j dij&e cUatatat J Omroep Venray Publieksactie Stockcar F1 4 Autospeedway op circuit De Peel r TV Ysselsteyn Bij en wacht Yenray Gespreksgroep Luikse markt Mishandeling Oud papier Vrijwilligers- centrale Platform Lage Inkomens Rode Kruis De Springplank Computerclub Venray C Oude foto- Venray's Mannenkooi PEEL EN MAAS donderdag 19 juli 2001 - Pagir^ V Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan W. v. Dijck, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222a Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 H. Mis Johan Schwachöfer (trouwdag); Wiel Mulders-Janssen (50-jarig huw.); jrd. Gonny Voermans-Franssen; jrd. Lei v. Mil. Zondag: 16e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse Hoogmis voor Antoinetta Custers-Luijkx en Hubertus Custers; Annie de Lange- Hendrikze; 11.00 Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk, Martin, Jo en Emmy Jeuken; Karei v. Vegchel. Maandag: 9.00 H. Mis voor alle vakantiegangers een goede reis en ieen behouden thuiskomst. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Grada Broers; Woensdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid en om Gods rijkste zegen b.g.v. een verjaardag (V.); Donderdag: 9.00 H. Mis voor Wiel Mulders; Vrijdag: 9.00 H. Mis voor overl. fam. De Vilder-Rutte; Dienbeurten: za 19.15: Paul, Sharona en Dennis; zo 9.30 dhr. Hoppenbrouwers, Jacqueline en Marjoleine; zo 1 i .00 Robert, Niek en Shannen. Lectoren: za. 19.15: G. de Groot; zo 9.30 T. Verbeek; 11.00 A. Noijens. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: B. Faas. Lect.: zr. Jacinta. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00: GEEN dienst. 11.15 Liturgieviering Vincentiuskapel. Voorganger: B. Faas. Maandag: 10.30 Liturgieviering Den Heuvel. Voorganger: Woensdag: 11.15 Liturgieviering in de kapel van het Vincentiushuis. Voorganger: B. Faas. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie, P. Zandvliet. Donderdag: 16.15-17.15 Yoga en meditatie, P. Zandvliet, Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5, tel. 580202; kapelaan W. van Dijck, Dr. 'Poelsstraat 4, tel. 550790. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma •t/m vr 9.30-10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. "Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 Uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang; 16.30 doop Justin Hendriks, Luitstr. 12; overl. fam. Huisman-Paulus en overl. kinderen; overl. ouders Janssen-Brast; overl. ouders Poels- Litjens. Zondag: 8.30 voor de parochie Venray-zuid; 10.30 volkszang; jrd. Toon Jenneskens; Maandag: 18.30 voor de veilige terugkeer van alle vakantiegangers. Dinsdag: 18.30 Herman Scholten; overl. ouders Willemse-Weys; Cor Bonants (coll.); Woensdag: 18.30 Cor Reynders- Lemmen; Donderdag: 18.30 voor alle zieken in de parochie; Vrijdag: 18.30 voor wereldvrede. Voorafgaande aan de eucharistievie ring zal er elke vrijdag om 17.30 hanbidding zijn in de kerk. Parochie Oostrum Zondag: 10.30 H.Mis Karin Hendrikx; Antoon Verheggen; Henrdrina v. Haeren; fam. V. Leeuwen-Laugs; Annemie Derks. Dinsdag: 9.00 Gerard Lemmens; M. Steeghs; fam. Vennekens- Verschuren en wederz. Fam.; Donderdag: 9.00 fam. Vennekens- Verschuren en wederz. Fam.; F. Jenniskens en Peter Clephas. Misdienaars: Lotte v. Els en Patrick Valckx. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 H. Mis; overl. ouders Baltussen-Ingepass en kin deren Wiel en Piet; Riet Baltussen- Penners; Jet Baltussen-Claessens; Esther Houwen; Piet Peeters; Toon Kusters. Zondag: 9.00 Hoogmis (Herenkoor); st. Monseigneur Jan v. Susante. Woensdag: 9.00 H. Mis t.e.v, O.L. Vrouw van Lourdes; Vrijdag: 9.00 H. Mis Toon Kusters namens fam. Groenen Venray. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 jrd. Piet Emonts; overl. ouders v. Kuyck-Verrijdt en kinderen. Misdienaars: za: Karin en Evelien. Parochie Leunen Opgave misintenties donderdag 9.30-11.30 pastorie, tel. 581575. Contactpersoon parochie: A. Reintjes-Jenniskens, Bershof 18, tel. 582221. 16e Zondag door het jaar. Zaterdag: 18.00 H.Mis Toon v. Kempen; Hendrukus Claessens, Gertruda Claessens-Guyssen en overl. fam.; Marie Bouten (5); uit dankbaarheid (G) en Harry Geurts en overl. fam.; Jan Verheyen; gst. Jrd. Antoon, Dora, Nella en Zr. Bamaba Emons. Zondag: 10.30 H.Mis Leo Loonen en Petronella Loonen-v. Mil; Teng Claessens; Piet Keysers en Marie Keysers-Hendrikx; Pierre Philipsen en AnnaPhilipsen-Lenssen. Misdienaars: za 19.00: Nancy Litjens en Emma Weys; zo 10.30 JennY Achten en Joyce Hendrix. Lectoren: za 19.00: Goen Reintjes, zo 10.30 Harrie Bovee. Rectoraat Heide Opgave misintenties bij B. Meijboom, Heidseweg 48, tel. 581703. Contactpersoon parochie: L. Pouwels, Heidseschoolweg 1, tel. 582421 Zondag: 16e Zondag door het jaar. 9.15 Hoogmis voor overl. ouders Stevens-Baggermans v.w. (coll.); misd.: Frank, Willeke, Sandra, Marlie en Iris J. Rectoraat Veulen Opgave misintenties: G. Claesens, tel. 583112. Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slangen, Lorbaan 9, tel. 588215. Diaken v. Gassel, tel. 077-4671961 16e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.30 Hgm. Jrd. Christian Erben en Maria Erben- Woker; Jacobus Ewals en Maria Holtackers; Misdienaars: za: Linda, Danny, Stefan en Daan. Lect.: za: A. Timmermans. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Toon Verheijen; ouders Pouwels-Voesten; Til Geurts-v. Dijck; Ser Willems; Martien Kuijpers. Zondag: 9.15 (ouderenkoor); voor de intenties van onze parochie; Misdienaarsbeurten: za 19.00: Klaas en Joris; zo 9.15 Vera en Ellen. Parochie Merselo Zondag: 10.45 Lei en Truus Poels- Philipsen; Johannes Mathias v.d. Hoogenhof; overl. fam. Hoedemakers-Gooren; Peter Mathijs Gielen echtg. En overl. kin deren; Petrus v. Helden. Misd.: zo 10-45 Conny v. Tilburg en Sandra Gloudemans. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.45 jgt. Thea v. Bakel- Peters; Donderdag: 19.00 M. Jansen. Voorgangers: Tonnie v. Hoof en Cor Huijs. Rectoraat Smakt Zondag 10.00 Hoogmis voor dhr. Verhaakt tot St. Jozef; Sjeng Jenneskens. Woensdag: In de St. Jozef genade kapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis, tot zekere intentie (B); Mie Bongaerts-Kersten; uit dankbaarh. (L). Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 22 juli zal voorgaan Dhr. P. v. Oostenbrugge uit Helmond.In Het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, zal de dienst beginnen om 9.30 uur. Alleen in Het Zonnelied is er kinderopvang en er wordt geen kindernevendienst gehouden. Om 11.00 uur begint de dienst in het kerkje in Blitterswijck, Maasweg 9. Na afloop kunt U bij beide kerken een kop koffie of thee blijven drinken en voor de kinderen staat er limonade klaar. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedjer2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel ./fax: 077- 3987786. Diensten: Zondag 22 juli om 10.00 en 14.30 uur: Ds.J.Beider, Nieuw Lekkerland. 's-Morgens is er kindercrèche. Bijbelgemeente Venray De Bijbelgemeente Venray houdt iedere zondag diensten in gebouw 'de Kemphaan, Kennedyplein 1 in Venray. Er wordt gezongen uit de bundel 'Opwekking' met gebruik van overheadsheets. Iedere zondag is er zondagschool voor twee leef tijdgroepen en crèche. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot koffiedrinken. Naast de wekelijkse erediensten worden regelmatig bij zondere diensten georganiseerd. In deze krant wordt u daarover geïn formeerd. De vaste predikant van de Bijbelgemeente, is R. Lammers. Telefoon: 0478 - 586001 of 06 - 12637400. Secretariaat: Dhr. R. Korver tel. 077 - 4641936. De dien sten van de Bijbelgemeente zijn echte gezinsdiensten waar bijna iedere week een kwartier gedurende de dienst aandacht wordt geschon ken aan de kinderen. Iedere eerste zondag van de maand wordt het avondmaal gevierd. Door de weeks zijn er diverse gespreksgroepen rondom de Bijbel. Senioren: Juwett Tweewielers 40+ Toernooi: In de week van 13 t/m zondag 19 augustus wordt het Juwett Tweewielers 40+ Toernooi gespeeld. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden of zelfs in 2 leeftijdsklas sen te spelen. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen f 2,50. Contactpersonen voor dit toernooi: Theo Jenneskens (541330) en Gonnie van de Pas 541611) De inschrijving sluit op zondag 29 juli. Wacht niet tot na de vakantie, schrijf nu in Thuisblijvers Toernooi: Afgelopen zondag is het Thuisblijvers toernooi gespeeld. Ondanks dat velen reeds met vakantie zijn deden 28 senioren mee. Gonnie had wederom mooie prijsjes ingekocht en door de goede verzor ging van de dames en heren van de kantinedienst was het een gezellige boel. Rackettos: de komende weken is er weer rackettossen op de woensdag avond van 20.00 tot 22.00 uur. Junioren: Maandagavond Competitie: Op 2 juli is de laatste maandag-avond competitie voor de vakantie gespeeld. Er wordt op maandag 13 augustus weer met de volgende ronde beginnen. Als je niet mee kunt doen, afmelden voor zondag 5 augustus bij Hilda (541433). Ook in 2001 zal de bijen wacht paraat zijn om zich te ontfermen over bijenzwermen. Vrijhangende bijenzwermen en hommelnestjes in b.v. nestkastjes, worden gratis weg gehaald. Bi overlast van wespen(nesten), hommels en bijen in b.v. spouwmuren of onder daken e.d. dient u zich, i.v.m. de nieuwe wet op het gebruik van bestrijdings middelen, te richten tot een erkend ongediertebestrijdingsbedrijf. Beschikbaar zijn: voor Venray: Ad van Meurs, tel. 512537, Leunen: Jan Weys, tel. 585806 en voor Ysselsteyn: Piet Michels, tel. 0493- 529511. GGZ Centrum Land van Cuijk houdt vanaf woensdag 26 september een gespreksgroep voor nabestaan den na zelfdoding. Belangstellenden kunnen zich hiervoor opgeven. Er is bij nabestaanden grote behoefte om te praten over de gevoelens en vragen waarmee ze achterblijven na het verlies van iemand die veel voor hen betekende. Vaak vinden mensen uit hun omge ving het onderwerp zelfdoding ech ter moeilijk. Dit terwijl een gesprek juist de nodige steun en begrip kan bieden. Vandaar dat GGZ Centrum Land van Cuijk de gespreksgroepen houdt. Nabestaanden krijgen de gelegenheid om ervaringen te delen met mensen die hetzelfde hebben meegemaakt. De