Trepke/Venray laat koploper struikelen Jeugdbowlen in Venray Riet en Harrie kampioenen ZVCB J na twee zeges terug it de titelrace Gerard Stroecken gooit 586-serie Verlies dames Rooyse VK Rooyse VK TV Ysselsteyn HV Manual Sjoelclub Venray Biljarten DOS Dorpsraad Merselo PEEL EN MAAS donderdag 22 februari 2001 - Pagina W Gert-Jan Wismans schiet zijn ploeg naar 4-3 zege Trepke/Venray-Fermonia Boys 2 4- 3 (2-2). Doelpunten: 8. Ed Fermont 0- 1; 21. Jos van Gerven 1-1; 23. Ed Fermont 1-2; 25. Danny Fasen 2-2; 28. Appie Idraasli 2-3; 45. Gert-Jan Wismans 3-3; 48. Gert-Jan Wismans 4-3. Scheidsrechter: Van Schijndel (Venray). Toeschouwers: 60. Trepke/Venray haalde maandagavond een mooi huzarenstukje uit. De sterke koploper Fermonia Boys 2 ging in sporthal De Wetteling heel verrassend met 4-3 onderuit. De titelkansen liepen weinig gevaar voor de Roermondse ploeg want de voorsprong op de concur rentie blijft riant. De Venrayse eersteklasser had twee dagen eerder het laatste sprankje hoop op het kampioenschap moeten laten varen. Bij hekkensluiter Haelen 2 kwam Trepke/Venray zaterdag niet verder dan een 4-4 gelijkspel. In de allerlaatste minuut gaven de Venraynaren in Haelen de 3-4 voorsprong uit handen. Danny Fasen (3x) en Mohammed El-Ghoul (lx) scoorden de treffers. Het thuisduel tegen het tweede team van ere divisio nist Fermonia Boys was meer een pre- stigestrijd. De Roermondenaren, met hoofdcoach John Fermont op de bank, tradden met ondermeer André Boesen, Patrick van Duijnen, Davy en Ed Fermont aan. Spelers die tot voor kort een vaste waarde in de hoofdmacht waren. Het Roermondse team steekt er in de eerste klasse A met kop en schou ders bovenuit. Trepke/Venray moest aantreden zonder de geblesseerde Roel Mocking waardoor de ploeg slechts over één wisselspeler beschikte. Coach Leon Verhorevoort had zich voor alle zeker heid in een voetbaltenue gestoken omdat aanvoerder Jos van Gerven ook niet helemaal fit was. Maar tijdens de rust werd Patrick van Duijnhoven aan het team toegevoegd zodat de coach aan de kant kon blijven. Ed Fermont opende na acht minuten de score: 0-1. Direct daar na trof Danny Fasen de lat. Trepke/Venray speelde gereserveerd om niet in de Roermondse val te trappen. Want de koploper herbergt enkele gesle pen zaalvoetballers die een te aanvallen de speelwijze met snelle counters zou den afstraffen. Bovendien wilde de thuisploeg duide lijk krachten sparen gezien de weinige wisselmogelijkheden. Vier minuten voor rust kwam de thuisploeg langszij na een fraaie aanval. Gert-Jan Wismans zette Jos van Gerven vrij voor het Roermondse doel en de Venrayse verde diger scoorde door de benen van doel man Peter Dahmen: 1-1Maar ruim een minuut later keek Trepke/Venray alweer tegen een achterstand aan. Doelman Luc Wientjens verkeek zich op een verras send schot van Ed Fermont dat via de paal in het doel plofte: 1-2. Evèn later verscheen Mohammed El-Ghoul uit een pass van Danny Fasen in een riante posi tie voor het doel maar zijn schot was te slap waardoor de Roermondse doelman redding kon brengen: Op slag van rust trok Danny Fasen de stand toch weer gelijk: 2-2. KNAPPE REDDING In de derde minuut van de tweede helft nam Fermonia Boys 2 voor de derde keer een voorsprong: 2-3. Beide ploegen gaven elkaar lange tijd weinig toe maar in de laatste tien minuten deed het Venrayse team er een schepje boven