Opmerkelijk herstel HVC/Alustema Q Eerste zege HVC/Alustema 2 Végio ontvangt nieuw clubtenue van Red Stars Red Caps wint Gijs Gommans Toernooi Zwaarbevochten overwinning Ysselsteyn Dames Red Stars vaster op laatste plek Sponsors HVC/Alustema Venray prInt, SV Merselo SV Ysselsteyn SV Leunen TV Ysselsteyn zaalvoetbal BDZ Venray wint en verliest Korfbal vereniging Oostrum Handbal Manual Rooyse VK TC Venray KL EN MAAS paging. donderdag 18 oktober 2001 - Pagina 19 Venrayse zaal voetballers spoelen 1-10 nederlaag weg HVC-shirt. Na de hervatting groeide HVC/Alustema steeds meer in de wedstrijd. De ploeg realiseerde zich dat de volle winst binnen handbe reik lag. Uit een diepe bal van Fred Jeuken kopte aanvoerder Ruud Brands de thuisploeg op voor sprong: 2-1. Aanvankelijk stond Jeuken niet eens op het spelerslijstje omdat hij vrijdagmiddag pas terug keerde van een vermoeiende vlieg reis na een vakantie in Amerika. "Fred belde mij 's middags om drie uur op dat hij net terug was in Venray en toch wilde meespelen. Ook al had hij een nacht niet gesla pen. Dat toont zijn instelling", ver telde coach Janssen. Tien minuten voor tijd kon doelman Mennens een poeier van Frank Brands niet onder controle krijgen waarna Frank van Kempen 3-1 scoorde. Graus Bouw nam steeds meer risico's in de hoop de achterstand nog ongedaan te maken. Daardoor ontstond ruimte voor Venrayse counters. Drie minu ten voor tijd soleerde Jan van Esch vanaf de middellijn naar het vijan delijke doel en schoof de bal in de verste hoek: 4-1. Van Esch was ruim een seizoen geleden gestopt bij HVC/Alustema. De Brabander werd teruggevraagd omdat de Venrayse club flinke personele problemen kende. Een minuut na zijn eerste treffer was het bijna weer raak toen hij uit een pass van Fred Jeuken op de paal schoot. In de laatste minuut kreeg Jan van Esch een herkansing. Opnieuw was Fred Jeuken de aan gever en ditmaal vond Van Esch wel het doel: 5-1. Niet alleen het trio nieuwkomers maar de gehele ploeg was zichtbaar opgetogen na de derde thuisoverwinning op rij. De bittere nasmaak van een week eerder was helemaal weggespoeld. "We hadden woensdag scherp getraind. De groep blijkt toch vol wassen met zo'n grote nederlaag te kunnen omgaan. Alhoewel we opnieuw te slap aan de wedstrijd begonnen. Daarna durfden we meer te voetballen en was de concentratie terug. We hadden ook nog wat te bewijzen vandaag", zei Paul Janssen die de wisselvallige prestaties van zijn team toeschreef aan de vele wisselingen. Maar de ziekenboeg is langzaamaan leeggestroomd. Alleen Rob van Eist, die herstellende is van een operatie, is voorlopig niet inzet baar. Komende vrijdag speelt HVC/Alustema voor de tweede bekerronde in Tilburg tegen eredivi- sionist ADL/Bunga Melati. Coach Janssen ziet dat duel vooral als een 'leermoment'. Hij acht de kans op een nieuwe bekerstunt, zoals twee seizoenen geleden, niet erg groot in een uitwedstrijd. LU&iiZiViM i Trading International bv Keizersveld 19 Venray r T i www.vandenmuncktiof.nl fcOvftVt- Patersstraat 26b Jsnniskens JjB** installatie Oude Kerkstraat 3 Wanssum Grotestraat 56 Venray De Zwaan Grote Markt 2a-4 Venray Aben Groep Makclaar in assurantiën Patersstraat 35 Venray TAXI VERSTRAATEN BV SPORTCAFÉ de Wetteiing TEL 0478-584854 De (jroen Aanpap Janstust 8. Heide tl«H« ut», Jtttlii) EPeelrand 9MrAetanfo Schoolstraat 25-a Venray Acaciastraa! 