Sfront èa t/ettnaty Dames Red Stars blijven in titelstrijd Verlies dames Rooyse VK BC Bladel pakt titel tegen Jumpers'76 Zinderende biljart finale in Venray Fraaie tweede plaats motorcrosser Jim Janssen Rick Philipsen kampioen der kampioenen HV Manual ^Volleybaltoer nooi Phoenix TC Oostrum Jumpers '76 DC De Piëlhaas ISBV Venray Rooyse VK Bridgesoos aan De Mudhunters De Peelrunners f MHCV Bridgeclub Harten Drie TC Venray Klavertje Vier agir peel en maas donderdag 22 maart 2001 - Pagina 17 De volleybaldames van Rooyse VK hebben in Helmond een 4-0 nederlaag wieden tegen Polaris. Rooyse VK start le sterk in de eerste set maar een goede ''servicebeurt van Ineke, een goed blok ian Inge en een aantal fouten van de egenstanders werd in de tweede helft iaa de set niet doorgezet. Na een aantal lassfouten werd de voorsprong van 16- ,4 razendsnel een achterstand van 18-16 a werd de set uit handen gegeven. De jieede set begonnen de Venrayse vol- jybaldames opnieuw sterk met een 6-1 oorsprong. De eerste serieuze service- eurt van de Helmondse dames leverde naar liefst acht punten op rij op. Bij een van 17-17 moest Rooyse VK opnieuw haar meerdere erkennen in Polaris. Opvallend was dat in beide sets bij een 24-22 achterstand foutief werd geserveerd door de Venrayse dames. Ondanks een voortdurende achterstand in de derde set bleven de Rooyse dames redelijk in de buurt van de tegenstander, maar het verwaarlozen van de blokdek- king en zwak verdedigen resulteerde uit eindelijk weer in een 25-21 setwinst voor Polaris. In de vierde set gingen de kopjes snel naar beneden en wist de tegenstander vaak te profiteren van de gaten in het achterveld. Zaterdag wacht de confrontatie tegen Apollo uit Mill. Aanvang 15.00 uur in sporthal De Wetteling. Door puntverlies van de concurrenten n winst zaterdagavond in de wedstrijd •gen Jumpers'76 (79-66) veroverde BC lladel het kampioenschap in de over- angsklasse B van Rayon Zuid. Vooraf ias het duidelijk, bij winst kon Bladel ampioen worden als BC Kimbria egen BC Eindhoven punten zou laten ggen. Zelf wist men dus na een span ende wedstrijd te winnen maar men loesl tot 22.00 wachten tot het verlos- ende bericht uit Eindhoven kwam. Kimbria had daar verloren met 67-66 waardoor Bladel niet meer te achterha len is en promotie naar de hoofdklasse voor de ploeg uit de Kempen een feit is. Een verzwakt Jumpers, slechts zes spe lers waren beschikbaar, liet zaterdag avond zien waarom hel lang een van de concurrenten van de gastheren was gedurende deze competitie. Speelden men de laatste weken vooral tegen zich zelf waardoor men prompt verloor, nu zagen de toeschouwers een vrijuit spe lend Jumpers'76 wat toch niets meer te innen of te verliezen had. Het gevolg was dat de thuisploeg lang achter de fei ten aanliep. Zo had men lang geen ant- /oord op de zone verdediging van de ploeg uit Venray. Zelf scoorde Jumpers'76 zowel via het afstandsschot als via de mensen onder het bord. Na een russtand van 33-37 werd de voor sprong in het eerste gedeelte van de tweede helft zelf nog iets groter. In de 14 minuut stond er 55 - 60 op het score- jbord en de titelkandidaat moest aan de om geen punten te laten liggen. Bij ide spelers van Jumpers'76 begon de ver- meidheid parten te spelen, en ook de foutenlast werd een belastende factor. IDe tegenstander profiteerde hier goed van, met name de lange mensen onder het bord werden goed aangespeeld en Uitslagen HC Manual - Eksplosion 7-10 DC Manual - Wittenhorst 2 12-4 DB Manual - Wittenhorst 2 16-3 HA Eksplosion - Manual 