Sander Schutgens klasse apart in Vlakwatercross Synchroonzwemsters Spio op het erepodium Paulien Camps officieus Limbra-kampioene Rooyse dames laten punten liggen Record aantal deelnemers aan Vlakwatercross Rooyse VK Handbal vereniging Manual De Roos Scholieren loop een groot succes De Roerdomp TV Ysselsteyn AV Venray- Regio Jaleesa v/d Hof Limburgs Kampioen ^ïj pEEL EN MAAS Pagina 19 Twan Lensen en Katja Broers tevreden met klassering G-atleten succesvol in 25e Vlakwatercross De G-atleten van AV Venray-Regio zoeken afgelopen zondag hun trainer op bij het clubgebouw van Jong Nederland aan de Kempweg. Peter de Mulder, Loes van Mill, Marleen Stevens, Loes Hansen en Paulien Camps zijn klaar voor de strijd. De 25e Vlakwatercross willen ze alle maal uitlopen. Tijdens de trainingen is al duidelijk geworden dat er flink aan de conditie gewerkt is, dus dat belooft wat. De spanning stijgt als hun startnummers met een stevige plakband bevestigd wor den op hun tenue. "Zou dat nummer mij geluk brengen"; hoor je ze denken. De trainer probeert hen te kalmeren door te zeggen dat meelopen belangrijker is als winnen. Maar. daar willen ze niets van weten, de zenuwen gieren door hun keel. "Denk maar niet dat ik het leuk vind", zegt Paulien. "Schieten ze weer bij het starten?", vraagt Marleen. "Ik loop alleen maar hier en daarna nooit meer", meldt Loes Hansen, die het maar niks vind. Peter lacht en is op zoek naar zijn tegenstander uit Uden: "zou ik die de baas kunnen?" En Loes van Mill kijkt de kat uit de boom. zij ziet het wel zitten om voor eigen publiek te lopen! De zon schittert aan de hemel als de G-atleten. middels een enorme knal, van start gaan. Marleen houdt, zoals altijd, haar oren dicht. Als ze de anderen ziet wegrennen weet ze dat ze erachteraan kan gaan, let nergens meer op en stuift weg. De sierlijke passen die ze maakt heeft ze nog van de balletles, ja Marleen rent als een echte dame, maar wel vlie gensvlug. Peter kijkt naar zijn concur rent en de 'haas' (Paul Veugen), die moet hij bij houden en nog beter; die wil hij voorbij gaan. Peter verslikt zich in de krachten van de Udènaar maar hij weet eerder als de 'haas' over de finish te komen en dat is reden voor een feestje, aldus Peter. Zijn tweede plaats bij de jongens G-atleten mag er zijn en hij is trots op zijn prestatie. KAMPIOENE Bij de meisjes loopt Paulien Camps, met forse voorsprong, als eerste over de finish. De emoties komen los, de tranen lopen over haar wangen en de rode wan gen doen haar inspanningen verraden. Paulien wordt voor de derde keer op rij in deze Limbra-competitie eerste bij de meisjes G-atleten. Een uitstekende pres tatie voor deze atlete uit Heide. Als de Limbra-organisatie voor deze groep atleten, net als de reguliere atleten, een telling zou bijhouden, zou Paulien nu officieel Limbra-kampioene zijn gewor den. Maar niet getreurd, officieus kam pioene zijn is ook een hele eer. Na Paulien komt Loes Hansen, moe gestreden, na 615 meter als tweede over de eindstreep. Bleek is haar gelaat en ook zij kan de tranen niet verbergen. Ze is trots op haar prestatie maar helpt ons herinneren aan wat zij voor de race heeft gezegd: "voorlopig niet meer". Loes van Mill komt als derde binnen en is dik tevreden. Ze heeft weinig achterstand opgelopen. Haar commentaar:"ik heb niet eens gewandeld, goed hè!". Marleen sluit de rij. 615 meter helemaal uitgelopen, dat kunnen velen in Venray niet zeggen en zij lekker