Vijf jaar Winkelcentrum Landweert ANNETTES Van Gassel Voor een ffapse( dat èij je past ƒ5,- korting Landweert >eel en maas donderdag 25 januari 2001 - Pagina 11 Deze maand is het vijf jaar gele den dat het winkelcentrum in ,andweert gerealiseerd werd. legin januari ging het sportcafé ipen waarna later in de maand >lusmarkt van Dijck, bakkerij ian Gassel en kapsalon Annette deuren openden. In die vijfjaar hebben de onderne- iers in Landweert zich keihard igezet om het winkelcentrum een jaste plek binnen de wijk, maar jeker ook binnen het Venrayse een jlek te geven. En die plek hebben ze jan ook. Wijkbewoners, maar ook jwoners uit Antoniusveld en ande re Venrayse wijken, komen weke- ijks naar het winkelcentrum voor iun inkopen. De ondernemers tonen ich dan ook zeer tevreden. De par- eerplaats staat regelmatig vol. Toch ijn er nog wel wat wensen van de vinkeliers, met name richting emeente. De capaciteit van de indergrondse afvalbakken is veel te jein. Met name de glasbak kan de oestroom van lege flessen en potten iet altijd aan. Meer of grotere bak ken zijn volgens de ondernemers loodzakelijk. Ook zou het plein iets neer aankleding mogen krijgen, nogelijk met wat fraaie bomen, daar eerst moet er feest gevierd vorden. De ondernemers willen het ijfjarig bestaan niet ongemerkt aan e consument voorbij laten gaan. RAD VAN FORTUIN Rode draad tijdens de festivitei- ;n. die in het weekend van 26 en 27 anuari en het weekend van 2 en 3 ebruari plaatsvinden, is het Rad van fortuin. In elke zaak zal zoTi rad worden geplaatst en de klanten kun- ien met een zwieper aan het Rad meedingen naar de vele leuke prij zen die de ondernemers beschikbaar 0 hebben gesteld. Daarnaast zullen de ondernemers het winkelcentrum gezamenlijk versieren. Verder heeft iedere ondernemer nog individuele m acties voor zijn of haar klanten. SPORTCAFÉ Tegelijk met de opening van de sporthal in 1996 ging het sport- :afé/cafetaria Landweert open. René en Monique Janssen runnen sinds die tijd met succes hun hore cazaak, die af en toe zelfs te klein is voor de stroom klanten. "Dit bete kent dat de klanten onze kwaliteit waarderen" aldus Monique Janssen. 'Uiteraard zullen wij dit handhaven ;n eventueel verbeteren, mede met mlp van vragen en opmerkingen van onze klanten." Het bedrijf heeft :en dubbelfunctie, enerzijds als vijkcafé en cafetaria en anderzijds ils sportcafé alwaar de sporters na lun inspanning kunnen ontspannen. Tijdens de feestweekeinden heeft iet sportcafé/cafetaria Landweert ïaast het Rad van Fortuin nog voor alle klanten (zolang de voorraad strekt) een leuke attentie. Bij het Rad van Fortuin kunt U tijdens de feestweekeinden op vrijdag en zaterdag tussen 17.00 en 20.00 uur meespelen en uw eigen bestelling terugwinnen. René, Monique en M medewerkers/sters hopen hun klan- ten ook in de toekomst vaak te moaen begroeten. BAKKERIJ VAN GASSEL Bakkerij van Gassel vindt haar lots in Ysselsteyn alwaar Geert en De ondernemers in Winkelcentrum Landweert heten U van harte welkom, speciaal tijdens de jubileumweekeinden 26, 27januari en 2 ,3 februari. Loes van Gassel al vele jaren een eigen bakkerij hebben. "Dagelijks vers met gebruikmaking van de beste grondstoffen" is het motto van bakkerij van Gassel. Vooral de vlaaien van bakkerij van Gassel genieten grote bekendheid in Venray en omgeving. Tegen inleve ring van de bon in de advertentie op deze pagina, kunt U zich zelf over tuigen. U ontvangt dan een ovenver- se vlaai met fl. 5.