17 Venray Tel. 52 10 00 BONNET EXPO STAND- EN INTERIEUBBOUW De Hulst 9. Oostrum VENRAY-BOXMEER snooker- en poolcenter Julianasingel 33 Venray sportcafé -cafetaria LANDWEERT iKruidenlaan 1105 Venray Tel. (0478) 580 480 Patersiaan 15 Venray John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray Het tweede team van IVC/Alustema heeft vrijdag zijn orgs etste competitiezege gepakt. In een Cinend duel werd het hoogge- tste ZVSV met 5-4 verslagen. In openingsfase nam de ploeg uit i di 'elden een 0-1 voorsprong. De laat- le negen minuten van de eerste waren helemaal voor !5,(t (VC/Alustema 2. Frank van Daal Jeugd Uitslagen: lerselo D1 -Kronenberg D1 lerselo El-Volharding E2 lerselo Fl-Meterik F1 lerselo F2-Wittenhorst F6 lerselo F3-Leunen F4 7-5 4-1 1-12 5-4 5-0 Programma zaterdag 20 okt.: ïTo~* v.08.45 v.08.30 v. 10.00 v.10.15 v.08.45 lerselo Dl vrij. jSS E2-Merselo E1 'parta E4-Merselo E2 Ris egelsom F1-Merselo F1 V0C F3-Merselo F2 SS F4-Merselo F3 Senioren Uitslagen: lerselo 1-Holthees 1 2-2 lerselo 2-Oostrum 4 3-3 SVOC'01 6-Merselo 3 1-5 Programma zondag 21 okt.: 'enray 12-Merselo 2 11.30 Merselo 1 en 3 vrij. Veteranen Dna-Merselo 2-0 Prog ramma zaterdag 20 okt.: rrogr Merselo- Oostrum 17.00 Korfbal Uitslagen: Oranje Wit-Gazelle asp. Cl 4-3 Leunen SVOC-Oranje Wit asp. B2 1-8 Merselo-Vitesse sen. 6-5 ^r°gramma zaterdag 20 okt.: e «elpen, D-pupillen, aspiranten Cl B2 vrij. iPupillen spelen in Merselob. 13.00 'laatste buitenwedstrijden). Programma zondag 14 okt.: ^nioren zijn vrij. i r\Do0^ramma woensdag 24 okt.: IIV- Merselo midw. v. 19.00 i|erlingsbeek trok de stand weer gelijk: 1-1. Twee minuten later kopte hij het Venrayse team op een 2-1 voorsprong uit een voorzet van Paul Rutten. Weer twee minuten later scoorde de thuisploeg opnieuw. Ralph Sanders bracht de stand op 3-1 op aangeven van Frank van Daal. Evenals in de vorige thuiswedstrijd viel het Venrayse team na rust ver terug. ZVSV boog de achterstand om in een 3-4 voor sprong. Maar HVC/Alustema 2 kwam sterk terug. Drie minuten voor tijd passte Ralph Sanders naar Rens van Veghel die 4-4 scoorde. Nog in dezelfde minuut schoot Frank van Daal zijn ploeg op een 5- 4 voorsprong. Vlak daarna kregen Rens van Veghel en een tegenstan der een gele kaart. Doordat een ZVSV-speler Paul Rutten vasthield eindigde de Veldense ploeg het duel met slechts twee veldspelers. Jeugd Uitslagen: Ysselsteyn B 1-SVOC'Ol BI 10-4 Ysselsteyn C1 -M. Boys Cl 1-1 America D1 -Ysselsteyn D1 2-6 Volharding El-Ysselsteyn El 5-2 Meerlo E1 -Ysselsteyn E2 3-4 Leunen E3-Ysselsteyn E3 0-8 Ysselsteyn F1 -Resia F1 16-0 Ysselsteyn F2-Venray F10 4-2 Ysselsteyn F3-Oostrum F3 1-1 Venray F13-Ysselsteyn F4 1-5 Programma zaterdag 20 okt.: Ysselsteyn E2-Fiducia El a. 1115 Ysselsteyn E3-SSS E4 a. 10.00 Ysselsteyn F1-Bergen 4:4 v.09.00 Ysselsteyn F2-Bergen 4:4 v.09.00 Fiducia F1 -Ysselsteyn F3 v. 10.15 Senioren Uitslagen: Ysselsteyn 1-Meterik 1 3-1 Ysselsteyn 2-Top 2 1-4 Wanssum 2-Ysselsteyn 2 1-1 Kronenberg 2-Ysselsteyn 4 0-3 Ysselsteyn 5-Sparta 7 0-1 Veteranen Uitslag: Excellent-Y sselsteyn 4-1 Programma zaterdag 20 okt: Ysselsteyn-Bavos a. 17.00 spelers 20 t/m 10. Scheidsrechter: J. Stevens. 