Bekendmakingen gemeente Venray r-p Het nieuwe reisdocument per I oktober a.s. woningwet wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer Goedkeuring onherroepelijk Bekendmaking Belasting verordening Extra raads vergadering Bekendmaking Goedgekeurd bestemmings plan Commissies Loting t.b.v. verkoop particuliere bouwkavels Brabander PEEL EN MAAS donderdag 27 september 2001- Pagina - a Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan vragen. - het veranderen van de woning aan de Feldberglaan 4 te Venray tnv A. Willems, Feldberglaan 4; - het bouwen van een overkapping aan de Vingerhoedskruid lÓ te Venray tnv T.H.J. Litjens, Vinger hoedskruid 10; het bouwen van een nooduitgang aan de Jan Poelsweg 12 te Yssel- steyn tnv M.A.M. Bos, Jan Poels weg 12; het bouwen van een loods aan de Vredeweg 21 te Vredepeel tnv H.M.M. Herpers, Vredeweg 21; - het renoveren bedrijf aan de Jan Poelsweg la te Ysselsteyn tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen B.V., Jan Poelsweg la; - het vergroten woning/carport aan de Begijnhofweg 2 te Heide tnv A.M.G.M. van Rens, Begijn hofweg 4; - het vergroten van de woning aan de Christoffelkruid 16 te Venray tnv H.J.G. Willems, Christoffel kruid 16; - het veranderen garage in berg ruimte aan de Clara Wichmann- straat 69 te Venray tnv A.J.G.M. Tijssen, Clara Wichmannstraat 69; - het bouwen van een loods aan de Veldstraat 21 te Merselo tnv J. Verhoeven, Veldstraat 21 - het bouwen van een loods aan de HoutkJef 12 te Venray tnv C.H.M.J. van Raaij, Houtklef 12; - het bouwen van een vleesvar kensstal aan de Teeuwenhofweg 18 te Leunen tnv Varkensbedrijf P.M.M. Cornelissen, Teeuwen hofweg 18. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethou ders van Venray ingekomen sloop aanvragen. - het slopen van een woning aan de Molennofweg 5 te Leunen tnv W.M.M. Jacobs, Vicarieweg 66 te Leunen; - het slopen van een varkensstal aan de Timmermannsweg 112 te Ysselsteyn tnv M. Kuunders, Griendtveenseweg 68 te Deur- ne; - het slopen van een opslagschuur aan de Teeuwenhofweg 18 te Leunen tnv P. Cornelissen, Teeuwenhofweg 18; - het slopen van stallen aan de Weverslo 4 te Merselo tnv P.S.M. Willems, Weverslo 4. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het wijzigen gebruik/verbouwen feestcafé aan het Schoutenstraat je 20 te Venray tnv J.F.G. van Bussel, Zilverschoon 8 te Ven ray; - het vergroten van de woning aan de Gentiaan 15 te Venray tnv J.M.P. van den Bekerom, Genti aan 15; - het vergroten van de woning aan de Langstraat 40 te Venray tnv H.C.J.M. van Houdt, Langstraat 40; - het bouwen bedrijfsgebouw (timmerfabriek) aan de Macro- weg 18 te Venray tnv Verhoeven Vastgoed B.V., Postbus 67 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders vart Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.1, 19.2. of I9.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een dakkapel aan de Walstro 2 te Venray tnv H.T.R. van Zeeland, Walstro 2; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Prins Bemhardstraat 31 te Venray tnv J.A.M. Versleijen, Prins Bemhardstraat 31 - het vergroten Basisschool "De Keg" aan de Tinnegieterstraat 6 te Venray tnv Gemeente Venray, Raadhuisstraat I te Venray; - het vergroten berging aan de Eisenhowerstraat II te Venray tnv M.J. Witzel, Eisenhower straat 11 het bouwen/vernieuwen kan toor en kantine aan de Kemp- kensberg 4 te Ysselsteyn tnv R.J.L.M. Coopmans, Kempkens- berg 4; - het vergroten van de woning aan de Meerloseweg 18 te Oirlo tnv Maatschap Voermans, Meerlose weg 18; - het bouwen van een berging aan de Tamboerijnstraat 24 te Ven ray tnv F. Theunissen, Tamboe rijnstraat 24; - het bouwen van een berging aan de Tamboerijnstraat 23 te Ven ray tnv T.G.H.M. Zegers, Tam boerijnstraat 23; - het bouwen van een woning aan de Hoenderstraat te Venray tnv P.T.A.M. Houba, Leunseweg 63 te Leunen; - het verbouwen café/zaal en woning aan de Stationsweg I47 te Venray tnv K.J.M. De La Roy, Stationsweg I47; - het vergroten van de woning aan de Christoffelkruid 16 te Venray tnv H.J.G. Willems, Christoffel kruid 16; - het bouwen van een vleesvar kensstal aan de Teeuwenhofweg 18 te Leunen tnv Varkensbedrijf P.M.H. Cornelissen, Teeuwen hofweg 18. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 28 september 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Inspraak Bij de gemeente is ingekomen een verzoek van de heer Bovee, Spralandweg 3 te Oostrum om de champignonkwekerij op het betref fende perceel te mogen slopen en daarvoor in de plaats ter plaatse De genoemde aanvragen en intrek kingen en alle op de aanvragen en intrekkingen betrekking hebbende stuk ken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overi ge werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefo nische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: Phoenix Coatings BV, Keizersveld 7IG te Venray voor een oprich tingsvergunning voor een coatingbe- drijf, gelegen aan het Keizersveld ongenummerd te Venray. P.J.M. Strijbos, Lollebeekweg 11 te Castenray voor een revisievergun ning voor een rundvee- en schapen houderij, gelegen aan de Lollebeek weg 11 te Castenray. Maatschap Philipsen-Thijssen, Deur- neseweg 116 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een pluim veehouderij, gelegen aan de Deume- seweg 116 te Ysselsteyn. Maatschap M. Pijnenborg en M. Pij nenborg-van Kempen, Timmer- mannsweg 113 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een melkrundveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg II3 te Yssel steyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milièu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van 27 september 2001 tot en met 25 oktober 2001 in het gemeentehuis. Gedu-rende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbren gen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp beschikking. Alleen degenen die beden kingen hebben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: H.J.M. Verheijen, Van Broekhuizen- straat 40 te Oostrum voor een revi sievergunning voor een varkenshou derij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Van Broekhuizenstraat 40 en 42 te Oostrum. - J.P.M. van Dijck, Hansenberg 13 te Venray voor een revisievergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Hansenberg 13 te Venray. De vergunningen worden onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 27 september 2001 tot en met 8 november 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde peri ode kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: diegenen die bedenkingen hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroep schrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs-rechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedu re die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning geheel intrekken van: P.J.H. Keysers,-Kraakse Pas 10 te Leunen voor een varkenshouderij, gelegen aan de Kraakse Pas 10 te Leunen ten behoeve van de inrich ting Bergsheiweg 30 te Weert. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage (6 weken) van 27 sep tember 2001 tot en met 8 november 2001 in het gemeentehuis. Gedurende de ter inzage periode kan bij de afdeling Bestuurs-rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsings- verzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voor zitter van de afdeling Bestuurs-recht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray, 27 september 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, G.Th. van Velzen Bestemmingsplan 'Brabander' Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat het besluit van Gedeputeerde Staten van Limburg van 7 november 2000, ken merk 2000/45454M, tot goedkeuring - met uitzondering van enkele onderde len van de plankaart- van het bestemmingsplan 'Brabander', bij uit spraak