Rollebol feest voor 300 kinderen Voetbalclubs tevreden met nieuwe indeling Ron en Fons koningen van Geijsteren Competitie-indeling zaalvoetbal Sfc&itr en Rode Kruis Computerclub Venray De Hakkespits Jeugdnatuur wacht Schutterij 't Zandakker Chrisko Twan Lensen naar NK De Huisvriend Biljart Jumpers'76 Spellenmiddag Veltum Aostrumse zangkompeneej Nieuwe fusieclub LVB Oostrum St. Jan Merselo jina 1 ?EEL EN MAAS donderdag 21 juni 2001 - Pagina 19 De jaarlijkse sport- en spellendag Rollebol is weer een waar feest geweest voor de jeugd van de ver schillende jeugdclubs uit Noord- Limburg. Ruim driehonderd kinde ren en 140 vrijwilligers waren voor deze 18e Rollebol afgelopen zater dag te gast op het grasveld voor de verslavingskliniek Paschalis te Oostrum. De organisatie had alles prima voor elkaar. Voor dag en dauw was men bezig geweest om het grasveld om te toveren tot een speelveld, waar men ogen tekort kwam om alles gezien te krijgen. Het ene spel zag er nog mooier en spectaculairder uit als het andere. Maar voordat Rollebol 2001 van Jeugd en jongerenwerk Zaterdag 23 juni uitstapje naar Kalkar, vertrek om 09.00 vanaf de Clockert en zullen hier om 17.00 weer terug zijn. Denk allemaal aan reservekleding. Voor eten en drin ken is gezorgd. Degenen die nog niet betaald hebben moeten dit voor vertrek doen. Niet betalen=niet meegaan. Maandag 25 juni is de jaarlijkse collecte. Vertrek om 17.30 vanaf de Clockert en terugkeer om 20.30. Iedereen in polo (evt. trui) en spij kerbroek. Denk aan de fiets. Ook worden er nog mensen gevraagd om de stand tijdens de fietsvierdaagse te bemannen op woensdag 25 juli. Vrijdag 16 feb. organiseert de Computerclub Regio Venray weder om een bijeenkomst voor al haar leden. De avond vindt plaats in wijkcentrum Veltum aan de Veltumse Kleffen 62b te Veltum. De aanvang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte wel kom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC, kunt u onze cluba vond bezoeken. Onze computerclub zal u graag proberen te helpen en kan u kosteloos adviezen geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met tel. 0478-541666 of per e-mail: crv@isonzeclub.nl De CRV-homepage (met o.a. de clubda ta) is te bereiken via het adres: crv.isonzecIub.nl Maandag 25 juni: oefenavond in de Kiosk Brukske, aanvang 20.30 uur. Maandag 2 juli: laatste oefenavond van dit seizoen in de Kiosk, a. 20.30; nieuwe paren starten reeds om 19.45 uur. Optredens: zaterdag 23 juni: Zonnebloem Meerlo-Wanss um, 's middags optreden in Tienray. Woensdag 4 juli: 's avonds districts- festifal 2001 in Zelhem. Zondag 12 aug.: 's middag Festeynder Nederweert-Eind. Afmelden en contactadres 'van de Hakkespits: dhr. O. Pijpker, tel. 586260. Afgelopen zondag is de laatste puzzelwandeltocht gehouden van dit seizoen. Ondanks het slechte weer waren er toch ongeveer 150 echter doordouwers, die de regen trotseer den en de tocht hebben gelopen. Men vond over het algemeen de vra gen goed te doen maar velen hadden moeite met de klimop en de popu lier. Verder loopt op dit moment nog de actie van het Vlijtig Liesje. Zorg dat de plant regelmatig water krijgt. Rollebol 2001 zit er weer op. Volgend jaar is de-organisatie in