Bekendmaking vestiging voorkeursrecht Omroep Venray Bekendmakingen gemeente Venray DIRKX VAN SOEST woningwet wet ruimtelijke ordening Bekendmaking Verkeers- besluit Voor- bereidings- besluiten Verordening Kinderopvang Commissies WOZ-SPREEKUUR ƒ47.50 wet milieubeheer Peelspeurders Inloopavond Borstkanker Rode Kruis UW LVB/OVJ OostruniG VVB Venra Katholiek Vrouwen Gilde Computercli},. Venray PEEL EN MAAS donderdag 1 maart 2001- Pagif( pgj Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvra gen. - het vergroten van de woning aan het Penningkruid 74 te Venray tnv T.A.L. Houwen, Penningkruid 74; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Gezellenbaan 5 te Ysselsteyn tnv H.A.W.A. Gooren, Gezellenbaan 5; - het bouwen van een woning aan de Gezellenbaan 5 te Ysselsteyn tnv H.A.W.A. Gooren, Gezellenbaan 5; - het veranderen van de berging aan de Tormentil 13 te Venray tnv R. van Doorn, Tormentil 13; - het bouwen van een berging aan de Tormentil 15 te Venray tnv A. van Bergen, Tormentil 15; - het vergroten van de woning aan de Vogelwikke 21 te Venray tnv R.N.M. Jansen, Vogelwikke 21 - het bouwen van een carport aan de Voerleberg 18 te Veulen tnv L.J.H. van Dijck, Venraysebroek I te Venray; - het bouwen van een serre aan de Lathyrus 48 te Venray tnv J.J.L. v.d. Munckhof, Lathyrus 48; - het uitbreiden van de woning aan de Ranonkel 23 te Venray tnv B. Hermans, Ranonkel 23. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het bouwen van een serre aan de Rosa Manusstraat 62 te Venray tnv A.M.P. Houben, Rosa Manusstraat 62; het bouwen van een woning met garage aan de Rector Cremersstraat I I te Smakt tnv R. en A. Coppus, Beukenlaan 55 te Beek en Donk; het plaatsen van een tuin huisje aan de Molenhofweg 6 te Leunen tnv A.G.M.W. van Dijck, Molenhofweg 6; het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan 7 te Venray tnv R.P.J.G. Krebbekx, Metaalweg 5 te Venray; het vergroten van de woning aan de Kruidenlaan 130 te Venray tnv A. Kayabasi, Kruidenlaan 130; het bouwen van een tuin kamer aan de Gosewijnhof 4 te Venray tnv R.P.J. Martens, Gosewijnhof 4; het bouwen van een serre aan de Pinksterbloem 26 te Venray tnv M.M.M.J. Janssen, Pinksterbloem 26; het bouwen van een bij keuken aan de Weegbree 13 te Venray tnv J.M. Tempelaars, Weegbree 13; het bouwen van een woning aan de Stationsweg 35 te Venray tnv A.W.L.J. Lemmens, Bongerdstraat 4 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het bouwen van een dak kapel aan de Maasheseweg 70 te Venray tnv H.J.M. Janssen, Maasheseweg 70. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol- fende ingekomen bouwmeldingen, ouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. - het verbouwen van de woning aan de Puttenweg 63 te Ysselsteyn tnv A.M. van Vegchel, Puttenweg 63; het uitbreiden van de woning/bouwen garage aan de Athoslaan 7 te Venray tnv R.G.W. Gertzen, Athoslaan 7; - het vergroten van de woning aan de Johan van Stalbergweg 5 te Vredepeel tnv V.H.J. v.d. Heuvel, Johan van Stalbergweg 5; - het gewijzigd uitvoeren bouw- verguuning 2000.20804 aan de Pascherhof 13 te Leunen tnv P. van der Pas, Pionierstraat 38 te Ysselsteyn; - het bouwen van een garage aan de Marjolein 27 te Venray tnv G.B.M. v.d. Voorn, Marjolein 27; - het vergroten van de woning aan de Penningkruid 76 te Venray tnv M.H.J.M. Baltussen, Penningkruid 76; - het vergroten van de woning aan de Penningkruid 74 te Venray tnv T.A.L. Houwen, Penningkruid 74; - het bouwen van een serre aan De Leng 21 te Oirlo tnv Th. Pluk, De Leng 21 - het bouwen van een berging aan de Tormentil I 5 te Venray tnv A.R.P.M. van Bergen, Tormentil 15; - het veranderen van de berging aan de Tormentil 13 te Venray tnv R. van Doorn, Tormentil 13; - het verbouwen van de varkens stal aan de Klein Oirlo 19 te Castenray tnv Mts. Arts-Loonen, Klein Oirlo 19; - het bouwen van een serre aan de Penningkruid 55 te Venray tnv P. Groenen, Penningkruid 55. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 2 maart 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, I maart 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, Namens dezen. Het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken ingevolge artikel 4, lid I, van de Wet voorkeursrecht gemeenten (verder aan te duiden met Wvg) bekend, dat de raad van de gemeente Venray krachten het bepaalde in artikel 2 Wvg op 20 februari 2001 heeft besloten perce len die gelegen zijn in het gebied de Hulst 2 aan te wijzen als gronden waarop de artikelen 10 tot en met 24, 26 en 27 van de Wvg van toe passing zijn. De percelen zijn nader aangegeven op de bij het besluit behorende kadastrale tekening en lijst van aangewezen percelen. De vestiging van het voorkeurs recht houdt in, dat de eigenaren Burgemeester en wethouders van Venray, namens deze het Hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers- besluit d.d. 22 februari 2001 waarbij is besloten: 1. de bestaande invalidenparkeer plaats aan de Kruidenlaan beschikbaar te stellen voor de auto met het kenteken JS-TP-17. 2. dat het bijbehorende onderbord nr. 051 I wordt aangepast. 3. dat dit besluit in werking treedt de dag na deze bekendmaking. Venray, 22 februari 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, Namens dezen, Het Hoofd van de afdeling openba re werken a.i., Ir. J.A. Geerling. Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00-20.00 uur en vanaf dinsdag t/m donderdag van 09.00-17.00 uur en op vrijdag van 09.00-13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij net col lege van burgemeester en wethou-^ ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. van de aangewezen percelen, als zij zelf tot verkoop over willen gaan, verplicht zijn om de percelen eerst aan de gemeente Venray aan te bie den alvorens verkoop aan een ander mogelijk is (dit is de aanbie dingsplicht). Het besluit van de raad van de gemeente Venray treedt in werking op 23 februari 2001, zijnde de dag na de publicatie in de Staatscourant. Tegen het besluit van 20 februari 2001 staat bezwaar open gedu rende zes weken na dagtekening van de publicatie in de Staatscourant op 22 februari 2001. Deze termijn vangt derhalve aan op 23 februari 2001. In het bezwaarschrift moet worden opgenomen: de naam en het adres van de belanghebbende, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient bij de raad van de gemeente Venray, postbus 500, 5800 AM Venray, inge diend te worden. Indien bezwaar tegen het besluit wordt aangetekend, kan tevens de President van de Arrondissementsrechtbank te Roermond verzocht worden om een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Het besluit van de raad van de gemeente Venray moet toelichting ligt tezamen met de bijlagen, waar onder het voorstel aan de raad, een kadastrale tekening, een lijst van aangewezen percelen met de namen van de eigenaren of de rechtheb benden met ingang van 23 februari 2001 voor een ieder kosteloos ter inzage in het Raadhuis, Raadhuisstraat I, op de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van 12.00-20.00 uur en dinsdag tot en met vrijdag van 09.00-13.00 uur; buiten deze tijden na telefonische afspraak met de afdeling Publieksdiensten, telefoon