Jac Linders lid van verdienste Sfront ttt t/etvuzy Berny Camps wint indoortoernooi Sterk Jumpers '76 doet goede zaken LVH Rooyse V.K. Atletiek Vereniging Venray-Regio ATB- vereniging Mudhunters Bridgeclub Klavertje Vier Jeugdbowlen HBV Diana Darten DC De Piëlhaas HV Manual Moeizame start volleybalheren Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Venray Jumpers '76 Bowlen ia! PEEL EN MAAS donderdag 11 januari 2001 - Pagina 17 Red Stars kijkt terug op goed jaar Afgelopen zaterdag werd in de zaal van tafeltennisvereniging Red Stars de traditionele Nieuwjaarsreceptie gehouden. Naast een terugblik op het afgelopen jaar en een voorzichtige vooruitblik op het nieuwe, werden tevens de twee 25-jarig jubilarissen gehuldigd: Erica van Hooff-van Bussel en Peter Greefkens. Daarnaast ontving Jac Linders, als eerste in de geschiedenis van de club, het lidmaat schap van verdienste vanwege zijn grote vrijwillige inzet voor de vereni ging. Na het officiële gedeelte volgde een grandioze feestavond die tot in de late uurtjes duurde. In zijn terugblik op 2000 kwam voor zitter Paul Swinkels onder meer terug op de sportieve hoogtepunten van TTV Red Stars. Uiteraad bleef de promotie van hel eerste herenteam naar de eerste divi sie niet onvernoemd, maar ook de pro motie en daaropvolgend weer de degra datie van het damesteam naar en van de eredivisie passeerde de revue. Verder noemde Paul Swinkels de aanwezigheid van de jeugdteams in de hoogste, lande lijke regionen van tafeltennissend Nederland: het jongensteam in landelijk A. het meisjesteam na enkele jaren weer terug in landelijk B. Daarnaast enkele nationaal kampioenen: Johan Zeelen bij de C-Meerkampen Senioren, Kelly Willems bij de Jeugdmeerkampen meis jes Kadetten en Vanja van Pol bij de Jeugdmeerkampen jongens Pupillen. In de terugblik werd tevens de gezon de situatie van de club gekenschetst. Paul Swinkels: "Het afgelopen jaar heeft een behoorlijke aanwas van nieuwe leden gekend en waarschijnlijk zullen we dit jaar naar de 200 leden toegroei en." Ook het invullen van het vele vrij willigerswerk bleek afgelopen jaar goed te zijn gelukt. "Zowel het bestuur als de diverse commissie opereren op volle sterkte en dat is bemoedigend voor de toekomst. Toch zullen we er voor moe ten werken dat die vrijwilligersinzet ook de komende jaren in stand blijft: het is het hart van de club." Dat Red Stars het goed doet bleek ook uit de publiciteit van het afgelopen jaar. Zo was de zaal van Red Stars in mei het toneel van de Tafeltennis Estafette voor een vermel ding in het Guiness Book of Records. "Ook vanuit de gemeente krijgen we steeds meer berichten dat men waar deert wat wij hier doen. We hebben inmiddels een toezegging gekregen dat er extra parkeerplaatsen komen, waar we al een tijdje om vragen." JAC LINDERS Tijdens de receptie van Red Stars werd, om het belang van vrijwilligers werk nog eens te onderstrepen, Jac Linders benoemd tot Lid van Verdienste. Hij ontving deze benoeming als eerste in de geschiedenis van de ver eniging. Jac spant zich al meer dan 10 jaar in voor de Financiële Aktiecommissie van de vereniging. Jac is de drijvende kracht achterbij onder andere het inzamelen van oud