eerste bijeenkomst is op woensdag 26 september aanstaande van 19.00-21.00 uur. Er zijn acht wekelijkse bijeenkomsten die gehouden worden in het GGZ Centrum Land van Cuijk, Loerangelsestraat la in Boxmeer. Er kunnen minimaal vijf en maximaal acht personen deelnemen. Deelname is gratis. Voor meer informatie kunnen belangstellenden op werkdagen (behalve vrijdag) tijdens kantooru ren contact opnemen met Caroline Cartigny, preventiewerker, tel. 0485-847366. Wegens enorm succes organiseert vereniging Wijkgebouw Op 't Nipperke op zondag 26 augustus van 10.00 tot 17.00 uur 2001 een Luikse markt. De markt is voor iedereen gratis toegankelijk. U kunt nu reeds uw marktkraam met dek zeil reserveren. Kraamhuur 37,50 gulden, te beta len bij inschrijving. Tel. 0478- 587491. De politie heeft vrijdagmiddag een punt gezet achter een mishan delingszaak waarvan een 18-jari- ge jongeman uit Melderslo en een 18-jarige jongeman uit Venray het slachtoffer waren. De politie hield in totaliteit zes verdachten aan. Het tweetal werd vorige week in de nacht van zaterdag op zondag door een groep jongeren op de ker mis in Ysselsteyn uitgedaagd toen zij naar huis wilden gaan. Zij kregen klappen en een kopstoot en raakten daardoor licht gewond. Met behulp van getuigenverkla ringen wist de politie de identiteit van de daders te achterhalen, waar na vorige week maandag vijf jon gens uit Ysselsteyn in de leeftijd van 14 tot 17 jaar werden aangehouden. Een 14-jarige jongen uit Ysselsteyn bleek niets met de zaak te maken te hebben, waarna de politie hem liet gaan. Later verrichtten agenten nog een zesde aanhouding: wederom een 14- jarige jongen uit Ysselsteyn. De zaak wordt via snelrecht afge handeld. De vijf jongeren moeten zich binnenkort verantwoorden tegenover de kinderrechter. Met uw Club op Omroep Venray De laatste jaren is het er niet gemakkelijker op geworden om leden te werven voor sportclubs. Mensen laten zich niet meer zo makkelijk binden aan een club. Om heel Venray Regio ervan te over tuigen hoe belangrijk, en ook hoe leuk hel is om lid te zijn van een sportclub is in ons sportprogramma Stopwatch, de rubriek 'Onze Club' opgezet. Er wordt gezocht naar Venrayse clubs en sportieve initiatieven, die op geheel eigen wijze inspelen op de veranderende multiculturele samenleving in de Regio Venray. Clubs waar niet wordt gezeurd, veel wordt gedaan en waar het altijd gezellig is! „Onze Club, wordt een serie portretten van amateursport- verenigingen in alle takken van sport en die een mooie dwarsdoor snede geven van de sportclubs in de Regio Venray Het thema voor Onze Club in 2001 is het typische 'Venraygevoel', de typische Venrayse aanpak. In de vijftien minuten durende uitzending krijgt de luisteraar een compleet beeld van het reilen en zeilen binnen de geselecteerde club. Voor de club een mooie gelegen heid om goed voor de dag te komen en voor de luisteraar een prikkelen de kennismaking met een van de vele sportclubs of sportieve initiatie ven in Venray. Wilt u uw club of sportinitiatief ook eens in de kijker zetten, meldt uw club dan via stop- watch@ömroepvenray.nl. Bellen mag ook, 0478-512 362 'n Wandeling dur ,t Rooise Land: Donderdag 19 juli gaan we voor de laatste keer naar het natte gedeelte van de Boshuizen. Tijdens de wan deling terug langs de zuidkant van de oude maasarm zien we nog aller hande insecten waar Joof Teeuwen weer alles over weet