Sftmt c*t 1/wtaty Opnieuw verlies heren Red Stars Geen ereplaatsen voor Red Stars-jeugd looyse volleybalheren kansloos Persoonlijke records voor Guus Geurts nieuw nederlaag voor Jumpers'76 Jumpers'76 AV Venray - Regio Peelrunners Niet-Rokers Bridge Club BC Venray Mudhunters Lopersgroep Venray Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Venray Eerste prijzen Chantal Bridgeclub Klavertje Vier Loopgroep de Barrier DC De Piëlhaas Bridgesoos De Kemphaan De Schuivers Bridgeclub Common Sense Winkelinbraak De Roos lina eel EN MAAS donderdag 22 februari 2001 - Pagina 11 Vrijdag 23 februari is er in verband met een traditioneel voetbaltoernooi geen training vanaf 19.00 uur. Heren 1 en 2 en meisjes junioren hebben dus geen training op die dag. Voor alle duidelijk heid ook op carnavalsdinsdag is er geen training. Komend weekend en in het weekend van 3 en 4 maart is er ook geen programma in verband met carnaval en het All Star Gala. Het afgelopen weekend is de nieuwe Peelshot verschenen met het volledige programma van tafelen en fluiten voor de rest van het seizoen. De meeste leden hebben bij de thuiswedstrijden dit week end al een boekje gekregen. De rest zal deze verspreid worden. Heb je niets gehad neem dan contact op met Kees Spitters. Bij hem kun je ook het enquê teformulier inleveren over competitie op zaterdag of zondag dat in het nieuwe clubblad zit. Op 3 maart 2001 vindt er voor de 24e keer het All Star Gala van de Nederlandse Basketball Bond plaats. Op die dag wordt er geen competitie gespeeld in Nederland, dus gaat ieder een naar het Indoor-Sportcentrum in Eindhoven, voor het jaarlijkse basket- ballfeest voor iedereen die van basket ball houdt. Vanaf 9.30 is er het Jump for Joy Spectacle, om 13.00 beginnen de. clinics gegeven door bekende spelers en coaches. Die middag zijn er ook de Nationale Bekerfinales. Tot 18.00 is de toegang gratis (voor de clinics moet je, je vooraf opgeven). Vanaf 18.00 start dan het All Star Gala (Three Point Shoot Out, AU Star Game, dames en heren, uitreiking van de seizoenprijzen). Als je naar de clinic wilt, bijvoorbeeld samen met je team bespreek dit dan met je trai ner/coach, of ga eens samen naar de wedstrijden 's avonds (samen gaan geeft veel korting).Willen de teams of de leden die naar de clinic gaan of naar de wedstrijden dit melden bij Kees Spitters, tel. 550906, zodat we mogelijk samen kunnen rijden of korting krijgen bij de entree. Bij hem kun je ook meer infor matie krijgen over dit AU Star Gala. Uitslagen 17 februari lktekstc:Benjamins-Grave 52- 16 Jong jun 1-EBBC 3 56-49 Minis' 2-Erp '70 52-20 Minis 1-Quo Vadis D/G 46-45 meisj asp.-Graphiset/BV Rush 26 - 36 Jong asp 2-Venlo Sport Crusa 42 -44 Heren 4-Peell.beh.Crack 3 60 -52 Jong asp -BC Heeze 67 - 61 Heren 1 -Graphiset/BV Rush 84 - 86 BBC 2-Heren 2 62-79 Maak de contributie s.v.p tijdig over via een bank/giro overschrijving op giro nummer 804381 o.v.v het nummer op de contributiebrief. Zijn er vragen of heb je nog niets ontvangen dan kun je Henk Wijnen bellen tel: 512990 De laatste weken zien we bij de meeste (senioren) teams een wissellende opkomst bij de trainingen en soms ook bij de wedstrijden. Kun je niet komen trainen of spelen neem dan je verant woordelijkheid en neem dan zq snel mogelijk contact op met je trainer/coach. Trainingstijden De zaaltrainingen op dinsdag voor juni oren vervallen tot nadere mededeling. In plaats daarvan kunnen de junioren op dinsdag van 19.00-20.15 uur op de baan looptrainingen volgen. De trainingen in het winterseizoen