papier, terwijl hij even zovele jaren zorgt dat het sponsorboekje van het traditionele Red Stars Tafeltennis Evenement vol komt. Ook de prijzen voor de daaraan gekop pelde tombola haalt Jac binnen, maar ook voor de jaarlijkse rommelmarkt. Voor het bestuur zijn dit voldoende redenen geweest om Jac eerst het regu liere lidmaatschap aan te bieden (Jac deed zijn vrijwilligerswerk al die jaren als niet-lid, wat zijn inzet nog bewonde renswaardiger maakt) en hem meteen tot lid van verdienste te benoemen. Paul Swinkels overhandigde Jac de speciale oorkonde, terwijl Jac's vrouw Mien een mooie bos bloemen kreeg. "Tenslotte moet zij Jac maar al te vaak missen als hij weer in de weer is voor Red Stars", merkte Paul Swinkels terecht op. JUBILARISSEN Tijdens de receptie natuurlijk ook de traditionele huldiging van de jubilaris sen. Red Stars huldigt traditie getrouw zijn leden die 25 jaar lid zijn van de ver eniging en dit jaar waren dat er twee. Als eerste kreeg Erica van Hooff-van Bussel de bijbehorende speld opgeprikt. Erica begon als 10-jarige aan het spelle tje en is sindsdien nooit meer wegge gaan bij de club, ondanks dat ze alweer een tijdje niet meer in Venray woont. "Ze kan gewoon niet zonder Red Stars", omschreef Paul haar in zijn toespraak. Peter Greefkens ontving als tweede jubilaris het verzilverde Red Stars- embleem. Ook Peter begon 25 jaar gele den bij Red Stars en hoewel hij sportief gezien misschien niet een hoogvlieger is geweest, heeft hij zich altijd ingezet voor zaken achter de schermen. Zo maakte hij enige tijd het clubblad en was hij actief betrokken tijdens de bouw van de eigen zaal. Na de receptie was het tijd voor een feestje. Paul Swinkels introduceerde het "vaatje van het bestuur" (uitleg overbo dig) en de vele leden lieten het zich goed smaken. De hoge opkomst an de leden was overigens verheugend en een teken dat de vereniging goed leeft onder leden. De sfeer zat er dan ook goed in, mede door het optreden van de "Bubs". Deze vier muzikanten uit de bekende, Venrayse en muzikale familie Van Els speelden werkelijk alles en menig ver geten smartlap werd deze avond weer nieuw leven ingeblazen. Tennisvereniging Onderling toernooi j Zondag 21 januari 2001 indoortoernooi voor senioren. Alle leden van LVH kun nen hiervoor inschrijven, kosten fl. 15,00 Het toernooi wordt vanaf 13.00 tol... uur ingepland.Organisatie: Jeroen Clermonts, tel.: 580878 Het clubblad "De Return", u had hem al gemist??? Een dezer dagen valt het blad bij u in de brievenbus. De algemene ledenvergadering vindt plaats op maan dag 29 januari a.s., aanvang 20.00 uur, we hopen dat u hierbij aanwezig kunt zijn. Het algemene jaarverslag wordt in de nieuwe "De Return" gepubliceerd en hel financiële jaarverslag ligt ter inzage in het clubhuis. Dorpencompetitie senioren 2001 De dorpencompetitie wordt gespeeld in de periode van april t/m juni. Iedereen kan hier aan deelnemen. Om de organisatie in goede banen te leiden, is het belangrijk dat jouw opgave uiter- j lijk 1 februari bij het clubhuis in de brie- 1 venbus ligt. Je kunt je inschrijven voor j of de zaterdagavond of de zondag(in principe de ochtend). Elke bijeenkomst (totaal 7 of 8 bijeenkomsten) wordt