Daniël Wijnanps (Y sselstey Winst en verlies Leunen Sfuvit ito 'Vetvuztf' Zinderende derby eindigt onbeslist: 1-1 SSS'18 wint doelpuntrijk duel Verdiende winst Ysselsteyn Edward Linskens voetbalt weer bij PSV De schmwirêrper op: SPORT SVV Veteranen VV Holthees SV Venray veteranen SV Merselo SVOC-preses trekt winnend lot SV Venray Royale nederlaag Merselo PEEL EN MAAS donderdag 13 september 2001 - pggj jj, De redactie van weekblad Peel en Maas zet wekelijks een speler, trai ner of ander 'voetbaldier' van een amateurclub in de schijnwerper. Deze week staat Daniël Wijnands, verdedigende middenvelder van vierdeklasser Ysselsteyn, centraal. Afgelopen zondag boekte zijn ploeg een verrassende 1-4 zege bij het favoriete Montagnards. Komende zondag wacht de derby tegen Leunen. Daniël Wijnands is opti mistisch en rekent op 3-1 overwin ning. Naam: Daniël Wijnands. Leeftijd: 24. Geboorteplaats: Warnsveld. Dat ligt in de Achterhoek. Woonplaats: Venray. Burgerlijke staat: ongehuwd, vriendin Nicole. Studie/beroep: programmeur. Speler van: Ysselsteyn 1 voor het zesde seizoen. Positie: Verdedigende middenvelder. Vorige clubs: Koningslust, MVC, Ysselsteyn en Venray, ik ben al vaak verhuisd. Waarom terug naar Ysselsteyn?: ik heb de laatste vier jaar van de jeugd bij Venray gespeeld in de BI en Al. Toen ik senior werd wilde ik weer lekker ontspannen voetballen en koos daarom voorYsselsteyn. Sportief hoogtepunt: Dat zijn er twee. Het laatste jaar in Venray Al. We speelden toen een heel goed seizoen in de landelijke competitie. En het kampioenschap met Ysselsteyn in de vijfde klasse in het seizoen 1996/97. Dat was het eerste jaar na mijn terugkeer. Sportief dieptepunt: dat heb ik nog niet meegemaakt. Favoriete club: Ajax. Favoriete speler: Roy Keane. Lievelingseten: schnitzel met roomsaus en friet. Drank: biertje. Tv-programma: Friends. Ambities: met Ysselsteyn dit seizoen handhaven in de vierde klasse. We hebben een jong team want veel routiniers zijn gestopt. Hoe kwam de 1-4 zege op Montagnards tot stand: we hadden veel inzet. Montagnards verdedigde achterin op een lijn en dat hebben we met onze snelle spitsen goed uitgespeeld. Hoe is het zonder de twee Van Dijcks: dat is wel even anders. Afgelopen zondag konden we wel zonder hen. Maar we zullen Rene en Geert dit seizoen nog best gaan missen. Daniel WijnandsPeel en Maas Venray-Blerick 2-1 3-1 Y sselsteyn-Leunen 3-1 2-2 SSS-Actiates 3-0 3-1 Sparta-FCV 0-4 1-1 Hegelsom-Montagnards 1-3 3-3 RKDSO-Meterik 2-0 1-2 T oxandria-Oostrum 2-2 0-2 SVOC-EWC 1-3 3-2 Merselo-VIOS 1-0 2-1 Holthees-DSV 1-1 3-1 9 a ow** Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Vierdeklasser Leunen is het sei zoen begonnen met een overwin ning (5-1 tegen Leunen) en neder laag tegen Heijen (0-3). Na een goede voorbereiding op het seizoen ging Leunen het eerste duel aan met het uit de 3e klasse overgekomen Achates. De gasten begonnen sterk aan de wedstrijd. In de vijfde minuut ging een gevaarlijke kopbal vanaf de zijkant gegeven nipt langs. Een minuut later was onoplettend heid in de verdediging van Leunen het gevolg van de 0-1De keeper en verdediger dwong de Achatesspeler nog naar de zijkant, echter hij wist de bal nog hoog in de hoek te plaat sen. Lang konden zij niet nagenieten van deze goal, want in de achtste minuut belandde een voorzet op het hoofd van Marco Berden die goed inkopte: 1 -1De 25e minuut was het keerpunt van de wedstrijd. Een Achatesspeler trapte Ronny van Osch dom na. Gevolg: terecht rood. Leunen zocht in het begin nog naar de vrije man, maar kon het daarna met goed combinatiespel de