ia 1/ettnaty Rel in Venrays biljartwereldje Zes Venraynaren naar marathon Rotterdam Ysselsteyn laat SSS'18 struikelen Motorcrossers weer in actie Bridgeclub Venray SV Leunen De Roerdomp Bridgesoos De Kemphaan Programma zaalvoetbal jlein maas donderdag 19 april 2001 - Pagina 15 't Anker voor een jaar geschorst loor Henk Willemssen) jris een flinke rel uitgebroken het Venrayse biljartwereldje. I tweede team van 't Anker is ir de commissie van beroep jy^Ql gr een jaar geschorst. De bil- tploeg wordt beschuldigd van npetitievervalsing. Aanleiding jde wedstrijd 't Anker 2 tegen danzia 3 die niet doorging. Het oog nooit eerder voorgekomen I de Venrayse Biljart Bond BB) zo'n zware straf heeft tlan Michel's, voorzitter van 't ker, laat het er niet bijzitten. Hij ft alle twintig Venrayse vereni- sen aangeschreven. Want zijn ine biljartclub wordt wel oneven- jgzwaar aangepakt, vindt hij. Bij zes geschorste biljarters van 't ker 2 zitten ook spelers die maar st0| en toe meespeelden en normaal ernj f het eerste team uitkomen. eeu) irdoor kan 't Anker komend sei- jhIj, n wellicht helemaal geen ploeg p ;r op de been brengen. Dit zou jjc [eens de doodsteek voor 't Anker, zijn thuishaven heeft in café d'n limer, kunnen betekenen. :hels, die al twintig jaar de voor- ïrshamer hanteert, is hier echter 1 bang voor. "Alles berust op een gissing. Ik heb goede hoop dat iijpi allemaal weer goed komt." .n I, ind maart tijdens de afsluitende siavond van de VBB krijgt het neB ident nog een vervelend staartje. .nni n van Kempen, speler van ruSi ilanzia 3, laat demonstratief de .jjj eruit zijn handen vallen die hij (je uist kreeg uitgereikt van VBB- g|ei rzitter Joop van Gennip. Want )or| ilanzia 3 was in de C-kïasse als inl ede geëindigd. Indien de ont- H siing tegen 't Anker 2 was door- Ie aan dan had de Ysselsteynse eg wellicht de titel gepakt. Het npioenschap ging nu naar het rde team van Roelanzia. ilukkig bleef het toch binnen je vereniging. Want ik had het niet willen meemaken als een ande re club daardoor kampioen gewor den was", zegt Miep Poels secretaris van Roelanzia. Zij neemt afstand van de handelwijze van speler John van Kempen. "Dat was een blama ge. Dat had hij nooit mogen doen. Hij deed dat als teken van protest maar dan had hij de beker helemaal niet moeten ophalen. Wij schamen ons hiervoor", aldus Poels. Het conflict ontstond in septem ber 2000. Enkele dagen voor het competitieduel 't Anker 2 tegen Roelanzia 3 laat de Ysselsteynse vereniging weten dat ze de wed strijd wil verzetten. "Want we had den slechts' twee biljarters over. De anderen waren op vakantie of had den een bruiloft", vertelt Miep Poels. Omdat 't Anker niet wil mee werken om het duel te verplaatsen laat Roelanzia boos weten 'dat ze de acht punten maar moeten houden'. In december wordt de returnwed strijd gespeeld in Ysselsteyn. Roelanzia 3 zit inmiddels volop in de titelstrijd en doet nogmaals een beroep op 't Anker om de eerste ont moeting alsnog te laten doorgaan. Maar 't Anker - lees voorzitter Jan Michels - weigert. "Met die man kun je geen kant op. Hij is zo eigen wijs. Want met een beetje goede wil kon die wedstrijd best gespeeld worden. Maar met Jan Michels was daarover geen contact mogelijk. Heel jammer", vindt secretaris Poels. De voorzitter van 't Anker zegt op zijn beurt 'op een onheuse manier benaderd te zijn door mensen van Roelanzia'. "Wij laten ons op zo'n manier niet dwingen. Wij gaan niet naar hun pijpen dansen over een wedstrijd in ons eigen clublokaal. Roelanzia is niet opgekomen en daarvan krijgen wij nu de schuld in de schoenen geschoven", stelt Michels. GEHEIMZINNIG