Italiaans lidzomernachtconcert in Mariakapel Gimbrére Q /4ye*tda Op de Töffel in Vierlingsbeek Peeltoernooi in Overloon Band wedstrijd in OJC Watjang Oirlo Wes in t Podium Concert Attitude in Meerlo Uitwisselings concert Oirlo Expositie ziekenhuis Vrijwilligers- centrale Lynn's finaleshow Dieren bescherming in bibliotheek Zomerconcert Sub Matris Thtela Jongeren Infotheek I EN MAAS donderdag 14 juni 2001 - Pagina 3 Juni is het weer zover: de |ste dag van het jaar, en dus midzomernachtconcert in de Jiakapel in Holthees. Vorig (stond het concert in het teken I Ierse sferen en muziek. Dit I staat het midzomernachtcon- I geheel in het teken van het lessieve, emotionele, zonover- i en buitengewoon muzikale jë: Benvenuti tutti! e muzikale inhoud van het con- j wordt verzorgd door Anita moet begeleid op piano door Marucci en het duo La iione. Anita Bijvoet behoeft Jnlijk geen verdere introductie. Bis een graag geziene zangeres Bele optredens in de regio en ook s in Nederland en België heeft [alloze concerten verzorgd. Zij jeerde aan het conservatorium E Maastricht en vervolgde haar fcstudie bij bekende zangpedag- Lucia Marucci studeerde Ino en muziekdidactiek aan het ïservatorium in haar geboortestad Jnze. Daarna volgde zij lessen in IAntwerpen en Toronto. Zij gaf jcerten in vele Italiaanse steden, lelde in kamermuziekformaties ^begeleidde zangers. Ze won Jen met Maurizio Galli, als poduo, het pianoconcours Franz jubert in Torino en het Agora concours in Roma. Zij verleen- Jiaar medewerking aan een cd- iame van alle quatre mains van rl Maria von Weber. Zij woont al Ier zes jaar in Nederland en is lef als pianiste en piano-lerares. LPassione,. de naam alleen a reekt boekdelen, werd in 1992 lericht door Vincent de Lange, list en zanger, en Jan-Paul van aendonck, gitaar en zanger. Beide studeerden af aan het {echts conservatorium. De drijf- voor La Passione was hun fzamenlijke hartstocht voor het liaanse, in het bijzonder het icilitaanse lied. Hun eigenzinnige Roering daarvan kon onmiddel- J op veel bijval rekenen. In de p der jaren bouwden ze een grote jutatie op en gaven talloze con- ften. Zij namen vijf cd's op, tra pvele malen op voor de landelij- Elke ochtend lekker verder dromen onder warme softstraleri, of wakker worden onder een verkwikkende douche. In onze showroom vindt u de perfecte combinatie voot uw doucheplezier. Keijsers.Manders Sahidröme Keizersveld 40, Venray Tel: (0478) 550 670 www.sanidrome.nl n i d r 0 m e /Op zaterdag 16 juni komt WES Ie enjoy sex) weer naar 't odium. De band zit middenin fïar Europese tour 2001. flater deze maand gaat de band naar Japan en Zuid-Korea. ES staat voor Louisiana blues, mengeling van klassieke rock, ythm'n blues, reggae en funk. ES bestaat uit Ron Wesly, Paul enko en V.C. en ze zijn geschoold de muziekscène in New Orleans. ES beschouwt zichzelf als een ertrio dat al menige zaal op zijn heeft gezet. anvang 22.30 uur, entree vijf lden. ke media, waaronder tweemaal in het programma Reiziger in muziek voor de VPRO-televisie, en concer teerden zelfs voor het Koninklijk Huis en de Italiaanse president Scalfaro. De kroon op hun werk vormde een uitnodiging voor een tweetal concertreizen naar Napels, waar hun interpretatie van het Napolitaanse lied veel succes oogstte bij pers en publiek. Evenals vorig jaar start het midzomernachtconcert om 21.00 uur en het programma eindigt na middernacht. Je moet zo lang moge lijk kunnen genieten van die langste dag van het jaar en deze avond biedt daar alle mogelijkheid toe. De optredens vinden plaats in een onge dwongen sfeer, en worden afgewis seld met het drinken van een goed glas Italiaanse wijn en het nuttigen van heerlijke