38-7 Programma zaterdag 24 mrt.: DR Breeton Sport 2 - Manual aanvang aj 18.00 Maasbree PB HR Eksplosion - Manual aanvang 16.00 Icgelen zondag 25-03 HA Manual - Swift Roermond aanvang 18.45 De Weert LET OP: Met ingang van 5 april begin nen alle donderdagtrainingen 1/2 uur later. Keeperstrainingen: 20 maart 3 7 april 8 22 mei 5 19 juni. Trainingen in mei zijn afwijkend. Met ingang van woensdag 8 maart zijn er extra trainingen voorde C- en B-jeugd en wel in sporthal de Weert van 16.00- "9.00 uur. In de even weken trainen de C-dames en de Heren en in de oneven Jweken trainen de B-dames en heren, gebaseerd op de nieuwe teamindeling zoals die donderdag vermeld zullen worden tijdens de training. Dus woens dag 29 mrt. (wk. 13) traint de C-jeugd en op 4 april (wk. 14) traint de B-jeugd. De laatste trainingswoensdag is woens- dag 20 juni. cult j vat Volleybalvereniging Phoenix houdt op zondag 22 april het Phoenix Volleybal Toernooi in de gymzalen in hetBrukske in Venray. In dit recreatief toernooi is het verplicht dat per team twee dames meespelen. Het inschrijf geld bedraagt 30 gulden. De zalen zijn van 13.00 tot 17.00 uur open. Het inschrijfgeld dient overgemaakt te wor den op rekeningnummer; 5797.19.375 iravl ?fëironummer; 103.14.71 tnv. Phoenix '15. onder vermelding van Phoenix Volleybal Toernooi en vervolgens de naam van jullie team. Voor meer infor matie-aanmelding: Marion Verspaij, telefoon 0478-513071 Bef Hierbij wordt u uitgenodigd voor de Algemene Ledenvergadering, tevens jaarvergadering, die gehouden zal wor den op dinsdag 27 maart in de zaal van café de Karklingel in Oostrum, aanvang 20 00 uur. I Agenda: 1. Opening en welkomst woord; 2. Notulen vorige jaarvergade- Ll nng (28 maart 2000); 3. Jaaroverzicht; j?l|-Financieel jaarverslag en kascontrole; ■V' Mededelingen en ingekomen stukken; Te organiseren activiteiten Senioren e" Junioren; 7. Bestuursverkiezing: aftredend en niet herkiesbaar is Jan itiÊ Mulder; aftredend en hierkiesbaar zijn Diny Derks en Ton Clephas. Vacature Penningmeester; kandidaten kunnen zich tot 27 maart kandidaat stellen bij dén van de bestuursleden. Kandidaten door het bestuur voorgedragen worden op de vergadering bekend gemaakt; 8. Ontwikkeling sportpark de Spar; 9, Rondvraag; 10. Sluiting. ook op vrije worplijn werden geen fou ten gemaakt. In enkele minuten werd de kleine achterstand omgebogen tot een veilige voorsprong van acht punten in de 18e minuut. De tegenstand van Jumpers'76 was toen al gebroken en zonder problemen kon de thuisploeg het karwei afmaken. Eindstand 79-66. Aan Venrayse zijde waren Marcel Abgaou (17 punten) en Chris Pfeiffer (15 pun ten) het meest trefzeker. In de strijd om de tweede plaatst is de komende weken nog veel mogelijk. Nog vijf teams heb ben zicht om via een tweede plaats als nog promotiewedstrijden af te dwingen. Jumpers'76 speelt zaterdag de thuiswed strijd tegen PSV Almonte 2. Zaterdag 19 mei staat in het teken staan van het 25-jarig jubileum. Het voorlopig programma ziet er als volgt uit. Overdag is er de benjamindag vooral voor de benjamins en de mini's, vanaf 16.00 tot 20.00 uur is er het tradi tionele mixtoernooi en na 20.00 is er een feestavond in de kantine van de Wetteling. Het mixtoernooi en de feest avond is zowel voor leden als oud leden van de vereniging. Deze week worden de uitnodigingen voor deze dag ver stuurd. Heb je e-mail adres geef dit dan door aan het secretariaat. Donderdag 24 mei(hemelvaartsdag) staat geheel in het teken van een basketballclinic in de Wetteling, georganiseerd