wel! Vlug op adem komen en haar zusje aanmoedigen die bij de pupillen van start gaat. Zo hoort dat. De G-atleten trainen iedere donder dagavond van 19.00 - 20.00uur in de sportzaal van Raayland-Oost tot eind Maart. Hierna trainen zij op deze zelfde avond en tijd op de kunststofatletiek baan van het sportpark De Wieën in Venray. Inlichtingen: 0478-515025. AV Venray-Regio is online. Sinds kort heeft de vereniging een eigen website op internet: www.av-venray.nl Zoek het maar eens op. je kunt er veel informatie vin den over deze veelzijdige en vooruit strevende vereniging. Ook het laatste nieuws en uitslagen van wedstrijden zul len op het internet gelezen kunnen wor den. Afgelopen weekend zijn in Venray de Limburgse Kampioenschappen Synchroom zwemmen gehouden. In het zwembad de Sprank streden zeven ver enigingen om de eer. 's Zaterdag was de techniekwedstrijd, 's zondags werden de veelal indrukwekkende solo's, duetten en groepen geshowd. De organisatie was in handen van de vereniging Spio Venray. Zaterdag is de beste prestatie neergezet door Tane Elstak, die in de categorie Fina junioren de tweede plaats behaalde. De verdere resultaten van Spio waren: age 2: Celine van de Ven 4de age 3: Cinderella Goemans 5de, Moniek Classens 7de, Amadine van den Ven 9de, Melanie van Sambeek 10de Fina Junioren: Tane Elstak 2de, Kim Janssen 15de, Hanneke Peeters 16de Fina Senioren: Monica Clephas 5de, Sandra Hermans 6de, Kelly Swinkels 7de, Antionette Nelissen 8ste, Harriet Flinsenberg 10de, Anja van Leuken 11de. Bregje Janssen 12de. Zondagmiddag, compleet met make-up. rijk versierde badpakken en haarstukjes en natuurlijk neusklem, gingen de syn- chroomzwemsters te water om hun beste beentje voor te zetten. Spio was vertegenwoordigd met een ploeg van 15 zwemsters, die vijf uitvoeringen lieten zien. te weten twee solo's, een duet en twee groepsdansen. De muziekkeuze van de verschillende verenigingen varieerden enorm, van klassieke muziek tot house. De sfeer op de tribunes was uitstekend en dankzij de vele aanmoedi gingen hebben de synchroomzwemsters van Spio maar liefst vijf ereplaatsen in de wacht gesleept. Bij de solo's 13 jaar en jonger behaalde Celine van de Ven het brons. Bij de solo's 18 jaar en jon ger behaalde Tane Elstak zilver. Bij de duetten 18 jaar en jonger Kim Janssen en Hanneke Peeters behaalden het brons. De groep 15 jaar en ouder hebben Moniek Classens, Cinderella Goemans. Melanie van Sambeek, Amadine van den Ven en Celine van de Ven. de gou den medaille gesleept. De groep senio ren bestaande uit de zwemsters Monica Clephas. Tane Elstak. Harrie Flinsenberg, Sandra Hermans. Bregje Jansen, Anja van Leuken. Antionette Nelissen en Kelly Swinkels behaalde zilver. Kim Janssen en Hanneke Peeters waren zondag goed voor een derde plaats. Tegen Ledub uit Budel werden ondanks het goed spel kostbare punten verspeeld. De wedstrijd werd goed, geconcen treerd begonnen. Continu bleven de dames de hele set aan de goede kant van de score. Met name Yvonne en Karin begonnen sterk met veel scores uit de goede setups. Ondanks dat de tegen standsters op het einde van de set dich terbij kropen, was toch de winst met 25- 20 voor de Rooyse. De tweede set was moeizamer. De blokdekking werd enkele malen ver waarloosd. Nu werd steeds tegen een achterstand aangekeken. Op een stand van 19-19 leek zelfs het tij te keren ten gunste van de Rooyse. Marij was met een aantal scores op rij sterk op