Het nieuwe reisdocumen per I oktober Confetti woningwet I wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer Raads vergadering Praktijk oefendag Uitvoeringsinformatieavond Paterslaan-Henseniusstraat Alleen bladeren bladkorveik KB O Jumpers'76 Succesvolle Gildedag 'Thuis is een onderneming' Filmkring Venray TV Ysselstei PEEL EN MAAS donderdag 20 september 2001- Pagi Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van een carport /ber ging/garage aan de Westsingel 17 te Venray tnv M. Stoks, Westsingel 17; - het bouwen van een bedrijfspand aan het Keizersveld te Venray tnv Entertainment Club, Zand straat 95e te Beneden-Leeuwen; - het bouwen van een dakkapel aan het Nieuweind 20 te Venray tnv M.S.J.M. Driessen, Nieu weind 20; - het bouwen van een carport aan de Mgr. Hanssenstraat 20 te Oostrum tnv Kerkbestuur O.L. Vrouw Geboorte, p/a Buitenhof 8; - het bouwen van een woning aan de Molenhofweg 5 te Leunen tnv W.M.M. Jacobs, Vicarieweg 66; Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen sloopaanvra gen. - het slopen van een varkensstal aan de Overbroekseweg 3 te Leunen tnv Maatschap Claes- sens, Overbroekseweg 3; - het slopen van een woning aan de Molenhofweg 5 te Leunen tnv W.M.M. Jacobs, Vicarieweg Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuisje aan de St. Antoniusveldweg 30 te Venray tnv H.A.J.M. Emmen en P.A. Colin, St. Antoniusveldweg 30; - het bouwen van een dakkapel aan de Walstro 4 te Venray tnv R.H.M. Verbeek, Walstro 4; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het vergroten van de woning aan het Penningkruid 48 te Ven ray tnv M.A.G. Philipsen, Pen ningkruid 48; - het vergroten van de woning aan de Wilhelmina Sangersstraat 69 te Venray tnv M.T.W. van Kempen, Huider 4 te Vierlings beek; - het bouwen van een tuinhuis aan de Castelostraat 18 te Casten- ray tnv W.PJ. Classens, Caste lostraat 18; - het vernieuwen van de garage aan de Heidse Peelweg 15 te Ysselsteyn tnv C.J. Hendrix, Heidse Peelweg 15; - het bouwen van een machineber ging aan de Moostdijk 2 te Ysselsteyn tnv J.J. Gevers, Moostdijk 2; - het vergroten van de woning aan De Boog 17 te Venray tnv A.L.A.G. van Haren, De Boog 17; - het bouwen van een serre aan de Vollenbergstraat 6 te Venray tnv H.G. Meijer, Vollenbergstraat - het bouwen van een urnenmuur aan de Matthiasstraat 2 te Castenray tnv Kerkbestuur Matthiaskerk, Castenrayseweg 54; - het bouwen van een woning aan de Lavendelheide 17 te Venray tnv M. Ramnatsing, p/a Bisschop straat 18 te Oldenzaal; - het bouwen van een tuindersloods aan de Lorbaan 2 te Veulen tnv J.G.P. Reintjes, Lorbaan 2; - het vergroten van de woning aan de Julianasingel 51 te Venray tnv A.H.M. Creemers, Julianasingel 51; - het bouwen van een dakkapel aan de Lavendelheide 20 te Ven ray tnv A.C.A. van de Pas, Hei kampweg 10 te Geysteren; - het vergroten van de woning aan de Sarabandestraat 5 te Venray tnv T.J.C.M. Kengen, Sarabande straat 5; - het vergroten van de woning aan de Mina Krusemanstraat 17 te Venray tnv E.M.M. Vernooij, Mina Krusemanstraat 17; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvraag sloop vergunning verleend. - het slopen van varkensstallen aan de Kraakse Pas 10 te Leunen tnv RJ.H. Keijsers, Kraakse Pas 10; Zij die menen door de afgifte van deze vergunning rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het bouwen van bedrijfsruimte aan de Energieweg 24 te Venray tnv Boom Transport B.V., Ven- nootstraat 5; - het bouwen van een dakkapel aan de Coppelenberg 23 te Mer- selo tnv M.J.H. Emonts, Coppe lenberg 23; - het bouwen van een woning aan de Ghünenbeek 16 te Oostrum tnv W. van Enckevort, Randenra- de 