zijn vanaf 22 jan. als volgt: Dinsdag: 19.00-20.15 atletiekbaan ABCD-jun. looptraining Donderdag: 18.00-1945 ateltiekbaan CD-junioren 19.15-20.30 atletiekbaan AB-junioren 18.30-19.30 atletiekbaan pupillen 19.00-20.00 Raaylahd loc. Oost NSG- atleten Senioren: volgens schema's trainers De kunststof atletiekbaan is gelegen aan de Sportlaan 1sportpark de Wieën. Informatie: Ledenadministratie: 0478-582842; atle- tiekraad: 588217 of bij de trainers. Zie ook: www.av-venray.nl Mededelingen: Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray-regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen. geopend van 09.00-14.00 uur: 24 feb.: Leo Alards en Wiebe Hoekstra; 3 mrt.: Bert Oostdam en Math v.d. Bekerom; 10 mrt.: Piet Pluk en Wim v. Geffen. Kennismaking atletiek: Op 17, 24 en 31 mrt. vinden op de atle tiekbaan in het kader van het project kennismaken met de sport speciale bij eenkomsten plaats voor leerlingen van de basisscholen om kennis te maken met de atletieksport. De bijeenkomsten zijn van 10.30-11.30 uujr. Programma: 8 april: Venray Schoolatletiekdag basis scholen. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdag: aanvang 15.30 uur vanaf par keerplaats Schadijker Bossen Meterik VVedstrijdagenda: 4/3 Weert - IJzeren Man volksloop 3,5- 7-10,5-14-17,5 km. 4/3 Gennep - Knikkercross 11/3 Blerick - Boekend Cross 5-10 km. 24/3 Den Haag City-Pier-City 5-10-21,1 km. Wedstrijdverslagen: Avé Heytse Cross op 18-02-01 te Heythuysen Volksloop 9000m: Geert Duykers - 34.37 (2e) Sjaak Geurts - 35.15 (4e) Geert Emons - 37.35 Guus Herraets - 40.06 In de categorie KNAU vrouwen 40-45 jaar won Ria van den Goor in de tijd van 24.01 over 5620m. Wedstrijduitslagen doorgeven via E- mail. rpvdgoor@plex.nl of telefonisch via 077-4678240. Tweeënvijftig paren schoven aan voor de laatste avond van de tweede ronde van de clubcompetitie. In de blauwe lijn (10 paren) zijn Joke van Os - Ted Oostveen, Antoinette Coppus - Lenie Janssen en Adri de Klerk - Illona Orosz met de winst naar huis gegaan: 58.38, 57.64 en 56.79 De eerste twee paren hebben deze ronde ook als eerste en tweede in deze groep afgesloten, terwijl Thom Kuyper, zon der vaste partner, de derde plaats heeft veroverd en Lia Elmers - Maike Wolfs de vierde. In de groene lijn (14 paren) waren Ans Slagter - Gemma van Winkel, Nel Camps - Bep Martens en Lidya Thijssen - Dries Albers vanavond de besten met 61.46, 54.17 en 52.10 Maar Henk van Heumen - Jo Sijbers Mariet Deenen - Ine van de Lint, Ans Slagter - Gemma van Winkel en Mientje en Toon Jakobs zijn in deze ronde in de groene lijn als eerste, tweede, derde en vierde geëindigd. De rode lijn (14 paren) werd vandaag aangevoerd door Frans van Lieshout - André Poels, Mirjam en Ton Voermans en Henny Alkemade - Trudy Jeurissen, die respectievelijk 58.33, 57.64 en 56. 25 behaalden. In deze groep hebben Tilly en Jan van der Heijden, Frans van Lieshout met André Poels, Truus Reintjes met Karei Jagers en Trudy met Henny als de beste vier deze ronde afge sloten. In de gele groep tenslotte (14 paren) hebben Annie Boekholt - Mia Lommen, Mia en Wim Verschuyten en Paul Corver - Toon den Brok vanavond wel de overwinning behaald met 63.19, 59.72 en 57.29 maar als de vier bes ten kwamen uit deze ronde te voor schijn: Piet Hanen - Huub Thuyls, Hay Houwen - Joop van Hooft. Truus Bollen - Piet Vos en Annie Boekholt - Mia Lommen. De definitieve promotie- degradatielijst wordt pas vastgesteld nadat eerst alles nauwkeurig is nagere kend. De afgelopen week kregen bij BC Venray de spelers in de rode lijn het vol gende spel (nr 4) in handen. West gever, allen kwetsbaar. S: AB975 H: AH9 R: lOx K: BlOx S: lOxx N S: xxx H. xx H: xx R. HV9xxx W O R: ABxxx K: xx K: HVx Z S: HV H: VBlOxxx R: K: A98xx De bieding: N 0 z vv IS 2R 2H 3R 3H pas 4K* pas 4H* pas 4SA pas 5K* pas 5H*»* pas 6H a.p. eerste controle. 