Sloopgebouwen van Sint Anna Landweert wint bowlingtoernooi Klavertje Vier PC Nobel Erised óccde fafo Mat Klaassens eerste Lopersgroep Venray VVB Omroep Venray PEEL EN MAAS donderdag 18 oktober 2001 - Pa; Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan I. Crasbom, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval: via zieken huis, tel. 522222. Opgeven misin- 'tenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 H. Mis wordt opge luisterd door het Kamerkoor Contrast; jrd. Jack Verstegen; Jan Peter Schols en Maria Hubertina Leers; Peter Verkoeijen; Huub Vaessen; Jo Rommen; jrd. Theij Vullings; jrd. Jac van Ass; Lambert Janssen en dochter Gonnij en klein zoon Ronald; Piet van Mil en klein zoon Marijntje; Jos Jacobs. Zondag: 29e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse Hoogmis voor ouders V.d. Beuken-Schaeffers en zoon Pierre; jrd. Wim v. Ham; Harry Wijnhoven, fam. Wijnhoven en fam. Smedts. 11.00 H. Mis wordt opgeluisterd door h et Kerkelijk Zangkoor St. Jan uit Eygelshoven; Jan Ruijten; Harrie Messemaeckers; jrd. Jean Clermonts; ouders Creemers-v. Son; jrd. Harry Bonten; Piet Schellen; overl. fam. V.d. Sterren-Hendricx. Maandag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis voor de vrede in de wereld. Dinsdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis voor Wim Janssen en overl. fam. Voermans-Janssen en Janssen- Arts; overl. ouders Van Kessel en zonen Jan en Teng. Woensdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis overl. fam. De Vilder-Rutte. Donderdag: 8.40-Rozenhoedje. 9.00 H. Mis Sraar Spee; voor een gezin. Vrijdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis Kitty Pouwels. Dienbeurten: za 19.15: Paul, Larua, Marc en Judith; zo 9.30: dhr. Hoppenbrouwers, Loek en Wilbert; 1212.00: Daphne, Saskia en Mare. Lectoren: za. 19.15: T. Verbeek; zo 9.30: A. Noijens; 11.00: W. Bistervels. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. v. Loenen. Lect.: P. Wittenbols. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. v. Loenen. Lect.: K. Hilgers. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgie viering in de Vincentius-kapel. Voorganger: B. Faas. Maandag: 10.30 Liturgieviering Den Heuvel. Voorganger: W. den Hartog. Woensdag: 11.15 Liturgieviering in de kapel van het Vincentiushuis. Voorganger: B. Faas. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie, P. Zandvliet. Donderdag: 16.15-17.15 Yoga en meditatie, P. Zandvliet. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: Aalmoezenier A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5, tel. 580202; kapelaan I. Crasbom, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790, (kapelaan W. van Dijck, Albionstr. 30, tel. 581575). In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Kinderwoorddienst mmv Zonnelied; Adriana Oudenhoven-Evers; overl. fam. Huisman-Paulus en overl. kinderen; jrg. To Cleven-Weys; Maria Swinkels-Baeten (coll.); jrg. Piet Tacken; int. fam. Pij Is. Zondag: Wereldmissiedag. 8.30 Echtp. Hensing-Lenssen (coll.). 10.30 Kinderwoorddienst met Volkszang; jrg. Wim Peeters; Herman Scholten; Joos Schwaehöfer (verj., coll.); Joep Dechnar (coll.); Jan Janssen (coll.); Johan Elderkamp; Jo Borghs (coll.). 12.00 Doop Joëlle Bombeeck. 