nspectie clubgebouwen dure zaak Vanavond prijsuitreiking Avondvierdaagse Start herinrichting Oranjebuurt TV-opnamen De Foekepot "Blamage als we niet klaar zijn voor de Euro Tomatenkweker protesteert tegen vergunning Ontslagen bij Inalfa Metal Overleg over veiligheid rond Raayland College Lespakket over e vluchtelingen Onthulling kunstwerk in Oirlo PEEL EN MAAS BEZORGEN? UW 99 PEEL EN MAAS BEZORGEN? »EL EN MAAS donderdag 14 juni 2001 - Pagina 9 ioor verscherpte landelijke ielgeving moet de gemeente alle ort- en welzijnsaccommodaties derwerpen aan een inspectie en risico-analyse. Bovendien oeten alle clubhuizen over een andweergebruiksvergunning schikken, wat nu nog niet over liet geval is. De uitvoering, door extern bedrijf', kost 278.000 Iden. Maar daarmee is de gemeente er ig lang niet. Want maatregelen die ortvloeien uit de veiligheidsin- jctieS van de elektrische installa ties en de risico-analyse naar het gevaar van legionellabesmetting zullen eveneens veel geld kosten. De gemeente heeft de meeste sport en welzijnsaccommodaties welis waar geprivatiseerd maar blijft als eigenaar van de gebouwen wel ver antwoordelijk voor de veiligheid. Wethouder Houba (VVD) sprak in de commissie Cultuur, Ondèrwijs en Sport van 'wrang geld voor alleen een onderzoek'. "Dachten we na de privatisering van alles af te zijn, dan krijgen we dit weer. En de uitkomst van het onderzoek is nog een verras sing. Er zal zeker extra geld bij moe ten voor de uitvoering." Frans Franken (CDA) vond de investering in veiligheid een goede zaak. "Maar we zijn er nog lang niet met 278.000 gulden. Als er tijdens de inspectie lijken uit de kast komen, dan moe ten er nog flinke bedragen bij." Tom van den Hoek (fractie Van de Vorle) wees erop dat de schoolgebouwen, met uitzondering van de openbare scholen, niet bij het onderzoek betrokken worden. Volgens Hohba is dal de verantwoording van de schoolbesturen die eigenaar zijn van de gebouwen. Van den Hoek vond toch dal de gemeente erop moest toezien dat de scholen niet vergeten worden. Peter van der Velden (Samenwerking) reageerde: "Dit is verschrikkelijk veel geld." Mathieu Emonts (PvdA) wees op de finan ciële risico's die kunnen volgen. Wethouder Houba: "We zullen als eigenaar toch de verantwoordelijk heid moeten nemen. We kunnen de verenigingen niet met deze lasten opzadelen." Omdat het potje voor onvoorziene uitgaven voor dit jaar vrijwel is uit geput, worden de kosten afgeschre ven over een termijn van vijf jaar. Vakantie spanje te huur appartementen Rosas Costa Brava Tel. 06-53317369 Tel. 06-51367458 www.casas.nl/huur n De werkgroep Mondiale Vorming ran enray overhandigt op donderdag j l juni (vanavond) een lespakket Ïjj /er Vluchtelingen aan de algemeen I ïecteur van de Stichting Katholiek ij rimair Onderwijs Venray IKPOV), mevrouw Y. aaijmakers. Aansluitend vindt er en theatervoorstelling plaats over ii door vluchtelingen. De bijeen- r i amst vindt plaats in het Theehuis I au het Odapark. if Vanwege de komst van het asiel- oekerscentrum in Venray wil de erkgroep Mondiale Vorming de ennis over vluchtelingen en hun roblemen bij de leerlingen van roep 7 en 8 verdiepen. Doel ervan ihet vergroten van draagvlak voor luchtelingen en asielzoekers in feriray. In april heeft de werkgroep Venrayse basisscholen gevraagd ledewerking te verlenen aan dit nitiatief door een lespakket over luchtelingen af te nemen. Dit ver- oek is goed ontvangen. Negentien an de 21 scholen voor primair nderwijs in Venray willen graag j leewerken aan het project. J'irtegenwoordigers van de diverse sisscholen zullen dan ook donder- g aanslaande aanwezig zijn bij de jsenlatie en uitreiking van het les- kket. Na de uitreiking van hel les- akket zal theatergroep De teerspiegeling een voorstelling iven onder