HE, KWALITEITS- ENGINEEI DIRKX VAN SOEST woningwet I wet ruimtelijke ordening Plaatsen overstortput Casten rayse- weg te Oirlo wet milieubeheer Wet geluidhinder Gemeente Venray Bekend making Belasting verordening Gemeenteraad Informatie avond reconstructie Leunseweg Den Hoender Adelbert- vereniging De Hakkespits NELIPAK De Kiosk De Springplank Op 't Nipperke 't Zonnelied PEEL EN MAAS donderdag 15 februari 2001- Pag ft Ingekomen btiuwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvra- gen. - bouwen van een loods aan de Metaalweg I te Venray tnv J. Robben, Metaalweg I - het vergroten van de woning aan de Etnalaan 4 te Venray tnv F. Stasse, Etnalaan 4; - het bouwen van een bedrijfsge bouw aan de Deurneseweg 90 te Heide tnv Maatschap Couwenberg, Deurneseweg 90; - het uitbreiden van O.B.S. De Flierefluit aan de Kiosk I 16 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het uitbreiden van de woning aan de St. Antoniusveldweg 5 te Venray tnv J.H. van Ochten, St. Antoniusveldweg 5; - het uitbreiden van kantoorunits aan het Lovinckplein 7 te Ysselsteyn tnv Bestuur Rabobank Venray, Meerlo-Wanssum, Postbus 64 te Venray; - het bouwen vaaeen woning aan het B.P. de Brabander te Venray tnv L.F.A. van Vliet, Lenteklokje 14 te Venray; - het verbouwen van varkensstal len aan de Klein Oirlo 19 te Castenray yiv Mts. Arts-Loonen, Klein Oirlo 19; het vernieuwen van de woning/garage aan de Hoenderstraat 100 te Venray tnv P.W.M. Wilmsen, Hoenderstraat 100. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het bouwen van een woning aan de Rector Cremersstraat 13 te Smakt tnv R.P.J. Vloet, St. Jozeflaan 16 te Smakt; het bouwen carport aan de Tormentil 7 te Venray tnv J.M.A. Gubbels, Tormentil 7; het bouwen van een woning aan de Zwarteklef 7 te Venray tnv M.A. Ponjee, Kroonkruid 67 te Venray; - het bouwen van een carport aan de Tormentil 5 te Venray tnv G. Mulder, Tormentil 5; het bouwen van een woning met garage aan de Lavendelheide 3 te Venray tnv B.J.J.M. Gielen/D.W.G. Mulders. Beekstraat 9 te Wellerlooi; het bouwen van een paard- entrainingsruimte aan de Rouwkuilenweg 30 te Ysselsteyn tnv M.J.M. van Asten, Rouwkuilenweg 30; het vergroten van de woning aan de Eisenhowerstraat I 9 te Venray tnv R.G.H. Stoffels, Koninginnekruid 7 te Venray; het bouwen van een kal koenenuitloop aan de Paardekopweg I I te Ysselsteyn tnv H.L.W. Jenniskens, Paardekopweg I I; net vernieuwen eierlokaal aan de Laagriebroekseweg 22 te Leunen tnv P.J.H.M. Willems, Laagriebroekseweg 22; - het vergroten woning aan de Achterom 6 te Leunen tnv P.J.H. Voermans, Achterom 6; het bouwen van een ber ging/opslag aan de Lovinckplein I te Ysselsteyn tnv Cl000, H. Seuren V.O.F., Lovinckplein I het tijdelijk plaatsen kanto ren (2 jaar) aan de Maasheseweg 83 te Venray tnv Inalfa Industries B.V., Postbus 505 te Venray; het vernieuwen kantoor ruimte aan de Eindstraat 20 e.v. te Venray tnv Van Haren Beheer B.V., Postbus 25 te Venray; het bouwen van een woning aan de Pascherhof 41 te Leunen tnv J.F.J. Janssen/A.C.H. Swinkels, De Meren 1060 te Wijchen; het verbouwen pand aan het Henseniusplein 3 te Venray tnv Vice Versa, Postbus 555 te Venray; het bouwen van een serre/overkapping aan de Zilverschoon 33 te Venray tnv L. Wardenburg, Zilverschoon 33; het tijdelijk plaatsen kanto ren (2 jaar) aan de Maasheseweg 83 te Venray tnv Inalfa Industries B.V., Postbus 505 te Venray; het aanbouwen hobby ruimte aan de Feldberglaan 8 te Venray tnv P.M.J. de Haart, Feldberglaan 8. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer eèn bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle- - het bouwen van een woning aan de B.P. Oostrum tnv J.A.M. Nellen, Randenrade 85 te Oostrum; - het bouwen van een machine berging aan de Op de Ries I te Merselo tnv E.C.P. Kessels, Op de Ries I; - het uitbreiden van de woning aan de Boterbloem 70 te Venray tnv M. Janssen, Boterbloem 70; - het vergroten van de varkensstal aan de Twistweg 10 te Vredepeel tnv Mts. van Hoof- Fleuren, Twistweg 10; - het vergroten van de woning aan de Vicarieweg 22 te Leunen tnv L.P.E. Bartels, Vicarieweg 22; - het vergroten van de woning aan de Veldstraat 3 te Merselo tnv H. Bonants, Veldstraat 3; - het vergroten van de woning aan de Boterbloem 60 te Venray tnv J.P. Pors, Boterbloem 60; - het vergroten van de woning aan de Wasbloem 6 te Venray tnv J.P.M. Smits, Wasbloem 6; - het verbouwen kaasboerderij aan de Eijkenhofweg 7 te Veulen tnv J.F.A.M. Slangen, Eijkenhofweg 7; - het bouwen van een tuinkamer en vervangen garagedeur aan de Look 22 te Venray tnv W. Sant, Look 22; - het plaatsen van een schuur en tuinhuisje aan de Anna Blamanstraat 4 te Venray tnv M.J.M. van Keulen, Anna Blamanstraat 4; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Hoenderstraat 97 te Venray tnv M.J.C. Pieterse, Hoenderstraat 97; - het vestigen van een advies- bemiddelings en verzekeringskan toor aan de Kolkweg 22 te Venray tnv Loonen Advies B.V., Prinses Irenestraat 21 te Venray. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 februari 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 15 februari 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Maandag 19 februari wordt gestart met het plaatsen van een overstortput in de Castenrayseweg te Oirlo. Voor deze werkzaamhe den is het noodzakelijk om de Castenrayseweg te plaatse volledig af te sluiten. Het betreft het gedeel te tussen de Boddenbroek en de grens van de bebouwde kom van Oirlo. Doorgaand verkeer zal wor den omgeleid via Boddenbroek en de Depute Peterstraat. Ijs en weder dienende zullen de werkzaamheden vrijdag 23 februari zijn afgerond. Voor informatie tijdens de uitvoe ring kunt u contact op nemen met de toezichthouder van de gemeente dhr. E. Verhagen op tel. 0478- 523578 of de uitvoerder van aanne mer van Boekei, drh. T. Marijnissen op tel. 06-55341223. De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Besluiten. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij besloten hebben tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: Café-bar Picardie, Henseniusstraat I I te Venray krachtens het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer voor de horeca- inrichting, gelegen aan Henseniusstraat I I te Venray. Het besluit ligt ter inzage (6 weken) van 15 februari 2001 tot en met 29 maart 2001 in het gemeen tehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs-recht- spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergun ning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de vol gende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccepteerd: - Innovate, Keizersveld 99 te Venray voor het uitbreiden van een magazijnruimte en containerstalling voor uw bedrijf, gelegen aan Keizersveld 99 te Venray; Maatschap Van Casteren, Lollebeekweg 20 te Castenray voor het uitbreiden van een machineber ging voor het bedrijf, gelegen aan Lollebeekweg 20 te Castenray; - Maatschap Rasing-Hendriks, Jaegerhofweg 5 te Veulen voor de (ver)bouw van een machineloods, gelegen aan jaegerhofweg 5 te Veulen. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 15 februari 2001 tot en met 29 maart 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebbende schriftelijk gemotiveerde bedenkin gen indienen bij burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieubeheer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn bin nengekomen van: Maatschap Couwenberg, Deurneseweg 90 te Heide voor het oprichten van een bedrijf ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Deurneseweg 90 te Heide; - V.O.F. Bretels, Maasheseweg 93 te Smakt voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer, gelegen aan de Maasheseweg 93 te Smakt; - Latijnse school, Grote Markt 23 te Venrav voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrich tingen milieubeheer, gelegen aan de Grote Markt 23 te