Italiaanse hapjes. Niet voor niets kennen de Italianen de uitdrukking La dolce vita. Laat u zich daartoe verleiden, laat u zich meeslepen door die warme, expres sieve passie. Kaarten (22,50 gulden per per soon) kunnen weer worden gereser veerd bij de fam. Ermers. Kapelstraat tel. 0478 - 636480, en de fa. Wijenberg, Gildestraat 6, tel. 0478 -636390, beiden in Holthees. Gezien het beperkt aantal plaatsen is reserveren aan te bevelen. Het Vierlingsbeekse Vrijthof is voor het negende achtereenvolgen de jaar de locatie voor het enige openluchtfestival die het dorp rijk is: Op de Töffel. Op zondag 24 juni zijn er weer diverse muzikanten en theatermakers actief op het dorps plein. De entree voor Op de Töffel 2001 is geheel gratis. De symfonische metalband Peanuts uit Someren staat om 14.30 uur als eerste op het podium op het Vrijhof. Peanuts is de winnaar van Op ut Tuffelke, een open podium voor regionale bands in het Vierlingsbeekse jongerencefitrum Gruyphus, en mag derhalve het spits afbijten van Op de Töffel 2001 Dyzack is het-alias van de Haagse gitarist Erik Hofland. De Hagenees is een van de meest oorspronkelijke poptalenten van Nederland en lever de met The Rat Dance Refizz en Neurotic Jackpot inmiddels twee prachtige cd's af. Een singer-noise- writer noemt hij zichzelf, een up- beat-singer-songwriter die in zijn eentje klinkt als een volledige band. En live is Dyzack, bijgestaan door een drummer en bassist, een volledi ge band. Beef was een van de verrassingen van de festivals Mundial 2000 en Lowlands 2000. De leden van het Eindhovense collectief speelden eerder in Gotcha, City Pig Unit, Undeclinable Ambuscae en Let's Quit en hebben een diepe verbondenheid met de wortels van de reggae. Met een maximale bezieling mengen zij ska, dancehall, rocksteady, funk, rock en underground reggae tot een onweer staanbaar lekkere Jamaicaanse cocktail. De Hoornse popgroep Johan is met het album Pergola weer hele maal terug van even weggeweest. En hoe. De plaat staat al wekenlang bovenaan in diverse toonaangeven de muzieklijsten en de recensies zijn lyrisch. Muziekblad OOR: 'Een betese popgitaarplaat van eigen bodem zal dit jaar niet meer ver schijnen en het is zelfs de vraag hoeveel buitenlands geschut de komende tijd tegen deze fenomena le klasse opgewassen zijn' Na het winnen van de Grote Prijs van Nederland in 1996 en de in eigen beheer uitgebrachte mini-cd The Nipe EP verscheen vorig jaar Identity, het eerste volledige album van Green Lizard. De reacties op het album waren juichend en de single Autumn werd megahit op radio 3fm. En ook op het podium staat het kwintet rond de broertjes Tjon Ajong zijn mannetje. Green Lizard speeld ein het afgelo pen jaar met veel succes in zalen in Nederland en Europa en op festivals als Pinkpop, Lowlands en Noorderslag. Want overal waar de Tilburgers spelen slaat het explosieve mengsel van hardcore, punk en pop in als een Dyzack, een van de acts tijdens Op de Töffel 2001. Foto: Jerzy Frige. bom. Het oude van de rock roll com bineren met het nieuwe van dans muziek. Pop Condition, de debuut-cd van de nieuwe Nederlandse band Spitball laat horen hoe uitstekend die combinatie kan werken. Rauwe zang, ruige gitaren en opzwepende ritmes. Denk aan de intensiteit van Kom, het industriële van Nine Inch Nails en de bezetenheid en ritmiek van The Prodigy. 