25e editie Vlakwatercross Venray NU KORTINGEN TOT WEL KOM SNEL WANT OP OP ^SpD^T NU GESTART! Recreatieve Run- ATB-wedstrijd in Deurne VENRAY GROTESTRAAT 49 TEL. 0478 - 64 09 89 k^.A <%Si« ötessa «Sa ™"a U)ife<m SAIKOHT ATB- vereniging Mudhunters Bridge Club Doublet Niet-Rokers Bridgeclub Bridgeclub Common Sense Atletiek Vereniging Venray-Regio Bridgeclub Venray Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Klavertje Vier Bridgesoos De Kemphaan Lopersgroep Peelrunners Schietvereniging De Roos Darten DC Halfweg Darten DC De Piëlhaas HBV Diana Loopgroep De Barrier na PEEL EN MAAS donderdag 18 januari 2001 - Pagina 17 IfelpePMjWï J00, lief OJV. SWEATERS/TRUIEN (2' ƒ1,-), WINTERJACKS, WINTERACCESSOIRES SKIBROEKEN, TRAININGSPAKKEN, FLEECE, SKATES, RACKETS, SCHOENEN EN NOG VEEL MEER (JR. SR.) adidas J. LUHTA VOORRAAD STRIKT DRUK- IN ZETTOUTtN VOORBCHOUDCNII Onze vereniging heet natuurlijk niet voor niets Mudhunters. In de winter kun je elke week op een andere plaats een mooie ATB tocht rijden. Afgelopen weekend was Asten aan de beurt. Een snelle tocht omdat de ondergrond overal goed bevroren was. Dan rijdt iedereen een hoog gemiddelde. Het gaat niet om de snelheid maar wat onderlinge compe titie is natuurlijk wel leuk. Zo rijdt iedereen zijn eigen afstand met een maatje die ongeveer dezelfde snelheid rijdt. De variatie is groot en we hebben altijd veel plezier samen. Met andere woorden kom een keer uitproberen en oordeel zelf hoe het gaat. Vooral in de winter met veel tochten maakt het niet zo veel uit hoe snel je gaat. Voor het rij den van de tochten moetje wel ongeveer 25-30 km in de benen hebben. Het tempo is niet belangrijk als je het maar uit kunt rijden. Wanneer je lid wordt van onze vereniging kun je het aan den lijve ondervinden hoe leuk het is. Planning voor de komende weken. Zondag 21 januari tocht in Overloon, vertrek 8.00 uur. per fiets of auto. Zondag 28 januari vertrek 8.00 uur voor een tocht in Helmond, 30 of 45 km. Zondag 4 februari vertrek 8.00 uur voor een tocht in Gennep, 25 of 45 km. We vertrekken bijna altijd vanaf zwem bad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trai ningen of tochten. De eerste avond van het nieuwe jaar en van het nieuwe millennium - nu is het derde millennium pas echt begonnen - zijn we in een plezierige en ontspannen sfeer begonnen aan de tweede ronde van het clubkampioenschap voor paren. Er zijn er die een mooi begin maar er zijn er ook die een klein uitglijertje hebben gemaakt. Met aftrek van een paar zieken en wat verlate vakantiegangers (-sters) waren we vanavond slechts met 28 paren. Maar we hebben weer een fijne avond gehad bij Doublet, waar, zoals altijd, weer intelligent bridge werd gespeeld! In de C-lijn waren dit keer de dames Buytendijk - van Gemert, de - gezellige - dames de Vries - Wicherts en de dames Orosz - de Weert de kam pioenen met 60.42, 55.56 en 54.17 In de B-lijn hebben de heren Bender - Linssen, mevr Jungslager - de heer de Vocht en de heren Op de Camp - van de Ven de spits afgebeten met 64.06, 56.77 en 51.04 En in de A-lijn bleken de heren den Brok - Lesschen, de dames van Hooft - Jeurissen en mevr. Hartong - de heer Heinekamp de sterksten met 58.8, 