de naam: De bekende (bekende. In deze vertelproductie imen vier vluchtelingen aan het )ord uit Iran, Afghanistan en imalië. Zij laten middels hun igen verhaal, dans, zang, muziek n poëzie, hel ware gedicht zien dat f| chuil gaat achter een vluchteling. )e gemeente Venray ondersteunt el initiatief van de werkgroep tadiale Vorming. Op zondag 17 juni wordt het nillenniumfeest 2000-2001 afge rond. Een feest dat een enorme lijdrage heeft geleverd aan de erbroedering en eenheid van de niensen in Oirlo. Deze afronding nndt plaats in de vorm van de Qthulling van het kunstwerk 'Zo erscheiden, toch één'. Het programma van deze dag ziet :rals volgt uit: om 14.00 uur begint iel feest ter plaatse van het dorps plein van Oirlo. Na het welkomst- 'oord van de scheidend dorpsraad- i'oorzitier Karei Sleeghs treedt het long Gardekoor op. Jan Nelissen zal io rond half drie terugblikken op de millenniumrevue die Oirlo zo'n anderhalf jaar geleden heeft georga niseerd. Lia Evers en Ans Verblakt uilen aansluitend enkele liedjes lingen. Daarna zal kunstenares Mieke van Uden een toelichting pen op het kunstwerk dat rond de i.i'dbk van drie uur onthuld wordt. •fSiimen met de fanfare en Henk ,1 Jacobs zal hel: Limburgs volkslied gezongen worden. Hierna volgt de voorzitterwissel. Karei Steeghs legt hierbij officieel zijn werkzaamhe den als dorpsraadvoorzitter neer. Patrick van der Broeck neemt het voorzitterschap over. Het officiële gedeelte wordt natuurlijk afgesloten met het zingen van het Oelders volkslied. Vanaf vier uur volgt dan iet informele gedeelte. De Kelderband zorgt voor de gezellige muziek. Voor de kinderen zijn er volop iiotiviteiten: zij kunnen zich laten schminken, er lopen clowns rond en ei' wordt een ballonnenwedstrijd georganiseerd. Voor de volwassenen is de middag natuurlijk ook de moeite van het bezoeken waard: leuke muziek, gezelligheid en het I moment mee maken dat het kunst- Werk onthuld wordt. Een kunstwerk, gemaakt door de Geijsterse Mieke van Uden, die met Pinksteren nog een uiterst geslaagde expositie heeft georganiseerd ter plaatse van haar atelier. Het is het eerste bronzen kunstwerk van Mieke dat in de openbare ruimte wordt geplaatst. De naam van het kunstwerk is typerend voor de Oirlose bevolking: 'Zo ver scheiden, toch één'. Het défilé van de 43e Avondvierdaagse in Venray is afge lopen zondag helemaal in het water gevallen. Nadat ruim 2700, veelal jeugdige, wandelaars vier dagen gezellig en droog door Venray en omgeving waren getrokken, viel zondag aan het einde van de middag de regen met bakken uit de lucht. Omdat de meeste, drijfnatte wande laars meteen na de laatste meters naar huis gingen om droge kleren aan te doen, ging de feestelijke prijsuitreiking niet door. Alle con tactpersonen van de scholen en ver enigingen zijn donderdag 14 juni (vanavond) welkom om alsnog de groepsherinneringen en prijzen af te halen. Dit kan vanaf 19.30 uur in het voorportaal van sporthal De Wetteling. Zij worden verzocht om ook de achtergebleven tasjes en rug nummers mee te brengen. De Avondvierdaagse in 2002 vindt plaats op 6, 7, 8 en 9 juni. De uitslagen: Groepen 3 km: 1De Meent Leunen gr. 1 en lb; 2. Stappertjes' Meerlo; 3. Sl. Oda Ysselsteyn; 4. St. Oda Ysselsteyn; 5. De Kruudwis gr. 1c, ld, 2c, 2d. Gelegenheidsgroepen: 1De Peel- speurders. Groepen 5 km: Onderbouw: 1De Vlaswei gr. 2; 2. St. Oda Ysse lsteyn; 3. Maria Oirlo gr. 2; 4. De Foekepot gr. 1 -2 en Maria Oostrum gr. 2. Middenbouw: 1. De Bongerd gr. 4; 2. St. Oda Ysselsteyn en Maria Oirlo gr. 3-4; 3. St. Petrus Banden gr. 4 en De Foekepot gr. 4- 5. Gelegenheidgroepen: 1. Kleine jeugd Castenray; 2. Machutusgroep Oirlo; 3. Gymnastiekver. Wanssum; 4. Natuurvrienden Merselo. Groepen 10 km: 1. De Kruudwis gr. 5; 2. Maria Oostrum gr. 5; 3. De