44; - het bouwen van een dakkapel aan het Grootdorp te Merselo tnv H.M.PJ. Bonants- Hendriks, Haag 42; - het plaatsen van een zendmast aan het Grootdorp 68 te Merselo tnv Telfort Mobiel B.V., Postbus 23079 te Amsterdam; - het bouwen van een schuur aan de St. Catharinastraat 15a te Leunen tnv M.H.A. Baltissen, St. Catharinastraat 15a; - het bouwen van twee dakkapellen aan de Stationsweg 71 te Ven ray tnv R.E. Geschiere, Stations weg 71 De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 21 september 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 20 september 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Wet milieubeheer De genoemde aanvragen en meldin gen en alle op de aanvragen en mel dingen en intrekkingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefo nische afspraak (0478-523630 tus sen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan; - Van Rattingen BV, Henri Dunant- straat 37 te Oostrum voor een revisievergunning voor het uit breiden/wijzigen van een grond-, water- en wegenbouwbedrijf met machinestalling en machine onderhoud, grondverzet-, bes tratings- en kraanverhuurbedrijf, gelegen aan de Henri Dunant- straat 37 te Oostrum. - R.J.M. Janssen, Peelweg 19 te Yssel steyn voor een revisievergunning voor een pluimveehouderij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Peelweg 19 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 20 september 2001 tot en met 18 oktober 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in stkat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Het ontwerp van het besluit verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunnin gen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van: - J.J. Berkers, Timmermannsweg 68 te Ysselsteyn voor het gedeelte lijk intrekken van de milieuver gunning voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Timmer mannsweg 68 te Ysselsteyn ten behoeve van Vredeweg 2a te Vredepeel. - P.F.G.M. Hesselmans, Deurneseweg 148 te Ysselstevn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een melk- rundvee- en vleesvarkenshoude- rij, gelegen aan de Deurnese weg 148 te Ysselsteyn ten behoeve van Vredeweg 2a te Vredepeel. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 20 september 2001 tot en met 4 oktober 2001 in het gemeentehuis. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge beden kingen of een mondelinge gedachte wisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn bin nengekomen van: - Entertainment Club, Zandstraat 95e te Beneden-Leeuwen voor het oprichting van een inrichting ingevolge het Besluit opslag en transportbedrijven milieubeheer, aan net Keizersveld ong te Venray. - Euromail, Keizersveld 44 te Venray voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrij- ven milieubeheer, aan het Kei zersveld 44 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 20 september 2001 tot en met 4 oktober 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 20 september 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. De gemeenteraad vergadert op dinsdag 25 september 2001, aan vang 19.00 uur in het gemeentehuis, Raadhuisstraat IDeze vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda is als volgt: Onderdeel A: 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare ver gadering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 28 augustus 2001 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B. 7. Aanbieding productbegroting 2002. 8. Overzicht projecten in deze collegeperiode. 9. Verkoop grond aan 3W Vastgoed ten behoeve van de PDV in bestemmingsplan De Hulst. 