Sfr&it 6*t> 1/ematy Trepke/Venray heeft geen kind aan ZVSV: 5-0 Bayram Durgun schiet ZVCBJ naar zege "Ik ben na jaren Venray toe aan iets nieuws" Drukshop kan niet meer scoren Simpele zege van Jumpers'76 Rooyse dames snoepen punten af Volleybalheren komen weer te kort Heren Red Stars beginnen met nederlaag Winst Lake Valley Programma zaalvoetbal Rooyse VK Bridgesoos De Kemphaan füEL EN MAAS donderdag 25 januari 2001 - Pagina 17 Trepke/Venray-ZVSV 5-0 (4-0). Doelpunten: 11. Jos van Gerven 1- j 0; 17. Gert-Jan Wismans 2-0; 22. Danny Fasen 3-0; 25. Jos van Gerven 4-0; 37. Mohammed El-Ghoul 5-0. Scheidsrechter: Brenkman (Venray). Toeschouwers: 60. Trepke/Venray: Wientjens; El- Ghoul, Fasen, Van Gerven, Mocking, Sengers en Wismans. >kl Trepke/Venray boekte maandagavond isi zijn grootste competitiezege. Met speels jij gemak versloeg de Venray,se eersteklas- 1:|- serZVSV met 5-0. Het team van coach is)l Leon Verhorevoort hoefde niet eens vol I gas te geven want anders was de over- pl» winning nog veel hoger uitgevallen, ■tl @all-mag-inspr:Zaterdagmiddag was dl Trepke/Venray de tweede competitie- n I helft begonnen met een uitwedstrijd bij eti| de nummer twee De Klojo's. In de com petitieouverture wonnen de Venraynaren nog met 5-3. In het Zuid-Limburgse Stein eindigde het duel onbeslist: 5-5. Trepke/Venray heeft het niet zo begre pen op zaterdagse wedstrijden omdat het team dan zelden op volle sterkte kan aantreden. Afgelopen zaterdag ontbrak alleen doelman Luc Wientjens maar Frans Thomassen loonde zich een waar dige vervanger. Jos van Gerven opende de score: 0-1. Na de 2-1 achterstand bracht Danny Fasen de ruststand op 2-2. Na de pauze liep De Klojo's uit naar 4-2. Door treffers van Gert-Jan Wismans en Edwin Sengers kwamen de Venraynaren weer langszij: 4-4. In de laatste minuut lèek de thuisploeg de zege naar zich toe te trekken (5-4) maar in de blessuretijd scoorde Danny Fasen 5-5. De scheids rechter liet maar liefst vier minuten naspelen. Na een overtreding moest doelman Frans Thomassen voor twee minuten naar de kant en mocht de thuis club nog een strafschop nemen. Gert- Jan Wismans trok de keeperstrui aan en 'keek' de penalty langs het doel, Coach Leon Verhorevoort toonde zich tevre den. "Een gelijkspel was voor ons het hoogst haalbare. Het leek wel of de scheidsrechter net zolang niet spelen totdat de thuisploeg had gewonnen. Gelukkig missen ze helemaal op het eind nog die strafschop. We hebben vrij verdedigend maar goed gespeeld", vond Verhorevoort. Trepke/Venray bezet de derde plaats op de ranglijst maar is zo goed als uitgeschakeld voor de titelrace. Daarvoor is de achterstand op koploper Fermonia Boys 2 te groot geworden. In het eerste weekeinde van december deed het Venrayse team zichzelf de das om na twee nederlagen binnen drie dagen tegen laaggeklasseerde ploegen. "We zetten daarom alles op de beker", grapte coach Verhorevoort. Door het uitschake len van twee hoofdklassers is de Venrayse eersteklasser verrassend door gedrongen tot de laatste zestien van het bekertoernooi. WAARDIG Leon Verhorevoort beseft dat de basis dit seizoen te smal is om mee te strijden om de titel. Na hel afhaken van Dennis Snijder telt het team nog maar zeven spelers. Daarvan zijn er vijf (Wientjens. Fasen, Van Gerven, Sengers en Wismans) de dertig inmiddels gepas seerd. Met de jonkies Mohammed El- Ghoul (20)en Roel Mocking (18) gaapt een 'generatiekloof van ruim tien jaar. "We zijn al bezig met volgend seizoen. Qua organisatie is de vereniging al een stuk verbeterd. Ik zie hier wel degelijk mogelijkheden maar twee jonge spelers is