Venray-Cup naar de Batavieren Castenray Trepke/Venray aast tweede plaats op VCBJ: promotie verkeken lenray blijft winnen Venray dames winnen weer Nipte winst SSS'18 A/en ray Cft SVV Jeugd SV Venray veteranen SV Venray Peelkorf- Rosolo: 8-9 Niet-rokers bridgeclub uw 24 EN MAAS donderdag 12 april 2001 - Pagina 21 Sponsoren: •[Assurantiën Groep L Uitzendorganisatie, Venray tountants, Venray Touche Venray iBank BReljnders Schilderwerken, Venray jLparty Catering, Blitterswijck listeria, Venray Hoofdsponsor Interstyling Kledingsponsor•winterspoot ambuhen W ASoB VENIÏAY VMU' Human Insurance Group BV ISL Automatisering BV Venlo Bouwbedrijf Koenen Zn, Holthees Lifestyle/Secondo fashion, Venray N LW-bed rijvenVenray Notariskantoren Venray Van der Putt Advocaten, Venray Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Rocom Telecommunicatie, Venray Golden sponsor: inalfa industries Auto Arena Rongen Tegels Sanitair Thermaalbad Arcen Thetru BV Venray Tom Quicken Party Catering Service Van der Male B.V. Renokas, Venray-Oostrum Verstraaten Taxi B.V., Venray-Overloon WeJeBe Blitterswijck Partycentrum De Witte Hoeve Xerox Manufacturing, Venray RKSVN met 2-1 verslagen leen spannend duel wist SV lay ook RKSVN uit Neer aan »ekar te binden. Daarmee 'enray de thuisnederlaag (0- liie eerste helft van de compe- :ht. De eerste tien minuten jet duel was Neer de gevaar- ploeg en met name door keeperswerk van Rick lis bleef Venray een vroege èrstand bespaard. gezweept door de fanatiek bende trainer Rob Hutting van ay zette Venray Neer onder en dit resulteerde in de 20e mt in een schitterende treffer Alex de Swart. Van links nam Hermsen de scherp aangesne- r :kschop waar de goalie van geen kijk op had. De Swart jet leer hard op het voorhoofd iray leidde verdiend met 0-1. iks het veldoverwicht van iy was het toch Neer dat toch j onverwacht gegenscoorde. van Pol, de gevaarlijke ;<^buiten van Neer omspeelde fflprecte tegenstander en legde de n de Venray-doelmond. De bal ®y I daar terug gekopt door de udige Danny Janssen op spits van Rijt. En deze deed wat hij i idoen en plaatste de bal onbe- '3 laar in de rechterbovenhoek. et« ay bleef het beste van het spel laj len en nog voor rust was het ijk. ïFaassen die op rechts goed 491 ging en niet een halve stiftbal rer tegen de touwen liet zeilen. name de eerste helft was het oerder Alex de Swart die op het 211 jcnveld, na zijn schorsing van J| wedstrijden, een sterke indruk en het spel naar zich toetrok nen een half uur was het getrakteerd op drie doelpun- een aantrekkelijke pot voet bal. Na rust had de trainer van Neer zijn mannen duidelijk een wat agressievere spelopvatting meege geven en nu was het Neer dat Venray bij vlagen onder druk kreeg. Echter de soeverein spelende Camiel Fijneman van Venray gaf geen krimp en wanneer de Venray- verdedigers al een steekje lieten val len was hij het betrouwbare slot op de deur. Ook de al weken goed op dreef zijnde Rick Ewalts toont zich een betrouwbare sluitpost. Twintig minuten voor tijd was het Frank Brands van Venray die aan alle onzekerheid een einde had kunnen maken door een perfecte actie en voorzet van Mike Faassen af te ron den maar Brands kreeg de bal wat