0 of 3 sleutel- kaarten. "maat heb je er 3, maak er dan 6 H van". De eerste stap in deze gang naar slem lag bij zuids controlebod 4K. Toen noord, ruiten overslaand, 4 H bood. waagde zuid, omdat hij geen ruiten had, de volgende stap met RKC- azenvraag. Nog niet erg veel wijzer geworden - noord kon, hoewel onwaarschijnlijk, toch nul azen hebben - nodigde zuid zijn maat daarom voorzichtig uit om verder te gaan indien hij had wat zuid hoopte: 3 sleutelkaarten. Zijn maat was attent! Geen enkel paar van de veertien had dit slem geboden. West startte met ruiten heer, getroefd in de hand. Leider constateerde dat er behoedzaam moest worden gemanoeu vreerd en dat er geen gekke verdelingen bij de tegenstanders mochten zitten: met harten naar dummy. Twee keer schop pen. Dan weer met troef naar dummy. Van daaruit klaveren boer spelen en afstaan. Alles klopte: het zat allemaal rond zoals zuid had gehoopt. Oost nam klaveren boer met de heer en speelde ruiten terug. Zuid troefde en ging weer met troef naar dummy om de schoppen af te spelen, waarop hij zijn klaveren verliezers kon dumpen. Een top voor Wim Manders en zijn maat. Zo'n spel als dit, waar wat durf, wat geluk, wat kennis en wat denkwerk wordt vereist, maakt een bridgeavond tot een avond waar je elke week weer naar uitkijkt! PEEL EN MAAS 'n abonnement waard De komende weken heeft ATB-groep Mudhunters nog een aantal leuke toch ten op het programma. Daarna is het sei zoen afgelopen en blijven ze weer wat meer in de buurt van Venray. Bij de Mudhunters gaat het niet om de snelheid maar wat onderlinge competitie is natuurlijk wel leuk. Zo rijdt iedereen zijn eigen afstand met een maatje die ongeveer dezelfde snelheid rijdt. Als voorbeeld afgelopen weekend lag de snelheid tussen 16 km per uur bij de langzame 30 km rijders en 22 km per uur bij de 45 km rijders. Voor het rijden van de tochten moet iemand wel onge veer 25-30 km in de benen hebben. Het tempo is niet belangrijk als je het maar uit kunt rijden. Planning voor de komen de weken: zondag 25 februari vertrek 8.00 uur voor een tocht in Gemert, 30 of 50 km; zondag 4 maart vertrek 9.00 uur per auto natuurlijk voor een training in de buurt van Helden. Het vertrek is bijna altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie belt u met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Trainingen: De beginnersgroep heeft het programma al voortgezet tot 40 minuten intensieve training. Bij de trainingen van de overi ge groepen hebben we een gezamenlijke warming-up waarna het geheel in groep jes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aan kan, het doel van de training die ont spanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlij ke toptijd. De traaningen zijn op dins dag, intervaltraining op de baan en don derdag, lange duurloop in en om Venray. We starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostraining om 15.30 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier. Uitslagen: Midwinter marathon in Apeldoorn: 27 1/2 kilometer Gerda Top 2.22.08, Jolanda Janssen 2.39.00. Heidense Bossen Cross en Limburgs Kampioenschap: 4755 meter: Egbert Knol 23.59. 