'De beste Nederlandse rockplaat die ik in jaren gehoord heb', zo oordeelt Robert Haagsma in muziekblad Aardschok. Tijdens Op de Töffel 2001 zullen er ook theatermakers actief zijn. TamTam speelt haar straattheater productie De Spartanen en cabaret gezelschap Op Sterk Water brengt de voorstelling ImproComedy. Daarnaast zullen in de avonduren de dj's Rob'a'Billy Mister Superbad, dj's van de fameuze 80's parties in de Eindhovense Effenaar, vele bekende en minder bekende plaatjes draaien uit de 80's. De presentatie van Op de Töffel 2001 is in handen van Op Sterk Water. Informatie over Op de Töffel 2001 is ook te vinden op internet: http://opdetoffel .nl Het vorig jaar gestarte muzika le duo Attitude geeft zondag 24 juni in Meerlo een openluchtcon cert. Hun optreden maakt deel uit van een groot Beach Volleybaltoernooi van Volleybalclub Set Up Meerlo. Attitude wordt gevormd door Peter van de Water uit Meerlo en Annemiek Vullings uit Panningen. Na beide muzikaal actief te zijn geweest in verschillende bandjes leek vorig jaar maart de tijd rijp om samen serieus aan de slag te gaan. Met hun brede muzikale bagage zijn ze in staat een gevarieerd repertoire van covers en eigen werk ten gehore te brengen. Dit maakt Attitude toegankelijk voor een groot publiek van jong en oud. Het duo brengt op hun eigen wijze ook enkele nummers van de Limburgse succesformatie Rowwen Hèze. Het concert van Attitude begint rond de klok van 16.30 uur en vindt plaats op het terrein van de vroegere MAVO in Meerlo naast de sportzaal. KORTINGEN TOT DAMES- EN HERENMODE WILHELMINAPLEIN 15 HORST In de weekenden 16/17 en 23/24 juni staat Overloon in het mid denpunt van de muziek. Voor de derde maal in 35 jaar van het bestaan van het Peeltoernooi heeft Fanfare Vriendenkring de organi satie toegewezen gekregen. Het toernooi vindt plaats in het gemeenschapshuis. De toegang is gratis. 43 orkesten met in totaal ruim 2000 muzikanten zullen tijdens de Peeltoernooidagen Overloon aan doen en hun beste kunnen te laten beoordelen door een deskundige jury. Alle deelnemende orkesten komen uit het Peelgebied Brabant - Limburg en omgeving Al 35 jaar werd dif toernooi eerder gehouden, Op vrijdag 15 juni om 19.00 uur is er een uitwisselingsconcert in gemeenschapshuis de Linde te Oirlo. Achtereenvolgend zullen optreden fanfare Dorpsklank Castenray, onder leiding van Rolf Prejean, vervolgens fanfare Ons Genoegen Oirlo, onder leiding van Michael Engelbrecht en als laatste fanfare St. Oda uit Merselo onder leiding van Piet Joris. Alle drie de verenigingen zullen op deze avond de muziekstukken ten gehore brengen die zij ook zul len spelen op het Peeltoernooi te Overloon, dat plaatsvindt op 16, 17, 23 en 24 juni. Dit concert is voor de korpsen dus een goede generale repetitie maar tevens is het een extra gelegenheid om de muziek die zij daarvoor hebben ingestudeerd aan een breder publiek ten gehore te brengen. De korpsen brengen een gevarieerd programma, waar onder andere de volgende muziekstukken worden uitgevoerd: King Arthur, American Pie, Pentagra, Lord of the Dance, The last Song en Synfonietta voor fanrafe. Niet iedereen zegt deze titels wat maar zij staan wel garant voor muziek van een goed niveau en voor afwisseling. Iedereen is van harte welkom in gemeenschapshuis de Linde om te komen luisteren. De toegang is gra tis en het concert duurt va 19.30 tot ca. 22.15 uur. Op zondag 17 juni van 11.00- 13.00 uur zal er in Oirlo nog een uit wisselingsconcert plaatsvinden. Dan treden de jeugdkorpsen op van muziekvereniging Ons Genoegén uit Oirlo, van harmonie Euterpe uit Venray en het combinatiekorps van Merselo en Ysselsteyn. Ook daar is iedereen van harte welkom. ln de maanden juni en juli exposeren leden van de Schildersgroep (voorheen Kunstkring Amber) uit Oostrum hun schilderijen in het St. Elisabethziekenhuis in Venray. In de polikliniekgangen en wachtkamers is een zeer geva rieerde verzameling werken ten toongesteld, alleszins het bekij ken waard. De leden van de schilders groep