Top tien-klasseringen op NK voor midgetgolfers Groot ruiterfestijn in Meerlo Jos Schaminee Memorialcup Veldfouten kosten Red Caps zege ut SV Leunen SVV veteranen Korfbalclub Oranje wit Sjoelclub Venray De Peelkorf Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Venray Damesteam in nationale biljartfinale TV Ysselsteyn DC De Piëlhaas De Barrier AV Venray Regio Mudhunters PC Jumpers Oirlo Zomers sportief Duivensport L EN MAAS donderdag 14 juni 2001 - Pagina 15 an Engels en Harrie Lenssen ren senioren) hebben tijdens Nederlandse kampioenschap- i midgetgolfen in Geldrop en irendonk een top tien-klasse- behaald.' Ja de eerste dag stond Jan Engels een gedeelde zesde plaats met I slagen, Harrie Lenssen op de aalfde met 127, Gerrit Janssen ftiende met 132 en Harrie Fleuren jentiende met 144 slagen, het- :n voor hem een nieuw persoon- record betekende. Zondag trok rrie Lenssen met een rondje 19 agste ronde van het NK in erendonk) flink aan de bel en im zienderogenMet het verstrij- van de ronden moest hij echter er wat terrein prijsgeven maar ot uiteindlijk op de tiende plaats !t 248 holeslagen. Jan Engels kon zondag niet echt pieken (hoog- ronde 26, laagste 22) bleef daar- Svor buiten het bereik van het podi- len eindigde met 240 slagen op zesde plaats, hoewel het verschil t de derde plaats slechts vier sla- i bedroeg (236). Met dit resultaat s hij echter tevreden en stelde irmee zijn plaats in de nationale liorenselectie veilig, die in sep- fiber aan de EK zal deelnemen in stad Luxemburg. Gerrit Janssen (elde zich nog een plaatsje naar /en en sloot als veertiende met 3 slagen. Harrie Fleuren kon zijn stekende eerste dag geen vervolg ven en moest drie plaatsen inleve- en werd uiteindelijk 22e. NUTH Tijdens het Pinstertoemooi in het idlimburgse Nuth zijn twee leden He prijzen gevallen. Bij de dames 'oren behaalde Riet Lemmens fraaie tweede plaats met 127 ;en achter winnares Els van der om van De Trekvogels uit ikoop met 112 slagen. Marie- ise van Veen uit Stein werd Ie met 132 slagen. Bij de dames ïr senioren bereikte Truus Arts Ineens de tweede plaats met 139 agen en liet daarbij Ine Scheltus Nuth (146 slagen) achter zich. innares werd zoals verwacht de uisspelende Toos Weijermans met 10 slagen. Bij de heren senioren Aanmelden nieuwe leden: !s je in augustus wilt gaan voetbal- n kun je je opgeven bij Jan ielens, Groeneweg 3, Heide, tel. I087O. Leider/trainer e jeugdafdeling van SC Leunen eft nog een aantal vacatures voor itler openstaan. Dit is voor de ams: A1-D2-E4-E5 en F5. Tevens men nog op zoek naar een aantal w? ainers. Voor informatie kun je con- <m opnemen met Frank Stevens, ■Émanusweg 10, tel. 589605. Uitslagen penaltybokaal stra- ntoernooi: Igeheel winnaar is Koen Poels. B-jeugd: Koen Gielens C-jeugd: Teun Pouwels teui eD-jeugd: Juul Janssen E-jeugd: Koen Poels F-jëugd: Wouter Janssen Uitslag: bemooi Beekse Boys le pl. Programma: aterdag 16 juni: ronenberg-Leunen zie opst. fgelastingentelefoon: Info over fgelastingen SV Leunen: 0900- 019074. Leunen op internet: 'ww.Leunen.nINsvLeunen tiev Veteranen Uitslag: SVV-Kevelaar Jung 1-5 Programma zaterdag 16 juni: W-Beugen a. 17.30 lie spelers worden verwacht, afmeldingen uiterlijk donderdag- vond bij E. v. Mill, tel. 582346. iindstanden seizoen 2000 2001: en. 1: 2e; sen. 2: 7e; jun. A: kam pioen; asp. B kampioen; asp. Cl 5e; C2 3e; pup. D 3e; pup. F1 kam pioen; pup. F2 5e; welpen 1 2e; wel len 2 kampioen; midw. Kampioen, laandag 18 juni is er om 20.30 uur en bijeenkomst in de kantine voor He jeugdleiding. Ook iedereen die iet komende seizoen een team wil aan begeleiden is van harte wei- om. Jitslag sjoeltoernooi in Weert: le )B Rietje Goumans 131; le HE fenny Lindcrs 111; 3e DD Agnes v. 