4865 meter: Mart van Rooij 18.09. Vrouwen: Katja Broers 20.00 (Limburgs Kampioen) 10700 meter: Twan Lensen 36.35 (2e van Limburg) Wedstrijdagenda: 24 februari: wegwedstrijd Miichengladbach Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u ant woord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren tel. 589486, Jan Maessen 589488. Wel haast zeker kwam het door de zenu wen maar zeker ook door de wil om niet te degraderen dat er vooral in de groep 'rood' verrassende uitslagen vielen tij dens de afgelopen maandag gespeelde laatste zitting van de tweede ronde om het clubkampioenschap. We zullen toch nog 14 dagen geduld moeten hebben voor de definitieve uitslag want volgen de week maandag is er geen bridge i.v.m. carnaval. De uitslagen: Geel: 1. Hr. Nollen- Vercauteren 65.83%; 2. Hr. Gilissen- Penninx 59.17%; 3. Ep. v.d. Slik 56.25%. Rood: 1. Hr. Fiers-Wikkers 60.42%; 2. Ds. Keijsers-Peeters 58.33%; mw. Buyssen-hr. Merckx 55.21%. Groen: 1. Ds. Darmstadt- Wikkers 59.93%; ds. Orosz-Philipsen 55.76%; 3. Ds. Fiers-Hoogeveen 53.96%. Na het tweede competitieblok even twee weken vrij bridgen, om bij te komen, om de rekenaars de kans te geven alles juist uit te rekenen. De avon den tellen mee voor de individuele strijd tijdens de vrije avonden. Na zeven avon den wordt die ranglijst aangevoerd door de heer V. Gaal die weer 20 punten aan zijn conto mocht toevoegen. Hij staat nu op 141 punten. Een straatlengte voor op de nummers 2 en 3, respectievelijk de heren Collin en de Vos met 112 punten. Mevrouw Paris staat op de vierde plek met 110 punten en ook de heer Bender staat met 105 punte nog net boven de 100. Er staan nog vijf wedstrijdavonden op het programma. De uitslagen van vorige week: Geel: 1. Hr. Bender-van Gaal. 2. Ep. Peetjens, 3. Ds. v. Gils- Kousemaker. Rood: 1. Ds. Jeurissen- Delsing, 2. Mw. Baak- Hr. Merckx, 3. Ds. Junslager- Verheijen. Groen: 1. Ds. Meurs- Steemers, 2. Ds. Oosterbaan Thijssen, 3. Ds. Paris- Stappers. Volgende week in de carnavalsweek geen bridgen en daarna start op 8 maart het derde en laatste competitieblok. In Asten won Rick Janssen van ruiter sport St. Jan Merselo een hele mooie tweede prijs in de klasse L met zijn paard Melchior. Ook zijn broer Mark reed in de prijzen. Hij werd negende met Kiopas in de springklasse M. Chantal Oudshoorn won twee keer een eerste prijs in de springklasse BB met haar pony Bella in Hazelswoudedorp. We speelden afgelopen donderdag de derde competitieronde van de zes ron den, dus nog drie avonden om flink te scoren om zodoende nog de stand wat Op te krikken! Er waren nogal wat afmeldingen. We speelden dus in de blauwe lijn maar met 8 paren waarvan als eerste eindigden een gelegenheids- paar, zoals we dat noemen, de ds. Beyersbergen v. Bindsbergen met 63.99%. als tweede eindigden het paar hr. Frederix-mw. Vogels met 61.81% en als derde de ds. Rooyakkers-Tummers met 61.11%. In de groene lijn als eerste ook een gelegenheidspaar: mw. Poels-hr. Jan Aarts met 58.85%, als tweede ep. Michels met 57.81% en als derde mw. Claessens en hr. Hermans 52.65%. In de gele lijn tenslotte ds. Goinga- Tiggelhoven met 62.92%. als tweede ook weer dames v.d. Boom-v. Glabeek met 58.33% en als derde, hoe kan het anders ook weer, de ds. Cuppers- Jenniskens met 52.50%. Vanavond is het vrij bridge, de Hazinneavond, en volgende week is de zaal bezet en spelen we in de Opmaat aan de Oostsineel. Het eerste herenteam van Red Stars verloor afgelopen zaterdag de uitwed strijd in en tegen Bergeyck met 6-4. Waar coach Loek Nelissen vooraf uit ging van een 6-4 overwinning bleek het Venrayse trio niet bij