Bekendmakingen gemeente Venray tC Wegwerkzaamheden doorgaande wegen voorjaar 2001 woningwet wet ruimtelijke ordening Informatie bijeenkomst reconstructie Oude Oostrumseweg Informatie avond riolering Merselo Kapvergunning Reiniging en inspectie riolering Venray Goedgekeurd bestemmingsplan "St. Antoniusveld herziening 1999" Vastgesteld bestemmingsplan "De Hulst 2" PEEL EN MAAS donderdag 15 maart 2001-Pagina Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het vergroten van 5 wonin gen aan de Pascherhof 4, 8, 10, 19 en 35 te Venray tnv Hurks Bouw en Vastgoed B.V., Zernikestraat 12 te Eindhoven; het vergroten van de woningen aan de Pascherhof 5 en 6 te Venray tnv Hurks Bouw en Vastgoed B.V., Zernikestraat 12 te Eindhoven; het bouwen van een woning aan de Lavendelheide 13 te Venray tnv J.M.P. Stoef, Clara Wichmannstraat 15 te Venray; het bouwen van een auto showroom aan het Keizersveld 73 te Venray tnv Carcity Venray, Emopad 80 te Geldrop; het vergroten van de woning aan de Peelweg 3 te Ysselsteyn tnv P.A.H. Verstappen, Peelweg 3; het vergroten woning/bou wen carport aan de Oude Oostrumseweg 37 te Venray tnv P.J.M. Thijssen, Oude Oostrumseweg 37; het veranderen garage/bouwen berging aan de Matterhornlaan 25 te Venray tnv H.G.M. te Poel, Matterhornlaan 25; het verbouwen snooker centrum en café aan de Julianasingel 33 te Venray tnv V. UCA, Julianasingel 33; het bouwen van een serre aan de Buitenhof 22 te Oostrum tnv M.J. Gommans, Buitenhof 22. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het plaatsen van een tuin huisje aan de Hondsdraf 20 te Venray tnv J.G.H. Versleijen, Hogeweg 6 te Oirlo; het plaatsen van een tuin huisje aan de Zilverschoon 49 te Venray tnv H.H.J.M. Versleijen, Zilverschoon 49; het plaatsen van een tuin huisje aan de Gerrit Artsstraat 4 te Castenray tnv H.P.M. van de Ven, Lollebeekweg 43 te Castenray; het bouwen van een serre aan de Andantestraat 9 te Venray tnv P.J.W. Litjens, Andantestraat 9. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. - het vergroten van het tuin scherm aan de Langstraat 93 te Venray tnv J.J.A. Gootzen, Langstraat 93; - het bouwen van een bergings kelder aan de Broekweg te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het vergroten van de woning aan de Serenadestraat 36 te Venray tnv J.H.T. Poels, Serenadestraat 36; het vernieuwen/vergroten woning aan de Stationsweg 77 te Venray tnv T.C.J.M. Receveur, Stationsweg 77; - het bouwen van een loods aan de Vredeweg 20 te Vredepeel tnv Vreba Melkvee B.V., Vredeweg - het vergroten woning/uitbreiden berging aan de Tatralaan 7 te Venray tnv R. Francken, Melchiorhof 25 te Venray; het vergroten woning/berging/garage aan De Boog 20 te Venray tnv A.C. Nijssen, De Boog 20; - het bouwen van een woning met garage aan het B.P. De Brabander te Venray tnv H. Kisters, Zevenblad 16 te Venray; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Burg. Janssenstraat 20 te Venray tnv L.J.G. Ponjee, Burg. Janssenstraat 20; - het plaatsen van een tuinhuis je/berging aan de Kennedyplein I te Venray tnv Stg. "De Kemphaan", Kennedyplein I; - het vernieuwen woning/garage aan de Hoenderstraat 100 te Venray tnv P.W.M. Wilmsen, Hoenderstraat 100; - het bouwen van een loods aan de Ringweg 17 te Ysselsteyn tnv B.J.H. Vergeldt, Timmermannsweg 13 te Ysselsteyn; - het bouwen van een podium aan het Lovinckplein te Ysselsteyn tnv Dorpsraad Ysselsteyn, Puttenweg 56 te Ysselsteyn; - het uitbreiden van de machine berging aan de Lollebeekweg 20 te Castenray tnv Mts. van Casteren, Lollebeekweg 20; - het oprichten van I 19 apparte menten aan de Raadhuisstraat (Ribgebouw) te Venray. Voor dit plan is reeds bouwvergunning ver leend. Door de Raad van State is alsnog goedkeuring aan het bestem mingsplan Jerusalem onthouden op basis van een administratieve tegen strijdigheid van voorschriften. Deze tegenstrijdigheid zal snel worden hersteld. De uitspraak heeft wel tot gevolg dat, nu tegen de bouwver gunning nog een bezwaarschrift voorligt, een artikel l9.2Wro-pro- cedure dient te worden gevoerd, waartoe deze publicatie strekt. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 maart 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 15 maart 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, Namens dezen. Het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan; Maatschap Derikx, Zeilbergseweg I I te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij en akker bouwbedrijf, gelegen aan de Zeilbergseweg I I te Ysselsteyn; - J. Geelen, Brugpas 27 te Veulen voor een revisievergunning voor een melkrundveehouderij, gelegen aan de Brugpas 27 te Veulen. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van 15 maart 2001 tot en met 12 april 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan; - Maatschap M., P., L. en J.Janssen, Peelweg 17 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vlees varkens- en legkippenhouderij, gele gen aan de Peelweg 17 te Ysselsteyn; - J. Pijnenborg, Timmermannsweg 120 te Ysselsteyn voor een revisie vergunning voor een rundvee- en pluimveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 120 te Ysselsteyn; - J. Michels, Volen 7 te Heide voor een revisievergunning voor een var- kensvermeerderings- en vleesvar kensbedrijf, gelegen aan Volen 7 te Heide. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van 15 maart 2001 tot en met 26 april 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA S HetVbeslu^6wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn bin nengekomen van: - Vreba Melkvee BV, Vredeweg 6 te Vredepeel voor het oprichten van een akkerbouwbedrijf ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Vredeweg 20 te Vredepeel; Boom Transport VOF, Vennootstraat 5 te Venray voor het oprichten van een bedrijf ingevolge het Besluit opslag en transportbe drijven milieubeheer, gelegen aan de Energieweg ongenummerd te Venray; - Gebr. Vos, Mierloseweg 36 te Helmond voor het van toepassing worden van het Besluit opslag en transportbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Timmermannsweg 46 te Ysselsteyn; - RJ.L. Arts, Hoogriebroekseweg 7 te Oirlo voor het van toepassing worden van het Besluit opslag pro paan milieubeheer, gelegen aan de Hoogriebroekseweg 21 te Oirlo; - Alcast, Horsterweg 31 te Castenray voor het van toepassing worden van het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Horsterweg 10 te Leunen; Hermes Groep NV, Wilhelminasingel 18 te Weert voor het van toepassing worden van het Besluit inrichtingen voor motor voertuigen milieubeheer, gelegen aan de Julianasingel 29 te Venray; Mark Tijssen auto's, Gezellenbaan 7 te Ysselsteyn voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieube heer, gelegen aan de Gezellenbaan 7 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 15 maart 2001 tot en met 29 maart 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 15 maart 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. De gemeente Venray organiseert op maandag 19 maart 2001 een informatiebijeenkomst over de reconstructie van de Oude Oostrumseweg Ie fase, gedeelte Paterslaan tot en met de bocht Julianasingel. De bijeenkomst vindt plaats in het gemeentehuis van Venray en begint om 19.00 uur. Tijdens deze informatiebijeen komst willen wij u nader informe ren over de uitvoeringsplannen incl. de bijbehorende omleidingsroutes, gepland in de periode tussen eind maart en mei a.s. U bent van harte welkom. Op 26 maart 2001 start de Gemeente Venray met de aanleg van riolering in net buitengebied van de cluster Merselo. Hiertoe nodigt de gemeente alle belangstel lenden uit voor de uitvoeringsavond van dit project op woensdag 21 maart om 19.30 uur in feestza len 't Anker, Grootdorp 73 te Merselo. Tijdens deze avond wordt u geïn formeerd over o.a. de planning, ver keersmaatregelen en bereikbaar heid van de percelen. Het is mogelijk dat er de komende weken, voor 26 maart, werkzaamheden plaatsvinden, het betreft het opzoe ken van aanwezige kabels en leidin gen en het maken van doorpersin gen onder wegen. De gemeente heet alle belangstellenden welkom op 21 maart a.s.. Door het college van burgemees ter en wethouders zijn kapvergun- ningen verleend voor de volgende locaties: 1. Gemeente Venray: zes iepen, staande in het plantvak naast Zuidsingel 3a i.v.m. herinrichting groenvoorziening. Er zullen elf bomen worden herplant; 2. gemeente Venray: twee zuileiken, staande in het plantvak