Coach Paul Janssen: "De lat ligt nu hoger" Sfront t/etVKzy HVC/Alustema bekert probleemloos verder Eersteklassers zaalvoetbal klaar voor de aftrap "Ik weet niet of ik het seizoen wel afmaak" Ereplaatsen voor St. Jan Merselo Loopgroep De Barrier Paspoort HVC/Alustema Programma zaalvoetbal HSV 't Alvertje AV Venray Regio Bridgeclub Venray Bridgeclub Common Sense Feestweekend St. Christoffel Paspoort Trepke/Venray Paspoort HVC/Alustema 2 Paspoort ZVV Leunen Paspoort ZVCBJ donderdag 6 september 2001 - Pagina 13 EN MAAS J HVC/Alustema drijft op routine Titelkandidaat Trepke/Venray krijgt gezelschap van drie Venrayse teams "De lat ligt dit seizoen hoger. Ik til nu meer dan de achtste plaats ian vorig seizoen", zegt trainer- oach Paul Janssen aan de voor- vond van het nieuwe seizoen. De laldenaar begint aan zijn tweede aar bij het ambitieuze jVC/Alustema. De Venrayse ualvoetbalclub wil geen genoegen neer nemen met een plek in de ■rauwe middenmoot. Op 11 mei sloot HVC/Alustema en teleurstellende tweede competi- iehelft in Den Bosch 'in stijl' af met en 3-2 nederlaag bij het reeds edegradeerde BZC. Op vrijdag 7 eptember wacht de zware ope- iin°swedstrijd in Geleen tegen titel- 'avoriet ZVV Meyers. In de tussen- iggende vier maanden heeft de iisieclub niet stil gezeten. Al was iet alleen maar om een geschikte jpvolger te strikken voor doelman lurgen Nellissen die in zijn woon- laats Boxmeer bij Olympia (veld- foetbal) onder de lat gaat staan. De oektocht naar een nieuwe doelman Ireef de club bijna tot wanhoop. Van heinde en ver werden keepers lenaderd maar een voor een haakten Ie doelmannen - om uiteenlopende redenen - af. "We hebben er wel eventien benaderd. Uiteindelijk (neeg ik via mijn contacten in het Vijchense zaalvoetbal te horen dat [aymond Janssen gestopt was bij lawi. Ik heb hem direct gebeld. Hij snaar enkele trainingen komen kij ken en hij heeft toegezegd. Het ver relende alleen is dat hij nog niet inzetbaar is. Hij heeft een operatie aan de schouders ondergaan. Maar l hoop dat hij over twee, drie weken inzetbaar is", verzucht Paul fanssen. Tot die tijd kan hij nog een leroep doen op Jurgen Nellissen. 'Hij is beschikbaar als we in de pro llemen komen." De HVC-coach is ilij met de komst van de ervaren (Vijchense doelman die twee jaar lilkwam voor Mawi Funtime en laarvoor keepte bij Voorwaarts uit lijmegen, eveneens een club uit de erste divisie. "Raymond is een per- ecte keeper voor ons. We zijn er liet zwakker op geworden in het oei", denkt hij. Jurgen Nellissen vas niet de enige speler die voor het reldvoetbal koos. Ook Frank Brands en Eric Troisfontaine, die vorig seizoen doorbraken in de ioofdmacht, namen dat besluit. Dit letekent een fikse tegenvaller voor IVC/Alustema dat twee van zijn jnge talenten ziet wegvallen. "Het is jammer dat beiden zijn gestopt. Want we hebben toch een jaar in fiengeinvesteerd. Vooral Frank had feel moeite met het maken van die keuze. Hij kon bijna niet kiezen", weet coach Janssen die geen druk op beiden heeft uitgeoefend. "Nee, want dat werkt toch niet. Ik hoop dat ze slagen op het veld. Hoewel ik uiteraard blijf hopen dat ze in de loop van dit seizoen nog op hun besluit terugkomen." HVC/Alustema zal het deze voet baljaargang