Regelgeving lestafzetcontracten Zier ton extra voor noodhulp aan kinderen Bevrijdingsrit in Overloon SV Meerlo organiseert 6-Kamp spellendag Regiokalender Cursussen V olksuniversiteit i Wanddecoratie basisschool St. Oda Intratuin Venray op stelten Prijswinnaars klantenactie hetTextielhuis Vy Vrijwilligers gezocht: Soos voor Jongeren met Autisme Auto in brand Verkeers controle Astma Fonds Vrij williger sc entrale Zomer- kleuractie bij Fixet Kennedymars in Melderslo Geen autogordel Bedevaart naar Wittem Snelheids controle Pa* "SlEN maas donderdag 16 augustus 2001 - Pagina 11 131 juli 2001 is het besluit V inning tussenpersonen, mest- •rkers en exporteurs jtoffenwet' gepubliceerd in itaatsblad. Daarmee is de reving rond het nieuwe sys- van mestal'zetcontracten dat ^1 januari 2002 ingaat com- jtbesluit regelt de voorwaarden aan tussenpersonen, mestver- Jers en exporteurs moeten vol- j willen zij binnen het nieuwe >em een rol kunnen spelen, enpersonen moeten om voor ming in aanmerking te komen van afzetmogelijkheden verze- idoor het sluiten van mestafze- eenkomsten. Exporteurs en verwerkers moeten op basis ledrijfsplannen en afzetplannen >nen dat zij mest - al dan niet na erking of verwerking - buiten erland afkunnen zetten. Als de verwerker de mest onomkeer- verwerkt tot een product dat geen dierlijke of overige organische mest is of tot een zogenoemde samengestelde meststof, kan afzet ook binnen Nederland plaatsvinden. Ook producenten die mest exporte ren of onomkeerbaar verwerken op het eigen bedrijf kunnen een erken ning krijgen voor een bepaalde hoe veelheid stikstof waarvoor zij dan geen mestafzetovereenkomsten hoe ven te sluiten.Mest die door erkende mestverwerkers, producenten en exporteurs wordt geëxporteerd moet worden vervoerd in wagens die zijn uitgerust met satellietvolgappara- tuur.In een aparte regeling zijn de eisen vastgelegd waaraan die appa ratuur moet voldoen. Deze eisen lig gen nog ter goedkeuring voor in Brussel. In deze regeling zijn tevens de omvang en de andere eisen aan de zekerheden vastgelegd waarin exporteurs, mestverwerkers en tus senpersonen moeten voorzien voor het geval zij niet aan hun verplich tingen tot mestafzet kunnen vol doen. Op zondag 19 augustus vindt de Bevrijdingsrit in Overloon plaats, een ideale mogelijkheid om een mooie fietsroute af te leggen. Alle routes zijn weer geheel anders dan vorig jaar. De 25 km is ideaal voor gezinnen met kinderen, de 40 km is geschikt voor iedere fietser en de 105 km is ideaal voor de sportieve toerrijder. De laatste afstand gaat gedeeltelijk door Duitsland. De toerrijders van de 105 km kun nen starten tussen 7.00 en 9.30 uur; ze dienen hun paspoort of Europees identiteitsbewijs mee te brengen. De fietsers van de 25 en 40 km kunnen starten tussen 8.00 en 11.00 uur. Dit jaar is de vertrekplaats eetcafé 'Museumzicht', gelegen bij de par keerplaats van het Oorlogs- en Verzetsmuseum. Het inschrijfgeld bedraagt vijf gulden voor de 25 en 40 km en zes gulden-voor de 105 km. NTFU- leden ontvangen twee gulden kor ting. Kinderen t/m 14 jaar ontvan gen een gratis herinnering. Alle afstanden zijn volledig uitgepijld. De organisatie is in handen van Toerklub Overloon. De tocht wordt verreden onder voorwaarden van de Nederlandse Toerfiets Unie. Wilt u meer informatie dan kunt u contact opnemen met Ton Toonen, tel. 0478-642160. Intratuin Venray zet tot en met zaterdag 25 augustus het warenhuis op stelten. In die periode zijn er diverse leuke en handige artikelen te vinden tegen zeer kleine prijzen. Koopjes, kortingen en een keur van knalaanbiedingen: 't gonst bij Intratuin Venray. Een keer per jaar staan we dan ook allemaal op onze kop! Voor de tuin en het balkon heeft Intratuin Venray allerlei plan ten in de aanbieding die