handen van De Springplank uit Venray. start ging was er eerst de officiële opening door wethouder Jan Driessen, dit ingeluid door de tradi tionele vlaggenparade, voorafge gaan door joekskapel De Baetere Helft kwamen de delegaties met hun vlag op. Voorop gastheer Ador uit Oostrum, daarna de Hobbits uit Kessel, Jong Arcen, Springplank Venray, SJW Castenray en Sirene '99 uit Lomm. Waar iedereen dacht dat Rollebol 2001 kon beginnen had wethouder Driessen nog een verras sing in petto. In het kader van het Jaar van de Vrijwilliger werd namens de gemeente Venray en de Vrijwilligerscentrale van Synthese, mede-organisator en voorzitter van de Springplank, Sjang Vollenberg, gehuldigd als vrijwilliger van e maand. Met het hijsen van de Rollebolvlag kon het jeugdevene- ment beginnen. De deelnemers wer den getrakteerd op een circuit met 18 zeskampachtige spellen, een spe- lenkermis met 18 spellen en een bossurvival waarin ook nog eens tien spellen verwerkt waren. Daarbij veelbelovende titels als Tarzan en Jane, spooklabyrint, duoschuiven, kop van Jut, overleving, bierpul schuiven, kussengevecht en ladder- hangen. In de pauzes kon de jeugd, dankzij het goede weer, lekker in het gras genieten van de meege brachte lunch maar de organisatie had ook gezorgd voor allerlei ver snaperingen, zodat niemand zonder zat. Toen dan ook om 16.00 uur een einde was gekomen aan een uiter mate sportieve dag, was er geen wanklank te beluisteren. Namens gastheer Ador mocht voorzitster Lonneke van Asseldink de welver diende prijzen uitreiken. De uitsla gen: 1. Sirene '99 uit Lomm; 2. Ador Oostrum; 3. Jong Arcen; 4. Springplank Venray; 5. OJC de Hobbits Kessel en 6. SJW Castenray. Rollebol 2001 vindt plaats in Venray. Ron Cox bij de junioren-aspiran ten en Fons Jacobs zijn de nieuwe koningen van het Kon. St. Willibrordusgilde uit Geijsteren. Het koningschieten bij de junioren aspiranten, waaraan zes schutters deelnamen, werd beslist bij het 122e schot. Ron Cox haalde het laatste kleine stukje van de vogel naar beneden en mocht zich de nieuwe koning noemen. Daarna kon de wedstrijd om het koningschap van het gilde beginnen. Burgemeester Hahn en gildepriester pastoor van Kempen losten - zoals dat hoort - de openingsschoten om de vogel 'te bevrijden van eventuele boze gees ten'. Maar liefst 38 gildebroeders mengden zich in de strijd om het koningschap en in vlot tempo volg den de schoten op elkaar. Maar de vogel leek geen krimp te willen geven en na zo'n 150 schoten was hij nog nauwelijks gehavend. Daarna begon hij aan de bovenkant wat scheuren te vertonen, maar iedereen dacht dat het nog wel lang zou duren. Het was dan ook een complete verrassing, toen de vogel het bij het 163e schot ineens begaf en in stukken omlaag plofte. Verrassing niet in het minst bij Fons Jacobs die het winnende schot had gelost. Afgelopen zondag tijdens het twee de bondsfeest van de bond Juliana heeft de schutterij de volgende prij zen behaald: le mooiste koning; le beste sappeur; le keizer; 2e marke tenstergroep, 2e vaandeldrager; 3e beste commandant; 2e mooiste geheel. Vanavond oefenen, aanvang 19.30. Zondag 24 juni St. Jansfeest, bijeenkomst om uiterlijk 10.30 op de parkeerplaats bij het