moeten hebben van zijn routine. Spelers als Frank Beerkens, Rob van Eist, Fred Jeuken, Stephan Sijbers, Stefan van Sinderen, die erugkeerde op het oude nest, en de nieuwe doelman Raymond Janssen zijn allen rond de dertig jaar en heb ben een schat aan zaalvoetbalerva ring. Daarnaast is aanvoerder Ruud Brands (24) een belangrijke pion in de ploeg. De goaltjesdief, die de zaal verkoos boven het veld, is altijd goed voor minimaal twintig treffers per seizoen. Naast Van Sinderen en n' keeper Janssen vroegen ook Frank van Kempen, Stanley Filon en Bayram Durgun overschrijving aan naar de eerstedivisieclub. Maar het dit is de vraag of dit trio nieuwelin- HVC/Alustema-Futsal Club Utrecht 5-2 (4-1). Doelpunten: 10. Paul Rutten 1- 0; 13. Stephan Sijbers 2-0; 14. Stephan Sijbers 3-0; 16. Stephan Sijbers 4-0; 18. Rene Nelemaat 4- 1;32. Stefan van Sinderen 5-1; 35. [tone Nelemaat 5-2. Scheidsrechter: Erkens (Kerkrade). Toeschouwers: 80. HVC/Alustema: Nellissen; Beerkens, Brands, Jeuken, Rutten, Van Sinderen en Sijbers. Hardlopen bij Loopgroep de Barrier is altijd weer anders. De ene keer een training met korte stukjes open en veel rust en de andere keer jopen we langere stukken en rusten Rort. Alle vakanties zijn weer voor- O'J en een enkeling heeft zijn zinnen alweer gezet op een wedstrijdje in Bet najaar. De trainingen: maandag jjan 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria, donderdag van 19.15 tot /0.30 vanaf camping de Barrier, voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. gen, komend uit lagere klassen, echte versterkingen zijn op landelijk niveau. Het blijkt toch moeilijk om echte toppers aan te trekken zonder dat er met de geldbuidel gerammeld wordt. Paul Janssen berust in de situatie. De coach is toch blij dat hij over een iets bredere groep kan beschikken dan vorig seizoen. Het is de vraag of HVC/Alustema de neer waartse spiraal van de tweede com petitiehelft kan doorbreken. Geplaagd door enkele langdurige blessures (Beerkens, Van Eist en Sijbers) zakte de Venrayse club na de winter weg uit de bovenste helft van de ranglijst. In de eerste compe titiehelft behaalde HVC/Alustema 23 punten. Uit het tweede part wer den slechts twaalf punten bij elkaar gesprokkeld en bleef het thuispu bliek verstoken van een overwin ning. Desondanks geeft Paul Janssen aan dat hij vol vertrouwen is voor de competitiestart. Van de voorlopige selectie van twaalf spe lers is Rob van Eist voorlopig nog niet inzetbaar. En het is nog maar de vraag of de verdediger nog ooit aan voetballen toekomt. Al vijf maan den kampt hij met een slepende achillespeesblessure. Op 18 septem ber moet een MRI-scan duidelijk heid verschaffen. "Ik heb een kalk- afzetting op de aanhechting van de achillespees. Via Edward Linskens ben ik nu bij de Eindhovense dokter Van den Hoogenband terecht geko men. Op 24 september krijg ik de uitslag van de scan. En dan zal blij ken of ik er wel of niet aan geope reerd kan worden. Het is wel balen dat ik nu helemaal niet kan voetbal len", zegt Rob van Eist. De voorlo pige selectie telt ook twee spelers uit het reserveteam. Paul Rutten, net teruggekeerd van een verblijf van twee maanden in Ghana, is na een Zonder noemenswaardige pro blemen