Enquête leefbaarheid Peelgebied Informatie bijeenkomst verkeersvisie centrum Venray Heropening Wijkcentrum in Veltum Inschrijven Fietsvierdaagse 2001 DIRKX VAN SOEST Reiniging huisvuil containers EHBO-Vereniging Venray woningwet wet ruimtelijke ordening Millennium bomen wet milieubeheer PEEL EN MAAS donderdag 18 januari 2001- Pagina 2 l Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFS TAXATIE BEDRIJFSADVISERING VERKOOP TAXATIE WOZ-TAXATIES AANKOOP TAXATIE VENLO VENRAY Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 www.dlrkx-vansoest.nl Ingekomen boüwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen boüwaanvra gen. - het bouwen van een garage/ber ging aan de Stationsweg 70 te Venray tnv H.M.G. Mulders, Stationsweg 70; - het bouwen van een zeugenstal aan de Meerselsepeel I te Ysselsteyn tnv Maatschap Meulendijks, Meerselsepeel I - het bouwen van een serre aan de Buitenhof 22 te Oostrum tnv M.J. Gommans, Buitenhof 22; - het uitbreiden van de woning aan de Buitenhof 20 te Oostrum tnv J.H.L.M. Christians, Buitenhof 20; - het bouwen van een bijkeuken aan de Wilhelmina Sangersstraat 57 te Venray tnv J.M. Tempelaars, Weegbree 13 te Venray; - het veranderen van de serre aan de Zandakker 18 te Venray tnv E.A.B. Janssen, Zandakker 18; het verbouwen van een snookercentrum en café aan de Julianasingel 33 te Venray tnv V. UCA, Julianasingel 33; - het vernieuwen van de ber ging/garage aan de Kolkweg 16 te Venray tnv G.A.M. Dobbelaer, Kolkweg 16; - het vergroten van een bouwma- terialenhandel aan de Spiekert 4 te Heide tnv Steenhandel M. Kusters BV, Spiekert 4; - het vergroten van de woning aan de Maasheseweg 95 te Venray tnv M.A.P. Vermeulen, Maasheseweg 95; - het vergroten van de woning aan de Foxtrotstraat 5 te Venray tnv M.J.G.T. Cuppen, Foxtrotstraat 5; - het uitbreiden en renoveren van de woning aan de Jofferspas I te Oostrum tnv W.H.F. Gerritsen, Jofferspas I; - het uitbreiden en renoveren van de woning aan de Hoenderstraat 92 te Venray tnv L.M. Hermsen, Hoenderstraat 92; - het verbouwen van de woning aan de Joke Smitstraat I I te Wet milieubeheer De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: - A.M.H. Poels, Haag 29a, 5815 CB te Merselo voor een revisiever gunning voor een vleesvarkenshou derij, gelegen aan de Haag 37 te Merselo. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van 18 januari 2001 tot en met 15 februari 2001 in het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: - Café De Toekomst, Patersstraat 4, 5801 AV te Venray voor de hore- ca-inrichting, gelegen aan de Patersstraat 4 te Venray; Café-bar Picardie, Henseniusstraat I I, 5801 AW te Venray voor de horeca-inrichting, gelegen aan de Henseniusstraat I I te Venray. Het ontwerp van het besluit ligt ter inzage van 18 januari 2001 tot en met I februari 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovenge noemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkin gen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoe ken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: Venray tnv G.J.C. Huggers, Joke Smitstraat I I. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning/vrijstelling verleend. het bouwen van een woning aan de Zwarteklef 4 te Venray tnv J.W.M.W. Gijzen, Broekweg 37 te Plasmolen; het vergroten van de loods aan de Deurneseweg 183 te Ysselsteyn tnv V.O.F. Gellings, Deurneseweg 183; het bouwen van een car port aan de Veulenseweg 33 te Veulen tnv T.A.M. Dings, Veulenseweg 33; het gewijzigd uitvoeren van bouwvergunning 1998.6045 betreffende 5 waterwoningen tnv de Witte Vennen B.V., Postbus 5096 te Venray; het bouwen van een bedrijfsgebouw aan het Keizersveld 8 te Venray tnv H. van Lipzig, Steegse Peelweg 45a te Leunen; het vergoten van de woning aan de Buitenhof 16 te Oostrum tnv M.J.A. Wijnhoven, Buitenhof 16; het verplaatsen/wijzigen entree aan de Witte Vennenweg 2 te Oostrum tnv Verhoeven Groen B.V., Witte Vennenweg 2; het vergroten van de woning aan de Nevadahof 7 te Venray tnv G.P.T. en T.L.P. Verburg, Nevadahof 7; het vergroten werkgang fabriekshal I aan