27 okt. geen wedstrijd. Jeugd Uitslagen: Leunen B1 -Wanssum B1 0-3 Venl. Boys C3-Leunen Cl 2-11 Leunen C2-Meterik Cl 2-11 Leunen C3-R.K.D.E.V. Cl 1-8 Leunen Dl-Hegelsom Dl 0-6 G.F.C. D2-Leunen D2 2-5 Wanssum El-Leunen El 2-6 Leunen E2-Montagnards E2 1-6 Leunen E3-Ysselsteyn E3 0-8 Leunen E5-America E2 9-0 Venl. Boys F4-Leunen F2 3-0 Leunen F3-S.V.E.B. F2 1-8 Merselo F3-Leunen F4 5-0 Programma zaterdag 20 okt: Meerlo Al-Leunen Al 14.30 Leunen El-Volharding (b) El 11.00 Molenhoek C1 -Leunen (o) C113.00 Leunen Dl-G.F.C. (oef.) Dl 10.30 Senioren Uitslagen: Leunen 1-F.C.V. 1 1-0 Sparta 2-Leunen 2 2-2 Leunen 3-$wolg. Boys 2 0-7 Stormvogels 4-Leunen 4 12-2 Leunen 5-I.V.O. 9 2-2 Programma zondag 21 okt: Sparta 1-Leunen 1 14.30 Veteranen Uitslag: Maashees-Leunen 2-1 Programma zaterdag 20 okt: Leunen -S.V.S. zie opst. Afgelastingentelefoon: Info over afgelastingen SV Leunen: 0900- 9019074. SV Leunen op internet: www.Leunen.nl\svLeunen Zondag 11 november wordt het jaarlijkse Dorpen Indoor Toernooi gespeeld in tennishal De Schaapskooi in Venray. De wed strijden beginnen om 13.00 uur. Telefonisch opgeven bij Math Heetkamp (541225) of Jan Ewals (541781). Er wordt in dubbels gespeeld, opgave als enkel. De organisatie deelt de poules in. De inschrijving sluit op zondag 28 oktober. Komende zondag wordt het Roelanzia Afsluitingstoernooi gespeeld. Het toernooi is met 57 deelnemers weer goed bezet. De poule-indeling en wedstrijdsche ma's hangen bij de baan. Aanvang 08.30 uur. De organisatie is in han den van Math (541225). c Programma Vrijdag 19 oktober Sporthal De Wetteiing 20.30 ZVCBJ-M ZV/De Ruif (b) 21.30 Lake Valley-W i tfenhorst (b) Zaterdag 20 oktober Sporthal De Weert 19.00 Trepke/Venray-ZW Leunen (dames) Maandag 22 oktober Sporthal De Wetteiing 20.30 HVC/Alustema 3-Lake Valley 2 21.30 FC Hento-Lake Valley 3 22.30 BDZ Venray 4-OBR Sporthal De Weert 20,30 ZVCBJ 2-Kronenberg 2130 ZVCBJ-ZVV Leunen Sporthal Overloon 19.00 ZVCO-ZV/Serum Dinsdag 23 oktober SporthalDe Wetteiing 22.30 ZVV Leunen 4-ZVCO 2 Woensdag 24 oktober Sporthal De Weert 19.00 HVC/Alustema 4-Venrode Zaalvoetbalclub BDZ Venray won in de competitie met 1-4 bij Inter'80 2. Uit een pass van Leon Mooren opende Mohammed Azarfane de score: 0-1. Leon Mooren bracht de ruststand op 0-2 die gezien de vele kansen, waarbij paal, lat en de keeper in de weg stonden, veel hoger had kunnen zijn. Halverwege de tweede helft verkleinde de Tegelse thuisclub de achterstand tot 1-2. In de slotfase trok BDZ Venray de overwinning naar zich toe: 1-4. In de eerste bekerronde verloor het Venrayse team in Overloon met 6-1 van ZVCO. Beide ploegen treffen elkaar ook in de competitie van de derde klasse A. BDZ Venray was flink gehavend en zag na tien minuten ook nog zijn inval ler-doelman uitvallen. Halverwege leidde de Oostrumse zaalvoetbal ploeg al met 3-0. Theo Swinkels scoorde de enige Venrayse treffer. ZVCO bekert na de 6-1 winst door naar de tweede ronde. SVCB ligt eveneens uit het bekertoernooi na een 1-5 nederlaag tegen ZV/Serum. Voorafgaande aan de wedstrijd van het damesteam van Red Stars afgelopen zaterdag, ontving hoofdsponsor Végio Verzekeringsgroep het nieim-e clubtenuè van Red Stars. De in ere herstelde zwarte clubkleuren werden speciaal voor deze gelegenheid overhandigd aan Jan Janssen, direc teur van Végio Verzekeringsgroep. Om het belang te onderstrepen van een goede jeugdopleiding waaraan ook het merendeel van de extra inkomsten naartoe gaat) ontving Janssen het tenue uit handen van de negenjarige Rob Aben, een talentvolle jeugdspeler uit de school van Red Stars. Uitslagen: Pup. D: SVSH-Oostrum 3-4 Sen. 2: Kraanvogels2-OostrumlO-2 Sen. 1Olympia-Oostrum 5-9 Programma (inhaal): Pup. D: Oostrum-DOS a. 11.00 Sen. 1Oostrum-ROKA a.13.00. De pupillen van Red Caps zijn eerste geworden op het Gijs Gommans Toernooi, de traditionele afsluiting van het honk- en