passen verschillende schil dertechnieken toe. De restultaten daarvan zijn te zien tot en met 27 juli 2001 De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activiteiten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hiervoor geplaatst worden. Er wordt een vrijwilliger(ster)s gevraagd voor het AZC Stevensbeek voor de speel-o- theek, het rijden, van de Centrumbus, de fietsen werk plaats en het kinder- en jeugd werk. De werkzaamheden vin den plaats in Stevensbeek. U dien open te staan voor andere culturen en enthousiast en gemotiveerd te zijn. De werktijden zijn overwe gend in de middaguren, anders in gezamenlijk overïeg. Meer informatie: Vrijwilligers centrale, Marktstra'at 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995. Openingstijden: maandag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag t/m vrijdag van 11.00 tot 17.00 uur. met in de laatste jaren een flinke groei in het deelnemersveld en mag met trots het grootste toernooi op blaas- en slagwerkmuziek gebied van Nederland worden genoemd. De deelnemende orkesten brengen naast een in speelwerk twee werken ten gehore waarvan het laatste bij voorkeur publieksvriendelijk dient te zijn. De jury kent geen punten toe maar waarderingen die uiteenlopen van ruim voldoende tot zeer goed. De beoordeling van de slagwerkor kesten is in handen van de heer Leo Pustjens een zeer gewaardeerd jury lid en directeur van de Muziekschool Sittard. De harmonie en fanfareorkesten worden beoor deeld door de heer Leon Adams uit het Limburgse EU, een veelge vraagd jurylid voor concoursen van harmonie- en fanfaremuziek waar onder het Wereld Muziek Concours in Kerkrade dat dit jaar ook wordt gehouden. Op zaterdag 16 juni zijn vanaf 10.00 uur de slagwerkers aan de beurt. Door de grote deelname begint de laatste deelnemer, het slagwerkorkest van Fanfare Vriendenkring, om 21.00 uur aan hun optreden. Op zondag wordt er om 17.00 uur begonnen en eindigt het concours om 21.30 uur. Zaterdag 23 juni wordt er ook om 17.00 uur begonnen en als laatste treedt dan Fanfare Vriendenkring om 20.00 uur op. De laatste dag, zondag 24 juni, begint om 12.00 uur en eindigt om ca 21.00 uur met het optreden van oud wereldkampioen Muziekvereniging St Cecilia uit America. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Op zaterdag 16 juni presenteert Schouwburg Venray haar laatste voorstelling van dit seizoen. Zoals ook vorige jaren wordt Lynn's Finaleshow voor het voetlicht gebracht door de leerlingen van Theaterschool Lynn Steverink. Dat belooft dus weer een avond vol zang en dans te worden. Dit jaar ontvan gen zij als gast de dansers van Myma van de Bosch. Zij verzorgt de balletlessen die gegeven worden door de Stichting Kunstzinnige Vorming in het Kunstencentrum Jeruzalem. Op Lynn's finaleshow is zij te gast met een dertigtal dansers. Tezamen met de veertig leerlingen van de theaterschool brengen zij muzikaal zang- en danstalent uit Venray en omgeving op het toneel. Voor degenen die eerder dit seizoen te gast waren bij een van de Lynn's Dinnershows is deze avond een aan trekkelijke hernieuwde kennisma king. Nu echter in een theateram- biance. Was u nog niet in de gelegenheid de theaterschool a.an het werk te zien, dan is zaterdag 16 juni de aangewezen avond. Kaarten a ƒ25,- zijn verkrijgbaar aan de kassa van de schouwburg Venray, aanvang 20.00 uur. Op zondag 26 augustus worden in de schouwburg audities gehouden voor Theaterschool Lynn Steverink. Inschrijfformulieren en informatie voor deze auditie zijn verkrijgbaar via telefoonnummer 0478-585317. In april 2001 is Nederland in de ban van mond- en klauwzeer. De Nederlandse veehouderij gaat door een diep dal en veel