van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State van 19 september 2001, no. 2000.05845/1, onherroepelijk is geworden. Het bestemmingsplan ligt ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venrav, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten via telefoonnummer 0478-523333. Venray, 27 september 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris een woning te mogen bouwen. De kwekerij is gelegen nabij de kern Oostrum tegen agrarisch gebied met hoge landschappelijke waarden en in de nabijheid van het landgoed Geijsteren. Medewerking aan het plan leidt tot een landschappelijk duidelijke verbetering. -Bij de gemeente is ingekomen een verzoek van Alcast b.v. Horsterweg 31 te Castenray om het bedrijf te mogen verplaatsen naar het pand Horsterweg 10a te Leunen. In dat pand is thans een garagebedrijf gevestigd. In het bestemmingsplan Buitengebied zal ter plaatse een bestemming Kleine Bedrijven komen te liggen met een concrete nadere aanduiding. Alcast is een bedrijf dat kozijnen maakt uit alumi num profielen. De vestiging bete kent een goede invulling van het vrijkomende bedrijfsgebouw. Een uitbreiding is niet benodigd. Milieutechnisch en visueel zijn geen negatieve aspecten aan de orde. In overleg met bewoners en in stanties van Brukske is gekomen tot een locatiekeuze voor de bouw van een moskee in Brukske. Het gebied ten zuiden van de Foekepot is uit eindelijk aangewezen. Het trapveld je ten oosten van de tafeltennishal kan zodoende behouden blijven. De moskee zal gerealiseerd worden in een groengebied en omringd door de kerk 't Zonnelied, gymzalen en de basisschool De Foekepot. Voor het bouwplan dient een procedure als bedoeld in artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening te worden gevolgd. Ofschoon de inspraakronde in feite reeds heeft plaatsgevonden leggen wij de rele vante stukken met ingang van 28 september toch nog gedurende 14 dagen ter inzage om te voldoen aan het concrete voorschrift uit de inspraakverordening. Bij de gemeente Venray is ingekomen een verzoek van de maatschap van Dijck, De Steeg 10 te Merselo om bij het agrarisch bedrijf een 2e bedrijfswoning te mogen bouwen, gesitueerd aan het Kleindorp. De omvang en de bedrijfstak recht vaardigen een 2e bedrijfswoning. Sprake zal worden van een gekop peld agrarisch bouwblok. Op het verzoek betrekking hebbende stuk ken, waaronder de ruimtelijke onderbouwing, liggen vanaf 28 sep tember gedurende 14 dagen voor eenieder ter inzage op de afdeling publieksdiensten. Gedurende die termijn kan eenieder zijn zienswijze met betrekking tot het verzoek aan de gemeente kenbaar maken. Venray, 27 september 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Gemeente Venray Burgemeester en wethouders van Venray delen mede dat de raad van de Gemeente Venray in de vergadering van 25 septem ber 2001 heeft vastgesteld: - Verordening tot de 2e wijziging van de verordening op de heffing en invordering van Leges 2001 De verordeningen liggen kosteloos ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie locatie 2. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges eveneens bij de publieksbalie locatie 2 een afschrift van genoemde besluiten krijgen. Gemeente Venray, 25 september 2001 De gemeenteraad vergadert op maandag I oktober 2001, aanvang 19.00 uur in het gemeentehuis, Raadhuisstraat IDeze vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt; Onderdeel A: 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. Onderdeel B; 5. Vaststelling concept-opgavenprofiel van de Gemeente Venray in het kader van de Bestuurskrachtmoni tor. Onderdeel C: 6. Sluiting. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend dat bij besluit van het college van I I juni 2001 de door het college aan de sect ordirecteuren en afdelingshoofden van de gemeente Venray verleende bevoegdheden, opnieuw zijn vastge steld,, De gemandateerde bevoegdhe den zijn opgenomen in een mandaten- register. Het besluit en het daarbij behorende register liggen met ingang van I oktober 2001 voor een ieder kosteloos ter inzage op het gemeen tehuis bij de afdeling publieksdiensten, op maandag van 12.00 uur tot 20.00 uur en de overige werkdagen van 9.00 uur tot 13.00 uur. Venray, 19 september 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester P.M.H. Lucassen, secretaris Vanaf I oktober a.s. gelden er nieuwe regels voor paspoorten en identiteitskaarten. Zo moet u voor taan een aantal dagen wachten op een nieuw reisdocument. Bovendien gelden er andere regels voor het bijschrijven van kinderen. Even wachten Paspoorten en identiteitskaarten worden (voor een betere beveili ging) vanaf I oktober op een cen trale plaats in ons land gemaakt. U krijgt uw nieuwe reisdocument daarom niet meteen mee. Na I week kunt u het komen ophalen. Wat heeft u nodig? Een nieuw reisdocument moet u persoonlijk aanvragen. U moet daarvoor uw huidige reisdocument meenemen en één recente pasfoto van goede kwaliteit. Deze foto moet recht van voren zijn geno men, dus niet van opzij. Kinderen tot 18 jaar die een paspoort willen aanvragen, hebben schriftelijke toe stemming nodig van beide ouders (of degene die het gezag over het kind heeft). Hetzelfde geldt voor kinderen tot twaalf jaar die een identiteitskaart willen aanvragen. Kinderen bijschrijven Kinderen van elke leeftijd mogen een eigen paspoort hebben. Tot en met 15 jaar kunt u ze als ouder ook laten bijschrijven in uw eigen pas poort. Om de identiteit van kinde ren beter te kunnen controleren, dient u in het vervolg bij het aanvra gen van een bijschrijving uw kind en een pasfoto van het kind mee te nemen. Daarnaast blijft schriftelijke toestemming van de andere ouder (ook als uw kind in het huidige pas poort staat!) en een legitimatiebe wijs van de andere ouder vereist. Kinderen bijschrijven? Even wach ten... Ook voor bijschrijven van kin deren geldt voortaan een wachttijd van I week. Het kind hoeft niet mee om het paspoort (met bij schrijving) af te halen. Voor sommige landen moeten kinderen al op jongere leeftijd een eigen paspoort hebben. Uw reisbu reau kan u daar meer over vertel len. Spoedprocedure U kunt een beroep doen op een spoedprocedure voor een nieuw document of het bijschrijven van uw kinderen. Indien u het docu ment vóór 13.00 uur aanvraagt dan is het de eerstvolgende werkdag klaar. Aan deze procedure zijn extra kosten verbonden. In de eerste week van oktober kunt u geen gebruik maken van deze spoedprocedure. Oude document kwijt? Is uw paspoort of identiteitsbe wijs gestolen of bent u deze kwijt, dan dient u dat aan te geven bij de politie. Die maakt dan een proces verbaal op. Dit heeft u nodig om een nieuw reisdocument aan te vra gen. Afhalen documenten Bij de indiening van het verzoek krijgt u van ons een ontvangstbe wijs, met vermelding wanneer u terecht kunt voor het afhalen. Ook krijgt u het eventuele huidige docu ment retour. Dit document dient u wel mee te brengen bij het afhalen. Het afhalen dient u persoonlijk te doen. Aanschrijven In de maand voorafgaand aan de einddatum van uw huidige docu ment krijgt u van ons een herinne ring. Met een uitvoerige toelichting hoe u aan een nieuw document kunt komen. Prijzen nieuw document. Paspoort f 73,55 33,37 Nederlandse identiteitskaart f 59,20 26,87 Bijschrijven kind (bij aanvraag paspoort) f 15,00 6.81 Bijschrijven kind (in bestaand f 35,00 f53,35 ISJ iift 24,1 te kost afdeli Pal paspoort) Administratie kosten na vermissing Spoedprocedure dubbele van het document Openstelling Het gemeentehuis, Publieksdiensten is geopend op: maandag van 12.00 tot 20.00 uur dinsdag tot en met vrijdag van 5, - tot 13.00 uur. Ten behoeve van het bijschrijv van kinderen en het aanvragen een eigen document kunt u, nau fonische afspraak terecht woensdagmiddag. Zodra u krijgt u van ons het tijdstip dft waarop u terecht kunt. Deze telefonische afspraak kurv, maken via ons telefoonnummi ij, 0478-523333. 