van den munckhof b.v. grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 37 luxe St.Jozefpark bij de boekhandel bent u goed uit Verhoeven Vastgoed TE KOOP Jil Jan v. Goch o HAUZER EN RUIJTERS... dé makelaars bieden aan! .'fliH'iWIii» KANTOOR VENRAY Internet: www.hauzer.com H/ UZE UIJTERS KOM EENS LANGS IN.... DE KNIPSHOPÜ! PEEL EN MAAS -J EE U K EE N PEEL EN MAAS donderdag 8 februari 2001 - Pagin; Maisonnette type C BEZOEK DE UNIEKE LOCATIE Gelegen in het centrum van Ven ray, in het gebied op de hoek die de Heuvelstraat vormt met de Eindstraat. realiseert Verhoeven Vastgoed 37 appartementen/maisonnettes Het gebouw ligt omgeven door een bestaande groene omgeving naast het karakteristieke oude kloostergebouw Het plangebied ivordt door Verhoeven Vastgoed volledig h er ontwikkeldSleutelbegrippen zijn de kwaliteit van de woonomgeving, parkeergelegenheid en het gebouw St. Jozefpark. De bestrating rondom het gebouw wordt vernieuwd; ruime openbare parkeergelegenheid wordt, aangelegd en er verschijnt een wandelpad *'.t vanaf de Heuvelstraat door het gebied naar de Eindstraat St: Jozefpark - Peel en Maas8/2 BOIU Stuur mij geheel vrijblijvend documentatie over wonen in St, Jozefpark Naam: Adres: Postcode: Telefoon: Plaats: Deze bon in een open envelop sturen naar: Verhoeven Vastgoed BV, postbus 67, 5800 AB Venray Het appartementencomplex heeft een zeer ruime entree die bereikt wordt via het voorgebied dat op. vier bouwlagen hoogte is overdekt. Het complex heeft een hoog afwerkingsniveau waarbij woon comfort en veiligheid voorop staan. Zo worden de vloeren van de centrale entree en de lifthallen betegeld met natuur steen, zijn alle verdiepingen inclusief het souterrain) bereikbaar met een mime lift en ivordt elke woning standaard uitgerust met een videofoon waarmee de hoofdtoegangsdeur kan worden geopend. Maisonnette type C Een 'woning' in een 'appartementengebouw' De woning heeft niet één maar twee woonlagen waarvan de bovenste de gehele breedte (ca 17 meter) van bet gebouw beslaat. Een appartement met een niet alledaagse bijzondere plattegrond die mensen aanspreekt die niet van standaard oplossingen houden. In bet souterrain bevindt zich een parkeetplaats waarvan de piijs is opgenomen in de vrij op naam prijs van de woning. De maisonettes van het type C hebben twee slaapkamers en een extra grote bergruimte in de woning. Via de ruime entree grenzend aan een kamer en de bergruimte, bereikt u de daarboven gelegen woon verdieping. Woonkamer/keuken ca. 48 m2 Slaapkamer 1 ca. 15 m2 Slaapkamer 2 ca. 10 m2 Verkoopprijzen type C f369-660,- v.o.n. Indien u nadere informatie wenst omtrent de verkoopprijzen en de diverse woningtypes, dan vragen wij u de bon in te sturen. 37 APPARTEM ENTEN www.hauzer.com SB- SH Venray Athoslaan 8 Op unieke locatie gelegen vrijstaande semi-bungalow met carport, berging en mooie siertuin met vijverpartij. Ind.- Hal/entree met tegelvl. en toilet, ruime slaapk. met toegang tot moderne badkamer v.v. ligbad, douche, v.wast. en toilet, doorzon-woonk. met tegelvl vv. vloer verwarming, inbouw-haard en schuifpui naar terras, half-open keuken met tegelvl vv. vloerverwarming en goede opstand v,v. div. app., bijkeuken met kastenwand en aansl. wasmachine. 