de Spurkt 3 te Oostrumtnv Nelipak Thermoforming, Postbus 37 te Venray; het vergroten van de woning aan de Kroonkruid 88 te Venray tnv E.P.W. van de Ven, Kroonkruid 88; het veranderen kantoor pand aan de Stationsweg 65 te Venray tnv G.H. Peterink, Pastoor Strijkerstraat 5 te Leunen; het bouwen carport aan de Zandbleek 48 te Venray tnv H.J.M. Arts, Zandbleek 48; het vergroten van de woning aan de Kruidenlaan 219 te Venray tnv J.W.P.H. Brueren, - Maatschap Zanders-Custers, Zandhoek 13, 5808 BK te Oirlo voor een revisievergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Zandhoek 13 te Oirlo; Maatschap Meulendijks, Meerselsepeel I, 5813 AG te Ysselsteyn voor een revisievergun ning voor een varkensfokkerij en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Meerselsepeel I te Ysselsteyn; - Maatschap T.W.M. Dobbe en J.J.M. Dobbe, Kempkensberg la, 5813 AE te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vlees varkenshouderij, gelegen aan de Kempkensberg 9 te Ysselsteyn; - P. Arts, Tunnelweg 3, 581 I AS te Castenray voor een revisievergun ning voor een varkenshouderij en landbouwproduktiebedrijf, gelegen aan de Tunnelweg 3 te Castenray; - Maatschap Egelmeers, Haag 18, 5815 CB te Merselo voor een revi sievergunning voor een vleesvar kens- en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Ossendijk 80 te Merselo. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van 18 januari 2001 tot en met I maart 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij' het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs-recht- spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravennage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergun ning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Kruidenlaan 219; het bouwen serre en tuin huisje/vergroten garage aan de Bershof 8 te Leunen tnv P.M.M. Loenen, Bershof 8; het bouwen van een over kapping aan de Tinnegieterstraat 9 te Venray tnv A.P.W. Brummans, Tinnegieterstraat 9; -het bouwen van een tuin huisje aan de Nicolaashof 8 te Venray tnv P.A.A. van Duijnhoven, Nicolaashof 8; het veranderen woning aan de Dr. Poelsstraat 12 te Venray tnv C.M.J, van Tiel-Verhaegen, Dr. Poelsstraat 12; het vergroten van de woning aan de Castelostraat 16 te Castenray tnv J. Camps, Castelostraat 16; het vergroten bedrijfsge bouw aan de Deurneseweg 144 te Ysselsteyn tnv M.A.C. Couwenberg, Deurneseweg 144; het bouwen van een woning aan de Pascherhof 23 te Leunen tnv H.J.M. Peters, Laagriebroekseweg 10 te Leunen; het gedeeltelijk gebruiken van het pand voor uurwerk repara tie aan de Stationsweg 77 te Venray tnv T.C.J.M. Receveur, Stationsweg 77. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een serre en dakkapel aan de Rouwkuilenweg 41 te Ysselsteyn tnv P.J.H. Martens, Rouwkuilenweg 41 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de vol gende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccepteerd: J.G.M.E. Peeters, Timmermannsweg 51, 5813 AL te Ysselsteyn voor het bijbouwen van een loods voor opslag en stallings mogelijkheden voor het bedrijf, gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn; - N.V. Waterleidingmaatschappij Limburg, Limburglaan 25, 6229 GA te Maastricht voor het bouwen van een meterput en mengput voor het bedrijf, gelegen aan de Breevennenweg I I te Leunen; - J.P.G. Janssen, Deurneseweg 160, 5813 AC te Ysselsteyn voor de herbouw van de opslagruimte voor het bedrijf, gelegen aan de Deurneseweg 160 te Ysselsteyn. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 18 januari 2001 tot en met I maart 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebbende schriftelijk gemotiveerde bedenkin gen indienen bij burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieubeheer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn bin nengekomen van: - S P Center Safe, Julianasingel 33, 5802 AT te Venray voor het uit breiden/wijzigen van de inrichting ingevolge het Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieube heer, gelegen aan de Julianasingel 33 te Venray; - Steenhandel Kusters, Spiekert 4, 5812 AD te Heide voor het van toepassing worden van het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Spiekert 4 te Heide; Schildersbedrijf Arts, Stationsweg 108, 5807 AC te Oostrum voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Stationsweg 108 te Oostrum; - Custers Zaden en Aardappelen BV, Oirloseweg 7, 5808 BN te Oirlo voor het van toepassing worden van het Besluit opslag en transport bedrijven milieubeheer, gelegen aan de Oirloseweg 7 te Oirlo; - G. Duijkers-Fleurkens, Roffert 7, 581 I AT te Castenray voor het van toepassing worden van het Besluit opslag en transportbedrijven milieu het bouwen van een tuin huisje aan de Kleefkruid 4 te Venray tnv L.J.M. Vullings, Kleefkruid 4. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Inspraak Burgemeester en wethouders van Venray delen mee, dat bij hen ter afhandeling voorligt een bouwplan van de Gebrs. Classens, Castenrayseweg 2a te Oirlo tot bouw van een loods op het perceel Casten rayseweg 2a. Het bouwplan heeft reeds eerder van 5 oktober 2000 t/m 3 novem ber 2000 ter inzage gelegen. Geen bedenkingen tegen het plan zijn ingekomen. Om aan de formele ver eisten voor de toepassing van een artikel 19. IWro procedure te vol doen, dient het plan in het kader van de inspraak echter nog eens 14 dagen ter inzage te liggen. In verband daarmee ligt het bouwplan met ingang van 19 januari 2001 nog eens gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten, op maan dag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 9.00 tot 13.00 uur. Gedurende die periode kan eenieder zijn zienswijze met betrek king tot het plan schriftelijk aan hen kenbaar maken. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, boüwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle beheer, gelegen aan de Roffert 7 te Castenray. De meldingen kunnen worden ingezien van 18 januari 2001 tot en met I februari 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 18 januari 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Wet milieubeheer en de wet verontreiniging oppervlaktewateren Kennisgeving ontwerp-besluit Het dagelijks bestuur van het Zuiveringschap Limburg en het col lege van burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken, gelet op artikel 7b tweede lid van de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren juncto artikel 14.3 tweede lid sub b en artikel 13.4 van de Wet milieubeheer juncto artikel 3:19 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat zij voor nemens zijn positief te beschikken op de aanvraag van Maatschap Sikes, Rouwkuilenweg 43, 5813 BH te Ysselsteyn voor: - een vergunning krachtens de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater afkom stig van de champignonkwekerij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 43 te Ysselsteyn in het oppervlakte water, genaamd de bermsloot, gele gen langs de Steegse Peelweg (ingeschreven onder nummer V00- 358) - een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor een champignonkwekerij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 43 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerp-beslui- t ten en andere relevante stukken lig gen vanaf 18 januari 2001 tot en met 15 februari 2001 ter inzage en wel: - op het kantoor van genoemd Zuiveringschap, Maria Theresialaan 99 te Roermond op werkda gen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (afde ling vergunningen en handhaving); in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde F"denkingen bedenkingentermijn) indienen bij: - het dagelijks bestuur van het nen. - het vergroten van de woning aan de Peelweg 3 te Ysselsteyn tnv P.A.H. Verstappen, Peelweg 3; - het wijzigen bouwaanvraag 1999.8160 aan de Leunseweg/Paterslaan tnv Amstelland Ontwikkeling B.V., Postbus 6069 te Eindhoven; - het uitbreiden van de verblijfs- ruimte aan de Kleefkruid 7 te Venray tnv M. Ramirez, Kleefkruid 7; - het verbouwen van de woning aan de Stationsweg 108 te Venray tnv M.G.M. Arts, Stationsweg 108; - het veranderen garage en bou wen berging aan de Matterhornlaan 25 te Venray tnv