ongelukkig op zijn schoen en de bal ging over. Ook een vrije trap van Niels Hermsen in de tweede helft had een beter lot verdiend maar via de handen van de goalie kwam de bal tegen de paal en vervolgens weer met enig fortuin in de handen van de Neer sluitpost terecht. Het slotoffensief van Neer deed het erg ste vrezen. Hutting bracht hierop frisse mensen in het veld. Bart Linders werd vervangen doer Coen Linskens, Constantijn Jeuken mocht de plaats innemen van Nico Mihoglu en Roel Aben kwam bin nen de lijnen voor Niels Hermsen. De Venray-ploeg kreeg uiteindelijk loon naar werken en kon de drie punten mee naar Venray nemen. Waar de geprikkelde Venray-trainer Rob Hutting en zijn assistent John Beerkens de komende weken nog toe in staat zijn met hun ploeg zul len we afwachten maar een ding is zeker: het is een genot om te zien met welk een strijdlust aan de wed strijden wordt begonnen en dit is het belangrijke basis voor ieder succes. dames van Venray traden aan P® hekkensluiter SSS. Zonder tot H Is voetbal te komen, werd er regelmatige 3-0 overwinning Al vrij snel in de wedstrijd ban gebroken: een verras schot van Petra Litjens ver in onder de lat. Toen Jessie sr na een half uur spelen de 2-0 was de wedstrijd eigenlijk al eeld. SSS beperkte zich tot ver- 700 dedigen en kon aanvallend geen vuist maken. Na de rust werd er al snel ges coord: Lonneke van Eist schoot vanaf de 16 meterlijn de bal snoei hard in de kruising. Ondanks diverse mooie kansen werd er niet meer gescoord en kon Venray de wedstrijd rustig uitspelen. Wederom drie kostbare punten in de strijd om het kampioenschap. Uitslagen: Rood Wit Al-Venray Al 2-2 SSS Al-Venray A2 6-1 Meterik A1 -Venray A3 3-0 Venray B1 -Volharding B1 2-0 Venray B2-SSS BI 1-5 Venray B3-Wanssum BI 1-1 Venray C1 -Fortuna SC2 0-2 Roggel C1 - Venray C2 2-4 Venray C3-Oostrum Cl 3-0 Venray C4-Melderslo Cl 2-2 Volharding C2-Venray D5 4-2 Griendtsveen C1 - Venray C6 7-0 Venray C7-Leunen C2 3-5 MVC Ml-Venray Ml 6-5 Venray M2-Sparta Ml 1-4 Venl. B. Dl-Venray Dl 3-2 Wanssum D1 - Venray D2 1-2 Venray D3-Venl. B. D2 5-3 Venray D4-Venl. B. D3 3-6 Venray D5-Wanssum D2 8-1 Venl. B. D4-Venray D6 4-1 IVO D3-Venray D8 4-4 Venray D9 M-HRC Dl 3-3 Venray Dl0-Leunen D2 2-3 Venray El-HBSV El 2-3 Irene E2-Venray E2 1-4 Venray E4-Venray E3 3-0 Venray E5-Irene E3 3-5 Sparta E3-Venray E6 4-6 Venray E8-Venray E7 1-2 RKDEV E2-Venray E9 0-9 Resia E2-Venray E10 2-2 Venray E12-SSSE2 1-7 Venray E14-DIS 2 0-3 Venray El5-Oostrum E2 4-2 Venray F1-Sparta Fl 0-1 Venray F2-Vitesse F2 2-0 Oostrum Fl-Venray F3 4-0 Wanssum F1 - Venray F4 4-4 Venray F5-FCV F2 2-1 Sparta F2-Venray F6 3-1 BW F2-Venray F7 1-1 Venray F8-Lottum F2 4-0 Venray F9-Achates F2 4-0 Wittenhorst F6-Venray F10 5-0 Venray Fl 1 -Irene F7 12-0 Venray F12-DIS F5 2-2 BW F3-Venray F13 0-5 Venray F14 M-Montagnards F516-0 Programma zaterdag 14 april: Venl. B A2-Venray A3 v. 12.15 Someren B1 - Venray BI v. 13.15 HRC BI-Venray B3 v. 13.15 Venray C6-Quick B. C2 a. 13.15 Venray M2-Quick B. Ml a. 12.00 Tiglieja D2-Venray D4 v. 10.30 SSS D2-Venray D10 v. 10.15 Blerick E2-Venray E2 v. 08.00 HRC El-Venray E3 v. 10.15 Blerick F2-Venray F3 v. 09.00 Blerick F3-Venray Fl 1 v. 09.00 