Meent Leunen gr. 5a-5b; 4. Stappertjes Meerlo; 5. De Bongerd gr. 5-6. Bovenbouw: 1. De Landweert gr. 6-7-8; 2. De Meent Leunen gr. 6-7; 3. De Foekepot gr. 5-6-7; 4. Maria Oostrum gr. 6-7; 5. St. Petrus Banden gr. 7. Gelegenheidsgroepen: 1. Gymnastiekvereniging Wanssum; 2. Jeugdwerk Castenray; 3. Natuurvrienden Merselo; 4. Machutusgroep welpen en kabou ters; 5. Machutusgroep scouts. Groepen 15 km: Bovenbouw: 1. De Foekepot gr. 7-8; 2. De Vlaswei gr. 7-8; 3. St. Petrus Banden gr. 7-8; 4. De Bongerd gr. 7-8; 5. De Kruudwis gr. Gelegenheidsgroepen: 1. PSV- groep; 2. Raayland College BR1Q; 3. De Peelspeurders. Het college van B&W van Venray heeft deze week het defini tieve plan voor de herinrichting van de Oranjebuurt vastgesteld. Doel van de herinrichting is het verbeteren van de leefbaarheid en veiligheid in de buurt. De veranderingen hebben betrek king op riolering, de aanpassing van de verkeersstructuur en wegprofie- len en de verbetering van veiligheid, groen en speelvoorzieningen. Het plan is in nauw overleg met de Klankbordgroep uit de buurt tot stand gekomen. De uitvoering ervan zal gefaseerd plaatsvinden in de jaren 2001 t/m 2005. Een belangrijk onderdeel van het totale plan vorml de toekomstige waterhuishouding. De gemeente Venray heeft gekozen voor een milieuvriendelijk systeem waarbij hemelwater van het open baar verhard oppervlak via een gesloten infiltratiesysteem in de bodem terecht komt. Schoon hemel water komt dan niet meer in het riool terecht met vuil water. In de le fase van de herinrichting zal een infiltratievoorziening worden aan gelegd die aanwonenden de kans biedt in de toekomst ook hemelwa ter van verhard privé-oppervlak af te koppelen. Nader onderzoek moet uitwijzen of het zinvol is om ook elders in de Oranjebuurt deze laatste variant, aan te leggen. Om sluipver- keer te voorkomen zullen de Beatri x straat en Irenestraat bij de aansluiting met de Oude Oostrumseweg worden afgesloten voor verkeer middels een fietssluis. De parkeeroverlast in de buurt zal worden teruggedrongen door invoe ring van vergunninghouderparkeren in combinatie met betaald parkeren voor de korte duur. Het plan beschrijft verder gemaakte keuzes voor beplanting, openbare verlich ting, straatmeubilair en speelvoor zieningen. Als alle fasen zijn door lopen, voldoet de buurt aan de eisen 'van het deelcertificaat Veilige omgeving van het Politiekeurmerk Veilig Wonen. De herinrichting van de Oranjebuurt, het woongebied tus sen de Stationsweg, Oostsingel, Oude Oostrumseweg en de Julianasingel, zal plaatsvinden in 5 fasen, te weten: fase 1, 2001: Nassauplein en oos telijk deel Bernhardstraat; fase 2, 2002: Marijkestraat, Margrietstraat, Irenestraat en mid delste deel Bernhardstraat; fase 3, 2003: Beatrixstraat, Hendrikstraat, Oranjestraat, Bernhardplein en westelijk deel Bernhardstraat; fase 4, 2004: Wilhelminastraat, Kolkweg en Ruysstraat en fase 5, 2005: Poelsstraat, Nolensstraat en Van Rossumstraat. De gemeente organiseert op 20 juni een informatiebijeenkomst voor belanghebbenden. Tomatenkweker Geurts uit Oirlo wil zijn bedrijf uitbreiden. Omdat hij last denkt te krijgen van de kippen van zijn buurman heeft hij bezwaar gemaakt tegen de vergunning die de gemeente hem heeft verleend. Onlangs werd bij de Raad van State in Den Haag de zaak behandeld die de tomatenkweker tegen de gemeen te Venray heeft aangespannen. Geurts heeft zijn bedrijf aan de Boddenbroek in Oirlo. Hij heeft plannen'om zijn bedrijf uit te brei den. De nieuwe kassen zullen aan het bedrijf van buurman Classens grenzen. Omdat tomaten zo veel mogelijk licht moeten kunnen opvangen, vreest. Geurts dat het stof en de mest dat de kippen produceren de teelt nadelig zullen beïnvloeden Het dak wordt drie keer per jaar schoon gemaakt om voldoende