dreef. Helaas werd de set verloren met 23-25. Ook de derde set ging lang gelijkop. Het laatste deel domineerden de Rooyse dames echter, zodat de winst naar de Rooyse ging. 25-22. De vierde set konden de dames tot 14- 14 bijblijven. Ondanks maar liefst 7 ser- vefouten van Ledub met de bijbehoren de 7 punten voor de Rooyse werd steeds minder gescoord uit de eigen aanval. Met 18-25 moesten de dames de set aan Ledub laten. Een spannende vijfde volgde. Met eerst een 0-4 achterstand en even later toch weer een 5-5 stand bleven de Rooyse dames bij tot 11-11. Enkele uit geslagen ballen waren op het laatst beslissend voor de 3-2 nederlaag. Toch is de stijgende lijn duidelijk en ook de supporters van de tegenstanders waren het erover eens dat de Rooyse momenteel veel te laag staat op de rang lijst. Volgende week spelen de dames uit in Beers bij koploper Energo. Programma:01-02 07-02 02-02 DV1 Set Point A.20.00 Essel 03-02 Thuiswedstrijd "De Essel" 15.30- 19.00 uur 16.00 MC2- Vollan '65 Fluiten D2/F.Jenniskens Tellen MC3/ Anne Vervoort Chrissy Claassen 17.30 MCI -Havoc Fluiten Tellen door D2 in onderling overleg Zaalwacht: 15.30-19.00 DV 3-4/Gonny Bertrands Coby Arts Beers - Dl A. 18.45. Eindhoven - D2 A. 16.15, Venlo-Hl A.16.15. St.Antonis - MAI V. 12.00 ODR.F.Arts L.Arts, Broekhuizenvorst - MAI V. 16.00 ODR. S.Dusch M.vd Heuvel B.v.Dorrestein 04-02 Helden - HV2 A. 10.00 uitslagen: Heren C Eksplosion - Manual 15 -7 Dames C Manual - Fanc/Bevo 2 8-12 Dames B Manual - Loreal 2 7-3 Heren A Manual - Eksplosion 8-26 programma Zaterdag 3-2 DC Manual 1-Loreal 2 14.00 De Weert DB Manual 1-Leudal 1 15.00 De Weert Zondag 4-2 Heren C BSAC - Manual Vertrek 11.30 Maasbree Heren A Swift Roerm- Manual Vertrek 15.00 Roermond Dames Recr. Manual - Eksplosion aan vang 10.00 De Wetteling Heren Recr. Manual - Hercules aanvang 11.00 De Wetteling Attentie ouders/verzorgers Heren/Dames C en Dames B. Op donderdag 2 februari worden er brie ven uitgedeeld betreffende een ouder avond en omtrent het kamp in april a.s. Uitslagèn: Leunen 1 - Helden 2 792 - 770 pnt. Beste schutter: H. Hermans 268 pnt. Leunen 2 - Koningslust 2 787-742 pnt. Beste schutter: R Troisfontaine J. van Soest 270 pnt. Maasbree 3 - Leunen 3 772 - 238 Beste schutter: P. Willems 238 pnt. wel dichter in de buurt van de nummers twee en drie willen lopen. Blijkbaar kom ik daarvoor nog net tekort." Twan Lensen gaat zich na het cross seizoen richten op de 5 kilometer baan en de 10 kilometer op de weg. Zijn eer ste hoofddoel is het Nederlands kam pioenschap op de baan dat in juni gelo pen wordt. KATJA Bij de vrouwen ging de winst naar de Duitse Erika Schoofs. Zij finishte in de wedstrijd over 5575 meter voor Katja Broers uit Venray en de nummer drie Rian van der Burg uit Valkenswaard. "Ruim vijf kilometer is heel lang voor mij. Want ik ben eigenlijk een achthon derd meter loopster. Maar het was een lekker parcours en met de tweede plaats ben ik heel tevreden. Want gisteren (zaterdag, red.) had ik nog een selectie training. Deze plaats had ik van tevoren niet verwacht want ik telde op een derde of vierde plek", zei Katja Broers. De Venrayse sportvrouw van het jaar 1999 heeft een minder geslaagd seizoen ach ter de rug. "Vorig jaar ging het inder daad niet zo lekker. Want conditioneel was ik niet optimaal. Daarom loop ik nu ook zoveel crossen om mijn conditie te verbeteren." De Vlakwatercross is de grootste veldloop in de regio.Het maakt ook deel