Maandag 16 april: Toernooi SHH Venray M2 v. 07.30 Dinsdag 17 april: EWC B1 - Venray B1 (b.) v. 17.30 Woensdag 18 april: Servio-Venray B3 a. 19.00 Terrein VvGI Blerick Fl-Venray Fl (b.) v. 17.30 dra, J SPI Jftnge tijd streed ZVCBJ mee ^■de topposities in de tweede psc A. Maar Boca Juniors is een inzinking ten prooi geval- en behaalde uit de laatste vier Is slechts één punt. Daardoor skans op promotie een stuk nor geworden. Drukshop kan jÉ radatie niet meer ontlopen. En voor fusiepartner De Bonte 'Zeef Safe ziet het er ook som- Y uit. ZVV Leunen kwam in de y| by tegen Trepke/Venray 2 niet der dan een 1-1 gelijkspel, ondanks handhaafde het 7 mse team zich aan kop van de 2Pst- Safe- Bonte Koe/Zeef tronoom 2 3-2 ct in degradatiegevaar verkeren- )e Bonte Koe/Zeef Safe boekte derde overwinning op rij. Het rayse team heeft daardoor weer luiting gekregen met de ploegen loven de rode streep staan. De was verdiend alhoewel de si pas in de voorlaatste minuut kwam. De Bonte Koe had het wel vief keer de paal of tof. In de achtste minuut nam de isploeg de leiding. Stephan de J trt veroverde de bal in de mid- 5 «rkel en ging alleen op avon- Hij bekroonde zijn solo met de oingstreffer: 1 -0. Halverwege de i ste helft kwamen de bezoekers l fl Neer langszij. Via de vingertop- li'van doelman Ernst Voesenek ie de bal in hel doel: 1-1. Vlak na m 'zette Rick van der Heijden De üe Koe opnieuw op voorsprong: ■Een kwartier voor tijd moest lir Savas voor twee minuten naar -I bant. Gastronoom 2 profiteerde C trok de stand weer gelijk: 2-2. De "e Koe/Zeef Safe probeerde in jotfase de winst naar zich toe te UI ben. Want één punt telt niet echt "i deze cruciale fase van het sei- 1. Nadat Mohammed Azarfane 'de paal trof was hij twee minu- )fl later w 1 succesvol. Uit een "zet van Rick van der Heijden °rgde hij zijn team de 3-2 over ga fln8- 'tukshop-Baarlo 1-3 I Wkshop kon het in eigen hal niet berken tegen middenmoter trio. De Venrayse club kan klas- 13 choud nu wel vergeten. In het ste kwartier domineerde Baarlo 31 de sterk keepende Bernard van kloven voorkwam een tegen- ter. In de achttiende minuut wist Baarlo toch de score open te breken: 0-1. Op slag van rust kwam Drukshop verrassend langszij. Topscorer Ron van der Zanden schoot raak uit een vrije trap: 1 -1 Ook na de hervatting bleef Baarlo de sterkste ploeg. Door doelpunten in de 33e en 46e minuut trokken de bezoekers de winst naar zich toe: 1- 3. ZVCBJ-ZVV Beringe 2-5 Door de tweede nederlaag op rij is ZVCBJ weggevallen uit de top vier van de tweede klasse A. De boven ste vier plaatsen geven recht op pro motie naar de eerste klasse. Boca Juniors speelde maandagavond twee totaal verschillende helften. Halverwege leidde het Venrayse team nog met 2-1. De thuisploeg kwam eerst met 0-1 achter waarna Bayram Durgun en Pascal Kusters ZVCBJ op een 2-1 voorsprong zet ten. Direct na rust scoorde Beringe 2-2. Vanaf dat moment viel Boca Juniors steeds verder weg cn konden de bezoekers gemakkelijk uitlopen naar een 2-5 zege. ZVCBJ-doelman Patrick Philipsen stak wel in een goede vorm want anders was de nederlaag nog veel hoger uitgeval len. HVC/Alustema 3-De Bonte Koe/Zeef Safe 4-2 De Bonte Koe nam al binnen