'ijk 11 Andere uitslagen: 8e DB inny v.d. Heyden 123; 12e DB 11 Truus Jenniskens 118; lie DC Vilma Peeters 109; 9e DC Mien 11 'lassens 112; 7e DD Regien P1 landers 107; 7e HE Sjeng Goumans '3; 5e DE Truus Schoeber 95. Dit Pvas het laatste toernooi van dit sei zoen. In september wordt er weer gestart. behaalde Jan Engels met 108 slagen de vierde plaats. Rob Kuivenhoven (Zoetermeer) met 99 slagen, Jos de Haas (Stein) met 102 en Jan van der Stroom (Boskoop) met 103 slagen bleken sterker. Harrie Lenssen werd achtste met 115 slagen en Huub Straatman werd hier twaalfde. Bij de heren super senioren sloeg Jan van Dijk zich met 115 slagen naar de vijfde plaats. Grad Arts werd hier elfde en Hay Fleuren finishte als twaalfde. Bij de teams kon Buitenlust niet genoeg potten bre ken om zich te mengen om een podiumplaats. De zesde plaats (462 holeslagen) was het hoogst haalba re. GELDROP Het Pinkstertoernooi in Geldrop werd door sommige leden aangegre pen als training voor de NK. Bij de heren senioren speelde Harrie Lenssen een voortreffelijk toernooi. In de vijfde een laatste ronde moest hij echter twee slagen toegeven op thuisfavoriet en winnaar Tinus Klarenbeek, die 111 slagen nodig had. Met zijn 113 slagen bleef Harrie Lenssen slechts een slag boven zijn pr over vijf ronden en twee slagen boven het clubrecord, dat met 111 slagen in handen is van Gerrit Vermeulen. Harrrie werd tweede en liet de gevaarlijke outsi der Hans van der Aa uit Leende (118 slagen) achter zich. Jan Engels speelde op zijn favoriete baan ondermaats en kon zich daardoor niet mengen om een plaats op het podium en moest met de zesde plaats (124 slagen) genoegen nemen. Jan Litjens en Harrie Fleuren werden respectievelijk tien de en elfde. Bij de dames senioren mocht Riet Lemmens zich met 145 slagen op de vierde plaats nestelen en bleef daarmee van het podium verwijderd. Miet Clevers en Jo Litjens werden achtereenvolgens zesde en zevende. Komend weekend wordt de zevende speelronde van de Bondscompetitie gespeeld. Buitenlust 1 (le klasse) speelt thuis tegen Heeze 1 en dat mag geen pro blemen opleveren na het wegvallen van twee belangrijke spelers bij de Brabanders. Buitenlust 2 (2e klasse) ontvangt de reserves van Heeze en ook hier mag een overwinning wor den verwacht. Buitenlust 3 en Buitenlust 4 (3e klasse) spelen tegen elkaar en misschien is het vierde tot een verrassing in staat. De honkbalsenioren van Red Caps Venray konden zondag in Beek hun naaste rivaal Cheetahs een gevoelige nederlaag toebrengen, maar kregen de deksel op hun neus: 24-17. Diverse goede honkslagen door de gastgevers zorgden ervoor dat na een matige opening Cheetahs een riante (12-6) voorsprong namen in de derde inning. In de vierde inning wist Red Caps tot 12-12 terug te komen, maar in de gelijk makende slagbeurt was de wind de Cheetahs goed gezind. Zo werden er enkele verre honkslagen geslagen die net niet gevangen konden wor den door de buitenvelders van Red Caps. Bovendien werden met name in het binnenveld enkele cruciale veldfouten gemaakt waardoor de honklopers een of zelfs twee honken konden opschuiven. Na de vierde inning was de stand dan ook 23-12 in het voordeel van de gastgevers. Hoewel Red