machte hier aan te voldoen. Zonder de geblesseerde Ronald Bogaard moesten Patrick Zwiers, Jeroen Renkens en Frank van der Vleuten de klus klaren en alleen Patrick lukte dat. Hij won tweemaal en wist bijna nog van Mare Bottram te winnen, de sterke kop man van Bergeyck en ex-international. Frank en Jeroen wonnen beiden slechts één partij. Van Jeroen was dat enigszins teleurstellend na zijn sterke optreden vorige week tegen Avanti. Frank daaren tegen bleek de afgelopen week veel last te hebben gehad van zijn slepende bles sure, waardoor hij zaterdag niet geheel fit achter de tafel verscheen. De compe titie is nu vier wedstrijden oud en gelo pen is het nog lang niet. In de stand onderaan zijn de verschillen erg klein. Red Stars staat nu vijfde met 16 punten. Bergeyck sluit de rij met 14 punten. Nummers vier en drie hebben respectie velijk 17 en 18 punten. Kortom, het zal nog een spannende strijd worden. Het tweede damesteam van Red Stars, dat uitkomt in de tweede divisie, staat na afgelopen zaterdag nog steviger op kop. Thuis werd Arboned/Westa 2 met 9-1 opgerold. Angele Wientjens en Cecile van Gasteren bleven ongeslagen in het enkel. Ellen Ras won twee partijen en met Cecile ook het dubbel. Hoewel de dames eigenlijk niet voor het kampioen schap gingen, lijkt geen enkel ander team aanspraak te kunnen maken op de titel. Zoals het er nu naar uit ziet heeft Red Stars volgend seizoen in elk geval weer een team in de eerste divisie. MEISJES Het meisjesteam van Red Stars ont ving Cosmos/ttvv, een uitgestelde wed strijd. Omdat de wedstrijd later begon dan gewoonlijk wilde de tegenstander op twee tafels spelen. Bonnie Aben, Daphne Bovee en Maaike Oostrom had den daar eigenlijk geen zin in. maar uit eindelijk zouden vier wedstrijden op twee tafels gespeeld worden. Het bleek de Red Stars-dames meer bezig te hou den dan verwacht, want al gauw stond er een 0-5 achterstand op het bord. Dat het daarna uiteindelijk een 4-6 nederlaag werd na twee overwinningen van Daphne en van Bonnie en Maaike (bei den één winstpartij) geeft aan dat een overwinning mogelijk was geweest. Ook tegen Stiphout kwamen de meisjes met 0-4 achter om nog gelijk te spelen. Het betekent dat de meisjes onnodig punten laten liggen in een klasse, waarin zij makkelijk mee kunnen. Als zij nu eens geloofden in hun eigen kunnen (en daar ook wat voor zouden doen), dan had de stand er nu anders uitgezien zon der dat de meisjes minder plezier in het spel zouden hebben. Afgelopen weekend vond in Nijmegen weer een tafeltennis B- en C- ranglijsttoemooi plaats. Red Stars toog ook nu weer met een hele delegatie rich ting Dukenburg. @all-mag-inspr:Op zaterdag speelden de C-licentiehouders. Danny Verhalle, Richard Larmené, Richard Mulders en Bart Bekkema bereikten allen de hoofdronde, maar alleen Bart kon nog wat potten breken: hij haalde de laatste zestien. Danny won de vereiste tussenronde, maar daarna was het ook voor hem (evenals de beide Richards) over en uit. Steffan Mulders moest het weliswaar doen met de troostronde, maar bereikte daar wel de laatste acht. Op zondag was het de beurt aan de B- spelers. Erik van den Munckhof, Ruud Tielen en Paul Willems bereikten de hoofdronde, waarna het voor Ruud en Paul wel welletjes was. Erik daarente gen had nog twee spannende wedstrij den te gaan. De eerste ronde won hij net in drie games (via een laatste kantbal). De tweede ronde was het eindstation. Hij verloor in drie games: 22-24 in de derde game, waarin hij nog had geleid met 11-4. Edwin Verhalle werd veroor deeld tot