uit van de Limbra crosscompetitie, een circuit van zeven gerenommeerde veld lopen. Bij de vrouwen bezette Katja Broers de derde plaats in deze competi tie. De nummer twee Inge Tooten finish te zondag slechts als vierde waardoor de Venrayse atlete een plaatsje opschoof in het klassement. In 1976 vond de eerste editie van de Vlakwatercross plaats. In 1980 werd er geen cross gehouden. Een kleine 1000 deelnemers liepen afgelopen weekeinde mee in de jubileumloop die voor het eerst over twee dagen verspreid was. Zaterdag was de regen de grote spelbre ker bij de scholierenraces. Veel activitei ten moesten noodgedwongen in de tent plaatsvinden. Maar zondag was het stra lend weer. "Dit is inderdaad ideaal weer voor ons en het parcours is echt per fect", zei zondagmiddag Wim Crooijmans van de wedstrijdcommissie. "Het was jammer van de regen op zater dag. Want ruim 400 scholieren liepen mee. We hadden clowns om rond de start en finish extra sfeer te brengen en we wilden buiten een rad van avontuur houden maar dat hebben we noodge dwongen naar de tent moeten verplaat sen". aldus Crooijmans. Het is nog niet bekend of de Vlakwatercross van zon dag 27 januari 2002 ook al op zaterdag begint. "We moeten deze cross eerst eens evalueren. De spreiding over twee dagen is goed bevallen alhoewel het organisatorisch meer werk betekent. Maar het is nu ook minder hectisch en gehaast dan wanneer alle wedstrijden op zondag worden gehouden." De 25ste uitgave van de Vlakwatercross 2001 is een groot suc ces geworden. Door een record aantal inschrijvingen en sterke winnaars en winnaressen kan de organisarende vereniging AV Venray-Regio terug zien op een succesvol jubileum. Voor het eerst was deze veldloop een tweedaags evenement en deze primeur is goed aangeslagen bij deelnemers en de organisatie. Voor de scholierenloop op zaterdag hadden zich ruim 400 scho lieren van achttien basisscholen uit de gemeente Venray ingeschreven. Ondanks het slechte weer zat de stem ming er goed in. Onder goede weersom standigheden werden op zondag de Rabobank trimlopen, de NSG-wedstrijd en de KNAU-wedstrijden gehouden waarvoor bijna 600 atleten zich hadden ingeschreven. Enkele leden van AV Venray-Regio mochten op het erepodi um plaatsnemen. Suzan Stevens werd eerste bij de meisjes mini-pupillen en Pauline Camps bij de NSG-vrouwen. Tweede plaatsen waren er voor Katja Broers bij de vrouwen over 5575 m, Loes Hanssen bij de NSG-vrouwen en Peter de Muldeer bij de NSG-mannen. Fraai was ook de vierde plaats voor Twan Lensen bij de mannen over 10000 meter. Sterke winnaar werd hier Sander Schutgers, nationaal kampioen op de korte cross. Deze atleet verbeterde tevens het parcoursrecord op die afstand en won en passant ook de korte cross. Bij de vrouwen ging de overwinning naar de Duitse Erika Schoofs. UITSLAGEN De belangrijkste uitslagen zijn: RabobankTrimlopen: 2 km: Vrouwen: 1. Mariska vd Horst, Sevenum 08.53 min 2. Linda Custers. Oostrum 09.02 min 3. Ineke Voermans. Leunen, 10.05 min. Mannen: 1. Jasper Schram Tilburg 6.40 min. 3. Martijn Viersma Venray 08.14 min. Trimloop 4 km: Vrouwen: I. Lianne Teunissen, Ysselsteyn 20.02 min. 2. Maria Peek Venray 24.11 min. Mannen: I. Mart van Rooij. 