In het verleden schijnt het wel eens vaker voorgekomen te zijn dat een biljartwedstrijd niet kon door gaan. Daar werd nooit ophef overge maakt omdat het 'onderling geregeld werd'. Maar nu Roelanzia de com missie van beroep heeft ingescha keld, liggen de zaken anders en rolde er voor 't Anker een heel zware straf uit. Bovendien kreeg de club een geldboete van 50 gulden terwijl Roelanzia voor 25 gulden beboet werd. Henk Bloemen, secretaris van de VBB, betreurt de gang van zaken, '"t Anker vertikt gewoon die wedstrijd te spelen. De commissie van beroep heeft in eerste instantie geprobeerd om dat duel alsnog te laten door gaan. Maar 't Anker weigert. Ik snap het niet", zegt Bloemen die ver moedt dat de weigering een een mansactie van Jan Michels is. "Ik heb de indruk dat de andere leden van 't Anker niet eens op de hoogte zijn. Ik heb daarom de voorzitter én de teamleden uitgenodigd om samen rond de tafel te gaan zitten. Maar ook dat weigerde hij. Jan Michels wil alles precies volgens de letter van de wet geregeld zien. Maar hij heeft er geen gevoel bij. Want je neemt toch aan de competi tie deel om te biljarten en niet om wedstrijden niet te laten doorgaan", aldus Henk Bloemen die meldt dat de straf 'in principe niet terug te draaien is'. Dat er zes spelers geschorst zijn komt door de inge diende teamopgave voor aanvang van het seizoen, '"t Anker had bij het tweede team zes namen opgegeven en die worden dan ook allemaal geschorst", verklaart Bloemen. Jan Michels, die ook jarenlang deel uitmaakte van het bestuur van de VBB en de reglementencommis sie, meent dat de actie ook tegen hem persoonlijk gemunt is. "Ze schuiven de schuld op mij omdat ik niet zou meewerken. Maar het ver haal klopt gewoon niet. De biljart bond overtreedt haar eigen regels. Let maar op, het komt binnenkort allemaal weer goed", zegt Michels met een geheimzinnige glimlach. do tomende zondag verschijnen er nieuw zes leden van de Ewi irayse lopersgroep aan de start Vh 'de marathon van Rotterdam, tzaa ee van de zes debuteren op ej derlands bekendste marathon: nde ISelten uit Venray en Gerda ;n puit Overloon. spel yjlji nkele maanden geleden begon- )U Sl itien lopers aan de voorbereidin- toe« voor de tocht over 42.195 kilo- l|r6 Ier. Maar uiteindelijk bleven er l0r(j 'liefhebbers' over. ]y,: ot de afvallers behoorden zjcl inda Janssen, die afgelopen jaar )a|j zo'n verdienstelijk debuut jjj de, en Herman Jakobs. Deze vj ilrumse ultraloper was in de vori- ls j jditie nog de snelste Venraynaar llen otterdam. Maar vanwege tijdge- k met als gevolg een conditionele terstand besloot Jakobs de mara- n te laten schieten. Wim van n,, ffen, Jan Maessen, Bart sbergen en Ger Litjens weten ae' liddels wat het is om een mara nte lopen. Wim van Geffen is de ",ul est ervaren loper. Alhoewel hij 'c tijd kampte met een vervelen- 'F ilessure aan zijn knie bij de aan- 'ting van de achillespees. fl|d( nn Geffen klokte vorig jaar een Lals van 3 uur en 15 minuten. "Wim ft heel weinig kunnen trainen. vff gaat niet echt voor een goede 'pof maar hij vindt het toch leuk om rn:te doen", vertelt Ger Litjens die i vJ 'en met Bart Diesbergen aan zijn i k ede marathon begint. -uv'i n het jaar 2000 kwamen zij vrij- thui degelijk over de finish. In een jdv i van zo'n 10.000 lopers eindige ;n in f Diesbergen als 1450e en Ger ara)1 lens als 1458e. Beiden klokten tard tijd van 3.20. ij B tverigens blijken deze twee leden n (k 'de lopersgroep elkaar weinig te del '°pen. In de marathon van irnK "moven waren ze elkaar halver- el k unt: Uiteindelijk bleven er zes leden van de Lopersgroep Venray over om