56.46 en 54.79 Het jongste (echt)paar, dat in Venray in clubverband bridget en dat lid is van Doublet, heeft zich enthousiast geworpen op het bestu deren van het Bridge Score Programma en zal Mevrouw Hartong heel binnen kort gaan bijstaan bij het invoeren der scores en dus bij het uitrekenen van de uitslag op het einde van de avond: Linda en Dick van de Vendel mogen hiervoor wel even in de bloemetjes worden gezet. Bij deze dan. Op dinsdag 10 januari zijn we begon nen met de tweede competitieronde. Het was me de avond wel. We zijn gestart met twee "gemengde tafels", wat voor de nodige misverstanden zorgde en daarnaast hebben we er een fout-invul- len-festival van gemaakt: 44 correcties bleken nodig! En over alle lijnen rede lijk verdeeld, je kunt dus denken wat je wil maar scores invullen is voor bijna alle bridgers moeilijk, zijn de formulier tjes dan toch door een of andere over heidsdienst ontwikkeld'? In de groene lijn was maar één paar dat alles foutloos heeft ingevuld of gecontroleerd. Toch hebben we gezellig gebridged, en er is natuurlijk wel gescored: In de gele lijn deden dat het best Piet Hanen en Huub Thuyls met 61,04%, gevolgd door Leon Bollen en Rob Keijzer met 60,87% en Karin Gooren en Luc Duyn met 56,20%. In de rode lijn gingen Tilly en Jan van der Heijden met de eer strijken met 68,25%. gevolgd door Truus Reintjes en Karei Jagers met 61.39% en Henny Alkemade met Trudy Jeurissen die 59,57% bij elkaar speelden. In de groe ne lijn wonnen Ans Slagter en Gemma van Winkel met 60,75%, tweede werden Mientje en Toon Jakobs met 56,25% en derde Lidia Thijssen met Dries Albers met 55,28%. In de blauwe lijn hebben Thorn Kuypers en Cor Oostveen hun visitekaartje afgegeven: 73,13% (asje blieft!), op afstand gevolgd door Antoinette Coppus en Lenie Jansen met altijd nog 61.19% en Jo Fleurkens met Betsie van de Sluis die de nog zeer respectabele 53,79% behaalden. Een levendige en zeer gevarieerde start van de tweede ronde, die mogelijk voor nog wat verrassingen kan zorgen. Intussen heeft het bestuur moeten constateren dat de vereniging uit zijn jasje dreigt te bar sten en heeft het derhalve besloten tot een algehele ledenstop. Er zijn nu 124 leden, waarvan vier leden geen partner hebben. Wanneer zij een bridgepartner vinden staat voor die persoon het lid maatschap vanzelfsprekend nog open, zodat het maximumaantal van 128 gehandhaafd kan worden. Maandag jl. speelden wij de 3e wed strijd van de le competitieronde. De resultaten: Geel: 1. Ds. Aarts-Linders en ep. v.d. Linden 60%; 3. Ds. Spekhorst-Visser 59.72%. Rood: 1. Ds. Dobbe-v. Elzakker 64.06%; 2. Mw. Rooyakkers-hr. Verheyen 59.38%; 3. Mw. Tax-hr, Mertens 51.56%, Groen: 1. Ds. Arts-v.d. Heuvel 61.11%; 2. Ds. Hordijk-Tacken 54.17%; 3. Mw. v.d. Vöom-hr. Bolwerk 50,69%. Trainingen: De trainingen in het winterseizoen als volgt: Dinsdag: 18.30-19.30 Raayland locatie zuid D-jun en le jaars C-jun.: 19.30- 20.30 Raayland college zuid AB jun. En 2ejrs. Cjun.; 19.00-20.15 atletiekbaan ABCD jun. specifiek lopen. Donderdag: 18.00-19.15 atletiekbaan Cd-jun.: 19.15-20.30 atletiekbaan AB- jun.: 18.30-19.30 atletiekbaan pup.; 19.00-20.00 Raaylandcollege oost NSG- atleten. Zaterdag: 10.30-11.30 