Ontwikkelingen op het Gouden Leeuwterrein Bekendmakingen gemeente Venray I wet milieubeheer woningwet I wet ruinntelijke ordenii PEEL EN MAAS donderdag 11 oktober 2001- Pagina De genoemde aanvragen, intrek kingen en meldingen en alle op de aanvragen, intrekkingen en meldin gen beyekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op ma ndag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: - J.A. Schepers, Rouwkuilenweg 35a te Ysselsteyn voor een revi sievergunning voor een paarden- stoeterij, gelegen aan de Rouw kuilenweg 35 te Ysselsteyn. - J. van Kempen, Scheiweg 25 te Leunen voor een uitbreidings- /wijzigingsvergunning voor een varkenshouderij en landbouwbe drijf, gelegen aan de Scheiweg 25 t;e Leunen. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van I I oktober 2001 tot en met 8 november 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ont werpbeschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - W. van Dijck, Ringweg 10 te Ysselsteyn voor een uïtbreiding- /wijzigingsvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Ringweg 10 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verle- nd. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van I I oktober 2001 tot en met 22 november 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. 'Het beroepschrift moet (in twe- voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige vo- rziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit Wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij besloten hebben tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: - Fritz Companies Nederland BV, De Hulst 8 te Oostrum krach tens het Besluit opslag en trans portbedrijven milieubeheer voor een internationaal expeditiebe drijf, gelegen aan De Hulst 8 te Oostrum. Het besluit.en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van I I oktober 2001 tot en met 22 november 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twe- voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige vo- rziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschre ven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunnin gen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van: Maatschap Hendrix, Brienshoek- weg 3 te Leunen voor het gede- Itelijk intrekken van de milieu vergunning voor een varkensfok kerij en vollegronds tuinbouwbedrijf, gelegen aan de Brienshoekweg 3 te Leunen ten behoeve van Kreijel 9 te Ospel. H. van de Ven, Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een vleeskalkoenen- houderij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de-Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn ten behoeve van Ring weg 12 te Ysselsteyn. - J.P.G. Janssen, Deurneseweg 160 te Ysselsteyn voor het gedeelte lijk intrekken van de milieuver gunning voor een varkensmeste- rij, gelegen aan de Deurneseweg 160 te Ysselsteyn ten behoeve van Kempkensberg 4 te Ysselste yn. - J.P.G. Janssen, Deurneseweg 160 te Ysselsteyn voor het gedeelte lijk intrekken van de milieuver gunning voor een varkensmeste- rij, gelegen aan de Deurneseweg 160 te Ysselteyn ten behoeve van Op de Kamp 2 te Horst. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van I I oktober 2001 tot en met 25 oktober 2001 in het gemeentehuis. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge beden kingen of een mondelinge gedachte wisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk intrekken van: - L.P.W. Zanders, Zandhoek I la te Oirlo voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een legkippenhouderij, aan de Zandhoek 11 a te Oirlo ten behoeve van Hollander I a te Heythuysen. Het besluit en alle relevante stuk ken c.q. gegevens liggen ter inzage van I I oktober 2001 tot en met 22 november 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen Bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twe- voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is inge steld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de vol gende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccepteerd: - N.V. Waterleiding Maatschappij Limburg, Postbus 1060 te Maast richt voor het wijzigen van de ventilatie en maximale opslag van grond- en hulpstoffen ten behoe ve van het pompstation Breehei, gelegen aan de Breevennenweg 11 te Leunen. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van I I oktober 2001 tot en met 22 november 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen belanghebbende schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burgemeester en wet houders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieubeheer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnengekomen van: Essent Netwerk Limburg, Post bus 8015 te Maasbree voor het uitbreiden/wijzigen van de inrich ting ingevolge het Besluit gas- drukregel en meetstations milieubeheer, gelegen aan de Ripseweg 6 te Vredepeel. - Pizzeria Grillroom Amon, Her man Potgieter straat 44 te Venlo voor het oprichting van een inrichting ingevolge het Besluit horeca-, sport-, en recreatie inrichtingen milieubeheer, gele gen aan de Mgr. Hanssenstraat 43 te Oostrum. De meldingen kunnen worden inge zien van I I oktober 2001 tot en met 25 oktober 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, I I oktober 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Wet milieubeheer en de wet verontreiniging oppervlaktewateren Het Dagelijks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg en het col lege van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken, gelet op artikel 7b tweede lid van de Wet verontreini ging oppervlaktewateren juncto artikel 14.3 tweede lid sub d van de Wet milieubeheer juncto artikel 3:44 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat zij posi tief hebben beschikt op een aan vraag van N.V. Nederlandse Gasunie, Postbus 19, 9700 MA te Groningen voor: - een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlak tewateren voor het lozen van verontreinigd grondwater, afkomstig van de sanering van het leidingsegment hoek Steegse Peelweg/Puttenweg (N277) te Ysselsteyn, in het oppervlakte water genaamd bermsloot langs de Steegse Peelweg (ingeschre ven onder nummer V0I-I46); - een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c en 8.17 van de Wet milieu beheer voor een grondwaterzui veringsinstallatie voor de duur van één jaar, gelegen aan de Ste- gse Peelweg ongenummerd te Venray. De vergunningen zijn verleend onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. De besluiten en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van I I oktober 2001 tot en met 22 november 2001 (6 weken) en wel: - op het kantoor van genoemd Zuiveringschap, Maria Theresia- laan 99 te Roermond op de werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (afdeling vergunningen en handhaving); - in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdien sten), of na telefonische afspraak (0478-523630), op een ander tijdstip. Gedurende deze periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twe- voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn worden de besluiten van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De besluiten worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, I I oktober 2001 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, Hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen c Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het veranderen van de zaal aan de Poststraat I te Venray tnv In den Engel B.V., Grotestraat 107 te Venray; - „het bouwen van een rijhal aan de Breevennenweg I a te Leunen tnv J.M. Vlemmix, Breevennenweg la; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Vullingsstraat 56 te Leunen tnv W. Deckers, Jacob Poelsweg 35 te America; het vergroten van de Woning aan de Alaertslaan 20 te Venray tnv J.F.M.E. v an Stratum, Alaertslaan 20; - het plaatsen van een container aan de Stationsweg 46 te Venray tnv Vincent van Goghinstituut, Stationsweg 46; - het verbouwen van het pand tot pizzeria aan de Mgr. Hanssen straat 43 te Oostrum tnv El Say- ed-Hejali, Herman Potgieter straat 44 te Venlo; - het bouwen van een kas/wijzigen voormalige woning/vergroten school aan de Leunseweg 6 te Venray tnv St. Voortgezet Onderwijs Limburg, Postbus 143 te Sittard; - het veranderen van de berging aan de Steegse Peelweg 24 te Leu nen tnv C.E. Rutten, Steegse Pe- Iweg 24; het bouwen van een serre aan de Deurneseweg 62 te Heide tnv G.J.M. van Alst, Deurneseweg 62. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen sloopaanvragen. - het slopen van een garage en var kensstallen aan de Beekweg 44a te Venray tnv Stienstra Woningpro jectontwikkeling, Oude Linde straat I te Heerlen; het slopen van vier schuren aan de Noordsingel/Beekweg te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het slopen van een bedrijfsgebouw aan de Raadhuisstraat I a en I b te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; het slopen van pluimveestallen aan de Twistweg 14 en 12a te Vrede peel tnv H. van Deurzen, Fuik 3 te Handel. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. het bouwen dakkapel aan de Heg- gewikke I te Venray tnv E.J.E. Pel len, Heggewikke I het plaatsen van een tuinhuisje aan de Anjer 15 te Venray tnv J.H. Lit- jens, Landweertweg 6 te Venray; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Weegbree 5 te Venray tnv H. van Vugt, Weegbree 5. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze b'ouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte- Het gebied tussen Langeweg, Kempweg, Gouden Leeuw en Langstraat is op dit moment nog één van de aandachtsge bieden aan de rand van het centrum van Venray. De gemeente heeft plannen laten ontwikkelen om dit gebied op een positieve manier aan te pakken. In de plannen wordt aandacht besteed aan de ver betering van het wonen, parke ren, verkeer, groen en de inrichting van de openbare ruimte. Het winkelend publiek moet op een prettige manier kunnen winkelen en de huidige en toekomstige bewoners moeten er op rustige en aange name manier kunnen wonen. Kortom, het terrein moet voor iedereen meer kwaliteit krij gen. De gemeente Venray heeft samen met de projectontwikkelaar 3W Vastgoed de uitgangspunten voor dit plan opgesteld, dat vervolgens door het bureau Diederen-Dirrix- Van Wylyck uit Eindhoven is ver werkt tot een stedenbouwkundig plan. Aan dit plan wordt straks door vijf architecten en een omge vingsontwerper een gevarieerde en hoogwaardige invulling gegeven. Rustig wonen, prettig werken, recreëren in het groen en veilig en overdekt parkeren vlakbij het cen trum worden er evenwichtig in ondergebracht. WINKELS EN KANTOREN In de nieuwbouw van het plan is circa 2.000 m2 gereserveerd voor nieuwe winkels en kantoren. Dit wordt als vanzelfsprekend opgeno men in de nieuwe bebouwing, zoals dat nu bijvoorbeeld het geval is aan de kop van de Kempweg bij het Schouwburgplein. WONEN IN GOUDEN LEEUW Gouden Leeuw wordt een gebied waar kwalitatief wonen in het cen trum mogelijk is. Van belang zijn de aspecten rust, groen en privacy. In het gebied zijn 164 nieuwe wonin gen gepland in een gevarieerd woningaanbod. Naast 85 apparte menten komen er 79 stadswonin gen, hofwoningen, verandawonin gen en woningen waarin wonen en werken te combineren zijn. De nieuwe woonblokken liggen zo in het gebied dat hun achtertuinen grenzen aan de achtertuinen van de woningen langs de Kempweg, Langeweg en Langstraat, óroen grenst aan groen. Deze woningen krijgen allemaal een eigen voordeur op de begane grond. De bebouwing heeft over het algemeen maximaal drie tot vier woonlagen. Op de hoek Paterslaan- Langstraat is een markant apparte mentsgebouw met vier lagen gepland, dat als 'poort naar het cen trum' zal fungeren. Het ligt voor een groot deel op een bestaand grasveld. Voor het andere deel is het noodzakelijk om een gedeelte van de bestaande bebouwing te slopen. De gemeente zal hiermee zeer zorgvuldig omgaan. Een twe- de markant onderdeel van het plan is het appartementsgebouw midden in het gebied. Op de begane grond komen winkels, de tien lagen erbo ven zijn gereserveerd voor apparte menten. Bij het ontwerp van de wooncomplexen wordt extra aan dacht besteed aan de elementen groen en privacy. De groenzones zullen zodanig worden ingericht dat ze optimaal bijdragen aan een groen uitzicht en privacy. De gemeente heeft de 5 architecten ook de opdracht me- gegeven om bij het ontwerpen en situeren van de wooncomplexen rekening te houden met een opti male bezonning. PARKEREN Het bovengrondse parkeerter rein Gouden Leeuw verdwijnt. Het parkeren zal zoveel mogelijk in de parkeergarage onder de grond gebeuren, dus 'uit het zicht', maar wel vlak bij het centrum. De par keergarage krijgt een in- en uitgang aan de Langeweg. De bezoekers van het centrum kunnen hier hun auto parkeren en via een nieuw ingericht plein naar het winkelgebied lopen. Ook bewoners van de appartemen ten in het plan kunnen in de parke rgarage een plek krijgen. Het defini tieve aantal parkeerplaatsen in de parkeergarage is nog niet bepaald, maar zal tussen de 500 en 750 pla- tsen liggen. Een factor die hier van belang is, is de toenemende parke- rdruk op het centrum in de komen de jaren. INRICHTING OPENBARE RUIMTE Zoals reeds aangegeven, komt de entree van de parkeergarage aan de Langeweg. Hierdoor neemt de verkeers drukte in de Kempweg en Langstraat af. Daar wordt het een stuk rustiger. De Kempweg en Langstraat worden na het gereed komen van het project opnieuw ingericht in de stijl van straten als de Patersstraat, Leeuwstraat en Henseniusstraat. Het hele plangebied wordt auto- luw, wat betekent dat het gebied alleen met de auto toegankelijk is voor bewoners/gebruikers en voor leveranciers. Bezoekers parkeren in de ondergrondse parkeergarage. Voor de kwaliteit van het gebied is het belangrijk dat er een goed evenwicht tussen bebouwing en groen gegarandeerd is. Het open baar parkeren verdwijnt uit het zicht, het Gouden Leeuwterrein wordt nog meer dan nu een woon buurt met rustige tuinen en hofjes, een parkje en enkele aantrekkelijke pleinen. Recreëren in het groen wordt mogelijk. VERSTERKING CENTRUM Het plan is woensdag 7 november aanstaande onderwerp van gesprek in de vergadering van de commissie Stedelijke Ontwikkeling. Op dinsdag 27 november komt het aan de orde in de gemeenteraad. Beide vergade ringen worden gehouden in het gemeentehuis en zijn voor iedereen toegankelijk. De raad zal het Gouden Leeuwplan beoordelen op de