heeft HVC/Alustema de tweede ronde van het landelijke bekertoernooi bereikt. De Venrayse zaalvoetballers hadden na ruim een kwartier het beker duel al beslist met een snelle 4-0 voorsprong. Daarna nam HVC/Alustema gas terug waar door tegenstander Futsal Club Utrecht, dat zonder wisselspelers naar Venray was afgereisd, ont snapte aan een afstraffing: 5-2. Vanaf de aftrap domineerde HVC/Alustema de bekerwedstrijd tussen de twee eerstedivisionisten. Het wachten was op de openings treffer. Nadat aanvoerder Ruud Brands al twee maal dichtbij het eerste doelpunt was, brak Paul Rutten in de tiende minuut de score open op aangeven van Fred Jeuken: 1-0. Dit doelpunt gaf de thuisclub vleugels. De Utrechtenaren werden een korte tijd volkomen zoek gespeeld. Binnen drie minuten scoorde Stephan Sijbers een zuivere hattrick en beroofde het bekerduel al vroeg van alle spanning. Uit een voorzet van Ruud Brands vanaf rechts kon Sijbers van dichtbij 2-0 binnen schieten. Een minuut later trof hij opnieuw doel: 3-0. De 4-0 viel uit Paul Janssen: "We nemen geen genoegen meer met een plaats in de middenmoot" jaar vol blessureleed weer helemaal terug. Ralph Sanders, aanvoerder en een van de weinige constante spe lers uit het tweede team, krijgt nu een hernieuwde kans in de hoofd macht. Klassering vorig seizoen: achtste plaatsTn eerste divisie B. Coach: Paul Janssen (Malden) 2e seizoen. Nieu Bayram Durgun (ZVCBJ), Stanley Filon (Lake Valley). Frank van Kempen (ZV/Serum), Paul Rutten en Ralph Sanders (2e team) en Stefan van Sinderen Fermonia Boys). Frank BrancL.'furgen NeiivKseo en Eric Troisfontaine (gestopt/veld)'. Mark Swinkels (lager) en Rob Willems (ZVV Leunen). Selectie: Frank Beerkens, Ruud Brands, Bayram Durgun, Rob van Bist. Stanley Filon, Raymond Janssen (keeper), Fred Jeuken, Frank van Kempen, Paul Rutten, Ralph Sanders. SlelVm van Smderen en Stephan Sijbers. Verwachting: Coach Paul Janssen: "Hoger ein digen e i seizoen." een prachtige Venrayse aanval. Uiteindelijk stelde Frank Beerkens Sijbers in staat zijn hattrick te vol tooien: 4-0. Na het stormachtige openingskwartier leunde de thuis ploeg even achterover. De bezoekers konden daardoor iets terugdoen: 4- 1. Vlak na rust trof Futsal Club Utrecht de paal nadat het de Venrayse defensie had uitgespeeld. HVC/Alustema veerde weer op en met een afstandschot bracht Stefan van Sinderen zijn ploeg in een veili ge haven: 5-1. Een kwartier voor tijd scoorde Rene Nelemaat ook de tweede tegentreffer: 5-2. In het slot- kwartier viel er niet veel meer te beleven en ging het duel als de bekende nachtkaars uit. HVC/Alustema was uiteraard dol blij met dit eerste succes. Want de club bewaart goede herinneringen aan het bekertoernooi waarin het twee jaar geleden nog de halve fina le bereikte. Vorig seizoen sneuvelde de Venrayse zaalvoetbalploeg echter al in de eerste ronde. Het team van coach Paul Janssen hoopt dit sei zoen opnieuw te stunten. Daarbij moet de loting de Venraynaren wel weer gunstig gezind zijn. Een thuis wedstrijd tegen een aansprekende club uit de eredivisie staat dan ook hoog op het verlanglijstje. Vrijdag 7 september Sporthal De Wetteling 20.30 ZVV Leunen-Trepke/Venray 21.30 ZVCBJ-HVC/Alustema 2 22.30 Lake Valley-Herberg