Greevink vierde Nederlandse wereldkampioen taekwondo Plannen voor oprichting squashvereniging Spel van de maand Mari Thijssen hoogste koning Dames Red Stars dichtbij degradati Hoeijmakers periodekampioen \Sfuvitr eet v&ieeUyiety4>eUecc Rooyse VK TV Ysselsteyn Kienavond reumavereniging KBO Rode Kruis UW BC Harten Drie Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Venray BC Doublet Bridgeclub Klavertje Vier St. Jan Merselo De Roos Sjoelclub Venray Bridgesoos De Kemphaan J PEEL EN MAAS donderdag 8 november 2001 - Pagii) jEN Vervolg voorpagina: 'Ferry Greevink wereldkampioen! Ferry Greevink begon het toer nooi in Korea 'met een bye omdat de Libanees Abdullah niet startte. In de tweede ronde trof Greevink de Turk Turgay Ozen. Deze was door Greevink op de onlangs gehouden Europa Cup al eens verslagen. Greevink begon sterk en wist met een paar snelle aanvalsacties meteen een punten- voorsprong op te bouwen. In de laatste ronde kwam de Turk echter zeer sterk terug en moest Greevink alle zeilen bijzetten om Ozen van zich af te houden.Met een 7-5 uitslag wist de Venrayse spor ter uiteindelijk de wedstrijd in zijn voordeel te beslissen. De daaropvol gende kwartfinale was de zeer geroutineerde Pascal Gentil uit Frankrijk de tegenstander. Gentil is meervoudig Europees kampioen, vice wereldkampioen en winnaar van de bronzen medaille in Sydney. Greevink begon echter overtuigend en wist een 2-0 voorsprong te nemen. Na de tweede ronde besloot Gentil, die geen grip op de goed spelende Greevink kreeg, de wed strijd te stoppen in verband met een opspelende blessure. In de halve finale stond Greevink tegenover de Kroaat Kuzmanovic. Ook in deze wedstrijd opende Greevink met een paar snelle aanvalsacties. Hij wist zijn snelheid en beweeglijkheid vol ledig uit te nutten wat resulteerde in een voortijdig einde van de wed strijd veroorzaakt door een hoofd treffer in het begin van de tweede ronde. De finale tenslotte werd tegen de Iranees Bakeshtou gespeeld. Greevink had Bakeshlou al een eer der dit seizoen tegenover zich gehad. In Iran zegevierde de Iranees, terwijl op de Belgium Open Greevink aan het langste eind trok. De spelers kenden elkaar dus door en door en begonnen beiden voor zichtig aan de wedstrijd. Greevink had echter duidelijk het initiatief. Dit werd ook zo door de scheids rechter beoordeeld. De eindstand werd 2-2, maar de scheidsrechter gaf het voordeel aan Ferry Greevink. Het betekende voor Nederland de vierde wereldkampioen taekwondo in de geschiedenis. De laatste wereldkampioen zwaargewicht was Henk Meijer (Seoul 1985) die nu bij Greevink als bondscoach op de stoel zat. Óe einduitslag heren (+84 kg): 1Ferry Greevink (Nederland) 2. Bakeshlou (Iran) 3. Kuzmanovic (Kroatië) en Montesinos (Spanje). Programma zaterdag 10 nov.: Sambeek-Rooyse D2 a. 13.00 Gennep-Rooyse Hl a. 14.30 St. Oederode-Rooyse MA1 v. 14.00 Grubbenvorst-Rooyse MBlv. 15.30 Hegelsom-Rooyse MB3 v.13.30 Gennep-Rooyse JB1 v. 16.00 Uden-JB2 Y-08.45 Programma zondag 11 nov.: Jeugdwedstrijden sporthal De Weert van 09.30-13.00 uur JC5 tv Rooyse VK 1, ISL Civitas VC Velden JD1 tv Rooyse VK 1 Flash KI. Vink, Athos Set Up 2-Rooyse HV1 VC Kessel 4-Rooyse HV2 Venlo-Rooyse MC 1 v. 11.45 Horst-Rooyse MC2 v. 15.15 Grashoek-Rooyse MB2 v.10.30 Melderslo-Rooyse MD 1 v.09.00 Programma maandag 12 nov.: Rooyse DV1 -Bonte Koe a. 18.30 Programma dinsdag 13 nov.: Net d'r Oaver-Rooyse DV 3 a.21.00 Zondag 11 november wordt het jaarlijkse Dorpen Indoor Toernooi gespeeld in tennishal De Schaapskooi in Venray. De aan vangstijden van de eerste wedstrij den van de deelnemers van TVY: 13.00 uur: Gerda van Lipzig, Truus Philipsen en Truus Kusters; 13.50 uur: Robert van Osch en Ger Crienen. Een aantal enthousiaste Venrayse squashers heeft het initiatief geno men tot het oprichten van een squ ashvereniging. Doel is om sporti viteit en gezelligheid te combineren tijdens squashavonden op vrijdag, waarbij leden tegen wisselende tegenstanders kunnen spelen. Tevens biedt de vereniging de mogelijkheid om in competitiever band te squashen tegen clubs in de regio. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden voor deelname aan een vrijblijvende squashavond op vrij dag 30 november in sportcentrum De Sprank. Aanleiding tot het oprichten van een squashvereniging is de wens van veel squashers om tegen wisse lende tegenstanders te spelen. Ook zijn er mogelijk veel mensen geïnte resseerd in squash, maar de sport niet beoefenen omdat ze geen geschikte tegenstander kunnen vin den. Juist voor deze doelgroep biedt de squashvereniging uitkomst. Sportcentrum de Sprank onder steunt het initiatief en stelt op 30 november enkele squashbanen beschikbaar. Beginners en gevor derden kunnen zich aanmelden voor deelname aan de vrijblijvende squ ashavond bij Jos Reijs (T:0478- 581475, E:jos.reijs@wxs.nl) of Marco Sijbers (T:0478-516656, E:marco.sylvia@home.nl). Ook kan men hier terecht voor meer informa tie. De Reumapatiënten Vereniging Venray e.o. houdt op maandag 12 november een extra kienavond voor leden. Introducés zijn toegestaan. De avond in De Kemphaan, Kennedyplein 1 in Venray, duurt van 19.30 tot 22.30 uur. Op donderdag 15 november wordt van 10.30 tot 17.00 uur in ESG Den Asseldonk in Bergen een informa tiemarkt gehouden met als thema Ouderen en techniek. Twintig stand houders nemen aan deze informatie markt deel, met een zeer breed scala aan onderwerpen. Naast technische informatie is er een cultureel pro gramma met muzikale en sportieve optredens door 50 plussers uit diver se gemeenten. De toegang is gratis. Jeugd en jongerenwerk Op zaterdag 10 november hebben zij een actiedag voor het project in Bulgarije bij de Plus in Landweert. Iedereen dient volgens schema in uniform aanwezig te zijn. Verzamelpunt is Plus in Landweert. Afmelden bij Monique, tel. 583698 (zelf voor vervanging zorgen). Maandag 12 november is er les voor de jongste groep. De onderwerpen zijn: de grondbeginselen van het Rode Kruis en het Rode Kruisvoertuig. Wil iedereen kleine groente- en jampotjes meebrengen voor de kerstactiviteit. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Terwijl de grootste groep van de club streed om de titel in de 4-tallen competitie speelden de anderen in een vrije lijn. De uitslag van de vrije lijn: 1. ds. Darmstadt-Wikkers 60.42%; 2. ds. Borssen-Bouten en hr. Arts- mw. Schoonbeek 55.56%; 3. ds. Keijsers-Peeters 53.33%. Volgende week beginnen ze aan de tweede ronde om het clubkampioen schap. Maandag jl. speelden wij de zeven de ladderwedstrijd. De uitslag is als volgt: Geel: 1. ds. V. Ham-Korsmit 60.42%; 2. ds. Cremers-Verhaegh 57.81%; 3. ep. Arts 55.21%. Rood: 1. mw. Tax-hr. Mertens 59.03%; 2. mw. Rooyakkers-hr. Verheyen 55%; 3. ds. Arts-v.d. Heuvel 54.17%. Groen: 1. ds. Dobbe-v. Elzakker 56.25%; 2. ds. V. Meijel-Schrooten en ds. Claessens-Wijnhoven 53.47%. De tweede competitieavond was het alweer iets rustiger, minder paren betekent dat de aanwezigen iets meer speelruimte hebben. In de gele groep wilden de dames Delsing-Jeurissen hun vorige score flink ophalen. Dat is hun wonderwel gelukt. Een goede eerste plaats in deze lijn zal een aardige opsteker zijn voor de komende weken. Ook echtpaar Boekholt en mevrouw Schoonbeek- de heer Arts lieten de gerenommeerde geelspe- lers netjes achter zich. In de rode lijn de dames Arts- Verstappen die vriend en