de marathon in Rotterdam te lopen. Twee van hen debuteren op de marathon. wege kwijt geraakt. "Ik was toen een minuutje achterop geraakt omdat ik dacht dat ik iets in mijn schoen had. Bart is doorgelopen en ik zag hem pas bij de finish terug. Het bleek dat hij tien seconden voor mij gefinisht was...". Zondag zijn Diesbergen en Litjens weer van plan om samen op te trekken. "Maar ik denk dat ik Bart op het laatst moet laten gaan. Hij heeft wat intensiever getraind dan ik. Alhoewel ik me dit jaar meer bewust heb voorbereid. Ik weet nu hoe zo'n wedstrijd verloopt en ik weet beter om te gaan met drinken en voeding tijdens de tocht." Verleden jaar ging Ger Litjens weg op een tijd van 3.10. Hij deed er uiteindelijk tien minuten langer over. "Ik vertrek nu op een schema van 3 uur en een kwartier. Alhoewel ik minder getraind heb is mijn doel om de tijd van vorig jaar te verbete ren." ALLURE Jan Maessen loopt de marathon voor het derde achtereenvolgende jaar. Na tijden van 3.41 en 3.34 hoopt Maessen ditmaal onder de 3.30 te finishen. Een jaar geleden hadden de mara thonlopers veel hinder van de straffe wind in combinatie met de zon. Om de marathon vooral internationaal meer aanzien te geven heeft de orga nisatie besloten het parcours aan te passen. Want de allure van een marathon valt of staat ook met de snelste tijd van de winnaar. Het lange rechte stuk van vier kilometer over de Maasboulevard vlak na de Erasmusbrug is eruit gehaald. Op de brede en licht oplopende boulevard vingen de lopers veel wind wat de tijden drukte. Bovendien moest dit stuk twee keer gelopen worden. Om het parcours sneller te maken worden de 10.000 hardlopers na de Erasmusbrug een volkswijk ingestuurd waar de hui zen meer beschutting zullen bieden. De zes Venraynaren zijn van plan om al op zaterdag naar Rotterdam af te reizen. Want ze willen zeker een uur voor het startschot, dat zondag middag om 12.00 uur op de Coolsingel klinkt, op de vertrek plaats verschijnen om de grote meute voor te zijn en niet in het gedrang te komen. Omdat menvanwege het latere aanvangsuur maar drie spellen speelden, die meetelden voor de individuele competitie, kon iedereen weer wat oefenen, nieuwigheden uitproberen etc. zonder dat dat meteen vervelende consequenties had. De eerste tien meetellende vrije avonden van dit seizoen zitten erop. De top- vijf wordt aangevoerd door Hr. v. Gaal met 161 punten, gevolgd door Hr. Bender met 143 pnt. Hr. Collin en de Vos met 139 pnt. Mw. Paris sluit de kopgroep af met 126 pnt. De volgende vrije avonden zijn bepalend voor wie er uiteindelijk met de hoogste indivi duele eer gaat strijken. De uitslagen van vorige week waren: Geel: 1. Ep. v. Hooft, 2. Hr. Janssen- v. Pelt, 3. Hr. Collin- d.Vos. Rood: 1. Hr. Bender- v. Gaal, 2. Ds. Orosz- Stevens, 3. Ds. Paris- Stappers. Groen: 1. Mw. Meijer- Hr. t. Horst, 2. Ds. v. Gils- Kousemaker, 3. Ep. Peetjens. Vanavond is de laatste competitieavond van het derde blok. Proeftrainingen Deze trainingen zijn voor alle jon gens en meisjes vanaf 5 1/2 jaar die voetballen leuk vinden. Deze mid dagen zijn op donderdag 19 april, 26 april en 10 mei. Alle trainingen zijn van 17.30-18.30. Dus hou je van voetbal, bezoek dan deze trainingen. Jeugd Programma zaterdag 21 april: Sparta A1 -Leunen Al 14.30 Leunen B1 -RKDSO B1 14.00 Irene C2-Leunen Cl 13.15 Leunen C2-Quick B. C2 13.30 Meterik D1 - Leunen D1 10.30 Leunen D2-Wittenhorst D4 13.00 Leunen D3-GFC D3 12.00 Wittenhorst E2- Leunen El 09.00 Leunen E2-Sparta E2 11.00 Leunen E3-Melderslo E2 11.00 Volharding E5- Leunen E4 11.00 Vitesse F1 - Leunen F1 09.00 Leunen F2-SSS F2 09.00 Leunen