58( Wij hopen op deze manier tej Tel moet te komen aan de ext inspanning die nodig is om voorn H kind een document te verkrijg Via de telefonische afspraak voo im komt u ook wachttijd. Goed om te weten Een geldig reisdocument is noó om te reizen in het buitenlands jrl om u te legitimeren. Het is niettcs col gestaan om in het buitenland ten Ca: zen met een verlopen paspoort! 58! identiteitskaart. Een reisdocume Tel blijft vijf jaar geldig. Houdt u er wel rekening mee bepaalde landen aanvullende afwijkende eisen kunnen stelle De; Het is raadzaam bij het reisburej p of het consulaat van het te bezoe ken land te informeren. Het reisdocument blijft eigenda van de Nederlandse staat. U hei i'6 het in bruikleen. Gooit u het doe ft' ment na afloop van de termijn noo d's weg. Vraag een nieuw aan of levi het bij ons in. Meer informatie. U kunt ons altijd even belle r! 523333. - 20 ler re g bij i dal Bestemmingsplan Franciscanenpark Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van 11 september 2001, RRN, nr. 2001 /40479, het door de gemeente raad van Venray op 30 januari 2001 vastgestelde bestemmingsplan 'Francis canenpark geheel hebben goedge keurd. Het besluit van Gede puteerde Staten en het goedgekeurde bestemmingsplan liggen van vrijdag 28 september 2001 tot en met donderdag 25 oktober 2001 voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten via telefoonnummer (0478) 52 33 33. Binnen de genoemde termijn kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeu ring beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Dit beroep kan worden ingesteld dóór degene, die zich tijdig met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten heeft gewend, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Het besluit van Gedeputeer de Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroep stermijn. Indien binnen de beroepster mijn een verzoek om voorlopige voor ziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van'de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 27 september 2001. Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester, dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Welzijn De commissie Welzijn vergadert op woensdag 03.10 a.s. om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt: 1Opening en vaststelling agenda 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Verslag commissievergadering d.d. 6.6.2001 Spreekrecht publiek Begroting Gei 0 Jemeente Venray 2002 6. Nota "Halfjaars-rapportage 2001 Synthese" 7. Ter kennisname: Nota: "Tijde lijke bovenwijkse tienerdisco 12 t/m 15 jaar"; Nota; "Halt-afdoe ning voor matige spijbelaars"; Nota: "Voortzetting project ouderenadviseur"; Nota: "Meer jaren budgetsubsidie Stg. Cen trum voor ouderen de Kemp haan 2002-2004"; "Overzicht bestedingen participatiebudget" 8. Rondvraag 9. Sluiting Stedelijke Ontwikkeling De commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woens dag 03.10 a.s. om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Toelichting fenomeen planscha- de. 4. Ingekomen stukken (ter kennis name). a. Overzicht grondver- kopen. b. Nota 'Nadere eisen en vrijstellingen t.b.v. de tweede uit gifte Laagheide', c. Accountants verklaring verslag 2000 Besluit woninggebonden subsidies, d. Nota 'Luchthaven Weeze Laarb- ruch'. e. Beantwoording brief Op I november 2001 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan 39 particuliere bouw kavels, gelegen in het bestemmings plan Brabander verkocht gaan wor den. De kavels variëren in grootte tussen minimaal circa 450 m2 en maximaal circa 805 m2 (ten behoe ve van de bouw van vrijstaande woningen). De grondprijs voor het plan Brabander bedraagt dit jaar 340,- per m2, exclusief 19% B.T.W. De bouwkavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; mitsdien