tegen stander onder druk brengen en hou den. In de 45e minuut werd een cor ner verkeerd ingeschat door de keeper van Achates. André Swinkels kon hierdoor de makkelijk inkoppen:2-l. Na de rust drong Achates goed aan en hadden de gas ten Leunen een tijd onder druk. Maar echte kansen gaf de achter hoede niet weg. In de 67e minuut stuurde Chris van Dongen met een lange bal Freddy Kuenen de diepte in. Hij benutte zijn snelheid goed en kwam oog in oog te staan met de Uitslag: Deume Walsberg-SVV 1-1. Programma zaterdag 15 sept.: SVV-Liessel a.16.00 Alle spelers worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdag avond bij E. van Mill, telefoon 582346. keeper: 3-1Twee minuten later was Arno Kuenen vanaf zijn rechtsback plaats op avontuur gegaan naar voren. Hij slalomde door de verde diging om inclusief de keeper en liet het netje bollen: 4-1. Hierna speelde Leunen een beetje te frivool gezien de mislukte lob van John Litjens in de 71e minuut. Freddy Kuenen nam het weer op bij Leunen en zorgde persoonlijk voor de eindstand: 5-1 in de 78e minuut. Het duel tegen Heijen leverde een teleurstellende 0-3 nederlaag op. De enige wapenfeiten in de eerste helft waren een kopbal van Andre Swinkels uit een corner die over ging en een geblokt schot van John Litjens. Heijen kon hier niets tegen over stellen, en kwam na twee nederlagen duidelijk voor een punt. De eerste helft had Leunen een klein veldoverwicht. In de 52e minuut de eerste echte kans van de wedstrijd. Freddy Kuenen speelde zich vrij voor de keeper, maar vergat de bal terug te plaatsen op de volledig vrij staande John Litjens. De bal werd gestopt door de keeper. In de 56e minuut brak Heijen uit via een counter. Via de kluts kon een Achatesspeler de bal makkelijk intikken: 0-1. In de 75e minuut drukte Leunen door middels een gevaarlijke corner, een schuiver van Joris van Lierop die net naast ging en een schot van Freddy Kuenen op de keeper. Leunen speelde op dat moment alles op alles. Hierdoor kreeg Heijen gelegenheid hun favo riete spel te spelen. In de 83e minuut verzuimde de ploeg nog te scoren, maar in de 91e minuut was het raak. De Leunen-keeper stond te ver voor zijn doel en het was niet moeilijk de bal over de keeper te lobben: 0-2. In de 92e minuut werd opnieuw een uitbraak van Heijen keurig uitgespeeld. De verdediging inclusief keeper hadden het nakij ken: 0-3. Komend weekend staat de derby tegen Ysselsteyn op het pro gramma. In een doelpuntrijk duel tegen Meerlo heeft SSS'18 drie punten aan haar conto toegevoegd: 3-5. SSS' 18 lijkt het ritme weer terugge vonden te hebben. Tegen HRC'27 werd vorige week nog een moei zaam gelijkspel behaald en afgelo pen donderdag tegen Hegelsom een kleinst mogelijke overwinning. Tegen Meerlo was weer een solide SSS te zien dat vanaf de beginfase het initiatief nam. Het werd een levendige en aantrekkelijke wed strijd. De Overloners speelden in ongeveer dezelfde formatie als afge lopen donderdag maar deze keer leek het een heel ander team dat meer gecontroleerd voetbalde; beter in de opbouw was en met rust in de verdediging. Na tien minuten ston den de bezoekers dan ook al op voorsprong toen Joep de Haas een harde voorzet van Patrick Borghs kon inschieten: 0-1. Vier minuten later stond SSS al op een comforta bele 0-2 voorsprong toen doelman Arjan Cleven zich verkeek op een hoge voorzet. Luuk van Laake kon daardoor alsnog voorkoppen en Rob Janssen mocht van dichtbij scoren: 0-2. In de 15e minuut schoot Johan Coenders een niet te missen kans naast maar daarna bepaalde SSS de wedstrijd. Toch zou Meerlo in de 28e minuut