M loop op koopzondag ook eens bij ons binnen. Wij houden weliswaar geen modeshowmaar voor een goed boekhobby-artikelen lectuur, wenskaarten etc. Profiteer van onze leuke aanbiedingen r y 1 Wat gebeurt er als U niet adverteert Niets! munckhof CCES wan den Vele speciale teestaanbiedingen Zeker komen!!! SKVNL Noord-Limburg TUINCENTRUM De inden vo.F. O CAR WASH GRATIS voor al het reinigen van uw kleding en gordijnen Stomerij Claessens SKVNL Noord-Limburg bw boek- en kantoorboekhandel grotestraat 68 - venray - tel. 0478-582727 www.vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS gr donderdag 27 september 200.1 - Paging. Komt u gezellig met ons een glaasje drinken en een kijkje nemen in onze geheel gerenoveerde showroom. Uw complete woninginrichting van Hout Janssen T.o. de molen in Liessel Tekenen en schilderen voor kinderen (vanaf 6 jaar). Docent: Marlies van Zeben Hou je van tekenen en schilderen? En vind je het leuk om nieuwe din gen te ontdekken en te leren? Ben je nieuwsgierig en een tikje eigen wijs? In deze cursus (drie leeftijdsgroepen) ga je werken vanuit zeer afwisselende opdrachten en allerlei materialen en technieken. Je leert tekenen naar de werkelijkheid (stilleven, model, natuur), maar ook van uit je fantasie. Een verhaal, een gebeurtenis, foto's of plaatjes, een lied of muziek; Alles kan een uitgangspunt zijn voor een opdracht. En natuur lijk kijken naar het werk van eikaar en dat van andere kunstenaars. De nadruk ligt op het verdiepen van de waarneming, de fantasie en het uit beeldingsvermogen. Kijken, ontdekken, fantaseren en experimenteren zijn minstens even belangrijk als het eindresultaat. Door de grote afwis seling zal de cursus voor iedereen boeiend zijn. Materialen zijn bij de cursusprijs inbegrepen. Er zijn nog enkele plaatsen op de teken- en schildercursussen voor kin deren. Op maandag 15.45 -17.50 uur (6 t/m 9 jaar) en op donderd 17.15 -18.45 uur (vanaf 12 jaar) Inlichtingen en informatie: Kunstencentrum Heuvelstraat 4a Venray 0478-582995 HOVENIERSBEDRIJF TUINARCHITEKTUL AANLEG ONDERHOUD De erkend hovenier kan u bijstaan met: tuinadvies tuinontwerp tuinaanleg tuinrenovatie tuinonderhoud. Daarom kiest U voor een erkend hovenier! Langstraat 142 Deurne HOVENIER Tel. 0493-323133 Fax 0493-3230-29 VAN GERVEN VENRAY Raadhuisstraat 30 5801 MA Venray I Telefoon 0478 581803 uw 1 koloms geboorte- of Rouw advertentie in PEEL EN MAAS indien u uw kaarten heeft laten drukken bij van den munckhof grotestraat 68 venray telefoon 0478- 582727 tweekoloms advertentie halve prijs het juiste adres: Merseloseweg 88, Venray, tel. 582471 Van Leeuwen Champignonkwekerij Swolgen B V is een grote champignonkwekerij die zelf haar producten direct afzet naar de supermarkten, groothandel en horeca. Voor onze kwekerij zijn wij voor direct op zoek naar: Champignonpluksters (variabele tijden oplopend tot 38 uur per week) Graag nodigen wij ook huisvrouwen uit die alleen tijdens de schooltijd van de kinderen zouden willen werken, te solliciteren. Op ons bedrijf kunnen we de mensen flexibel inzetten. Wij bieden: Flexibelen werkdagen een informele werksfeer een prima salaris (CAO Paddestoelen) prima secundaire arbeidsvoorwaarden een vaste aanstelling Informeer eens vrijblijvend of kom eens langs om te kijken wat wij te bieden hebben. Vraag naar Greet van Leeuwen. Ons adres is: Mgr. Aertsstraat 49 5866 BG Swolgen Tel. 077-4637500 Heb je plannen om naar de kunstacademie te gaan volgt ons 't voorbereidend academisch jaar, kom dan op vrijdat avond 28 september van 18.00 t/m 22.00 uur. Oriëntatie Academie Beeldende Kunsten Docent: Gies Backes Dit is in eerste instantie een cursus voor iedereen die een beeldent opleiding wil gaan volgen na het eindexamen. Maar je hoeft niet in je laatste schooljaar te zitten, hoe eerder je begint, hoe beter, gen voor het toelatingsexamen is niet gemakkelijk. En vanwege een maximale studieduur van 4 jaar wordt er steeds meer van de kandi daat verwacht. Om door de selectie te komen is een zekere basis grammatica verreist, je moet kunnen laten zien dat je aanleg hebte gemotiveerd bent. In de cursus gaan we uit van basistechnieken vai het tekenen, schilderen en ruimtelijke vormgeving, maar ook theoret sche vorming. Zo ontwikkel je beeldende aanleg en visie. Bovendie geeft deze cursus de gelegenheid om voor jezelf te bepalen of een opleiding aan een kunstacademie wel de juiste keuze is. Het progra ma voor deze cursus bestaat uit vier onderdelen: 2 dimensionale vormgeving 3 dimensionale vormgeving gemengde media kunst en cultuurbeschouwing Door materiaal- en vormstudies in de verschillende disciplines kome alle basiselementen aan bod die belangrijk zijn voor de persoonlijke artistieke ontwikkeling. Er vinden regelmatig werkbesprekingen tussen docent en cursist. Twee maal pér jaar is er een klassikale ev« luatie met gastdocenten. Tijdens de cursus zullen een aantal gastdi centen lessen verzorgen vanuit hun eigen discipline. In de loop van cursus wordt een collectie werk opgebouwd, die meegenomen kan worden naar het toelatingsexamen van het kunstvakonderwijs, ledei jaar wordt er een informatieavond georganiseerd waarbij oud-cursis ten te gast zijn om iets te vertellen over hun ervaringen op de divei opleidingen. De afgelopen jaren werden cursisten aangenomen op diverse academies in Maastricht, Arhem, Amsterdam, Breda, Ensc' de, Eindhoven, Den Haag, Den Bosch en Rotterdam. Ook voor de leraren- en andere creatieve opleidingen is deze cursus een steun in| de rug op weg naar het toelatingsexamen. Informatie en inlichtingen: Heuvelstraat 4a, tel. 582995 bij de boekhandel bent u goed uit van den munckhof b.v. grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 Zaterdag 10 novembe schouwburg venray tb: Paolo Conté treedt slechts drie keer opij^0 Nederland, twee optredens worden gegeven in Carré in Amsterdam, het deriÉP optreden vindt plaats in de schouwburg vap< Venray. Voor deze voorstelling zijn een beperkt aan tal kaarten in de vrije verkoop beschikbaar. De prijs bedraagt fl. 200.- per kaart incl. feestelijke nazit (borrel en buffet) Kaarten zijn vanaf 1 oktober verkrijgbaar aan de kassa van de Schouwburg in Venray Schouwburgplein 1 5801 BV Venray tel. 0478-530999. Irita: n E nra; Deze unieke voorstelling vindt plaats in het kader van het 10-jarig bestaan van de stichting Bedrijf Cultuur Venray e.o. gel: nra' nra; nra' 'ro; seis Imel Be 228

Peel en Maas | 2001 | | pagina 18