licht bij de tomaten te krijgen, zegt Geurts. Als er stof op het dak komt houdt dat te veel licht tegen. Ook de ammoniak uit de kippenmest kan nadelig zijn voor de tomaten. Volgens de voorschriften moet er minimaal 25 meter afstand zijn tus sen een bedrijf waar groenten geteeld worden en een veehouderij. De gemeente heeft gemeten dat er 'ongeveer' 25 meter afstand is tus sen beide bedrijven. Woordvoerster Backbier is overigens van mening dat de vergunning in stand kan blij ven, omdat de voorschriften streng genoeg zijn. "Ik wil nog opmerken dat de stank zal verminderen, omdat de mest in de stal zal worden gedroogd", zegt zij. "De vorming van stof is ook niet te verwachten, omdat de mest langzaam getrans porteerd zal worden en direct afge dekt zal worden nadat het in de con tainer is gestort." De Raad van State doet binnen twee maanden uitspraak. Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "periodiek" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Bij Inalfa Metal in Venray worden binnenkort 47 mensen ontslagen. "Een vervelende situatie", vertelt directeur E. Peters. "De omzet van het plaatwerkgedeelte van Inalfa Metal is sterk teruggelopen door een instortende automotive-markt. Wereldwijd loopt de vraag naar auto's met 30 tot 40% terug, waar door er minder auto's worden gebouwd. Dat heeft helaas ook zijn uitwerkingen naar Inalfa Metal." De ontslagen vallen vooral onder de metaalarbeiders die seriematig en handmatig werk doen. "Het gaat om de zogenaamde niet-uilwisselbare functies. Door de hoge loonkosten in Nederland zien we ons genood zaakt deze activiteiten naar centraal- Europa over te plaatsen, bijvoor- De gemeente Venray, het Raayland College en de buurt- commissie omgeving Raayland hebben afspraken gemaakt om tijdig de eventuele effecten van de infrastructurele maatregelen rondom het Raayland College te evalueren met elkaar. Bij de behandeling van de kader nota 'Raayland' is door de commis sie Stedelijk Beheer het voorstel geopperd om met de betrokken par tijen een gesprek aan te gaan met het oog op de toekomst. Wethouder Driessen, voorzitter van de commis sie Stedelijk Beheer, heeft daarop het initiatief genomen tot een over leg tussen de gemeente Venray, het Raayland College en de buurtcom- missie omgeving Raayland. Het doel van het gesprek was om geza menlijk afspraken te maken hoe om te gaan met de eventuele effecten van de infrastructurele maatregelen rondom het Raayland College via evaluatie. Uitgangspunt was het hui dige aangepaste voorstel van maat regelen dat door het College van Burgemeester en Wethouders is gepresenteerd en onlangs door de commissie Stedelijk Beheer positief is geadviseerd. Belangrijk bij het gesprek was begrip voor eikaars standpunten en het samen komen tot goede afspraken. Er wordt door alle drie de betrokken partijen veel waarde gehecht aan blijvende onderlinge informatie-uitwisseling en evaluatie. Er is gezamenlijk gesproken over hoe de verkeersvei ligheid en de sociale veiligheid in de omgeving zo optimaal mogelijk gewaarborgd kunnen worden en hoe er samengewerkt kan worden om zo min mogelijk overlast in de buurt te veroorzaken. Er zijn afspraken gemaakt over het inzetten van fysie ke maatregelen, voorlichting naar alle betrokkenen en de aan te spre ken contactpersonen van het Raayland College, aangrenzende buurt en Gemeente Venray. Er zal medio juni een informatieavond georganiseerd worden over de com plete samenhang van de plannen aan de wijk en er zal structureel overleg plaatsvinden over de veiligheid van fietsers, voetgangers, auto's, de sociale veiligheid en woonkwaliteit. Daarnaast zijn er evaluatiemo menten afgesproken waarop de drie partijen bij elkaar komen om te kij ken naar de dagelijkse praktijk en naleving van de gemaakte