H. te Poel, Matterhornlaan 25; het vergroten van de woning/bouwen carport aan de Oude Oostrumseweg 37 te Venray tnv P. Thijssen, Oude Oostrumseweg 37; - het bouwen van een meterput en mengput aan de Breevennenweg I I te Leunen tnv N.V. Waterleidingmij. Limburg, Limburglaan 25 te Maastricht; - het bouwen van een auto showroom aan het Keizersveld te Venray tnv Carcity Venray, Emopad 80 te Geldrop; - het vergroten van de champig nonkwekerij aan de Rouwkuilenweg 43 te Ysselsteyn tnv Mts. Sikes-Smits, Rouwkuilenweg 43; - het bouwen van een tuinders- loods aan de Steegse Peelweg 55 te Leunen tnv P.J.M. Bistervelts, Steegse Peelweg 55; - het bouwen van een woning aan de Stationsweg te Venray tnv A.W.L.J. Lemmens, Bongerdstraat 4 te Venray; - het bouwen van een woning met garage aan het B.P. de Brabander te Venray tnv A.W.J.H. Tijssen, Langeweg 34 te Venray; - het bouwen hygiënesluis aan de Lollebeekweg 39 te Castenray tnv V.O.F. Tacken, Lollebeekweg 32; - het uitbreiden bedrijfshallen en kantoor aan de Henri Dunantstraat 29 te Oostrum tnv Verstappen Verpakkingen B.V., Americaanseweg 82 te Horst; De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 19 januari 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 18 januari 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, Namens dezen, Het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Zuiveringschap Limburg, postbus 314, 6040 AH Roermond; - het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Gedurende de bedenkingenter mijn wordt een ieder, na telefoni sche afspraak: tel.nrs. 0475-394349 (Zuiveringschap Limburg) en/of 0478-523630 (gemeente Venray) in de gelegenheid gesteld tot een gedachtewisseling over de ontwerp besluiten hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daarte gen. Alleen degenen, die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen, daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray 18 januari 2001 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, Hoofd afdeling Bouwen en Milieu C. Th. Van Velzen Het planten van een millennium boom in de wijken Venray- Centrum/ Zuid Brukske en Landweert gaat a.s. zaterdag 20 januari helaas niet door i.v.m. de vorst. Er zal op korte termijn, als de weersomstandigheden dit toelaten, in overleg met.de betreffende wijk raden een nieuwe datum gekozen worden. Burgemeester en wethouders van Venray hebben aan SOB Dienstverlening uit Oud-Beijerland verleend voor de reiniging van huis- vuilcontainters op de diverse ophaaldagen. De colporteur die de klanten werft moet zich kunnen legitimeren en het jaartarief van een contract bedraagt 127,50. Dit con tract kan overeenkomstig de Colportagewet door de klant bin nen acht dagen worden herroepen. De vergunning geldt in eerste instantie voor één jaar en zal daarna afhankelijk van de ervaring worden verlengd. Klanten die eventueel klachten niet tot tevredenheid bij het bedrijf krijgen opgelost kunnen dit melden bij afdeling Openbare orde en veiligheid van de gemeente, tel. 523431. Het bedrijf is overigens uit op tevreden klanten. Eventuele nadere inlichtingen kunnen ook op genoemd telefoon nummer worden verkregen. Venray, 19 december 2000. De gemeente Venray heeft begin januari op basis van een steekproef een vragenlijst gestuurd naar 3000 inwoners van de gemeente. Doel van deze enquête is het in beeld brengen van ae sociaal maatschap pelijke ontwikkelingen in de diverse dorpen en wijken. In de vragenlijst komen onder meer vragen over werkklimaat, woonklimaat, sociaal klimaat en voorzieningen aan bod. De antwoorden worden gebruikt om lokaal sociaal beleid te ontwik kelen. Uw persoonlijke medewer king aan de enquête is van groot belang om goed inzicht te krijgen in Ter voorbereiding op het nog op te stellen kwaliteitsplan voor het centrum, heeft de gemeente Venray een Verkeersvisie laten opstellen voor het gebied tussen de Noordsingel, St. Jozefweg, Langeweg, Paterslaan, Julianasingel en Raadhuisstraat. Doel van deze Verkeersvisie is het terugdringen van de verkeershinder in het cen trum van Venray. Op zondag 11 