nog in het najaar bloeien. Zoals Hebes, Hortensia's, Heideplanten, diverse heesters en vaste planten, waaronder ook een keur aan prachtige najaars- bloeiers. Diverse tuinplanten, welke niet al reeds in de aanbieding zijn, koopt U gedurende Warenhuis op stelten met 50% korting. Ook voor het onderhoud van uw tuin bent U in deze waanzinnige weken bij Intratuin Venray aan het goede adres. Zo hebben we roest vrijstalen spades, handgereedschap, bladruimers en vijverfilterboxen voor kleine prijsjes. Ook op onze afdeling barbecues treft een grote keuze barbecues aan waar u nu een korting van 25% geniet. Uiteraard is sfeer een verlichting in het najaar erg belangrijk, daarom heeft Intratuin Venray ter verfraaiing van het huis en de tuin decoratieve, sfeervolle en aantrekkelijk geprijsde sfeerartikelen en tuinverlichting, zoals houten kandelaren, felle Oosterse gekleurde kado-artikelen, rieten dienbladen en decoratieve exotische schaaltjes, sfeerlichtzak- jes, Japanse theelichthouders, speelse keramieken dierfiguren en decoratieve klassieke tuinverlich ting /abstracte moderne tuinverlich ting. Voor de groene aankleding vindt u voor binnenshuis vele "groen" aanbiedingen, zoals ontvangt u op alle kamerplanten vanaf 120 cm hoog tijdens Warenhuis op stelten 40% korting. Diverse begonia's, vetplanten, orchideeën en overige kamerplanten tegen een zeer aan trekkelijke prijzen. Vooral de strak ke abstracte decoratieve groene plant "Zamioculcas" is momenteel erg trendy en geliefd. Maar ook de orchidee is nu erg populair, daarom heeft Intratuin Venray op zaterdag 18 augustus v.a. 10.00 uur een orchideeën -show georganiseerd. U ziet hier een prachtige collectie orchideeën en bijbehorende acces soires, tevens kunt u met al uw vra gen terecht bij een heuse orchideeën -specialist. De afdeling tuinmeubels staat let terlijk bol van de kortingen, u ont vangt kortingen van 10% tot 40% op diverse tuinmeubels. Het assorti ment bestaat uit kunststof tuinmeu bels, houten- en teakmeubelen, parasols, tuinmeubelkussens etc, Profiteer hiervan. Op de dierenafdeling kunt u ons knaagdiereneiland bewonderen, leuk voor de kleintjes. Ook op het gebied van dierenvoeders en dieren- accessoires kunt u hier terecht. Tijdens warenhuis op stelten zijn er op deze afdeling diverse acties en aanbiedingen. Op de vijverafdeling ziet u een keur aan vijvermaterialen en (vijver)vissen, ook deze afdeling is een bezoekje meer dan waard. In ons Intratuin tuincafé kunt u even bijkomen onder het genot van een heerlijk kopje koffie met iets lekkers/hartigs erbij. Tijdens het Warenhuis opstelten heeft het Intratuin tuincafé diverse acties. Op zaterdag 18 augustus v.a. 11.00 uur bezoekt de Intratuin Kindervriend Intratuin Venray en zal samen met de kleintjes gezellige liedjes en versjes zingen. Alle klein tjes ontvangen een ballon. Ook wordt op zaterdag 18 augustus een demonstratie gehouden op het gebied van sfeer en verlichting voor in en rondom het huis. Deze demon stratie heeft een oosters tintje. U kunt hier leuke nieuwe ideeën opdoen voor een sfeervolle aankle ding. Kortom een bezoekje aan Intratuin Venray tijdens de Warenhuis op stelten is meer dan de moeite waard. Op zondag 19 augustus 2001 organiseert S.V. Meerlo een grote 6-kamp spellendag. 