14.03 min. 2. Theo Heijnen, Venray 15.05 min. Trimloop 6 km: Vrouwen: 1. Ute Kuling Deume 27.52 min. 3. Vera van Geffen Venray 35.09 min Mannen: 1. Theo Aben Ledeacker 23.11 min. Trimloop: 8 km: Vrouwen: 1. Anja vd Heijden Deume 32.43 min. Mannen: I. Frank Timmermans Broekhuizervorst 29.28 min. 2. Ludy Verstappen Leunen 29.29 min. NSG-atlelen: 615 m. Vrouwen: 1. Pauline Camps Venray 03.30 min. 3. Loes van Mil Venray 03.55 min. 4. Marleen Stevens Venray 04.18 min. Mannen: 1. Jan Ruesink Uden 03.18 min. 2. Peter de Mulder Venray 03.19 min. KNAU-WEDSTRUDEN: Meisjes mini pupillen: 615 meter 1. Suzan Stevens Venray 02.42 min. Meisjes pupillen A: 1575 meter: 1Iris Kemps LGD 06.01 min. Jongens Pupillen A 1575 m.: 1. Sven Hazenbosch Scopias 05.41 min. Meisjes D: 1575 m.: 1. Fanny van Maanen PAC 05.54 min. Jongens D 2000 m.: 1. Ruud van Driel AV Weert 07.37 min. Meisjes C: 2000m m.: 1. Karin van Vroenhoven 't Jasper Sport 07.48 min. Jongens C 2625 meter: 1. Tim van Grinsven HAC 09.02 min. Mannen korte cross: 4000 meter: 1. Sander Schutgens Pegasus 11.53 min. 2. Maurice van Veldhoven Olympus 12.06 min. 3. Anton vd Heuvel HAC 13.01 min. Vrouwen 5575 meter: 1. Erika Schoofs Did 20.50 min. 2. Katja Broers AV Venray 21.19 min. 3. Rian vd Burgt AVV 21.24 min. Mannen 10000 meter: 1. Sander Schutgens Pegasus 31.10 min (nieuw parcoursrecord) 2. Patrick Slitzinger AV 34 Maastricht 32.11 min. 3. Joh n Philipsen LGD 32.21 min. 4. Twan Lensen AV Venray 32.58 min. Mannen veteranen 45 10000 meter: Jan Maessen AV Venray 43.50 min. Mannen 50 8000 meter: Henk van Dijck AV Venray 37.09 min. Mannen 55+ 8000 meter: 5. Jo Verlinden AV Venray 37.23 min. Senioren Mededelingen: Geachte leden, met deze nodigen we u uit voor het bijwonen van onze jaarver- gadeing die gehouden zal worden op vrijdag 16 februari in het clubgebouw van handboog vereniging Diana aan de Sportlaan te Venray. Aanvang 20.00 uur. Nieuwe kandidaten voor het bestuur kunnen zich aanmelden bij onze secreta ris. De leden die hun contributie nog niet voldaan hebben vragen we dit zo snel mogelijk te doen, dan komen de visbescheiden van zelf bij u in de brie venbus. Dit voorkomt narigheid aan de waterkant. kopje: Vergunningen. Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en week vergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. De scholierenlopen tijdens de 25ste Vlakwatercross zijn een groot succes geworden. Voor het eerst had de organi serende vereniging AV Venray-Regio van deze jubileumloop een tweedaags evenement gemaakt. Een aantal van ruim 400 scholieren van achttien basi- scholen uit de gemeente Venray had zich ingeschreven voor deze veldloop die dit jaar op zaterdag werd gehouden. Naast de lopen die meetelden voor de Jo van Oers-Memorial, werden ook een aantal nevenactiviteiten voor de leerlin gen van de basischolen georganiseerd. Deze leerlingen vermaakten zich uitste kend met een warming-up die per groep werd gehouden in het gebouw van Jong Nederland. Daarnaast vermaakten clown Polka de aanwezigen met hun fraaie acts en spelletjes. Vanwege het slechte weer moest een aantal van de activiteiten in een tent worden gehouden. De Jo van Oers Memorial werd gewonnen door basisschool de Hommel, tweede werd de Keg en derde de Meent uit Leunen. Basisschool St. Johannes de Doper uit Merselo nam procentueel met de meeste leerlingen deel aan deze Vlakwatercross voor de scholieren. AV Venray-Regio ziet terug op een geslaagde middag voor de scholieren. Zij kunnen op 17, 24 en 31 maart verder kennismaken met de atletieksport. Op die dagen wordt van 10.30 tot 11.30 uur de gelegenheid geboden om gratis kennis te maken met AV Venray-Regio. Als afsluiting van het