softbal- seizoen in Venray. In het pupillen- toernooi gingen vijf teams aan de start: de Mustangs uit Venlo, de Red Sox uit Uden, de Indians uit Weert, Hazenkamp uit Nijmegen en uiteraard de Red Caps Pupillen uit Venray. Deze vijf teams moesten allen tegen elkaar aantreden en zo uitmaken wie de beste was. In de eerste wedstrijd speelden de Red Caps tegen de Mustangs. Red Caps zette het duel al snel naar zijn hand. De sterke pitcher/catcher combina tie (Freek en Robbie) gaven de slag mannen van de Mustangs weinig kansen om op de honken te komen. De overige veldspelers zorgden er daarna voor dat de resterende hon klopers nauwelijks verder kwamen waardoor tegenstanden nauwelijks kon scoren. In hun eigen slagbeur ten wist Red Caps door een paar knappe honkslagen en agressief en tactisch spelen de winst naar zich toe te trekken. Daarna speelde Red Caps tegen de Red Sox. Deze partij had helaas te weinig spelers. Daarom werden voor de duur van het toernooi twee spelers (Frank en Tom) van Red Caps aan de tegen partij 'uitgeleend' zodat zij ook vol waardig aan het toernooi konden deelnemen. De Red Caps pupillen waren goed op dreef en namen ook in deze wedstrijd het initiatief en een flinke voorsprong. Deze werd niet meer uit handen gegeven en zo werd ook de tweede wedstrijd gewonnen. Daarna was het de beurt aan de Indians uit weert. Dit team speelt in de competitie een niveau lager dan Red Caps en was daarom niet echt een moeilijke tegenstander voor de Venrayse pupillen. Zij kon den er lustig op los slaan met zelfs homeruns van Robbie, Freek en Renell. Daarna werd de wedstrijd met een paar snelle nullen netjes afgemaakt waardoor ook de derde wedstrijd werd gewonnen. Bij winst in de vierde wedstrijden tegen Hazenkamp zou Red Caps de toer nooizege binnenhalen. Na een moei zaam begin nam Red Caps in de tweede inning de leiding en stond die niet meer af. Overtuigend werd er gewonnen en konden de pupillen de winst op het eigen toernooi vie ren. Ysselsteyn heeft tegen Meterik een zwaarbevochten overwinning behaald. Met die overwinning is men opgerukt naar de tweede plaats op de ranglijst. Gemakkelijk ging het niet' want Meterik bleek een goede tegenstander en Ysselsteyn had er de handen vol aan met op sommige momenten ook het nodige geluk. De gehele wedstrijd waren de ploegen aan elkaar gewaagd maar het enige waar Ysselsteyn beter in was, was het benutten van kansen. Zo was het na 18 minuten raak voor Ysselsteyn toen Daan Wijnands op rechts goed doorkwam en Ronnie Bovee in stelling bracht, die geen moment twijfelde en de Meterik- doelman kansloos liet: 1-0. Hierna bouwde Meterik aan een veldoverwicht en kreeg enkele goede kansen op de gelijkmaker, maar de Ysselsteyn-doelman John Lemmens hield vooralsnog zijn doel schoon. Zo bleef de ruststand 1-0 voor Ysselsteyn. Na de thee hetzelfde beeld. Een iets sterker Meterik en een gevaar lijk counterend Ysselsteyn, dat naar mate de wedstrijd vorderde beter in de wedstrijd kwam. Na een kwartier in de tweede helft kwam Ysselsteyn door een doelpunt van Geert v. Dijck op 2-0. Lang bleef de marge van twee doelpunten niet staan want nauwelijks twee minuten later scoorde Meterik tegen en was het 2- 1Hierna ging het spel vlug op en neer met kansen voor beide doelen en de wedstrijd kon nog alle kanten op. Tien minuten voor tijd werd de wedstrijd 'beslist in Ysselsteyns voordeel toen Sjoerd Slangen, na knap voorbereidend werk van Andy Philipsen, de Meterik-doelman wederom kansloos