kwalitatieve uitgangspunten. Indien zij tot een positief oordeel komt kan vervolgens de bestem mingsplanprocedure van start gaan. In het eerste kwartaal van het vol gend jaar vinden dan inspraakavon den plaats. Als alles volgens planning verloopt starten de bouwwerkza- mheden eind 2002. De oplevering van het project staat gepland voor begin 2006. Het geld voor dit kwali teitsproject komt voor een deel van de provincie Limburg, aangezien dit plan een noodzakelijke stap is ter versterking van het woon- en eco nomische klimaat van het Venrayse centrum. Voorwaarde is wel dat er over ongeveer een jaar met de werkzaamheden gestart moet zijn. gen bij het college van burgemeèïï en wethouders van Venray een ga n 1 tiveerd bezwaarschrift indienen wel binnen 6 weken nadat de bescl king is toegezonden of uitgereikt, u t Die termijn wordt in ieder gevj^fc acht genomen, wanneer een bezvvi irte schrift binnen 5 weken na J- ning van deze publicatie wordt ir, an, diend. Bouwvergunning verleend m Burgemeester en wethoud hebben in de afgelopen weekvo onderstaande bouwplannen bo» :ns vergunning verleend. idt - het vergroten van de woning; de Pavanestraat 29 te Venrayt J.W.H. van Ass, Pavanestraat) het verbouwen van de won se^ aan de Pioniersstraat 5 te Ys c" steyn tnv H.J.M. Michels, Ring» 39 te Ysselsteyn; ?p - het vergroten woning aan deA U ertslaan 7 te Venray tnv A.C Meijer, Alaertslaan 7; - het veranderen/vergroi .f woning aan de Puttenweg 9 ïf Ysselsteyn tnv H.W.T. Linde Puttenweg 9; - het bouwen van een dakkapel; de Muurpeper 2 te Venray tnv van de Vendel, Muurpeper 2; - het bouwen van een mach» trar opslagloods aan de Timrin oku mannsweg 122 te Ysselsteyn; asje W.P.J. Lemmens, Timmerman en weg 122; )ch - het vergroten varkensstal/mail 'eI neberging aan de Hoofdstraat l(*e te Oirio tnv W.B.C.M. Janssi Hoofdstraat 46. A Zij die menen door de afgifte een of meer van deze vergunning rechtstreeks in hun belang teip- getroffen, kunnen op grond van Algemene Wet Bestuursrecht da tegen bij het college van burgems ster en wethouders van Venray a gemotiveerd bezwaarschrift ine 121 nen en wel binnen 6 weken na dag, waarop de beschikking is toef Lj zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval jjn acht genomen, wanneer ei )P; bezwaarschrift binnen 5 weken roe dagtekening van deze publicai lei wordt ingediend. hie Sloopvergunning J* verleend Burgemeester en wethoudi hebben in de afgelopen week vo onderstaande sloopaanvragen sloo vergunning verleend. het slopen van twee agrariso jqi bedrijfsgebouwen en I sleufs aan de Groeneweg 28 te Hei tnv H.H.J. Geurts, Groenew iel 28; het slopen van een garage en vi kensstallen aan de Beekweg 1 ttr( te Venray tnv Stienstra Wonit ]a projectontwikkeling, Oude li 0|< destraat I te Heerlen. Zij die menen door de afgifte een of meer van deze vergunning mis rechtstreeks in hun belang te zij getroffen, kunnen op grond vani jjj, Algemene Wet Bestuursrecht da» m tegen bij het college van burgeme- jei ster en wethouders van Venray h an: gemotiveerd bezwaarschrift indii nen en wel binnen 6 weken nai >p dag, waarop de beschikking is toeji sg zonden of uitgereikt. "ij Die termijn wordt in ieder gevali NI acht genomen, wanneer ee bezwaarschrift binnen 5 weken: dagtekening van deze publicat njj tai wordt ingediend. Bekendmaking u bouwplannen en 0 gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders af in beginsel voornemens aan de vol Ge gende ingekomen bouwmeldinge' U bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toep» F sing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 I9.3 van de Wet op de Ruimtelijk! 1 Ordening en artikel 50, lid 4, 5 ofi fu" van de Woningwet, medewerking |lle verlenen. 13 - het bouwen van een woning!' de Ellerbecklaan 13 te Venray A.P. Mulders, Tatralaan 19 Venray; - het bouwen van 5 woningen a» de Aletta Jacobsstraat te Venra) tnv Janssen de Jong Plancoördini- tie, Postbus 131 te Son Breugel het bouwen van een |pods aand* Vredeweg 21 te Vredepeel tm H.M.M. Herpers, Vredeweg 21, J - het bouwen van een overkapt^ aan de Vingerhoedskruid lóti Venray tnv T.H.J. Litjens, Vinger hoedskruid 10; [oh: - het bouwen van een garage/car- jj,( port aan de Raadhuisstraat I9tt p Venray tnv H. de Bruyn, Leunse weg 14 te Venray; - het vergroten van de mestloois wg aan de Zandhoek 11 a te Oirlo tm L.P.W. Zanders, Zandhoek I Ie; - het veranderen van de garage aan de Kroonkruid 80 te Venray tm A.W.P. Barents, Kroonkruia 80; - het bouwen van een zeuj^ aan de Volen 7 te Heide tnv Michels, Volen 7; - het bouwen van een garage aan de Struikheide 6 te Venray tn» B.F. Duits, Struikheide 6. De op de verzoeken betrekking hei)- bende stukken liggen met ingang van 12 oktober 2001 gedurende 5^ weken voor eenieder ter inzage bij -jy afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 24