F3-Vitesse F3 09.00 Leunen F4-Montagnards F4 09.00 Dinsdag 24 april: Achates BI- Leunen BI 19.00 Donderdag 26 april: Leunen F1 -Merselo F1 18.30 Senioren Uitslagen: Leunen 3-Melderslo 2 7-3 S VS-Leunen 0-1 Wanssum 1- Leunen 1 1-1 SSS 2 Leunen 3 3-1 Leunen 2-Wilhelmina 2 4-1 Montagnards 2- Leunen 3 5-1 Leunen 4-BVV 2 1-1 Leunen 5-SSS 5 4-2 Programma zondag 22 april: HRC1-Leunen 1 14.30 Leunen 2-Venray 3 11.30 Vitesse 3- Leunen 3 11.00 Leunen 4-Venray 11 11.00 Dinsdag 24 april: Meerlo 4-Leunen 5 19.00 Veteranen Uitslag: SVS-Leunen 0-1 Programma zaterdag 21 april: Leunen-Excellent 17.00 Afgelastingentelefoon: Info over afgelastingen SV Leunen: 0900- 9019074. SV Leunen op internet: WWW.Leunen.nl Overloonse ploeg kan kampioenschap wel vergeten Ysselsteyn troefde SSS op inzet af. verlies in Ysselsteyn. Op de uit slag viel niets af te dingen. Want het Ysselsteynse team troefde SSS op felheid en agressie volkomen af. Voor aanvang bedroeg de achters tand van SSS op koploper SVEB slechts twee punten. Toch leek de Overloonse club de titelrace al opgegeven te hebben. "Jullie hebben de punten harder nodig dan wij", merkte een Overloons bestuurslid tijdens de rust op. SSS'18, dat een verrassend goed seizoen doormaakt, lijkt zich al tevreden te stellen met de tweede plaats die recht geeft op deelname aan de nacompetitie. Hoe anders is de situatie bij Ysselsteyn. Na achtereenvolgende nederlagen tegen Leunen en op paaszaterdag thuis tegen HRC (1-3) was de bedreigde zone wel erg dichtbij gekomen. De strijd om de fatale negende plaats is ontzettend span nend in de vierde klasse H. De vraag is wie samen met Stormvogels, Wanssum en Melderslo moet afdalen naar de vijf de klasse. Ysselsteyn staat nu zesde met 27 punten. Daaronder volgen Jeugd: Je kunt je nog steeds aan melden voor onze jeugdcursus, de eerste avond van deze cursus is op maandag 23 april. Aanmelden bij het jeugdbestuur, met bon uit het jeugdblad of per tel, hier kun je ook terecht voor verdere inlichtingen. Verder kun je je nog opgeven voor de jeugdselectie tot 30 april. Op geven voor deze wedstrijden bij H. Coppus, tel. 0478-582235. Hier kun je ook terecht voor alle inl. Aangaande jeugdactiviteiten van dit jaar. Senioren: 22 april: tweède vijf dorpen wedstrijd te Oostrum. Bijeenkomst om 07.00, vissen van 08.00-11.30. woensdag 25 april: eerste zomeravondwedstrijd op de Ballonzuil, bijeenkomst 18.00, vis sen van 18.30-21.30. Uitslagen: De uitslag van de eer ste vijfdorpenwedstrijd op de Ballonzuil is als volgt: 1. A. de Klein Venray, 2. W. v.d. Koelen Horst; 3. W. Verberk, Oostrum; 4. Henk Hendriks Venray; 5. René Wijnhoven, Oostrum. De senioren kunnen zich nog opge ven voor de selectiewedstrijden voor het NK. Deze worden dit jaar gevist in het Lateraal Kanaal nabij Roermond. Op hetzelfde water wordt dit jaar ook het NK gehouden. U wordt tevens verzocht de contri butie over te maken met de toege zonden acceptgiro, is deze zoek dan zorgt een tel. naar de secretaris voor een nieuwe, of haal zelf de vergun ningen op bij Faunaland v. Grootel of bijsecr. H. Hendriks. Opgeven wedstrijden: H. Hen driks, tel. 0478-582994 voor don derdags 19.00 uur. Vergunningen: Vergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478- 582994. Hier zijn ook dag- en week- vergunningen te verkrijgen voor vis vijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. drie clubs (HRC, Meerlo en Resia) met ieder 24 punten. In geen enkele andere Limburgse klasse zal de vier de degradant zoveel punten nodig hebben als in 4H. "We hebben nog een overwinning nodig. Als we zon- dag Stormvogels verslaan dan staan we helemaal