tegenscoren door een blunder op het middenveld waar Nico Hendriks en Luuk Janssen elkaar niet begrepen. Mare Kusters mocht zo maar de bal meenemen om doelman Claes vervolgens kans loos laten in de rechterbeneden hoek: 1-2. Hierna leek SSS even wat terug te vallen en had in de 35e minuut alle geluk dat de spitsen van Meerlo niet op scherp stonden. Vijf Uitslagen: Gassel-Holthees 4-1 Ivo 6-Holthees/Geysteren 2 3-2 Holthees 3-Wittennorst 8 2-4 Holthees 4-SSS 1-9 Programma zondag 16 sept: Holthees-DSV 14.30 Holth./Geyst.2-Venray 12 11.00 (in Geysteren) HRC 3-Holthees 3 11.00 Volharding 8-Holthees 4 10.00 Veteranen Uitslag: Holthees-Maashees 1-3 Programma zaterdag 15 sept: Stevensbeek-Holthees 17.00 minuten voor de pauze kwam toch de verdiende 1-3. Rob Janssen gaf een mooie steekpas op broer Luc en deze aarzelde geen moment en schoof de bal onder doelman Cleven in het doel. Tien minuten na de pauze kwam de spanning weer even terug want Meerlo kreeg weer aan sluiting. De bal werd van rechts voorgebracht en Eric Wijnhoven verraste de ver voor zijn doel staan de doelman Claes met een hoge kopbal onder de lat: 2-3. De bezoe kers lieten zich echter niet van de wijs brengen en namen zeven minu ten later weer afstand toen Patrick Borghs na een inzet van Erwin van Benschop van dichtbij mocht inschieten: 2-4. Hiermee was het nog steeds niet gedaan. Meerlo raakte enigszins gerriteerd en moest in de 65e minuut met tien man ver der omdat Mare Kusters zijn tweede gele kaart ontving. In de 71e minuut onstond een ongelukkige situatie toen Patrick Borghs alleen op doel man Arjan Cleven mocht afsteven en. Zijn inzet werd voor de lijn door een verdediger met de hak gekeerd maar Borghs bleef, na de aanraking met de doelman met een, naar het leek, ernstige blessure liggen en werd ter observatie overgebracht naar het ziekenhuis. Achteraf viel de blessure gelukkig mee. Er werd geen inwendig letsel geconstateerd en het bleef bij een diepe vlees wond. Na deze situatie kwam Meerlo wat terug in de wedstrijd maar het ging allemaal te onzuiver en de hoge ballen op de lange Coenders en de mee opkomende van de Winkel hadden ook niet het gewenste resultaat. Een minuut in blessuretijd mocht invaller jeugd speler Coen Janssen zijn tweede optreden in de Overloonse hoofd macht extra glans geven door een goed genomen vrije trap van Erwin van Benschop uitstekend binnen te koppen: 2-5. Een minuut voor het eindsignaal werd het zelfs nog 3-5 toen Piet Peters tussen een wirwar van spelers mocht inschieten: 3-5. Zondag speelt de ploeg van Hans Willems thuis tegen Achates; de ploeg van 'oud-SSS' trainer Jos van Kooij. Programma zondag, 16 sept.: SSS'18 1-Achates 1 a:14.30u HVCH 2-SSS' 18 2 a:13.00u Venrat SV 10-SSS' 18 3 a:09.30u SSS'18 4-HRC27 2 a:10.00u SSS'18 5-Leunen 4 a:10.00u Vesta ds 1-SSS'18 ds 1 a:12.00u Edward Linskens voetbalt weer bij PSV. De 32-jarige ex-prof komt sinds dit seizoen uit voor de amateurtak van de Eindhovense landskampioen. PSV-amateurs speelt in de derde klasse. Dat is een klasse lager dan het stan daardteam van Venray. Afgelopen seizoen speelde Linskens nog voor het vijfde elftal van SV Venray. Aanvankelijk zou hij weer in de zaal op niveau gaan voetballen in het eerste team van HVC/Alustema. Maar uiteindelijk koos de Venraynaar voor een nieu we uitdaging bij PSV/av. Hij speelt er ondermeer samen met zijn oud ploeggenoten Erwin Koeman en Addick Koot. Bijna driejaar geleden, op 4 okto ber 1998, leek er een einde te komen aan de voetbalcarrière van Edward Linskens. In de uitwedstrijd van Venray 1 tegen Blerick liep hij een zware