kennismakingsproject wordt op 8 april de jaarlijkse schoolatletiekdag voor basisscholen gehouden. UITSLAGEN De belangrijkste uitslagen van de scholierenlopen 2001 zijn: Jongens groep 3/4 1 520 meter: Boy Lewisiwal De Kruudwis 02.04 min; 2. Jeroen Gloudemans St Johannes de Doper 02.08 min; 3. Thijs Verstegen Coninxhof 02.11 min; Meisjes groep 3/4 1. Kim Hendrix De Meent 02.05 min 2. Elly van Osch Si Johannes de Doper 02.10 min; 3. Jadey Swinkels De Keg, 02.13 min: Jongens groep 5/6 1050 meter: 1. Frank Hendrix De Meent 04.07 min; 2. Wessel Driessen De Kruudwis 04.08 min; 3. Rik Stevens De Bongerd 04.13 min. Meisjes groep 5/6 1Sandra Poels De Hommel 04.34 min: 2. Ellen Peeters De Hommel 04.38 min; 3. Mandy Ouderland De Kruudwis 04.41 min: Jongens groep 7/8 10.50 meter: l.Bram Kusters H. Maria Oirlo 03.39 min: 2. Paul; Melskens De Hommel 03.59 m; 3. Constant Kaanen De Toverbal 04.02 min. Meisjes groep 7/8 1050 meter: 1. Angelique van Gasse De Keg. 2. Jante van Tongeren De Hommel 04.10 min; 3. Berly de Groot Mariaschool Tienray 04.11 min. Nieuwe leden en lessen Of je nu 24, 44 of 54 bent en je wilt sportief actief zijn. dan is tennis een uit stekend alternatief. Tennissen bij TVY is lekker sporten in gezellig verenigings verband. Daarvoor worden het hele sei zoen door allerlei toernooien georgani seerd, waar je tegenstanders van je eigen niveau ontmoet. Wil je het direct goed aanpakken dan wil je waarschijnlijk ook lessen nemen. Daar leer je de techniek in een keer goed. hetgeen het spelplezier alleen maar verhoogt. Als je lid wilt worden en geïnteres seerd bent in de lessen, dan adviseren wij je om je voor half februari op te geven. In dat geval kan je in de loop van april starten met de lessen. Concrete informatie over de lessen, zoals tijdstip, periode en kosten ontvang je dan in februari. Voor meer informatie en opga ve kun je terecht bij Annie Jansen, Ringweg 1. Tel. 541495 Contributie Wij willen de bestaande leden erop attenderen, dat de contributie voor dit seizoen begin februari zal worden geïnd. Wil jij je afmelden, dan verzoeken wij je om dit voor 3 februari te doen bij Annie Jansen, tel. 541495. Daarmee voorkom je dat er onnodig een nieuw KNLTB- pasje wordt aangemaakt en de vereni ging onnodig kosten voor de KNLTB maakt. Ysselsteynse Avond Zaterdag 10 maart a.s. wordt in Tennishal "Racketsport"in Deume de Ysselsteynse Avond gespeeld. Dit gezel- ligheidstoernooi wordt al voor het vier de achtereenvolgende jaar georgani seerd. Er wordt gespeeld in dubbels. Je kunt je hiervoor telefonisch opge- ven(als enkel!) bij Jan Ewals (541781). Het inschrijfgeld bedraagt F 10,= per persoon. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. De inschrijving sluit op zon dag 4 maart. Dorpencompetitie Om diegenen nog een kans te geven, die de eerste aanmelding in november hebben gemist of het nog te vroeg von den om zich hiervoor al op te geven, nogmaals de inschrijving voor de Dorpencompetitie. De opzet van deze competitie zal in principe niet verande ren, dus er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 18.00 of 19.00 uur als op zondag om 09.00 uur en 13.30 uur en in verschillende sterktes. Dit betekent, dat je als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt mee doen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt 2 wedstrijden van 2 sets. Je kunt je opgeven bij Math Heetkamp (tel. 541225) als eenling, dan deelt de Technische Commissie 'de