10. Diftar, discussie-nota variabel tarief per lediging. I IDelegatiebesluit met betrek king tot artikel 19, lid I, met betrekking tot het veranderen en vergroten van het recreatief bedrijf aan de Deurqeseweg te Ysselsteyn. 12. Verzoek om planschade ex artikel 49 Wet op de Ruimtelijke Ordening van de heer J.E.M. v. Meyel, Wilhelminastraat I te Venray. 13. Gemeentelijk communicatie-, promotie- en acquisitieplan bedrij ven. Onderdeel C: 14. Aankoop grond van de heer A. Classens ten behoeve van de uit breiding sportpark Oirlo. 15. Wijziging legesverordening 2001 in verband met invoering van de nieuwe afgifte van reisdocumen ten per I oktober 2001 16. Deelname promotiemagazine "Fanray". 17. Vooronderzoek kandidaatstel ling Floriade 2012. 18. Gewestrekening 2000. 19. Ongegrond verklaring bezwaarschriften tegen het geves tigde voorkeursrecht in het gebied zuidelijk van de Deurneseweg.ing. De politie, brandweer en ambu lancediensten van Venray en Horst houden op donderdag 20 septem ber een praktijk oefendag. Tussen 13.00 en 22.00 uur wor den zo natuurgetrouw mogelijk een aantal situaties nagebootst waarop de hulpverleners moeten reageren. Dit kan mogelijk tot enige over last leiden. El Vanaf I oktober a.s. gelden er nieuwe regels voor paspoorten en identiteitskaarten. Zo moet u voor taan een aantal dagen wachten op een nieuw reisdocument. Bovendien gelden er andere regels voor het bijschrijven van kinderen. Even wachten. Paspoorten en identiteitskaarten worden (voor een betere beveili ging) vanaf I oktober op een cen trale plaats in ons land gemaakt. U krijgt uw nieuwe reisdocument daarom niet meteen mee. Na I week kunt u het komen ophalen. Wat heeft u nodig? Een nieuw reisdocument moet u persoonlijk aanvragen. U moet daarvoor uw huidige reisdocument meenemen en één recente pasfoto van goede kwaliteit. Deze foto moet recht van voren zijn genomen, dus niet van opzij. Kinderen tot 18 jaar die een paspoort willen aanvra gen, hebben schriftelijke toestem ming nodig van beide ouders (of degene die het gezag over het kind heeft). Hetzelfde geldt voor kinde ren tot twaalf jaar die een identi teitskaart willen aanvragen. Kinderen bijschrijven. Kinderen van elke leeftijd mogen een eigen paspoort hebben. Tot en met 15 jaar kunt u ze als ouder ook laten bijschrijven in uw eigen pas poort. Óm de identiteit van kinde ren beter te kunnen controleren, dient u in het vervolg bij het aanvra gen van een bijschrijving uw kind en een pasfoto van het kind mee te nemen. Daarnaast blijft schriftelijke toestemming van de andere ouder (ook als uw kind in het huidige pas poort staat!) en een legitimatiebe wijs van de andere ouder vereist Kinderen bijschrijven? Even wach ten... Ook voor bijschrijven van kin deren geldt voortaan een wachttijd van I week. Het kind hoeft niet mee om het paspoort (met bij schrijving) af te halen. Voor sommige landen moeten kinderen al op jongere leeftijd een eigen paspoort hebben. Uw reisbu reau kan u daar meer over vertel len. Spoedprocedure. U kunt een beroep doen op een spoedprocedure voor een nieuw document of het bijschrijven van uw kinderen. Indien u het document vóór 13.00 uur aanvraagt dan is het de eerstvolgende werkdag klaar. Aan deze procedure zijn extra kos ten verbonden. In de eerste week van oktober kunt u geen gebruik maken van deze spoedprocedure. Oude document kwijt? Is uw paspoort of identiteitsbe wijs gestolen of bent u deze kwijt, dan dient u dat aan te geven bij de politie. Die maakt dan een proces verbaal op. Dit heeft u nodig om een nieuw reisdocument aan te vra gen. Afhalen documenten. Bij de indiening van het verzoek krijgt u van ons een ontvangstbe wijs, met vermelding wanneer u