DIRKX VAN SOEST 30 km Zone gebied Raads vergadering Goedkeuring bestem mingsplan 'Intratuin Venray' Euterpe Rincón Espanol Commissie St. Petrus Banden 't Zonnelied Gregoriaans koor Hobby- Creativiteiten Centrum rüEL EN MAAS PI donderdag 25 januari 2001-Pagina 2( J. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvra gen. het vergroten van de woning aan de Wasbloem 6 te Venray tnv J.P.M. Smits, Wasbloem 6 te Venray; - het bouwen van een serre aan De Leng 21 te Oirlo tnv Th. Pluk, De Leng 21 te Oirlo; - het bouwen van een serre aan de Penningkruid 55 te Venray tnv Fam. P. Groenen, Penningkruid 55 te Venray; - het uitbreiden van de woning en het bouwen van een garage aan de Athoslaan 7 te Venray tnv R.G.W. Gertzen, Athoslaan 7 te Venray; - het plaatsen van 2 dakkapellen aan de Ridderspoor 12 te Venray tnv J.J.W. Kruithof, Ridderspoor 12 te Venray - het oprichten van een varkens stal aan de Lollebeekweg 49 te Castenray tnv Maatschap Vissers- Spee, Lollebeekweg 49 te Castenray; - het vergroten van de woning aan de Vicarieweg 22 te Leunen tnv L.P.E. Bartels, Vicarieweg 22 te Leunen; - het vergroten van het woonhuis aan de Steegse Peelweg 2 te Leunen tnv P.J.W.E. Loonen, Steegse Peelweg 2 te Leunen; - het vergroten van de woning aan de Veldstraat 3 te Merselo tnv H. Bonants, Veldstraat 3 te Merselo; - het bouwen van een woning in het Bestemmingsplan De Brabander te Venray, tnv Bouwbedrijf Fleuren BV, Korte Drilweg 6 te Venray; - het wijzigen van de bouwver gunning voor het vergroten van de woonhuis aan de Etnalaan I te Venray tnv M.C. Boot, Etnalaan I te Venray. Bouwvergunningen verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het veranderen van het jeugdgebouw aan de Peter Janssenweg 12 te Ysselsteyn tnv St. Jeugdzorg Ysselteyn, Peter Janssenweg 12 te Ysselsteyn; het vergroten van de woning aan de Merseloseweg 150 te Venray tnv A.P.M. Huijbers, Kruitweg 2 te Venray; het gewijzigd uitvoeren van de bouwverguning aan Aan de Dril 13 te Venray>P> tnv D.M.A.W. Melskens, Aan de Dril 13 te Venray; de bouw van een woning aan de Pascherhof 37 te Leunen tnv M.A.M. Koonings, Haalakker 30 te Oirlo; de bouw van een dakkapel aan Rector Cremersstraat 7 te Smakt tnv W.C.C. Linders, Rector Cremersstraat 7 te Smakt; het vergroten van de woning aan de Peelweg 4 te Ysselsteyn tnv J.J.M. Wilmsen, Peelweg 4 te Ysselsteyn; het vergroten van de woning aan de Melchiorhof 35 te Venray>P> tnv P.A.R.M. Fleurkens, Meslchiorhof 35 te Venray; de bouw van een woning aan de Pascherhof 25 te Leunen tnv R.A.M. Bouten, Laagriebroekseweg 9 te Leunen; de bouw van een erker aan de Gildestraat 6 te Oostrum tnv H.L.M. Surminsky, Gildestraat 6 te Oostrum; het wijzigen van de vergun ning aan de Plataanstraat 13 te Venray tnv Feenstra Venray -(Regio Zuid), Plataanstraat 13 te Venray; de bouw van een woning aan de Lavendelheide 8 te Venray tnv R.A..M. Berben, Vijverweg 4 te Groesbeek; het vergroten van de woning aan de Vossestaart 33 te Venray tnv P.J.S.P. Willems, Vossestaart 33 te Venray; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Kleefkruid 3 te Vneray tnv H.G.W. van Schijndel, Kleefkruid 3 te Venray; het bouwen van een berging aan de Dorpsplein I te Oostrum tnv M.G.M. van Schijndel, Dorpsplein I te Ostrum Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Inspraak Burgemeester en wethouders van Venray delen mee dat bij hen is ingekomen een verzoek van dans centrum Janssen, Raadhuisstraat 6 om middels toepassing van artikel 19.1 van de Wet op de ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan een uitbreiding van de bestaan de accommodatie aan de Raadhuisstraat 6. Het bouwplan is qua functie in overeenstemming met het geldende bestemmingsplan Burggraaf, maar wijkt qua maatvoering af van de gel dende bebouwingsvoorschriften. In stedenbouwkundige zin is naar onze mening echter sprake van een goede inpassing. Het bouwplan speelt in op de feitelijke ontwikke ling van de centrumring met een grotere variaties tussen functies, betere wandvorming en eigentijdse uitstraling. Het bouwplan ligt met ingang van donderdag 25 januari 2000 gedu rende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdien sten, op maandag van 12.00 uur tot 20.00 