nieuwe gemeentehuis, om 1 i.00 is de aan vang van de Gildemis in de Grote Kerk. Na de gildemis gaat iedereen naar de schuttersweide waar de dag verder wordt ingevuld. Zondag 1 juli OLS te Boshoven- Weert, nadere gegevens volgen nog. Zaterdag 23 juni 19.15 Mis Grote Kerk. Gelieve en kwartier voor aanvang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s.v.p. tij dig afmelden. Ons koor Chrisko bestaat uil een kleine groep enthou siaste jonge dames, we kunnen nog steeds versterking gebruiken.'Kom eens luisteren bij één van onsze uit voeringen of bezoek onze repetitie. Deze is wekelijks op maandagavond van 19.30 tot 21.00. Voor meer informatie kunt u tereht bij Marly Driessen, tel. 0478-588176 of bij Norma Ansinger, tel. 0478-585234. Bij baanwedstrijden op het natio nale sportcentrum Papendal heeft Twan Lensen opnieuw het clubre cord op de 5000m scherper gesteld. De 25-jarige atleet van AV Venray Regio nestelde zich meteen na de start achter de als haas gestarte Marcel Versteeg (Nationaal Kam pioen 10000m op de baan). Na de doorkomst op 3000 meter zat er een scherpere tijd als drie weken gele den in Nijmegen (14.45 min) in. De 12 en 1/2 baanronde werden afge legd in een tijd van 14.37 minuten, een nieuw persoonlijk- en clubre cord. Met deze tijd plaatst hij zich voor de Nederlandse kampioen schappen 5000 meter op de baan, die dit jaar op 7 en 8 juli gehouden worden in Tilburg. EVV De Huisvriend houdt op maandag 25 juni om 20.00 uur de ledenvergadering in café In den Engel in Venray. De agenda ziet er als volgt uit: opening, notulen vori ge vergadering, ingekomen stukken, bestuursmededelingen, opgeven enten vogels, benoeming TT bestuur onderlinge wedstrijd 2001, ringen bestellen 2002 vroege levering, at verder ter tafel komt (uitwisselen kweekervaringen), rondvraag en sluiting. Bij verhindering graag afmelden bij de secretaris Sjaak Verkoeijen tel 0478-581742 DOS Bandstoten KNBB: Uitslagen De Pruuver - DOS A2-5 Gerrit Vermeulen en Theo Kronenberg bleven aan de goede kant van de score. DOS C - 't Klotske 5-2 Ook dit team sloot de competitie winnend af door zeges van Ad van Gerven (17 beurten, gem. 1,88) en Wim Schillings. Programma: Op zaterdag 23 juni gaat het B-team als kampioen in groep B2 de strijd aan met de kam pioenen van de groepen 1 en 3. Zij treden aan bij De Jordaan in Horst. De winnaar hiervan speelt op 7 en 8 juli de Limburgse Finale bij 't Klotske in Venlo. VOP Brons voor damesteam Tijdens de nationale finale is het de dames niet gelukt om zich te plaat sen voor de finaleronde. In de pou lewedstrijden werd met 6-2 gewon nen van Veënendaal en Jacobswoude. Tegen Twekkel, de nieuwe Nederlandse kampioen, werd echter met 6-2 verloren waar door het team om de 3e en 4e plaats moest spelen. Tegenstander was 't Centrum waarvan met 6-2 werd gewonnen. Bandstootcompetitie: B3: tegen bv Maasbree werd de laatste wedstrijd met 7-0 gewonnen. Wilfried Godschalk 2.38 gem,; Nellie Dericks 1.18 gem. en Caspar Michels 1.90 gem. zorgden voor de winstpatijen. Met 2 p. achterstand op de Pruuver eindigde het team op de 2e plaats in hun ldasse. Vrijdag 22 juni zijn de laatste trai ningen van dit seizoen. Dus in tegenstelling tot eerdere