terecht kunt voor het afhalen. Ook krijgt u het eventuele huidige docu ment retour. Dit document dient u wel mee te brengen bij het afhalen. Het afhalen dient u persoonlijk te doen. Aanschrijven. In de maand voorafgaand aan de einddatum van uw huidige docu ment krijgt van ons een herinne ring. Met een uitvoerige toelichting hoe u aan een nieuw document kunt komen. Prijzen nieuw document. Paspoort f 73,55 33,37 Nederlandse identiteitskaartf 59,20 26,87 Bijschrijven kind (bij aanvraag pas poort) f 15,00 6.81 Bijschrijven kind (in bestaand pas poort) f 35,00 15,88 Administratiekosten na vermissing f53,35 24,21 Spoedproceduredubbele kosten van het document Openstelling. Het gemeentehuis, afdeling Publieksdiensten is geopend op: maandag van 12.00 tot 20.00 uur; dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Ten behoeve van het bijschrijven van kinderen en het aanvragen van een eigen document kunt u, na telefonische afspraak Op woensdag 26 september a.s. wordt er een uitvoeringsinformatie avond omtrent de herinrichting Paterslaan-Henseniusstraat zuid gehouden in het gemeentehuis te Venray, aanvang 19.00 uur. Er zal onder meer wor den ingegaan op de te treffen uitvoeringsplanning en de te treffen ver keersmaatregelen. Medewerkers van de gemeente Venray zullen het geheel presenteren. Betreffende tekeningen liggen vanaf vrijdag 21 september a.s. ter inzage bij de publieksbalie 2 van het gemeentehuis. terecht op woensdagmiddag, u belt krijgt u van ons het i door waarop u terecht kunt Deze telefonische afspraak» iw' maken via ons telefoonnu» 0478-523333. Wij hopen oMgl manier tegemoet te komen; att extra inspanning die nodig i voor uw kind een document^ krijgen. Via de telefonische afs (II voorkomt u ook wachttijd. Goed om te w? Een geldig reisdocument is om te reizen in het buitenljj om u te legitimeren. Het is me gestaan om in het buitenland; zen met een verlopen paspoi a' identiteitskaart. Een reisdocuSjf blijft vijf jaar geldig. Houdt ue L', rekening mee dat bepaalde Ij ei(j, aanvullende of afwijkende kunnen stellen. Het is raadzi )\i het reisbureau of het consular het te bezoeken land te infom |a. Het reisdocument blijft eiget van de Nederlandse staat. U het in bruikleen. Gooit u heti ment na afloop van de termijn weg. Vraag een nieuw aan het bij ons in. Meer inform jj£ U kunt ons altijd even b en 523333. fck, CS ii Her en der in de genu ili Venray komen dit najaar ruin iev bladkorven te staan, waarinb 'et ners de overlast veroorzakend deren kunnen deponeren. De korven worden dool^ Gemeente regelmatig geleegd, Regelmatig komen verzoete f. nen van inwoners die ook 'J zo'n korf in de buurt willen Ik !°ré Omdat alle 275 korven reeds deeld zijn op ervaringen in \TI gaande jaren is het helaas niet r mogelijk om nieuwe verzoefe honoreren. De korven zijn niet bedot! inzamelplaats voor tuinafval ol ig gft-afval. Ook niet voor bla: uit uw eigen tuin, dat kunt ui ee[ weken in uw groene container cni geven aan de nuisvuilophaaldie brengen naar het milieust Treft de gemeente tuin- of gfi aan dan haalt zij de bladkorfi In overleg met het wijkplatfo besloten om alle bladkorven Brukske te plaatsen op de di rondwegen. Dit betekent dus geen korven in de overige si geplaatst zullen worden. Voor informatie over de los van de overige bladkorven ki [Z contact opnemen Publieksdiensten, telefoon 523 Wi Nf M Iedere zondag van 10.00 tot 12.30 uur bestaat de mogelijkheid om kof fie te drinken in De Kemphaan. Ook niet -leden zijn van harte welkom. Dé volgende activiteiten staan op het programma: 3 oktober kienen, 17 oktober wandelen, 18 oktober eurovoorlichting, 25 oktober najaars ledenvergadering en 26 oktober inf omarkt Ouderen en techniek. Op 1 oktober start de cursus Kijk op kunst. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Aanmelding bij K. Holla tele foon: 0478-583472. De voorbereidingen voor het sei zoen 2001/2002 zijn in volle gang. Op heren 2 na zijn alle teams inten sief bezig met de voorbereiding voor het komende seizoen. Willen de trainers en coaches die nog spe- lerskaarten in hun bezit hebben deze inleveren bij het secretariaat voor 22 september. Voor het coachen van Kadetten 1 en 2 is het bestuur nog dringend op zoek naar kandidatèn. Ook ouders zijn hiervoor welkom. Informatie bij Balder Lamers of Kees Spjtters. Afgelopen week is het meisjes junioren team opgege ven voor de competitie. Er is hoop om ook nog een damesteam op te kunnen geven maar dan moeten er nog echt (minimaal) twee dames bij. Weet je in je kennissenkring nog dames die graag willen basketbal len, neem ze dan eens mee naar een training of laat ze contact opnemen met het secretariaat. Basketballvereniging Wizards uit Helmond organiseert 23 september een demonstratiewedstrijd tussen de damesteams van Quo Vadis (promo tiedivisie) en BV Leiderdorp (eredi visie). Een goede mogelijkheid om eens kennis te maken met dames basketball op niveau. De wedstrijd begint om 14.00 in de Vekahal. Het schema van de competitie 2001/2002 is binnen. De trainers/coaches zullen dit voor hun team zo spoedig mogelijk krijgen om het daarna te verspreiden via een teamboek. Let op, de praktijk is dat er de komende weken vele wijzigin gen zullen komen, iedereen zal zo goed mogelijk op de hoogte gehou den worden. Hiervoor is het natuur lijk wel nodig dat je komt trainen. De wedstrijden van de meisjes juni oren zijn nog niet binnen. De nieu we datum voor de ledenvergadering is 28 september om 20.45 in de Wissel (tegenover de Wetteling). Natuurlijk zijn de ouders van de jeugdleden hiervoor welkom. Voor het St. Theobaldusgilde is de gildedag in Maashees succesvol ver lopen. Niet minder dan zeven prij zen werden behaald, die bestonden uit zeven zilveren schilden. De schutters behaalden de volgen de prijzen: viertal eerste prijs; kam pioen: Sjef v.d. Hoogenhof 2e prijs; personeel: "Sjef v.d. Hoogenhof 3e prijs; vendeliers: Björn Comelissen le prijs cat. jeugd tot 16 jaar; Michael de Wit eerste prijs klasse B met promotie naar klasse A. kring koning werd Herman Kroef. In het algemeen klassement behaalde men een eerste prijs. Een 9e plaats van de in totaal 33 deelne mende gilden. Mariangeles Nogueras van OFA (Organisatie Familie Aanpak) Adviesbureau voor dagindeling spreekt op vier bijeenkomsten in Limburg over het thema 'Thuis is een onderneming'. De bijeenkomsten worden georga niseerd door het samenwerkingsver band van de Limburgse Vrouwen Beweging (LVB), Limburgse Katholieke Vrouwenbeweging (LVK) en het Katholiek Vrouwengilde (KVG). Niet alleen vrouwen met kinde ren, maar ook vrouwen met zorgta ken met betrekking tot hun partner en/ of ouders raken min of meer overwerkt. Het speelt in alle levensfasen. Wat zijn precies de knelpunten? En wat zijn de oplossingen? Na de pauze worden de aanwezi gen door een belastingdeskundige geïnformeerd over de financiële consequenties van betaald werk en de rechten en plichten van werken den. De bijeenkomst in Noord- Limburg vindt plaats op 9 oktober van 20.00 tot 22.00 uur in café-zaal 't Brugeind in Meerlo. Ook niet- leden zijn welkom. Voor hen geldt een bijdrage van 7,50 gulden. Informatie en aanmel ding. bij het LVB secretariaat, Postbus 960, 6040 AZ Roermond, tel: 0475-381777 (e-mail: lvb@lltb.nl) uiterlijk voor 26 sep tember. PEEL EN MAAS on