie Romeinstraat 2 te Ven ray tnv W.C. van der Bas, Annie Romeinstraat 2; - het bouwen van een schuur aan de St. Catharinastraat 15a te Leunen tnv M.H.A. Baltissen, St. Cathari nastraat 15a; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagteke ning van deze publicatie wordt inge diend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethouders I |W e ben in de afgelopen week ven onderstaande sloopaanvragen slo 4 vergunning verleend. uw - het slopen van twee varkenssta o°rt( aan De Steeg 10 te Merselo fang Maatschap W.E. en L. van Di ;e at De Steeg 10; - het verwijderen van asbestcem platen aan de Merseloseweg 1*11 en 130 te Venray tnv St. Elisab Pater; Ziekenhuis, Merseloseweg 130; tel. - het slopen van pluimveestallen de Loonsedijk 12 te Ysselsteyn - J.P.A. Pubben, Loonsedijk 12; 'a.n^ Zij die menen door de afgifte varn 'J01 of meer van deze vergunningen retan 0' streeks in hun belang te zijn getroi !$n kunnen op grond van de Algem p Wet Bestuursrecht daartegen bij college van burgemeester en weth 1 ders van Venray een gemotivet bezwaarschrift indienen en binnen 6 weken na de dag, waarop j beschikking is toegezonden of uit Q47J reikt. Die termijn wordt in ieder gevï ;e achtgenomen, wanneer een bezws 6 schrift binnen 5 weken na dag - ning van deze publicatie wordt diend. m >9 ok ra v •it :fri D Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (itj procedure) Burgemeester en wethouders; in beginsel voornemens aan de vi 'eJ?0' gende ingekomen bouwmeldingi bouwaanvragen en gebruiksverzo ken, voor zover nodig met toepassi m van art. 15, 17. 19.1, 19.2 of 19.3 de Wet op de Ruimtelijke Ordeni |jon en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van Woningwet, medewerking te verl liep - het bouwen van een magazijn a H?' De Hulst te Oostrum tnv P.W.v den Broek, Broekweg 12a; rja - het verbouwen van een warenln ;q0| aan de Handrik I te Merselo c jwj V.O.F. Den Handrik; Ly - het veranderen van de woningj en de Brenneriaan 10 te Venray W.H.P. Schepman, Laurahof 2E - het bouwen van een berging aam Isabellahof 17 te Venray tnv FJ Gossens, Casimirhof 2; - het bouwen van een tuinhuisjes het Zilverschoon 57 te Venray t M.T. Gregoire, Zilverschoon 57; - het vergroten van i ?;i woning/bouw garage aan de G senstraat 9 te Leunen tnvJ.J.P.M irus Kersten, Gussenstraat 9; 30 0 De op de verzoeken betrekking hel ik bi bënde stukken liggen met ingang vi 14.4 9 november 2001 gedurende 4 weki 245( voor eenieder ter inzage bij afdelii Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kuniü j eventuele bedenkingen bij burg *~j meester en wethouders worden ing 7, diend. Venray, 8 november 2001 Burgemeester en wethouders Venray, namens dezen, het hoofd va afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Voor wat betreft de deelname aan de verkiezing gemeenteraad Venray op woensdag 6 maart 2002 gelden 2 data voor registratie: 10 december 2001 22 januari 2002 De huidige partijen in de gemeenteraad De nu in de gemeenteraad ver tegenwoordigde partijen behoeven zich niet opnieuw als partij te laten registreren. Voor deze partijen geldt de dag van de kandidaatstel ling, 22 januari 2002, als uiterste dag voor een definitieve beslissing inza ke deelname. De nu in de gemeen teraad Venray vertegenwoordig- 17 J1 OU ilt u j?( w ekei jnp bi Igel de partijen ontvangen een apar schrijven. Mogelijke nieuwe deelne mende partijen Partijen die mee willen doen de verkiezing voor de raadsperiodf 2002-2006 dienen zich uiterlijk It december 2001 te laten registreren jj Deze registratie vergt een aanol 1 voorbereidende maatregelen, ft kan zijn het overleggen van ees notariële akte inzake de statuten het betalen van een waarborgsom e.d. Het verzoek aan deze mogelijke kandidaten is om tijdig contact» leggen met de afdelin; Publieksdiensten: 0478-523333. Ontwerpuitwerkingsplan (ex artikel I I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 6, lid 4 van de voorschriften van het bestem mingsplan Industrieterrein Smakterheide bekend, dat van vrij dag 9 tot en met donderdag 22 november 2001 het ontwerp van het uitwerkingsplan "Smakterheide, uitwerking kleine bedrijven 2001" ter inzage ligt. Het plan vormt het planologisch/juridisch kader voor een uitwerking van gronden die in het bestemmingsplan Smakterheide zijn bestemd voor kleine bedrijven ?ij 4.5 «ra snd laai ah) 03 ia Dka inte iRlc M ïnk W, 30 lubi Gt en die zijn gelegen aan Spurkt'erweg te Venray. De uitwer king voorziet in een nieuw bedrij venterrein met bijzondere woon vormen c.q. dienstwoningen. Het ontwerpuitwerkingsplan li? ter inzage bij de afdeling publieks- diensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. De afdeling publieksdiensten is geopend op maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag vam 9.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van; 9.00 tot 13.00 uur; buiten deze tij den na telefonische afspraak met de afdeling publieksdiensten, telefoon nummer (0478) 52 35 36. Van vrijdag 9 tot en met donder dag 22 november 2001 zijn belang hebbenden in de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen het ont werpplan in te dienen bij burge meester en wethouders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, 8 november 2001 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Ben

Peel en Maas | 2001 | | pagina 24