er een mix-partij/dames en heren enkel/dames en heren dubbel gespeeld. SCHAATSEN Welke jeugdleden willen mee naar de Tongelreep? Vrijdag 26 januari gaan we weer "disco-schaatsen" in de Tongelreep te Eindhoven. Wil jij ook mee, deponeer dan uiterlijk 19 januari a.s. een briefje met vermelding van jouw naam en "ik ga ook mee schaatsen" in de brievenbus van het clubhuis. Natuurlijk hebben we ook weer enkele taxi-chauffeurs nodig, wil diegene die hiervoor de tijd kan vrij maken, zich ook middels een brietje aanmelden. De chauffeurs hebben uiter aard vrij entree. Zijn jouw schaatsen inmiddels een maatje te klein of heb je geen schaatsen, tegen betaling van fl. 6,00 kun je bij de Tongelreep schaatsen huren. We vertrekken om 18.00 u. vanaf het tennispark en zijn om 22.30 u. terug. Het nieuwjaarstreffen in sporthal "De Wetteling" met als doel, ouders tegen hun eigen jeugd een wedstrijd te laten spelen, mag als een succes worden j gezien. De ouders waren zeer enthou siast en speelden naar hun beste kunnen. Het plezier stond voorop en zelfs de ,1 prestaties waren zeer bemoedigend te >1 noemen. Dat sommige jeugd het verve- j lend vindt om te verliezen van hun eigen ouders is te begrijpen, maar ook tevens j{ een stimulans om nog beter te trainen, zodat zij het volgend jaar wel kunnen d winnen. .fl Programma: 11-17 jan.: 12-01 DV1 - Mctcrik A.20.00 Essel 13-01 Stramprooi - Dl A. 19.00, fl 'Sambeek - D2 A. 15.00, St Antonis-Hl A.19.15, Beek en Donk- MAI V. 14.00 ODR.J.Janssen M.Willems, Sevenum-MB2 V. 14.00 ODR.A.Denissen E.v.Reeuwijk N.Saamena, Oploo -MCI V.09.30 ODR.Susan Edith, Langenboom - MC2 V. 12.15 ODR.Kiki Maud 14-01 Baarlo - HV1 A. 10.00, Broekhuizenvorst - MC3 V. 10.00 A. 10.45 ODR.E.vd Ligt E.Peeters. Venlo-JCl V. 12.00 ODR. B.vd Heuvel J.vd Cruysen Melderslo - MDI V. 13.30 ODR.Els Teeuwen, Venlo - JD1 V. 11.00 ODR.Daan Janssen 15-01 Melderslo-DV4 A.21.00 Trainingen: De trainingen in het winterseizoen als volgt: Dinsdag: 18.30-19.30 Raayland locatie zuid D-jun en le jaars C-jun.; 19.30- 20.30 Raayland college zuid AB jun. En 2e jrs. C jun.; 19.00-20.15 atletiekbaan ABCD jun. specifiek lopen. Donderdag: 18.00-19.15 atletiekbaan Cd-jun.; 19.15-20.30 atletiekbaan AB- jun.; 18.30-19.30 atletiekbaan pup.; 19.00-20.00 Raaylandcollege oost NSG- atleten. Zaterdag: 10.30-11.30 atletiekbaan pup- Senioren: volgens schema's trainers. De kunststof atletiekbaan is gelegen aan de Sportlaan 1sportpark de Wieën Informatie: Ledenadministratie: 0478- 582842, atletiekraad: 588217 of bij de trainers. Mededelingen: Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in de Berg/hoek Veltumse Kleffen, geopend van 09.00 tot 14.00 uur. Toezicht: 13 jan.: Bart Hermans en Egbert Knol; 20 jan.: Jan Koopmans en Ad v.d. Korput; 27 jan.: André v. Mil en Bart Lamberts. 25e Vlakwatercross op 27 en 28 januari Vanwege het zilveren jubileum wordt de 25e Vlakwaterc'ross een tweedaags eve nement. Op zaterdag 27 januari wordt de .Scholierenloop vanaf 13.00 uur gehouden voor de leerlingen van de basisscholen uit de gemeente Venray en omliggende gemeenten. Op zondag 28 januari worden de Rabobank-trimlopen, de NSG-wedstrijd en alle KNAU-wed- strijden voor de jeugd, senioren en vete ranen gehouden. 