gewoon te weinig. En de ouderen heb ben ook niet het eeuwige leven", zei Leon Verhorevoort die voor aanvang van het seizoen verklaarde dat de nieuwe fusieclub binnen twee jaar de sprong naar de hoofdklasse moest maken. Maandagavond tegen ZVSV kon Trepke/Venray compleet aantreden. Het Venrayse team toonde opnieuw aan het niveau van de eerste klasse meer dan waardig te zijn. Met vele knap uitge voerde aanvallen werd de tegenstander uit Velden al snel tot een figurant gede gradeerd. Het wachten was op de ope ningstreffer en die viel na elf minuten. Uit een vrije trap van Gert-Jan Wismans schoot de opgekomen verdediger Jos van Gerven 1-0 binnen, Acht minuten later ging Gert-Jan Wismans alleen op het Veldense doel af. Hij was iets eerder bij de bal dan de uitgekomen doelman en schoot 2-0 binnen. Uit een pass van Jos van Gerven bracht Danny Fasen de stand op 3-0. Op slag van rust werd het 4-0. Deze treffer leek wel een kopie van de eerste want Gert-Jan Wismans nam opnieuw de vrije trap waaruit Jos van Gerven scoorde. De tweede helft was daardoor slechts een formaliteit. Trepke/Venray vond de 4-0 stand blijk baar welletjes en paste zijn tempo aan de tegenstander aan. Halverwege het tweede bedrijf bepaalde Mohammed El- Ghoul de eindstand op 5-0. Zelfs een eretreffer was ZVSV niet gegund want zeven minuten voor lijd belandde een vrije trap op de paal. Roel Mocking had eveneens pech want na een fraai uitge voerde aanval schoot hij op de lat. De eerste wedstrijd na de winterstop werd meteen een bizarre doelpuntrijke wedstrijd. In en tegen Meterik won Lake Valley met 7-10. Meterik maakte uit de eerste kans het eerste doelpunt en hierna miste Lake Valley een kans en uit de counter maak te Meterik 2-0. Lake Valley trok zich hier niets van aan en kon via Geert Lenssen die zijn tegenstander eruit liep en in de lange hoek scoorde. De volgen de aanval werd via een mooie combina tie door Hayke Poels afgerond. Nu was het weer de beurt aan Meterik dat profi teerde van het foutief schakelen van Lake Valley. Hierna zou het bizarre hoogtepunt van de wedstrijd volgen; een penalty voor Lake Valley die van buien de cirkel genomen moest worden. Deze werd echter gemist maar in de daaropvolgen de aanval wist Pepijn Lemmen toch nog voorde 3-3 ruststand te zorgen. Meteen na de rust kreeg Lake Valley een tijd- straf en hiervan wist Meterik te profite ren en kon Lake Valley opnieuw aan een inhaalrace beginnen totdat John v.d. Broek met een schuiver de stand weer gelijk bracht. Hayke Poels wist Lake Valley zelfs voor het eerst op voor sprong te schieten. Maar Lake Valley kreeg opnieuw een lijdstraf en verkeerd verdedigen zorgde ervoor dat Meterik weer kon scoren. Meterik had ook eens geluk dat de ver dedigers van Lake Valley tot tweemaal toe in eigen doel scoorde en Meterik zo weer aan een voorsprong hielp. Geert Lenssen verkleinde de marge weer. Vijf minuten voor tijd kreeg de keeper van Meterik een tijdstraf en uit de hieropvol- gende vrije trap schoot Gert-Jan Pennings hoog binnen. Met een speler als keeper zette Meterik nogmaals aan. Maar Lake Valley profiteerde hier nog driemaal van en bepaalde de uitslag op 7-10. Drukshop, de hekkensluiter in de tweede klasse A, is helemaal van slag. Na de 0-5 thuisnederlaag tegen MVC ging Drukshop maandag met 8-0 onderuit bij ZVV Beringe. Het Venrayse team heeft in de laatste drie duels, oftewel in 2,5 uur zaalvoetbal, geen enkel doelpunt meer gescoord. Ook De Bonte Koe/Zeef Safe verkeert in degradatiegevaar. Maandagavond moest De Bonte Koe genoegen nemen met een 2-2 gelijkspel bij Nederweert. ZVCBJ kende