berichten zijn er de volgende week geen trai ningen meer. Er zijn deze week nog enkele vrije trainingen en trainingen ter voorbereiding op het volgende seizoen. Volgende week, dus nog voor de vakantie, krijgt ieder lid nog een brief met informatie over het volgende seizoen. Voorlopige indeling trainingen sei zoen 2001/2002; de trainingen star ten na de vakantie op dinsdag 14 augustus. Wetteling: di 17.30-18.30 Benjamins Kees Spitters; 17.30- 19.00 mini's -1 Bram Claessens; 17.30-19.00 mini's 2; 18.30-19.30 m asp. John Berden; 19.30-20.30 m. jun. Sinpat Kapriloglu; 19.00-20.30 jong asp. 1 Bram Claessens; 19.00- 20.30 kad. 1 en 2 Daniel Dzaleski en Loek Claessens; 20.30-22.00 jong jun. Balder Lamers; 20.30- 22.00 heren 1 Patrick Klomp; 20.30-22.00 heren 2/3. Vrijdag: 17.30-18.30 mini's 1 Bram Claessens; 17.30-19.00 jong asp. 2 Jan Cruys; 17.30-19.00 m. jun. Sinpat Kapriloglu; 18.30-19.30 jong asp. 1 Bram Claessens; 19.30-20.30 kad. 1 en 2 Daniel Dzaleski; 19.00- 20.30 heren 1 Patrick Klomp; 19.00-20.30 jong jun. Balder Lamers en Orun De. Brukske: Dinsdag van 21.00 tot 22.30 dames en heren recreanten. Voor mini's 2 zijn ze nog op zoek naar trainer/coach en in z'n alge meenheid kunnen we voor de bege leiding bij wedstrijden nog enkele leden of ouders gebruiken. Informatie bij Balder Lamers tel 06- 15334508 of Kees Spitters tel. 550906. Volgend seizoen zullen ze de meeste thuiswedstrijden op de zondagmiddag spelen van 13.00 tot 17.00 in de Wetteling. Ben je vol gend seizoen geen lid meer geef dit dan zo snel mogelijk door aan het secretariaat. Wijkvereniging Veltum houdt zondag 24 juni een leuke spelmid- dag voor de jeugd van 5 tot en met 12 jaar met als inzet de titel Veltumse Spellenkampioen. Vanaf 14.00 uur staan er voor of in het wijkcentrum diverse spellen opge steld waarop de jeugd zijn behen digheid kan toetsen. Beoordeling hiervan vindt plaats in een vier leef tijdscategorieën. De inschrijving voor deze spelmiddag is mogelijk vanaf 13.45 uur in het wijkcentrum Veltum, waarbij voor leden van de wijkvereniging een eigen bijdrage gevraagd wordt van twee gulden en voor niet-leden drie gulden. De uit reiking van de bekers aan de nieuwe Veltumse Spellenkampioenen vindt plaats rond 17.00 uur. Vrijdagavond 22 juni neemt de Aostrumse Zangkompeneej deel aan Venray Muzikaal Totaal. Van 21.00- 21.30 laten zij zich muzikaal horen bij De Bonte Koe in de Hoenderstraat te Venray. Uiterlijk 20.45 aanwezig zijn! De Aostrumse Zangkompeneej repeteert elke dinsdagavond van 21.00 - 23.00 uur met veel plezier in 't Allemanscafe te Oostrum. Heeft u belangstelling of wilt u eens een repetitie meemaken? U bent van harte welkom. Informatie nodig? Neem de telefoon en bel 0478- 511251. Dinsdag 26 juni is de laatste repeti tieavond van dit seizoen. En dinsdag 21 augustus begint weer het nieuwe seizoen. Op zondag 30 september deelname aan het Hofzangersfestival van De Rooverheydezangers te Reuver. Met spanning keken de Venrayse voetbalclubs uit naar de competitie-indeling voor het komende seizoen. Want door de herindeling is het oostelijke gedeelte van Noord-Brabant bij het district Limburg gevoegd. Met als gevolg dat de clubs vaker de Brabantse provincie