atletiekbaan pup- Senioren: volgens schema's trainers. De kunststof atletiekbaan is gelegen aan de Sportlaan 1sportpark de Wieën Informatie: Ledenadministratie: 0478- 582842, atletiekraad: 588217 of bij de trainers. Mededelingen: Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in de Berg/hoek Veltumse Kleffen, geopend van 09.00 tot 14.00 uur. Toezicht: 20 jan.: Jan Koopmans en Ad v.d. Korput: 27 jan.: André v. Mil en Bart Lamberts; 3 feb.: Twan Lenssen en Jos Manders. 25e Vlakwatercross op 27 en 28 januari Vanwege het zilveren jubileum wordt de 25e Vlakwatercross een tweedaags eve nement. Op zaterdag 27 januari wordt de Scholierenloop vanaf 13.00 uur gehouden voor de leerlingen van de basisscholen uit de gemeente Venray en omliggende gemeenten. Op zondag 28 januari worden de Rabobank-trimlopen, de NSG-wedstrijd en alle KNAU-wed- strijden voor de jeugd, senioren en vete ranen gehouden. 3 feb.: LK Op zaterdag 3 feb. a.s. worden de Limburgse indoorkampioenschappen gehouden voor senioren en ABCD-juni- oren. De kampioenschappen vinden plaats in de Rheinhalle in Düsseldorf. Vervoer is per bus. De kosten van inschrijven en het vervoer bedraagt in totaal ƒ15,- p.p. Aanmelden tot uiterlijk 16 jan. via de trainers. De organisatie van deze kampioenschappen is in han den van de Limburgse atletiekvereni ging. Juryleden die willen jureren, gelie ven zich te melden bij Wim Crooijmans. Zij kunnen gratis mee met de bus. Programma: 21 jan.: Tegelen Scopiascross (Dagbladcrosscup). 27-28 jan.: 25 Vlakwatercross Venray LimBra Cross. 3 feb.: Düsseldorf Limburgse indoor kampioenschappen en NK jun. @kopje:Mededelingen: de pup. en jun. D die zich hebben aange- meidt voor de Indoorwedstrijd van a.s. zaterdag 13 jan., in Gemert dienen uiter lijk om 08.50 aanwezig te zijn op de baan. Van hieruit zal om 09.00 vertrok ken worden naar Gemert. Aanvang van de wedstrijd is om 10.00 uur en deze wordt gehouden in sporthal de Molenbroek. Vervoer zal verzorgd wor den door Biessels, v. Merkenstein en Verbeek. De andere categorieën vertrek ken om 13.00 uur, aanvang wedstrijd voor hen is om 14.00. hier zal het ver voer geregeld worden door dhr Blenk. Hel reisgeld is vastgesteld op ƒ4,-; dit te voldoen bij vertrek. Trainer/begeleiders zijn L. Biessels en Merkenstein. Voor de Donckcross te Someren van zondag 14 jan. dienen de atleten zich uiterlijk om 10.50 uur gemeld te hebben in het clubgebouw aan de baan. Van hieruit zal om 11.00 vertrokken worden naar Someren. Aanvang wedstrijd zal zijn om 12.15; deze wordt gehouden nabij het natuurtheater aan de provincia le weg Heeze-Someren. Hier is het reis geld vastgesteld op ƒ5,-. Het vervoer zal geregeld worden door Engels, Uitslagen van de indoorwedstrijd in Gemert: Jongens pup. A: Gregory v.d. Venl9e; Jolan. Knol 23e. meisjes pup. A: Birgit v. Merkenstein 7e; Laura Verbeek 33e; Mauke Receveur. 