weinig problemen met Wittenhorst en won met 6-3. Drukshop-MVC 0-5. Hekkensluiter Drukshop kon eindelijk weer beschikken over Eddy Siebers die na vier maanden was teruggekeerd van zijn reis naar Midden-Amerika. De ren tree van Siebers kon Drukshop nog niet op het goede spoor zetten. Want halver wege keek het Venrayse team al tegen een 0-3 achterstand aan. Halverwege de tweede helli wisselde Ron van der Zanden zijn broer Marcel af in hel doel. Drukshop nam toen meer risico's tegen de nummer drie MVC. Maar dat werd de hekkensluiter noodlottig. Toen een MVC-speler alleen kon doorbreken trok Ron van der Zanden aan de noodrem en moest voor twee minuten naar de kant. Met een man meer besliste MVC de wedstrijd definitief: 0-4. In de laatste minuut kwam de 0-5 eindstand op het scorebord. ZVV Beringe-Drukshop 8-0. "Hel was helemaal niks want niets lukte bij ons", zei een teleurgestelde coach Cor Creemers. In de eerste tien minuten was Drukshop nog de betere ploeg geweest. Maar toen Beringe door een 'frommelgoal' op 1-0 kwam was het gedaan met hel Venrayse team. Binnen drie minuten liep de thuisploeg uit naar 3-0. Halverwege leidde Beringe met 5- 0. Na de pauze scoorde de Beringse ploeg nog drie keer: eindstand 8-0. Nederweert-De Bonte Koe/Zeef Safe 2-2. De Bonte Koe/Zeef Safe, dat voor laatste staat, hoefde niet onder te doen voor middenmoter Nederweert. Integendeel want voor rust hadden de Venraynaren zelfs de beste kansen. De goed debuterende Kadir Savas en Rick van der Heijden hadden geen geluk in de afwerking. Vijf minuten voor rust scoor de verdediger Theo Swinkels toch de openingstreffer: 0-1. Na de pauze ver zuimde De Bonte Koe/Zeef Safe de voorsprong verder uit te bouwen. Dat werd hel Venrayse team vijf minuten voor tijd noodlottig toen Nederweert uit een vrije trap gelijk maakte: 1-1. Maar twee minuten later nam De Bonte Koe opnieuw een voorsprong. Rick van der Heijden passte naar Stephan de Weert die 1-2 binnenschoot. Toch moest De Bonte Koe/Zeef Safe de winst nog uit handen geven. De Venrayse ploeg reageerde alweer niet alert op een vrije trap waardoor. Nederweert op gelijke hoogte kwam: 2-2. ZVCBJ-Wittenhorst 6-3. Al in de eerste minuut zette Pascal Kusters Boca Juniors op een 1-0 voor sprong. Halverwege de eerste helft liep het Venrayse team verder uit na een doeltreffende vrije trap van Bayram Durgun: 2-0. Vlak voor de pauze bepaalde Hamid Oulashen de ruststand op 3-0. Binnen tien minuten in de tweede helft had ZVCBJ de wedstrijd definitief beslist door treffers van Bayram Durgun en Pascal Kusters: 5-0. Daarna zakte de concentratie bij de thuisploeg even weg. Want binnen een minuut scoorde Wittenhorst twee keer: 5-2. Toch kwam de voorsprong geen moment meer in gevaar. Drie minuten voor tijd scoorde Hafid Mekran 6-2 waarna in de voor laatste minuut Wittenhorst nog een keer tegenscoorde: 6-3. Vrijdag 26 januari Sporthal Dc Wetteling 20.30 ZVV Leunen-Inter'80 21.30 HVC/Alustema 3-Baarlo. 22.30 Trepke/Venray 3-Meterik Sporthal De Weert 20.00 De Bonte Koe 2-AC VVV 21.00 De Bonte Koe 3-AC VVV 2 22.00 De Bonte Koe 4-ZV/Serum 2 Zaterdag 27 januari Sporthal De Weert 16.00 Trepke/Venray 4-Domu 17.00 Trepke/Venray 5-FC Hento 18.00 HVC/Alustema-ZVV Leunen (dames) 19.00 Venrode 2-ZVCO 2 Maandag 29 januari Sporthal De Wetteling 20.45 HVC/Alustema-Hans Mol Sport 21.45 HVC/Alustema 2-Ainicitia Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 4-Trepke/Venray 5 21.30 Lake Valley 3-HVC/Alustema 4 22.30 SVCB-De Bonte Koe 4 Sporthal Overloon 19.00 ZVCO-Wittenhorst 4 Dinsdag 30 januari Sporthal De Wetteling 22.00 ZVV Leunen 