- korting. Ook hier kunt U een gokje wagen op het Rad van Fortuin. ANNETTE BIS HAARSTUDIO "Na 5 jaar terugkijkend is het alle maal geweldig gegaan." Meent Annette Lemmens. Zij begon met 3 medewerksters. Dat aantal is inmid dels verdubbeld en goede krachten zijn nog steeds welkom bij Annette. De Haarstudio werd uitsluitend op afspraak zodat meer mensen gehol pen kunnen worden en er efficiënter gewerkt kan worden. Bij Annette Bis Haarstudio wordt veel op kwali teit en aandacht voor de klant gelet. Vooral met kleur is het advies aan de klant belangrijk. "Wij doen ons best om de mensen die coupe te geven die bij hen past." Aldus Anette, die samen met Hanneke, Femke, Gudsiya, Suzanne en Joyce de volgende vijfjaar vol vertrouwen tegemoet ziet. PLUSMARKT Plusmarkt van Dijk bestaat al lan ger als vijfjaar. Eerst was de super markt ondergebracht in een noodge bouw maar met de komst van het wijkcentrum kreeg de Plusmarkt een nieuw onderkomen. Sindsdien is het bedrijf flink gegroeid. Er wer ken nu maar liefst 135 medewer kers. Vooral kwaliteit en klantge richtheid staan bij Plusmarkt van Dijck hoog in het vaandel. Aan het woord komen nu enkele medewer kers van de Plusmarkt die iets meer vertellen over "hun" bedrijf. Ongeveer vijf jaar geleden ben ik begonnen als groenteman bij Gerard en Ans van Dijck in de Plusmarkt in Landweert. Wat mij meteen opviel was de gezellige sfeer die er heerste en heerst, een familiesfeer, waar ik mij meteen thuisvoelde. In deze sfeer is het aantal klanten en de omzet van de supermarkt in vijfjaar enorm gegroeid, zelf ben ik meege groeid in functie van groenteman naar Vers-manager. Vooral de leuke omgang met klanten en collega's maakt het dat ik het nooit erg vind om naar Venray toe te rijden en mijn werk bij Gerard en Ans al die jaren met plezier doe. Mark Nabuurs, versmanager. Al vijf jaar lang staan de onderne mers van winkelcentrum Landweert klaar voor de inwoners van deze nog jonge en nog steeds groeiende wijk. Zelf ben ik nu zo'n vier jaar werk zaam bij Plusmarkt. Als misschien wel de enige mannelijke hoofdcais sière in Nederland ben ik verant woordelijk voor al dat gene wat zich afspeelt rondom kassa en services hop. Met een team van zo'n 45 vrouwelijke collega's proberen wij elke dag weer de afhandeling zo snel en accuraat mogelijk te laten verlopen. Uit de reacties van vele klanten merk ik dan onze caissières hier hun uiterste best voor doen en dat we hoog scoren op het gebied van service en klantvriendelijkheid. We waren als kassateam dan ook apentrots dat we in de landelijke Plusmarktverkiezing van 2000 als beste werden gekozen in de Regio Zuid. Dit betekent tevens dat we tot de beste drie van de meer dan 100 Plusmarkten in Nederland behoren. Ook dit jaar gaan we weer voor een finale plaats, zullen we nog beter proberen onze klanten tevreden te stellen en zullen we er alles aan Voor de lekkerste Limburgse vlaaien moet U bij van Gassel zijn. doen om de overgang naai- de Euro, die dit jaar op stapel staat, prima te laten verlopen. Voor dat het zover is gaan we eerst het vijfjarig jubileum vieren