Caps nog enkele pun ten wist te sprokkelen bleef de voor sprong van de gastgevers onbe dreigd. Honkbalsenioren 2 had eerder op de dag al een onderling duel met de Cheetahs uitgevochten. Door goede honkslagen, precies tussen de verde diging heen, wist Red Caps een ruime overwinning binnen te slepen. Eindstand: 5-15 De honkbal junioren konden afge lopen zaterdag tegen dc Bullfighters niet van zich laten spreken. Aan slag lukte het de junioren niet om een vuist te maken tegen de gasten en in het veld werden teveel fouten gemaakt om het gevaar van de Bullfighers te neutraliseren. De uit slag 7-20 was dan ook niet meer dan verdiend. Op zondag speelden de softbalse- nioren tegen de Starlights uit Schijdel. De eerste inning ging vol ledig gelijk op, maar daarna wisten de dames van Red Caps toch de overhand te krijgen. Even. leek het erop of er op basis van tien punten verschil gewonnen kon worden, maar met een eindstand van 17-10 bleek dat toch niet haalbaar. Eindstanden veldcompetitie: midw. 1: 3e; midw. 2: 5e. Willen de volgende leden een pasfoto voor een nieuw ledenpasje inleveren bij Rosemarie Smits, Gezellenbaan 3: de leden van welpen 1 en 2, want jullie worden vol gend jaar pupil; de leden van jun. 1 die voor 1 oktober 16 jaar worden; de nieuwe leden uit Oostrum. Kamp: de welpen en pupillen die meegaan: denken jullie aan het beta len van het restantbedrag van 25,-? Dit kan bij Maria Claessens, Dopheide-32. Wel even de naam ver melden. Rijden naar het kampgebouw in Liessel: pup. 1: Marloes Wilmesn, Lisa Verlijsdonk en Jolanda Philipsen. Welpen 1Chantal Tilleman en Rozan VERsteegen; welpen 2: Wendy Franken en Ellen Bouwman; welpen 3: Lia Litjens en Michelle Jacobs; welpen 4: Laura Spee en Elle Spreeuwenberg; welpen 5: Sanne Versteegen en Linda Peeters; welpen 6: Julia Claessens en Mandy Kemmelings. Ouders: u wordt weer in de gelegen heid gesteld om een korf (groot of klein), een korfbalpaal (verstelbaar in hoogte) onderstel, een bal etc. te bestellen. Heb je interesse geef dit dan door bij Maria Claessens tel. 541940. Ballonnenwedstrijd: als je een kaartje terug ontvangt, lever dit dan in bij Mieke Rommc, Putten weg 60 of Maria Claessens, Dopheide 32. Toernooi: zaterdag 25 augustus nemen de welpen 1,2,3,4,5, en 6 en de pup. I deel aan het kermistoernooi in Beesel. De nieuwe welpen nog niet. Recreanten: deelname met 13 pers. aan de recreantendag in Balgoy op zondag 26 aug. Programma 16 juni 10:30 pup.-The Stags 12:00 pup.- The Stags 12.00 Maastricht -jun. Programma 17 juni 14.00 HBS 1-De Hazenkamp 2 10.30 HBS2 - The Stags 11.00 SBS-Cheetahs 2 Programma 18 juni 19:30 Red Caps Venray-MULO Red Caps Venray is ook nog op zoek naar vrijwilligers van diverse pluimage. Hoog op ons verlanglijst je staan: - een vrijwilligerscoördinator (m/v); - een secretaris (m/v); - kader voor junioren (14-18 jari gen). Daarnaast zijn er nog diverse ande re, niet urgente vacatures voor kaderfuncties. Iedereen die interesse heeft in de sporten honkbal en soft bal is welkom bij Red Caps Venray. De velden van Red Caps liggen op het sportpark de Wieën, ter hoogte van de oprit naar de Deurneseweg. Dus kom eens kijken tijdens een wedstrijd of op de trainingsavon den: - recreanten (18jr en ouder) op de maandagavond (19:00-20:30) - pupillen (7-13 jr) op de dinsdag avond (18:30-20:00) - junioren (14-18 jr) op de woens dagavond (19:00-20:30) - senioren (18-jr en ouder) op de woensdagavond (19:00-20:30) Heb je vragen, dan