3-Wittenhorst 3 In tegenstelling tot vorige week tegen B.V. Rooi hoefde Jumpers'76 zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Vido, niet tot het uiterste te gaan. De ploeg uit Veldhoven, in het begin van het seizoen speelde ze nog mee in de top van deze klasse, maakt duidelijk een moeilijke periode door. Ze hadden in Venray opnieuw geen antwoord op het goede collectieve spel van de thuisploeg. Slechts de eerste vijf minuten was er sprake van een wed strijd. Toen Jumpers'76, o.a, door enkele mooie acties van Marcel Abgaou, een maal zijn ritme had gevonden wist Vido dat ze deze avond slechts een ding kon den doen n.l de schade beperken. Via zeer gevarieerd spel, nam de thuisploeg zonder problemen afstand. De voor sprong, al stiel meer dan 20 punten, kwam op geen enkel moment in gevaar. De ploeg van coach Jan Kraus straalt de laatste weken veel zelfvertrouwen uit. "Hel uitgangspunt is dal we uitgaan van onze eigen kracht en dat we die spelletjes spelen waar we goed in zijn. Nu de geblesseerde spelers terug zijn zien we dat de posities in het team goed bezet zijn waardoor we in de bjeedte sterker geworden zijn" aldus een tevre den coach. Dit was in de laatste fase van de le helft goed te zien. Zonder veel proble men werd het uitvallen van de licht geblesseerde center Bas Mickers opge vangen door de inbreng van Balder Lamers. Na een russtand van 48 - 28 werd het in de 2e helft min of meer een oefenwedstrijdje. De strijd was uit de pol en beide teams speelde lekker vrijuit waardoor er aan beide kanten veel gescoord werd. De thuisploeg kon veel doorwisselen waardoor iedereen de nodige minuten kon spelen. Doordat de concentratie bij de thuisploeg enigszins verslapte kon Vido de achterstand beperken. Maar al vroeg in deze wedstrijd had den ze zich er al bij neergelegd dat de punten deze avond in Venray zouden blijven. Eindstand 91-73, topscore Jumpers'76 Tristan Lammerts van Bueren met 23 punten en Balder Lamers met 16 punten. Jan Kraus na afloop de wil en het vertrouwen is er, de kunst is nu om de concentratie vast te houden vooral tegen teams die laag geklasseerd zijn. Volgende week kunnen ze dit laten zien in de uitwedstrijd tegen Bumpers uit Sittard. In een spannende voetbalderby trok ZVCBJ tegen degradatiekandi daat De Bonte Koe/Zeef Safe toch nog aan het langste eind. In de slotminuut bezorgde topscorer Bayram Durgun zijn team de overwinning: 5-6. Het was al de twintigste seizoenstreffer van de aanvaller van Boca Juniors. Voorafgaand aan deze Venrayse derby in de tweede klasse A waren de belan gen duidelijk. Door het verassende ver lies van koploper ZVV Leunen kon ZVCBJ bij winst weer meedoen in de kampioensrace. Terwijl De Bonte Koe/Zeef Safe, dat voorlaatste staat, de punten heel hard nodig heeft om boven de degradatiestreep te komen. De teleur stelling was na afloop bijzonder groot bij De Bonte Koe. "We hebben de wed strijd niet in de laatste minuut verloren", zei coach Ben Bakens. "Maar we heb ben de zege weggeven omdat zij uit vier vrije trappen scoorden. Die vier doel punten hadden nooit mogen vallen", vond de teleurgestelde De Bonte Koe- coach. ZVCBJ heeft met de vrije trap een ijzersterk wapen in huis. Verdediger Sjon Croes heeft een vernietigende trap waarmee hij vanuit dode spelmomenten dit seizoen al acht keer scoorde. ZVCBJ-coach Ruud Cox was uiteraard tevreden met de zege. "Alhoewel een gelijkspel de beste uitslag zou zijn geweest. Wij hebben nu de achterstand op ZVV Leunen verkleind van negen naar zes punten." De Bonte Koe/Zeef Safe opende de score door een treffer van Rick van der Heijden: 