de Peel Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray-BDZ Venray 3 21.00 BDZ Venray 2-Venrode 22.00 ZVV Leunen 2-ZVCBJ 2 Zaterdag 8 september Sporthal De Weert 16.00 Trepke/Venray 4- Trepke/Venray 3 17.00 Trepke/Venray 5-Herb.de Peel 2 18.00 ZVV Leunen-H77/le Village (dames) Maandag 10 september Sporthal De Wetteling 20.30 Trepke/Venray-ZVCBJ 21.30 Trepke/Venray 2- HVC/Alustema 3 22.30 SVCB-Inter'80 2 Sporthal De Weert 20.30 ZVCBJ 2-Trepke/Venray 5 21.30 ZVV Leunen 3-Herb.de Peel 3 22.30 HVC/Alustema 6-Kronenberg 2 Sporthal Overloon 19.00 ZVCO 2-Wittenhorst 2 Dinsdag 11 september Sporthal De Wetteling 22.30 ZVV Leunen 4-ZVV Leunen 2 Woensdag 12 september Sporthal De Weert 19.00 HVC/Alustema 4-ZVCO Uitslag vierde zomerkoning senio ren: 1. Dieter Wagner; 2. Wiel Verberkt; 3. Hein v. Valkengoed; 4. Sjaak Theeuwen en 5. Math Houwen. Programma: Zaterdag 8 sept.: Vijfde zomerko ning Zaterdag 8 sept.: koppel Grubbenvorst Zondag 9 sept.: eerste herfstkoning er wordt gevist van 08.00-12.00 uur aan Het Wanssums Ven. Info bij Pieter Kunen, telefoon 077- 3662920. Voor dag- en weekvergunningen voor Het Wanssums Ven kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray en bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38, beide in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen, telefoon 0478-587606. De trainingstijden zijn als volgt: Pupillen: donderdag van 18.30- 19.30 uur; zaterdag 10.30-11.30 uur. D-, C-, B-, A-Junioren: dinsdag van 19.00-20.15 uur; donderdag van 19.00-20.15 uur. Alle trainingen worden gehouden op de kunststofat letiekbaan aan sportpark de Wieën. Telefoon tijdens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Ledenadministratie: tel. 582842; zie ook www.av-venray.nl Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV-Venray, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00-14.00 uur voor het inleveren van oud papier. Meerkampen en Clubkampioenschappen: deze wor den op 29 en 30 sept. voor alle cate gorieën georganiseerd op de atle tiekbaan. Deze officiële meerkampen gelden voor de leden van AV Venray-regio tevens als clubkampioenschappen. Aanmelding bij de wedstrijdsecreta ris Gerard Schonenberg via de trai ners. Op dinsdag 2 oktober om 19.00 start weer een beginnersgroep voor het hardlopen. Deze groep is bedoeld voor hen die hun conditie willen verbeteren of willen opbouwen. Onder deskundige leiding wordt in groepsverband de mogelijkheid geboden om geleidelijk en op een verantwoorde wijze in een halfjaar tijd een goede conditie op te bou wen of te verbeteren. Tevens wordt informatie verstrekt over schoeisel, kleding, voeding en dergelijke. U kunt zich voor deze beginners- groep aanmelden bij Anja Gooren, tel. 589486 of Wim Crooijmans, tel. 582842. Programma: 23 sept.: Velden Molendijkcross, le wedstrijd Dagbladcross; 29/30 sept.: Venray meerkampwedstrijden tevens club kampioenschap. Na afloop van de jaarvergadering werden de prijzen van het afgelopen seizoen uitgereikt. De belangrijkste, clubkampioen na drie competitieblokken, was voor het echtpaar Van Hooft. De prijzen in de overige twee lijnen waren voor de dames Blok-V.d. Brink en Coenen-Wolfs. De uitslagen van deze tweede vrije avond van dit seizoen zijn