8 ploegen nemen aan deze 6-kamp deel en strijden om de hoogste eer. De organisatie heeft een 8-tal spelonderdelen bedacht, o.a. touw trekken, spiraal, eierrace, spons- gooien, boter kaas en eieren, rings teken, evenwichtsbalk (rode draad spel), en de bekende zeepbaan. Men kan extra punten verdienen door een joker in te zetten. Ook krijgen de ploegen nog een extra opdracht, wat deze is??? Dat blijft voor iedereen nog een verras sing!!! Voor de jeugd is er een sponsor loop waarbij zij zoveel mogelijk rondjes om het speelterrein afleg gen. Een discotheek en de joekskapel "Béter as niks" zijn ook van de par tij. Eet- en drinkmogelijkheden zijn natuurlijk ook op deze dag aanwe zig!!!! Een prima gelegenheid om dit allemaal mee te maken als afsluiting van de vakantie. De aanvang is 13.00u. De 6-kamp vind plaats op en om het speelter rein aan de Cocq v. Haeftenstraat midden in Meerlo. Welk team wordt de 6-kamp- kampioen van Meerlo??? Onlangs werden door Mariëtte van Og van Het Textielhuis de prijzen uit gereikt inverband met de speciale klantenactie. Hier de gelukkige winnares sen van de tegoedbonnen van ƒ250,- en ƒ200,- voor Tirol en vijf kledingbon- nen ter waarde van 50,-. Peel en Maas is een blad dat zich richt op Venray en directe omge ving. We willen onze lezers echter ook de activiteiten die elders in de regio plaatsvinden niet onthouden. Daarom is er de Peel en Maas Regiokalender. Daarin vindt u een korte opsomming van evenementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zaterdag 18 en zondag 19 augustus: Van 16 tot en met 39 augustus staat Kronenberg in het teken van het oogstfeest.Donderdag oogstkiencn om 20.00 uur. Op vrijdag wordt Oogstpop een waar Trance-feest. Diverse dj's en het On-the-move team zorgen ondermeer voor non-stop trance-muziek, een vorm van house muziek. Op zaterdag wordt om 19.00 uur gestart met een Oogstdankmis waarna om 20.30 uur het oogstbal van start gaat met orkest Basic en een optreden van Geert Pelzer. Zondag 19 augustus begint het oogstfeest om 12.00 uur met een brade rie, gevolgd door ondermeer een zeskamp, oogstdemonstratics oude stijl met Trekpaarden. Voor de jeugd is er een caroussel, springkussen en een clown. Verder zijn er een draaiorgel, line-dance demonstraties: de uitrei king van de cultuurprijs De Zilveren Vlegel. Om 19.00 uur is de laatste demonstratie line-dance en dan zit het er weer bijna op, alleen rest dan nog de prijsuitreiking van de zeskamp. Allo evenementen worden gehouden op het oogstfeest-terrein, gelegen aan de Meerweg in Kronenberg Zaterdag 18 en zondag 19 augustus: Twee dagen lang Italiaanse sieren in de Kasteeltuinen Arcen. Op beide dagen een combinatie van muziek (Cosa Nostra Jassgang), Italiaans glas werk, prachtige Alfa Romeo's en een maskeradenspel. Voor de kinderen is er een doorlopende voorstelling van Pinokkïo. Zaterdag 25 en zondag 26 augustus De Horster horeca presenteert ook dit jaar het boemelweekend. Het thema van het weekend is 'geheim', hetgeen inhoudt dat de deelnemers De Sociaal Pedagogische Dienst, afdeling Vrijetijdsbesteding is drin gend op zoek naar enkele vrijwilli gers voor de soos voor jongeren met autisme of een aan autisme verwan te contactstoornis. Eens per maand, op zaterdagmiddag, komt een groepje jongeren bij elkaar in een buurtcentrum in Venlo-Blerick. Van te voren staat voor hen vast welk programma geboden wordt. Verder is de SPD op zoek naar enkele vrij willigers voor de vriendenclub voor mensen met autisme of aan een autisme verwante contact stoornis. Nieuwsgierig? Bel dan de SPD, tel 077-3961515, en vraag naar Marga Holtackers of Ingrid van Sigtenhorst. Bij de bibliotheken, VVV's, gemeentehuizen en Rabobanken in noordelijk noord-Limburg ligt het nieuwe programma van de Volksuniversiteit Venray e.o. te wachten op mensen die hun vrije tijd goed willen besteden. Voor het seizoen 2001-2002 is het aanbod groter dan ooit: meer dan 220 cur sussen worden aangeboden, waar van maar liefst 45 nieuwe activitei ten. De Volksuniversiteit mag zich langzamerhand het grootste talenin stituut in de regio noemen. Meer dan 30 cursussen leiden op in ver schillende talen en op verschillende niveau's. De Volksuniversiteit heeft zich ook een naar verworven op het ter rein van kunst en cultuur. Naast