1-0. In de tiende minuut bracht Bayram Durgun uit een vrije trap de stand weer in evenwicht: 1-1. De Bonte Koe was na een serie mindere wedstrij den weggezakt naar de voorlaatste plaats. Tegen ZVCBJ speelde de degra datiekandidaat weer eens een betere wedstrijd. Halverwege de eerste helft kwam De Bonte Koe/Zeef Safe na een bijzonder mooie aanval opnieuw op voorsprong. Rob Hermans veroverde de bal en passte op Stephan de Weert die Ivo Voesenek alleen op het doel afstuur de: 2-1Het was de eerste competitie treffer van de jonge aanvaller. Maar nog geen minuut later verspeelde De Bonte Koe de voorsprong weer. Van ruime afstand schoot aanvoerder Hafid Mekran uil een vrije trap 2-2 binnen. Vlak voor rust kogelde Sjon Croes, alweer uil een vrije trap, 2-3 in de touwen. Na de her vatting vocht De Bonte Koe/Zeef Safe zich knap terug. Met een fraai schot scoorde Stephan de Weert de 3-3 gelijk maker. Boca Juniors moest het vanaf toen zonder Hamid Oulashen doen die na een wissel boos van het veld stapte en zich meteen ging douchen. Elf minuten voor lijd kwam De Bonte Koe voor de derde keer aan de leiding. Rob Hermans bediende Rick van der Heijden die 4-3 liet aantekenen, Een minuut daarna bracht Bayram Durgun ZVCBJ weer langszij; 4-4. Wederom uit een vrije trap zette Sjon Croes zijn team op een 4-5 voorsprong. In de spannende slotfase scoorde aanvoerder Martien Vermeulen drie minuten voor tijd met een verras send schot vanuit een moeilijke linker hoek de 5-5 gelijkmaker. Een minuut voor tijd sloeg Boca Juniors na balver lies bij De Bonte Koe razendsnel toe waarna Bayram Durgun de mooie aan val bekwaam afrondde: 5-6. De Rooyse dames hebben zich uitste kend hersteld van de blamage vorige week tegen Stravoc. In een goede, span nende wedstrijd moesten de dames pas op het laats buigen voor de routine uit Horst. In een door invaller-scheidsrech ter Koos de Schipper goed geleide wed strijd werd op hoog niveau gevolleyd. De eerste set werd, vooral vanwege een aantal netfouten en foute services, dui delijk gewonnen door de dames van Hovoc, 18-25. De tweede set werd gebouwd aan een grote voorsprong, die zelfs opliep lot 20-14. Daarna werd een aantal fouten gemaakt, terwijl de dames uit Horst ook hun beste volleybal lieten zien. De tegenstander kwam in deze fase terug tot 22-22. Het getuigd van klasse dat de Rooyse dames ondanks deze tegenslag het hoofd koel hielden en de set ver diend wisten te winnen met 25-23. De derde set ging weer naar Hovoc, dat de hele set een voorsprong had van 3 tot 4 punten. 19-25. De vierde set begon goed met een snelle voorsprong, maar a.g.v. een aantal servefouten op rij kregen de dames uit Horst in het middengedeelte van de set een voorsprong. Vanaf 18-18 bleven de teams gelijk opgaan tot 23-23. De winst in deze set was uiteindelijk toch voor de Rooyse, 25-23. In de tie break was de koek op en gaf de routine van Hovoc de doorslag. 9-15. Toch twee kostbare punten tegen de nummer 3 van de promotieklasse. Komende zaterdag 18.00 uur de wed strijd tegen Ledub uit Budel, waarbij onze dames nog wat recht te zetten heb ben na het uit-verlies van 4-0. Na de met 3-2 verloren wedstrijd vori ge week tegen Soman Activia, stond deze week de thuiswedstrijd tegen ISL Civitas uit Venlo op het programma. Waar de mannen uit Venray in het begin van het seizoen nog kansloos waren tegen de heren uit Venlo, was dit weekeinde de tegenstand beduidend groter. Waar, (het wordt een gewoonte) de eerste set de heren uil Venray nog niet helemaal bij de les waren, werd er hard gewerkt, maar werd door hoofdzakelijk persoonlijke foutjes de