1e Verd: overloop, 3e toilet, 2 ruime slaapk. (±25-s-26 m2), mog. tot 3 slaapk. Alg: Bwjr. '85, perc. 593m2, optimale isolatie, goede staat van onder houd. Aanvr. i.o.o Vraagprijs: op aanvraag Venray Pinksterbloem 21 Rustig gel. prima onderhouden, modern halfvrijst. woonhuis met berging, leuke tuin en achterom. Ind: Hal/entree met tegelvl., luxe toilet, speelse woonk. met trapkast v.v. aansl wasmachine, half-open stijlvolle luxe keuken met tegelvl. v.v. alle app. 1e Verd.. Overloop, 3 slaapk. (1 met dakkapel en laminaatvl. badk. v.v. douche met cabine, v.wast en aansl. toilet. 2e Verd. Via vlizotrap naar bergzolder v.v. CV-combiketel. Alg Bwjr '91 perc 200 m2, dak- en muurisolatie, overal therm, beglruime achtertuin v.v. 2 gr. terrassen en vijverpartij. Aanvr. op korte termijn. Vraagprijs: 379.OOO,- k.k. 171.983,- k.k. Venray Belle van Zuylenstraat 6 Mooi gel. met vrij uitzicht, bijz. fraaie vrijst. geschak. patio-bungalow met inp. garage en mooie tuin met tuinhuisje. Ind.: hal/entree met tegelvl., luxe .toilet en toegang tot garage v.v. tegelvl., royale en sfeervolle Z-woonk. met tegelvl. en gr schuifpui n. terras, half-open luxe keuken compleet met alle denkbare app., gr 'bergkast, slaapgang met 3 slaapk vv laminaatvl., luxe, moderne badkamer v.v. ligbad, douche, 2 v.wast. ep toilet. Alg.. bwjr '97, perc. 371 m2, optimale isolatie, ged, elek. rolluiken, mooie tuin met tuinhuisje, optimale privacy door zeer gunstige ligging Aanvr. i o.o Koopprijs op aanvraag Venray Zandakker14 Op goede lok. gel., z.g.o. halfvrijst. woonh. m. roy. woonkr., 3 slpkrs, vaste trap n. roy. zolderruimte en fraaie tuin met vrije achterom en ruime garage. Ind.: hal, toilet m. fonteintje, wnkr. m. eiken plankenvl., half-open keuken, via trap in de wnkr. naar 1e verd 3 slaapk., badkr. v.v. ligbad, toilet en v.w.t. met fraai meubel 2e verd.. vaste trap naar zeer ruime zolder met c v-ketel, badgelser en wasm.aansl. Alg Bjr. 1980. Perc.gr.: ca. 260m2. De won is goed onderhgeh v.v. hardhkoz.. m. dubb glas, ged. v.v. rolluiken, dak en spouwisolatie. Aanvr. uo.o. Vraagprijs: 449.000,- k.k. 203.747,- k.k. Venray Kruisdistel 16 In Landweert gel. goed onderhouden ruime hoekwoning met garage en aangelegde tuin met tuinhuisje. Ind. b.g.: hal/entree met tegelvl., toilet en ruime bergkast royale L-woonkamer met-tegelvl., open keuken met tegelvl.. 1e Verd: royale overloop, 3 grote slaap kamers, gemo-derniseerde badkamer v.v. ligbad met jacuzzi, toilet en vaste wastafel. 2e Verd.. ruime bergzolder met c v.-/ was- en bergruimte en mog. voor 4e slaapk Alg.: bwjr. '83, perc. ±140m2, dak- en muurisolatie, overal therm, beglazing, prima onder-houden woning, garage is in achtertuin gelegen Aanv op korte termijn. Vraagprijs: 389.000,- k.k. 176.521,- k.k. Melderslo Vlasvenstraat 34 Op royale kavel (±2500m2) gel. goed onderhouden vrijst. semi-bungalow met inp. garage en gr. tuin met zwembad. Ind. b.g.: hal, L-woonk. met tegelvl. en open haard, zit/tv-kamer met tegelvl. en vloerverw., leefkeuken met tegel-vl. en eiken opstand v.v. app., slaapgang m. 3 slaapk., badk v.v. ligbad en v.wast., achter-halletje met toilet, bergkast en vaste trap naar 1e verd. vv. 2 slaapk met laminaatvl., gr. overloop met toilet en 'kitchenette,. Alg Bwjr. ±'69, later aangebouwd, b.g. groten deels vv. kunststof kozijnen en rolluiken, tuin met gr. terras en zwembad 6x1 Om), hr- combiketel 94, dak- en ged. muur-isolatie Aanvr i.o.o. Vraagprijs: op aanvraag Venhorst St. Josephplem 13 Prachtig aan dorpsplein gelegen vrijstaand landhuis met grote tuin,. Ruim van opzet met diverse extra.s. Grote leefruimte, 4 sl.kamers. Ind: provisiekelder. Beg.grond ruime