als volgt: Geel: 1. echtpaar V. Hooft, 2. heren V. Lieshout-Manders, 3. heren Bender-van Gaal Rood: 1. heren Collin-de Vos, 2. dames Delsing-Jeurissen, 3. mevrouw Meyer-de heer ter Horst Groen: dames Gorree-Tacken, 2. heren Corzilius-Seuren, 3. echtpaar Janssen. Vanavond start het eerste competi- tieblok. De competitieleider had het niet mooier kunnen bedenken. De vier Venrayse zaalvoetbalteams in de eerste klasse A openen morgen avond (vrijdag) de competitie met twee onderlinge derby's. Debutant ZVV Leunen trapt om 20.30 uur af tegen kampioenskan didaat Trepke/Venray. Een uur later treffen ZVCBJ, ook al een debutant, en HVC/Alustema, dat degradeerde uit de hoofdklasse, elkaar in sporthal De Wetteling. De eerste klasse wordt dit seizoen een stuk interessanter voor de Venrayse zaal voetballiefhebbers. Want afgelopen jaar was Trepke/Venray nog de enige Venrayse vertegenwoordiger op dit niveau. De ploeg van coach Leon Verhorevoort eindigde op een ver dienstelijke derde plaats in een klas se met louter Midden- en Zuid- Limburgse clubs. Een jaar geleden kondigde Verhorevoort aan dat zijn team binnen twee jaar naar de hoofdklasse wil. Dat zal dus dit seizoen moeten gebeuren. Alhoewel voorzitter Huub Jacobs het optimisme pro beert te temperen. "De opzet is inderdaad naar de hoofdklasse te promoveren. Maar dat moeten we vooraf niet in de krant gaan roepen. Want het moet nog wel allemaal waargemaakt worden." Het tweede team van HVC/Alustema degradeerde vorig seizoen roemloos uit de hoofdklasse waarin het twintig van de 26 wed strijden verloor. De eerste klasse, met geen verre reizen meer naar Zuid-Limburg, lijkt een veel aange namere omgeving voor het reserve team van de eerste divisionist. De andere twee nieuwkomers ZVV Leunen en ZVCBJ zijn de laatste jaren als een komeet omhoog geschoten. Boca Juniors werd in 1998 kampioen in de vierde klasse en pakte een jaar later de titel in de derde klasse. De vijfde plaats in 2A van vorig seizoen was, door de versterkte pro motieregeling, net voldoende voor een plaats in de eerste klasse. De verwachtingen zijn echter allerminst hooggespannen bij ZVCBJ. De club werd geconfron teerd met een grote leegloop. Maar liefst zes spelers vertrokken onder wie Venrays zaalvoetbaltopscorer Bayram Durgun. ZVV Leunen werd twee jaar op rij kampioen en maakt eveneens zijn debuut in IA. De Leunse zaalvoet- Op maandag 3 sept. openden wij het nieuwe bridgeseizoen 2001/2002. Er werd op deze eerste avond vrij bridge gespeeld, welk spel geani meerd verliep. Wij verwachten de deelnemers weer op de komende maandagvonden, waarbij de alge mene ledenvergadering wordt gehouden op 17 september a.s. De uitslagen: Geel: 1. ds. Aarts-Linders 60.42%; 2. mw. Rooyakkers-hr. Verheyen 59.90%; 3. ds. Arts-v.d. Heuvel 51.56%. Rood: 1. ds. Koopman-Visser 65.97%; 2. hr. Huys-Karagozyan 61.11%; 3. ds. Lamers-Wiegman 50.69%. Groen: 1. ds. Gorree-Worst 68.06%; 2. mw. Tummers-hr. Claessens 57.50%; 3. ds. Overbeek- Peters 55.00%. De dames Koopman-Visser hebben 7 SA geboden en gehaald! Nieuwe leden zijn in het komende seizoen weer van harte welkom. Gymnastiekvereniging St. Christoffel viert het 80-jarig bestaan met een feestweekend op zaterdag 15 en zondag 16 september in Hoeve de Knol in Holthees. Het feestweekend is voor en door leden van st. Christoffel. Het programma ziet er als volgt uit: zaterdag 9.30 uur spellenmorgen voor de peuters en kleuters met als afsluiting een poppentheater. 