moeten over trekken. Desondanks is de stem ming positief over de gevolgen van de herindeling. De gevolgen voor de zeven Venrayse voetbalverenigingen lopen nogal uiteen. Zo komen Leunen en Ysselsteyn er 'het beste vanaf'. Zij komen beide uit in de vierde klasse F die geheel uit Limburgse ploegen bestaat. Behalve dan het Overloonse SSS dat al langer in Limburg voet balt. Hoe anders verging het Merselo en Holthees. Zij treffen in de zesde klasse G louter Brabantse tegenstanders uit de omgeving van Boxmeer en Mill. Grensgeval Holthees niet meegerekend is Merselo zelfs de enige Limburgse club in 6G. "Dat wordt komend sei zoen lichtmasten zoeken in al die Brabantse dorpen", zegt voorzitter Theo Zegers die er rekening mee had gehouden had Merselo 'een flink stuk Brabant zou ingaan'. "Maar ik had wel verwacht dat we wat meer oude bekenden uit Limburg zouden treffen." Clubs als America, Griendtsveen en Kronenberg zijn ingedeeld in 6F met teams uit de omgeving van Deume. Toch is de Merselo-voorzit- ter niet geheel ontevreden. "We vin den het geen probleem. De meeste clubs kennen we niet maar we kij ken er positief spannend tegenaan. Sommige verenigingen kennen we wel omdat we er in de winterstop of in de aanloop van het seizoen wel eens tegen geoefend hebbem. En dat waren altijd gezellige contacten. Dus we vinden de indeling wel mooi." Holthees heeft een vooruitziende blik gehad want het trok de uit Boxmeer afkomstige trainer Ben van Lier aan als opvolger van Hans Janssen. "Dat is een voordeel want onze trainer kent onze nieuwe tegenstanders goed. Hij was dan ook blij met deze indeling", zegt Holthees-bestuurslid Ed Poels. De club zelf had de voorkeur voor een meer Limburgse klasse. "Want het wordt er niet gemakkelijker op. Het Brabantse voetbal is fysiek sterk en daaraan zullen we ons moeten aan passen. Maar qua reisafstanden maakt het niet veel verschil. We zijn dan ook best tevreden", aldus Ed Poels. POSITIEF Venray krijgt in de tweede klasse H gezelschap van drie Brabantse clubs. Het sterke Blauw Geel uit Veghel, dat afgelopen seizoen nipt de titel misliep, middenmoter Someren en Oss'20 dat kampioen werd in de derde klasse. Voorzitter Sjef Keijzers vermoedt dat het een leuke competitie zal worden. "De klasse is aantrekkelijker geworden. Niet alleen met de komst van de Brabantse clubs maar .ook de derby's tegen de drie Venlose ploe gen .zijn aardig", vindt Keijzers die denkt dat 2H nu een stuk sterker geworden is. "Maar desondanks ver wacht ik dat .Venray om de bovenste plaatsten gaat meedoen." Evenals Venray zitten Leunen en Ysselsteyn in een poule van dertien teams. Dat betekent dat de competi tie over 26 in plaats van 22 wed strijddagen gespeeld wordt. De competitie duurt dus vier weken langer maar door het oneven aantal is iedere club wel twee keer een zondag vrij. Leunen-voorzitter Karlo Rongen constateert 'dat er niet zo gek veel veranderd is.' "Achates, Hegelsom, RKDSO, Spaita en Meterik zijn er weliswaar bijgekomen maar dat zijn geen onbekenden voor ons. Alleen FCV uit Venlo valt wat uit de boot. We hebben geen enkel probleem met deze indeling want we blijven in de buurt voetballen." Ook voorzitter Peter Koopmans van