43e. Jongens jun. D: Stan v. Merkenstein lie; Stefan de Neef 13e; Sander Verstegen 14e; Meisjes jun. D: Geeke Blenk le; Hanneke v. Oosterhout 19e; Meisjes jun. C: Amandine v.d. Ven 10e; Carcia Stegen 11 e. Na de welverdiende kerstvakantie, na de gebruikelijke en hier en daar wat minder gebruikelijke mededelingen konden we van start gaan voor de derde competitieavond van het tweede blok. Maar liefst 90 leden hadden de weg naar de lounge weer gevonden en speelden er flink op los. Normale spellen, vreemde spellen en onmogelijke spellen maar natuurlijk niet voor iedereen). De reke naars zullen hun best weer doen om alle fouten die in de scores zijn geslopen eruit te halen en vanavond kunt u op het mededelingenbord zien waar uw plaats is na 3 van de 6 speelavonden. Vanavond kunt u zich nog opgeven voor de voorronde Ruitenboer op 1 februari. Afgelopen donderdag zijn er velen geweest die de mededeling hier over wel gehoord hebben, maar vergeten zijn om hun naam te noteren. Misschien moeten we de tafeltjes wel langsgaan. Ook voor de districtsdag op zondag 28 januari in de Postkoets in Hom kunt u zich opgeven. Melden bij een van de leden van de technische com missie. De uitslagen van afgelopen donder dag zijn: Geel: 1. Ds. Jungslager- Verheijen, 2. Ep. v. Hooft, 3. Hr. Bender- v. Gaal. Rood: 1. Ds. Paris- Stappers, 2. Ds. Cals- Poels, 3. Ds. Camps- Schaeffers. Groen: 1. Ds. Meurs- Steemers, 2. Ds. Huisman- d. Klerk, 3. Ds. Appels- Olislager. Programma: Vanavond de vierde competitieavond, volgende week de vijfde. De wedstrijdcommissie van Atletiekvereniging Lopers Groep Deurne heeft het initiatief genomen om een recreatieve Run-ATB wed strijd in Deurne te houden. De organi satie hiervan heeft ze echter opgedra gen aan een studente van het CIOS in Sittard, de Deurnese 19-jarige Maaike van Kessel, die dit als afstu deerproject voor haar opleiding tot sportinstructrice heeft gedaan. Zelf maakt ze als mountainbikester deel uit van de Knoopsploeg uit Mierlo. Deze recreatieve wedstrijd wordt gehouden op zondag 21 januari en begint om 10.00 uur. De wedstrijd bestaat uit 5 km lopen en 30 km moun- tainbiken. Het loopgedeelte van 5 km gaat over het bekende parcours van de Dreefloop, welke een keer afgelegd moet worden en is geheel geasfalteerd. Het fietsgedeelte van 30 km is uitgezet in de bossen tussen Vreewijk en Liessel en gaat over een ronde. Het is een prach tig parcours, maar uitstekend geschikt voor de deelnemers om hun conditie te testen. De start en finish is op de atle tiekbaan van sportpark de Djump in de St. Jozefparochie. Aangezien het om een recreatieve wedstrijd gaat verwacht de organisatie veel recreatieve lopers en/of fietsers aan de start. Er wordt dan ook maar één gezamenlijke uitslagen lijst samengesteld en er worden geen prijzen beschikbaar gesteld. Wel wordt voor alle deelnemers en vrijwilligers na afloop een tombola gehouden. De wed strijd staat open voor zowel singles als duo's. De individuele deelnemer neemt zowel de loopafstand van 5 km en de 30 km mountainbiken voor zijn rekening, terwijl van de duo's een persoon de loopafstand en de andere persoon het mountainbiken doet. Inschrijven kan vanaf 09.00 uur in de kantine van sport park de Djump. Het inschrijfgeld bedraagt voor singles ƒ7,50 en voor duo's 10,-. Voor deze wedstrijd is een fietshelm verplicht. EXTRA WEDSTRIJD VOOR DE JEUGD Ook aan de jeugd heeft de organisatie gedacht en hiervoor wordt een recreatie ve wedstrijd gehouden voor kids in de leeftijd van 7-12 jaar, welke bestaat uit 1 