veilig", meende trainer Stephan Sijbers. Maar met nog drie duels voor de boeg lijkt een totaal van 30 punten allerminst een garan tie voor klassebehoud. Alhoewel Ysselsteyn het voordeel heeft dat het in Stormvogels (thuis) en Melderslo (uit) twee reeds gedegra deerde opponenten treft. Op 6 mei besluit Ysselsteyn thuis tegen Montagnards de competitie. Verweet trainer Stephan Sijbers in de derby tegen Leunen zijn spelers nog een gebrek aan inzet, afgelopen maandag was dat juist het handels merk van de Ysselsteynse ploeg. Want de wit-rode formatie liet SSS'18 geen moment in zijn spel gekomen. Daarbij werd de thuis ploeg geholpen door een vroege voorsprong. Al in de tweede minuut kreeg Daniël Wijnands vrije door tocht door de Overloonse defensie. De Ysselsteynse middenvelder ver scheen oog-in-oog met doelman Paul Claes en schoof de bal beheerst in de verste hoek: 1-0. SSS'18 zocht daarna het initiatief maar de Ysselsteynse verdediging gaf geen krimp. Het centrumduo Frank Geurts en Thijs Berkers was maan dagmiddag heer en meester. De Overloonse topscorer Joep de Haas werd volledig aan banden gelegd. Daarnaast speelde good-old Geert van Dijck sr. een zeer verdien stelijke partij als linksachter. Vijf minuten voor rust was SSS-verdedi- ger Erwin van Benschop met een kopbal die vlak overging nog het dichtst bij de gelijkmaker. Vlak na de hervatting beleefde Ysselsteyn zijn moeilijkste fase maar kwam die ongeschonden door. Gaandeweg nam de thuisploeg, met de sterk spe lende Stefan van Sinderen als regis seur, de touwtjes weer in handen. Het- wachten was op de bevrijdende tweede treffer. En die viel in de 71e minuut. Eddy Kuenen haalde vanaf de rand van het strafschopgebied met zijn linkervoet verrassend uit: 2-0. Acht minuten voor tijd werden de moegestreden René van Dijck en Ronnie Peeters naar de kant gehaald. Middenvelder Peeters, die normaal in het tweede elftal speelt, was met zijn felle spel een belang rijke aanjager bij de thuisploeg. De zojuist ingevallen Geert van Dijck jr., die wegens vormverlies op de bank belandde, schoot Ysselsteyn drie minuten voor tijd naar een afge tekende 3-0 overwinning. "Zowel tegen Leunen als HRC waren we te slap begonnen. Bovendien hadden we zaterdag tegen HRC de pech dat we twee strafschoppen misten. Daarom moest vandaag de strijd voorop staan. En we hadden nu het geluk eens mee met die snelle openings goal", zei een opgeluchte Stephan Sijbers na afloop. De Venrayse trainer had in de afgelopen duels enkele spelers geprikkeld door ze op de bank te zetten. Want Ysselsteyn kent momenteel de luxe dat iedereen fit is. Alhoewel Daniël Wijnands maandag met een vrij zware bles sure voortijdig moest afhaken. Nadat de MON jeugd 4 weken geen wedstrijd had gehad, mochten ze afgelopen zaterdag weer aan de start verschijnen te Well op het cir cuit de Goede Hoop. Bij de quads 51 t/m 80cc eiste Gemma Lindner na het rijden van twee manches de 1 le stek op, terwijl haar broer Wilco bij de 60 versnellingen lage wielen met de 3e beker huiswaarts keerde en bij de hoge wielen deze 3e plaats op naam kwam te staan van Tommy de Bruyn na een sterke manche. In de klasse 80 A was er in de manches een 2e en een 5e stek voor Emile Cox wat hem een 4e plaats opleverde in het dagklassement en eindigde Paul Eickmans nog net binnen de top 5 door beslag te leg gen op de 5e stek. Ook Nicky de Bruyn reed een prachtige wedstrijd na twee manches eiste hij de 11e plaats op in het algemeen klasse ment. Bij de 80 hoog wist Kevin Gielens de 1 le stek voor zich veilig te stellen door de manches als 8e en 15e af te sluiten. De 5e plek bij de 125 jeugd