Ysselsteyn is positief gestemd. Alhoewel hij gezien de ligging van Ysselsteyn, zo dicht tegen de Brabantse grens, op een andere indeling geteld had. "Wat we gedacht hadden, is toch niet gebeurd. We zijn een grensgeval en we hadden net zo goed de andere kant opgestuurd kunnen worden. We vinden deze indeling toch aan genamer omdat het behalve FCV allemaal clubs zijn die we goed ken nen. We zijn dus tevreden", zegt Koopmans. Oostrum en de nieuwe fusieclub SVOC'01 uit Oirlo/Castenray zijn ingedeeld in de vijfde klasse F. In vergelijking met vorig seizoen tref fen zij nog slechts een oude beken de: EWC uit Well. Uit Brabant komen Excellent (Oploo), Olympia (Boxmeer) en Toxandria (Rijkevoort) over. Melderslo, Resia, Stormvogels en Wanssum degra deerden uit de vierde klasse terwijl het Blitterswijckse BW en Swolgense Boys vanuit de zesde klasse promoveerden. Oostrum-secretaris Ton Broeren vindt dat er met Grashoek en FC Steyl twee sterke clubs verdwenen zijn naar 5E. "Daarentegen zijn er veel vierdeklassers bijgekomen. Maar het is een aardige indeling geworden met enkele leuke derby's. We zijn er niet ontevreden over." Jac Wismans, voorzitter van SVOC, denkt dat 5F sterker is geworden. "Want de vijfde klasse in Brabant komt qua niveau overeen met de vierde klasse in Limburg", denkt hij. "Maar de klasse is daar door wel interessanter geworden. De Brabantse clubs zorgen voor afwisseling en het is voor de spelers ook spannend wat hen te wachten staat. En qua afstand maakt het niet veel uit of we naar Blerick of Rijkevoort moeten reizen." Indelingen Tweede klasse H Almania (Broek-Siltard) Blauw Geel (Veghel) Blerick Heidén Oss'20 RKSVN (Neer) Sittard Someren SVC 2000 (Roermond) Venlo Venlose Boys Venray VOS Vierde klasse F Achates FCV Hegelsom Heijen HRC Leunen Meerlo Meterik Montagnards RKDSO Sparta SSS Ysselsteyn Vijfde klasse F BW EWC ExceUent (Oploo) Melderslo Olympia (Boxmeer) Oostrum Resia Stormvogels svoc Swolgense Boys Toxandria (Rijkevoort) Wanssum Zesde klasse G Aslrantia (Middelaar) Constantia (Wanroy) DSV (St.Anthonis) Gassel (Grave) Holthees Merselo Sambeek St. Hubert SVS (Stevensbeek) VCA (St.Agatha) VIOS (Beugen) Voor het eerst sinds lange tijd heeft het Venrayse zaalvoetbal geen vertegenwoordiger meer in de hoofdklasse. Het eerste team van HVC/Alustema, dat in de landelij ke eerste divisie uitkomt, staat op eenzame hoogte in Venray. HVC Alustema treft komend sei zoen drie nieuwe gezichten. Het gerenommeerde Bunga Melati uit Tilburg degradeerde uit de ere divi sie. De hoofdklassekampioenen IFCV/Old Dutch (Valkenswaard/ Zuid I) en Heerlerheide (Zuid II) promoveerden naar het landelijke De eerste klasse A is een stuk interessanter geworden. Want Trepke/Venray krijgt gezelschap van drie Venrayse teams: degradant HVC/Alustema 2 en de promovendi ZVV Leunen en ZVCBJ. Eerste divisie B Bunga Melati ESZVV/Totelos Graus Bouw Hans Mol Sports Heerlerheide FTVC/Alustema IFCV/Old Dutch JSB De Kilo SK/Konica KW/Peter Langhout Lions/Chip memory Meyers Geleen Eerste klasse A Amicitia 2 ZVV Beringe Gastronoom Haelen 2 Heukske/Paros HVC/Alustema 2 H77/le Village Inter'80 't Kesjotje 2 ZVV Leunen MVC Trepke/Venray ZVCBJ ZVSV Tweede klasse A