op. Danny Fasen strandde twee keer op de Fermonia-doelman. Vijf minuten voor tijd viel eindelijk de gelijkmaker. Uit een hoge voorzet van Danny Fasen kopte Gert-Jan Wismans 3-3 binnen. Luc Wientjens voorkwam met een knap pe redding op een schot van Ed Fermont een nieuwe achterstand. Twee minuten voor tijd kwam het Venrayse team voor het eerst op voorsprong. Danny Fasen legde na een goede actie de bal terug naar Gert-Jan Wismans die doeltreffend uithaalde: 4-3. Die voorsprong gaf Trepke/Venray in de spannende slotfase niet meer uit han den. "We hadden nog wat recht te zetten van de wedstrijd van zaterdag. We heb ben toen enorm veel kansen gemist. En hadden ondanks het gelijkspel het gevoel dat we verloren hadden", zei coach Leon Verhorevoort. "Zo'n zege op de koploper is leuk. Het zijn voor ons de krenten uit de pap evenals de bekerwed strijden. En we zijn nog steeds ongesla gen in het jaar 2001". Trepke/Venray kijkt al reikhalzend uit naar maandag 5 maart wanneer het in de achtste finales van het bekertoernooi thuis speelt tegen Brach uit Maasbracht. De voorlaatste speelronde in de natio nale jeugd trio league speelde zich af in Sittard. Venray 1 speelde de eerste wed strijd tegen Venray 3. De in de eerste helft van deze competitie imponerend 3e team was geen schim meer van voor heen en mede door het steeds beter draaiende eerste, waarbij met name Nicky Claessens een hoofdrol vertolkte, won ons standaardteam vrij gemakkelijk met 3-0. In de volgende wedstrijd tegen Sittard werd weliswaar iets beter gescoord, maar moest de tweede game toch prijsgeven, hetgeen echter toch tot een verdiende 2 -1 overwinning leidde. Nicky Claessens was de grote uitblinker met 183 gemiddeld en liet tevens de hoogste game noteren: 194. Onze reser ves speelde tegen kampioenskandidaat Heerlen een goede wedstrijd, maar kon helaas niet voorkomen, dat deze wed strijd met 0-3 verloren ging. Venray 3 was de laatste tegenstander. Het verlies in de tweede game werd ruimschoots gecompenseerd door de ruime winst in de eerste game, zodat er een 2 - 1 over winning uit de bus rolde. Raymond Klaassens verraste zichzelf en zijn medespelers door zijn goede vorm en scoorde 174,6 gemiddeld met 195 als hoogste game en werd daarmee de beste man van het tweede. Zoals hierboven vermeld had Venray 3 een complete off day. Desondanks werd tegen Venray 2 nog een puntje gepuurd. Mickey Bindewalt mocht zich in dit team de beste speler noemen met 149 gemid deld. Jeroen Broers tekende met 175 voor de hoogste game. In de stand gaat Maastricht op kop met 29 12362. Venray 1 (20 11922) is derde achter Heerlen (28 12807). Venray 3 staat nog steeds 5e met 14 11119 vóór Venray 2 (12/11085). In de Harrie Claessens League werd er weer vrolijk op los gescoord, getuige een viertal 200-games. Bart van Rens (215 en 216) nam hiervan de helft voor zijn rekening. De resterende twee kwa men op naam van Linda Camps (206) en Jochem Magermans (202). Bart scoor de maar liefst 1114 pins over 6 games (185,6 gemiddeld!) en steeg daardoor van de 27e naar de 16e plaats in het klassement. De leiding is nu in handen van Sander Broers (426 pt), die Antoon Camps (388 pt) als koploper afloste. Een steeds beter draaiende Eddy Willems (311 pt) staat nu derde ten koste van Melanie Flohr (261 pt), die nu achter Dennis Voesten (296 pt) de vijfde plaats inneemt. Riet Lemmens is op de