is op die momenten altijd iemand aanwezig om ze te beantwoorden. Bellen kan natuurlijk ook: Richard Draaisma: 06-29.52.57.58 en ook via internet is Red Caps Venray te bereiken: www.come.to/redcaps en per email: Einduitslag clubkampioenschappen: Geel: 1Ds. v. Ham-Korsmit (club kampioen); 2. Hr. Huys- Karagozyan; 3. Mw. Tax-hr. Mertens. Rood: 1. Ds. Bistervels- Lagarde; 2. Ds. Claessens- Wijnhoven; 3. Ds. Huisman-Pas. Groen: 1. Ds. v. Meyel-Schrooten; 2. Ds. Huys-Karagozyan; 3. Hr. Lagarde-v.d. Windt. Op maandag 11 juni werd de zomerbridge gespeeld. De uitslagen zijn als volgt: Geel: 1Ds. Linders- Korsmit 58.13%; 2. Mw. V.d. Voorn-hr. Bolwerk 56.77%; 3. Mw. Creemers-Verhaegh en ds. Lagarde- Petes 56.25%. Rood: 1. Mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 63.33%; 2. Mw. Rooyakkers-hr. Verheyen 59.17%; 3. Ds. v.d. Heuvel-Vermeulen 55%. Er kwamen maar liefst 72 personen bridgen voor de asperges en de soep. Op zo'n vrije avond proberen ze zoveel mogelijk de paren door elkaar te mixen. Dat geeft soms ver rassende scores en uitslagen op het einde. In de rode lijn waren toch weer de heren Bender en van Gaal die met de hoogste eer gingen strij ken. Dit betekent dat de prijs voor de beste individuele speler, bere kend over de vrije avonden van dit seizoen, tijdens de jaarvergadering in september naar Hr. van Gaal toe gaat. De uitslagen van vorige week waren: Geel: 1Ep. Gielen, 2. Mw. Janssen- Hr. Goumans, 3. Ds. Blok- vd. Brink. Rood: 1. Hr. Bender- v. Gaal. 2. Ep. v. Hooft, 3. Hr. Manders- peetjens. Groen: 1. Hr. Jeurissen- Willems, 2. Mw. Meijer- Hr. t. Horst, 3. Hr. Janssen- v. Pelt en Ds. Appels- Olieslager. De laat ste drie avonden 28 juni is de laat ste speelavond) gaan ze uitmaken wie de zomertrofee in ontvangst mag nemen. Op vrijdag 15 juni speelt het damesteam, bestaande uit Nellie Dericks, Elke Godschalk, Miep Poels en Brenda Roozeboom in Nieuwegein om de nationale titel. Het team is ingedeeld in poule 1 met teams uit Veenendaal, Twekker en Jacobswoude., de winnaar van deze poule speelt tegen de winnaar van poule 2 om 16.15 de finale. Op maandag 25 juni is er een alge mene ledenvergadering waarin het voorstel voor de investering in het nieuwe clubgebouw met bijbehoT rende financiering ter goedkeuring aan de leden wordt voorgelegd. Gezien de omvang van de investe ring plus financiering kunnen derge lijke verplichtingen niet zonder goedkeuring van de seniorenleden worden aangegaan. Het is belangrijk dat hierbij zoveel mogelijk leden aanwezig zijn, vanwege: - De omvang van investering plus financiering - de toelichting die gegeven wordt op ontwerp en op de tijdlijnen van vergunningverlening en uitvoering - het gewijzigde ontwerp ten opzichte van het gepresenteerde op de jaarvergadering - de vragen die de leden nu nog kun nen stellen - het benodigd aantal leden dat nodig is om een geldig besluit te kunnen nemen. De vergadering in het clubgebouw start om 20.00 uur. De komende week wordt het achtste Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld. In totaal nemen 40 koppels deel in twee sterktes. Op werkdagen beginnen de wedstrijden om 18.00 uur en in het finaleweek end om 11.00 uur. De finales wor den gespeeld op zondag 24 juni De inschrijving voor de Ropa Computer mixdubbel clubkam pioenschappen is inmiddels geslo ten. De poule-indelingen met wed- strijdschema's hangen vanaf begin volgende week bij de baan. In het weekend van 24 t/m 26 augustus wordt voor de vijfde keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigin gen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poulewedstrijden worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse in Ysselsteyn, Dl-klas- se in Leunen en D2/E-klasse bij TC Rodhe. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales wor den op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De bar becue is dit jaar op zaterdag in Ysselsteyn. In het kader van de lustrumviering wordt dit jaar ook een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Dit toernooi wordt gespeeld op zaterdag op de banen van TC Venray, waar tevens de jeugdclinic plaatsvindt. De finalewedstrijden voor de jeugd worden ook op zondag gespeeld. De teams bij de senioren bestaan in de Dl en D2/E-klasse uit vier dames en vier heren, terwijl in de open klasse minimaal twee heren en twee dames uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 23 juni. Iedere woensdag is er rackettossen voor de senioren op baan 1 en baan 2 van 20.00 tot 22.00 uur. Uitslagen Dorpencompetitie: Ysselsteyn BI - America B 5-5 inhaalwedstrijd LVH D - Ysselsteyn 2-8 Ysselsteyn BI - America B 10-0 Ysselsteyn C - America Cl 4-6 Het zaterdag B1 team bestaande uit Tonny, Diny, Bert en Jan is kam pioen geworden. Op vrijdag 15 juni wordt de derde wedstrijd van de Zomeravondcompetitie gehouden in café de Piëlhaas. Iedereen die hieraan mee wil doen kan zich tot 20.15 laten inschrijven, ook tel. op nr. 582187. De aanvang van het toernooi is uiterlijk 20.30. De volgende wed strijd is op 29 juni. Uitslagen levensmiddeldarten: win naarsronde: 1. Peter Thissen; 2. Pascal Janssen; 3. Peter Hoeymakers; 4. Albert Moorrees; 5. Jos Heesen; 6. Peter v.d. Berg; 7. Jolanda Giesberts; 8. Giel Ronken. Verliezersronde: 1Marcel Storm; 2. Gerard de Bruyn; 3. Hubert Jansen; 4. Henny v.d. Voort; 5. Theo Giesberts; 6. Jos Achten; 7. Christine Hoeymakers; 8. Maikel de Bruyn. Hard lopen bij Loopgroep de Banier is ontspannend door inspan ning. Een kleine gevarieerde groep waar door de één heel hard getraind wordt en door de ander lekker mee gelopen wordt. Voor elk wat wils. De samenstelling van de groep laat het toe dat er altijd nieuwe onerva ren lopers zich bij ons aan kunnen sluiten. Kom een keer meedoen of bel voor informatie. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria; Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf camping de Barrier; Voor Yneer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Het ruiterfestijn in Meerlo mag zich dit jaar verheugen op zeer grote deelname. Dit eerste grote buitenconcours hippique in Limburg na de mond -en klauw zeercrisis, heeft maar liefs 1700 combinaties aan de start, verdeeld over zaterdag 16 en zondag 17 juni. De organisatie was er alles aan gelegen dit grote concours in korte tijd op te zetten. De ruiters staan te trappelen om zich op het sportieve vlak aan elkaar te meten. Hiertoe heeft Meerlo zich de afgelopen jaren onderscheiden met een zeer professioneel en innovatief opgezet De baantrainingen als volgt: Pupillen: donderdag van 18.30- 19.30 en zaterdag van 10.30-11.30 D, C, B, A-Junioren: dinsdag van 19.00-20.15 en donderdag van 19.00-20.15. NSG-atleten: donderdag van 19.00- 20.00. Alle trainingen worden gehouden op de kunststofatletiekbaan aan sportpark de Wieën. Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Ledenadministratie: tel. 582842; zie ook www.av-venray.nl Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV-Venray, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00-14.00 uur. Toezicht (van 10.30-14.00): 16 juni: John Weijs en Gerard Rutten; 23 juni: Herman Bexkens en Raymond Stegen; 30 juni: Bart Diesbergen en René Geurts. 19 juni: NSG-sportavond. Dit jaar lijkse evenement start om 19.00 uur. De juryleden worden om 18.30 ver wacht. Aanmelden voor deze meer kamp kan tot 14 juni of op de wed strijddag van 18.00-18.30. 21 juni Zomeravondloop: in het kader van het 25-jarig bestaan van de vereniging wordt op donderdag 21 juni op de atletiekbaan een zomerloop voor recreatieve lopers en loopsters gehouden. Om 20.00 starten de dames voor de 3000 meter en om 20.25 de heren voor de 5000 meter. Aanmelden op de wed strijddag in clubgebouw 't Wisselpunt. Programma: 16 juni: Helmond, fina le C/D competitie. 19 juni: NSG sportavond. 21 juni: zomerloop recreanten 3 km dames en 5 km heren. Stofhappen is iets wat de mudhun ters niet graag doen. Daarom zijn ze ook altijd blij met een buitje regen om de droge grond wat minder te laten stoffen. Ze zijn nu regelmatig op zoek naar mooie paden in de omgeving om de bestaande vaste route uit te gaan breiden. Heb je goede ideeën laat het dan even weten. Vooral in de omgeving van Merselo, waar veel particulier grondeigendom is, is dit wat moeilijker. Planning voor de komende weken: Zondag 17 juni vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray; •Zondag 24 juni vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray; Zondag 31 juli vertrek 9.00 uur voor een training in de Peel Ook op dinsdag kun je trainen, start om 19.00 uur tot ongeveer 20.45 uur. Dit is een techniektraining met interval. Ze vertrekken bijna altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of toch ten. Lokaal favoriet Leontine Coenders concours, aantrekkelijk voor ruiter en publiek, waarin topsport en amu sement centraal staan en de entree gratis is. De schitterend gelegen ter reinen aan de Megelsprong in Meerlo lenen zich uitstekend voor deze happening. Dit jaar beleeft de Dressage Exchange Competition een wereldprimeur, welke goed ont vangen is bij de dressuurruiters gezien de vele inschrijvingen. In deze rubriek wisselen de dressuur ruiters elkanders paard voor een tweede proef om de DEC -Trophy. Hierin telt de proef op het eigen paard efi de proef op het paard van de concurrent voor het klassement. Daar de hoogst geplaatste rijdt op het paard van de laagst geplaatste, hebben alle ruiters dezelfde kansen. De prijzenpot vult zich doordat met ieder winstpunt honderd gulden in de pot gaat waarbij publiek en spon sors ook in mogen zetten. Een van de deelnemers. Herman Wientjes, komt speciaal uit Ermelo om aan deze competitie mee te doen. "De dressuursport heeft behoefte aan nieuwe rubrieken en dit is eèn leuke uitdaging", aldus een enthousiaste Herman Wientjes, internationaal ruiter op Grand Prix niveau. Andere Nederlandse toppers als Jeannette Haazen en Jos Nijsten zullen het de lokale favoriete Leontine Coenders moeilijk maken. Ook staat uiteraard weer het spon- sorspringen als hoofdrubriek op het programma. Tijdens de twee dagen dienen combinaties zich voor deze finale te kwalificeren. In deze finale worden de hindemissen telkens met 10 cm. verhoogd, waarbij de prij zenpot telkens met honderd gulden gevuld wordt. Tevens moedigen publiek en sponsoren de ruiters met extra bonussep aan, opgezweept door omroeper Jan Janssen. Als extra prijs is al een fauteuil ter