line www.vandenmunckhof.nl/ niéuws In het 38ste jaar van haar bestaan biedt de Filmkring Venray in samenwerking met Luxor Theater u wederom een serie films van hoge kwaliteit in een programma vol variatie. Op 27 september beginnen ze met 'The circle', winnaar van de Gouden Leeuw in Venetie. Eind oktober draait Le Gout des autres, een voortreffelijke Franse tragi komedie met ijzersterke auteurs. Verder zal er dus iedere maand een topfilm vertoond worden. Het pro gramma eindigt in april. Naast de ■films die zij voor u geselecteerd hebben, zullen in de loop van het jaar, afhankelijk van het aanbod, een aantal extra films (op vertoon van uw filmkaart) tegen een flinke kor ting worden aangeboden. Zij denken dan bijvoorbeeld aan Moulin Rouge, Captain Corelli's Mandolin en La Stanza del Figlio. (uiteraard onder voorbehoud). De verwachtin gen voor dit jaar zijn dus weer hooggespannen, en terecht, want met zo'n mooi programma, kunnen wederom alle records gebroken worden. De prijs: 50 gulden voor zes films, voor de laatste twee films betaalt u een reductieprijs van 7.50 gulden per film. Abonnement ver koop aan de kassa van de schouw burg (overdag) en bij de bioscoop ('s avonds aan de kassa of aan de balie van de tweede verdieping). Het programma van close harmo ny group Confetti: woensdag's repetitie Galmhut 20.15 uur, vrijdag 21 september jaarlijkse feestavond, zaterdag 6 oktober concert Nederweert, zondag 7 oktober opna me medley carnavalscd 14.00 uur. Voor afmelding, Gerti telefoon 631306 en voor informatie Henk Mijnster, telefoon 512082. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard darnel fel Anne-1 k,r De clubkampioenen van bekend. Ondanks de vele rege °.r' de afgelopen twee weken ruin wedstrijden gespeeld door de nemers aan de Gommans &d eei clubkampioenschappen. Dell 'ad bal was op zondag nog ma isje geslagen of het begon langdir an regenen, zodat de prijsuitreikir keer in de kantine is gédaar finalewedstrijden waren ongfi :JJ" spannend, mede door het goed van enkele jeugdspelers, diee lijk beginnen door te breken, B-klasse werd het gewonnen door Michels en de herenenkel ik j spannende driesetter door Wi van Dijck. Bij de herendi waren Jan Kap en Bert Lob bor eens ouderwets op dreef; zij» j*cP de finale eveneens in drie seis zich toe te trekken. De uitslagen: Sterkte B: dames enkel: Marie Michels 2) Truus van Vf 3) Riet Koopmans 4) Mi -- Vergeldt «ra heren enkel: 1) Wilbert vanl >14 2) Fun Emonts 3) Willem Verb get 4) Jan Litjens 'i dames dubbel: 1) Lenie Cri en Riek Heidens 2) Miel jsje Kathelijn de Wit 'a.j( heren dubbel: 1) Jan vanVe en Bert Pouwels 2) Rob van en Jhonny Peeters. In de A-klasse lag de strijd enkels open door het niet me?< van Kristel Gielen en doordü Altink al in de poulewedstrijder uitgeschakeld. De titel bij ded 'ee ging na een mooie partij p Daniëlla Altink. Bij de neren» orb, Theo Nellen voor de vierde fe 5,(1 de finale en nu moest het dan !"'i een keer gebeuren. Blijkbaar Heide viermaal scheepsrecht, 1el Theo was deze keer de goed sp de Bart Poels duidelijk de bar de dubbels wisten bij de d moeder en dochter Altink vfl j derde achtereenvolgende k« titel te behalen en bij de heren dit voor de tweede keer Bart Poels en Peter Paul Koofll Klasse A: dames enkel Daniëlla Altink Clubkampif Tonny van Vegchel 3) Lis Altink 4) Lindsey Pouwels heren enkel: 1) Theo N Clubkampioen 2) Bart Pos Twan van Osch 4) Jos Heesen dames dubbel: 1) Daniël' Liesbeth Altink Clubkampitf Diny én Lindsey Pouwels heren dubbel: 1) Bart Pot' Peter-Paul koonings Clubkanif 2) Twan van Osch en Jan Drotf EN XC laj« oer 9 a; Ha1

Peel en Maas | 2001 | | pagina 20