hal, toilet, garderobe, grote woon/eetkamer met erker, grote woonkeuken met luxe comb, ker.kookplaten, afz kap, koelkast, vaatwasser, tussenhal met toegang naar kantoor met apart toilet, archiefzolder boven kantoor, bijkeuken .en inpandige bergruimte 1e verd. overloop, 3 sl.kamers, luxe badkamer met douchecabine, was tafelmeubel en hangdoset 2e verd: vaste trap naar sl/hobbykamer en bergzolder. Perc. opp. 1258 m2 Vraagprijs: op aanvraag Venray Boterbloem 13 Gunstig gelegen, prima onderhouden moderne tussenwoning met berging, tuin en vrije achterom. Ind.: halletje met tegevl., ruime L-woonk met tegelvl., royale half-open keuken met tegelvl. en goede opstand v.v. gasfornuis en afzuigkap, tussenhalletje met toilet 1 e Verd overloop met c v.-kast, 3 ruime slaapkamers, moderne badkamer vv. ligbad, v.wast op voet en wasmachine-aanslvlizotrap naar bergzolder, Alg.; bwjr. '81, dak- en muur- isolatie, b.g. v.v. thermische beglazing, overal rolluiken, tuin op het zuid-westen, vrije ligging aan voorzijde. Aanvr. i.o.o Vraagprijs: 325.ÓOO,- k.k. 147.479,- k.k. Venray Foxtrotstraat 2 Rustig gel. in kindvriendelijke omg. ruime geschakelde woning met gr. aanbouw, inpandige garage en tuin. Bwjr '73, perc. 185m2, ruime woonk.(45m2), leefkeuken (±22m2), 4 slpk., badkamer met ligbad. Aanvr. per direkt Vraagprijs: 339.000,- k.k. 153.831,- k.k. Venray Lidwinahof 6 aan rustig woonerf te Veltum gelegen 2/1 kapwoning (hoek) met ruime zolder. Bwjr. '87, perc. 269m2, L-woonk. v.v. tegelvl. m. vloerverw., half-open keuken, bijkeuken v.v. aansl. was/droogauto., tuin met vrije zij ingang, 3 slpk., badk. v.v ligbad, zolder met HR ketel ('99) Aanvr. i.o o. Vraagprijs: 44S.OOO,- k.k. 201.932,- k.k. Venray Henseniusstraat 45 In hartje centrum gel. op de 3e verd. goed onderh. appartement v.v. lift, nieuwe badkr. en toilet, woonkr. m. open keuken, balkon, aparte berging en eigen parkeerplaats. Bwjr. 1981 Servicekosten fl.190,- p/mnd. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 262.500,- k.k. 119.117,- k.k. Venray Fluitekruid 56 Fraai gelegen moderne vrijstaand geschakelde woning ('99) met slaap- /hobbykamer op b.g., inpandige garage, tuin en achterom. Ind.: gr. hal met luxe toilet en deur naar geïsoleerde garage v.v. aansl. wasmachine, zeer ruime woonkamer (±45m2) met schuifpui naar terras, half-open leefkeuken met luxe opstand v.v. alle app., slaap-/ hobbykamer, b.g. v.v. laminaatvl. Verd overloop met c.v.-ruimte, 2e en 3e slaapk. waarvan 1 met dakterras, mog. tot 4e slaapk,, ruime luxe badk. v.v. ligbad, douche, toilet en 2 design wastafels. Alg.: perc. 233 m2, optimale isolatie, mog. tot realiseren badk. b.g., vrij uitzicht! Aanvr. op korte termijn. Vraagprijs: op aanvraag Venray Omgeving Stationsweg Rustig gelegen nabij medisch centrum Antoniusveld luxe seniorenwoning met berging en mooi aangelegde tuin. Ind b g entree, luxe toilet, doorzon- woonkamer met parketvlhalf-open keuken met parketvl. en eiken keuken opstand v.v. alle app. en veel kastruimte, 3 slaapk. met laminaatvl., waarvan 1 met gr. schuif- kastenwand, luxe badk. vv hoekbad, toilet en v.wast. met modern meubel, berging met tegelvl., aansl. wasmachine en kast, 1e Verd via vlizotrap n bergzolder met c v.