knieblessure op na een botsing met Blerick-doelman Richard Stammen. Het competitie debuut van Linskens liep vorige week zondag uit op een lichte teleurstelling want PSV/av verloor in Leende met 1-0 van DOSL. Het Eindhovens Dagblad meldde: 'En Edward Linskens is weliswaar wat zwaarder en kaler, maar de Noord- Limburger bestrijkt negentig minu ten lang het hele middenveld, nog altijd met die karakteristieke gebo gen loop'. Linskens reageerde in de krant: "Aan de conditie moet ik nog wer ken. Ik heb dik twee jaar niet gevoetbald nadat ik alles afscheurde in mijn knie. Daar zit nu ook niks meer in. Je ziet datje het voetballen niet zomaar verleert. Ik moet wel goed nadenken wat ik doe, met zo'n knie." Over de nederlaag maakte de Venraynaar zich niet zoveel zorgen. "Sneu dat we drie punten verliezen maar als ploeg hebben we goed gespeeld. Wij zijn voor iedereen de te kloppen tegenstander, maar we raken echt niet in paniek." Afgelopen zondag pakte PSV/av zijn eerste puntje (2-2). Ysselsteyn heeft de lastige uit wedstrijd tegen Montagnards uit Bergen winnend afgesloten en ook nog met zeer goed voetbal: 1-4. Vanaf het begin was Ysselsteyn de betere ploeg en Montagnards probeerde dit met gemeen voetbal te bestrijden. De scheidsrechter liet dit oogluikend toe, maar Ysselsteyn gebruikte het verstand goed en het bleef voetballen. Zo was de 1 -0 voor Ysselsteyn na 20 minuten door een prachtig doelpunt van Eddy Kuenen volkomen verdiend en het gaf de krachtsverhoudingen op het veld in die fase ook goed weer. Hierna had Montagnards tot aan de rust de beste fase en het kreeg enkele goede mogelijkheden op de gelijkmaker, maar Ysselsteyn bleef ook zeer gevaarlijk, maar ondanks de aanvallende bedoelingen van beide ploegen werd er voor de rust Uitslag: Venray-Beekse B. 8-2 Programma zaterdag 5 sept.: ONA-Venray a. 16.00 Afmeldingen uiterlijk donderdag avond bij Ben Lenssen, tel. 587812 of 06-53228355. niet meer gescoord en zo leidde Ysselsteyn na 45 minuten met 0-1. Na de thee was het voor Ysselsteyn meteen raak en het was invaller Sjoerd Slangen die bij de eerste de beste aanval meteen het doel trof en zo was het na 46 minuten 0-2. Hierna was Ysselsteyn heer en meester en Montagnards kon daar maar sporadisch wat tegenover zet ten maar echt gevaarlijk werd de ploeg niet meer. Ysselsteyn daarentegen bleef gevaarlijk en de score had gemakke lijk hoger kunnen uitvallen. Wie de ploeg in de voorbereiding heeft gezien en in de competitie, ziet een wereld van verschil en toen Gijs Peeters in de 75e minuut met een mo,oi bekeken doelpunt 0-3 liet aan tekenen was de weerstand van Montagnards voor een heel eind gebroken, maar het bleef toch pro beren om de score een iets beter aanzien te geven. Zo was het 2 minuten voor tijd toch Montagnards dat uit een strafschop tegen scoorde. Ysselsteyn wist echter nog voor het eindsignaal de marge op drie doel punten te herstellen; het was Rayrhon Kuenders die zeer koel dit doelpunt voor zijn rekening nam. Zo won Ysselsteyn verdiend deze altijd moeilijke uitwedstrijd en zeker de manier waarop geeft aan, dat Ysselsteyn echt niet naar bene den hoeft te kijken en voor niemand bang hoeft te zijn. Oostrum en SVOC kiezen voor aanval en strijd i Oostrum-SVOC'Ol 1-1 (0-1). Doelpunten: 15. Bart Joosten 0-1; 48. Kevin van Dijck 1-1. Scheidsrechter: Van Damme (Ven-Zelderheide). Toeschouwers: 125. Gele kaart: Tom Strijbos en Paul Buddiger (SVOC). Oostrum: Ralph Kessels; Mark Broeren, Bram Broeren, Sjors Willems (84. Maurice van Mil) en Robert Janssen; Roy Willems, Rik Schlepers en Kevin van Dijck; Marcel Holtackers, Jan