acht minuten een 0-2 voorsprong door treffers van Stephan de Weert en Martien Vermeulen. Maat daarna nam het derde team van HVC/Alustema, dat nog kans maakt op promotie naar de eerste klasse, het heft in handen. Na ruim een kwartier verkleinde Ger Delauw, die eerder al de paal trof, de achterstand tot 1-2. Na voor rust kwam HVC/Alustema 3 aan de leiding door twee doelpunten van Frank van den Munckhof (3-2). De Bonte Koe/Zeef Safe, dat de punten hard nodig heeft in de degra datiestrijd, probeerde in de tweede helft tevergeefs weer langszij te komen. Zes minuten voor tijd stelde Hugo Martens de zege voor HVC 3 veilig: 4-2. ZVV Leunen-Trepke/Venray 2 1-1 Koploper ZVV Leunen en mid denmoter Trepke/Venray 2 gaven elkaar in deze derby heel weinig toe. Lange tijd werd er niet gescoord alhoewel Trepke-speler Patrick van Duijnhoven met een schot op de lat nog het dichtst bij een doelpunt was. Na de pauze deed ZVV Leunen er een schepje bovenop. Maar een streep door de rekening was het uit vallen met een zware enkelblessure van verdediger Bas Litjens. Elf minuten voor tijd kwam het Leunse team toch op voorsprong al ging daar een Venrayse verdedigingsfout aan vooraf. Peter Seuren speelde terug op zijn doelman Twan van Soest terwijl de Leunse aanvoerder Edwin Berden op de loer lag. Edwin Berden ontfutselde de Venrayse doelman de bal en schoot 1-0 bin nen. ZVV Leunen verzuimde daarna de tweede treffer te scoren. Dat kwam de lijstaanvoerder duur te staan want vier minuten voor tijd trok John Kessels de stand gelijk: 1-1. Gastronoom 2-Drukshop 3-1 Het reeds gedegradeerde Drukshop reisde zaterdagavond zond wisselspeler af naar Neer. Topscorer Ron van der Zanden moest noodgedwongen in het doel staan. Na de doelpuntloze eerste helft nam het Venrayse team zowaar de leiding. Uit een voorzet van Ron van der Zanden kopte Ben Beerkens raak: 0-1Gastronoom 2 kwam op gelijke hoogte 1 -1en nam uit een ten onrechte toegekende vrije trap zelfs een 2-1 voorsprong. In de laat ste minuut scoorde de thuisclub opnieuw uit een vrije trap: 3-1. Trepke/Venray 2-ZVCBJ 6-3 Aanvoerder Hafid Mekran brak al vrij snel de score open. Hij scoorde de honderdste competitietreffer van ZVCBJ in dit seizoen. Boca Juniors miste zijn geblesseerde topscorer Bayram Durgun en keeper Patrick Philipsen node. Daardoor moest Sjon Croes het doel verdedigen. Nog voor rust boog Trepke/Venray 2 de 0-1 achterstand om in een 4-1 voorsprong. Door treffers van Patrick van Duijnhoven (met een hakbal), John Kessels, Peter Seuren en Dennis Snijder. In de tweede helft kwam Boca Juniors als herbo ren uit het kleedlokaal. Uit een pass van Pascal Kusters scoorde Hafid Mekran 4-2. Patrick van Duijnhoven vergrootte de marge weer tot 5-2. ZVCBJ liet zich niet ontmoedigen en kwam op 5-3. Opnieuw was Pascal Kusters de aangever en nu kon Mustafa Achour scoren. ZVCBJ zette aan voor het slotoffen sief. Hamid Oulashen liet een riante kans op 5-4 liggen. Maar uit de tegenaanval was het wel raak en bezorgde Dennis Snijder zijn team de 6-3 overwinning. Uitslag: SSS 18-SV Venray 0-7 Programma zaterdag 14 april: Venray-Merselo a. 16.00 Afmeldingen uiterlijk donderdag avond bij Ben Lenssen, tel. 587812 of 