beschik king gesteld. Zo kwam het in het afgelopen jaar tot een barrage tussen Annemarie Poels en Henk vd Goor over hindemissen van 1.60 m., en een gevulde pot van vijfduizend gulden, een fiets en een vracht voer. Henk won uiteindelijk deze kracht meting en ging met de pot naar huis. Dit jaar zal Annemarie ongetwij feld trachten revanche te nemen, maar krijgt daarbij ook concurrentie van de winnaar van de Derby van Eindhoven, Leopold van Asten. Toppers als Emile Tacken, Mathijs van Asten, Henk vd Broek en Leon Thijssen geven acte de presence op dit concours, maar ook Caroline Poels gaat haar debuut bij de paar den maken, als regerend bronzen medaille winnaar bij de Europese kampioenschappen pony's. Beide hoofdrubrieken vinden op zondag middag plaats vanaf 14.00 uur. De wedstrijden zullen op beide dagen van 's morgens vroeg tot in de avond plaatsvinden om alle combi naties een kans te geven te starten. Het evenement is gratis toegankelijk De voorrondes van de Jos Schaminee Mermorialcup 2001 zijn uiterst sportief verlopen. De volgende teams hebben zich geplaatst voor de finales op vrijdag 15 juni; Bonte Koe 1, HVC Alustema 5, Lake Valley, ZVCBJ. Het schema van dé finaleavond is als volgt: 20.35-20.57 Bonte Koe 1-HVC Alustema 21.00-21.22 Lake Valley-ZVCBJ 21.25-21.47 HVC Alustema-Lake Valley 21.50-22.12 Bonte Koe 1-ZVCBJ 22.15-22.37 Lake Valley-Bonte Koe 1 22.40-23.02 ZVCBJ-HVC Alustema De wedstrijden zijn 22 minuten lang, met daartussen 3 minuten pauze om te wisselen van wedstrijd. Uitslag springwedstrijd Mortel: Iris Jeurissen le cat. BB met Miss Saigon; Iris met Nimphy J. cat. B- licht 3e. Concours Geldrop; springen: Katja Jeurissen met Finesse cat. BB 2e; Esther Jeurissen met Mon Amie cat. DB 3e; Jaleesa v.d. Hof met Asquit cat. AL-2 le (dressuur). De lopersgroep van AV Venray- regio organiseert samen met de Wedstrijd organisatiecommissie van AVV op donderdag 21 juni een recreatieve avond wedstrijd. Om 20.00 start de 3000 m voor dames en om 21.25 is de start van de 5000 m voor heren. De bedoeling is om er een gezellige avond van te maken en iedereen die wel eens de 3000 of 5000 meter wil proberen de gele genheid te geven om een poging met officiële tijdwaarneming te wagen. Het inschrijfgeld is ƒ4,- voor de dames en ƒ6- voor de heren. Inschrijven bij voorkeur voor 19.30. Er zijn uitnodigingen ver stuurd naar diverse verenigingen, maar alle atleten zijn welkom. PDV De Zwaluw Wedvlucht: Sezanne, 3-6- 2001, 351 km. J. Sijbers 1 19 26 34 62 76 85 113 135; G. v. Houdt 2 33 58 99; M. Basten 3 18 48 54 71 93 122 124 150 155; Chr. Gerrits 4 32 40 47 119 129 137 141 143; C. v. Vught 5 12 20 21 23 28 44 46 51 55 68 69 91 114 126 136 156 157; P. v. Houdt 6 10 11' 13 37 38 43 82 88 97 125 153 P. Loonen 7 30 35 158; J. Henckens 8 5280 117; H. Vermeulen 9 64 130; P. Janssen K 14 22 84 92 147; L. Snijders 15 36 148; H. Peeters 16 59 70 75 102 107 112; M. Voesten en dochter 17 53 65 78 81 96 127; J. Verdeuzeldonk 24 39 45 60 105 106 115 123; A. v.d. Munckhof 25 61 63 67 89 108 111 121 142 149 154; H. Litjens 27 138; comb. Verdellen 29 41 140; S. Sijbers 31 77 144; L. Willems 42 50 73 83 98 100 103 116 118 132; J. v. Kessel 49 66 74; J. Voesten K 56 90 94 152; J. Leijssen 57 134; W. v. Osch 72 133 159; P. Smits 79 101 104 131; v. Haren-Stiphout 86 109 110; J. Kersten en zn. 87 128; M. v. Abel 95 145; Th. Droesen 120 146 151; J. Voesten C 139.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 15