is de koper verplicht de woning gedurende één jaar na de voltooiing ervan zelf (met eventuele gezinsleden) te bewonen. Per echt paar c.q. paar van (samenwonende) partners kan slechts één persoon Inschrijven. Inschrijving voor deze loting is mogelijk vanaf 27 septem ber 2001 tot uiterlijk 26 oktober 2001 om 12.00 uur bij de Publieksdiensten van de gemeente Venray. Als inschrijfgeld wordt een bedrag van ƒ119,- gehanteerd. Dit bedrag wordt noch terugbetaald noch verrekend. Het inschrijfgeld kunt u contant voldoen of overma ken op ons bankrekeningnummer 28.50.08.757 bij de Bank voor Nederlandse Gemeenten in Den Haag onder vermelding van 'inschrijfgeld Brabander (naam)'. Zowel uw volledig ingevuld inschrijfformulier als het inschrijfgeld dienen vóór 26 oktober 12.00 uur a.s. door ons ontvangen te zijn. Indien beide ontvangen zijn, ontvangt u een informatiepakket alsmede een bevestiging van uw inschrijving. Uiteraard kunt u, voordat u zich inschrijft voor de loting, het genoemde informatiepakket bij de afdeling Publieksdiensten inzien. De loting wordt verricht door het notariaat van Venray. Voor meer informatie kunt u terecht bij de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Deze afdeling is tevens bereikbaar onder tel.nr. 0478-523333. Burgemeester en wethouders van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester P.M.H. Lucassen, secretaris are dorpsraad Oirlo m.b.t. bedij venterrein Smakterheide III. Vei Beantwoording brief De We del. Tel 5. Vaststelling verslag vergader/ [cr; d.d. 5 september 2001 6. Raadsvoorstel tot aankoop par Leunseweg 8/10 van de heer e ft) mevrouw Swaghoven-Zegei t.b.v. de herinrichting van terrein bij het Raaylandcollege, Raadsvoorstel tot vaststel "Algemene Grondverkoopvoa waarden Venray 2001 Raadsvoorstel tot vaststellij "Intentieovereenkomst Brabai der". Raadsvoorstel tot ongegrond verklaren bezwaarschrift tege jj het voorbereidingsbesluit tb.i 09 de uitbreiding van een maneg gra aan de Buntweg 12 te Ysselsteyr obi 10. Raadsvoorstel delegatiebeslti iete artikel 19 lid I WRO m.b.t i vestiging van een lokale mestvef werkingsinstallatie a/d Steegs Peel weg te Ysselsteyn. I IRaadsvoorstel delegatiebesluit artikel 19 lid I WRO m.b.t' uitbreiding van een mestverwe On kingsinstallatie a/d Ysselsteyn» weg 25 te Ysselsteyn. 12. Begroting 2002. 13. Lijst aandachtspunten. 14. Rondvraag. 15. Sluiting. 7. 8. 9. I* ver ege. M*1 :e Jij' Hei de, doe fel da Cultuur, Onderwijs en Sport De commissie Cliltllf Onderwijs en Sport vergadert 0 donderdag 04.10 a.s. om 19.00 uit telt in het gemeentehuis te Venray Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt: 1Opening, vaststellen van de ag» da en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. Ho Ingekomen stukken: Nota luatie plaatsing 12 lokalen bij de diverse basisscholen". Subsidie verzoek tennisvereniging Yssel steyn. 4. Vaststellen van het verslag van J= vergadering van 5 juli 2001. 5. Gewestaangelegenheden: ge 6. Begroting 2002. 7. Rondvraag en sluiting. Sociale Zaken, Werkgelegenheids- voorziening en Volksgezondheid De commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheidsvoorziening Volksgezondheid vergadert op don derdag 04.10 a.s. om 19.00 uur het gemeentehuis te Venra Belangstellenden zijn van harte kom. De agenda luidt: IOpening, vaststellen van de agen da en mededelingen. Eva Wl 5» 2. Spreekrecht publiek. 3. Verslag van de commissie d.d. september 2001 4. Ingekomen stukken: Jaarverslag NLW-bedrijven. Brief Samen werking Venray inzake lidmaat schap Commissie SWV. 5. Productbegroting Venray 2002. 6. Externe verzelfstandiging NLW- bedrijven. 7. Stand van zaken Collectief Vraag afhankelijk Vervoer Peel en Maas regio. 8. FNV-onderzoek "Gemeente wees minimaal sociaal 2000". 9. Borgstelling Stg. Verplegen Verzorgen Noord-Limburg. 10. Rondvraag.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 24