06-53228355. Programma zaterdag 14 tpril: Venray 1-Blerick 1 a. 18.30 Venray 2- Blerick 2 a. 16.00 IVO 2-Venray 3 a 16.00 Venray 5-SVEB 2 a 16.00 Swolgense B 2-Venray 8 a 16.00 Maandag 16 april Venray 1-PSV 35/1 a. 14.30 Venray 2-Volharding 2 a. 11.00 Wittenhorst 4-Venray 3 10.30 RKDSO 2-Venray 4 a 10.30 Venray 5-SSS 18/2 a. 11.30 EWC 2-Venray 6 a. 11.00 Venray 7-Hegelsom 2 a. 09.30 Venray 8-Vrij Venray 9-Montagnards 3 a. 09.30 Venray 1 O-Oostrum 5 a. 09.30 Heijen 4-enray 11 a. 10.30 Castenray 3-Venray 13 a. 11.00 Venray 14-Meerlo4 10.00 Dames SVH 1-Venray 1 a 10.30 Venray 2 Vrij Veteranen Venray-Merselo a 16.00 De kans op een plek bij de eerste vier van de hoofdklasse, wat promo tie naar de nieuw op te starten top klasse betekent, is afgelopen zondag voor de Peelkorf erg klein gewor den. De thuisspelende ploeg liep een pijnlijke nederlaag tegen Rosolo uit Reusel op. De eerste helft was de Peelkorf de ploeg met het betere spel, maar kon dit niet naar doelpun ten omzetten. Rosolo deed dit wel en ging met een 3-4 voorsprong de rust in. Peelkorf begon gemotiveerd aan de hervatting maar kwam al snel op grotere afstand doordat Rosolo twee kansen op rij benutte. Toch knokt de Peelkorf zich terug in de wedstrijd en kon de achterstand tot 5-6 ver kleinen. De Peelkorf kon dit niet vasthouden en begon veel knullige fouten te maken. Rosolo profiteerde hier van en kon opnieuw naar een marge van drie doelpunten uitlopen. Peelkorf kon opnieuw terugkomen, maar het slotoffessief kwam net te laat. De Peelkorf verloor de wed strijd met 1 doelpunt verschil. Voor de Peelkorf scoorden: Femke v. Rosmeulen 4x, Marianne Potten 3x en Susan v. Asten lx. Op de derde april waren er 48 paren aanwezig. In de gele lijn werden Leon Bollen en Rob Keijzer eerste met 62,25%, tweede werden Hans Aerts en Ed Tjan met 54,00% en derde Piet Hanen en Huub Thuyls met 53,50%. In de rode lijn scoorden Mia Koopman en Gemma van Winkel 65,75%, gevolgd door Jos Manders en Theo van Raay met 62,35% en Nettie Sonnemans en Geertje van den Brink met 58,51 Nota bene: twee gelegenheidsparen. In de groe ne lijn waren Fonny Kousenmaker en Miets Verstappen de overigen de baas met 62,50%. Tweede werden Mientje en Toon Jakobs met 60,33% en derde Riet Blok en Mia Philipsen met 59.00%. In de blauwe lijn won nen Jo Fleurkens en Betsie van de Sluis met 61,50%, tweede werden hier met 56,77% Thea van de Berg en Joska van Wijk en derde Mia en Sraar van Meijel met 54,69. Komende dinsdag wordt de paasdri- ve gespeeld. Handboogschutterij De Batavieren uit Castenray is de winnaar geworden van de achtste editie om de Venray-Cup. Twaalf zestallen streden afgelopen week end op de banen van Willem Teil in Oirlo en Diana Venray. Iedere vereniging heeft zijn eigen tactiek, per slot van rekening schiet ieder schutter tegen zijn eigen bondsgemiddelde. Schiet de schut ter meer dan zijn bondsgemiddelde dan levert dit een positief percenta ge voor de vereniging op. De geschiedenis leert dat de Cup nagenoeg altijd wisselt tussen Diana Venray en de Batavieren Castenray, zo ook dit jaar. Alle deelnemende verenigingen eindigde met een posi- De schutters van zes verenigingen streden afgelopen zaterdag om de Venray-Cup