set nog betrekkelijk gemakke lijk uit handen gegeven. In de tweede set kwamen de heren al snel op een 6-14 achterstand. De vechtlust die het team dit seizoen al vaak gekenmerkt heeft, verdween ineens, de kopjes gingen han gen en de set werd als verloren beschouwd. In de derde set werd de draad weer opgepakt, en leek de set na een goede beginfase in Rooyse handen. De mannen uit Venlo kwamen echter sterk terug, maar na een spannende slotfase ging de set toch naar de mannen uit Venray In de vierde set leken de Venlonaren de draad kwijt. De Rooyse aanvallers konden naar hartelust scoren, de ene na de andere bal werd aan venrayse zijde van de grond gehaald, en de terechte winst volgde. In de vijfde en laatste set was weer identiek aan de vijfde set van het vorige weekein de: onnodige foutjes, communicatiepro blemen, het kwam weer allemaal voorbij. Kansloos werd deze laatste set. dan ook verloren, Indien de heren uit Venray ook in de beginfase van de wedstrijd bij de les zou zijn. blijkt dat, zelfs tegen de koplo pers, puntjes te pakken zijn. s I Noud Janssen kiest met SV Leunen voor nieuwe uitdaging (Door Henk Willemssen) Noud Janssen en SV Venray leken onlosmakelijk aan elkaar verbonden. In de afgelopen jaren werd de oud profvoetballer van MVV herhaalde lijk benaderd door regionale voetbal clubs om er hoofdtrainer te worden. Maar telkens hield hij de boot af. Hij kon en wilde 'zijn' SV Venray niet in de steek laten. Maar toen Leunen hem twee weken geleden benaderde ging Noud Janssen toch overstag. Hij volgt bij de vierdeklasser komend seizoen Mart Verlijsdonk op. Deze stap komt voor velen als een verrassing. Dat heeft de 44-jarige post bode in de laatste dagen uit de reacties gemerkt. "De mensen reageren inder daad verrast maar ook positief. Iedereen dacht dat ik nooit meer zou weggaan bij Venray. Ik heb het inderdaad steeds voor me uit geschoven. Maar nu ben ik er aan toe om eindelijk eens eindverantwoor delijke voor een groep te zijn. Want ik had al eerder besloten dat dit mijn laat ste seizoen bij Venray 2 zou worden." Het bestuur van SV Leunen is in zijn nopjes met haar nieuwe trainer. Twee jaar geleden benaderde de vierdeklasser Janssen ook al eens. "We zijn er heel erg blij mee. Zo iemand als Noud Janssen zoek je wel maar zo'n trainer is toch moeilijk te krijgen. Donderdagavond hadden we het afsluitende gesprek en daarna hebben we het ook aan de spelers verteld. Zij reageerden heel positief", zegt Leunen-voorzitter Karlo Rongen verheugd. GROTE SUCCESSEN Noud Janssen is in zijn voetballeven bij maar twee clubs actief geweest: Venray en MVV. In 1975 werd de cen trumverdediger op 19-jarige leeftijd weggekaapt door MVV. Negen seizoe nen speelde hij in de Geusselt, afwisse lend in de ere- en eerste divisie. In het seizoen 1983/84 nam hij met het kam pioenschap in de eerste divisie afscheid bij de Maastrichtse club. Noud Janssen speelde in dat laatste jaar ondermeer samen met Bert van Marwijk, Eric van der Luer, Dick Nannïnga en Arie van Staveren. Teruggekomen bij SV Venray maakte hij de grote successen mee. Het kampioenschap in de eerste klasse in 1986 en de titel in de hoofdklasse in 1989. Janssen stopte toen op het hoogte punt. Maar twee jaar later, in het seizoen 1991/92, trok hij zijn voetbalschoenen toch weer aan. Toen trainer Bèr Lejeune tijdens de winterstop de Venrayse hoofdklasser verliet nam Noud Janssen samen met elftalleider Piet Philipsen de honneurs waar. Daarna werd hij, trainer van Venray 2 waarmee hij vele succes sen beleefde tot zelfs de landstitel toe. Van 1997 lot 1999 was hij samen met Jan