km lopen en ongeveer 2,5 km fietsen. Voor deze categorie zijn alle fietsen toe gestaan en wordt een fietshelm aangera den! De start van deze recreatieve wed strijd is om 10.30 uur; het inschrijfgeld bedraagt ƒ2,50. De tweede ronde van de tweede zit ting om het clubkampioenschap is afge lopen maandag gespeeld. De uitslagen: Geel: 1. Ep. Vierhout 57.92%; 2. Mw Jeurissen-dhr. Den Brok 56.67%; 3. Ds. v.d. Munckhof-Reintjes 55%. Rood: 1. Ep. Janssen-Lemnmens 60.75; 2. Hr.Arts-mw. Schoonbeek 57.08%; 3. Mw. Baak-hr. Merckx 55.25%. Groen: 1. Ds.Buyssen-Schaeffers 59.03%; 2. Hr. Den Hoedt-Oomen 58.33%; 3. Ds. Arts-v. Leuken 56.25%. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij Wim Manders, voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secr.. tel. 0478-550375. Uitslag van de laatste speelavond van de le competitie: Geel: 1. Ds. Arts- Linders; 2. Ds. Spekhorst-More; 3. Ds. v. Ham-Korsmit. Groen: 1. Hr. Arts- Jansen; 2. Ds. v. Goinga-Tigeloven (op naar geel); 3. Ds. v.d. Heuvel- Vermeulen. Blauw: l. Hr. verheyen- Versleyenv 2. Ds. Bouten-v.d. Heuvel; 3. Ep. v. Son. Uitslag le laddercompetitie: Oranje: 1 Hr, Janssen-Mertens 61.46%; 2. Ds. Buyssen-Tummers 58.33%; 3. Ep. Selders 57.29%. Rood: ep. Haegens 61.48%; 2. Ep. Stiphout 61.46%; 3. Ds. Koningstein-Pas 58.33%. Groen: 1. Ds. Linders-Korsmit 62.08%; 2. Ds. Alkemade-Driessen 57%; 3. Ds. Arts- Dobbe 56.67%. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdag: aanvang 15.30 uur vanaf par keerplaats Schadijker Bossen Meterik Zondag 28 januari: extra heuveltraining op de Maalbekerberg in Tegelen. Vertrek om 10.00 uur vanaf de parkeer plaats bij de atletiekbaan van Scopias aan de Snelle Sprong in Tegelen. Wedstrijdagenda: 21/1 Tegelen - Scopiascross (Crosscup) 5-10 km. 28/1 Venray - Vlakwatercross 2-4-6-8 km. 28/1 Best - Goed Best Beter Loop 7,3- 14,2-21,1 km. 4/2 Velden - Molendijkcross (Crosscup) 5-10 km 4/2 Weert - IJzeren Man volksloop 3,5- 7-10,5-14-17,5 km. 11/2 Helden - Heidense Bossen Cross 4,8-9,5 km. 11/2 Valkenswaard - Wedertcross 5-10 km. Wedstrijdverslagen: Bij de Donckcross te Someren waren op 14/1 de gebruikelijke modderige akkers en zompige weilanden door de vorst veranderd in een ongelijke harde onder grond. waarvan de bovenste laag door de tijdelijke dooi spekglad was gewor den. Een parcours dat uiterste concen tratie van de deelnemers vergde. Ria van den Goor eindigde bij de vrouwen vanaf 40 jaar als 4e in 20.44 over 5 km. Wedstrijduitslagen s.v.p. doorgeven via E-mail, rpvdgoor@plex.nl of telefo nisch via 077-4678240. Uitslagen: Leunen 1-Meerlo I 794-791 Beste schutter: H. Hrmans 267 p. Leunen 2 vrij Meerlo 2-Leunen 3 747-722 Beste schutter: A. Martens 248 p. Op zaterdag 20 jan. is weer ons eerste maandelijks darttoemooi waar iedereen aan mee kan doen. Aanvang om 20.30 uur. U kunt zich opgeven voor 20.15 uur bij café Halfweg. Voor informatie: 0478-581510. Levensmiddelendarten Zaterdag 20 jan. wordt in café De Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakketten. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 5821-87. De aanvang van het toernooi is om 13.30 uur. uitslagen whiskydarten: Winnaarsronde: 1Petro Wijnhoven; 2. Mart Barents; 3. René Jansen: 4. Bjom Cleven; 5. Jos Achten; 6. Peter v.d. Berg; 7. Gerrard de Bruyn: 8. Patrick Hermsen. Verliezersrond: 1. Theo Giesberts; 2. John Collett; 3. Huub v. Eek: 4. Patrick de Bruyn; 5. Albert Moorrees; 6. Henny v.d.Voort; 7. Maikel de Bruin; 8. Jimmy Moorrees. Zaterdag 13 januari werd de 4e ronde 25 meter 1 pijl Ewa Hellegers behaald nieuw per soonlijk record Onder wat minder gunstige natuurlij ke omstandigheden hierbij denkende aan de temperatuur werd de 4e ronde van de afdelingscompetitie verschoten. Bij EHS te Venlo. In het eerste zestal behaalde Helmuth Willems de hoogste score met 229 punten, in het tweede zestal was Mart Philipsen hoogste schutter met 227 punten In het derde zestal wisten Ewa en Henk Hellegers beide de hoogste score te behalen met 205 punten. Voor Ewa Hellegers was dit tevens een nieuw persoonlijk record. As zondag 21 januari word voor de 4e maal afgereisd naar Leopoldsburg voor het Bourel toernooi, vertrek 12.00 uur. Een kleine groep waarin het niet gaat om de prestatie. Dat is eigenlijk de beste omschrijving voor onze groep. Met stille mensen, wereld reizigers, kletsmajoren, gewone hardlopers en nog veel meer. Al met al is het altijd gezellig en wordt er ook nog een stukje gelopen. Nu in de winter lopen we door de week op het asfalt en op zaterdag in het bos. Op maandag een interval training met iedere keer korte stukken lopen en dan weer even rusten. Die stukken lopen lig gen tussen 200 en 1200 meter. Hierbij is variatie het grote toverwoord. Op don derdag doen we de langere interval of zelfs aan een stuk door. De afstanden liggen dan tussen de 1200 en 10000 meter. Op zaterdag een rustige duurtrai- ning in het bos. Een van de voordelen van in een groep trainen is dat je een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief. Zo zijn er lange afstand liefhebbers en ook sportieve lopers die meer de olympische gedachte hebben. Kortom, altijd wel iets voor jou. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf camping de Barrier. Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Voor het eerst een tweedaags evenement or Atletiekvereniging Venray- belooft 2001 een bijzonder jaar le worden. In april bestaat de vereni ging officieel 25 jaar. Hoogtepunten in het jubileumjaar zijn de viering van het zilveren bestaansfeest, de opening van een looproute op en om sportpark De Wieën en uiteraard de 25ste uitgave van de Vlakwatercross. Dit jaar heeft de Vlakwatercross een grimeur: voor het eerst is"'de cross een tweedaags evenement. Op zaterdag 27 januari komen de scholieren in actie voor hun jaarlijkse scholierenloop. Ter gelegenheid van het jubileum worden voor de deelnemende scholieren diverse feestelijke activiteiten georganiseerd. Op zondag 28 januari vinden de Rabobank trimlopen, de NSG-loop en de KNAU-wedstrijden plaats. In 25 jaar tijd is de Vlakwatercross uitgegroeid tot de grootste veldloop van Noord-Limburg waaraan veel catego rieën atleten deelnemen. Behalve de scholieren zijn dat de verstandelijk gehandicapten, de trimmers en de wed strijdatleten, van pupillen tot en met veteranen. Naar verwachting zullen zo'n duizend atleten act de presence geven in het natuurgebied Vlakwater in