vijand, voor zover die er zouden zijn, ver- rasten met een score van boven de 60%. D^mes Paris- Stappers en echtpaar V.d. Wee lieten ook zien wel weer terug te willen naar de hoogste groep. In de onderste lijp waren de eerste drie plaatsen voor de dames Borssen-Voss, Blok-v.d. Brink en Custers-v. Dommelen. Hier was het dus een complete damesaangelegen heid. Zelfs de vierde plaats was voor een damespaar, Darmstadt-Wikkers. Vanavond spelen ze de derde com petitieronde. Op de vijfde avond van de eerste ronde van de clubcompetitie waren in de gele lijn van de vijftien paren Ethel Hilhorst en Jan Simons het sterkste met 61.11 gevolgd door Annie Clermonts en Jan Hartong met 59.72 en Huub op de Camp en Piet van de Ven met 55.90 In de rode lijn (met twaalf paren) hebben Tilly en Jan van der Heijden weer eens flink uitgehaald met 66.67 Petra Heinekamp en Aly Schentke en Margriet Poels en Maya van der Wee deelden de tweede en derde plaats met 59.58 Nog een avond en de eerste ronde zal aantonen wie dit jaar een gooi doen naar het club kampioenschap. Agnes Bloemen en Jan Simons staan nog nipt met 56.28 boven Toon den Brok en Jan Leschen (55.28) en Huub op de Camp en Piet van de Ven (54.39). Maar Annie Clermonts en Jan Hartong (54.18) en Lou Gilissen en Henk Penninx (53.65) staan ook te dringen. Gert-Jan Brouwer en Harrie Thissen kunnen met 52,21 nog zeis gemakkelijk eerste worden, want die kunnen af en toe ongena dig uithalen! In de rode lijn hebben Jeanne van Haren en Ethel Hilhorst zich op een tamelijk veilige promo tieplaats genesteld. Petra Heinekamp en Aly Schentke Annie van de Munckhof en Ingrid de Vocht, Margriet Poels en Maya van der Wee en Tilly en Jan van der Heijden zullen nog uit moeten maken wie van de drie niet mag promoveren. De uitslag van 1 november: Geel: 1. ds. Faas-Siroen 58.85%; 2. mw. Rooyakkers-hr. Tiggeloven 58.75%; 3. ds. Moree-Peters 54.38%. Groen: 1. ds. Dik-Willems 58.39%; 2. mw. Poels-hr. Gabeler 56.67%; 3. ds. Janssen-Smit 56.25%. Blauw: 1. mw. Frederix-hr. Vogels 64.58%; 2. mw. V.d. Heuvel-hr, V. Glabbeek 61.68%; 3. ds. V. Bindsbergen-Tummers 59.72%. Verschillende combinaties van Ruitersport St. Jan Merselo reden weer in de prijzen afgelopen weekend: Springen pony's Horst: Veme Janssen won een eerste prijs met haar pony Zorro in de klasse BB. Rianne Schellekens werd vijfde met Scooby in de klasse DB. In dezelfde klasse reed Susan Hendriks in de prijzen. Zij won met Nina de zesde prijs. Dressuur paarden Meerlo: Hier reed alleen Monique van Dijck in de prijzen. Zij won met Olivia de tweede prijs in de klasse L2. Springen paarden Baarlo: Rick Janssen werd tweede met Little Misteiy in de klass M en Petra van Dijck won de zevende prijs met Ivestor in de klasse Z. Komend weekend staan er voor de paarden en pony's dressuurwed- strijden gepland. Uitslagen: Belfeld 2-Leunen 1 808-791 Beste schutter: H. Hermans, 27lp. Bridge Bij BC Doublet kwam afgelopen week in de gele lijn het volgende interes sante spel op tafel.Het is interessant omdat het laat zien hoe door een foutie ve beoordeling de tegenpartij een cadeautje kan worden gegeven, mits die tegenpartij er ook gebruik van weet te maken. Gever was west en oost-west waren kwetsbaar. west a9852 A82 V1085432 oost V1074 K96 Het was een gewaagd bod van zuid, maar ervan uitgaand dat er voor noord-zuid vanwege dat 3 schoppenbod van oost wel een kwetsbare manche in zat, vond hij, niet kwetsbaar tegen wel kwetsbaar, dat het wel verantwoord was. Achteraf bekeken zat er helemaal geen manche in, maar de tegenpartij maakte "gelukkig" ook een fout. Is het niet zo dat bridgeresultaten vaak te danken zijn aan fouten van de tegenpartij? Zo