Poels trainer/coach van de Venrayse hoofdmacht. Na de promotie in juni 1999 nam het duo gezamenlijk afscheid. Na een voetballloos jaar ging Noud Janssen dit seizoen opnieuw aan de slag bij het tweede elftal. Het team moest helemaal opnieuw worden opgebouwd maar staat desondanks in de top van de reserve-hoofdklasse. Daarnaast traint hij twee maal per week een groepje patiën ten op het Vincent van Gogh Instituut. "En dat wil ik ook blijven doen. Het is pure ontspanning en ik heb er veel schik in. Samen met Jo Smits doe ik dit al jaren want we hebben een leuk stelle tje." DRUK Noud Janssen had al kenbaar gemaakt dat hij na acht seizoenen bij Venray 2 toe was aan iets anders. "De club wilde mij graag behouden. Het was dan ook een moeilijke keuze om de knoop door te hakken. Maar toen Leunen kwam wilde ik de beslissing niet langer uit stellen. Ik ga iets nieuws proberen. En dan is het maar afwachten hoe het gaat bevallen. Want de druk en het span ningsveld zijn bij een eerste elftal altijd groter dan bij een ieserveteam." De komende maanden zal hij regel matig bij een wedstrijd van Leunen langs de lijn staan. "Ik heb ze zien spe len op de Venray Cup. Wat ik van Leunen weet is dat ze best leuk voetbal kunnen spelen. En qua organisatie steekt de club goed in elkaar. Ik ga me straks met volle overgave op mijn nieu we club storten en ik hoop er iets leuks van te maken." Noud Janssen is in bezit van het diploma trainer-coach III waarmee hij tot in de derde klasse kan trainen. Met SV Leunen kwam hij een eenjarige ver bintenis overeen. Programma:*24-01 01-02 26-01 DV2- HVC1 A.20.00 Essel 27-01 Thuiswedstrijden "De Wetteling" 16.00-20.00 uur 14.30 MCI-UITWEDSTRIJD Fluiten D2/Cindy Kuenen Tellen Sanne vd Weiden Marloes Manders MB1- luctor Fluiten Dl/Yvon Robben Tellen MC2/ Jonie Berkers Niki JB1 -UITWEDSTRIJD Fluiten Dl/ Daisy van Maris Tellen JC1 Joost Hermans Frank Peeters 16.15 MC2 -GEEN WEDSTRIJD Fluiten D2/ Lotte Penris Tellen MC3/ Daisy Custers Loes Vervoort MA1 -geen wedstrijd Fluiten Hl/Rob Schoeber Tellen JC 1/ Sander van Donzel Bas vd Heuvel MB2 -Grashoek 2 Fluiten Hl/ Leon Jacobs Tellen MCI/ Josien Versteegen Kris Claes 18.00 Dl- Ledub Fluiten RZO: Tellen MB 1/ Sofle Manders Loes Vorst D2- Sportivo 2 Fluiten RVK Corry Straetmann TeilenMal/ Lieke Goumans Ebru Saka Hl- Set Up 1 Fluiten RVK/ Gerrit Peeters Tellen JB1 Rick Wienen Aart Mommen Zaalwacht 14.30-17.00 DV1-2/ Hariet Manders Ingrid van Grinsven 17.00- 20.00 HV/ Leo Basten Jean Griens 27-01 Best - JB 1 V. 11.30 ODR.R.Krijgsman K.Broeksteeg, Liessel - MCI V. 12.00 ODR.Josien Inge 28-01 Thuiswedstrijden Jeusd "De Weert 11.00 - 14.30 uur Fluiten Tellen Heren 1 3 zalen: Frits Holtackers. Sef Teeuwen, Eric Schuurmans, Ger Vervoort, Leon Jacobs en Vincent Camps. JC 1 - 3 wedstrijden Civitas 2, Flash 1 en Rooyse V.K. MC3- 3 wedstrijden Flash 2, Set Up len Rooyse V.K. 3 MD1- 4 wedstrijden Set Up. Avoc/A, HVC en Rooysde V.K Meerlo - HV2 A. 10.00. Meijel - JD1 V.11.45 ODR.Geert Pingen Uitslag 2e laddercompetitie: Oranje: 1. Hr. Janssen-Mertens 60.42%; 2. Ds. Arts-Dobbe 59.17%; 3. Ds. Alkemade- Driessen 55.42%. Rood: 1. Ep. Tiggeloven 62.08%; 2. Ds. v. Meyel- Michels 60.83%; 3. Hr. Gerrits-v. Ooi 55%. Groen: 1. Ds. Bistervelts-Lagarde 72%; 2. Ds. Verschuïten-Wijnhoven 61.88%; 3. Mw.Spekhorst-hr.Wikkers 56.77%. Afgelopen zaterdag speelde het herenteam van TTV Red Stars de eerste wedstrijd in de eerste divisie. In Veghel traden Ronald Bogaard, Patrick Zwiers en Frank van der Vleuten aan tegen titel kandidaat TTCV/Van Herwaarden, dat in december degradeerde uit de eredivi