tieve scoringspercentage. De Batavieren Castenray eindigde op de eerste plaats met 122, Diana Venray op de tweede plaats met 95 gevolgd door Willem Teil Oirlo (75), St. Sebastiaan Heide (48), Ons Genoegen Ysselsteyn (25) en St. Joris Leunen (22). De hoogste per soonlijke score kwam op naam van Gerard Koonings van Ons Genoegen Ysselsteyn met 237 pun ten. Het hoogste positieve percenta ge werd behaald door Rick Philipsen van Diana Venray met 52,9 perc. en een score van 232 pun ten. Traditioneel vindt er op paasza terdag het Koningschieten plaats bij Diana Venray. Het koningschieten vindt plaats in de categorieën aspi ranten, junioren en senioren. Zijn de thans zittende koningen en ridders in staat om de hun titels te continu eren of moet er plaats gemaakt wor den voor de aanstormende jeugd. De loting is 12.30 uur. Aanvang van de wedstrijd 13.00 uur. Om 18.30 uur wordt er aan geschoven aan het koningsmaal. De prijsuitreiking vindt om 20.00 uur plaats. Donderdag 12 april is er een korte ingelaste ledenvergadering, aanvang 19.45 uur, aansluitend BB oftewel Belgische Bourel 3 pijlsys teem. Venrayse eersteklasser leeft zich uit: 9-0 Trepke/Venray-'t Brokske 9-0 (3-0). Doelpunten: 11. Roel Mocking 1-0; 18. Gert-Jan Wismans 2-0; 22. Roel Mocking 3-0; 26. Mohammed EI-Ghoul 4-0; 31. Mohammed El-Ghoul 5-0; 36. Luc Wientjens 6-0; 44. Danny Fasen 7-0; 47. Mohammed El- Ghoul 8-0; 48. Danny Fasen 9-0. Scheidsrechter: Van Schijndel (Venray). Toeschouwers: 50. Trepke/Venray: Wientjens; El- Ghoul, Fasen, Van Gerven, Mocking, Sengers en Wismans. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Nadat SVEB en Leunen vorige week de eerste en tweede periodeti- tel voor zich opeisten is er SSS'18 nu alles aan gelegen om de tweede plaats op de ranglijst te continueren en daarmee een plaats af te dwingen voor de nacompetitie. Tegen HRC'27 kroop SSS' 18 afgelopen zondag door het oog van de naald. HRC'27 was over het algemeen de betere ploeg en in feite was SSST8 al dik tevreden met het gelijkspel maar in de blessuretijd wisten zij tegen de verhouding in alsnog de volledige winst naar zich toe te trek ken: 2-1. Toch waren de eerste mogelijkheden voor de thuisploeg: In de 3e minuut zag Arno Vogelsangs zijn inzet op de doellijn gekeerd en doelman Roel Custers verwerkte in de 12e minuut een schot van Arjan Eibers met de vin gertoppen tot hoekschop. Nico Hendriks zag zijn schuiver maar net langs gaan. De ploeg uit .Afferden kwam daarna echter steeds beter in het spel en waren vooral gevaarlijk over de as van het veld met Twan Arts in de verdediging; aanvoerder Michel van de Ven op het midden veld en daarvoor de altijd aanspeel bare en gevaarlijke spits Frank Wijnhoven. Na 35 minuten was het toch SSS dat op voorsprong kwam. Joep de Haas kwam op rechts door en zijp harde voorzet werd schitte rend door Henk van Rens in de ver ste hoek verlengd: 1-0. Daarna kreeg HRC goede mogelijkheden om op gelijke hoogte te komen maar Martijn Derksen zag zijn kopbal gevaarlijk langs gaan en Thijs Lamers schoot buiten bereik van doelman Paul Claes tegen de krui sing. Vlak voor rust mocht SSS-aan- valler Patrick Borghs tot drie keer toe aanleggen maar het duurde alle