Take Two n woord en beeld So1C^f5lratisï flesje wj®» uuwmmiu /1. PEEL EN MAAS Jenniskens ontwikkelen en afdrukken alle formaten APS film DONDERDAG 6 SEPTEMBER 2001 - NR. 36 HONDERD TWEEËNTWINTIGSTE JAARGANG l(l l jaar) en Deniz (l l jaar): "Op deze toffe en leuke dag kun je veel dingen doen. Zeker de klimwand is moei- naar wel heel leuk. Ook de surfplank was heel leuk. Je valt er bijna vanaf en je krijgt pijn aan je armen." Ramen Deuren Serres Tel: 0478-571 481 installatie verwarming elektra ventilatie sanitair airconditioning Oude Kerkstraat 3 5861 BM Wanssum Tel. 0478-532441fax 0478-532645 Email: Jenniskensinstallatie@Jewa.nl Shenna (13 jaar): "Goed, leuk en gezellig. De sfeer is heel goed. Ik vind iedereen ook heel mooi dan sen." Shirley (11 jaar): "Het is hier heel leuk en gezellig en je kunt prijzen winnen. De sfeer is heel goed en de muziek ook." Yvette (13 jaar): "Er is hier van alles te beleven: je kunt henna tatoe ages laten zetten, maku-up, nagels enz. Ik wil graag de mensen bedan ken die dit allemaal voor ons geor ganiseerd hebben. Iedereen was welkom, ook ouders met kleine kin deren. Er waren ook nog demonstra ties dansen." Eva en Lisa: "Het was heel leuk. Je kon van alles zelf doen (wij heb ben dus de metamorfose gedaan) en er waren ook prijsjes te winnen. Er was een waarzegster, je kon klim men en dansen. Het was een hele leuke dag." Melanie vroeg anderen naar hun bevindingen: "Volgens Carmen was het haar opsteken en de nagels opzetten het meest geslaagd; Deniz vond de crossbaan heel leuk. Melanie: Leuk, ik heb al een henna- tatoeage. Chantal was al op de klim wand geweest en vond crossen het leukste. Je kon ook henna tatoeages laten zetten, klimmen op de klim wand en nog veel meer." Ook Imke (10 jaar) vroeg anderen wat ze er van vonden: "Lieke: leuk, vooral de henna tatoeage. Lian: leuk, grappig. Er zijn leuke dingen te doen, vooral het haar opsteken was geslaagd. Wim: leuk, maar ik heb nog niks gezien. Nikkie: Leuk, vooral de klimwand. Milou: de optredens zijn het leukst, het muziek maken vind ik wat minder. Gonnie: ik vind het heel belangrijk dat jon geren plezier hebben en goed geïn formeerd worden. Hans vindt het belangrijk dat jongeren goede infor matie krijgen en een leuke, gezellige dag hebben." Hartje Venray stond afgelopen weekend in het teken van de jongeren- manifestatie Take Two. Jongeren en vrijwilligers geven speciaal voor Peel en Maas hun kijk op deze happening op het Schouwburg- en Henseniusplein. Meer foto's van Take Two zijn ook te zien op een specia le website: www.synthese.nl/taketwo Redactie: Paul, Deniz, Debby, Shenna, Marieke, Shirley, Yvette, Eva, Lisa, Melanie, Imke, Inge, Saar Foto's: Henk Lammen Bewerking foto's/layout: Frank van Zwamen Debby (12 jaar): "Leuke en gezel lige activiteiten. Er was ook hele leuke muziek. Ik vind het geweldig en ik ben ook heel mooi opge maakt." bok bij u op de markt h«aandag$! ii.oo-i6.oo u. markt voor Schouwburg, vrijdags; 09.30-18.00 n. op het Henieniasplein slechts J U per foto SCHOOLSTRAAT 5 5801 BN VENRAY Tel. 0478-512567 Ook APS in 1 uur Inge (18 jaar) vrijwilligster: "Na maanden van voorbereiding staan en zitten we vandaag in het zonnetje op het schouwburgplein. Het is lek ker druk en iedereen amuseert zich kostelijk. Wij, als vrijwilligers, heb ben allemaal een taak gekregen voor deze middag. Er zijn meiden aan het schminken, anderen staan in/achter de stands en de mannen onder ons zijn vooral actief bij het podium. Ook wordt er gefilmd en gefotograf eerd. Wij vinden het leuk om te zien dat de jongeren echt geïnteresseerd langs stands gaan en ook geregeld dingen vragen aan de vrijwilligers. En niet alleen jongeren stellen vra gen, ook ouders vragen vaak bij de stands! Ai met al een heel gezellige middag en we moeten de avond nog! Dat belooft wat Marieke (13 jaar): "Eerst alles goed bekijken en daarna beginnen. Er was echt voor alle leeftijd wel iets te doen. Voor de kleintjes was er een springkussen, voor de jon gens simulatoren en voor de meis jes allerlei metamorfose-activitei ten, zoals make-up. Ook waren er voor de liefhebbers allerlei leuke dansen. Vooral de popgroepen waren de moeite waard. Zo'n gezel lige sfeer vindt je nergens anders." Meer foto's van Take Two op website: www.synthese.nl/taketwo Saar (19 jaar) vrijwilligster: "Al om 07.30 uur zijn we begonnen met het opbouwen van de jongerenmanifestatie. Alles is klaar en de manifestatie is al aan de gang. Het is hartstikke druk en ook heel gezellig. Zelfs de zon draagt zijn steentje bij. We zijn een paar maanden bezig geweest;.samen met andere jongeren en jongerenwerkers is alles georga niseerd. Het is hartstikke leuk om nu rond te lopen en te zien dat iedereen plezier heeft. Voor iedereen die zin heeft om over twee jaar mee te doen met het organiseren van Take Three: het is hartstikke leuk en leerzaam".

Peel en Maas | 2001 | | pagina 19