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur. Gedurende die periode kan eenieder zijn zienswijze met betrek king tot het plan schriftelijk aan hen kenbaar maken. Inspraak Burgemeester en wethouders van Venray delen mee dat bij hen is ingekomen een verzoek van de heer C. Jacobs, Noordsingel 27 te Venray om de bedrijfsbebouwing op het perceel Nieuwhuisweg I I (Eurodump) in Smakterheide te mogen uitbreiden en de uitbreiding alsmede een bestaande hal in gebruik te mogen nemen voor detailhandel in uitsluitend volumi neuze goederen, t.w. tenten en zwembaden. Het verzoek wijkt af van het bestemmingsplan Smakterheide, dat alleen detailhandel in volumineuze goederen in de vorm van auto's, boten en caravans toestaat. De gevraagde detailhandel in zwemba den en tenten achten wij echter ook van zodanig volumineuze aard, dat die aansluitend op de bestaande vestiging in Smakterheide passend kan worden geacht. Andere vormen van detailhandel zullen in de beoog de uitbreiding in beginsel niet wor den toegestaan. Het bouwplan ligt met ingang van donderdag 25 januari 2000 gedu rende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdien sten, op maandag van 12.00 uur tot 20.00 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur. Gedurende die periode kan eenieder zijn zienswijze met betrek king tot het plan schriftelijk aan hen kenbaar maken. De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: Maatschap Vullings-Litjens, Roland 3 te Castenray voor een revisievergunning voor een pluim vee- en rundveehouderij, gelegen aan de Roland 3 te Castenray; - V.O.F. Claessens-Van Zeeland, Heidse Peelweg 40 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een scharrelkippenhouderij, gelegen aan de Lollebeekweg 42 te Castenray; - Landbouwbedrijf Bouwman, Puttenweg 82 te Ysselsteyn voor een veranderingsvergunning voor een melkveehouderij, gelegen aan de Puttenweg 82 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en Slle overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van 25 januari 2001 tot en met 22 februari 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend Mevr. J. Heesen-Maas, Laagriebroekseweg 30 te Leunen voor een revisievergunning voor een vleesvarkens- en fokzeugenhou- derij met een brijvoerinstallatie, gelegen aan de Laagriebroekseweg 30 te Leunen; H.L.W. Jenniskens, Paardekopweg I I te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vlees- varkenshouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 108 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van 25 januari 2001 tot en met 8 maart 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen .die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de vol gende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccepteerd: Maatschap Vissers-Spee, Lollebeekweg 49 te Castenray voor het wijzigen van de nieuw te bou wen strostal voor de dragende/guste zeugen voor het bedrijf, gelegen aan de Lollebeekweg 49 te Castenray; - V.O.F. Tacken, Lollebeekweg 32 te Castenray voor het gewijzigd uitvoeren van een gebouwtje dat dienst doet als hygienesluis/opslag- ruimte, gelegen aan de Lollebeekweg 32, 39, 41 en 43 te Castenray. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 25 januari 2001 tot en met 8 maart 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebbende schriftelijk gemotiveerde bedenkin gen indienen bij burgemeester en wethouders. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. - het bouwen van een garage werkplaats aan de Peelweg I 9 te Ysselsteyn tnv R.J.M. Janssen, Peelweg 19 te Ysselsteyn; - de bouw van een loods aan de Peelweg 19 te Ysselsteyn tnv R.J.M. Janssen, Peelweg 19 te Ysselsteyn; - de bouw van een garage aan de Matthiasstraat 14 te Castenray tnv n. Engels, Matthiasstraat 14 te Castenray; - het uitbreiden en renoveren van de woning aan de Hoenderstraat 92 te Venray tnv L.M. Hermsen, Hoenderstraat 92 te Venray; - de bouw van een woning in het Bestemmingsplan te Leunen tnv G.J.G.M. Poels, Klaproos 68 te Venray; - het vergroten van de serre en het vergroten van de garage aan de Ooster Thienweg 20 te Oostrum tnv J.G.M. Smits, Ooster Thienweg 20 te Oostrum; - de bouw van een woning in het Bestemmingsplan De Brabander te Venray tnv J.M.P. Stoef, Clara Wichmanstraat 15 te Venray; - het uitbreiden van de woning aan de Buitenhof 20 te Oostrum tnv J.H.L.M. Christians, Buitenhof 20 te Oostrum; - het uitbreiden van de woning aan de Buitenhof 22 te Oostrum tnv M.J. Gommans, Buitenhof 22 te Oostrum. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 26 januari 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 25 januari 2001 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C. Th. van Velzen Bekendmaking verkeersbesluit Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. 23 januari 2001 waarbij beslo ten is tot: 1. de buurt Roosevelt-, Churchill-, Gerbrandy- en Helfrichstraat tussen de Merseloseweg en de Kruitweg tot een 30 km ver- keerszonegebied te verklaren; 2. een inrijverbod in te stellen voor alle verkeer met uitzondering van fietsers voor de Churchil- Istraat vanaf de Gerbrandystraat; 3. dat ter ondersteuning van dit besluit de wettelijke verkeers borden op voorgeschreven wijze worden geplaatst. Venray, Burgemeester en wethouders voor noemd, namens het hoofd van afde ling Openbare Werken Ir. J. A. Geerling. Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze publieksbalie is open op maandag van 12.00-20.00 uur en van dinsdag t/m vrijdag van 09.00- 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieubeheer. A.M.v.B. -meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer een A.M.v.B.-melding is bin nengekomen van: Fam. Team Horeca BV, Kaldenkerkerweg 42 te Venlo voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieube heer, gelegen aan de Langstraat 8 te Venray. De melding kan worden ingezien van 25 januari 2001 tot en met 8 februari 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 25 januari 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. De gemeenteraad vergadert op dinsdag 30 januari 2001, aan vang I 9.00 uur in het gemeente huis, Raadhuisstraat IDeze verga dering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: Onderdeel A: I .Opening. 2.Mededelingen. 3.Spreekrecht publiek. 4.Vaststelling van de agenda. 5.Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 28 november 2000 (Gemeenteblad 2000, nr. 140). ó.lngekomen stukken (Gemeenteblad 2001, nr. 2). Onderdeel B: 7.0vereenkomst inzake plan Merselo (Gemeenteblad 2001, nr. 3). 8.Locatieonderzoek Asielzoekerscentrum (Gemeenteblad 2001, nr. 4). 9.Instemming met de voorgestelde aanpak, inzake de realisatie van de regeling Ruimte voor Ruimte (Gemeenteblad 2001, nr. 5). lO.Eerste wijziging van de verorde ning onroerende-zaakbelastingen en roerende woon- en bedrijfsruimten 2001 (Gemeenteblad 2001, nr. 6). I I .Vestiging voorkeursrecht Zuidelijk Deurneseweg (Gemeenteblad 2001, nr. 7). 12.Verkoop pand Grote Markt 23 aan de heer H. Franssen, Kamperfoelie 88 te Venray (Gemeenteblad 2001, nr. 8). 13.Bouwmogelijkheden Veulen (Gemeenteblad 2001, nr. 9). Onderdeel C: 14.Aanvulling op het Investeringsbudget Stedelijke Vernieuwing Venray (Gemeenteblad 2001, nr. 10). 15.Verzoek om planschade ex art. 49 Wet op de Ruimtelijke Ordening van de heer J.G.M. Verbruggen, Akkerweg 7 te Venray (Gemeenteblad 2001, nr. I I). 16.Gewijzigde vaststelling van het bestemmingsplan Franciscanenpark (Gemeenteblad 2001nr. 12). 17.Vestiging zakelijk recht Centrum ten behoeve van Luxor Beheer b.v. (Gemeenteblad 2001, nr. 13). l8.Sluiting. Kennisgeving Burgmeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van 2 januari 2001, kenmerk 2001/53817, de door de gemeenteraad van Venray op 26 september 2000 vastgestelde bestemmingsplan 'Intratuin Venray' hebben goedgekeurd, met uitzonde ring van het op de plankaart rood omlijnde gedeelte en de woorden 'bouwgrenzen' en 'bebouwde oppervlakten' in artikel 10 van de aan het plan deel uitmakende voor schriften. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het gedeeltelijk goedgekeurde bestem mingsplan liggen met ingang van vrijdag 26 januari 2001 gedu rende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieks diensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00-20.00 uur en van dinsdag tot en met vrijdag van 09.00-13.00 uur en buiten deze tij den op afspraak met de afdeling publieksdiensten via nummer 0478- 523333. Gedurende genoemde ter mijn van zes weken kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. Dit beroep kan wor den ingesteld door degenen, die zich tijdig met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten heeft gewend, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelij kerwijs niet in staat is geweest. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voor zitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 25 januari 2001 burgemeester en wethouders voor noemd drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Harmonieorkest 25 jan. en 2 feb. 20.00 uur repetitie afmelden H. van der Steeg tel 582539 Agenda: 28 januari Joekskapellen festival 25 februari Opluistering Carnavals mis 26 februari Carnavalsoptocht 30 april aubade Jeugdorkest 25 jan. en I feb. 18.45 uur repetitie Agenda: 26 februari Carnavalsoptocht 30 april aubade Afmelden: P.Noten tel 587858 Drumband: Dinsdag 30 jan. en 6 feb. 20.00 uur repetitie Afmelden: Rob Derkx tel.514415 Agenda: 22 januari ALV 20.30 uur Perdstal 26 februari Carnavalsoptocht Bridgeclub Venray Ja hoor, het werkt. 16 paren nemen volgende week deel aan onze voorronde van het Ruitenboertoernooi. Een aantal doorgewinterde Ruitenboerspelers die het klappen van de zweep ken nen; weten hoe je voorgestoken spellen moet bieden en afspelen. Daarbij een aantal nieuwe paren die de voetangels en klemmen zullen ontdekken, na afloop van de avond zeggen dat ze nooit meer meedoen en toch volgend jaar de spanning weer willen beleven. Zo gaat dat ongeveer bij dit soort avonden. De paren die niet aan deze voorronde deelnemen, spelen een vrije avond die ze kunnen gebruiken als voorbe reiding op de laatste competitie avond van de tweede ronde. Omdat er meerdere paren per lijn promove ren dan wel degraderen, is er op dit moment nog geen echt zinnig woord te zeggen over de paren die bij het derde blok in een andere lijn mogen of moeten gaan spelen. De voorlo pige uitslegen van vorige week zijn als volgt: Geel: 1. Hr. Corzilius- Seuren, 2. Ds. Delsing- Jeurissen, 3. Ep. vd. Wee. Rood: 1. Ds. Camps- Schaeffers, 2. Ep. Janssen, 3. Ep. Boekholt. Groen: 1. Ds. Arts- Verstappen, 2. Mw. Orosz- Hr. Vermolen, 3. Ds. Appel s- Olislagers. Programma: Vanavond de vijfde en voorlaatste competitie- avond van het tweede blok. Volgende week Voorronde Ruitenboer en vrij bridgen. El proximo viernes es, dia de los hombres, se trataran algunos temas de interés del grupo.El grupo de baile Los Rocieros en su actuación el pasado sabado en el teatro, en temas del carnaval ha tenido un éxito fabuloso por lo tanto otro merecido ;joléü para todo el grupo. A partir del mes de Marzo entrara en vigor por parte del gobierno espanol el aceptar a nivel europeo las sentencias de las separaciones matrimoniales segun las leyes del pais donde has sido sentenciadas, para las separaciones ocasionadas antes de esta fecha, aün el gobierno esta tratando de que forma se deci- dira. Esta previsto por el C.R.E. organizar en la primavera una jorna- da de reflexion entre representantes de los Centros Espanoles con los consejeros de ambas consejerfas y tratar todos los temas relacionados con sus secretaries. También el editar un segundo boletfn en el transcurso del ano 2001 esta dentro de los acuerdos tornados el pasado domingo en Utrecht. De Commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheidsvoorziening en Volksgezondheid vergadert op donderdag I februari 2001 om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray. De vergadering is open baar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: I.Opening, vaststellen van de agenda en mededelingen 2.Spreekrecht publiek 3.verslag van ae commissieverga dering d.d. 30-1 1-2000 4.Gewest: verslag portefeuille- houdersoverleg SZ d.d. 25-10-2000 5.Toelichting van de heren Peeters en van der Vet, leden raad van bestuur Stg. Ziekenhuizen Noord-Limburg, op het functiever deelplan 6.Vragen/opmerkingen n.a.v. de nota's: *Herverdeling werkzaamheden bij Sociale Zaken ^Bijdrage "oppluskosteri'diverse complexen Wonen Venray 7.Evaluatienota Wet Voorzieningen Gehandicapten 2000 Ter advisering 8.Begroting RIO Noord-Limburg Ter kennisname. 