maal te lang zodat doelman Custers de situatie meester kon blijven. De tweede helft was van SSS- zijde niet best. De thuisploeg zat niet in de wedstrijd en er werd te onzorgvuldig en te onrustig gespeeld. In feite stelde de ploeg aanvallend maar weinig voor en de gelijkmaker kon dan ook niet uit blijven. In de 65e minuut mocht Michel van de Ven op rechts een hoekschop nemen en Frank Wijnhoven sprong boven iedereen uit en kopte onhoudbaar raak: 1-1. Daarna leek de ploeg uit Afferden door te gaan drukken maar Roy Bouwhuis zag zijn schot maar net naast gaan. Een kwartier voor tijd kreeg SSS zowaar nog enkele kan sen om alsnog op voorsprong te komen maar bij de eerste actie treu zelde Joep de Haas te lang en zijn tweede mogelijkheid werd door doelman Custers uitstekend tot hoekschop verwerkt. SSS was dui delijk de meest tevreden ploeg met dit gelijkspel en verlangde naar het eindsignaal maar het zou allemaal nog anders gaan uitpakken. Drie minuten in blessuretijd kreeg Patrick Borghs de bal op rechts aan gespeeld. Hij speelde zich uitste kend vrij; ging door tot de achterlijn en bracht de bal op het juiste moment voor het doel waar doelman Custers in eerste instantie nog wel redding kon brengen maar Mario Senjic reageerde attent en bezorgde SSS daarmee toch nog de fortuinlij ke volle winst: 2-1. In het Paasweekeinde speelt SSST8 op maandag de moeilijke uitwedstrijd tegen Ysselsteyn. (Door Henk Willemssen) Trepke/Venray heeft de eindsprint ingezet. Maandagavond werd het laaggeklasseerde 't Brokske met 9-0 opgerold in sporthal De Wetteling. Het Venrayse team heeft zijn zinnen gezet op de tweede plaats in de eer ste klasse A. Deze positie geeft recht op het spelen van een promo tiewedstrijd om een plaats in de hoofdklasse. @all-mag-inspr:En dat was ook de wens die de nieuwe trai ner-coach Leon Verhorevoort voor aanvang van het seizoen uitsprak. De nieuwe fusieclub, ontstaan na het samengaan van 't Trepke en ZVV Venray, moest binnen twee jaar de sprong naar de hoofdklasse maken. Lange tijd zag het er dit sei zoen naar uit dat voor de Venrayse eersteklasser niet meer was wegge legd dat een positie in de midden moot. Maar sinds begin december vond Trepke/Venray steeds meer zijn draai. De ploeg van coach Verhorevoort is al tien competitie duels ongeslagen en is met De Gastronoom en De Klojo's in een felle strijd gewikkeld om de tweede plaats. Want dat Fermonia Boys 2 kampioen wordt dat staat al vrijwel vast. Met nog twee wedstrijden voor de boeg hoopt Trepke/Venray als tweede te eindigen. Voor Leon Verhorevoort komt de herkansing op promotie als een geschenk uit de hemel. Hij vindt niet dat een eventu ele promotie een jaar te vroeg komt. Want komend seizoen zullen er toch enkele jongere spelers worden inge past. "Het geraamte van het team dat staat er. Deze zes spelers kunnen het hoofdklasseniveau aan. Doelman Luc Wientjens is de enige die stopt. Voor hem in plaats komt Martijn Houwen over van HVC/Alustema 2. En hij is ook al aan een hoger niveau gewend." Coach Verhorevoort wil nu de ontknoping in zicht komt geen druk op zijn team leggen. "We gaan proberen ook de laatste twee wed strijden te winnen. En dan zien we wel maar we stranden