Venray; - A.P.G.M. Volleberg, Buskensven I te Oostrum voor het van toepas sing worden van het Besluit akker bouwbedrijven milieubeheer, gele gen aan de Buskensven I te Oostrum; - M. v.d. Biggelaar, De Hoef 18 te Leunen voor het van toepassing worden van het Besluit opslag pro paan milieubeheer, gelegen aan De Hoef 18 te Leunen; - M. v.d. Biggelaar, De Hoef 18 te Leunen voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit mestbassins milieubeheer, gelegen aan De Hoef 18 te Leunen. De meldingen kunnen worden ingezien van 15 februari 2001 tot en met I maart 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 15 februari 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer maakt bekend dat hij bij besluit van 24 januari 2001, ken merk LMV 2000147989, met toe passing van artikel 90, tweede en derde lid, van de Wet geluidhinder, de ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting heeft vastge steld die de gevels van woningen gelegen aan de wegen "Eindstraat, De Gouden Leeuw, Monseigneur Hanssenstraat, Henseniusplein, Henseniusstraat, Hoenderstraat, Hofstraat, Julianasingel, St. Jozefweg, Kempweg, Kruitweg, Langevyeg, Langstraat, Oude Oostrumseweg, Overloonseweg, Paterslaan, Raadhuisstraat, Stationsweg en Wilhelminastraat" te Venray en Oostrum, gemeente Venray, vanwe ge de wegen "De Gouden Leeuw,Henseniusstraat, Langstraat, Monseigneur Hanssenstraat, St. Jozefweg, Paterslaan, Langeweg, Julianasingel, Oude Oostrumseweg, Overloonseweg, Raadhuisstraat en Stationsweg" mogen ondervinden. Met toepassing van artikel 90, vijf de lid, van de Wet geluidhinder heeft hij bij voornoemd besluit tevens de maatregelen vastgesteld die strekken tot het terugbrengen van de geluidsbelasting, vanwege de wegen "De Gouden Leeuw, Henseniusstraat, Langstraat, Monseigneur Hanssenstraat, St. Jozefweg, Paterslaan, Langeweg, Julianasingel, Oude Oostrumseweg, Overloonseweg, Raadhuisstraat en Stationsweg", van de gevels van de betrokken woningen tot de vastge stelde waarden. Het besluit en de daaraan ten grondslag liggende stukken liggen met ingang van 16 februari 2001 gedurende de bezwaartermijn ter inzage bij: het gemeentehuis van de gemeente Venray Raadhuisstraat I te Venray op maandag van 12.00 uur tot 20.00 uur en van dinsdag tot met vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 uur en; het Bureau Sanering Verkeerslawaai (De Bleek 10 te Woerden) gedurende werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur. Mocht u van deze laatste mogelijkheid gebruik willen maken dient u vooraf telefonisch contact op te nemen met het Bureau Sanering Verkeerslawaai (0348 - 487450) Tot het besluit behoort een lijst van de betrokken woningen met de daarbij vastgestelde ten hoogste toelaatbare waarde van de geluids belasting. Tegen genoemd besluit kunnen belanghebbenden een bezwaar schrift indienen. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt, op grond van artikel 6:7 van de Algemene wet bestuurs recht, zes weken. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit door middel van publicatie bekend is gemaakt. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan: De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, p/a Bureau Sanering Verkeerslawaai, Postbus 97, 3440 AB Woerden. Het bezwaarschrift moet zijn ondertekend en bevat ten minste de naam en het adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Den Haag, de Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, voor deze: de directeur-generaal Milieubeheer, o.l.: het hoofd Bureau Sanering Verkeerslawaai, ir. W. Soede (projectnr. 576.145.00) Burgemeester en wethouders van Venray delen mede dat de raad van de Gemeente Venrav in de vergade ring van 30 januari 2001 heeft vast gesteld: - Verordening tot de Ie wijziging van de verordening op de heffing en invordering van onroerende-zaak- belastingen 2001 Verordening tot de I e wij ziging van de verordening op de heffing en invordering van belastin gen op roerende woon- en bedrijfs ruimten 2001 De verordeningen liggen koste loos ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie locatie 2. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges eveneens bij de publieksbalie locatie 2 een afschrift van genoemde besluiten krijgen. Gemeente Venray, 9 januari 2001 De Gemeenteraad Venray vergadert op dinsdag 20 februari 2001 om 19.00 uur in het gemeen tehuis te Venray. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: Onderdeel A: 2.MededJingen. 3.Spreekrecht publiek. 4.Vaststelling van de agenda. 5.Notulen van de openbare ver gadering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 8 november 2000. 6.Notulen van de openbare ver gadering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 19 december 2000. 7.Notulen van de openbare ver gadering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 30 januari 2001 8.Ingekomen stukken. Onderdeel B: 9.Sluitingsuur horecabedrijven. I O.PIattelandsdebat. I I .Vaststelling gemeenschappelij ke regeling Noord- en Midden- Limburg. I2.ln stemmen met de reactie op het ontwerp Provinciaal Omgevingsplan. I 3.Vaststelling bestemmingsplan De Hulst II. 14.Vaststelling grondprijzen De Hulst II. 15.Vestiging voorkeursrecht gebied De Hulst II. ló.Voorstel tot het nemen van diverse voorbereidingsbesluiten. 17.Delegatiebesluit met betrek king tot artikel 19, lid IWet op de Ruimtelijke Ordening, ten behoeve van het bouwplan tot het oprichten van een veehandelbedrijf met bedrijfswoning aan de Deurneseweg. Onderdeel C: 18.Verkoop grond aan de heer A.F. Jans-Beken, Overloonseweg 22c te Venray. 19.Evaluatienota Wet Voorzieningen Gehandicapten 2000. 20.Vaststelling van de Archiefverordening Venray 2001. 21.Sluiting. De gemeente Venray heeft het voornemen de Leunseweg (ged. Zuidsingel tot Paterslaan) te reconstrueren incl. rioolvervanging. De gemeente wil graag alle betrokkenen en belangstellenden een toelichting op het plan geven op woensdag 21 februari a.s. om 19.00 uur in De Witte Hoeve, Gasstraat 5 te Venray. Er zal onder meer wor den ingegaan op de gehanteerde uitgangspunten, de toekomstige inrichting en de te treffen verkeers maatregelen. Medewerkers van de gemeente Venray zullen het geheel presenteren. Betreffende tekeningen liggen vanaf donderdag 15 februari a.s. ter inzage bij de publieksbalie 2 van de gemeente Venray. Wij nodigen alle belangstellenden hierbij graag uit deze informatie avond bij te wonen. Programma-overzicht: Donderdag 15 feb 14.00 uur Activiteitenmiddag, ouderenvereni ging met Koersbal en Kaarten. 20.00 uur 6e en laatste kaartavond uit de serie van zes. Carnaval sconcours Vrijdag 16 feb 20.00 uur Paranormaleavond "de Kern" door Mieke de Hoog uit Boxmeer. Maandag 19 feb 20.00 uur Sjoelen, sjoelclub Den Hoender. Dinsdag 20 feb 13.15 uur t/m 16.30 uur, handwerkgroep de Vlijtige Liesjes. 20.00 uur Vergadering kerk koor St Petrus Banden "St Cecilia". Woensdag 21 feb 10.30 uur t/m 12.00 uur. volksdansen, groep 1. 13.00 uur t/m 14.00 uur, groep 2, volksdansen. 14.00 uur Handwerkgroep Den Hoender. 19.00 uur Yoga, Info tel. 514269. Donderdag 22 feb 14.00 uur Activiteitenmiddag, Ouderenvereniging met koersbal en kaarten. Op maandag 190 reb. orn20.15 uur zal dhr. mr. Dr. J. Nouwt een lezing houden over 'privacy'. Tegenwoordig zijn er behalve de gemeentelijke bevolkingsregisters ook veel uitwisselingen van per soonsgegevens via sociale zekerhe den, via monitoring van internet etc. In hoeverre beschermt de Nederlandse privacywetgeving ons tegen de nieuwe mogelijkheden van de informatie- en communicatie technologie (ICT)? Alle geïnteres seerden zijn welkom deze avond in de bezoekerszaal van Beukenrode. Maandag 19 feb. en 5 mrt.: oefen- avond in de Kiosk Brukske aan vang 20.30 uur. De nieuwe leden starten reeds om 19.45 uur. Afmelden en contactadres van de Hakkespits: dhr. O. Pijpker, tel. 586260. ■thermoforming" KWALITEIT VER TE ZOEKEN? Nelipak zoekt kwaliteitsmedewerkers. Nelipak maakt producten uit kunststof. Blisterverpakkingen. Lichtbakken, Zonnehemeldaken. Trays. Gereedschapskisten. Koffers. We maken verpakkingen voor pacemakers, blusdekens, schokdempers, spelletjes, afstandsbedieningen en operatiemesjes. 