februari aanslaande zal Weihouder J. Driessen zal tussen 14.00 en 15.00 uur het vernieuwde en uitgebreide wijkcentrum in Veltum officieel heropenen. Dan zal tevens de privatiseringsovereen komst voor het gebouw tussen de gemeente Venray en de stichting Wijkcentrum Veltum worden gete kend. Daarmee wordt het totale beheer van gebouw overgedragen aan genoemde stichting. De activi teitenruimte is vergroot en de moge lijkheden om ongestoord te vergade- De Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. mag in juli 2001 meeliften bij de Fietsvierdaagse Venray om gelden te verwerven voor hun vereniging. Dit gebeurt veelal door middel van diverse activiteiten, o.a. loterijen e.d., tijdens de Fietsvierdaagse van 24-27 juli Dit jaar dus de ISBV als Goed Doel. Vorig jaar was dit, zeer succesvol overigens, het Lourdescomité Venray. Er werd geld ingezameld om enkele kinde ren uit de regio Venray op bedevaart naar Lourdes te kunnen laten gaan. De inschrijfmogelijkheden voor Op zaterdag 3 feb. zullen weer 13 cursisten examen doen voor het basisdiploma. Aangezien van diver se zijden belangstelling is getoond voor het volgen van een EHBO-cur- sus om dit voorjaar nog één cursus te starten. Bij voldoende deelname start op zaterdag 10 feb. een cursus. De cursus omvat 10 zaterdagen van 09.00-12.00 uur en een examen op zaterdag 14 april! Belangstellenden kunnen zich opgeven, liefst schrifte lijk, op het adres: EHBO-Venray, postbus 298, 580 AG Venray of tel. op nr. 589365 of 516575. Verzoeken om assistentie Wij maken organisaties en vereni gingen er op attent dat aanvragen voor EHBO-assistentie minstens 6 wat er leeft binnen uw woonkern Het gemeentebestuur kan daar str aks rekening mee houden in haa beleid. De termijn van terugzenden var de enquete liep eigenlijk reeds af oj 17 januari. Er is echter besloten on de 3000 inwoners nog een weel langer de mogelijkheid te bieder om de enquete ingevuld terug t( sturen. De uiterlijke einddatum n dan ook verzet naar 24 januari Voor vragen kan contact op wordei genomen met de Gemeente Venrav tel. 0478-52.33.33. U kunt dan vra gen naar mevr. G. Thielen. De gemeente Venray presenteert deze Verkeersvisie op 23 januari 2001 om 19.00 uur in de Witte Hoeve aan de Gasstraat in Venray. Tijdens deze avond zal er een toe lichting worden gegeven op de voorgestelde plannen en bijbeho rende achtergronden en is er gele- fenheid tot het stellen van vragen, elangstellenden zijn van harte wel kom. ren voor wijkbewoners en anderen zijn verbeterd. Het gebouw is bovendien uitgebreid mei een aparte sfeervolle ontmoetingsruimte. Als naam voor het gebouw is "Wijkcentrum Veltum" gekozen, Het ontmoetingsgedeelte in het wijkcentrum krijgt de oude bekende naam 't Schöpke. Wijkbewoners en andere inwoners van Venray zijn zondag 11 februari van 14.00 tot 19.00 uur welkom om het resultaat van de verbouwing te bezichtigen in het dan te houden "open huis". de Fietsvierdaagse Venray, die gehouden wordt van dinsdag 24 t/m vrijdag 27 juli 2001, zijn al volop aanwezig. Alle regionale VVV-kan- toren hebben de folders en inschrijf formulieren in huis en staan klaar om geïnteresseerden van de nodige informatie en papieren te voorzien. Daarnaast is het mogelijk informatie op te vragen en in te schrijven via internet: http://www.tref.nl/peel&maas/f4dv Het e-mailadres is: f4dv@tref.nl De vaste gasten van de Fietsvierdaagse Venray hebben de folder al in de bus gehad. weken tevoren dient te worden aan gevraagd om verzekerd te kunnen zijn van aanwezigheid van EHBO- vrijwilligers. ÈHBÖ-oefening In het periodiek van de EHBO- Limburg (blad voor leden) heeft men een aankondiging kunnen lezen van een EHBO-oefening in de kas teeltuinen van Arcen. De oefening en gelijktijdig bondswedstrijd wordt op 31 maart a.s. gehouden en aange zien e.e.a. in Noord-Limburg plaats vindt verwachten wij dat veel leden van onze vereniging belangstelling zullen tonen. Op de algemene leden vergadering op 27 mrt. a.s. zullen wij hieraan nog extra aandacht kun nen besteden.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 22