op de rang lijst. Ik zie die extra promotiekans als een leuk toetje op het seizoen." Afgelopen herfst, toen Trepke/ Venray in een mindere periode zat, werd nog verloren van 't Brokske. Afgelopen maandag wisten de Midden-Limburgers alleen in de eerste tien minuten gelijke tred te houden met de thuisploeg. Het Venrayse team kwam wat traag uit de startblokken maar toen de geolie de machine eenmaal op gang kwam was er geen houden meer aan. Gert- Jan Wismans speelde alleen in de eerste helft mee. Hij is nog steeds niet hersteld van een hinderlijke buikspierblessure. Na elf minuten schoot Wismans op de paal. De meegelopen Roel Mocking kon de terugspringende bal binnenschieten: 1-0. Een schot van Danny Fasen werd door de doelman gekeerd maar in de rebound scoorde Gert-Jan Wismans 2-0. Trepke/Venray groei de steeds beter in de wedstrijd. Mohammed El-Ghoul trof met een omhaal de paal. Drie minuten voor rust leidde Gert-Jan Wismans een vloeiende aanval in. Hij passte naar Mohammed El-Ghoul die Roel Mocking op maat bediende: 3-0. Toen Mohammed El-Ghoul, uit een pass van Edwin Sengers, direct na rust 4-0 scoorde gingen bij de bezoekers de kopjes omlaag. Trepke/Venray kon zich naar harte lust uitleven en zo rolde de ene na de andere mooie aanval over het veld. Op aangeven van Danny Fasen kon Mohammed El-Ghoul de stand naar 5-0 tillen. Ook doelman Luc Wientjens deelde in het doelpunten- festijn. De Venrayse keeper onder brak een aanval en ging alleen op avontuur. Na een een-tweetje met Edwin Sengers bracht Wientjens de stand op 6-0. Zes minuten voor tijd was Mohammed El-Ghoul de aan gever waardoor Danny Fasen 7-0 binnenschoot. Drie minuten later waren de rollen omgedraaid en scoorde El-Ghoul zijn derde doel punt: 8-0. Direct daarna schoot Danny Fasen raak uit een vrije trap: 9-0. Trepke/Venray loerde op de tiende treffer maar die zou niet meer vallen. "Half december hebben we het roer omgegooid. We speelden voorheen te aanvallend waardoor we door snelle counters vaak verrast werden. Sindsdien zijn we meer vanuit een goede organisatie gaan spelen. Daardoor kregen we meer ruimte om ons spelletje te spelen. De jonkies Roel Mocking en Mohammed El-Ghoul hebben dit heel snel opgepakt. Je ziet nu dat we het keer op keer fantastisch uitspe len", constateerde een tevreden Leon Verhorevoort. "We zijn sinds dien ongeslagen en vooral Danny Fasen heeft ons er vaak doorheen gesleept. Hij staat de laatste tijd ongelofelijk sterk te voetballen. Zonder dat ik daarbij de teampresta tie als geheel tekort wil doen." Met het oog op komend seizoen probeert de club enkele jonge zaalvoetballers aan te trekken. Want de basis is dit seizoen, vooral na het afhaken van Dennis Snijder, wel heel smal geweest. Zo traint Pascal van Daal al enkele weken mee. Het is echter nog niet zeker of hij inderdaad voor Trepke/Venray gaat uitkomen. De Venrayse eersteklasser wacht in de huidige competitie nog twee 'kleine finales'. Op maandag 23 april volgt de uitontmoeting tegen directe con current De Gastronoom uit Neer. Trepke/Venray speelt de slotwed strijd op maandag 7 mei thuis tegen het tweede team van Meyers Geleen.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 21