nummer 0478-523333 of met de afdeling Economische Ontwikkeling, telefoonnummer 0478-523534. Voor nadere inhoudelijke infor matie kunt u zich eveneens richten tot de genoemde afdelingen Venray, 21 februari 2001. Burgemeester en wethouders van Venray, Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester. P.M.H. Lucassen, secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 20 februari 2001 in voorbereiding heeft verklaard een herziening van de bestemmingsplannen: "Leunen", "Merselo" en "Oostrum" ten behoeve van de uitbreidingsplannen van deze kerkdorpen. Deze voorbereidingsbesluiten treden in werking met ingang van vrijdag 2 maart 2001 en liggen voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieks diensten via telefoonnummer 0478- 523333. Tegen bovengenoemde besluiten kunnen belanghebbenden van 2 maart tot en met 12 april 2001 ingevolge de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de Gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan tevens een verzoek om een voorlo pige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank te Roermond, Sector Bestuursrecht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. Venray, I maart 2001. Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals burgemees ter. dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat bij de gemeente op 18 oktober 2000 is binnengekomen een aanvraag tot verlening van een vergunning tot het oprichten en houden van een kinderdagverblijf op het terrein van het Vincent van Gogh Instituut, locatie Noordsingel te Venray. De aanvraag is gedaan door de Stichting Samenwerkende Kinderopvang, Plataanstraat 5 te Venray. Deze Stichting beschikt reeds over een tweetal vergunnin gen voor kinderopvang en buiten schoolse opvang aan de Beukenlaan, alsmede kinderopvang in de vorm van een gastouderproject. Het betreft nu een aanvraag voor 52 kindplaatsen en een openings- duur per week van 50 uur. De aanvraag en de bijbehorende stukken liggen met ingang van heden gedurende vier weken ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray. Eenieder kan binnen de inzageter mijn zijn of haar zienswijze omtrent deze aanvraag kenbaar maken aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, 28 februari §2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, Namens dezen, Het hoofd van de afdeling Welzijn G.G.J.Vossen. De bestuurscommissie gemeentelijke begraafplaats "Boschhuizen" vergadert op maandag 5 maart a.s., om 19.00 uur in het gemeentehuis. De ver gadering is openbaar. Belangstellenden zijn welkom De agenda luidt als volgt: I .Opening en mededelingen 2.Spreekrecht van de burgers 3.Ingekomen en uitgaande stukken 4.Vaststelling van het verslag van 8 januari j.l. 5.Aandachtspunten bestuurscom missie 6Aanpassingen verordeningen en Richtlijnen; Betreft aanpassing Beheersverorde- ning 1993 en Richtlijnen 1998. 7.lnvesteringen 2002 en volgende jaren. Ten behoeve van MUIP 2002 en vol gende jaren dient keuze gemaakt te worden van de gewenste investeringen in 2002 en volgen de jaren. 8.0fferte Genius Loei; verslag van het overleg met de portefeuille houder; een nadere toelichting op de offerte is ter vergadering aanwezig. 9.Zienswijze commissie over inter ne mededeling naar aanleiding van verzoek Crematorium Mid den-Limburg 10.Rondvraag De vergadering van de Commissie Welzijn op 7 maart 2001 vervalt in verband met een werkbezoek van de Commissie. De Commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op don derdag 8 maart 2001aanvang 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: I.Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2.Spreekrecht publiek. 3.Ingekomen stukken. a.Via raadsmachtiging afgewerkte grondtransacties. b.Periodiek overzicht grondverko- pen 2001 4.Vaststelling verslagen. a.vergadering commissies AZ/SO d.d. 24 januari 2001 b.vergadering commissie SO d.d. 8 februari 2001 c.vergadering commissie SO/Finec- za d.d. 15 februari 2001. 5.Toelichting opbouw grondprijzen. ó.Raadsvoorstel nemen voorberei- dingsbesluit t.b.v. bouw Vastela- oveshal hoek Smakterweg Paul Burgmanstraat. 7. Raadsvoorstel delegatiebesluit m.b.t. artikel 19 lid I WRO t.b.v. bouwplan loods aan de Casten- rayseweg te Oirlo t.n.v. gebroe ders Classens. 8.Lijst aandachtspunten. 9.Rondvraag. lO.SIuiting. Taxaties Advies Bezwaarschrift? (voor bedrijven gelden andere afspraken) incl.btw VENRAY VENLO tel 0478-58640B 077-3513301 www.dirkx-vansoest.nl ,«„„t De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge- Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - A.M.H. Poels, Haag 29a te Merselo voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Haag 37 te Merselo. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van I maart 2001 tot en met 12 april 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postous 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer een A.M.v.B.-melding is bin nengekomen van: Openbare school "De Flierefluit", Kiosk 116 te Venray voor het veranderen van de inrich ting ingevolge het Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer, gelegen aan de Kiosk 116 te Venray. De melding kan worden ingezien van I maart 2001 tot en met 15 maart 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, I maart 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Het Bestuurlijk Provinciaal Milieuhandhavingsoverleg (B-PMO) heeft in haar vergadering van 6 december 2000 het Reglement Handhaving Milieurecht Provincie Limburg vastgesteld. Dit Reglement betreft een nadere uitwerking van de onderlinge milieuhandhavingsin- formatie uitwisseling en is een rechtstreeks gevolg van de Bestuursovereenkomst Milieuwethandhaving Limburg (art. 17.2). Het Reglement is inmiddels aan gemeld bij de Registratiekamer en treedt met ingang van I maart 2001 in werking. Deze stukken liggen ter inzage vanaf 28 februari 2001 Gedeputeerde Staten van Limburg, I maart 2001 Bekendmaking Parkeerverbod Merseloseweg Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het Hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers- besluit d.d. 22 februari 2001, waar bij is besloten: 1Een parkeerverbod in te stellen op de noordzijde van de Merselose weg tussen de Langeweg en de Westsingel. 2. Een parkeerverbod in te stellen op de zuidzijde van de Merselose weg tussen de Westsingel en de Rooseveltstraat. 3. De 4 wettelijk vereiste verkeers borden nr. É01 op voorgeschre ven wijze te plaatsen. 4. Dit verkeersbesluit treedt in wer king vanaf de dag na de bekend making. Venray, 22 februari 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, Het Hoofd van de afdeling openba re werken a.i., Ir. J.A. Geerling. Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00-20.00 uur en vanaf dinsdag t/m donderdag van 09.00-17.00 uur en op vrijdag van 09.00-13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Op vrijdag 2 maart houdt Scouting De Peelspeurders om 19.00 uur haar jaarlijkse ALV. Hiervoor zijn alle leden, ouders van leden, kaderleden en Vrienden van Scouting van harte uitgenodigd. Tijdens de ALV slaan o.a. de vol gende onderwerpen op de agenda: terugblik en evaluatie 2000, verant woording en evaluatie financieel beleid 2000, vooruitblik 2001 en (her)verkiezingen bestuursleden, ndien mensen bij de ALV aanwezig wensen te zijn, worden ze aangera den om warme kleding mee te bren gen. Men zou deze wel eens nodig kunnen hebben. Voor verdere infor matie kan men contact opnemen met Jacco Roem, tel. 0478 - 513675 De begeleidingsgroep Borstkankerpatiënten Venray e.o. organiseert iedere eerste woensdag van de maand een inloopavond voor dames die met borstkanker zijn geconfronteerd. De volgende- bij eenkomst zal plaatsvinden op woensdag 7 maart tussen 20.00- 22.00 uur in de Huiskamer van het St. Elisabethziekenhuis in Venray. Er is gelegenheid voor een gesprek met iemand van de begelei dingsgroep, maar ook met andere lotgenoten. Verder is er veel infor matie beschikbaar over borstkanker en alles wat daarmee te maken heet. U bent van harte welkom. Voor informatie: tel. 0478-581562. Jeugd Jongerenwerk: maandag 5 maart 2001 is er geen les Maandag 12 maart 2001 is er een EHBO oefening. Medische assistentie tijdens evene menten: Zondag 4 maart 2001; kartwedstrij- den; S. Jacobs en A. Jeuken; Zondag 25 maart 2001; speedway; B. van Herwaarde, J. Achten, E. van der Veen, J. Vogelzangs; Zaterdag 31 maart 2001; brand weerwedstrijden; J. Vogelzangs; Indien u, als organisatie van onze diensten, tijdens uw evenement gebruikt wilt maken, dan vragen wij u om deze uiterlijk 5 weken van te voren aan te vragen, het zij schrifte lijk en/of telefonisch, bij: Rode Kruis Venray, T.a.v. Medische inzet coördinatie, P/a Luitstraat 53 5802 NC Venray Tel: 06-50970921 E- mail: rkfaczakenvenray@hetnet.nl PEEL EN MAAS WEEKBLAD dat t De dames van de LVB en zijn Oostrum gaan op woensds levei maart op bedevaart naar Smai van i heilige mis begint om 19.3( «gbc Om 90 00 uur i« pr ppn nu;, -1 Om 20.00 uur is er een quizj Lv, Pelgrimshuis. Enkele 1 edenv 0l,k. LVB en OVB hebben voo, gezamenlijke activiteit eenb mis voorbereid met aansluin het Pelgrimshuis een gezellig) Mocht u geen vervoer hebbei kunt u contact opnemen met&; de bestuursleden. Dinsdag 6 maart a.s. is er gadering in de Witte Hoeve, vang 20.00 uur. Dit wordt een! over veilig in het verkeer. Spi de veranderingen van de I; jaren zullen aan bod komen. Nottelman, rij-instructeur, i voor zorgen dat u weer helemi de hoogte wordt gebracht nieuwe verkeersregels. Voori een belangrijk en... leer/aan leden kunnen zich vanavond; ven voor ons jaarlijkse reisje ..s. naar het Loo. De k T* april a.s. naar het Loo. Del zijn F1.65,- p.p. voor ledei opgave te voldoen) en F1.75.- niet-leden (als er plaatsen vrij; Te Ch Tel Leden van het Kath Vrouwengilde kunnen mee keren per jaar een wandeling n onder deskundige leiding vat Jan Michels. Dit voorjaar word drie wandelingen georganiseei eerstvolgende is op 12 maai wordt dan een route gelopen di is uitgezet door het IVN in een afwisselend gebied in Meerlo. er 9 april en 14 mei gewaï wordt, is nog niet bekend. De van de wandeling is 1,5 uur. Ki voor deelname, kop koffie of th vervoer bedragen Fl.7,50 per deling. Geeft u zich voor drie delingen op dan- zijn de In F1.18,-. Hebt u interesse, schrij uw naam op en geef duidelijk voor welke wandeling opgeeft en deponeer dat met hei schuldigde bedrag in een enveli voor 5 maart a.s. in de binnen venbus links van de voordeui Winy Smeets, de Alden Weg Venray. Geelt u tevens aan ofu niet een auto meebrengt. Infon kunt u inwinnen bij Josq Vroomen, tel. 550901. Vrijdag 2 mrt. organiseen Computerclub Regio Venray w om een bijeenkomst voor al leden. De avond vindt plaai wijkcentrum 't Schöpke aar Veltumse Kleffen 62b te Veltun