liet en zo 3-1 i aantekende. Na dit doelpunt was de weerstand van Meterik voor een groot deel gebroken en stevende Ysselsteyn af op de vijfde overwin ning van dit seizoen, met ook nu weer behoorlijk goed voetbal tegen een goede tegenstander Meterik. Het damesteam van TTV Red Stars verloor zaterdag in een uitermate spannende wedstrijd met 2-5 van De Borgmeren. Het treffen tussen de twee 'Nederlandse' teams (er speelden geen Chinezen mee) ging op het scherpst van de snede, waarbij Red Stars helaas aan het kortste eind trok. Voor het eerst bleek de nieuwe telling (tot de 11 i.p.v. 21) garant te kunnen staan voor spannende en goede wedstrijden. Het enige euvel aan Venrayse zijde is de koelbloe digheid die ontbreekt. Er worden nog teveel mooie rally's gespeeld in plaats van het punt te scoren. Tijdens de vaak spannende wedstrij den gaf de koelbloedigheid van De Borgmeren de doorslag in het voor deel van de gasten. Danielle Poels dwong in een gelijkopgaande partij Susan Derx tot een vijfde game. Met 12-14 ging die game naar Derx. Sabina Larmené overkwam hetzelf-f de in haar partij tegen Cathry Hof. Hier werd het 10-12 in de vijfde game, nadat Sabina nog met 10-8 had voorgestaan. Ook het dubbel spel was een dubbeltje op z'n kant, dat helaas naar Groninger zijde viel. Daniëlle en Sabina scoorden beiden wel tegen de zwakke Kirsten Heijnen, wat uiteindelijk de twee punten opleverde. Vanja Santic ver- Uitslagen: Wittenhorst-Dames C 8-17 S walmen-Heren C 13-3 Loreal-Heren recr. 20-7 Progamma: zaterdag 20 okt.: Dames B vrij S2000-Heren C v.08.45 Programma zondag 21 okt.: Vesta-Dames C v. 11.45 Heren B-Viosa a. 12.00 Dames recr.2-Alcides a.13.00 Heren senioren a. 14.00 Agenda: 23 okt.: Technische commissie ver gadering. Aanvang 20.00 uur. Plaats: I. Schoonderbeek Er zijn iedere donderdag vanaf 18.00 uur trainingen in sportzaal de Weert in Landweert. Belangstellenden zijn van harte wel kom. Heeft U vragen of wenst u ver dere informatie kunt u vrijblijvend contact opnemen met T. Heeren. Telefoon: 589550 e-mail hvmanu- al@hetnet.nl of website www.hvmanual.nl Programma donderdag 18 okt.: Basisscholentoemooi in sporthal De Wetteiing aanvang 13.00 uur. Er zullen 114 wedstrijden worden gespeeld, alles staat onder leiding van de Rooyse VK. Programma vrijdag 19 okt.: DV2-Athos Essel a.20.00 Rooyse DV1 naar Sevenuma.20.30 Programma zondag 21 okt.: Rooyse HV1 naar Unisign WC 2 loor tamelijk kansloos van Derx en Hof. Door dit resultaat staat Red Stars nu op zes punten achterstand op De Borgmeren. Een achterstand die komende zaterdag misschien iets ingelopen kan worden. Red Stars wacht de thuiswedstrijd tegen Mazza/Flits tegen wie twee punten mogelijkerwijs gepakt kunnen wor den. De Borgmeren moet aantreden tegen Arboned/Westa. In elk geval verwachten de dames zaterdag om 17.30 uur weer veel supporters aan de Kiosk 1 a. WINST HEREN Het herenteam van Red Stars won met 7-3 van US uit Amsterdam. Ronald Bogaard bleef ongeslagen in het enkelspel. Patrick Zwiers won tweemaal, Frank van der Vleuten eenmaal. Bogaard en Zwiers won nen tevens het dubbelspel. Concurrent AAC Cosmos won met 10-0 en staat nu drie punten los van Red Stars, dat nu de tweede plaats inneemt in de tweede divisie. Een spannende tweestrijd begint zich nu te ontwikkelen tussen de twee titelkandidaten, die wellicht pas in de laatste wedstrijd wordt beslist. Zaterdag trad Dames 2 aan tegen FVT/De Keij en wederom werd ver loren. Deze keer bleek de eindstand