afspra ken. Ook is er gesproken over mogelijke bijsturing op basis van deze evaluatiemomenten over even tuele toekomstige infrastructurele veranderingen. De buurtcommissie Raayland College heeft nog enkele concrete zaken genoemd die bij de afgesproken evaluatiemomenten aan de orde komen. beeld naar Slowakije." Daarmee hoopt het bedrijf in de toekomst de onderdelen tegen een concurrerende prijs te kunnen verkopen. De onder neming heeft al twee farbrieken in het Oost-Europese land. Van daaruit worden de onderdelen terugge bracht naar bijvoorbeeld Nedcar, maar volgens Peters is er ook een grote markt in Oost-Europa, waar het Venrayse bedrijf bijvoorbeeld onderdelen levert aan Skoda-fabrie- ken.Tegelijk met het verplaatsen van een deel van de activiteiten naar het oosten, neemt Inalfa in Venray de productie van meer complexe metalen constructies onder de loep. "De ontwikkelingen in de auto industrie dwingen ons om versneld maatregelen te nemen", zegt Peters. Inalfa, maker van schuifdaken voor auto's, levert complete stalen frames en grote metalen de delen voor Volvo's en Mitsubishi's, kan mini maal 17 mensen intern herplaatsen, zegt Peters. "We hebben een gereed schapmakerij in Beringe overgeno men die naar Venray verhuist en verder zijn er nog wat mogelijkhe den bij Inalfa Roof Systems. Want het dakenwerk loopt wel goed." Binnen drie weken' hoopt de directie van Inalfa groen licht te krijgen voor de reorganisatie. "We hebben een principe-akkoord met de sociale partners en de ondernemingsraad buigt zicht nu over onze plannen", zegt Peters. In totaal werken zo'n vierhonderd mensen bij Inalfa Metal. Op basisschool De Foekepot in Venray worden maandag 18 juni tv-opnamen gemaakt voor het programma Kinjerkraom van de Limburgse tv-zender LI. Kinderen van de basisschool ver tellen dan over het project Anansie Torie. In het kader van Kunst maakt School zijn er afgelopen schooljaar voor alle groepen 1-2 van de Venrayse basisscholen uitvoeringen geweest in de schouwburg. Anansie Torie vertelde toen spannende ver halen in Afrikaans/Surinaamse entourage, die in samenspel met kinderen een eigen invulling kregen. De kinderen hadden in de weken voor hun voorstelling natuurlijk al een en ander over dit thema gehoord en er ook liedjes voor geleerd. Alle scholen hadden hiervoor lesbrieven gekregen van de werkgroep. De werkgroep Anansie Tori constateer de dat met name de kleuters van basisschool de Foekepot een bijzon der dankbaar publiek vormden. "Waarschijnlijk omdat er op deze school specifiek aandacht wordt besteed aan de ontwikkeling van de taalvaardigheid van kleuters en de kinderen steeds worden aangemoe digd om spontaan in te spelen op hetgeen er gebeurt, konden de kin deren zich erg goed inleven in de ervaringen en de verhalen van de spin Anansie", aldus directeur Ger Claessens van De Foekepot. "Zeker speelt ook mee dat er op De Foekepot kinderen uit veel verschil lende culturen zitten en die culturen op een vanzelfsprekende manier door de kinderen aan de orde wor den gesteld. De voorstelling maakte veel indruk op de kinderen en op de werkgroep. De werkgroep was ver der zeer gecharmeerd van de spon tane en enthousiaste manier waarop vier leerlingen uit de groepen 7 van de schgol programmaonderdelen aan kleuters wisten te presenteren." Claessens, op deze perfecte wis selwerking tussen kinderen en spe lers geattendeerd, nomineerde het project Anansie voor de Kinjer Kultuurpries, een samenwerkings project van de provincie Limburg en Kinjerkraom, het kinderprogramma van tv-zender LI. "Mijn voornaam ste motivatie was dat de project groep Anansie Torie er uitstekend in was geslaagd om de kinderen te boeien voor aspecten van een ande re, Surinaamse, cultuur." Maandag 18 juni worden van 13.00 tot 16.00 