de cursussen waaronder Russische kunstschatten, de impressionisten, de geschiedenis van de VOC en kunstbeschouwing zijn er ook diver se lezingen of kortlopende activitei ten op dit gebied, zoals Gaudi, de beelden van Middelheim, reizenom de wereld in vier avonden, kunst en cultuur na de Gouden eeuw, en Santiago de Compostella. Ook is het aanbod van heemkunde en regionale culturele activiteiten uitgebreid met: Bergen van Franse inlijving tot Duitse bezetting, Venray wegkrui- sen en kapellen, de Witte van Wanssum, heemkunde (Land van Kleef en Xanten), straatnaamgeving en de geschiedenis van de Venrayse schaapscompagniën. EIGENTIJDS EN GEVARIEERD Dat de Volksuniversiteit met haar tijd meegaat is te zien in de eigen tijdse cursussen als: leren omgaan met de euro, de wereld van de Islam, bum out, dans., als helende kracht, gentechnologie, humanisme, gemengde huwelijken-niets is van zelfsprekend, kleurentherapie, geneeskrachtige werking van krui den en oliën, sjamanisme en boed dhisme. Met deze cursussen speelt de Volksuniversiteit in op de wen sen van cursisten en de actualiteit(en) binnen de samenle ving en biedt derhalve cursussen op maat aan. INFORMATICA Op het gebied van informatica verzorgt de Volksuniversiteit oriën tatiecursussen voor diegenen die nog amper met de computer ver trouwd zijn. Ook vervolgcursussen zoals werken met Windows, het tekstverwerkingsprogramma Word, Excel, Powerpoint, het maken van een eigen website staan in het pro gramma-aanbod. Natuurlijk ontbre ken in deze sector ook de intemet- cursussen niet. DOELGROEPEN De Volksuniversiteit kenmerkt zich ook door het aanbieden van cursussen voor specifieke doelgroe pen zoals: mensen met een verstan delijke handicap, senioren, vrouwen en allochtonen. Ten bate van deze doelgroepen wordt nauw samenge werkt met instellingen op dit gebied, zoals de Sociaal Pedagogische Dienst, centra voor buitenlanders, Vrouwenverenigingen en KBO's. Daarnaast wordt ook samengewerkt met instanties die specifiek deskun digheid hebben te bieden zoals de GGD, het CAD, de politie, Rabobanken en bibliotheken in de regio. SECTOREN De Volksuniversiteit kent een uit gebreid en bijzonder gevarieerd aanbod dat bestaat uit de volgende disciplines: talen, algemene ontwik keling, communicatietechnieken, opvoeding en bewustwordingsacti viteiten, gezondheid en beweging, multiculturele educatie, natuur en milieu, informatica en economisch administratief, culinair, kunst/cul tuur en geschiedenis, hobby en cre ativiteit en cursussen voor de doe- het-zelver. STREEKFUNCTIE Dat de Volksuniversiteit Venray een streekfunctie vervult, is aardig te zien aan de lijst van deelnemer van vorig seizoen. De helft van de meer dan 3000 cursisten kwam uit Venray, de andere cursisten uit de overige gemeenten in Noordelijk Noord-Limburg en ver daarbuiten. Met de collega-instelling in Venlo wordt veel samengewerkt. Groepen worden wel eens gecombineerd wanneer er onvoldoende inschrij vingen zijn. Ook zijn er contacten met de Volksuniversiteiten in de grensregio. Zo worden er uitwisse lingsbijeenkomsten gehouden tus sen cursisten die in Nederland Duits leren met Duitse cursisten dit Nederlands leren. Wie van plan is een cursus te gaan volgen, kan zich het beste zo snel mogelijk laten inschrijven. Een aan tal cursussen is inmiddels al volge boekt. In sommige gevallen kan er een parallelcursus gestart worden, maar dat is niet altijd mogelijk. Het is tegen het principe van de Volksuniversiteit om de groepen in geval van teveel aanmeldingen gro ter te maken. Persoonlijke aandacht voor iedere cursist is namelijk een belangrijk uitgangspunt. Voor informatie kan men bellen naar het kantoor van de Volksuniversiteit Venray, tel. 0478- 580185 of faxen, 0478-514155 of e- mailen: info@vu-venray.nl Natuurlijk kunt u ook naar de open avond in de bibliotheek in Horst komen op dinsdag 28 augustus tus sen 19.00-21.00 uur of naar de open dag in Venray die wordt gehouden op zaterdag 1 september van 11.00- I On uur oon Ho Ooctcinnol Afgelopen nacht hebben onbeken den op de Kuluutsheuvel in Overloon een personenauto in brand gestoken. De eigenaar van het voer tuig werd wakker van een harde knal. Toen hij poolshoogte ging nemen, bleek dat zijn auto aan de linkervoorzijde inbrand stond. Tevens zag een familielid een mans vluchten uit een andere auto. De eigenaar heeft de brand zelf geblust de schade van het voertuig is nog niet bekend. De politie onderzoekt wie de eigenaar is van het verlaten voertuig. Voor meer informatie: Gerda Preusting, voorlichter. Doorkiesnummer: 0413-223267, gsm: 06-53847430 Bij een controle van een auto op de Wolfskers in Venray heeft de politie vorige week dinsdagavond een voertuig aangetroffen dat niet meer verzekerd bleek te zijn en waarvan de APK vervallen is. De auto is eigendom van een 41-jarige man uit Venray. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt. Op maandag 3 september 2001 is er een interessante thema-avond voor astmapatiënten en alle geïnte resseerde over het onderwerp "Eucapnie, het Russische antwoord op Astma". Dhr. M. Verstegen zal een uitgebreide lezing houden over dit onderwerp. Deze avond is toe gankelijk voor alle leden en geïnte resseerden uit de regio Maas en Peel en de regio Venray-Horst e.o. Deze thema-avond begint om 20.00 uur en zal worden gehouden in zaal "de Aide Lind", Venrayseweg 93 te Horst-Noord. Er is voldoende par keergelegenheid. Er mag op deze avond niet worden gerookt! Iedereen is van harte welkom. De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activitei ten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hiervoor geplaatst wor den. Instituut de Wendel, afd. Vrije tijd een enthousiast biljarter die lx per week een groepje biljarters wil begeleiden tijdens het beoefenen van de biljartsport. In een van de café's in het centrum van Venray of in Activiteitencentrum de Kemphaan. U dient goed om te kun nen gaan met mensen met een ver standelijke handicap. De werktijden zijn te bepalen in gezamenlijk over leg. Meer informatie: Vrijwilligers centrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995. Openingstijden: maandag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag t/m vrijdag van 11.00 tot 17.00 uur. Na de zomervakantie organiseert Fixet Venray voor alle kinderen tot 12 jaar een Zomer-kleuractie. In de doe-het-zelf-zaak zijn gratis kleur platen af te halen. Verder is in de zomerkleurplaat ook een zoekpuz- zel opgenomen waarbij zoveel mogelijk 'onmogelijkheden' gezocht moeten worden. Fixet Venray stelt maar liefst zes alumini um steps ter beschikking voor de mooiste inzendingen. De kleurpla ten kunnen tot en met woensdag 19 september ingeleverd worden bij Fixet Venray aan de Zuidsingel 16. In het derde weekend van augus tus, op 17, 18 en 19, vindt de Kennedymars plaats in Melderslo. In dit weekend kunt u ondermeer fietsen, skeeleren, steppen en zijn er natuurlijk diverse wandeltochten, waaronder de 80 km. Op zaterdag vinden de fietstoch ten plaats van 40 en 70 km. U kunt starten van 9.00-14.00 uur. Ook zijn dit jaar de ligfietsen weer van de partij voor de 40 alsook de 70 km- tocht. Zij starten gezamenlijk om 10.00 uur bij de feesttent. Ook start er om 17.00 uur de gecombineerde skeeler- en steptocht. De Ken nedymars van 80 km start 's avonds om 22.00 uur bij de feesttent (dagin schrijving tot 21.00 uur). Op zondag start tussen 07.00 en 09.00 uur de halve Kennedymars (40 km). De minimars (10 km) start om 10.00 uur. Tijdens een verkeerscontrole op de Venrayseweg in Overloon zijn