teams in. De inschrijving sluit op zondag 11 februari. Zaaltrainingen jun. vervallen De zaaltrainingen op dinsdag voor de junioren vervallen tot nadere medede ling. In plaats daarvan kunnen de jun. op dinsdag van 19.00-20.15 op de baan looptraining volgen. De trainingen in het winterseizoen zijn als volgt: Dinsdag: 19.00-20.15 atletiekbaan ABCD-jun. looptraining Donderdag: 18.00-19.15 atletiekbaan CD-jun 19.15-20.30 atletiekbaan AB-jun. 18.30-19.30 atletiekbaan pup. 19.00-20.00 Raayland Oost NSG-atle- ten Zaterdag: 10.30-11.30 atletiekbaan pup. Senioren: volgens schema's trainers. De kunststof atletiekbaan is gelegen aan de Sportlaan 1sportpark de Wieën Informatie: Ledenadministratie: 0478- 5828 42. atletiekraad: 588217 of bij de trainers. Mededelingen: Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in de Berg/hoek Veltumse Kleffen, geopend van 09.00 tot 14.00 uur. Toezicht (toezicht van 10.30 - 14.00) 3 feb.: Twan Lenssen en Jos Manders; 10 feb.: Ger Verstegen en Johan Vreugdenhil: 17 feb.: Ger Litjens en Peter Hogervorst. 25e Vlakwatercross op 27 en 28 januari 3 feb.: Limburgse Indoorkampioenschappen Op zaterdag 3 feb. a.s. worden de Limburgse indoorkampioenschappen gehouden voor senioren en ABCD-juni- oren. De kampioenschappen vinden plaats in de Rheinhalle in Diisseldorf. Vervoer is per bus. De kosten van inschrijven en het vervoer bedraagt in totaal 15,- p.p. Aanmelden tot uiterlijk 16 jan. via de trainers. De organisatie van deze kampioenschappen is in han den van de Limburgse atletiekvereni ging. Juryleden die willen jureren, gelie ven zich te melden bij Wim Crooijmans. Zij kunnen gratis mee met de bus. Programma: 3 feb.: Diisseldorf Limburgse indoorkampioenschappen en NK jun. 11 feb.: Helden cross (Limbra). De 9 jarige Jaleesa ia afgelopen zater dag dressuurkampioene 2000-2001 in de categorie AL geworden, met haar Pony Asgrit te Beek. Deze formidabele prestatie is mede te danken aan John Deenen waar ze sinds een paar maanden les van krijgt. Tevens heeft ze zich voor N-K.B. kampioenschappen geplaatst te Wanroy op 3/4 mrt. Sander Schutgens uit Belfeld won zondagmiddag met grote overmacht de 25e Vlakwatercross. De winnaar, lid van de nationale selectie, legde de tien kilometer af in 31 minuten en 9 fM seconden. Een uurje eerder won ^^■1 Schutgens ook al de korte cross over 4000 meter. "Voor mij is het puur een ■(training. Want dit is leuker dan thuis in de bossen te lopen", zei de Limburgse topatleet. Venraynaar Twan Lensen, de winnaar van 1999, werd vierde. Lensen, die onlangs weer lid werd van AV Venray, toonde zich niet ontevreden. "Ik ben er drie-kwart jaar uil geweest door een ver velende blessure aan beide knieën. Sinds november ben ik weer volop in training en deze cross kwam daarom nog te vroeg. Over twee maanden hoop ik weer op mijn oude niveau te zitten", zei de 24-jarige atleet. Begin januari keerde Twan Lensen weer terug op het oude nest nadat hij enkele jaren lid was geweest van het Seven Hills Running Team in Nijmegen. "Ik wil graag mee doen aan het Limburgse kampioenschap cross dat over twee weken in Helden gehouden wordt. Maar dan moet ik wel ^1 lid zijn van een Limburgse atletiekver- emging", verklaarde de Venraynaar. Naast Sander Schutgens moest Lensen ook Patrick Stitzinger (Maastricht) en John Philipsen uit Deume voor laten gaan. "Schutgens is een Nederlandse topper en een klasse apart. Maar ik had

Peel en Maas | 2001 | | pagina 19