valreep indoorkampioen 2001 Midegetgolfen geworden. Op de laatste wedstrijddag passeerde ze door haar dagzege (63 holeslagen) Jo Liljens, die haar voor sprong van twee slagen niet kon vast houden. Truus van Dijk werd met 65 slagen fraai tweede op de twaalfde en laatste speeldag. Kampioene werd dus Riet Lemmens met 628 holeslagen (31,40 gem.), gevolgd door respectieve lijk Jo Litjens (633), Miet Clevers (642), Annie Litjens (653), Bets Wilms (658), Truus van Dijk (673) en Fieke van Ham (712). Zelden is een indoorkompetitie bij de dames zo spannend geweest als dit jaar. Bij de heren bewees Harrie Lenssen opnieuw zijn kunnen door met 50 hole slagen al weer de dagwinst te grijpen. Jan Engels (53) en Huub Straatman (57) bleven nog het best in zijn kielzog. Het zal dan ook niemand verbazen dat Harrie Lenssen (497 holeslagen, 24,85 gemiddeld) opnieuw het kampioenschap greep. Met zijn zes (van de twaalf) dag zeges had alleen hij recht op de titel. Gerrit Vermeulen (521) en Huub Straatman (534) hadden voldoende voorsprong opgebouwd om hun tweede en derde plaats op het podium veilig te stellen. Hierna volgden Jan Liljens (565), Jan van Dijk (583), Piet van der Eist en Gerrit Janssen (beiden 614), Theo Litjens (622), Karei van Ham (625), Leo Wilms (628) en Hay Fleuren (705). MGC Buitenlust was met negen per sonen vertegenwoordigd op het door MGC Heeze/Leende georganiseerde indoortoernooi in Ysselsteyn. In de klasse heren senioren kon Harrie Lenssen in de laatste ronde met een holeslag verschil de sterk gestarte Wilbert van Helmond (DUNO) verslaan en werd met 107 holeslagen winnaar in deze klasse. Samen met Wilbert van Helmond (108) en Tiny Klarenbeek (111) uit Geldrop vormden zij het ere podium. Jan Engels (118) moest met een zesde plaats genoegen nemen. In de dames seniorenklasse behaalde Miet Clevers een zeer verdienstelijk vierde plaats met 133 holeslagen, Riet Lemmens (135) en Bets Wilms (136) legden respectievelijk beslag op de zesde en zevende plaats. Winnares werd Gonny Kolsteren uit Geldrop met 109 holeslagen, gevolgd door Mieke Koenen (Du Commerce,Leende) met 123 en Cockie de Nennie ('t Valkhof, Nijmegen) met 126 holeslagen. In een eenzijdige wedstrijd hebben de Rooyse dames uiteindelijk toch nog een punt meegenomen uit Grashoek: 3-1Vooraf was men nog optimistich op het behalen van een beter resultaat, maar de Rooyse dames bleken niet in staat meer dan een set goed volley te laten zien. Ondanks dat er dit seizoen al voor de vierde keer geen scheidsrechter was op komen dagen werd de wedstrijd toch gespeeld, met een invalscheidsrechter, lid van de vereni ging Grashoek. Door twee trainingen in te lassen in de gymzaal van het Raayland, waren de dames goed voorbe reid op het spelen in kleine zaal van Grashoek. Tegen de servicedruk en goede passing van de tegenstandsters was in de eeste twee sets echter niets bestand. Een continue achterstand leid de tot verlies in de eerste set van 25-20. De tweede set ging redelijk gelijk op tot op een stand van 19-18 de tegenstand sters een onmogelijke bal in het achter veld wisten te verdedigen en in plaats van 19-19 werd het 20-18 en was de weerstand in deze set gebroken. De derde set lieten de Rooyse dames zeer goed volleybal zien. Met steeds een voorsprong van zeven punten, werd het alleen spannend toen de tegen standsters terugkwamen tot 17-15, maar sterke