iets draaglijker: 3-7. Ellen Ras was eindelijk in winnende vorm, ze won twee enkelpartijen. Angele Wientjens droeg het derde puntje bij. Sandra Oostrom wist geen partij te winnen. Het buitentennisseizoen is al weer bijna voorbij. Afhankelijk van het weer zal het park open zijn tot eind oktober. De volgende georganiseer de activiteit is het midwintertoer- nooi. Voor de junioren op 4 januari en voor de senioren op 6 januari 2002. De inschrijfformulieren staan in het komende Lobje. Ook het opgeven voor de externe competitie 2002 moet weer gebeuren. Zie daarvoor ook het komende clubblad 't Lobje. Alle leden worden uitgenodigd voor een extra algemene ledenver gadering op dinsdag 6 november om 20.00 uur in het clubhuis. De ver fraaiing van het clubhuis is benoemd tot speciaal aandachtspunt voor het jaar 2001Een werkgroep heeft de eisen/wensen t.a.v. deze aanpassing/opwaardering vastge legd. Vervolgens heeft een project groep een begin gemaakt met de concrete uitwerking. In het kader van deze uitwerking zullen enkele zaken worden opge start welke, naast goedkeuring van het bestuur, ook ter goedkeuring worden voorgelegd aan de algeme ne ledenvergadering. Verdere toe lichting zal worden gegeven op de vergadering op 6 november. Nieuwe leden kunnen zich aan melden bij onze ledenadministratie. Telefonisch te bereiken op 584876. Het inschrijfformulier is ook via de website te printen. sje var, iC/Alustema-ZVB/Graus Bouw len" ,1-1) elpunten: 2. Mathijs Jacobs 0-1; Frank van Kempen 1-1; 33. Brands 2-1; 40. Frank van ipen 3-1; 47. Jan van Esch 4-1; Jan van Esch 5-1. idsrechter: Willemsen (Pan- Toeschouwers: 70. 'Alustema: Janssen; Beerkens, Brands, R. Brands, Van Esch, Van Kempen, Rutten en (Door Henk Willemssen) 'C/Alustema blijft een-op-een Al drie keer volgde op een ;rlaag een overwinning in laven De Wetteiing. Na het :1e van een week eerder, 1-10 bij koploper KW/Peter out, won net Venrayse team t met 5-1 van de nummer drie is Bouw. @all-mag-inspr:De e nieuwkomers Raymond nssen. Jan van Esch en Frank van :uref- einpen kenden een uitstekend Thj buut voor het Venrayse thuispu- lek. Van Esch en Van Kempen jorden ieder twee keer terwijl ymond Janssen zich een betrouw- re sluitpost toonde. Hun debuut nweek eerder in Veldhoven was een om snel te vergeten. Maar idanks de dikke nederlaag was elman Janssen de enige Venrayse die wel een voldoende scoor- 'Het klinkt misschien gek maar lond heeft vorige week geen gemaakt. Met uitzondering van zijn we collectief door het ijs ":t. Die 10-1 nederlaag hadden puur aan onszelf te wijten", ver arde coach Paul Janssen die zei er afgelopen week harde woor- waren gevallen. "Want zo'n :statie kan absoluut niet meer. héb ze goed de waarheid verteld." vraag was hoe HVC/Alustema klap van Veldhoven' verwerkt <je id. In de eerste twee thuisduels trof (Venrayse team nog twee zwak- :re opponenten. Het hooggeplaat- Graus Bouw was van een heel ider kaliber. Vanaf de aftrap liet de oeg uit Brunssum zien met voor ets zo hoog te staan. In een hoog mpo domineerden de Zuid- imburgers de openingsfase die al eel snel een treffer opleverde: 0-1. £J| VC/Alustema kwam die teleur- filing snel te boven. De thuisploeg ek zich op te trekken aan het spel in de tegenstander en halverwege eerste helft waren de rollen ogedraaid. Na goed doorzetten n Frank Beerkens scoorde de vrij- lande Frank van Kempen de 1-1 flijkmaker. Het was het eerste ilpunt van de Sevenummer in het

Peel en Maas | 2001 | | pagina 19