te vertellen. Van daaruit gaan we naar een iets droger gedeelte waar de koningsva ren groeit en naar een gebied waar gagelstruiken staan. Dit gagelveld is door vrijwilligers van het Limburgs Landschap ontdaan van de vele ber kenbomen die er stonden wat de gagel ten goede kwam. Na dit laat ste stukje Boshuizen is er natuurlijk ook weer tijd voor een Venrods Ketierke. Donderdag 18.00- 19.00 uur, herhaling maandag 18.00 - 19.00 uur. Waar zijn de troubadours geble ven?: Op donderdagl9 juli zal Albert Kleynen uit Wychen te gast zijn. Albert is op diverse CD's te vinden, mgar dan onder de naam "Janle Koopman Jr" hij is te gast van 21.00 tot 22.00 uur. DE WIEËN, MOLENKLEF, VLAKWATER Iedere laatste woensdag van de maand haalt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier in de buurtschappen De Wieën, Molenklef en Vlakwater e.o. De bewoners van de straten Zandakker, Schutsboom, Vendel, Groenewoltsepad, Kruisstraat, St. Franciscuslaan, St. Antoniusstraat, Paterslaan en de straten in Molenklef, Vlakwater, omgeving Werckenslaan, Aan den Dril e.o., worden verzocht om op woensdag 25 juli om uiterlijk 18.30 uur oud papier in dozen of gebundeld aan de straat te zetten. Ook bestaat iedere zaterdag van 09.00 tot 14.00 uur de gelegenheid om oud papier gebun deld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer van AV Venray- Regio die is geplaats aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/Kulutweg. Nadere informa tie, tel. 583529 of 582842. De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activiteiten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hiervoor geplaatst worden. Instituut de Wendel, afd. Vrije tijd een enthousiast biljarter die lx per week een groepje biljar ters wil begeleiden tijdens het beoefenen van de biljartsport. U dient goed om te kunnen gaan met mensen met een verstande lijke handicap. De werktijden zijn te bepalen in gezamenlijk overleg. Meer ipformatie: Vrijwilligers centrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995., Openingstijden: maandag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag t/m vrijdag van 11.00 tot 17.00 uur. Tijdens de autospeedwaywed- strijden op circuit De Peel in Venray is de Stockcar F1 duo-zit- ter van Stockcar F1 Racing Experience weer van de partij. Klaas Wink, coureur en eigenaar van de Baarlose stockcar F1 duo- zitter, gaat op 29 juli rijden in het Engelse Buxton Raceway, waar een halve finale word verreden die meetelt voor de punten voor World Championship Stockcar F1 op 15 september in Hednesford (GB). Klaas Wink en Bert Schaap jr zijn de enige Nederlandse coureurs die in Buxton rijden. De Stockcar F1 duo-zitter is een Stockcar F1 waar mee een bijrijder mee kan rijden om zelf eens het race-gevoel te beleven. De motor is een 8 cilinders Chrevolet Big-Block met een dikke 600 PK. Komende zondag kunnen bezoekers zelf meerijden in dit race- monster. Liefhebbers kunnen zich om 9.00 uur 's ochtends inschrijven bij de informatiestand van Stockcar F1 Racing Experience (langs de hoofd tribune). Om 10.00 uur wordt er gereden tot 11.00 uur. De meerijder ontvangt uiteraard een nekkraag en een helm. Er kunnen foto's en een video worden gemaakt. De Stockcar F1 duo-zitter is iedere wedstrijd op circuit De Peel in Venray te gast. Meer informatie bij de informatie stand van Stockcar F1 Racing Experience of op de internetsite: www.stockcar-fl .com of Marcel Bol: 077-4778215. In de maand juli en augustus is het PLIV alleen op maandagmorgen geopend van 10.00-12.00 uur. Voor dringende gevallen is het mogelijk om een telefonische afspraak te maken op nr. 581332. Tijdens de kermisweek van 6-10 augustus is het PLIV de hele week gesloten. Vanaf 13 augustus zijn ze weer bereikbaar op maandag-, dinsdag en donderdagochtend van 10.00-12.00 uur. Jeugd en jongerenwerk Tijdens de fiets 4-daagse het Rode Kruis een stand bemannen en wel op woensdag 25 juli a.s. Verzamelen op woensdag 25 juli a.s. om 9.15 uur bij de Clockert. Iedereen graag in uniform, naar gelang het weer in trui of polo. Na het laden van de standspullen wordt er vertrokken naar de Wetteling. Na afloop geza menlijk afbreken en opruimen en in de Clockert de spullen weer opber gen. Einde van deze dag is omst reeks 18.00 uur. Voor het drinken op woensdag zorgt het Rode Kruis, voor de lunch dien je zelf een boter ham mee te brengen. Op woensdag worden verwacht: Johan S., Anouk, Mellanie, Luuk, Tom en Antoon. De Springplank zit op dit moment verlegen om leiding. De drie Springplankgroepen: maandag, dinsdag en donderdag kunnen alle maal wel een paar enthousiaste mensen gebruiken. Ben je minimaal 16 jaar en heb je een paar uur in de week over, dan kun je bij hun mee draaien. Natuurlijk moetje wel met kinderen om kunnen gaan. Het maken van een leuk programma kun je leren, dat hoef je ook niet meteen te kunnen; daar wordt je door de oudere leiding mee geholpen. Het je nog iets meer tijd, dan kun je ook andere dingen mee helpen organise ren. Het gaat dan om buitengewone activiteiten zoals het kamp, St. Nicolaasavond, carnavalsavond of de Buitendag. Je mening kun je kwijt op de programmavergadering van je eigen groepje of op de twee maandelijkse teamvergadering, waar bestuur en leiding samen pra ten over alle Springplankdingen. Heb je interesse of wil je meer informatie, neem dan contact op met Annemie van Ochten, tel. 587837. Het is nu vakantietijd, krijg je geen gehoor, probeer dan 586531 en vraag naar Wim. Vrijdag 16 feb. organiseert de Computerclub Regio Venray weder om een bijeenkomst voor al haar leden. De avond vindt plaats in wijkcentrum Veltum aan de Veltumse Kleffen 62b te Veltum. De aanvang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte wel kom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC, kunt u onze cluba vond bezoeken. Onze computerclub zal u graag proberen te helpen en kan u kosteloos adviezen geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met tel. 0478-541666 of per e-mail: crv@isonzeclub.nl De' CRV-homepage (met o.a. de clubda ta) is te bereiken via het adres: crv.isonzeclub.nl Alles wat techniek was, hield mensen vroeger in ademloze, sou angstige spanning. Telefoon, path foon en radio werden in hoog tem[ populair. Maar wat het meest opt verbeelding werkte was toch zek wel de vliegmachine. Van het tyj Fokker F7 waarmèe in 1924 de et ste vlucht van Nederland naar Ne Indië werd volbracht (niet vic versa) volgen enkele techniscl gegevens om te laten zien hoeve durf-, moed en Volharding zo tocht vereiste. Motor: 1 Jupiter, 480 pk Lengte: 12,50 m Aantal passagiers: 8 Aantal bemanning: 2 Gewicht leeg: 2324 kg Prakt. Hoogtegrens 2250 m Max. snelheid: 165 km p.u. Kruissnelheid: 140 km p.u. Inhoud benzinetanks: 2x 370 7401 Werkingssfeer met volle tank 1000 km Op deze foto van