servicebeurten van Karin en Ineke en attent afblokken van Jeanine leverde setwinst op van 25-19. Van deze opleving was in de vierde set niets meer te merken. Er werd niet meer gescoord uit de eigen aanval en bij de tegenstand sters was de concentratie weer helemaal terug. Verlies 25-16. De komende weken zullen de Venrayse dames stevig aan de bak moeten om degradatie te voorkomen, maar gezien het spel in met name de derde set zou dat moeten luk ken. Programma: 22-02 Bonte Koe - DV1 A.20.30 23-02 DV3 -Grashoek A.20.00 Essel Zaterdag 10 maart wordt in Tennishal Racketsport in Deurne de Ysselsteynse Avond gespeeld. Dit gezelligheidstoer- nooi wordt al voor het vierde achtereen volgende jaar georganiseerd. Er wordt gespeeld in dubbels. U kunt zich hier voor telefonisch opgeven (als enkel) bij Jan Ewals (541781). Het inschrijfgeld bedraagt tien gulden per persoon. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. De inschrijving sluit op zondag 4 maart. PEEL EN MAAS UW WEEKBLAD Uitslagen HC Loreal 1 - Manual 1 27-2 DC Manual 1 - Avanti 110-9 DB Manual 1 - Avanti 16-13 HA Manual 1 - Rapiditas 5-30 Programma 24-25/2 Alle teams vrij Je mag de training vanavond (22-2) ver kleed komen als je wilt. In verband met de carnavalsvakantie is er op donderdag 1 maart algemene training van 17.30 uur tot 19.30 uur. Met ingang 6 maart start op de eerste en derde dinsdag van de maand de keepers trainingen van 18.30 tot 19.30 uur. Programma zondag 4-3-2000 HC Vios 1 - manual 1 Vertrek 11.30 Heythuysen DC DB HA vrij DR Manual - Bevo HC 10.00 Wetteling HR Manual - Kaldenkirchen 11.00 Wetteling Programma zaterdag 10-3 HC Fancom Bevo - Manual Vertrek 13.20 Panningen DC Leudal - Manual Vertrek 12.15 Horn/Haelen DB BS AC - Manual Vertrek 12.30 Maasbree zondag 11-3 HA Merefeldia - Manual Vertrek 13.45 Nederweert. Zaterdag was de laatste wedstrijd van de ANS. De uitslagen: A-kl 5. Anny v.d. Heyen-Jos Jacobs 111 B-kl Limb. Kamp: 1. Sander-Broers- Kjell Ritzen (Geleen) 116 C-kl 2. Ben en Harrie Rongen 99.8 3. Riekje en Sjeng Goumans 99.2 6. Truus Jenniskens en Wiel Lennaerts 92 7. Regien Sanders en Anita Blok (Geleen) 91 D-kl 5. Wilma Peeters en Truus Schroeber 80 Daguitslag: A-kl: 5. Anny en Jos B-kl 1. Sander en Kjell 8. Wilma en Ben C-kl 1Ben en Harrie 2. Riekje en Sjeng 5. Wiel en Truus 6. Regien en Anita. ZVCBJ deed afgelopen weekeinde goede zaken. De Venrayse tweedeklas ser klopte zaterdag Gastronoom 2 met 4-3 en versloeg twee dagen later Drukshop met 6-3. Door beide over winningen doet Boca Juniors weer helemaal mee in de titelstrijd. ZVV Leunen is na de krappe 2-1 winst op Drukshop weer terug aan kop. Het Leunse zaalvoetbalteam deelt de eer ste plaats samen met MVC. Voor De Bonte Koe/Zeef Safe en Drukshop begint het er steeds somberder uit te zien. Beide staartploegen verloren tweemaal en raakten nog verder in degradatiegevaar. De Bonte Koe/Zeef Safe-Inter'80 1-3. Het laaggeklaseerde Venrayse team hoefde vrijdagavond niet veel onder te doen voor de titelkandidaat Inter'80. De bezoekers uit Tegelen toonden zich op de beslissende momenten veel slagvaar diger. Want pal voor én net na rust scoorde Inter en trok daardoor de winst naar zich toe. In de loop van de eerste helft werd De Bonte Koe/Zeef Safe steeds dreigender. Maar Mohammed Azarfane en Rick van der Heijden had den beiden pech toen zij de paal troffen. Op slag