sie. Zoals verwacht bleek Van Herwaarden te sterk en kon alleen Ronald het tempo volgen: hij won twee maal. Coach Loek Nelissen was deson danks niet ontevreden: "Het had mis schien 3-7 kunnen worden, maar meer zat er gewoon niet in. Het getoonde spel geeft echter ver trouwen voor de volgende wedstrijden. Vergeet niet dat dit weer de eerste keer was in de eerste divisie. Onze spelers moesten wennen aan de grote bal en de hogere snelheid van handelen. En natuurlijk speelden ook de zenuwen enigszins mee," Volgende week volgt de eerste thuiswedstrijd. Om 17.30 uur wordt Integer Groep ontvangen aan de Kiosk la en wellicht worden dan meer punten gepakt. Dames spelen gelijk Het damesteam moest in haar her nieuwde kennismaking met de eerste divisie naar Schiedam. Tegen Branderstad werd gelijkgespeeld. Danielle Poels won driemaal en met Susan Lenssen ook hel dubbelspel. Susan won één enkelspel en Vanja Santic bleef zonder winst. Volgens coach Huub Thijssen zal deze competi tie een spannende worden. "Danielle bewijst haar waarde wel. Ze won in Schiedam haar partijen op een goede manier. Susan worstelt nog een beetje met zichzelf en verloor, na haar eerste enkel gewonnen te hebben, enigszins onnodig haar overige partijen. Dat zal de komende weken wel verbeteren, maar ze blijft uitermate kritisch, en daardoor vaak ook negatief, over haar eigen spel. Vanja kwam duidelijk wedstrijdritme tekort en zal daar aan moeten werken. Ze realiseert het zich ook wel, alleen is het voor haar moeilijk te accepteren dat ze wedstrijden verliest die ze normaliter zou winnen." De competitie is pas een wedstrijd oud dus de komende weken zullen de dames genoeg mogelijkheden krijgen om in de strijd te groeien. Zaterdag komt Maasbree op bezoek aan de Kiosk la met oud-eredivisioniste Wendy Snijders. Deze streekderby kon weieens een interessante wedstrijd worden. De aanvang is om 17.30 uur. Jongens beginnen met winst Het jongensteam won de uitwedstrijd tegen Vice Versa (Oudenbosch) in Landelijk A met 3-7. Robert van den Bosch bleef ongeslagen, terwijl Erik van den Munckhof en Ruud Tielen respec tievelijk tweemaal en eenmaal wonnen. Robert en Erik wonnen ook het dubbel spel. Hoewel er dit seizoen geen plek in de kampioensgroep te verdienen valt azen de jongens natuurlijk op sportieve revanche na de vorige helft toen onnodi ge punten werden gemorst. Deze keer zullen ze erop gebrand zijn een beter resultaat neer te zetten.Wat de meisjes betreft valt dit nog te bezien. Bonnie Aben, Daphne Bovee en Maaike Oostrom spelen dan ook een klasse hoger dan vorig jaar (Landelijk B) en dat bleek zaterdag. Met 1-9 werd verlo ren van Dordrecht en hoewel de neder laag geflatteerd was, was de nederlaag wel terecht. Maaike redde de eer waar Bonnie en Daphne echter ook serieuze kansen op winst hadden. De meisjes zul len dit seizoen wat harder moeten vech ten voor de puntjes en de basis daarvan ligt toch op de trainingen. Als daar wat serieuzer mee omgegaan wordt zal een 9-1 nederlaag niet zo gauw meer voor komen. Uitslagen Dames 2-Hotak '68 1 6-4 Dames 3-Seta 1 4-6 Heren 4-Koningslust 1 4-6 Heren 5-Panningen 1 8-2 Heren 6-Koningslust 2 6-4 Heren 7-Wap In 1 1-9 Jongens 3-Furst Kantoors 1 7-3 Meisjes 1-Dordrecht 1 1-9 Jongens 5-DVO 1 10-0 Jongens 6-Seta 5 1-9 Jeugdstarters 2-Koningslust 1 0-5 Uitwedstrijden Branderstad 1-Dames 1 5-5 van Herwaarden 1-Heren 1 8-2 Furst Kantoors 1 -Heren 2 4-6 Maasbree 1 -Heren 3 9-1, Veta 1-Heren 8 23/1 Vice Versa '51 1 -Jongens 1 3-7 De Meppers 1-Jongens 2 5-5 Veta 1-Jongens 4 5-5 Wap In 1 -Jeugdstarters 1 4-1

Peel en Maas | 2001 | | pagina 17