aanvang van de clubavond is 19.00 uur. Iedereen is van harte kom op de clubavond. Ook wan u geen lid bent van de compute en met vragen of problemet omtrent uw PC, kunt u onze cl vond bezoeken. Onze computei zal u graag proberen te helpe kan u kosteloos adviezen gf Voor meer informatie kunt u coi opnemen met onze secretaris Fi tel. 0478-586198. Maria en Renee (moeder en doch ter) uit Kerkrade zijn donderdag 1 maart te gast van 21.00 tot 22.00 uur in het programma Waar zijn de trou badours gebleven? met gastheer Oscar Hovens vanwege hun eerste cd Musik von Uns fiir Euch. Zij spe len Steirische Harmonika en zullen ook live spelen. Het programma wordt voorafgegaan door Gèr Gedoan van 20,00 tot 21.00 uur. In Wandeling dur 't rooise land gaat het donderdag 1 maart naai- het Zwartwater. In dit gebied tussen de Ballonzuilbossen en Vredepeel is Stichting de Marke bezig met het plaggen van de heide tot op het witte zand. Waarom dit gebeurt staat uitgelegd op de informatiepalen die langs de weg neergezet zijn. Iedere voorbijganger kan daar lezen wat het doel van dit plaggen is. Na dit stukje natuurontwikkeling is het lijd voor 't Venrods Ketierke. Donderdag 18.00 - 19.00 uur, her haling maandag 18.00 - 19.00 uur. Zondag 4 maart komt het radio programma Praatcafe weer rechtst reeks vanuit Theatercafé De Artiest. Praatcafé is een discussie program ma wat ingaat op de actuele gebeur tenissen binnen Venray. Dit kan zijn op politiek gebied, maar ook op b.v. kunst en cultuur of gewone dingen die spelen in het Venrayse leven. Natuurlijk is er li\fe muziek te horen en deze keer wordt die verzorgd door Sonja Visser en Anja Muyser. Met zang en piano brengen zij rusti ge sfeermuziek. Natuurlijk in Praatcafé ook het kroeggedicht en het column. Praatcafe is zondag 4 maart te beluisteren van 11 uur tot 12 uur. Zondag tevens het program ma dat u zelf samenstelt, Verzoekjes op Zondag. Maandagavond 5 maart zendt Omroep Venray tussen 21.00 en 22.00 uur een interview uit met zan ger David Coffey in het programma Peelgrass. Hij werd op 18 juni 1966 geboren onder de naam David Scqtt Coffey te Waynesboro, Virginia, USA. Het interview werd opgeno men in Louisville, Kentucky oktober vorig jaar. De muziekd tussen de gesprekken door b komt van het album Coffey bi Peelgrass maandag 19.00 -21.00 Programma's maandag t/m vrij Maandag 14.00 - 17.00 uurNonstop mufl 17.00 - 18.00 uur Lokaal Cento 18.00- 19.00 uur Wandeling! rooise land (herh.) 19.00 - 21.00 uur Peelgrass Dinsdag 14.00 - 17.00 uur Nonstop Muz 17.00 - 18.00 uur Lokaal Centfi 18.00 - 19.00 uur Waar zijn del badours gebleven (herh.) 19.00 - 20.00 uur Hitjungle 20.00 - 21.00 uurTime Switcli woensdag 14.00 - 17.00 uurNonstop muzi 17.00 - 18.00 uurLokaal Centn 18.00 - 19.00 uur Horizon 19.00 - 21.00 uur Hutspotavi Donderdag 14.00 - 17.00 uur Nonstop muzi 17.00 - 18.00 uur Lokaal Centra 18.00 - 19.00 uur Wandeling rooise land 19.00 - 20.00 uur Als het maari klinkt 20.00 - 21.00 uur Ger Gedoan 21.00-22.00 uur: Waar zijn de u badours gebleven Vrijdag 14.00 - 17.00 uur Nonstop mu/J* 17.00 - 18.00 uur Lokaal Centfi 18.00- 19.00 uur Peelgrass 19.00 - 20.00 uur Rock 'n Roll Flauvours 20.00 - 23.00 uur Heartbeat FM Geslaagd Aan de Katholieke Universil van Nijmegen heeft C.H.J.A.M. de Pol te Overloon haar tandarts bul behaald. Ellen Gerrits uit Venray is op februari aan de faculteit der Lettel van de Universiteit te Utrecht gep moveerd op haar proefschrift teld: De classificatie van spra klanken door volwassen Iuistera en kinderen.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 12