van rust scoorde Inter'80 wel de openingstreffer: 0-1 De tweede helft was nog geen drie minuten oud toen de Tegelse ploeg al een riante 0-3 voorsprong had genomen. De Bonte Koe/Zeef Safe wist pas hal verwege de tweede helft tegen te scoren. Stephan de Weert, hij scoorde al zijn negende competitietreffer, verkleinde de achterstand tot 1-3. Het Venrayse team joeg daarna tevergeefs op de tweede treffer. Het geroutineerde Inter'80 hield de defensie gesloten waardoor De Bonte Koe weer met lege handen achterbleef. Drukshop-ZVV Leunen 1-2. ZVV Leunen had wederom zijn han den meer dan vol aan hekkensluiter Drukshop. De Leunse titelkandidaat kwam in de eerste ontmoeting niet ver der dan éen 3-3 gelijkspel. Vrijdagavond behaalde ZVV Leunen een zwaarbevochten en nipte 1-2 over winning waardoor de debutant in de tweede klasse A terugkeerde aan kop. Na achttien minuten opende Bas Litjens uit een vrije trap de score: 0-1In de vijfde minuut van de tweede helft moest Marco Berden na een overtreding voor twee minuten naar de kant. Drukshop profiteerde en met een mooi schot in de kruising bracht topscorer Ron van der Zanden de stand weer in evenwicht: 1-1. Toen Marco Berden weer het veld in mocht beging Koen Klaassen een overtreding en ook hij werd naar het strafbankje verwezen. Maar deze ondertalsituatie wist ZVV Leunen ongeschonden door te komen. Even later kwam ook Drukshop met een speler minder op het veld te staan toen Eddy Siebers vanwege praten voor twee minuten werd weggestuurd. Het fel strijdende Drukshop hield lange tijd uitzicht op een puntendeling. Maar acht minuten voor tijd trok ZVV Leunen toch de winst naar zich toe. Marco Berden reageerde net iets attenter dan de Drukshop-defensie en schoot zijn team naar een benauwde 1-2 over winning. Gastronoom 2-ZVCBJ 3-4. Pascal Kusters zette Boca met twee treffers binnen tien minuten op een 0-2 voorsprong. Na de 1-2 ruststand ver grootte topscorer Bayram Durgun vlak na de hervatting de marge weer: 1-3. De thuisclub uit het Midden-Limburgse Neer kwam terug tot 2-3 maar de Venrayse voorsprong kwam nooit echt in gevaar. Hamid Oulashen stelde voor ZVCBJ de zege veilig: 2-4. In de slotmi nuut bracht Gastronoom 2 de eindstand op 3-4. ZVCBJ-Drukshop 6-3. Binnen zeventien minuten degradatiekandidaat Drukshop al vi wel kansloos in de Venrayse dcrl tegen ZVCBJ. Door drie treffers vi Bayram Durgun leidde Boca JuniJ riant met 3-0. Na een sterke eerste hi viel ZVCBJ na rust terug. Eddy Siebej verkleinde de achterstand tot 3-1. El-Ghoul verruimde de marge weer! drie treffers (4-1) waarna Ron vancj Zanden Drukshop weer dichtetf bracht: 4-2. Daarna stelde Boca Junk orde op zaken. Bayram Durgun, 3 scoorde al zijn 31e competitietreffer,! Hamid Oulashen vergrootten de vod sprong tot 6-2. Routinier Ben Beerld bepaalde in de slotminuten de eir| stand op 6-3. ZVV Beringe-De Bonte Koe/i Safe 8-4. De Bonte Koe/Zeef Safe glijdt stt verder af richting derde klasse. Uiti laatste' tien wedstrijden behaaldeJ Venrayse team slechts één punt.. Bonte Koe bezet de voorlaatste plaj boven hekkensluiter Drukshop maarl afstand tot de veilige zone wordt met week groter. Maandagavond uit tei Beringe wekte De Bonte Koe nieti indruk dat de nood inmiddels hoog. Het Venrayse team speelde1 en keek halverwege al tegen een achterstand aan. De tegentreffer gescoord door Marden Vermeulei een mooi een-tweetje