van der-Ven (33. Sjors de Klein) en Dick Janssen (72. Bas Kessels). SVOC'Ol: Ruud de Mulder; Paul Buddiger, Don Clephas, Tom Strijbos en Rene Voermans; Peter Verlinden, Rick Voermans en Leon Strijbos; Sander Dinghs, Arjan Tijssen en Bart Joosten (64. Steffan Weijsj, (Door Henk Willemssen) Oostrum en SVOC schotelden de 125 toeschouwers een enerve rende derby voor. Beide ploegen wierpen zich vol overgave in de strijd en speelden puur op de aan val wat over en weer vele kansen opleverde. Het publiek genoot, Uitslagen De Willy 's 1-Merselo 1 6-1 Merselo 3-Venray 14 1-0 Helmond Al-SSS'18 Al 1-9 IVO BI-SSS '18 BI CO 4-1 SSS '18 C1CO-ASV '33 Cl 1-0 SSS '18 C2CO-Achates RKOSV C2 3-3 Merselo Dl-SVOC'01 Dl 9-2 Merselo El-Leunen E2 10-1 Merselo E2-SVEB E2 1-5 Merselo F2-Meterik F2 0-9 Merselo F3-Hegelsom F3 2-0 Merselo- Castenray vet. 2-1 Programma zondag 16 sept.: Merselo 1-VIOS '38 (Beugen) 14.30 Merselo 2-IVO 6 11.00 Merselo 3 vrij Jeugd Programma zaterdag 15 sept.: HBSV Al-SSS'18 Al a. 14.30 MVC '19 BI-SSS '18 BI CO a. 15.00 SSS 18 C1 CO-Venray C2 a. 14.00 SSS 18 C2CO-Oostrum C1 a. 14.00 Merselo Dl-Venray D 7 b.09.30 Overige teams zijn vrij Veteranen Programma zaterdag 15 sept.: Leunen-Merselo 17.00 Korfbal Uitslagen: Oranje Wit- Blue Stars asp. B2 9-2 Merselo-DES midw. 1-5 Merselo-Odos D-pup. 7-1 Oranje Wit-De Peelkorfasp. Cl0-1 Olympia-Oranje Wit asp. B2 2-6 Merselo-Roka sen. 5-3 Programma zaterdag 15 sept.: De welpen zijn vrij. De aspiranten Cl zijn vrij. F-pupillen spelen in Ysstelstey v. 13.45 rijden: fam. V. Rooy, V erhoeven. Merselo-Swift D-pup. b.09.30 Oranje Wit-MKV asp. B2 11.00 Progrtamma zondag 16 sept.: Merselo-Lottum sen. b. 10.00 Programma woensdag 19 sept.: Roka-Merselo midw. v. 18.45 E-mail adres Peel Maas redactie@vandenmunckhof.nl ondanks de talrijke regenbuien, want de 1-1 eindstand had even goed 3-3 of 4-4 kunnen zijn. SVOC-aanvoerder Rick Voermans was na afloop niet hele maal tevreden. "Ik heb een twee slachtig gevoel. Want ik had steeds het idee dat we konden winnen. We kregen ook de beste kansen. Maar we leveren nu toch twee punten in", zei de middenvelder die desondanks genoten had van de wedstrijd. "Ik denk dat het publiek vandaag de grote winnaar was. Het was een echte derby met twee ploegen die allebei voor de winst gingen." Een tiental supporters van SVOC wachtte na afloop arbiter Van Damme op. Terwijl de ervaren leidsman van het veld stapte werd hij getrakteerd op een hatelijk 'applaus' en kreeg enkele verwensin gen naar zijn hoofd gëslingerd. De boze supporters van de fusieclub vonden het onbegrijpelijk dat Van Damme voor het eindsignaal floot juist op het moment dat SVOC in een kansrijke positie een vrije trap mocht nemen. En enkele minuten eerder legde de arbiter het spel stil voor een blessurebehandeling van Paul Buddiger terwijl Aijan Tijssen vrije doortocht kreeg. Nadat de rust was wedergekeerd op het Oostrumse sportpark rookte Sander Dinghs in zijn eentje een sigaret op het muurtje voor het kleedlokaal. De snelle SVOC-aanvaller dacht terug aan die enorme kans die hij een kwartier voor tijd kreeg. Uit een steekpass van Arjan Tijssen ver scheen hij vogelvrij voor het Oostrumse doel maar zijn schot ver dween vlak over de kruising. Niemand die hem dat kwalijk nam want de Castenrayse spits speelde een puike partij. Hij stond ook aan de basis van de openingstreffer. Die viel na een kwartier uit een klassie ke counter. Terwijl Oostrum al drie kansen had laten liggen brak SVOC razendsnel uit over de rechterflank. Sander Dinghs hield het overzicht en legde bij de tweede paal de bal