mensen zijn verontwaardigd over de vernietiging van gezonde dieren. Honderdduizenden dieren vinden de dood door de aanpak van de MKZ- epidemie door de overheid. De die renbescherming heeft aanhoudend geprotesteerd tegen de slachting van vee. Het protest kwam niet alleen van de dierenbescherming. Ook boeren en de dierenartsen protes teerden heftig tegen de ruimingen. Van alle mogelijke kanten kwamen er protesten over de aanpak van de epidemie, die o.ok met enten gestopt had kunnen worden. De dierenbe scherming is van mening dat deze aanpak alleen maar kan voortkomen uit een vorm van intensief vee hou den, die uitsluitend op economische principes berust en het dier degra deert tot een productiefactor. Om nooit meer te vergeten. Dat is het thema van de stand die de dierenbe scherming van 15 juni tot 6 juli in de bibliotheek heeft ingericht. In de stand vindt u naast informatie over de MKZ-crisis ook voorbeelden op welke wijze het anders kan en moet. Ook kunt u bij de stand terecht voor een raamposter waarmee ook u ken baar kunt maken dat u tegen de respectloze behandeling van dieren bent. Tevens kunt u hiervoor terecht op de website www.boe.nl. U kunt de bibliotheek bezoeken tijdens de openingsuren dinsdag t/m donder dag van 11.00-18.00 uur, vrijdag van 11.00-21.00 uur en zaterdag van 11.00-14.00 uur. Harmonie Sub Matris Tutela houdt maandag 25 juni om 19.30 uur een zomerconcert in het gemeenschapshuis in Oostrum. De entree is gratis. Aan dit zomercon cert werken mee het leerlingenor kest, het tamboerkorps en het groot orkest. Het leerlingenorkest en het groot orkest staan sinds maart van dit jaar onder leiding van dirigente Betty Bartels uit Overasselt. Zij is de opvolgster van Piet Poels die bijna 27 jaar dirigent geweest is bij de harmonie. Het tamboerkorps staat zoals vanouds onder leiding van Piet Poels. Het concert zal geo pend worden door het leerlingenor kest onder leiding van Betty Bartels. Als tweede zal optreden het tam boerkorps onder leiding van Piet Poels. En het concert zal besloten worden door het harmonieorkest eveneens onder leiding van Betty Bartels Je bent op zoek naar een vakantie baantje of een bijbaantje, maar je weet niet waar je moet zijn voor een leuk baantje en je ziet-het niet zitten om bij ieder uitzendbureau langs te gaan? Kom dan langs bij de Jongereninfotheek vanaf 19 juni. Dan beginnen zij namelijk met de vacaturebank. De vacaturebank is voor jongeren vanaf 15 jaar die een zakcentje willen verdienen. Zij heb ben van bijna alle uitzendbureaus in Venray vacatures in het bestand. Je kunt kijken welke baantjes er te krij gen zijn en je kunt dan meteen langs bij het betreffende uitzendbureau, waar die baan die je gekozen hebt te vinden is. Dat is een stuk makkelij ker dan alle uitzendbureaus langs te gaan. Je kunt bij de Jongereninfotheek ook terecht met al je vragen over werk. Bijvoorbeeld: wanneer mag ik welk werk doen? Wat is het minimum loon voor mijn leeftijd? Wat zijn mijn rechten en plichten als ik ergens ga werken? Geïnteresseerd? Kom dan gerust even langs vanaf 19 juni. Je bent van harte welkom. Jongereninfotheek, Schoolstraat 16, 5801 BP Venray, tel. 0478- 588147. Openingstijden: maandag t/m donderdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 14.00 tot 21.00 uur. Voor de eerste keer zal op zater dag 16 juni in OJC Watjang in Oirlo de bandwedstrijd Battle of the Watjang plaatsvinden. De winnaar van deze wedstrijd wordt beloond met een optreden als opener op zondag op het alom bekende festival Zomaarpop 2001. Beginnende bands konden zich zowel telefonisch als per e-mail aanmelden om een kans te maken. Er zijn vier aanmeldingen binnenge komen, waaronder