door Thomas Roijakkers. De eerste 25 leden van Jumpers'76 die zich hiervoor aanmelden kunnen met een forse korting aan deze clinic deelnemen. Let op. Wie kunnen zich opgeven'? De mini's die volgend seizoen aspirant worden, aspiranten, kadetten en junioren. De aanmeldingen van leden verlopen via Kees Spitters. Doe dit echter wel snel want er is veel belangstelling voor deze clinic en vol is vol Bij hem kun je ook terecht voor ver dere informatie. Tel. 550906. In de laat ste nieuwe Peelshot zat een enquêtefor mulier over 'competitie op zaterdag of op zondag'. Lever dit formulier zo snel mogelijk in. Het kan ook per e-mail cspitters@hetnet.nl. De herinneringen van de contributies, zijn verstuurd Maak de contributie s.v.p tijdig over via een bank/giro overschrijving op giro nummer 804381 o.v.v Jumpers'76 en het nummer op de contributiebrief. Zijn er vragen neem dan contact op met Henk Wijnen tel: 512990 Uitslagen: Jong jun 1-Aalst-Waalre 154-52 Filtech Five 2-Jong asp 1 45 - 51 Erp '70-Mini's 2- 7-47 Erp '70-Meisjes Junioren 31-17 Bladel-Heren 1 79-66 Memo Systems/DD-Jong Jun 1 51 -82 EBBC 5-Heren 2 87 -82 Programma 24 en 25 mrt.: Zaalwacht Marc v Berlo en Marco Hiraki Benajamins-Akros 17:00 Fluiten: Maarten Wijnen en Loek Claessens Tafel: Robin Smeets en Koen Verstralen Heren 2-Akros 2 17:00 Tafel: Hans v. Rooij en Henk Wijnen Kadetten-Aalst-Waalre 18:00 Fluiten: Howard Gordon sen. En Stijn Verstralen Tafel:Irene Verbakei en Angelique van de Hoogenhof Mini's 2-OBC 2 18:00 Fluiten: Mare v. Berlo en Joeri Gilissen Tafel: Jasper Amsing en Ohran Guliner Meisj. Asp.-Aalst-Waalre 18:30 Fluiten: Bram Claessens en Paul Menheerre Tafel:Radhames Lesire en Ronald v. d Ven Heren 4 -Gennep Cougars 19:00 Fluiten John Oo^terbeek Tafel:: Nelson Hendriks en Stefan Kauffeid Jong asp. 1-B.C.Deurne Pionie 19:00 Fluiten: Mirko Antheunissen en Mikke Leenders TafekHoward Gordon jun en Remco Vinke Meisj Jun -Quo Vadis D/G 19:30 Fluiten: John Berden en Marco Hiraki TafekFahro Kenjar en Marouane Guachati Heren 1-PSV-ALMONTE 2 20:30 Tafel: Richard Hageman, Robbie Wijnhoven en Petra Valkenberg zo 25-03-2001 Venlo Sport Crusa-Mini's 1 11:30 Zaterdag 24 mrt. wordt weer gedart om de levensmiddelenpakketten. Eenieder die hier aan wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nummer: 582187. De aanvang van de wedstrijd is uiterlijk 20.30 uur. Uitslag Whiskydarten van 17 mrt.: Winnaarsronde: 1Nico Thissen; 2. Jos Heesen; 3. Chris Geulen: 4. Henny v.d. Voort; 5. Richard Snoek; 6. Björn Cleven. Verliezersronde: 1. Pascal Janssen; 2. Albert Moorrees; 3. Peter v.d. Berg; 4. Roy Gielen; 5. Peter Thissen; 6. Theo Giesberts. Afgelopen weekend werd door bil jartvereniging De Witte Hoeve in Venray het Nederlands Kampioenschap libre klein eerste klasse georganiseerd. In de bovenverdieping van conferentie- en partycentrum De Witte Hoeve, waar de biljartvereniging gehuisvest is, was de plaats van handeling van dit Nederlands kampioenschap. Na maanden voorbereiding en inspan ning kon vrijdagmiddag om 12.30 uur door wethouder Houba van de gemeente Venray door het bespelen van de aquit- stoot het Nederlands kampioenschap worden geopend. Na de opening was het de beurt aan de acht gewestelijke kam pioenen die in het heetst van de strijd elkaar tot het uiterste bestreden. In de eerste ronde speelde Sjaak Steltenpool (nr. 8) tegen de op papier zijnde favoriet Leon van de Pol (nr. 1Sjaak won de partij in 26 beurten met 27 caramboles verschil waardoor meteen de toon was gezet dat iedereen