0m maar eens wat te noemen. We zijn marktleider in speciaalverpakkingén voor medische instrumenten. Omdat we de verpakkingen daarvoor zelf ontwikkelen. En de sealmaehines die ervoor moeten zorgen dat deze verpakkingen ook sluiten, ontwikkelen en bouwen we ook zelf. NelipakThermoforming is een internationaal opererend bedrijf met 300 medewerkers en een geweldig gevarieerd aanbod. We hébben een kwaiiteitsengineer nodig. MBO-HBO opgeleid. Die Nederlands en Engels spreekt en schrijft en in het Duits kan converseren. Die analytisch denkt. Met ervaring in statistische procesbeheersing. Die kennis heeft van kwaliteitssystemen en -beheersingsprocessen. En die kan instrueren en rapporteren. Bel ons voor meer informatie of een afspraak; 0478 582001 en vraag naar afdeling P O. Voor ol/e functies geldt dot zowel mannen als vrouwen kunnen reageren Nelipak Thermoforming - Postbus 37 - 5800 AA Venray Donderdag 15 feb.: 19.00 computer cursus; 20.00 sjoelclub Magnifique; 20.00 Stichtingsvergadering. Vrijdag 16 feb.: 13.30 kindercarna val de Foekepot. Maandag 19 feb.: 09.00 naailes; 19.00 Wonen Venray; 19.30 Fobiegroep; 19.30 verg. S.O.A.V.; 20.00 postzegelvereniging; 20.30 dansgroep Hakkespits. Dinsdag 20 feb.: 19.00 lijncursus Balans; 20.00 Verg. S.O.A.V.; 20.00 sjoelclub de Schuivers. Donderdag 22 feb.: 20.00 sjoelclub Magnifique; 19.30 computercursus. Donderdag 15 feb. (vanavond) van 18.30-20.00 uur knutselen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Onderwerp is de kinderoptocht, die op zondag 25 feb. door Venray trekt. Ook de kinderen die niet meedoen aan de optocht kunnen meehelpen. Zaterdag 17 feb. is de carnavals avond, bestemd voor alle Springplankgroepen. Ook vriendjes en vriendinnetjes zijn welkom. De avond duurt van 18.30 tot 21.30 uur. Wie wordt de nieuwe prins/prinses? Jeugdprins Loek I met zijn gevolg, brengt ook een bezoek. Prijzen voor degenen die het gezelligst carnaval viert. Toegang is gratis, het is een alcoholvrije avond. Maandag 19 feb. carnavalsavond voor de kinderen van de groepen 3 en 4. van 18.30-20.00 uur wordt iedereen (ook de leiding) verkleed verwacht. Laat je thuis mooi schminken, dan zorgen wij voor een gezellige avond. Aansluitend pro grammavergadering voor de leiding van de maandaggroep. Dinsdag 20 feb. clubavond voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverlaters. Van I8.3O-20J uur houden we de dinsdagcarnava avond, met gastoptreden van Martijn. Zonder verkleding gé entree. Ook voor de leiding gel verkleed! Donderdag 22 feb. levend bin voor de kinderen van de groepen en 6. Maandag 19 feb. Nederlandse les; 10.30 volksdans 19.00 uur Biljartclub op 't Nipped Dinsdag 20 feb.: 14.00-17.00 \i eniging ouderen 'Ons Genoege kaarten en biljarten; 20.00 11 Country-dansgroep Green Ris met countrydansles. Woensdag 21 feb.: Om 09.00 Beter bewegen, daarna koa bal. 10.00 Nederlandse les; 20i uur Country-dansgroep Gre a. River, met countrydansles. Donderdag 22 feb.: 14. Carnavalsmiddag Ons Genoesi tj samen met Ons Genot Landweeit Repetities: 's maandags om 201 Parochiehuis Paterskei Leunseweg 5, Venray. Zondag 18 feb.: zingen om 10/ Carnavalszondag 26 feb.: zingend 10.30. Maandag 26 feb.: Geen repelil i.v.m. carnaval. Bij ieder optreden gelieven i kwartier voor aanvang aanwezij zijn. U bent altijd welkom op onze ról titieavonden. voor een kennisi king. Voor informatie/aanmelding/afmelding kunt u bellen: mw. T. Douwes.H 0478-584494 of mw. T. v.d. Heus T tel. 0478-583884 ge 10 w DV Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY Kruitweg 13, 5801 XR tel, 0478-586408 www.dirkx-vansoest.nl

Peel en Maas | 2001 | | pagina 22