die van alterna tieve gitaarpopband Duncan uit Venray, Oirlo, Boxmeer en Nijmegen die het spits zullen gaan afbijten. Het belangrijkste wapenfeit voor deze band tot nu toe was hun debuutoptreden op het Leunse Babypopfestival. Vervolgens zal Day After Day met hun grungerock de jury moeten gaan overtuigen van hun kunnen. Deze band heeft onlangs als opener mogen spelen op Jera On Air. Als derde zal Dark Mutation op het strijdtoneel ver schijnen met hun melodieuze death- metal. Deze band is bezig met het opnemen van een cd en er is al inte resse getoond door enkele platen maatschappijen. Laatste deelnemer aan de Battle is de uit Sevenum afkomstige band Facegrind die hun muziek omschrijven als logge strak ke metalcore. Als afsluiter van de avond zal er een optreden plaatsvin den van de getalenteerde band Sin. Deze uit Tienray afkomstige band maakt eigenzinnige rock die wel wat weg heeft van bands als Radiohead en The Gathering. Na hun vierde plaats bij de bandwed strijd Nu of Nooit dit jaar hebben zij al flink wat optredens achter de rug, waaronder als een van de hoogte punten het optreden op het Bevrijdingsfestival in Roermond. Dit jaar zal Sin ook als afsluiter spe len op Zomaarpop 2001Deze lange avond vol live muziek begint om 20.00 uur. De zaal is om 19.00 uur open. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins, B. van Casteren-van Gils, R. Gabeler, M. Lucassen, F. Schmeetz, H. Schraven, M. van Tiel, 1. van Tiel-Knoppen en J. Wittgen: Allen tijdens weekend- en avonddienst bereikbaar onder tel. nr. 0478- 632800 za: H. SCHRAVEN Stationsweg 60a, tel. 632800 zo: F. SCHMEETZ Stationsweg 60a, tel. 632800 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, R Henkes, R. Keijzer, L. Keijzer-Bors. G. van Loon. E. de Muinck Keizer, A. Paping, M. Van Straaten, Jde Vocht: M. Van STRAATEN Pr. Hendrikstraat 26, tel. 581 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 OMGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ANTON I US VELD Stationsweg 60d, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. van GEMERT, tel. 580700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedgeval len zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goe- degebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gel ling en mevr. H, Loonen R. GOEDEGEBUURE en W. de VOCHT DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 DIERENAMBULANCE NOORD LIM BURG 24 uur per dag bereikbaar, tel. 077-3522088 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Vanaf vrijdag 19.30 tot maandag 07.30 uur R. v.d. REIS, tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskundige prak tijk Venray worden vanaf maandag 07.30 tot vrijdag 19.30 uur waargenomen door: L. SPAN, tel. 06-22922151 en R. v.d. REIS, tel. 06-22922151 Afspraken maken ma t/m do tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEESTELIJ KE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNTALGEMENE HULP DIENST VENRAY Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Buiten deze tijd is het meldpunt via voice-mail bereikbaar voor hulpvragen van de Algemene Hulpdienst en het Gehan dicaptenplatform. VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06- 55790271 SLACHTOFFERHULP Dinsdag van 10.00-12.00 en donderdag van 10.00-12.00 uur Venray tel. 0478-565155 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grqtestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref.nl Redaktie Ron Koenen Henk Lammen Christ van den Munckhof Herik Willemssen Bezorging Donderdagmiddag/avond - Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk dinsdag 18.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur:

Peel en Maas | 2001 | | pagina 3