13.00 uur een spellenmiddag voor kinderen van groep 3 t/m groep 7 18.00 uur barbecue met de leden vanaf groep 8, daarna avondvullend programma en gezamenlijk over nachten. zondag: 9.00 uur ontbijt 10.00 uur start fietstocht bij de gym zaal aan de Langeweg 13.00 uur brunchen in Hoeve de Knol. 14.30 uur officieel gedeelte met onder andere huldigen van de jubila rissen en kampioenen van het afge lopen seizoen, daarna nog gezellig nakletsen tot ongeveer 16.30 uur. balclub hield het kampioensteam intact en zag Rob Willems, na een eenjarig uitstapje naar HVC/Alustema, weer terugkeren. Beide debutanten starten met een nieuwe coach. Ruud Cox verliet ZVCBJ na twee seizoenen en keer de terug naar Venrode. Hij wordt opgevolgd door Frans van den Heuvel, ex-coach van ZVV Noir en later Lake Valley. Bij ZVV Leunen zette Wilbert Holtackers er na drie succesvolle jaren een punt achter. Frank Stevens, oud-speler van De Steeg en SVCB, volgt hem op. Klassering vorig seizoen: derde plaats in le klasse A. Coach: Leon Verhorevoort (Helmond) 2e seizoen. Nieuwe spelers: Hafid Azarfane (nieuw lid), Hicham Hlimi en Martijn Houwen (H V C/Alustema). Vertrokken spelers: Dennis Snijder (HVC/Alustema) en Luc Wientjens (gestopt). Selectie: Hafid Azarfane, Mohammed El- Ghoul, Danny Fasen, Jos van Gerven, Hicham Hlimi, Martijn Houwen (keeper), Roel Mocking, Edwin Sengers en Gert-Jan Wismans. Verwachting: Voorzitter Huub Jacobs: "Zo hoog mogelijk eindigen." Klassering vorig seizoen: veertiende plaats in hoofdklasse A en degradatie. Coach: Freek Smals (Venray) le seizoen. Nieuwe spelers: Said El Gassab (begint weer), Dennis Snijder (Trepke/Venray) en Wilbert Sijbers (3e team). Vertrokken spelers: Geert-Jan Drabbels, Peter van de Ligt en Rogier Peters (gestopt), Martijn Houwen (Trepke/Venray) en Rob Willems (ZVV Leunen). Selectie: Frank van Daal, Said El Gassab, Roy de Klerk, Dennis Snijder, Het afgelopen seizoen zou het hoogtepunt moeten worden van de toch al glanzende zaal voetbalcarrière van Stefan van Sinderen. Voor de derde keer werd hij teruggevraagd door Fermonia Boys. En deze keer acteerde de Roermondse club op het allerhoogste platform: de eredivisie. Maar al na de eerste de beste oefenwedstrijd gaf Van Sinderen er de brui aan in Roermond. "Ik kan met die voetballers niet samenspelen", zei hij een jaar geleden. Omdat hij nog geen officiële wedstrijd had gespeeld voor Fermonia zou hij zo kunnen terugkeren bij HVC/Alustema. Maar Stefan van Sinderen koos, niet voor de eerste keer in zijn loopbaan, voor een jaartje rust. Met ingang van de nieuwe voetbaljaargang is Venrays beste zaalvoetballer aller tijden toch weer terug op het oude nest. De middendertiger keek afgelopen vrijdag, na de 5-2 bekerwinst, echter niet echt vrolijk. "Ik weet niet of ik het seizoen wel kan Leden van ruitersport St. Jan in Merselo vielen tijdens diverse concoursen in de prij zen. In Eindhoven won Rick Janssen met Melchior een acht ste prijs in de springklasse M. In Beusichem reed Rick ook