kwam op naam te staan van Rob van Benthum die zeer sterk reed op de zware zandbaan en behaalde Marc Josephs de 12e Uitslag Paasdrive: Oranje: 1. Ep. Selders 52.22%; 2. Ds. Gommans-v.d Heuvel 51.50%; 3. Ep. Eibers 51.22%. Rood: 1. Ds. Thijssen-Verdegaal 52.78%; 2. Hr. Koopman-Wikkers 52.67%; 3. Ds. v. Meyel-Michels 51.67%. Groen: 1. Ds. Koopman-Spekhorst 54.11%; 2. Ds. Bistervels-Lagarde 52.17%; 3. Ds. Koekman-v. Well 51.39%. plaats na een 12e en een 13e positie in de reeksen. Bij de veteranen was de 1 le plaats voor Andre Cox, ter wijl Gerrit Hermsen in de le man che beslag legde op een 13e plaats en in de 2e manche vroegtijdig de strijd na een val moest staken en kwam na twee manches de 20e stek op naam te staan van Wim Claessens. Bij de liefhebbers reed Piet de Bruyn zijn eerste wedstrijd en eiste de 13e stek in het dagklas sement. Tijdens de wedstrijd van eerste Paasdag te Well reed Niek van Benthum bij de Inters 125 op de zware zandbaan een sterke wed strijd, in de manches eindigde hij op een 13de en 14de plaats wat hem in het dagklassement de 13e plaats opleverde en wist Rob Mulders op zijn thuiscircuit de 25e stek veilig te stellen. Voor Dennis van de Laar die zijn eerste wedstrijd bij de Inters 125 reed, zat het niet mee, in de le manche kreeg hij machine proble men en moest de strijd staken waar door hij in de 2e manche ook niet meer aan de start kon verschijnen. Bij de 125 senioren kwam de 9e plek op naam te staan van Jim Janssen en eiste Sjoerd Bongers de 12e plaats op na het rijden van twee manches. Bij de 500 junioren reed Roel Hermsen zijn eerste wedstrijd wat hem een 9e plaats opleverde in het algemeen klassement en pas seerde Jan Kuenen als 17e de streep. Ook een 9e plaats kwam op naam te staan van Stef van der Wouw en wel bij de 125 junioren en bezette Roy Janssen de 28e plek, terwijl Wesley Tassenaar in de le manche als 25e eindigde en in de 2e manche wegens problemen niet meer aan de start verscheen. Wegens de mond en klauwzeer is de EK wedstrijd 250/500 te Meijel van komend weekend afgelast. Vrijdag 20 april Sporthal De Wetteling 20.30 De Bonte Koe-Drukshop 21.30 HVC/Alustema 3-ZVV Leunen 22.30 Lake Valley 2-DOMU Sporthal De Weert 20.00 HVC/Alustema 5-FC Hento 21.00 ZVV Leunen 2-Kronenberg 2 22.00 De Bonte Koe 4-De Bonte Koe 2 Zaterdag 21 april Sporthal De Weert 16.00 Trepke/Venray 4-Herb. de Peel 17.00 Trepke/Venray 5-ZVCO 2 18.00 HVC/Alustema-Manait (dames) 19.00 Trepke/Venray-ZVV Leunen (dames) Maandag 23 april Sporthal De Wetteling 20.45 HVC/Alustema-Lions/Chip 21.45 HVC/Alustema 2-ZV Eijsden Sporthal De Weert 20.30 ZVCBJ-HVC/Alustema 3 21.30 ZVCBJ 2-De Bonte Koe 4 22.30 SVCB-ZVCO Sporthal Overloon 19.00 ZVCO 2-Herb. de Peel 3 Ysselsteyn-SSS'18 3-0 (1-0) Doelpunten: 2. Daniël Wijnands 1-0; 71. Eddy Kuenen 2-0; 87. Geert van Dijck jr. 3-0. Scheidsrechter: Boesten (Montfort). Toeschouwers: 175. Gele kaart: Ramon Kuunders (Ysselsteyn). Ysselsteyn: John Lemmens; Gijs Peeters, Frank Geurts, Thijs Berkers en Geert van Dijck sr.; Eddy Kuenen, Stefan van Sinderen, Ronnie Peeters (82. Geert van Dijck jr.) en Daniël Wijnands (74. Crist-Jan Tissen); Sjoerd Slangen en René van Dijck (82. Ramon Kuunders). SSS'18: Paul Claes; Jef Rongen, 'Arno Vogelsangs, Erwin van Benschop en Arjan Eibers; Koen Kelders (76. Erik Lenssen), Nico Hendriks en Luc Janssen; Patrick Borghs, Joep de Haas en Henk van Rens (76. Mario Senjic). (Door Henk Willemssen) SSS'18 leed maandag een heel dure nederlaag in de kampioens race met SVEB. De Overloners zagen hun titelkansen behoorlijk slinken na het verrassende 3-0

Peel en Maas | 2001 | | pagina 15