3 feb.: Limburgse Indoorkampioenschappen Op zaterdag 3 feb. a.s. worden de Limburgse indoorkampioenschappen gehouden voor senioren en ABCD-juni- oren. De kampioenschappen vinden plaats in de Rheinhalle in Düsseldorf. Vervoer is per bus. De kosten van inschrijven en het vervoer bedraagt in totaal ƒ15,- p.p. Aanmelden tot uiterlijk 16 jan. via de trainers. De organisatie van deze kampioenschappen is in han den van de Limburgse atletiekvereni ging, Juryleden die willen jureren, gelie ven zich te melden bij Wim Crooijmans. Zij kunnen gratis mee met de bus. Programma: 14 jan.: Someren Donckcross (LimBra Cross). 21 jan.: Tegelen Scopiascross (Dagbladcrosscup). 27-28 jan.: 25 Vlakwatercross Venray LimBra Cross. 3 feb.: Düsseldorf Limburgse indoor kampioenschappen en NK jun. @kopje:Mededelingen: de pup. en jun. D die zich hebben aange- meldt voor de Indoorwedstrijd van a.s. zaterdag 13 jan,, in Gemert dienen uiter lijk om 08.50 aanwezig te zijn op de baan. Van hieruit zal om 09,00 vertrok ken worden naar Gemert. Aanvang van de Wedstrijd is om 10.00 uur en deze wordt gehouden in sporthal de Molenbroek. Vervoer zal verzorgd wor den door Biessels, v. Merkenstein en Verbeek. De andere categorieën vertrek ken om 13.00 uur. aanvang wedstrijd voor hen is om 14.00. hier zal het ver voer geregeld worden door dhr Blenk. Het reisgeld is vastgesteld op ƒ4,-; dit te voldoen bij vertrek. Trainer/begeleiders zijn L. Biessels en Merkenstein. Voor de Donckcross te Someren van zondag 14 jan. dienen de atleten zich uiterlijk om 10.50 uur gemeld te hebben in het clubgebouw aan de baan. Van hieruit zal om 11.00 vertrokken worden naar Someren. Aanvang wedstrijd zal zijn om 12.15; deze wordt gehouden nabij het natuurtheater aan de provincia le weg Heeze-Someren. Hier is het reis geld vastgesteld op ƒ5,-. Het vervoer zal geregeld worden door Engels. Onze vereniging heet natuurlijk niet voor niets Mudhunters. In de winter kun je elke week op een andere plaats een mooie ATB tocht rijden. Tochten rijden is waar we de winter een heel eind mee door komen. Iedere week is er ergens een tocht en op die manier wissel je goed af. Binnen onze vereniging zijn er zowel dames als heren actief en de leef tijden variëren van 15 tot boven de 50. Dit gaat erg goed samen want af en toe laten de oudere rijders de jongelingen een poepie ruiken. De variatie is groot en we hebben altijd veel plezier samen. Met andere woorden kom een keer uit proberen en oordeel zelf hoe het gaat. Vooral in de winter met veel tochten maakt het niet zo veel uit hoe snel je gaat. Voor het rijden van de tochten moet je wel ongeveer 25-30 km in de benen hebben. Het tempo is niet belang rijk als je het maar uit kunt rijden. Wanneer je lid wordt van onze vereni ging krijg je er vanaf 1 maart een NTFU pas bij. Deze pas levert korting op bij bijna alle tochten die we rijden. Planning voor de komende weken Zondag 14 januari tocht in Asten, ver trek 8.00 uur. Zondag 21 januari tocht in Overloon, vertrek 8.00 uur. Zondag 28 januari vertrek 8.00 uur voor een tocht in Helmond, 30 of 45 km. We vertrekken bijna altijd vanaf zwem bad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar ée'n van de trainingen of tochten. Dat een nieuw jaar niet voor iedereen goed begint, daar zij we na deze eerste week van 2001 wel van doordrongen. We hebben de draad van de competi tie weer opgepakt, de een na laatste van deze ronde met de volgende uitslag: Geel: 1. Ds. Buyssen-Korsmit 56.67%; 2/3 hr Canli-Cornelissen en dds. Faas- Siroen 53.33%. Groen: 1. Hr. Poels- Rutten 53.65%; 2/3 hr. Aarts-Janssen en mw. v. Meyel-hr. de Vries 52.08%. Blauw: 1. Ep Michels 58.33%; 2. Ds. Beyersbergen-v.d. Munckhof 57.29%; 3. Ep. v. Son 56.77%. PEEL EN MAAS 'n abonnement Haard Sukses iivAnistelveen Lars Lenssen in de Aspiranten C/D klasse een 3e plaats weten te bemachti gen. Met 842 pins voerde hij zelfs na de voorronde het veld aan. Maar in de fina le was hij het spoor volkomen bijster, maar slechts 2 andere finalisten konden hem passeren, zodat hij zijn podiumplaats (3e met 1400 pins over 9 games) toch nog met slechts 8 pins voorsprong kon veilig stellen. Winnaar werd Igor Schouten uit Haarlem met 1526 pins en Edwin Eijndhoven uit Den Bosch belandde eveneens op het podium met 1501 pins. Raymond Klaassens (Junioren C/D) kon zich net niet kwalifi ceren voor de finale en moest zich deze keer met een vierde plaats (782 pins over 5 games) tevreden stellen. Zaterdag a.s. gaat het Aspirantenteam (Mickey Bindewalt. Nicky Claessens, Tim van Houdt, Lars Lenssen, Martijn Magermans en Bart van Rens) naar Nieuwegein om de landelijke Jeugdstedenfinale te spelen, waarvoor behalve Venray nog 15 andere teams zich via de voorronden hebben weten te plaatsen. Wij wensen hen daarbij veel sukses! De overige leden spelen om 11.30 uur de Harrie Claessens-League. Donderdag 4 januari was het laatste treffen in de serie van 4 tussen De Schutroe uit Horst en Diana Venray. In deze onderlinge competitie wordt geschoten middels het verenigingsge middelde. De vierde wedstrijd eindigde in een zege voor de Schutroe, hierdoor werd de stand 2 tegen 2. Echter de wis selbeker ging naar Diana Venray met een plus score van 216 punten tegen de Schutroe een plusscore van 55 punten. De hoogste schutter was ditmaal Math Hendriks met 231 punten. Diploniaschieten Jl. zaterdag 6 januari was de jaarlijkse diploma verschieting van afdeling 14 bij de Schutroe in Horst. In totaal namen zo'n 30 schutters en schuttertjes deel aan dit jaarlijkse festijn. Bij de jeugdschut- ters van Diana behaalde Jean ine van Hagen met 300 punten, Thomas Frencken met 349 punten een B-diplo ma. Susan Robben behaalde met 384 punten en Mirko van Hagen met 408 punten beiden een C-diploma. Martijn de Mulder met 423 punten en Kent Chan 449 punten behaalde beiden een D-diploma. Door Rick Philipsen werd het hoogste diploma gehaald, het E- diploma met 491 punten. Open Limburgse Kampioenschap Eveneens zaterdag 6 januari werd de le wedstrijd verschoten van het open- Limburgse kampioenschap in Pey Echt. Het open-Limburgse kampioenschap word dit jaar voor de tweede keer gehouden en bestaat uit 3 wedstrijden. Bij de eerste wedstrijd verschenen 94 jeugdschutters. Rick Philipsen behaalde met 224 punten een gunstige uitgangs positie voor de volgende wedstrijd op 20 januari. Zondag 7 januari