aan de Noordsingel i.v.m. herinrichting groenvoorziening. Er zullen zes nieuwe bomen worden aange plant; 3. gemeente Venray: drie smalle esdoorns, staande in het plantvak hoek Langeweg/Langstraat. I.v.m. de beperkte ruimte worden er geen bomen herplant; 4. gemeente Venray: twee mei doorns, staande in het plantvak hoek Lindestraat/Beukenlaan. Er zal één nieuwe boom worden herplant; 5. gemeente Venray: locatie Assel- berghsstraat 12 voor één veldes- door (geen herplant); 6. Rotterdam-Rijn Pijpleiding Maat schappij locatie Paardekopweg I I a voor één inlandse eik en vier elzen i.v.m. beschadiging onder grondse leiding (geen herplant). De vellingen zullen gedurende de maanden maart en april plaatsvin den. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publieksdiensten via telefoonnum mer 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met donderdag van 09.00-17.00 uur en op vrijdag van 09.00-13.00 uur. Bezwaren tegen verleende ver gunningen kunnen worden inge diend bij het college van Burgemeester en wethouders tot uiterlijk zes weken na publicatie. Op maandag 19 maart xot woens dag 28 maart 2001 ,start de gemeen te Venray, bij normale weersom standigheden (geen overvloedige neerslag) met het reinigen en inspecteren van de riolering. Deze werkzaamheden worden op de ont sluitingswegen uitsluitend uitge voerd na de ochtendspits, (9.30 uurl en voor de avondspits (16.00 uur) op de volgende locaties: Westsingel; vanaf de rotonde tot en met het kruispunt Langstraat, Zuidsingel; ter hoogte van het Boschveldcollege, Oostsingel; vanaf de aansluiting Brukske en de aanslui ting Henri Dunantstraat, Langstraat; op de aansluiting met de Kennedystraat en Groenewoltse pad, Stationsweg; vanaf de aanslui ting Antoniusveld tot het viaduct over de A 73, Kruisstraat, St. Antoniusstraat, Franciscuslaan, Beuken- en Eikenlaan ter hoogte van de Leunseweg, Maashese weg; van Dr. Kortmannweg tot Bosweg en de Aronskelk. In Merselo wordt gereinigd in de volgende straten: Pas, Veldstraat, Dorperveld en Kleindorp. Informatie betreffende de werk zaamheden bij Dhr. H.v. Dijk tel. 0478- 523582. In het kader van het ver keersplan vinden er in Venray volop wegwerkzaamheden plaats. Wegwerkzaamheden die er toe moeten leiden dat de verkeersdoorstroom in Venray vlugger en veiliger gaat worden. Tussen nu en de bouw vakvakantie zullen er op vier locaties werkzaamheden plaatsvinden. Deze werkzaam heden hebben de nodige omlei dingen tot gevolg. De gemeen te heeft gekozen voor een programma van werkzaamhe den in een zo kort mogelijke periode. De omleidingsroutes zijn op elkaar.afgstemd in over leg met politie en brandweer. Hiermee wordt de overlast in tijd zoveel mogelijk beperkt. Op bijgaande plattegrond ziet u in kleur de diverse locaties aangegeven waar aan de weg gewerkt wordt. ZUIDINGEL(I) Vanaf maandag 19 maart tot en met vrijdag 4 mei wordt de kruising Sportlaan-Zuidsingel verbeterd. Door deze werkzaamheden is de kruising niet meer te gebruiken als doorgangsweg richting Westsingel en Oostsingel; voor verkeer in de richting van sportpark De Wieën wordt een tijdelijke noodverbinding gemaakt via het parkeerterrein bij sporthal De Wetteling, bereikbaar vanuit de rotonde Zuidsingel/Leunseweg. Het verkeer wordt via de Leunseweg, Julianasingel en Langstraat omgeleid. JULIANASINGEL (2) Vanaf maandag 26 maart tot en met vrijdag 4 mei wordt de bocht Julianasingel-Oude Oostrumseweg door de gemeente Venray aange pakt. Daarbij wordt ook de riole ring vervangen. Door de werkzaam heden is de kruising gedurende deze periode niet toegankelijk voor het verkeer. Het verkeer vanuit het zuiden wordt omgeleid via Zuidsingel en Oostsingel; verkeer vanuit het noorden wordt geadvi seerd gebruik te maken van de Oostsingel. LEUNSEWEG (3) Vanaf maandag 7 mei wordt gestart met de vierde en laatste fase van de reconstructie van de Leunseweg. Daarbij wordt ook de riolering vernieuwd. De werkzaam heden tussen de rotonde op de Zuidsingel en de Paterskerk duren tot half juli. Tussen de rotonde op de Zuidsingel en de Paterskerk wordt een snelheidsremmer (ver keersplateau) ter hoogte van de Beukenlaan aangelegd. Op het kruispunt met de Paterslaan-Oude Oostrumseweg wordt