van iedereen kon winnen. Na de eerste speeldag (drie ron den) stonden Piet van Steen, Sjaak Stetenpool en Martin Meurkens alleen op vier matchpunten gevolgd door Ron Ijsselsteyn en Alfred Hensgens op drie matchpunten en Leon van de Pol, Gert Janssen en Theo de Jong, allen op twee matchpunten. Doordat het materiaal vol gens de spelers eigenlijk té goed was. en dat er zowel op de aanval als verdedi ging werd gespeeld bleven de moyen- ne's iets achter het niveau zoals ver wacht, maar dit zou spoedig veranderen. In de vierde ronde verloor Piet-van Steen van Leon van de Pol waardoor Leon opklom naar de vierde plaats. Aangezien de moyenne's dicht bij elkaar lagen zakte Piet terug naar de vijfde plaats. De overige concurrenten wonnen ieder zijn partij. Piet van de Steen maak te dit verlies in de vijfde ronde weer goed door van Martin Meurkes te win nen die door de uitslagen van de vorige ronde aan kop was gekomen. Doordat Leon van de Pol in deze ronde won van Alfred Hensgens klom hij naar de derde plaats. De favoriet voor de titel was op dat moment Sjaak Steltenpool die alleen op acht punten stond en in de eerste ronde al gewonnen had van Leon van de Pol. In de voorlaatste ronde verloor zowel Sjaak Steltenpool van Piet van Steen en Ron Ijsselsteyn van Martin Meurkes en won Leon van de Pol van Gert Janssen. Door deze uitslag stonden er met nog één ronde te gaan vier spelers op acht matchpunten en één op zeven. Een droomscenario die elke wedstrijdleider zich zou wensen. In de eerste helft van de laatste ronde won Piet van Steen van Alfred Hensgens waardoor deze met tien matchpunten verzekerd was van het erepodium, echter welke plaats moest hij nog afwachten. Indien Martien Meurkes aanspraak wilde maken op de titel dan moest hij zijn achterstand in moyenne op van de Pol in lopen met een zeer goede partij. En deze kwam er. Met een slotserie van 80 caramboles werd Sjaak Steltenpool met 130 tegen 21 in zes beurten weggespeeld. Een par tijmoyenne van 21.66 werd achter zijn naam genoteerd maar hij moest toch afwachten of dit voldoende zou zijn voor de titel. Geïnspireerd door het ster ke spel op de andere tafel ging Leon van de Pol regelrecht op de titel af door in slechts zeven beurten te winnen van Ron Ijsselsteyn. Hij was met dit resultaat, gezien het moyenneverschil, de terechte kampioen. De kampioensmedaille werd hem omgehangen door Achim Lindemann, die de kampioen in deze spelsoorl en klasse was van het vorige seizoen, welke lid si van de organiserende vereniging. Het Wilhelmus werd door muziekgezel schap Ca-Va ten gehore gebracht waar na alle finaliste in de bloemetjes werden gezet. Gezien de positieve sfeer van de deelnemers onder elkaar, het publiek dat genoten heeft van de spannende partijen en met het spannende verloop en de goede organisatie en presentatie van het toernooi, kunnen allen terug zien op een in alle opzichten een zeer geslaagd toer nooi. De eindstand: 1. L. v.d. Pol (Kortenhoef) 10, 7.78, 49; 2. M. Meurkes (Doesburg) 10, 6.84, 80; 3. P. v. Steen (Fijnaart) 10. 6.33, 50; 4. S. Steltenpool (Andijk) 8, 6.20, 34; 5. R. Ijsselsteyn (Krimpen a/d Lek) 7, 6.55, 29; 6. Th. de Jong (Lithoijen) 6, 5.79, 48; 7. S. Hensgens (Herzogenrath) 3, 4.67. 30; 8. G. Jansen (Veendam) 2. 