was de Fita ronde 18 meter 60 pijlen in Sporthal de Wetteling. Aan deze wedstrijd geken merkt door slechte lichtomstandigheden namen drie schutters van Diana deel. Bij de junioren behaalde Rick Philipsen 445 .punten Bij de senioren behaalde Math Hendriks 548 punten en Mart Philipsen 510 punten. Einduitslag afdeling 14 Met de kring-kampioenschappen voor de deur zijn inmiddels ook de einduit slagen van de indoor-competitie van afdeling 14 bekend. In de Ereklasse ein digde Diana 1 bestaande uit Mari Thijssen, Jan Hermsen, Math Hendriks en Rick Philipsen op een 3e plaats met 4855 punten voor en 4017 punten tegen.. Diana II bestaande uit Wendy van OoiAnnie Thijssen, Harrie Jacobs en Mart Philipsen eindigde op een 4e plaats met 4712 punten voor en 4771 punten tegen. In de B-Klasse eindigde Diana III bestaande uit Mariet de Graaf, Helmuth Willems, Roland Klonder en Lambiek van den Hoogenhof op een 6e plaats met 4146 punten voor en 3683 punten tegen. Voor de individuele pres taties betekende dit de volgende klasse ring: Bij de aspiranten tot 11 jaar eindig de Mirko van Hagen op een 2e plaats. Bij de junioren 13/15 jaar eindigde Rick Philipsen op een le plaats Kent Chan op een 8e. Martij de Mulder op een 9e. Susan Robben op een 15e, Thomas Frenken op een 17e en Jeanine van hagen op een 18e plaats. Bij de dames Ere klasse eindigde Wendy van Ooi op een 2e en Annie Thijssen op een 3e plaats. Bij de dames klasse 4 eindigde Mariet de Graaf op een 3e plaats. Bij de heren klasse 1 eindigde Math Hendriks op een 7e, Jan Hermsen op een 8e, Mari Thijssen op een 10e Helmuth Willems opeen 16e en Mart Philipsen op een 21e plaats. Bij de heren klasse 3 eindigde Roland Klonder op een 19e plaats en in klasse 4 eindigde Lambert van den Hoogenhof op een 17e plaats. As. zaterdag 13 januari is de 4e com petitiewedstrijd 25 meter lpijl bij EHS te Venlo, aanvang 19.00 uur. Voor de jeugd is de 4e competitiewedstrijd bij 't Trefpunt te Tienraij, aanvang 10.00 uur. Eveneens op zaterdag word de The King of Coaches Troffee verschoten bij HBS te Hilversum, aanvang 14.30 uur. Whiskydarten Zaterdag 13 jan. wordt in café De Piëlhaas weer het whiskydarten gehou den. Iedereen die hier aan wil deelne men kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het dar ten is om uiterlijk 20.30 uur. Uitslagen 30-12 HC Manual 1 -BSAC 12-15 06-01 DC Ospel 1 - Manual 19-6 DB Merefeldia 1 - Manual 7-14 07-01 HA Manual 1 - BS AC 10-30 Programma 13-01 DB Manual 1 - Vios 2 14.00 De Weert DC Manual 1 - Vios 1 15.00 De Weert HC Manual 1 - Loreal 1 16.00 De Weert 14-01 HA Rapiditas 1 - Manual Vertrek 13.30 Weert HR Breeton Sport - Manual Vertrek 18.00 Maasbree Dat de heren van de Rooyse VK het kerstdiner en de nieuwjaarsborrel nog niet helemaal verwerkt hadden, bleek zaterdagavond tegen de heren van Olsredlem uit Melderslo. De eerste twee sets werden zonder veel tegenstand uit handen gegeven. Inspiratieloos is de juiste benaming voor deze rommelige beginfase. Dat de mannen uit Venray problemen hebben met het spelen in kleine, lage zaaltjes, mag geen excuus vormen voor het gebrek aan mentaliteit. Mede door de positieve inbreng van Leon Jacobs veranderde deze instelling