in de prijzen. Hier won hij een fraaie eerste prijs in de springklasse DZ met zijn pony James Bond. Ingrid Arts reed in Oss twee dressuurproeven met Pascal in de klasse B. Met beide proeven reed zij in de prijzen. Ze werd vijfde en tweede met respectie velijk 158 en 170 punten. De Wilbert Sijbers (keeper) en Rens van Veghel. Wordt nog aangevuld met drie spelers die afvallen bij het eerste team. Verwachting: Wedstrijdsecretaris Hennie Hanen: "Meedraaien in de middenmoot." Klassering vorig seizoen: kampioen in 2e klasse A. Coach: Frank Stevens (Leunen) le seizoen. Nieuwe spelers: Rob Willems (HVC/Alustema). Vertrokken spelers: Niemand. Selectie: Bart Baken (keeper), Edwin Berden, Marco Berden, Koen Klaassen, Bas Litjens, Eddy Litjens, John Litjens, Mischa Nabben, Andre Peeters en Rob Willems. Verwachting: Secretaris Andre Peeters: "Handhaven. Het verschil tussen de eerste en tweede klasse is groter dan de overgang van vorig jaar." Klassering vorig seizoen: vijfde plaats in 2e klasse A en pro motie. Coach: Frans van den Heuvel (Venray) le seizoen. Nieuwe spelers: Souleyman Aoussar (Trepke/Venray), Mohammed Noumani en Kenan Tastan (2e team), Benito Oosterwolde en Vincent Smith (nieuw lid). Vertrokken spelers: Mustafa Achour en Bayram Durgun (HVC/Alustema), Sjon Croes en Patrick Philipsen (Venrode), Larbi El-Ghoul (Trepke/Venray) en Hamid Oulashen (Lake Valley). Selectie: Souleyman Aoussar (keeper), Pascal Kusters, Hafid Mekran, Mohammed Noumani, Benito Oosterwolde, Eddy Sait, Ilhan Savas, Vincent Smith en Kenan Tastan. Verwachting: Voorzitter Hamadi Mekran: "Met handhaving zijn we al dik tevreden." afmaken", bekende hij na afloop. "Het is mijn rug. Daags na een wedstrijd of training kan ik mijn bed amper nog uit. Ik heb er dan twee dagen behoorlijk last van." Van Sinderen kampt al enkele jaren met rugproblemen. Maar vreemd genoeg heeft hij er tij dens het voetballen geen enkele hinder van. De problemen ont staan pas na de nachtrust. "Het is slijtage", weet hij. "Ik voetbal al achttien jaar in de zaal. En er is niets meer aan te doen. Ik krijg dan ook steeds het advies om te stoppen met voet ballen." Op het veld zette Stefan van Sinderen, hij speelde voor Ysselsteyn, er al een punt achter. En ook in de zaal nadert het einde. Het moment bepaalt de eigen zinnige routinier helemaal zelf. Zoals hij in het verleden wel vaker - voor de buitenwacht - verrassende beslissingen nam. Coach Paul Janssen is van de fysieke toestand van zijn ervaren verdediger op de hoogte. "Stefan speelt dit seizoen gewoon uit", zegt hij zonder twijfel. zusjes van Ooi wonnen samen vijf tweede prijzen. Janine met GEP. Donut, voor het eerst gestart in de dressuurklass Ml reed in Beusichem twee proeven die werden beoordeeld met 151 en 163 punten. Beide proeven waren goed voor een tweede prijs. Eva reed met Nevada in Oss twee proeven, ook in de klasse M1Voor de eerste proef kreeg zij 163 en voor de tweede proef kreeg ze 165 punten. Ook beiden goed voor een tweede prijs. Simone van Ooi tenslotte won haar 2e prijs in de spring klasse L met haar paard Narlando. Stephan Sijbers scoort hattrick binnen drie minuten Stefan van Sinderen dubt over zijn voetbaltoekomst

Peel en Maas | 2001 | | pagina 13