was het hier duide lijk dat een en ander te danken was aan een blunder! Uitkomst aas Op schoppen aas kwam in oost de 7 waarop west met schoppen ver volgde, getroefd door de leider. Deze legde troef vrouw op tafel, voor de koning en de aas. Nu noord B36 VB1043 A76 V10 sst noord oost pas 3 1 a.p. west gelukkig niet met klaveren was nagekomen zat er een kans in om niet down te gaan, ja, om zelfs een overslag te halen als harten koning bij oost zat en er uit gesneden kon worden. Daarom speelde de leider in de vierde slag harten vrouw van uit de dummy, die hij mocht hou den. Dan de boer. waarop oost zijn koning ook niet legde, zoals het hoorde, maar toen was het te laat! De leider ging met een schoppen naar zijn hand, haalde de laatste troef eruit, speelde harten aas, waar onder de koning viel bij oost, en ging met een kleine troef weer naar de tafel om op de vrije harten zijn verliezende klaveren te lozen. Resultaat: 5 1 West gaf door zijn schoppen in de tweede slag aan noord-zuid een onverdiende score cadeau! Tijdens De Griendtsveense pijl 2001 werd Mari Thijssen van HBSV Diana hoogste koning van het toernooi met 232 punten In de ereklasse behaalde het eerste team van Diana een derde plaats met 1325 punten. In eerste competitie ronde 1 pijl voor de aspiranten en junioren werd door de nieuwko mers een goede beginscore wegge zet. Roel van Baarsen behaalde 165 punten, Dennis Robben 134, Tom Barents 132, Mirko van Hagen 109 Bij de laatste selectiewedstrijd zaterdag in Dieteren werd zeer goed gepresteerd. De daguitslag: team 1 Anny, Rietje, Agnes, Wilma 3e, gem. 121.2; team 2: Harry, Ben, Truus, Inge le, gem. 113.8; team 3: Sjeng, Regien, Truus, Tanja le, gem. 103.4 Einduitslag over twee wedstrijden: team 1: 2e klasse: 3e gem. 120.4; team 2: 3e klasse: le gem. 113.9; team 3: 4e klasse: le gem. 103.2. Op 23 maart 2002- zijn de NK Teams in Bameveld; afgevaardigd zijn alle drie de teams. Volgende wedstrijden: 17 nov.: Koppelen in Geleen. 15 dec.: NK Individueel. en Yoey Willems 102 punten. Hoogste schutters bij de senioren waren: team 1 Mathias Deul 238, team 2 Mart Philipsen 215 en team 3 Wiel Brouwers met 219 punten. Agenda: vrijdag 9 november receptie voor de kampioenen in het clubgebouw Den Doel Sportlaan 4, aanvang 20.00 uur; 8 en 10 novem ber 5e ronde indoor; 11 november voor de aspiranten en junioren bij dc Schutroe te Horst, aanvang 10.00 uur; eveneens 11 november GS tegen Regio-Limburg in Neer; dins dag 13 november Willem Teil toer nooi in Oirlo, aanvang 19.30 uur. Uitslag derde Laddercompetitie; deze week maar twee lijnen van 14 paren wegens vakantie en ziekte. Rood: 1ds. Meertens-Poels 63.54%; 2. hr. Janssen-Mertens 55.90%; 3. ds. Linders-Korsmit 53.82%. Groen: 1. ds. V.d. Heuvel- Vermeulen 65.42%; 2. hr. Gerrits-v. Ooi 63.75%; '3. ep. Haegens 59.17%. Er is nog plaats voor enkele nieuwe leden. Info: hr. Oudenhoven, tel. 584053 of hr. Linders, tel. 588884. Afgelopen zaterdag verloor Red Stars het eerste duel in de degrada- tiegroep met 6-1 van De Borgmeren. Hoewel minder geflat teerd dan de eerste ontmoeting, had een kleinere nederlaag tot de moge lijkheden behoord.. Daniëlle Poels verloor in vijf games van Cathry Hof en in vier games van Susan Derx. Kelly Willems verloor in vijf games van Kirsten Heijnen en vier games van Derx. Sabina Larmen leverde het ene puntje (tegen Heijnen), maar verloor in vijf games van Hof. Door deze nederlaag bedraagt de achterstand op De Borgmeren tien punten, een achter stand die niet meer ingehaald zal worden. De Venrayse dames wacht namelijk nog Arboned/Westa (thuis op 17 november) en Mazza Flits (24 november, uit). De eerste ontmoe tingen eindigden