uur in de speelzaal van De Foekepot opnames gemaakt door LI TV. Hieruit wordt een uit zending van 11 tot 12 minuten samengesteld, die drie tot zes weken later wordt uitgezonden bij De Kinjerkraom. Tijdens de opnames zullen vier kinderen van groep 7 de vertellers zijn en zullen de kinderen van groep 2 als toehoorders mee doen. Hellen Trustfull en Gon ter Laare van de werkgroep Anansie hebben de kinderen in de afgelopen week een beetje voorbereid. Ze heb ben ook geholpen om van de speel zaal een fleurig decor te maken. Een deskundige jury beslist uiteindelijk of de nominatie voor de Kinjer Kultuurpries wordt overgenomen. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Commissieleden akkoord met vervanging parkeerapparatuur In verband met de invoering van de Euro en liet bereiken van de technisch/ economische levens duur zal de parkeerapparatuur van de gemeente Venray dit najaar worden vervangen. Maandagavond kon ook de com missie Stedelijk Beheer unaniem met het voorstel van het college van B en W instemmen. In de nieuwe parkeerapparatuur kan op meerdere manieren betaald worden, zoals met de Chipknip en creditcards. Vanaf 1 januari 2002 Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray kan er ook met Euro's betaald wor den. Als de automaten dit najaar vervangen worden kan gewoon met guldens betaald worden. Vanaf 1 januari 2002 komt daar dan de Euro bij. Eind januari 2002 worden de nieuwe automaten zo ingesteld dat alleen met Euro's betaald kan wor den. Bij de vervanging wordt het tevens mogelijk op meer manieren te betalen. Naast de inworp van munten kan bij de losse parkeerau tomaten met Chipper/chipknip en bij de centrale betaalautomaten op de parkeerterreinen ook met credit cards (Euro/Mastercard, Visacard en American Express) worden betaald. "Maar de mensen kunnen niet met een pinpasje betalen. Het duurt te lang als ze hun pincode in moeten toetsen. Dat levert te veel vertraging op", vond verkeerskundige Job Drent van de gemeente Venray. VERVANGING De vervanging omvat de losse parkeerautomaten,.de centrale par keerautomaten op de parkeerterrei nen en het camerabewakingssys teem voor de betaalautomaten en in- en uitgangen. Op het parkeerterrein Raadhuisplein wordt daarnaast in verband met de regelmatig voorko mende wachttijden een extra betaal automaat geplaatst. Met de vervan- gins is een bedrag gemoeid van 475.000 gulden. "De vervanging van de apparatuur is een must", zei wethouder Driessen, "het zou een blamage zijn als we niet op tijd klaar zijn voor de Euro. De gemeente Venray kiest voor kwaliteit en een goede service en daar hangt een prijskaartje aan. Het is een fors bedrag, maar we kunnen niet om de aanschaf van de apparaten heen." De gemeente Venray gaat de par keerproblemen bij het parkeerter rein aan de Raadhuisstraat in beeld brengen. Uit observaties blijkt vol gens verkeerskundige Job Drent 'dat er regelmatig lange rijen auto's voor de slagbomen staan die het kruispunt Raadhuisstraat- Stationsweg blokkeren'. "We den ken eraan om de ingang naar de uit gang te verplaatsen, waardoor de verkeersafwikkeling mogelijk vlot ter gaat verlopen. Ook zoeken we naar oplossingen voor de vervelen de doorsteek van het parkeergedeel- te achter de Grote Kerk naar het ter rein voor het gemeentehuis. Het uitzicht is in de huidige situatie namelijk niet best. Maar hoe we de problemen het beste kunnen aan pakken, moeten we nog bekijken." Wethouder Driessen vond dat de verkeerskundigen 'heel goed moe ten kijken naar de verkeersveilig heid ter plekke. "Ik ben nog niet overtuigd van de noodzaak om de situatie te wijzigen. Voordat we ja of nee tegen een verandering van de huidige situatie zeggen, moeten we eerst de voor- en nadelen goed in kaart hebben."

Peel en Maas | 2001 | | pagina 9