de troostronde, maar bleek nog genoeg energie over te hebben om tot de kwartfinale te komen. Voor Tijs Bouwmans, Desmond Janssen, Rob Aben en Yan Kuo was het vooral leren deze dag. Ze wonnen weinig tot niets in hun poule en konden ook in de troostronde geen potten breken. Voor hen was het vooral een leerzame dag, omdat ze (met uitzondering van Tijs) nog ietsje tekort komen. Bij de meisjes deden mee: Bonnie Aben, Daphne Bovee en Maaike Oostrom (die op toernooien voor B.A.D./ONI uitkomt). Alleen Daphne bereikte de hoofdronde door in haar poule alles in twee games te winnen. Helaas kon ze haar goede spel niet de hele dag volhouden en strandde ze in de achtste finale, nadat ze de eerste twee wedstrijden in de hoofdronde nog over tuigend had gewonnen. Ze verloor van hetzelfde meisje dat voorkwam dat Maaike ook in de hoofdronde kwam. Maaike won haar eerste poulewedstrijd in twee games, maar verloor haar twee de wedstrijd met dezelfde cijfers. Met z'n drieën eindigden ze gelijk, waarna na puntentelling Maaike derde werd. In de troostronde echter wist Maaike toch nog de halve finale te halen. Bonnie had een mindere dag in Nijmegen: in een sterke poule kon ze zich niet handha ven, hoewel ze wel degelijk kans had om tenminste één wedstrijd te winnen. Loopgroep De Barrier is een kleine groep waarin het niet gaat om de presta tie. Twee keer per week en voor sommige fanatiekelingen zelfs drie keer per week is er een training waarin de gezelligheid en de gezondheid bovenaan staan. Een verantwoorde training waarin u ook nog wat kunt lachen. Op maandag een inter val training met iedere keer korte stuk ken lopen en dan weer even rusten. Die stukken lopen liggen tussen 200 en 1200 meter. Hierbij is variatie het grote tover woord. Op donderdag doen ze de lange re interval of zelfs aan een stuk door. De afstanden liggen dan tussen de 1200 en. 10000 meter. Op zaterdag een rustige duurtraining in het bos. De trainingen zijn op: maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria, don derdag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria en zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf camping de Barrier. Mocht u inte resse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent u van harte wel kom. De eerste maand kunt u gratis meetrainen en het verplicht tot niets. Voor meer informatie: Piet Dupont, tele foon 589880. Uitslag whiskeydarten van zaterdag 17 feb.: Winnaarsronde: 1. Hubert Janssen; 2. Gradje Jacobs; 3. Huub v. Eyck; 4. Lou Janssen; 5. Jos Heesen: 6. Kevin Schoevers; 7. Jos Achten; 8. Albert Moorrees. Verliezersronde: 1. Mart Barents; 2. Peter v.d. Berg; 3. Henny v.d. Voort; 4. Piet Xhofleer; 6. Richard Snoek: 7. Theo Giesberts; 8. Diana v. Gent. Uitslag 6e laddercompetitie: Oranje: 1. Hr. Janssen-Mertens 60.42%; 2. Ep. Oudenhoven 60%; 3. Ds, Alkemade- Driessen 56.25%. Rood: 1. Ds. v. Meijel-Michjels 59.17%; 2. Ds. Koopman-Spekhorst 57.92%; 3. Ds. Bistervels-Lagarde 57.50%. Groen: 1. Ds. Gorree-v.d. Sterren 62.92%; 2. Ds. Essing-Horbach 60.83%; 3. Ds. Verschuiten-Wijnhoven 56.67%. Ook tijdens de derde en laatste kop- pelsjoelwedstrijd op zaterdag 17 febru ari in Geleen wisten Leo Reintjes en Frans van Soest zich in de prijzen te gooien. In de klasse D werden zij in het dagklassement tweede en in het klasse ment van drie wedstrijden legden zij beslag op de derde plaats met een gemiddelde van 87.23. In de B klasse werden Wilma Wismans en Marijke Denissen 5e met 106.58 en Koen Heideveld en Jan Pijpers 8e met gemid deld 101.15 In de D Klasse