met Rick van Heijden. Vlak na de pauze verklei Rick van der Heijden uit een vrije de achterstand tot 4-2. Maar Z] Beringe liep daarna snel uit naar veilige 6-2 voorsprong. Door t\ treffers van Rick van der Heijden kt de Venrayse ploeg nog terug tot 6-4 de slotfase voerde ZVV Beringe ij score op tot 8-4. Bowlingvereniging Venray De bowlingteams van Bokual/Mijling en Sigma's/Rest.Bowl.Venray, die alle bei uitkomen in de le klasse van de nationale 5-menleague, speelden afgelo pen zondag hun zesde speelronde in ellevoetsluis. De eerste wedstrijd ging tussen de Venrayse teams en werd een 2 - 1 over winning voor de Sigma's. Bokual her stelde zich in de volgende twee wed strijden, die beide met 2 - 1 werden gewonnen, resp. van Leppens en Plibrico. De Sigma's wonnen de tweede wedstrijd zelfs met 3-0 van tegenstan der Maaspoort uit 's-Hertogenbosch, maar in de laatste wedstrijd moesten zij hun meerdere erkennen in Centrum Matrix, dat de volle winst opeiste. Bokual staat met 30 punten op de derde en de Sigma's met 26 punten op de zesde plaats. Het Hoeij makerstrio, uitkomend in poule A van de mix-trioleague afdeling Limburg, begon uitstekend tegen het derde team van de Venlosche Bowlingvereniging en ook het trio van Bowlingvereniging Maastricht werd met 3-0 verslagen. Stardust uit Sittard was echter een maatje te groot (0-3). Met 26 punten wordt de vijfde plaats bezet. Het Restaurant Bowling Venraytrio deed het in poule B nog wat beter. Allereerst werd koploper Taurus Tropical uit Velden met 2 - 1 geklopt; vervolgens werd geen punt afgestaan aan Stardust 1 en de Pinvreters uit Maastricht wisten nog een puntje af te snoepen van het Venrayse trio, dat nu met 33 punten de 3e plaats bezet, negen punten achter lei der Taurus. HUISLEAGUES Uitslagen en verslagen van de liïuisleagues. le klasse dinsdag: B.T. Mallnitz - Taxi-Touring Geerets 11 -24 Drankenhandel Winters - Plusmarkt van Dijck 12-23 Karklingel/Magic Line Sigma's/Rest.Bowl.Venray 11.5 - 23.5 Hit Miss - V.v.G.I./van Rensch 19- 16 De meest verrassende uitslag van de speelavond was die van Mallnitz tegen Taxi-Touring Geerets. Een belangrijk aandeel in die zege hadden Henk Janssen met zijn 564-serie en Theo Goossens, die driemaal zijn directe tegenstander aftroefde. Voor Mallnitz schreef Twan Claessens de hoogste game bij de heren op zijn naam met 223. Ook Plusmarkt van Dijck zorgde voor een surprise, door Winters van zich af te schudden al waren de cijfers wel wat geflatteerd, want het uiteindelijke ver schil bedroeg slechts 21 pins. De Sigma's profiteerden van de misstap van de koploper door zelf het aloude duel van Karklingel/Magic Line winnend af te sluiten. Inge Lenssen zorgde bij de Sigma's voor de hoogste game en serie bij de dames met resp. 214 en 594 en teamgenoot Gerard Stroecken was bij de heren niet te overtreffen met zijn 589- serie. In een spannende wedstrijd won Hit Miss op basis van de persoonlijke punten van VvGI/Van Rensch, want de eindscore was met 1 pin in het voordeel van VvGI. 2e Klasse dinsdag: Altijd Raak/Old Dutch Strikers/Groeipunt 16-12 Scores - Club Up 9-19 B.L.S./Close Ene, - Red Arrows 21 - 7 B.T. Hoeijmakers - The Nitwits 27 - 1 Was het om de spanning er een beetje in te houden, dat Red Arrows het liet lig gen tegen B.L.S./Close? Wat Marlies Thijssen betrof, zeker niet, want zij scoorde zowel de hoogste game als