respectievelijk in een nederlaag van 1:6 en 2-5 en hoewel een puntje meer zeker tot de mogelijkheden behoort, zal met wederom twee nederlagen rekening gehouden worden. Zo zal het ver blijf in de eredivisie weer tot een seizoen beperkt blijven en wacht in januari weer de eerste divisie. Het herenteam van Red Stars won zaterdag thuis met 10-0 van Huil Ronald Bogaard, Jeroen Renkec Patrick Zwiers bleven ongesh elop tegen de nummer laatst. Doo var koploper AAC Cosmos 'slee fl met 6-4 won loopt Red Stars dels punten in en staat nog maar eenj -JiJ achter op de Veldhovense com ijl F» rent. De Venraynaren spi het komende zaterdag een thuisw dtitc strijd tegen Renata 1 (om 17.30i )p N en zullen proberen hier een m edo overwinning te boeken. T goe< weken later volgt namelijk in onderlinge treffen met Cosmos Als de achterstand dan ingelopt k Y1 speelt dat uiteraard prettiger en pann wellicht in die wedstrijd een be it 'a; sing geforceerd worden. Zon werden in Venray en Geldrop kwartfinales van de A-Meerkanj voor senioren gespeeld. Aan Stars-zijde wisten Daniëlle Pa Sabina Larmené en Vanja Sa zich te plaatsen voor de halve fi les. Voor Kelly Willems, Ellen en Angele Wientjens was zon het eindstation. Johan Zeelen sp de mee bij de heren (omdat hij va jaar de finales van de Meerkampen haalde), maar geen wedstrijd te winnen. ilsla de KSP' SU Uitslagen le klasse: Drankenh. Winters-Pinhunters26-2 Plus V. Dijck-T-T Geerets 10-18 Karklingel/ML-Trefil Bouwst..9-19 Sigma's/R BV-Red Arrows 15-13 Drankenhandel Winters, met Riek v.d. Berkmortel als beste in de game bij de dames (201) en Cyriel Winters als beste bij de heren met een schitterende 280-game en een 712-serie, nam met een daverende over-winning op de Pinhunters de leiding over. Taxi-TouringGeerets, dat Plus van Dijck klopte, volgt op slechts een half puntje. Trefil Bouwstaal kwam via winst op Karklingel ook wat hoger op en bij het van de Red Arrows winnende Sigma's scoorde Inge Lenssen de hoogste damesserie met 540. Uitslagen 2e klasse: La Mousse-Club Up 13-15 Altijd Raak/OD-BLS/Cl.Enc. 20-8 Scores-Hit Miss 11.5-16.5 VvGI/V.Rensch-Strikers/Grp. 17-11 La Mousse moest tegen Club Up de tweede nederlaag op rij slikken maar blijft de leiding behouden vóór datzelfde Club Up. Het op de derde plaats staande VvGI/Van Rensch maakte tegen de Strikers, waarin Caroline van Rijt de hoogste dames serie neerzette met 527, ook geen fout. Hit Miss, met Dave Tijssen als beste bij de heren (game 219, serie 554) gaf de Scores klop. Truus Claessens, d laatste tijd goed in vorm, scoorde voor haar Altijd Raak de hoogste damesgame van de 2e klasse met 191. Uitslagen Trioleaguc: Plus Van Dijck-Crasn 15-6 Strikezone-BT Mallnitz 12-9 BT AWI Isol.-Nutrivisie 17-4 Sigma's/R.B.V.-BT Kuijten 14-7 Hit Miss-Bokual/Mijling2.5-18.5 Bokual/Mijling, met Peter Cleven die de hoogste game met 235 op zijn naam bracht, verstevigde de koppo sitie door Hit Miss royaal te ver slaan. De Sigma's, waarin Inge Lenssen zowel in game (212) als serie (574) de beste bij de dames bleek en Ad van Hemert met zijn 575-serie bij de heren, stegen door hun overwinning op Kuijten naar de tweede plaats, die Crash moest ver laten omdat het verloor van Plus van Dijck Opvallend was de royale winst van AWI tegen Nutrivisie. Uitslagen Dubbeileaguc: Hoeijmakers-Sharpshooters 14-0 Karklingel-Pinhunters 13-1 Sigma's2-Start BV 7-7 Sigma's 1-Strikezone 13-1 D'n Terp-Aquastep 4-10 Met Henk Hoeijmakers in goede doen met games van 214 en 207 in een 596-serie, verpletterde het Hoe ij makers-duo een van de naaste concurrenten voor de periodetitel en pakte die titel zelf. Karklingel, met Frank Peters, die zowel de hoogste herengame