werden Germy Joosten en Hans Ottenheim 7e met gemiddeld 72.43. De tweede uitslag van de tweede com petitieronde werd er gespeeld in drie lijnen met de volgende uitslagen: Geel: 1. Mw. Tax-hr. Mertens 58.33%: 2. Ds. v. Ham-Korsmit 55.73%; 3. Ds. Koopman-Visser/ds. Aarts-Linders 53.13%. Rood: 1. Ep.Michels/mw. Rooyakkers-hr. Verheijen 58.33%; 3. Ds. Claessens-Wijnhoven 57.50%. Groen: 1. Ep. Arts 61.81%; 2. Ds. v.d. Heuvel-Vermeulen 59.03%; 3. Ds. Huisman-Pas 55.56%. Onbekenden hebben dinsdagmorgen rond 06.00 uur ingebroken in een win kel aan de Grotestraat. De daders zijn binnengekomen door het forceren van een deur en hebben vermoedelijk een onbekend aantal sieraden meegenomen. De eigenaar van de winkel, die boven het etablissement woont, werd opge schrikt door harde klappen en ging poolshoogte nemen. Beneden gekomen zag hij dat de deur was geforceerd en waarschuwde de politie die direct een onderzoek instelde in de omgeving. Daarbij zijn de daders niet meer aange troffen. Voor verder onderzoek is de politie op zoek naar getuigen. Zij kun nen zich melden bij politie Venray, tele foonnummer 0900 - 8844 (30 cent per minuut). Q2„jj N'f de vorige ontmoeting met de Ql 2 I'M van Sportivo uit Overloon, waren mannen van de Rooyse VK gewaar- iiuwd voor het frisse aanvalsspel van 84.2 'Mivo. 77-2 56-2 Ook deze keer was dit te ichtig voor Rooyse VK: 4-0. In de rste set blonk Sportivo aanvallend uit, was mede te danken aan het bedroe- inde verdedigende werk aan Venrayse |de. Zonder overtuiging en fanatisme erden de Rooyse heren totaal van het lid afgeveegd. In de tweede set begon 2_; tl vuurtje bij de Rooyse heren te bran ie tn, en een 3-8 voorsprong was het Q.j sultaat. Echter, Sportivo schakelde een rsnelling hoger, en wist de achterstand 7- al snel om te zetten in een 25-21 set winst. In de derde set leek de Rooyse VK dan toch aan het langste eind te trekken. Met goed geconcentreerd spel, en met de verdienstelijk spelende gele genheidsspelverdeler Leon Jacobs, wis ten de mannen uit Venray het lang span nend te houden. Opnieuw werd echter de set op het laatste moment nog uit handen gegeven. In de vierde set was het verzet van de Rooyse heren gebroken. Er werd nog wel hard geknokt, maar de mannen uit Overloon waren simpelweg een klasse beter: 4-0. De setstanden: 25- 10. 25-21.25-23, 25-12. Wedstrijdzwemmen Spio 33-2 38-21 38-21 37-24 34-21 31-2' 30-2' 79-2' 78-21 'gelopen weekend zijn in Leiden de 72-24 wegwedstrijden 2001 gezwommen, il is een wedstrijd voor zwemmers van gang 1989 en later. De twintig snel- van Nederland op iedere afstand [orden hiervoor uitgenodigd. Van Spio ocht Guus Geurts deelnemen op drie standen. Hij wist zich goed te handha- 'nen zwom twee persoonlijke record. Pde 100m vrije slag verbeterde hij jn beste tijd met 2.41 sec tot 1.23.89. P de 50m vlinderslag zwom hij ;f2.25, een verbetering met 2.16 sec. jn tijd op de 100m rugslag was 28.69'. I, Echt werd de derde vijfkamp wed- c njd gezwommen. c uitslagen: 50m schoolslag: Lotte 'leeuwenberg 0.52.14. Patrick v.d. Wen 0.52.34 lOOtn schoolslag: miska verstegen 1.29,68. Rik op den 'Hp 1.16.42. 25m rugslag: Inge Arts 28.27. 50m rugslag: Rik op den Camp '5-71. 100m rugslag: Yvonne Rinkels 1.21.99. Lieke Koopmans '1.53. Miel Hanen 1.25.45. Tim v. "ijnhoven 1.36,43 dis RD. Germain verstegen 1.43.38. 