serie bij de dames (188 en 486), maar het Hoeij makersteam, vorige week nog de mindere van de Red Arrows, greep de kans om wat dichterbij te komen met beide handen aan ten koste van de Nitwits. Henk Hoeijmakers bracht met 221 de hoogste game op zijn naam en ook de hoogste herenserie bleef bij Hoeijmakers, want zowel Pascal H als Sjaak Bergmans scoorden een 566-serie. Altijd Raak was mede door toedoen van Hetty Pelzer, die 3 maal haar tegenstan der klopte, net wat beter dan de Strikers en Club Up liet blijken bovenin mee te willen blijveh doen door de Scores roy aal terug te wijzen. Trioleague woensdag: Plusmarkt van Dijck - Poels Techn. 18 - 3 Bokual/Mijling - Crash 2-19 Hit Miss - Nutrivisie 7-14 B.T. Kuijten Ass. - B.T. Mallnitz 7 - 14 Taxi-Touring Geerets - Strikezone 19 - 2 Crash leek lange tijd als een grijze muis door de competitie te piepen, maar ineens is het trio er en hoe. Bokual moest dat aan den lijve ondervinden en alleen Peter Cleven moest de eer redden. Fien Jenniskens van de winnende en naar de tweede plaats stijgende ploeg scoorde met 201 de hoogste game bij de dames. Taxi-Touring Geerets behield door de dikke winst op Strikezone de 7 punten voorsprong. Ook Mallnitz, met John Koekkelkoren als beste bij de heren (game 241serie 631doet met 16 punten achterstand nog volop mee. De goede serie van Gerty Arts (534) ten spijt, moest Hit Miss toch het onder spit delven tegen Nutrivisie en Poels Techniek moest een flinke nederlaag incasseren tegen Plusmarkt van Dijck. Dubbelleague maandag: Strikezone - Pinhunters 5-9 Karklingel - Strikers 13-1 Hurricanes - W.D.O.B. 9 - 5 Hoeijmakers - The Demons 2-12 Sharpshooters - Aquastep 5-9 De lijstaanvoerder Demons beleefde een heel goede dag want zelf wonnen ze met ruime cijfers van het Hoeijmakersduo en de achtervolgers werden op een neder laag getrakteerd; de Strikers gingen ten onder tegen Karklingel, waarin Bert Tax tot de hoog ste game en serie bij de heren kwam met 234 en 635 en de Sharpshooters werden verrast door Aquastep. De Hurricanes proefden weer eens het zoet der over winningen dankzij Hetty Pelzer, die met 178 en 497 de beste bij de dames was. De Pinhunters klommen door hun winst op Strikezone op naar de vierde plaats. Bedrijfsbowling: ln de vijfde klasse behield B.T. Buitenbedrijf de eerste plaats via een 2 - 2 gelijkspel tegen Hoeijmakers. Franssen Keukens vergat te profiteren en kwam ook niet verder dan een pun tendeling tegen Kersten Wanssum 1. Houterman-Klessens, met een uitsteken de Geert Linders (game 257, serie 728) kreeg aansluiting via een 3 - 1 overwin ning op Manders Machines. In de 6e Klasse maakte leider Xerox geen fout en won met 4 - 0 tegen de Rabo Venray Dames. Het N.L.W.-team hield gelijke tred en won met dezelfde cijfers van O.O.Z.O., de Oostrumse Ondernemers. Kersten Wanssum 2 bleef met 3 - 1 de baas over Nestlé 3. VOP Uitslagen KNBB C3 ODS-VOP 5-2 In Reuver was er alleen winst voor Nellie Dericks. Zij won haar partij met 2.40 gem. C4 VOP 2-DGL 5-2 Voor de winstpartijen zorgden Frank Janssen met 2.24 gem. en Piet Denissen met 1.85 gem. C5 Amorti 2-VOP 5-4 In Blerick waren de winstpartijen voor Wilfried Godschalk met 3.43 gem. en Hans Schreurs met 1.02 agem. Uitslagen VBB Driebanden: VOP-SNA 1 2-5 Alleen Nellie Dericks won haar partij met 0.538 gem. De Witte Hoeve Al klasse DWH-OGO 2-5 Deze week was er alleen winst