MEDEWERKSTER DATABANK BEHEER eNJeé Kappers COCOSOFT ENTHOUSIASTE VERKOPER J. Kelders B.V. VISHANDEL HENK BOS Ben jij die nieuwe collega Onderhoudsschilder? Steenhandel Uw meest komplete partner met klasse We zoeken vandaag een ervaren directiesecretaresse voor de drukte van morgen. Geef je ambitie toekomst Verkoopmedewerkster M/V eTkerlielc 4 st 11,- 5e gratis!!! PEEL EN MAAS Cocosoft bv is gevestigd in Venray. Belangrijkste activiteit is het ontwikkelen en implementeren van automatiseringsconcepten voor retailbranches in de Benelux. Cocosoft is een automatiseringsbureau dat zich richt op winkelautomatisering in binnen- en buitenland. De belangrijkste activiteit in dit kader is de modulaire software-ontwikkeling. Daarnaast levert Cocosoft een aantal diensten aan haar gebruik(st)ers. Deze diensten zijn er op gericht het werken met de Cocosoft systemen zo efficiënt en gemakkelijk mogelijk te maken. Zo is er de Cocosoft Databank Service. Daarmee onderhoudt Cocosoft het artikelstambestand voor ruim 600 aangesloten parfumerieën en drogisterijen. Voor het gegevenstransport ontwikkelde Cocosoft een volledig geïntegreerde EDI netwerkdienst met koppelingen naar open netwerken zoals IBM-IN, UMS van PTT en INTERNET. De afdelingen Service Support en Consultancy zorgen voor een optimale klantenbegeleiding. WINKELAUTOMATISERING Wij zoeken voor ons bedrijf een Taken Eindredactie op aanvoer gegevens Relatie onderhoud met industrie/importeurs Telefonische databank support Organisatie aanlevering mutaties Invoer artikel stamgegevens Ondersteuning beheer telefooncentrale Secretariële ondersteuning directie Functie eisen Ervaring met data invoer Kennis van WORD en EXCEL Affiniteit met automatisering Organisatie talent Uitstekende telefoonbehandeling Vriendelijke Klant is Koning instelling Wij bieden Jonge, dynamische werkkring (28 medewerk(st)ers) Aantrekkelijke winstdelingsregeling tot 10% van jaarsalaris 100% studiekostenvergoeding Uitstekende pensioenvoorziening Flexibele secundaire arbeidsvoorwaarden met keuze: fiets/auto van de zaak, extra vrije dagen, sebatical leave, PC-privé, GSM-telefoon enz. Algemeen Het betreft een functie voor 36 of 40 uur per week (naar keuze) Bel of e-mail voor meer informatie: Frans B.P.P. Linssen (algemeen directeur) tel. 0478 -510 600 of f.linssen@cocosoft.nl of kijken op www.cocosoft.nl Alle voorhanden soorten bakstenen •Topexclusieve vloer- en wandtegels Decoratieve sierpleisters Stenen voor diverse bestratingen buiten het huis Dakpannen in alle kleuren en modelien Spiekert 4 5812 AD Heide-Venray Tel: (0478) 58 69 55 Fax: (0478) 58 91 16 Alles wat u zoekt voor uw woning is te vinden in onze moderne en volledig ingerichte showroom. In één oogopslag ziet u het resultaat van uw nieuwbouw, verbouwing of renovatie. Steenhandel Kusters: veelzijdig in assortiment en service Rabobank Peelrand is een middelgrote, ondernemende en vooruitstrevende bank met haar eigen ideeën over de bediening van de markt. Een bank met circa 100 mede werkers en een balanstotaal van 820 miljoen. Het werkgebied omvat de gemeente Sint Anthonis en een gedeelte van de gemeente Boxmeer. Een bank verspreidt over 13 dorpen met 6 kantoren. Persoonlijk, samen werken en deskundig staan bij de bank hoog in het vaandel. Het secretariaat bestaat uit 2 directiesecretaresses. Als directiesecretaresse heeft u een zeer veelzijdige baan. Binnen de bank bent u degene die zorgt dat de zaken op orde zijn. Notulen, verslag uitbrengen, het beheer van de directiesecretaresse agenda. Op het juiste moment de juiste personen bij elkaar brengen. Dit alles doet u met een zekere flair. Maar ook alles op het gebied van personeelszaken pakt u net zo gemakkelijk aan. Het is prettig dat u weet wat de directie bezighoudt, want op die manier heeft u aan een half woord genoeg. U bent dan ook in staat om te beoordelen wat prioriteit ver dient. Als basis voor deze functie denken wij aan een secreta riële opleiding op minimaal mbo-niveau. U spreekt en schrijft correct en helder Nederlands. U hebt oog voor detail en u werkt efficiënt en zorgvuldig. Vertrouwelijke informatie is bij u in veilige handen. Als dan ook nog uw uitstraling kalm en zelfbewust is, en u vriendelijk en zakelijk overkomt, is deze veelzijdige fulltime baan u op het lijf geschreven. We nodigen ook herintredende vrouwen, met ervaring als secretaresse, uit om op deze vacature te solliciteren. Interesse? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Dorine Lenkens-de Bruijn, directiesecreta resse, tel. (0485) 389 190. Uw brief met C.V. kuilt u\ sturen naar Rabobank Peelrand, ter attentie van de heer Jan H.P.G. Peijnenborgh MBA, Postbus 32, 5845 ZG Sint Anthonis. Peelrand Firstlady is een gespecialiseerde damesmodeketen met circa 75 verkooppun ten in Nederland. Voor deze vestiging in Venray zijn wij ter vervanging van onze collega op zoek naar een: Parttime ondersteunen in de verkoop op de lingerieafdeling klanten adviseren en informeren op de lingerieafdeling Functie-eisen: Beschikken over commerciële kennis en vaardigheden Minimaal 25 jaar oud zijn Indien nodig flexibel zijn in werktijden 24 uur per week Ervaring in de lingerie is een duidelijke pré Geboden wordt: Een dynamische en prettige werkomgeving, waarin eigen initiatief en inzet worden beloond. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie sturen aan: Firstlady t.a.v. de heer G. Geven Grotestraat 56 5801 BH Venray Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer Geven op werkdagen tussen 12.00 en 14.00 uur. Hij is bereikbaar onder telefoonnummer 077-4731481 Ons bedrijf is een handelsonderneming die zich bezighoudt met in- en verkoop van machines, ongeregelde en partijgoe deren. Wij leveren zowel aan particiulieren als aan het bedrijfsleven. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een Voor onze afdeling kantoormeubelen Heeft u een goed commercieel inzicht en bent u op zoek naar een full-time baan stuur dan een korte bondige, handgeschre ven brief t.a.v. de directie van Handelsonderneming Postbus 87, 5830 AB Boxmeer tel. 0485-571416 Voor particulier en bedrijf Ontwerp en advies Aanleg en renovatie Sierbestrating, opritten Bouwwerken Decoratie of net even iets anders ...Gespecialiseerd in Engelse en nostalgische tuinen shedrijj - Venray - tel. 047Ö-514Ö30 m ZIEKENHUIS Het Elkerliek ziekenhuis is een van de grote ziekenhuizen van Noord-Brabant. Ruim 1600 medewerkers en 80 medisch specialisten bieden geavanceerde patiënterin in Deurne en Helmond. Binnen het Elkerliek ziekenhuis is plaatsing mogelijk voor: Doktersassistent Het assisteren van de medisch specialist, organiseren van spreekuren, verzorgen van administratie en afspraken t.b.v. diverse specialismen. Het diploma MDGO-DA of NIPA is vereist. (herintredende) A-verpleegkundigen Voor diverse verpleegafdelingen met de bereidheid om in alle diensten, minimaal 24 uur per week, te werken. Het diploma A-verpleegkundige is vereist. Kinder-/neonatologieverpleegkundigen Voor de unit Kinderen voor minimaal 24 uur per week, met de kinder- en/of neonatologie-aantekening of bereidheid deze te gaan volgen. O en G verpleegkundigen Voor de unit Obstetrie en Gynaecologie voor minimaal 24 uur pi week, met de O en G-aantekening of bereidheid deze te gaan volgen. Voedingsassistent (op afroepbasis) Het verstrekken van maaltijden t.b.v. verschillende verpleegunits en het verrichten van huishoudelijke werkzaamheden in de afdelingskeuken. Het diploma INAS, MDGO civiele verzorgende richting, OVDB voedingsassistent of gelijkwaardig is vereist. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de Cao voor het Ziekenhuiswezen. Voor informatie, een functiebeschrijving en/of een sollicitatieformulier kunt u bellen mèt het secretariaat van de dienst Personeel Organisatie, tel. 0492-595311. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de dienst Personeel Organisatie van het Elkerliek ziekenhuis, Postbus 98, 5700 AB Helmond. Tel. 033-2986494, Spakenburg let op!! Let op! Onze aanbiedingen in de week van aswoensdag van 27 februari t/m 3 maart!! Hollandse Maatjes haring - Botermals p.st 2,50 3 st. fl.6,75 5 voor ƒ11,- 6e gratis!!! Warm gebakken lekkerbekken - Heerlijk gekruid of naturel - p.st. 2,75 Gezinszak kibbeling - Speciaal gekruid en zonder graat - 11,50 bakje saus naar keuze gratis!! Iedere donderdag van 10.00 tot 13.00 uur aan de Kruidenlaan in Landweertü. En vrijdag van 10.00 tot 13.00 uur hoek Blauwververstraat/Veltumse Kleffen, Veltumü En van 14.00 tot 18.00 uur in het winkelcentrum 't Brukske in 't Brukske in Venray!! Toon Kateman is een schildersbedrijf dat in 1945 gestart is en uitgegroeid lot een onderhoudsbedrijf van 35 medewerkers, gevestigd op het Keizersveld. In 1999 heeft het bedrijf de certificaten VCA en ISO-9002 behaald. De activiteiten van het bedrijf liggen op verschillende werkterreinen zoals woningbouw, zorginstellingen en .particulieren. Het bedrijf maakt nog steeds een groei door en daarom zoeken wij meerdere ondcrhoudsschilders. CHILDERSBEDRIJF BV Reageer dan nu!!! Wat vragen wij: -minimaal opleiding LTS-schilderen -ervaring -gemotiveerd en zelfstandig kunnen werken Wat hebben wij te bieden: -een goed salaris -secundaire arbeidsvoorwaarden -vaste baan -leuke collega's -afwisselend werk Wil je meer informatie of reageren op deze advertentie? Bel dan naar personeels zaken, Willeke Ramirez Verhoeven, telefoonnummer 0478-568758 van maandag t/m vrijdag te bereiken tussen 8.30-10.00 uur Je schriftelijke reactie kun je sturen naar: Toon Kateman Schildersbedrijf B.V. T.a.v. mw. W. Ramirez Verhoeven P&0 Keizersveld 24 5803 AN Venray efffijeê KAPPERS Apolloniastraat 2, 5809 AK Leunenjl Tel. 0478-630430 VOOR HET PERFECTE KAPSEL)

Peel en Maas | 2001 | | pagina 12