SVOC-aanv^ller Arjan Tm geeft aan waar hij de Z>a/| nebben. panklaar voor Bart Joosten diJ binnenschoot. De openings* was op dat moment tegen del houding in. Want vanaf de iT dook de actieve Oostrum-aani der Marcel' Holtackers al vrijl het SVOC'-doel op maar ga Ruud de Mulder redde. Tienil ten later schoot rechteil Holtackers vanuit dezelfde f voorlangs. Vlak daarna SVOC-aoelman De Mulders» rend op een venijnig schot vaul Schlepers. Aan niets was te mal dat de Oostrumse voetbal lerszf dagavond op de kermis warenWJ gezakt. DOMINl Na de 0-1 waren de rollend omgedraaid. SVOC'Ol agressiever en trok het spell zich toe. Dat kostte de bezotl binnen een kwartier twee gelei ten en het leverde bijna de tvrr treffer op. Na ruim een half uurl good-old Peter Verlinden de pal Arjan Tijssen strandde vlak! rust op doelman Ralph Kes Tijdens de rust zette Oostrum-1 ner Marcel Lenssen orde op a De thuisclub repareerde de opL-, pen schade al binnen drie miniill Na een mooie aanval bedi<i|É Marcel Holtackers bij de t paal Kevin van Dijck die 1-1 s de. SVOC was ha de pauze nflH dominant maar er bleef consf^ dreiging uitgaan van de gevaa spitsen Dinghs en Tijssen. 1 Sander Dinghs een dikke kansn f schoot Roy Willems aan de ani kant de bal net naast het SV! doel. De jonge Oostrumse spel ker Rik Schlepers voerde nege minuten lang felle strijd meti opponent Rick Voermans. Het( tussen de beide nummers zeven digde onbeslist. Zoals ook de ds geen winnaar verdiende. Volgens goede gewoonte mag tij dens de rust de voorzitter van de bezoekende voetbalclub het win nende lot trekken. "Dan moet ik eerst even kijken welke lootjes ikzelf gekocht heb", grapte SVOC- preses Jac Wismans voordat hij in de emmer graaide. Hij trok nummer 553 wat goed was voor een gloednieuwe wed strijdbal. Even later bleek niet Wismans maar zijn buurman Jan Nelissen, die vice-voorzitter is van SVOC, het winnende lot in bezit te hebben. Het leidde tot grote hilari teit in de bestuurskamer in Oostrum. "Deze bal gaat naar onze jeugdafde ling", verzekerde de gelukkige win naar. Programma zondag 16 sept.: SV Venray 1-Blerick 1 14.30 Sparta 25/2-SV Venray 3 11.00 RKDEV 4-SV Venray 4 11.00 Bruheze 2-SV -Venray 5 11.30 SV Venray 6-Oostum 2 11.30 VIQS 38/3-SV Venray 7 10.00 Achates 4-SV Venray 8 13.00 America 2-SV Venray 9 13.30 SV Venray 10-SSS 18/3 09.30 Oostrum 5-SV Venray 11 10.00 Holthees 2 co-SV Venray 12 11.00 SV Venray 13-SVEB 4 09.30 Sparta 18/7-SV Venray 14 10.00 Dames: SV Venray 1-Venhorst 1 11.30 SV Venray 2-RKDEV J 09.30 Veteranen: O.N.A-SV Venray sas* PEEL EN MAA! ELKE WEEK UW NIEUWS Merselo is in de uitwedsü tegen de Willy's in Wilbertso tegen een zeperd aangelopen. Ni minuten stond een voor Mefi negatieve eindstand van 6-1 op p scorebord. Daarnaast was ne 0 maal geel en twee maal rood g| eindbalans van deze'wedstrijd. beide teams speelden 41 mini m een gelijkopgaande sportieveg| strijd. Merselo leidde zelfs met! door een benutte penalty van J® §p Denissen. Bas Litjens had deze* diend, door de keeper de bal tefl ||j futselen die daarna niks and overbleef dan de Merselo-spf m neer te halen. In de 41e minuut* anderde alles toen Koen Pubbea gj een duel de bal tot corner tikte, i| ieders verbazing werd de bal op p stip gelegd en kon de Willy's*5 de strafschopstip gelijk mah Schijnbaar was dit het moment1 p; vooral veel onbegrip te kweb i zowel binnen als buiten de lij"1 ||j wat resulteerde in de al vernoei» kaartenacties. Uiteindelijk beslot p|j beide partijen met tien spelers! -- duel en trok de Willy's met 6-1J het langste einde. JU]

Peel en Maas | 2001 | | pagina 16