voor H. Peeters in 24 brl. 4.37 gem. ondanks dit verlies behoud van de eerste plaats in de A-kl. B-klasse DWH-EV/ST 6-3 Wisnt was er voor A. Broers, J. v. Els en J. Verhalle. In de laatste partij moest het team toestaan dat het extra punt toch nog naar EV/ST ging. Driebanden DWH-OBK 5-2 De laatste weken zijn E. Schaap en S. Peeters goed op dreef, en haalde ook deze week de volle winst in gem. van 0.46 en o.45. beiden met een hs 3. H. Peeters wist het extra punt veilig te stel len. KNBB Cl klasse DWH-Treffers 8-4 Goed spel van G. Lucassen en H. Lindemann. Beide spelers haalde 3 p. binnen in een gem. van 7.14 en 6.25. H. Janssen behaalde 1 p, in een gem. van 16.64 gh en hs 96 car. Uitslagen VBB Iibre: OBK 1-DOS 1 2-5 Wiel Vermeulen won zijn partij en ook Theo Kronenberg was te sterk voor zijn tegenstander (in 16 beurten, gem. 5,00) Trefpunt 1-DOS 2 5-4 De punten werden behaald door Theo de Haart en Piet Gommans. BIOS 1-DOS 3 2-7 Wim Schillings, Piet Barents en Carl de Bruijn zorgden ervoor, dal dit team mee blijft doen voor een top-3 klassering DOS 5-OGO 4 4-5 Het echtpaar Kusters zorgde weer voor de punten. Huub en Jenny waren beiden hun tegenstander te snel af. Driebanden: DOS 1-Ev/Steeg 3-4 Henk Hendriks is terug van weg geweest. Hij won in 32 beurten (gem. 0,84). DOS 2-L'67 2-5 Ton van Gaaien wist de eer te redden. Uitslagen KNBB D'n Hofnar-DOS Cl 5-2 Wiel Vermeulen had een nieuwe hoog ste serie van 106 en wist daarmee de partij in 12 beurten te winnen (gem. 18,75) VBB Uitslagen en Stand tot 17 Febr. 2001 24e ronde. A.Klasse: RLZ l-'t Anker 1 6-1 OGO 1-DWH 1 5-2 Stand: 1 DWH 1 99-23 2 RLZ 1 91-24 3 LBC 1 88-23 4 DOS 1 88-23 5 OGO 1 83-24 6 OBK 1 73-22 7 't Anker 1 68-24 8 VOP 1 B.KIasse: Ev/St.2-'t Podium 1 't Trefpunt 1-DOS 2 OPM 1 -OGO 2 SNA 1 -RLZ 2 LBC 2-SVD 1 L'67 1-000 1 i Bijzonderheden: OOO 1 Kampioen R.Willems OGO 8 brt. gem.7.50 P..Koonings RLZ 12 brt. gem. 5.83 Stand 6-:op 5 de liaal 5' !aa 1 OOO 1 2 Ev/St.2 3 SNA 1 4 OPM 1 5 DOS 2 6 OGO 2 7 DWH 2 8 't Podium 1 9 RLZ 2 10 LBC 2 11 L'67 1 12SVD 1 13 Ev/St.l 14 't Trefpunt 1 C.Klasse: HGL 1-SNA 2 't Anker 2-Hannes 1 HGL 1-000 2 OBK 2-BCY 1 SNA 2-RLZ 3 Hannes 1-HGL 1 000 2-'t Trefount 2 RLZ 4-'t Anker 2 Bijzonderheden: K.Jacobs HGL 10 brt. gem. 5.50 M.Vloet Hannes 10 brt. gem. 4.00 Stand: 1 RLZ 4 2 RLZ 3 3 BCY 1 4 000 2 5 OBK 2 6 Hannes 1 7 OGO 3 8 DOS 3 9 HGL 1 10 't Anker 2 11 SNA 2 12't Trefpunt 2 13 BIOS 1 149-3 ^ai 126-2 r, 125-2 123-3 117-2 Ov 109-2 to 107-2 sr 106-2 )tt 102-2 99-2 mb 92-2 rap 87-2' |an 81-2 :hi 79-2 L 94 'en 4- ijó 124-2 120-2 115-2 108-2 103-2 103-2 102- 101- 94-22 D.Klassc: HGL 3-Hannes 2 HGL 2-DOS 4 000 3-L'67 2 OGO 5-Ev/St.3 HGL 3-'t Podium 2 Ev/St.3-LBC 3 DOS 5-OGO 4 Hannes 2-OGO 5 L'67 2-HGL 2 't Podium 3-HGL 3 Stand: 1 L'67 2 SNA 2 3 SNA 1 4 DWH 5 OBK 6 VOP 7 Ev/St. 8 DOS 1 9 DOS 2 10 OGO 79-2- 78-2' De Dorpsraad Merselo vergadert o| donderdag 22 februari om 20.00 uurii de Lekkernij. De agenda is als volg1 vastgesteld: 1Opening. 2. Verslag Dorpsraadvergadering januari 3. Verslag Dorpsradenoverleg februari 4. Mededelingen, ingekomen en uil gegane stukken 5. Actielijst. 6. Datum en thema jaarvergadering 7. Evaluatie adviesgroep 8. Rondvraag. 9. Sluiting uiterlijk 22.00 uur, in vel band met Zagewetterinnekesaovend. klc 91-22 ',lu 84-2 77-2 56-2! end |de ö- j O-1 42 pre

Peel en Maas | 2001 | | pagina 10