met 246 als serie met 631 voor zijn rekening nam, blijft via een royale zege op de Pinhunters goed volgen. Inge Lenssen scoorde voor Sigma's 1 niet alleen de hoog ste game en serie van de avond maar ook van het lopende seizoen met 221' en 605 en hielp,samen met Twan Claessens, Strikezone naar een grote nederlaag. Sigma's2 en Start BV deelden de punten en Aquastep kon via winst op D'n Terp de laatste plaats overdoen aan de Pinhunters. Bedrij fscompetitie In de 5e klasse lijkt de strijd om de titel te gaan tussen Beerkens PEEL EN MAAS 'n abonnement aard Systeemplafonds en Kers Wanssum 1, die allebei met ma male cijfers wonnen van respecl velijk Buitenbedrijf en Ed Hoeijmakers klopte Keijse Manders met 3-1. In de 6e klasse boekte NLWj 4-0 overwinning op Kers Wanssum 2. Rabobank 3, dat rassend goed op dreef was, pal een 3-1 overwinning op Mandi Machines en Peter Hendriks won met dezelfde cijfers van Oostrumse Ondernemers OOZO. cal ay Jeugdbowler Martiji ns Magermans in finale Martijn Magermans (Aspiram mt A/B) wist zich als enige te plaat! £1 voor de finale in het B* toemi en. van Oosterhout. Met 901 pi 5 k (180,2 gem.) ging hij samen n Rick Kuypers als gedeelde vierde eks finale in. In de finale scoorde ij b nog 510 pins, zodat zijn totaal o 1411 uitkwam, een gemiddeldes rlij' 175,1 over acht games. In dezelfde klasse miste I Lenssen op zeven pins de finalei kwam met 873 pins (174,6 gem.)i op de achtste plaats. Nicl Claessens had het moeilijk op de; banen en kwam niet verder aan4"1 achttiende plaats met 759 pins. Er werd goed gescoord in de hu league. Maar liefst vier 200-gan* jstl vielen er te noteren, nl. Micfc mi Bindewalt (hoogste jongensganit S0( Martijn Magermans (221), nT™ Lenssen, (210) en Bart van Rei v (201). dt Bovendien scoorden Sü Billekens (116) en Florien lia4ij 109) een nieuw PR. (n, De vorige week onttroonde kop! 5tj per The Best Bowling Team he; L zich op geweldige wijze gereva cheerd door een 30-5 overwinnii fv op de lijstaanvoerder Strikehunten die helemaal niets in de melkl brokkelen hadden, hoewel ze va zwakt waren door de afwezighc 9'; van Raymond Klaassens. Marti) (1 Magermans was de grote gangna 'y ker met een score van 596 (1981 sD gemiddeld, tevens hoogste jongens j serie). De Prutsers kon tege Pinkillers te weinig vuist maken oü j( hun tegenstander te verontrusten Ondanks goed verweer van Bart vs jj Rens (528) moesten ze 10-25 neder- laag incasseren. Jochem Magermaa 7. (482) was bij de winnaar de best man. The Masters tegen Gezelï was een wedstrijd uit de kelder val het klassement met een close finish waarbij het onderaanstaandi 75 Gézellie met 17-18 aan het korts# fj eind trok. Dat het close was, bleet 5, uit het feit, dat zowel Lars Lensse bij de winnaar, als Eddy Willemsb de verliezer beiden 486 scoorden 79 Bij de verliezer scoorde Lindi 17 Camps tevens de hoogste garot 55 (167) en serie (462) bij de meisjes Team Zonder naam speelde tegen lr TZZ een grandioze wedstrijd. Mö 0[ name Mickey Bindewalt (577) ec Nicky Claessens (551) namen hm teamgenoten op sleeptouw en M gevolg was een 28-7 overwinning waarop niet viel af te dingen. In stand neeft The Best Bowling Tean (120 punten) de leiding weer over genomen van de Strikehunters (W pt), die nu het oprukkende Pinkillefi (108,5 pt) vooraf gaan met op een J half puntje gevolgd door ft Prutsers met 108 pt. Zaterdag 10 november vindt n Boekei een uitwisseling van 8-matf teams plaats tussen Boekei, Mi| Veghel en Venray. Tevens zal vereniging vertegenwoordigd if bij een trio-toernooi 111 Haarlemmer!iede. De overige lede" spelen Harrie Claessens-Leagueo® 11.30 uur.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 20