eveneens een verkeersplateau aangelegd. De laatste fase van de reconstructie van de Leunseweg zal pas kunnen begin nen als de werkzaamheden aan de Zuidsingel/Sportlaan en de bocht bij de Julianasingel helemaal zijn rond. AFRIT DE WIEEN (4) Vanaf maandag 21 mei wordt op de afrit In de Wieën (Deurnesewej richting sportpark De Wieën) de asfaltverharding vervangen. Deze werkzaamheden zullen twee a drie weken in beslag nemen. De omlei-j ding in de richting van het sport park vindt plaats via de Zuidsingel. NAJAAR 200! Na de zomervakantie zullen er verdere wegwerkzaamheden uitge voerd worden, waarvan de plannen op dit moment nog verder worden uitgewerkt. Dit betreft ondermeer de Paterslaan/Henseniusstraat (zui delijk gedeelte) (A), rotonde Brukske/Zuidsingel (B), voetgan gersbrug Raayland (C) en de krui sing Groenewoldsepad/Langstraai (D). De gemeente adviseert chauffeurs om, daar waar omleidingsroutes zijn aangege ven, deze zoveel mogelijk te volgen. Hierdoor wordt de ver keersoverlast in het centrum van Venray zoveel mogelijk beperkt. De gemeente houdt u de komende weken op de hoogte van de ontwikkelingen rondom de wegwerkzaamhe den. Zate Zon LET Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van 20 februari 2001, kenmerk 2001 /8191 M, het door de gemeen teraad van Venray op 3 I oktober 2000 vastgestelde bestemmingsplan "St. Antoniusveld herziening 1999" hebben goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het goedgekeurde bestemmingsplan liggen met ingang van vrijdag 16 maart tot en met donderdag 26 april 2001 voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieks diensten via telefoonnummer 0478- 523333. Gedurende genoemde termijn van zes weken kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring beroep worden inge steld bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Dit beroep kan wor den ingesteld door degene, die zich tijdig met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten heeft gewend, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelij kerwijs niet in staat is geweest en voor zover het besluit strekt tot onthouding van goedkeuring, door een ieder. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voor zitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 15 maart 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester, dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeen teraad van Venray in zijn vergade ring van 20 februari 2001 het bestemmingsplan "De Hulst 2" heeft vastgesteld. Dit bestemmingsplan maakt de aanleg van een nieuw bedrijventer rein (circa 30 ha.) ten zuiden van het bestaande bedrijventerrein De Hulst te Venray mogelijk. Het plangebied van dit nieuwe bedrij venterrein wordt omsloten door de A-73, de Deurneseweg, de Oirloseweg en de Henri Dunantstraat te Venray. In het plangebied wordt de vestiging van perifere detailhandelsbedrijven, kleinschalige consumentgerichte bedrijvigheid en kantoren mogelijk. Ten opzichte van het ontwerp- bestemmingsplan zijn bij de vast stelling ambtshalve enkele wijzigin gen in de voorschriften en op de plankaart aangebracht. Het bestemmingsplan met de daarbij behorende stukken liggen van vrijdag 16 maart tot en met donderdag 12 april 2001 voor een ieder ter inzage bij de .afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Deze afdeling is geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur op dinsdag tot en met vrijdag vat 9.00 tot 13.00 uur. Buiten deze tijden kunnen df stukken worden ingezien na eet afspraak met de afdeling publieks diensten, telefoonnummer (0478) 52 33 33. Schriftelijke bedenkingen tegen het vastgestelde bestemmingsplan kunnen gedurende de termijn vat terinzagelegging worden ingebracht door degene die tijdig zijn zienswij ze omtrent het ontwerpbestem- mingsplan bij de gemeenteraad ken baar heeft gemaakt, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bedenkingen heert tegen de ten opzichte van het ont- werpbestemmingsplan aangebrach te wijzigingen. Eventuele bedenkingen moeten worden gericht aan Gedeputeerd! Staten van Limburg, Postbus 5700. 6202 MA Maastricht. Venray, 15 maart 2001 Burgemeester en wethouders voor- noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 22