12.30 Door Feme Janssen. Maandag: 18.30 Wim Reynders (coll.); jrg. ouders Geuyen- Hawinkels. Dinsdag: 18.30 Voor onze parochie Venray-Zuid. Woensdag: 18.30 Gerrit Duykers. Donderdag: 18.30 Voor wereldvre de. Vrijdag: 18.30 Ouders Janssen- Vermeulen en zoon Martijn; Nelly Barents en zoon Bert. Parochie Oostrum Zaterdag: H. Mis (Harmony); Jo Janssen-Maas; Hendrik Jeuken en dien Jeuken-Niessen. Zondag: 10.30 H. Mis; Bedevaart uit Oirlo; koor en acolieten komen mee; overl. ouders Litjens- Hendriks; mevr. Jacoba Jungbloets- Meeuwis. Dinsdag: 9.00 H. Mis; overl. fam. Vennekens-Verschuren en wederz. fam.; voor bijz. intentie. Donderdag: 9.00 H. Mis; A.M.C. Houba; fam. Vennekens- Verschuren en wederz. fam. Misdienaars: za: Ashley Luijckx, Melanie Wilmsen; zo: uit Oirlo. Parochie Oirlo Wereldmissieweekend. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Kinderkoor); St. Petrus Muijzers, Maria v.d. Sterren en overl. kinde ren; overl. ouders Nelissen-Gerards (verj. pap); Wiel Lemmen (fam. Klisters); Wilhelmus Steeghs en Louisa Lucassen. Zondag: Bedevaart naar O.L. Vrouw van Oostrum; 10.30 Hoogmis (Dames- en Herenkoor); jrd. overl. ouders Nelissen-v.d. Sterren. Dit weekend collecte voor de Missie. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de vrede. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de zieken van onze parochie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jrd. Peter Ewals en Carolina Rambags; overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; overl. ouders Tacken-Haegens; overl. ouders Classens-Valckx; zwd. Sef Duijkers; Harrie Friesen; jrd. Jan Rambags; overl louders Van Kuyck-Verrijdt en kindem. De Allerzielenviering is op zondag 28 okt. om 14.30 uur. Misdienaars: za: Sjors en Karin. Kapelaan Van Dijck is bereikbaar onder tel. 581575. Parochie Leunen Kapelaan van Dijck, Albionstraat 30, 5809 AE Leunen, tel. 581575. Diaken van Gassel, Sevenum, tel. 077-467961. Opgave misintenties donderdag 9.30-11.30 pastorie, tel. 581575. Contactpersoon parochie: A. Reintjes-Jenniskens, Bershof 18, tel. 582221. 29e Zondag door het jaar Zaterdag: 18.00 H. Mis; Gospelzang door koor uit Vredepeel; Sjaak Classens en zoon Gerard; overl ouders Martens- Verhees en overl fam; Toon van Cuyck, Jan van Cuyck echtgenote en overl. fam., Frans Rongen en overl. fam.; Lies Kusters-Koenen; Toon Hellegers en overl. fam. Hellegers-Achten; Jacobus Reynders, Truus Reynders- Gommans en dochter Rieky. Zondag: 10.30 H. Mis voor Harrie Vullings (Gussenstraat); gst. jrd. Helm Jenniskens; gst. jrd. Bert Anna en Mina Jenniskens. Maandag: 19.00 H. Mis t.i.v. de LVB met als thema: Ontmoeten. Alle vrouwen van Leunen worden hierbij uitgenodigd. Woensdag: 19.00 im Loonen, Fien Loonen-Duykers; Hendrik Philipsen, Calharina Philipsen- Spreeuwenberg; Harrie Vullings (Vicariepas). Misdienaars: za 18.00: Bjom, Geert, Inge, Janne; zo 10.30: Auke, Sander, Sam, Eline, Aniek;' wo 19.00: Hilde, Lara. Lectoren: za: Jeanny Jenniskens; zo: Els Wijnhoven. Rectoraat Heide Kapelaan van Dijck, Albionstraat 30, 5809 AE Leunen, tel. 581575. Diaken van Gassel, Sevenum, tel. 077-467961. Opgave misintenties bij B. .Meijboom, Heidseweg 48, tel. 581703. Contactpersoon paro chie: L. Pouwels, Heidseschoolweg 1, tel. 582421 29e Zondag door het jaar. Zondag: 9.15 H. Mis voor Anneke Michels; jrd. Sjang Derikx, Petronella Derikx-Voesten en zoon Wim; jrd. Helm Claes, Petronella Claes-Derikx. Dinsdag: 13.30 H. Mis uit dank baarheid bij gelegenheid van het 50-jarig huwelijk van Sef en Anneke Gielens. Misdienaars: Martin, Willeke, Geert, Marly, Giel. Lector: Ria Derikx. Rectoraat Veulen Kapelaan van Dijck, Albionstraat 30, 5809 AE Leunen, tel. 581575. Diaken van Gassel, Sevenum, tel. 077-467961. Opgave misintenties: G. Claesens, tel. 5831 12. Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slangen, Lorbaan 9, tel. 588215. 29e Zondag door het jaar Zaterdag: 19.30 uur H. Mis jrd. Piet de Lauw, An Classens en Grad Classens; Harrie van Meyel; overl. fam. Van Staveren-van Son. Misdienaars: za: Luuk, Linda, Stefan, Koen. Lector: za: M.Philipsen. De Allerzielendienst wördt gehou den op zondag 28 oktober om 14.30 uur. Parochie Ysselsteyji Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); Toon Verheijen; Truus Spreeuwenberg- Philipsen; Johannes Slangen; Riek Claessens-Berkers; jrd. Josephine Lemmens en Bert Derks. Zondag: 9.15 (Vivace); Truus v. Schijndel-Thijssen en overl. fam.; jrd. Sjang Classens; zwd. Sjeng Cox; t.i.v. fam. Arts-Lucassen. Dinsdag: 19.00 Piet Swinkels en Jeanne v.d. Berg-Swinkels. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Joris en Ron; zo 9.15: Ellen en Vera; di 19.00: Ruud en Rian. Parochie Merselo Zondag: 10.45 Teng Michels. Woensdag: 19.00 Peter Mathijs Gielen en echtgen. en overl. kinde ren; Maria Sijbilla Pubben. Misdienaars: Loes v. Osche en Rowena Keuten. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.45 Pastoor Janssen (verj.); jgt. Johanna v. Vegchel- Petes; Frans Geven; Harrie Arts. Donderdag: 19.00 Henk Nabuurs. Misdienaars: zo: Luc, Linda, Koen en Ilse. Lezers: zo: Maria Lenkens. Rectoraat Smakt Zondag: 10.00 Gezongen eucha ristieviering voor overl. ouders Philipsen-v. Dijk; dhr. Verhaak; Theo Koopmans; jgt. Piet v.d. Heijden; Gerardus Gooren en overl. ouders Janssen-Versteegen. Lectrice: Riek v. Kempen. Woensdag: In de St. Jozef genade kapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 Eucharistieviering vóór alle weldoe ners van de St. Jozefkapel; fam. Wouben-Niessen en dochter Lies; Johan en ouders Wilms-Backus; Hans Fraats. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. De Prot. Kerkengemeenschap komt zondag 21 oktober om 10.00 uur samen in Het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray. In deze dienst zal Ds. J.F. Mos uit Nijmegen voorgaan. Voor de allerkleinsten is er kin deropvang, voor de iets oudere kin deren is er kindernevendienst. Tijdens de dienst zal er basiscate chese gehouden worden. Deze is bedoeld voor kinderen uit groep 7 en 8 van de basisschool. Zij gaan het zondag hebben over: De kerk dienst: Wat is liturgie en hoe zit onze kerkdienst in elkaar? Op dinsdag 23 oktober komt de belijdenisgroep Met lef geloven weer bijeen om 19.00 uur in de pastorie. Ze praten dan over God als Schepper en gaan in op vragen die dit thema oproept. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak zaterdag om 19.00 en zondag om 10.00 uur in de Koninkrijkszaal, Henri Dunantstraat 11 in Venray. Bijbelgemeente Venray De Bijbelgemeente Venray houdt iedere zondag diensten in gebouw 'de Kemphaan, Kennedyplein 1 in Venray. Er wordt gezongen uit de bundel 'Opwekking' met gebruik van overheadsljeets. Iedere zondag is er zondagschool voor twee leef tijdgroepen en crèche. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot koffiedrinken. Naast de wekelijkse erediensten worden regelmatig bij zondere diensten georganiseerd. In deze krant wordt u daarover geïn formeerd. De vaste predikant van de Bijbelgemeente is R. Lammers. Telefoon: 0478 - 586001 of 06 - 12637400. Secretariaat: Dhr. R. Korver tel. 077 - 4641936. De dien sten van de Bijbelgemeente zijn echte gezinsdiensten waar bijna iedere week een kwartier gedurende de dienst aandacht wordt geschon ken aan de kinderen. Iedere eerste zondag van de maand wordt het avondmaal gevierd. Door de weeks zijn er diverse gespreksgroepen rondom de Bijbel. Vanavond wordt de laatste ronde van de eerste ladder gespeeld; vol gende week start de competitie. De uitslag: Geel: 1. ds. Cuppen-Jenniskens 64.38%; 2. ds. V. Boom-v. Glabbeek 60.63%; 3. ds. Cremers- Peters 58.33%. Groen: 1. ds. Aarts-Linders 67.19%; 2. mw. Claessens-hr. Hermans 55.21%;-3. ep. Kok 54.17%. Blauw: 1. ep. Kalkman 65.63%; 2. ds. V. Enkevort-Loeffen en ds. Buyssen-Michels 54.59%. Afgelopen weekend waren er selectiewedstrijden voor het Limburgs kampioenschap in Meerlo. Jaimy Muysers behaalde in de klasse DL2 een 2e plaats met 160p. Steffanie Muysers behaalde in diezelfde klasse een 5e plaats met 157p.In de klasse CM2 behaalde Jeanine Huijbers een le plaats met 150opo. Denise Creemers behaalde in de klasse DL1 een 13e plaats met 145p. Judovereniging Erised is afgelopen zondag naar een jeugd-judotoemooi geweest in Oud-Geleen. Erised ging met elf judoka's van de B-selectie naar dit toernooi en behaalde de vol gende prijzen. Een mooie eerste plaats was voor Dave v. Stokum en voor Thijs Quadvlieg. Een tweede plaats voor Anke en Luc Thoonen. De derde plaatsen gingen naar Raj Maikoe, Jordy Wismans en Jssie Wismans. Voor Ivo Kuiypers was de derde plaats net iets te moeilijk; hij werd vierde. Even het werk onderbrefe gezamenlijk opstellen voorde graaf voor het maken van fraaie foto. Gezellig samen, trapjes bij de Paterskoel j Pastoor Wijnhovenpark. Dat v de zomer van 1941. De m waren werkzaam als coupen het atelier van Truus Vorsters, gen aan de op de achtergroii gende Paterslaan. Ook deze werd gemaakt voor later, alsi bare herinnering aan een lanj vlogen tijd. De Paterskoel en ook het Pa Wijnhovenpark zijn verledenti 1954 werd de Paterskoel gedic kwam een siervijver voor i plaats. Ook dit is verleden tijj enige wat nog rest is het sli verval geraakte Christus Kt beeld. Nieuwbouwwoningen ben nu bezit genomen van hel zo mooie park. De jonge dames op het mt zijn: staande v.l.n.r.: Fien Veil Ria Vorsters, Jo Maas. Zit Truus Vorsters, Til la Lom Nelly v.d. Putten en Mia Vervi Jan van derf r! Basisschool De Landweert is win naar geworden van het 21e Schoolbowlingtoemooi voor Venrayse basisscholen. De Landweert mocht de wisselbeker voor de beste schoolprestatie in ont vangst nemen. De strijd in groep 6 wérd gewonnen door Focus voor De Toverbal, De Hei, Coninxhof en de "Mariaschool. Bij de groepen 7 won Regina Pacis voor Focus, De Landweert, De Keg en De Meent. De Kruudwis zegevierde in de strijd van de groepen 8 voor De Landweert, Petrus Banden, De Vlaswei en De Toverbal. ISBV Venray De Schuivers van ISBV Venray hebben deelgenomen aan het sjoel- toernooi van Sjoelclub Venray. Daarbij zijn enkele deelnemers in de prijzen gevallen namelijk: Marijke Denissen, tweede dames B met 123,20 punten gemiddeld, Wilma Wismans, derde dames C met 116,10 punten gemiddeld en Mat Klaassens eerste heren C met 123,80 punten gemiddeld. De troe- telprijs van de dag was voor Dennij Jacobs voor haar eerste deelname aan een sjoeltoernooi met een veer tiende plaats in dames E met 67,70 punten gemiddeld. De nieuwe beginnersgroep is nu een paar weken van start gegaan