5.83,51. Afgelopen zondag werd er een natio nale wedstrijd gereden op het circuit de Bergen in Wanroy. De baan was zeer zwaar en vooral in de tweede manche hadden de rijders moeite om het stuur recht te houden, terwijl ook het weer niet mee zat. Het was een druilerige, sombere dag. Bij de Inters 500 viel Maarten van de Aa net buiten de top 10, in de dagklassement eiste hij de elfde stek door in de manches beslag te leg gen op een negende en een elfde plaats, terwijl Bernie Kuenen zeer sterk reed en de twaalfde plek veilig stelde in de eind stand door als dertiende en twaalfde de streep te passeren. Ook Dirk Arts reed Afgelopen weekeinde zijn de tafelten nissers van ISBV Venray e.o. naar het toernooi in Arnhem geweest. Zij behaal den de volgende resultaten: enkelspel 4e klasse: Jan van Gerven 2e prijs. Jan Theeuwen 4e plaats; dubbelspel 4e klas se: Jan Marie-Louise Theeuwen le prijs en Jan van Gerven Marjo Lange 2e prijs. Programma: 22-03. Meerlo - DV 4 A.20.30 23-03 DV2 - Velden A.20.00 Essel 24-03 Thuiswedstrijden De Wetteling, aanvang 11.00 uur: 1 1.30 MCI-Flamingo's Fluiten D2/ Marieke Jeuken Tellen MB2/ Annelieke Emonts Sanne Dusch MB1- Achilles Fluiten Dl/Maartje van Bracht Tellen MC2/Jamila Huybers Cindy Janssen JB1 -Waalre Fluiten Dl/ Inge Roording Tellen JC1/ Joost Hermans Frank Peeters 13.15 MC2-uitwedstrijd Fluiten D2/Loes Creemers Tellen MC3/Marjolein Peeters MAI-Civitas Fluiten Hl/Marijn de Wit Tellen MCI/ Marleen Willemars Susan van der Putten MB2-Asterix Fluiten Hl/ Vincent Camps Tellen MCI/ Inge Aerts Laura Jacobs 15.00 D2- Were DI 3 Fluiten RVK/ Cor Vervoort Tellen MAl/Judith Janssen Rianne Poels Dl- Apollo Fluiten RZO:Hoebers J./HOVO Tellen MB 1/Karin Janssen Femke Arts Hl- Olsredlem Fluiten RVK/ Gerrit Peeters Tellen JBl/Jeroen Weijs Richard Krijgsman Zaalwacht: 11.00-14.00 DVl-2/Hanny van Lare Birgit Berkhout 14.00-17.00 HV2/ Leon Abels Frans Francken 24-03 Afferden - MC2 V.08.45 ODR.Cindy Mirjam 25-03 Tegelen - HVI A. 10.30, Melderslo - MD1 V. 10.00 ODR.Rachel de Goede, Grashoek - JD1 V. 14.45 ODR.Chris van Corven 27-03Arcen - DV1 A.21.00 28-03 Paningen - DV2 A.21.00 Uitslag 9e laddercornjJ^titie: Oranje: 1. Ds. Koopman-Spekhorst 56.25%; 2. Ds. Buyssen-Tummers 55.83%; .3. Her. Jansen-Mertens 55.56%; Rood: 1. Ds. Linders-Korsmit 66.67%; 2. Ds. Janssen-Overbeek 56.77%; 3. Hr. Koopman-Wikkes 54.69%. Groen: 1. Ds, Kalkman-v. Well 61.67%; 2. Ds. v.d. Heuvel-Vermeulen 54.50%; 3. Ds. Beijersbergen-v.d. Munckhof 53.33%. mee bij de Inters 500, waar hij algemeen drieëntwintigste werd. Niek van Benthum wist een elfde stek te realise ren en wel bij de Inters 250. Hij reed een prachtige wedstrijd door de manches als tiende en twaalfde af te sluiten. Pech was er voor Peter Versteegen in de eer ste manche moest hij wegens problemen de strijd staken en in de tweede manche ging hij als twintigste over de streep. Bij de 125 senioren was de tweede trede van het erepodium weggelegd voor Jim Janssen door beide keren als vierde te worden afgevlagd en stelde Sjoerd Bongers een vierde plek veilig, terwijl Ad Coenen op zijn 4-takt machine alge meen achtste werd. In de eerste manche reed hij een sterke manche en finishte op een tweede plaats en in de tweede man che kwam hij ten val waardoor hij ver schillende plaatsen moest prijs geven maar toch nog de dertiende positie voor zich opeiste. Ook Edwin Logtens reed een prachtige wedstrijd, bij de 250 juni oren B ging hij met de vierde beker huiswaarts en in de manches legde hij beslag op een zesde en een vierde plaats en Vincent Deenen wist na twee man ches negentiende te worden in het alge meen klassement. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd op het circuit Duivenbosch te Overloon en zondags zullen er de natio nale crossers aan de start verschijnen. Planning voor de komende weken: Zondag 18 maart vertrek 8.00 uur voor een training op de vaste route bij Groesbeek. Zondag 25 maart vertrek 9.00 uur voor een training in de omge ving van Venray. Dinsdag 27 maart algemene leden vergadering, Bevrijdingsweg 2a, Venray. Aanvang 20.00 uur. Uitreiking toerfietskaarten, komt allen. Zondag 1 april vertrek 9.00 uur voor een training in Overloon. Het vertrek is bijna altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Herman op 0478-515590 of kom gewoon een keer naar één van de trai ningen of tochten. Trainingen; Dinsdag: Interval en loop scholing, aanvang 19.00 uur Kastiëlse Baan; Zaterdag: aanvang 15.30 uur vanaf parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik; M.i.v. de zomertijd start de training op zaterdagmiddag weer om 16.00 uur. Wedstrijdagenda: 24/3 Den Haag City-Pier-City 5-10-21,1 km. 25/3 Weert Halve marathon 16/4 Gennep - Paascross 16/4 Vleuten - Paas Polderloop/Leidsche Rijn marathon 22/4 Rotterdam Marathon Rotterdam 28/4 Brüggen 10 mijl Op 17 maart stonden vier Peelrunners aan de start van de halve marathon van St.Anthonis. Een mooi; maar zwaar parcours (ca. 75% bospaden) door het natuurgebied van de Staatsbossen, De lijden: Geert Emons 1:28,02, Jan Maessen 1:31,41, John Weijs 1:34,40 en Guus Herraets 1:45,56. In het eindklassement van de Limbracrosscup, een competitie over acht crossen van Limburgse en Brabantse atletiekclubs, is Ria van den Goor in de klasse vrouwen 40 jaar en ouder op de 4e plaats geëindigd. Wedstrijduitslagen doorgeven via E- mail. rpvdgoor@plex.nl of telefonisch via 077-4678240. Afgelopen zaterdag speelde het damesteam van TTV Red Stars gelijk tegen Branderstad: 5-5. Hierdoor blijft Branderstad koploper met een punt voorsprong op Red Stars. In eigen huis bleek alleen Danielle Poels in goede doen. Ze won haar drie enkelpartijen met grote overtuiging, hoewel haar partij tegen Jolanda Waterreus over drie games ging. en won met Vanja Santic ook het dubbelspel. Vanja voegde daar nog een overwinning in het enkel aan toe. Vanja was ook tegen Kim van der Poort dichtbij een overwinning, maar verzuimde in kans rijke positie het kwarwei te klaren. Susan Lenssen bleef zonder score. Zaterdag was ze evenwel dichtbij een overwinning, maar wist een 20-15 voor sprong in de eerste game tegen Danielle Maas niet te verzilveren. Hoewel Susan de tweede game wel overtuigend won bleek de derde game er één teveel. Jammer, want een 7-3 overwinning had er zaterdag ingezeten.Door het gelijk spel verandert er niets aan de stand en zal het tot de laatste wedstrijd spannend büjven wie er kampioen wordt in de eer ste divisie. Amsterdam '78 kan hier nog een belangrijke rol spelen, want dit team is voor zowel Red Stars als Branderstad moeilijk te bespelen. Verlies heren Het herenteam speelde zaterdag even eens een thuiswedstrijd. Koploper Van Herwaarden (Veghel) kwam op bezoek en behaalde een 2-8 overwinning, het zelfde resultaat als in de eerste ontmoe ting. In Venray wisten alleen Ronald Bogaard en Jeroen Renkens een enkel partij te winnen. Frank van der Vleuten kon wederom geen potten breken.Eens temeer bleek de klasse van Van Herwaarden, een team dat met Jos Verhulst en Gert-Jan van der Braak twee sterke en bijna onbespeelbare spelers heeft. Het team heeft dan ook een straat lengte voorsprong op de rest van het veld. Voor Red Stars zullen de komende wedstrijden tegen Integer Groep. Avanti en Bergeyk van groot belang zijn. Genoemde teams staan erg dicht bij elkaar en er kan dus nog van alles gebeuren