woensdagavond tien bestuurders bekeurd voor het niet dragen van de outnaorHf»! [deputeerde Staten van burg stellen 400.000 gulden a beschikbaar om schrijnende ities in de jeugdzorg onmid- jk te kunnen oplossen. Het ag is toegevoegd aan het noemde flexbudget. t budget, ter grootte van 000 gulden, werd 1 september Ials experiment voor een perio- in één jaar geïntroduceerd om :rcn en jongeren tóch hulp te icn geven ondanks bestaande htlijsten. Met middelen uit het mdget kan in afwachting van litieve hulp binnen de reguliere elders noodhulp worden inge- Deze hulp hoeft niet afkom- tezijn van de reguliere instellin- voor jeugdhulpverlening. Aan imburgse kinderen en jongeren de afgelopen periode noodhulp „p ven. Het Bureau Jeugdzorg iurg gaf aan dat voor deze jon- i directe hulp noodzakelijk 3d De situatie werd als zo ernstig ichat, dat plaatsing op een wachtlijst onverantwoord zou zijn. Het merendeel van de ingekochte noodhulp wordt ook gegeven aan kinderen en jongeren waarvoor de Provincie Limburg formeel geen verantwoordelijkheid draagt omdat zij vallen onder andere vormen van jeugdzorg. Hierbij gaat het onder andere om jongeren die op last van de kinderrechter in een gesloten inrichting zijn geplaatst. "Ook deze Limburgse kinderen hebben recht op noodhulp. Wij laten ze niet in de kou staan", aldus verantwoordelijke gedeputeerde Martin Eurlings. "Het is niet te verantwoorden om het ene kind wel te helpen en het andere niet. Dat zou je als ouder van een gezin ook niet doen. Het zijn en blij ven onze kinderen." Omdat het beschikbaar budget van 450.000 gulden eind juli bijna volledig was uitgekeerd en het flexbudget in de loop van september wordt geëvalu eerd, hebben GS een extra bedrag voor noodhulp van 400.000 gulden beschikbaar gesteld. oktober 2000 werden er door lemeente Venray bij diverse scholen noodlokalen geplaatst, n het kader van het toenemende al leerlingen en de maatregelen et kader van de zogenaamde jenverkleining. j basisschool St. Oda in ilsteyn werden drie lokalen aatst. De lange wand aan de enweg (de Midden-Peelweg) was voor velen een doorn in het oog. De zeer saaie en lelijke lange wand was niet echt een visitekaartje. De school en de ouders gingen daar om aan de slag. Nadat een ontwerp van Frank van Meyel door de gemeente was goedgekeurd, konden afgelopen zaterdag de ouders de handen uit de mouwen gaan steken. Met als uiteindelijke resultaat een fraaie wanddecoratie. fe 59-ste jaarlijkse bedevaart rSint Gerardus te Wittem is dit op zondag 9 september vanuit fay per touringcar. De bus is Kien van toilet, opstapje en lidsinstallatie. Mensen die mee 'en dienen zich op te geven bij cc Surminski, telefoon nummer 10080, en wel uiterlijk voor Nag 1 september. Op zondag 9 leniber vertrekt de bus om 08.15 Opstapplaats is de bushalte bij {centrum het Schuttersveld, gweg 4 in Venray. Aankomst in Jem tegen 12.00 ur, waarna u neilige mis kunt bijwonen. Als weer het toelaat is er na de mid- Cienst om 15.00 uur een bidtocht r de tuin van het klooster, rtfek vanuit Wittem naar huis is 16,30 uur en rond 20.00 uur zul- we weer in Venray arriveren bij Schuttersveld. Zorg dat u op tijd Wezig bent, de bus vertrekt om ri precies, aangezien we in N-Limburg nog een aantal [ere pelgrims ophalen. Kosten de heen- en terugreis vanuit ray bedragen vijfentwintig gul- je voldoen na opstappen in de onderweg wat proviand mee te nemen, gezien de behoorlijke duur van de reis. Tijdens deze dag is Myce Surminski telefonisch bereik baar indien nodig onder nummer 06-48115795. Tijdens snelheidscontroles op de Deurneseweg in Heide zijn maan dag 23 bekeuringen uitgedeeld. In totaal passeerden 466 voertuigen het meetpunt. De hoogstgemeten snel heid bedroeg 105 km/uur waar 80

Peel en Maas | 2001 | | pagina 11