en de respons is prima. Wil je alsnog aan sluiten bij die groep dan is dat nog wel moge lijk. Kom gewoon in sportkle- ding langs op dinsdag of donder dag om 19.00 uur bij de atletiekbaan en doe mee of infor meer even bij een van onder staande nummers. Bij de trainingen is er een gezamenlijke warming-up waar na het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aan kan, het doel van de training die ontspanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlijke toptijd. De trainingen zijn op dinsdag, inter- valtraining op de baan en don derdag, lange duurloop in en om Venray. Ze starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostraining om 16.30 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier. Uitslagen: Halve marathon Eindhoven: John Weijs 1.33.30 (nieuw P.R.), Gerda Top 1.39'.08, Ger Litjens 1.40.27. We hadden ook een debutant op deze afstand en dat was Johan Vreugdenhil, hij liep een zeer verdienstelijke tijd van 1.46.20. Scopias Cross Tegelen: 10 km.: Jan Maessen 44.08 Agenda: 28 oktober: Boekend Cross in Boekend (Dagblad Cross Cup). Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u antwoord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren, tel. 589486, Jan Maessen, tel. 589488 Donderdag 25 oktober is er een excursie naar het Theehuis. Om 13.30 uur bijeenkomst bij de ingang. Rondleiding door een gids; na een kop koffie kan iedereen op eigen gelegenheid buiten wandelen. Voor de avond van 6 november wordt iedereen verzocht een mesje, tangetje of schaar mee te brengen voor het. maken van een bloemstuk- je. S I G My Inlïj stwerk alctiiN elke 2e lijst of inlijstwerk voori(Q Ingeborg de Barbaiu 6' Patersstraat 5 Tel. 0478-516016 Stichting Stadspark Venray (43) Vele jaren lang was het centrale ketelhuis van Sint Anna het klop pend hart van de inrichting. Van hieruit werden alle gebouwen voorzien van warmte, water en staat binnen de staat. WATERKELDER De inrichtingen hadden eigen voorzieningen op allerlei gebied, Op energie. Maar dit eens zo vitale hart klopt niet meer. Gebouw en omgeving liggen er stil en verlaten bij, wachtend op de slopershamer die korte metten zal gaan maken met dit complex, één van de weini ge industriële monumenten die Venray kent. Een korte terugblik op de geschiedenis van een bijzon der gebouw dat plaats moet maken voor nieuwe bijzondere woningen met een aparte vormge ving die deels onder de grond komen te liggen. Het ketelhuis maakt deel uit van het bedrijfsge bouwencomplex langs de Kortmannweg, bestaande uit de vol gende gebouwen: de centrale wasse rij Donatus met de naaikamer en de linnenkamer, de smederij, het ketel huis met de eigen drinkwatervoor ziening, de timmerwinkel met, de meubelmakerij en de bouwkundige afdeling. Vele jaren waren deze gebouwen het symbool van de zelf standigheid en onafhankelijkheid van Sint Anna. Evenals de andere inrichting in Venray, Sint Servatius, had men alle voorzieningen in eigen hand. Elders op het grote gestichtterrein lagen nog de boerderij en de tuinde rij. Men had niemand nodig. Gekscherend werd wel eens gezegd dat alles wat op een lange ij eindig de, op die gestichten aanwezig was. Boerderij, tuinderij, wasserij, kleer makerij, bakkerij, slagerij, etc. Men had niemand nodig en kon zichzelf geheel bedruipen. Zo vormde de inrichting een dorp op zich. Een Servaas en Sint Anna brandde al elektrisch licht lang voordat Venray elektriciteit kreeg. Ook beschikte