in deze poule. Johan Zeelen eerste Zondag werd onder andere in Venray de kwartfinale gespeeld van de B- Susan Lenssen kwam zaterdagavond niet tot winst Meerkampen voor senioren. Johan Zeelen werd overtuigend eerste in zijn poule en plaatste zich daarmee voor de halve finales. Johan komt uit in het tweede herenteam van Red Stars. Johan won zes van de zeven partijen. Jeroen Renkens had een off-day en werd, met slechts één overwinning, uitgeschakeld. Kelly Willems speelde mee bij de dames. Na een goed begin, ze won de eerste drie partijen, was ze het spoor echter bijster. Ze eindigde als vijfde en heeft misschien nog kans als reserve naar de halve finale te mogen. INKRNATIONAIE OUCCIIE IN SlMIKlASSIfK l\ MOOI RN (HSK.S ticHi na 0€ 00*CSSTH*AT 18 SEVfHUM Hl 077-4671SSS Uitslagen: uitslagen: Tegelen 1 -JA 1 5-3 M6EI-Tegelen 4 5-0 Nuenen 1-JB1 3-5 M6E2-Weert 3 (J) 3-4 JB2-Tegelen 1 3-1 Helden Mix-M8Dl ?-? JC 1-Geel-Zwart 1 2-2 J6E1-Blerick 1 1-6 JD1-HCAS 1 1-3 HCAS 1-MA1 0-2 Hl-Sj inborn I 0-3 Horst 1-MB1 5-1 Dl-Parkstad Limburg 0-7 Tegelen 1-MC1 6-1 HIÏ-Blerick III 0-5 MD 1-Horst 1 10-0 HVA-EMHC A 4-4 Programma 24 en 25 mrt.: Gemert I-JA 1 16:00-15:00 JBl-Uden 1 12:45 JB2-Oranje-Zwart 3 11:30 Mierlo 1-JC1 13:00-12:00 Helden 1-JD1* 11:15-10:00 Blerick 1-MA1 13:00-12:00 MB 1-Den Bosch 5 12:45 MCI-Venlo 3 11:30 MD 1-HCAS 2 10:00 Weert 2-M6E1 10:30-9:15 Blerick 2 (JJ-M6E2 10:00-9:00 M8D1-Weert l 10:00 Weert 2-JE1 10:30-9:15 Tegelen 2-J8D2 10:00-9:00 Hl-Helden I 14:30 DI-Helden I 12:45 Helmond VIII-HII 15:30-14:15 Weert A-HVA 10:45-9:15 Vrije avond i.v.m. verplichtingen van enkele leden bij de districtsparenwed- strijd. De uitslag: Geel: 1. Mw. Reintjes- hr. Manders 60%; 2. Ep. Vierhout 58.50%; 3. Mw. Baak-hr. Merckx 56.50%. Rood: 1. Hr. Penninx-Wikkers 55.56%; 2. Hr.NoIlen-Vercauteren 54.86%; 3, Ds. Jansen-Verschuyten 54.51%. Volgende week de derde zitting van de laatste ronde om het clubkampioen schap. Afgelopen zondag werd voor de vier de maal de Inter-Provinciale, Belgisch- Limburg tegen Nederlands-Limburg georganiseerd. Dit maal werd de wed strijd .georganiseerd door de Grensschutters uit Reuver. Deze jaar lijkse terugkerende indoorwedstrijd is voor dames, heren en veteranen comp ound en voor kadetten (10 t/m 14 jaar) en junioren 15/16/17 jaar, zowel recurve als compound. Na zes proefpijlen wor den er twee wedstrijden van 30 pijlen geschoten, waarna de kampioenen van elke klasse nog eens 4x3 pijlen naschie- ten. Hét Nederlands kadettenteam, bestaande uit vier schutters, wist in de eerste serie met 81 punten voorsprong op de Belgen te eindigen. In de tweede serie groeide de voorsprong uit tot 135 punten. Een verpletterende nederlaag voor de Belgische Kadetten. Rick Philipsen van Koninklijke Handboogsportvereniging Diana 1897 Venray, uitkomend in deze klasse, ein digde op de eerste plaats met 556 pun ten, waarna hij de strijd aanging met de Belgische kampioenen. Ook de serie van twaalf pijlen wist hij in zijn voor deel te beslissen en daarmee behaalde Rick de titel kampioen der kampioenen in de klasse kadetten met 112 tegen 109 punten. Afgelopen zaterdag vond het Nederlands kampioenschap indoor voor aspiranten in Baarsschot plaats. Mirko van Hagen uitkomend in de klasse aspi ranten tot 10 jaar moest de strijd aanbin den tegen 38 andere schutters. Na 30 pijlen wist Mirko hier een schitterende 18e plaats te behalen met 208 punten. Diezelfde dag werd door een zestal deelgenomen aan het Willem Teil toer nooi te Nederweert. De eer als hoogste schutter viel