-combi- ketel. Alg.: Bwjr. '96, perc.. 255m2, optimale isolatie, rolluiken, luxe afwerking, mooie tuin met gr. tuinhuis en terrassen, gel. in doodlopend straatje met vrij uitzicht aan voorzijde. Aanv. i.o.o. Vraagprijs: op aanvraag Prijs in Euro's Venray Athoslaan 13 Op mooie locatie gel. in bosrijke omg. goed onderhouden vrijst. landhuis met inpandige garage, dubbele carport en gr. tuin (±705 m2). Ind.: hal met tegelvl en toilet, speelse woonk, met kachel, tegelvl, en openslaande deuren n. terras, aangrenzend open eet kamer met tegelvl. en openslaande deuren n. zij-terras, dichte eetkeuken met tegelvl. en goede opstand v.v. app., trapkast, bijkeuken. Ie Verd,: gr. overloop, 4 ruime slaapk. met v wast. en 2 hiervan met inp balkon, berg kast, badk. v.v. ligbad, douche en v.wast., apart toilet, 2e Verd.: via vaste trap n. bergzolder met hobbykamer en c.v.-ruimte. Alg.: bwjr '80, dak- en muurisolatie, therm, beglaz c.v. combiketel HR '95. Aanvr. i.o.o. Vraagprijs: op aanvraag Venray Vogezenlaan 13 Op unieke locatie gel. in bosrijke omg. fraaie en geheel gemodern. semi- bungalow met inp. garage en gr, tuin (perc. 1018 m2). Ind.' gr. leefkeuken, doorzonk., 2slaapk. en badk. op b.g., Verd. met 2 gr. slaapk. en bergzolder, bwjr 74, gemodern. in '96 Aanvr. i.o o. Vraagprijs: op aanvraag Hauzer/Ruijters makelaardij, óók voor hypotheek advies! Venray, Julianasingel 8, 5802 AV, Tel. 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 5916 PJ, Tel. 077-321 91 00 Actief en Creatief in Onroerend Goed j Knippen heren Knippen dames Knippen kinderen Wassen watergolf Wassen Föhnen Verven v.a. Permanent all in v.a. Bel voor een sfspraak DE KNIPSHOP Albionstraat 45b Leunen. Tel 0478-514047 ma. van 13.00 tot 18.00 di. t/m vrij van 8.30 tot 17.30 zat. van 8.00 tot 15.00 Woensdagavond van 18.00 tot 20.00 alleen voor heren zonder afspraak! 'n abonnement waard Randenrade 85 - Oostrum goed onderhouden balfvrijstaand woonhuis Bwj.1982, perc. opp. ±240 m2. Beg.gr.: hal, toilet, woonkamer, moderne (gesloten) keu ken. 1e verd. overloop met 3 sip.kamers, gro te badkamer. 2e verd. bereikbaar via een vaste trap, zolderbergruimte en slaapkamer. Vraagprijs ƒ399.000,- k.k. ▼aW holtermans ■lig VASTGOED BV Patersstraat 35 - Tel. 0478-511800 NIEUWBOUW MERSELO EN VENRAY "Uitbreidingsplan Merselo 6 stuks ruime twee onder een kap woningen. Perceelsgrootte variërend van 290 tot 355 nf. Indeling begane grond: Hal, toilet, ruime woon- en eetkamer (47nf), open keuken, bijkeuken en gara ge /berging 23 nf; Verdieping: 3 slaapkamers 15, 9 en 8rrf, badkamer met toilet; Zolder: Ruime zol der bereikbaar door vaste trap. "De Brabander" te Venray: In deze nieuwe woonwijk langs de Overloonseweg worden twee vrijstaande woningen gebouwd. Per ceelgrootte 550 en 510 nf. Woningen worden luxe afgewerkt en zijn beide voorzien van een garage berging. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met BOUWBEDRIJF FLEUREN VENRAY b.v. Korte Drilweg 6 5801 HP Venray, telefoonnummer: 0478-511204 In verband met overplaatsing naar Venray per 1 april a.s. zoek ik met spoed ruime eengezins-huurwoning met 4 slaapkamers. Als u mij en mijn gezin kunt helpen, neem dan contact op met Joris Truijen, tel. 06-20246044 of email naarjoepie@wish.net elektrotechniek voor al uw elektrotechnische installaties in nieuwbouw en verbouwingen Nassauplein 2 - 5802 BP Venray Telefoon 0478-582693/06-53371517 Telefax 0478-582693 elektromotoren- generatoren-revisi Voor het wikkelen, repareren en reviseren van: elektromotoren reduktoren ventilatoren waterpompen STATIONSWEG 119 5803 AB VENRAY elektro-aggregaten tevens verkoop TEL. 0478-511221 FAX 0478-5116M

Peel en Maas | 2001 | | pagina 8