men over een eigen watervoorzie ning. Het ketelhuis van Sint Anna is onderbouwd met een waterbassin ter grootte van een zwembad. Hier werd het drinkwater verzameld, aanvankelijk via een eigen pompin- stallatie, later werden de kelders 's nachts volgepompt met water van de waterleidingsmaatschappij en vervolgens in grote drukketels ont hard. De volledige installatie is nog geheel compleet en vormt een uniek stukje industrieel erfgoed. KOLENKELDERS Dat geldt ook voor de grote ketel installatie in het stookhuis. Vier enorme ketels voorzagen geheel Sint Anna van warmte. Diep in de grond zijn de zware betonnen kolen kelders gebouwd, die via kolenten- ders van buitenaf gevuld werden. Met een elevator, een soort Jacobsladder, werden de ketels automatisch bijgevuld. "Het was hard werken", zo vertelt oud-machi nist Thei Aben. "'s Winters draai den we continudiensten en van tijd tot tijd moesten we ondergrondse rookkanalen schoonmaken. Die lie pen onder de slookketels door en waren zeker zo'n dertig meter lang. Via een klein gat kroop je in zo'n eng kanaal. Je kon je nauwelijks bewegen en het was er stikkend warm. Dikke lagen vliegas moesten dan verwijderd worden. Liggend op je buik moest je met een simpel plankje aan een stok de ro: voor je uitschuiven. Zo kroop ji op je buik door dat kanaal. Ji nauwelijks ademhalen. Ik zoi nou niet meer durven." 'l Later werd van kolenstookt gegaan op olie en in 1973 wer! slotte overgeschakeld op gas, i jaar werd ook begonnen aa decentralisatie van het vei mingssysteem. Alle gebouw?i gen een eigen cv-installatiei grote stookketels in het een ketelhuis werden buiten ge! gesteld. Alleen de verbranding» bleef gehandhaafd en daar zijn; plete archieven in rook opges Wie weet hoeveel historisch nu aal op die manier verloren gegaan. Op 18 juli 1988 werd deze voorziening buiten geb gesteld. Thans heerst er in en rondon ketelhuis geen bedrijvigheidn En over niet al te lange tijd is er geen ketelhuis meer. Regelmatig publiceert Stic': Stadspark Venray een artikeli een of ander onderwerp betref: de monumentale Sint Anna iir ting. Voor informatie kunt u zich» den tot Twan van Els, SticS Stadspark Venray, Gasstraató i CT Venray. Telefoon: Ö-' 581191. E-mail: tw.els@wxsi In Waar zijn de troubad: c gebleven? is op donderdag 18 d ber het duo Limbo Express 21.00 tot 22.00 uur te gast. Zijj senteerden onlangs hun eerslt Krunzig en eerder hadden zij als ces met de cd-single Enne. Zon 21 oktober komt Praatcafc rechtstreeks vanuit het Theater; De Artiest. Praatcafé is een ra programma vol discussies, I muziek, een treffende colun» een goed gedicht. De uitzeiw duurt van 11.00 tot 12.00 uurJ u iemand die zondag of maats jarig is? Verras hem of haar mei 1 verjaardagstaart! Bel zondag® 12.00 en 14.00 naar Omroep Vei of kijk op interne» www.omroepvenray.nl Programma's weekend: Zaterdag: 00.00-11.00 uur No» muziek; 1 1.00-13.00 1 Weekendkalender; 13.00-15.00 m Venray Actueel; 15.00-17,00' Prime Time; 17.00-18.00 uurw Radio; 18.00-20.00 uur Alternd Pop; 20.00-21.00 uur Beait 21.00-22.00 uur Mixed Nonstop; 22,00-23.00 uur Switch (herh.); 23.00-00.00' Nonstop muziek. Zondag: 00.00-09.00 uur Nons muziek; 09.00-10.00 uur Evergf 10.00-11.00 uur Peelgrass Gos 11.00-12.00 uur Peelgrass/Roiw tafel/Praatcafe; 12.00-14.00 Verzoekjes op Zondag; 14.00-1' uur Stopwatch; 17.00-18.00' Horizon (herh.); 18.00-20.00' Weekend-uit. HEEL EN MAAS

Peel en Maas | 2001 | | pagina 26