AJ Deume Domu Gastronoom 2 GFC GFC 2 Herberg de Peel HVC/Alustema 3 Lake Valley Lake Valley 2 ZVV Manders ZVV Man MZV/De Ruif Trepke/Venray 2 Wittenhorst Derde klasse A BDZ Venray BDZ Venray 2 BDZ Venray 3 Domu 2 HVC/Alustema 4 Inter'80 2 Meterik MZV/De Ruif 2 ZV Serum SVCB Trepke/Venray 3 Trepke/Venray 4 Venrode ZVCO Vierde klasse A BDZ Venray 4 FC Hento Herberg de Peel 2 HVC/Alustema 5 Kronenberg Lake Valley 3 Lake Valley 4 ZW Leunen 2 ZVV Leunen 4 OBR/Electro Trepke/Venray 5 Wittenhorst 4 ZVCBJ 2 ZVCO 2 Vierde klasse B ACVVV3 AC VVV 4 Baarlo 3 BDZ Venray 5 Gastronoom 4 Herberg de Peel 3 HVC/Aulstema 6 Kronenberg 2 Lake Valley 5 ZVV Leunen 3 ZV Serum 4 Venrode 2 Wittenhorst 2 Wittenhorst 3 Damesklasse Amicitia ZVV Beringe Domu Fermonia Boys Herberg de Peel HVC/Alustema H77/le Village 't Kesjotje 't Kesjotje 2 ZVV Leunen ZV/Serum Sporting Maluku Trepke/Venray Opnieuw heeft er in het Venrayse zaalvoetbal een fusie plaatsgevon den. De Bonte Koe/Zeef Safe en Drukshop gaan per 1 juli samen onder de naam BDZ Venray. In de clubnaam zijn de drie hoofd sponsors (De Bonte Koe, Drukshop en Zeef Safe) opgenomen. De fusie vereniging zal met vijf teams aan de competitie deelnemen. Een tegen valler voor de nieuwe club is dat de hoofdmacht in de derde klasse moet komen. Want zowel De Bonte Koe/Zeef Safe als Drukshop degra deerde afgelopen seizoen uit de tweede klasse. In de derde klasse komen nu ook het tweede en derde team van BDZ Venray uit. Dinsdag 26 juni staat een fiets- dagtocht met excursie op het pro gramma. De start is om 09.00 uur bij de Rabobank Oostrum. De excursie is bij de fam. Houben in het Peelstreekmuseum Ijsselsteyn van 14.30 tot 16.30 uur. Opgave tot en met 24 juni bij Mila Rijs, tel. nr. 583564. U kunt ook inspreken op haar voice mail of een briefje in de bus doen: Randenrade 5. Uitslagen selectiewedstrijd in Meerlo. dressuur zaterdag: Ellen van Dijck viel met Pouwer twee maal in de prijzen: klasse B met 165 en 173 punten. Jolanda Willems werd met Geert ook tweede in de klasse B met 171 punten. Kelly Swinkels won de vierde prijs in de klas se LI met haar paard Nathal iemet 164 p. Kathelijne Maessen werd tweede in de klasse L2 met Funny Boy met 167 pun ten. Janine van Ooi werd met GEP Donut eveneens tweede in de klasse L2 met 167 punten. Ton Arts werd tweede met Lola in de klasse Ml en 163 p. Springen zaterdag: Petra van Dijck reed maar liefst drie keer in de prijzen. Met Ivestor won zij een eerste prijs in de klasse zwaar. Met O'Quick werd zij vierde in de klasse L en met Power werd ze veertiende in die klasse. Dressuur zondag: Monique van Dijck won de derde prijs met Lolivia in de klasse LI met 166 punten. Esther van Dongen werd vijfde met. Prince ook in de klasse LI met 170 punten. Petra van Dijck won de tweede prijs in de klasse L2 met Limmertaire.met 159 punten. Brigitte Kreuzer behaalde de zesde prijs in de klasse Z2 met 179 en 184 punten. Springen zondag: Petra van Dijck was opnieuw succesvol, achtste met Limmertaire in de klasse Z. Komend weekend staat de eerste selectiewed strijd voor de pony's op het programma in America en de paarden gaan naar Odiliapeel.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 19