50m vlinderslag: Yvonne Swinkels 0.37.83. Liezl Zietsman 0.40.09. Renske Nielen 0.47.83 dis VC. Lieke Koopmans 0.49.70. Job v. Duijnhoven 0.38.52. Miel Hanen 0.38.58. Germain Verstegen 0.49.76 dis VC. Tim v. Duijnhoven 0,50.75 dis VC, 25m vrije slag: Inge Arts 0.21.87. lOOtn vrije slag: Liezl Zietsman 1.11.89. Renske Nielen 1.28.16. Lotte Spreeuwenberg 1.47.81 Job v. Duijnhoven 1.14.83. Patrick v.d. Sterren 1.38.06. 200m vrije slag: Mariska Verstegen 2.33.47. Yvonne Swinkels 2.42.54. Uitslagen: Meerlo I-Leunen 1 820-789 Beste schutter: J. v. Ass 267 Leunen 2-Velden 1 779-726 Beste schutter: R. Troisfontaine 266 Koningslust 2-Leunen 3 681-744 Beste schuttenTh. Jansen 262 Wedstrijd du urt veertien seconden te lang kwi 5-4.] §e il Met nog zeven minuten te spelen op klok stond Jumpers'76 zaterdagavond spothal de Wetteling tegen Graphiset uil Udtm met 13 punten achter. 61-1 ertien seco inden voor het einde bracht in Berden via twee vrije worpen 84- ophet scorebord voor de thuisploeg, de restere: nde 14 seconden werd de laalrace van Jumpers'76 alsnog te niet 5' daan. Rushi speelde het slim en scoor- nog drie punten: 84-86. Een zinde- ld slot v;atn een basketbalwedstrijd, innend, onvoorspelbaar en in de laat- secondem pas de beslissing. Vooraf je zo'n slot niet verwachten. De leg uit IJden vecht immers tegen 4^ 2 radatie i; n de ploeg uit Venray stond twee weken terug nog bovenaan 25.2 de ranglijst. Maar de laatste weken 23-2 sde uits, lagen niet zo voorspelbaar in 17-2 Overgangsklasse B. Slechts de huidi- 09-2 koplop-e r Bladel maakt geen fouten. 07-2,1 urde su btop laat kostbare punten lig- 06-2 n legen ide ploegen in degradatienood in onderlinge duels. BV Rooi, BC 99-2 mbria en Jumpers'76 kunnen een 92-2 mpioeipischap wel vergeten maar de 87-2 langrijke tweede plaats (die mogelijk iht gee.ft op promotiewedstrijden) is k nie t. vanzelfsprekend meer voor te teams door het verlies van punten p. laatste weken. De reden van deze 4, ugva.1 is voor deze drie teams min of «r hutzelfde. Door omstandigheden ires, werk enz.) missen de teams 4.1 langrijke mensen. Het gevolg is dat de 9^ gens'tanders hun kans ruiken om in de egen degradatie belangrijke pun- pakken. Ook zaterdagavond gebeurde dit. Bas Miekers (werk) en Tristan Lammmerts v. Bueren (blessure) en Ivo Geertis (heren 2) waren afwezig. Het gevolg was dat de ploeg van Jan Kraus onder het bord geen lengte kon brengen. En juist daar stond C. Webb de 2 meter lange Amerikaan van Rush. Vaak was hij deze avond zeer waardevol voor zijn ploeg als de man van de rebounds of de speler die onder het bord scoorde. In de eerste helft zag het publiek een gelijkopgaande strijd. In de laatste minuten voor de rust (38-41) namen de gasten meer het initiatief en in het begin van de tweede helft wisten ze dit vast te houden. Daardoor liep men weg van de thuisploeg die in die fase vooral tegen zich zelf aan het spelen was. Men zocht vergeefs naar de oplos sing onder het bord of via het afstands schot. Beide gaven geen resultaat. Rush liep uit naar een 73-60 voorsprong in de dertiende minuut. Jumpers'76 deed toen wat het moest doen. Via werkbasketball vocht men zich terug. De inhaalrace kreeg gestalte doordat het afstandsschot nu wel viel en vooral doordat de vrije worpen goed werden benut. Het harde werken leek succes te hebben maar de wedstrijd duurde uiteindelijk veertien seconden te lang. Einduitslag 84-86. Topscorers werden John Berden 28 pun ten en Chris Pfeiffer met 19 punten. De komende twee weken is er geen competitie (carnaval en het AU Star Gala) op zondag 11 maart gaat de com petitie voor Jumpers'76 verder met een thuiswedstrijd tegen de goede midden moter Tiboria.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 11