Venray. Tot de kanshebbers behoren dit jaar ojider andere Twan Lensen, winnaar in 1999, en Katja Broers. Beide atleten zijn sinds kort weer wedstrijdatleet van de organiserende vereniging AV Venray- Regio. CROSSCOMPETITIE Bijzondere aandacht heeft de organi satie besteed aan de scholierenloop. PARCOURS Hel parcours voert de deelnemers over een afwisselend traject met goede bospaden, waarop geheel met spikes kan worden gelopen. Ook dit jaar zijn weer aanpassingen aan het parcours gedaan. Zo zijn enkele paden in de nabijheid van start en finish verbreed, zodat atleten en publiek meer ruimte krijgen. Start en finish zijn gesitueerd nabij het gebouw van Jong Nederland aan de Kempweg. Daar is ook het wedstrijdse cretariaat gevestigd en zijn kleedlokalen douches en koffiekamer beschikbaar. De deelnemers ontvangen een herinne ring en verder zijn voor de diverse cate gorieën ereprijzen beschikbaar. Onder de scholieren en trimmers worden prij- 1NSCHRIJVING Trimmers kunnen op de wedstrijddag (28 januari) inschrijven van 10.00 - 10.45 uur. Scholieren, NSG-atleten en wedstrijdatleten kunnen voorinschrijven tot 22 januari. Scholieren via hun scho len, NSG- en wedstrijdatleten via hun vereniging of op de wedstrijddag tot een half uur voor aanvang van het betreffen de onderdeel. Na-inschrijving kost vier gulden extra. Het volledige programma ziet er als volgt uit: zaterdag 27 januari: 12.30 - 16.00 uur: scholierenlopen, diverse feestelijke activiteiten en prijs uitreiking, zondag 28 januari: 11.00 uur Rabobank trimloop over 2000. 4000, 6000 of 800 meter; 11.50 uur verstandelijk gehandicapten 615 meter; 12.00 uur KNAU-wedstrijden minipupillen en pupillen; 13.00 uur meisjes D 1575 meter; 13.10 uur jon gens D 2100 meter; 13.20 uur meisjes C 2100 meter; 13.30 uur jongens C 2625 meter; 13.50 uur meisjes B 2625 meter; 14.05 uur mannen korte cross 4000 meter; 14.05 uur jongens B 4000 meter; 14.05 uurjongens A 6000 meter; 14.40 uur meisjes A 3575 meter; 14.40 uur vrouwen/V35/V40+ 5575 meter; 15.10 uur M50/M55+ 8000 meter; 15.10 uur man nen/M40/M45 10000 meter. De uitslagen op: www. limbracross.com. Voor meer informatie: telefoon (0478)585842, (0478)584449 of (0478)631452. Behalve de werdstrijden voor de leerlin gen van de basisscholen in de gemeente Venray en omliggende gemeenten, ver meldt het programma op de zaterdag middag ook aerobic, clowns, muziek en een Rad van Avontuur. Uiteraard wordt er ook gestreden om de Jo van Oers- Memorial, als herinnering aan Jo van Oers, de overleden wethouder van sport zaken van de gemeente Venray. De Rabobank trimloop en de loop voor de verstandelijk gehandicapten zijn twee van de vele disciplines die deze jubi leum Vlakwatercross rijk is. Deze wed strijden en ook de KNAU-wedstrijdatle- ten starten op zondag 28 januari. De Vlakwatercross maakt ook dit jaar weer deel uit van de LimBra-cross com petitie. een circuit van zeven gerenom meerde veldlopen. Na Venray vinden nog de Helden cross (11 februari) en de AV Heytsecross (18 februari) plaats. zen in natura verloot, terwijl bij de KNAU-lopen ook geldprijzen beschik baar zijn voor mannen, vrouwen en veteranen.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 17