van de ondernemers van het winkel centrum Landweert. Deze week staat bij ons het rad van fortuin. Als u na het afrekenen hieraan draait, heeft u kans op gratis boodschappen of een fikse korting op uw bood schappen. Als het rad op het getal 'vijf' blijft staan krijgt u het volledi ge bedrag van de boodschappen terugbetaald. Als u 15, 25, 35 enz. draait krijgt u 10% korting op uw boodschappen. Deze actie is geldig op vrijdag 26, zaterdag 27 januari en op vrijdag 2 en zaterdag 3 februari 2001/ Willy Janssen, hoofdkassier. _r gportcaie- V Üt 3®^ fortui11 rad ftn een en voor attentie de sportcafé - cafetaria Kruidenlaan 105 VENRAY tel. (0478) 580 480 (tegen de sporthal) m René en Monique Janssen en medewerk(st)ers staan voor u klaar OPENINGSTIJDEN maandag 16.00-23.30 uur dinsdag t/m zondag 11.00-23.00 uur 17" - Voor man, vrouw kind - Goed advies in een gezellige atmosfeer - Loop gewoon even binnen of bel voor een afspraak. Vrijdagavond open tot 20.00 uur. Winkelcentrum Landweert tel. (0478) 512367 Vrij parkeren. Bij Annette Bis Haarstudio kunt U terecht voor een eigentijdse coupe Zo'n acht jaar geleden ben ik begonnen als chef-slager bij een plusmarkt. Toen ik hoorde dat er in Venray een hele nieuwe plusmarkt opende en leek het mij wel een uit daging om als slager in een geheel nieuwe winkel te werken. Inmiddels heb ik diverse managementopleidin gen gevolgd en ben dus al een tijdje versmanager in Venray. De groei die we doorgemaakt» hebben is gigan tisch te noemen, en dat hebben we samen gedaan met onze medewer kers waar ik dan ook zeer trots op ben. Op de foto staan de eerste ver koopsters, de chef-slager en ikzelf, die allemaal al zo'n vijf jaar bij plusmarkt werken. We zij nu een beetje uit ons jasje gegroeid en dus toe aan een verbouwing. Met dit team zijn we klaar voor de toe komst. Erich Greis. versmanager. De mensen van de Versafdeling staan ook garant voor verse producten. Vier met ons het vijf jarig bestaan van Winkelcentrum Landweert en maak kans op vele leuke prijzen bij alle ondernemers. En U weet het, GRATIS parkeren! Plusmarkt Van Dijck is uitgegroeid tot een bovenwijkse supermarkt. Bij elke bruiloft-, feest- of verjaardagspartij, hoort vlaai van VAN GASSEL bij. Onze "openingstijden. ma t/m do 8.30 u -18.30 u vrij. 8.30 u-19.00 u zat. 8.30 u - 17 00 u Timmermannsweg 2 Ysselsteyn, Tel. 0478-541474 Kruidenlaan 151 Venray, Tel. 0478-587401 Bakkerij van Gassel staat voor dagelijks vers brood, gebak, koek, rog gebrood en natuurlijk de ovenverse Limburgse Vlaaien. Alles gemaakt van de beste grondstoffen. Vele klanten uit'de regio Venray weten de weg naar Bakkerij van Gassel te vinden. Onze winkel is snel en makke lijk bereikbaar en biedt volop parkeergelegenheid in 't hartje van Land weert. Ter ere van ons 5-jarig jubileum krijgt U, tegen inlevering van deze advertentie op een van onze ovenverse vlaaien (deze bon is geldig in de periode 23 januari-9 februari 2001uitsluitend in onze winkel in Landweert. Maximaal 1 per persoon) OP DE DATA VRIJDAG 26, ZATERDAG 27 JANUARI, VRIJDAG 2 EN ZATERDAG 3 FEBRUARI KUNT U EEN GOKJE WAGEN OP HET RAD VAN FORTUIN MET VELE LEUKE PRIJZEN. Graag zien we u in deze feestweek in onze winkel in hartje Landweert! Tot ziens, Geert Loes v. Gassel

Peel en Maas | 2001 | | pagina 11