omstreeks 19 zien we de PH-ADX Fokker F7 v de Koninklijke Ne Luchtvaartmaatschappij. Zo te zi beslist niet op een of andere start landingsbaan opgesteld. Waar? De Venrayse mensen die belan stelling hadden voor dit technisi wonder stelden zich voor het toesl op voor het maken van deze foi t( Voor later, als herinnering aan vooruitstrevende techniek. Het zi v.l.n.r. mevr. Laurenssen-v. Strij mevr. Laurenssen-Janssen, J Laurenssen, Laurenssen (Pater straat?), Anna Laurenssen-Verrii Jan Derksen, Victor Fonck sr. Teng Laurenssen. Jan van der Putten Koorscholing: Donderdag 19 juf 19.30-20.00 uur: Bariton rij 1+4] Donderdag 26 juli: 19.30-20.1 uur: Tenor 2 rij 2+3 Repetities: Donderdag 19 ju] 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 20.00 uur: Repetitie gehele koor. Donderdag 26 juli: 19.30 uu Repetitie Bas Bariton 20.00 ui Repetitie gehele koor. Programma: 26 ju Kwartaaltoepen (alleen vo U leden!) (Na afloop repetitie!) sept: CD-opname; 16 se| Optreden in Odapark; 22 sep Veldeke dialectmis; 7 ok Herfstconcert Lomm; 3 Concert Someren; 24 Cec i 1 i a-/feestavond Koorvakantie: 2 aug, 9 aug, aug: GEEN REPETITIE. Afmelden:Bij Kees van Kreij, T( 589775 (Bij voorkeur tussen 18.C en 19.00 uur) Oud papier: kunt u afleveren bij VMK-container aan Molenhofweg. (De weg tegenov de voormalige zuivelfabrie (Staat aangegeven!) niet na 22.1 UUR! Bij voorbaat dank voorn medewerking! InformatieRepeti ti el okaal Partycentrum "De Witte Hoeve Gasstraat te Venray. Commiss PR/verjonging: Tel 58766 Secretariaat: Tel. 580173. Nieuw! Websil WWW.listen.to/VMK Op zondag 22 juli worden op circuit De Peel in Venray weer spectaculaire internationale auto- speedwaywedstrijden gehouden. De trainingen beginnen om 11.00 uur en het startschot voor de eer ste wedstrijd klinkt om 12.30 uur. Zondag strijden de coureurs in de Stockcar Formule 2 klasse om de Nederlandse titel. Vele coureurs zijn nog in staat om de titel in dit kam pioenschap te pakken. Een zeer compact deelnemers veld, er wordt geteld op zeker 36 stockcars, gaat in deze klasse van start. Ook Erwin Peeters uit Venray is weer van de partij; in juni viel hij met motorschade al in de eerste manche uit. De grote kanshebbers zijn Toon Schut, Roy Maessen en Henk Peeters. De Stockcar F1 coureurs moeten op circuit. De Peel hun laatste kans grijpen om vanaf een goede start plaats tijdens de World Cup te kun nen vertrekken. Henk Jan Rönitz en Willie Peeters zijn de te kloppen mannen tijdens de races van zondag. Toon Schut (foto) is één van favorieten in de Stockcar Formul REGIONALE FAVORIE In de Hotrod-klasse zijn het regionale coureurs die sterk voren mee strijden. Huub Litjel Eric Roefen, Roel Bongaerts i Barry Maessen wisten al diver f manches op hun naam te schrijve maar toch wist John v/d Bosch va! de eerste plaats in het dagklass ment in de wacht te slepen. Louis Hagen maakte zijn renti bij de Saloon Stockcars, nadat: tijdens de mei-races een zware era maakte. Hij liet weer direct zien VI de te kloppen man is. Hij schre drie heats op zijn naam. Ook in Stock Rod-klasse is de strijd om punten in volle gang, want nieuwli mer De Bruin weet de gevestigi orde goed te imponeren en wi manche na manche. Verder zijn ook de Sprint 1300 de Speedway-klasse weer van partij. Het. circuit is gelegen aan' Middenpeelweg (N277) en is m borden aangegeven.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 14