deze keer aan Wendy van Ooi met 236 punten uit 25 pijlen. Vorige week dinsdag was de laatste wedstrijd van de lentecompetitie voor de jeugd. Aan een serie van zes wedstrijden met wisselende thema's zoals onder andere, koppelschieten, joker verschie ting, carnaval schieten enz. ging het op de laatste wedstrijdavond om de daad werkelijke knikkers. Bij de aspiranten behaalde Mirko van Hagen een eerste plaats met 29 punten. Yong Yang ein digde op de tweede en Dennis op de derde plaats. Bij de junioren behaalde Rick Philipsen de eerste plaats met 51 punten, Mariet de Graaf werd tweede met 43 punten, Martijn de Mulder derde met 42 punten, Susan Robben vierde met 31 punten, Thomas Frencken vijfde met 27 punten en Jeanine van Hagen en Kent Chan eindigde op een gedeelte zesde plaats met ieder 15 punten. Zaterdag 24 en zondag 25 maart is de eerste arrowheadronde van het vïjflan- den toernooi in Wuustwezel (B). aan vang 09.00 uur. Dinsdag 27 maart sport kennismaking Synthese met handboogsport, aanvang 19.00 uur, in het clubgebouw Den Doel. Nog ruim een week en het buitentennis gaat weer beginnen. De activiteiten voor de komende weken zijn al gepland namelijk: Op zaterdag 24 maart zullen tussen 09.00 en 12.30 uur werkzaamhe den op het park worden verricht. Te den ken aan snoeien, schoffelen etc. Voor deze ochtenden worden de leden uitge nodigd te komen helpen (met gereed schap) zodat we weer kunnen tennissen op een prachtig park. Op dinsdag 27 maart om 19.00 uur wor den de captains van de externe competi tieteams verwacht in het clubhuis. De indeling zal worden overhandigd en uit leg worden gegeven over alle competitie activiteiten. Ook op dinsdag 27 maart om 20.00 uur wordt de instructie gegeven voor de vrij willige bardienstmedewerkers. Alle bar dienstmedewerkers worden verwacht De uitslag van de vijfde competitie avond is als volgt: Geel: ds. Cuppen- Jenniskens 62.08%; 2. Hr. Canli- Cornelissen 59.58%; 3. Ds. v. Goinga-Tiggeloven 56.25%. Groen: 1. Ds. Cremers-Peters 61.25%; 2. Hr. Arts- Janssen 61%; 3. Ep. Michels 57.08%. Blauw: 1, Ds. Bouten-v.d. Heuvel 59.38%; 2. Ds. v. Meyel-Menger 56.77%; 3. Ds. Rooyakkers-Tummers 53.13%. voor deze instructie in het clubhuis. Op donderdag 29 maart om 20.00 uur wordt een voorlichting gegeven over het reileaen zeilen binnen onze vereniging voor de nieuwe senior leden. Afgevaardigden van het bestuur en de commissies zullen dit verzorgen. Daarnaast zijn er een viertal maandag avonden in april en mei gepland dat de nieuwe leden de mogelijkheid wordt geboden om onder begeleiding de kneepjes van het vak te leren, Voor de nieuwe juniorléden is de introductie op woensdag 4 april. Het openingstoernooi voor de junioren is op zaterdag 31 maart. Inschrijven voor 24 maart. Voor de senioren is het openingstoer nooi op zondag 1 april. Inschrijven voor 23 maart. Inschrijfformulieren zijn te vinden in clubblad het Lobje. Over de overige activiteiten zoals racketwissel/competi tie etc. die beginnen in begin april, zal in het clubblad meer worden gepubli ceerd. Sinds een jaar heeft TCV ook een eigen website waarop de nodige informatie te vinden is. Recentelijk is onze site geheel vernieuwd om de informatie nog beter toegankelijk te maken voor onze leden en andere belangstellenden. De site is te vinden onder tcvenray.myweb.nl Nieuwe leden kun nen zich aanmelden bij onze ledenadmi nistratie. Telefonisch te bereiken op .584876. Het inschrijfformulier zal ook op onze website verschijnen.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 17