9.Aanvrage keuzebegeleidingsge sprekken in kader van SEP-veehou- derij 10.Rondvraag Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY www.dirkx-vansoest.nl Majoretteopleiding: Repetitie op woensdag: majorette groep team A en B van 18.30 uur to 19.15 uur. Tamboerkorps: Repetitie op woensdag van 19.3( uur tot 21.30 uur en op zondagi samen met het muziekkorps. Opleidingsorkest: Repetitietijden op woensdag vat 18.45 uur tot 19.30 uur: Verdere ondersteuningslessen op zondag bi! Sandra en Henk volgens rooster. Muziekkorps: Repetities op woensdag van 19.3( uur tot 21.30 uur, zondags van 10.31 uur tot 12.00 uur. Komende aktiviteiten: 30 januari 2001 Bestuursvergadering Helpen met kienen: De wekelijkse kienavonden in zaal de Engel worden mede verzorgd door onze leden, hiervoor is een rooster opgesteld. Leden krijgen hiervan persoonlijk bericht. Afmeldingen: Bij verhindering dienen alle leden van het jeugd- en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, voorkeur mondeling tel. 580418, oi uiterlijk tot een half uur voor aan vang van de repetitie in de Opmaat, tel. 513593. Majorettes melden zich mondeling af bij de betreffende begeleiding of telefonisch bij Gerda, tel. 550797 Aanmeldingen nieuwe leden: Hebt u interesse, neem contact met tel. 580993 of 580418 of koiii tijdens de repetities in ons clubge bouw "de Opmaat", Oostsingel 37 te Venray. Repetities: 's maandags om 20.00, Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg 5, Venray. Binnenkort kunnen we het nieuwe zangprogramma voor de eerste helft van 2001 presenteren. Maandag 29 jan.: na de repetitie wordt de jaarlijkse ledenvergadering gehouden. Vriendelijk doch dringen verzocht allen aanwezig te zijn; een pen (die schrijft) en het jaarverslag van 2000 mee te nemen. Bij ieder optreden gelieven een kwartier voor aanvang aanwezig te zijn. U bent altijd welkom op onze repe titieavonden voor een kennisma king. Voor meer informatie/aanmelding/afmelding kunt u bellen: mw. T. Douwes, tel. 0478-584494 of mw. T. v.d. Heuvel, tel. 0478-583884. Maandag, 29 januari, I9uur repetitie Beukenrode. Zondag, I I februari lOu Uitvoering Annakapel, in uniform. Maandag 12 maart, I9u repetitie zaal Thielen/jaarvergadering. Palmzondag 2001: uitvoering Beukenrode. Witte Donderdag 2001: uitvoering Schuttersveld. Sacramentsdag 2001: voor LI radio, Eind juni: Gildemis. Afmelden bij: J.v.Loon, secretaris 0478-585422 Korte verhalen schrijven voor beginners Seniorservice Gilde Venray start binnenkort met deze nieuwe activi teit voor ieder die graag wil leren schrijven, maar om verschillende redenen de eerste stap (nog) niet durfde te zetten. Juist voor deze belangstellenden, ongeacht de leef tijd, is een activiteit samengesteld om over die lage drempel heen te stappen. Een verhaal op papier ver tellen is een beetje vergelijkbaar mei leren fietsen of schaatsen: met wal durf en zelfvertrouwen leer je de techniek en vaardigheid om deze creatieve bezigheid met plezier te kunnen beoefenen. Wel wordt van de deelnemer verwacht dat ze de Nederlandse taal goed beheersen Van stamboom tot familiege schiedenis Stamboomonderzoek of met een sjiek woord Genealogie, is een leuke en boeiende liefhebberij. Het is een onderwerp dat veel mensen tot de verbeelding spreekt. Steeds meer mensen willen dan ook graag weten, wie hun voorouders waren, waar ze leefden en wat ze deden. Op dit moment zijn in Nederland tien duizenden mensen bezig met deze interessante hobby, die in sommige gevallen verslavend kan werken. Het Seniorservice Gilde Venray wil mensen uit deze streek op weg hel pen deze hobby ook te gaan beoefe nen. Onder leiding van amateur genealogen zullen de nieuwe stamboomonderzoekers wegwijs gemaakt worden in de aanpak van zo'n onderzoek. In het vervolgtraject zal hij hun behulpzaam zijn bij hun navorsingen. Zoals al onze activiteiten zijn ook deze weer geschikt voor jong en oud. De kosten zijn laag en variëren per activiteit. Is dit iets voor u? Voor nadere informatie kunt u bellen: tel. 512139, maar u mag ook gerust vrij blijvend bij ons binnenlopen op dag en tijdstip dat de betreffende activi teit plaatsvindt. Ons adres is: Hobby Creativiteiten Centrum, Prins Bernhardstraat 12a, 5802 BM Venray.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 20