volkomen. Het team kwam van ruime achterstand terug en wist de set alsnog binnen te slepen. De vierde set werd goed begonnen, zodat een ruime voor sprong op het bord kwam. De thuisploeg schakelde echter een landje bij en wist op een stand van 24-22 te komen. Toen aanvoerder Björn Emonts onbewust na het fluitsignaal een time-out aanvroeg, werd dit door de arbiter beschouwd als onbehoorlijk gedrag en de gele kaart volgde. Gevolg: een direct punt voor de thuisploeg en daarmee het einde van de set en dus van de wedstrijd. Olsredlem - Rooyse VK: 3-1. Nadat de voorzitter de avond had geo pend hebben we de eerste ronde van de tweede zitting om het clubkampioen schap gespeeld. De uitslag: Geel: 1. Hr Gilissen-Penninx 57.92%; 2. Ds. v.d. Munckhof-Reintjes 56.25%; 3. Hr. Nollen-Vercauteren 55.21%. Rood: I. Hr. Arts-mw. Schoonbeek 59.48%; 2. Ep. Janssen-Lemmens 59.06%; 3. Hr. de Mooij-Vervuurt 57.29%. Groen: 1. Ds. Goinga-v. Tiggeloven 57.50%; 2. Ds. Fiers-Hoogeveen 56.25%; 3. Hr. den Hoedt-Oomen 55%. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij Wim Manders, voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secr., tel. 0478-550375. Achtste jaargang, nummer 1. Gemiddeld 40 stukjes per jaar, dat bete kent dat u al ongeveer 300 krantenarti keltjes in uw archief heeft wanneer u ze allemaal bewaard heeft. Met de daarin staande uitslagen zou u kunnen uitreke nen wier er in dié lange periode het hoogst gescoord heeft als het gaat om de plaatsen een, twee en drie bij de club wedstrijden. Nadat er vorige week vele handen geschud waren vanwege het nieuwe jaar, kwamen daarna de kaarten aan de beurt. Dit keer geen competitie omdat diverse leden nog met vakantie waren. Vanavond vervolgen we ons tweede competitieblok. Na zes avonden dié meetellen voor de strijd om de beste individuele bridger van onze club, gat dhr. v. Gaal alleen aan kop met 111 p.. mw. Paris volgt met 94 p. en ep. v. Hoofi heeft ott nu toe 92 p. bij elkaar gesprok keld. De volgende avond die vrij is en meetelt is 15 feb., nadat we het tweede blok hebben afgesloten. Vanavond kunt u zich op de lijst op het mededelingen bord inschrijven voor het Ruitenboertoernooi op donderdag 1 feb. De uitslagen van afgelopen donder dag zijn: Geel: 1. Ep. v. Hooft; 2. Ds. Jungslager-Verheijen; 3. Mw. v.d. Wee- hr. v. Gaal. Rood: 1. Hr. Corzilius- Seuren; 2. Ds. Borssen-Voss; 2. Ds. Schrooten-de Weert. Groen: 1. Hr. v. Lieshout-Manders; 2. Ds. Koolen- Philipsen; 3. Ds. Bisscheroux-Mutsaers. PEEL EN MAAS on line www.vandenmunckhof.nl/ nieuws Kleding Degenen die nog de oude wedstrijdkle- dïng en/of trainingspakken willen kopen kunnen contact opnemen met Mare v. Berlo tel 0478-532934 Programma 2e helft competitie jeugdteams. Het programma voor de 2e helft van de competitie voor de benjamins, mini's 1 en 2, jongens aspiranten 2, meisjes aspi ranten en meisjes junioren is nog niet compleet binnen. Voor de eerste weekenden hebben we de volgende wedstrijden doorgekregen: 20 januari thuis 17.00 mini's 1-Deume 21 januari, uit 14.00 Jink-Jong aspiran ten 2 21 januari, uit 15.30 Gennep-Meisjes Junioren 21 januari, uit 13.00 Grave-Mini's 2 21 januari, uit 12.00 Jink-Benjamins Deze wedstrijden zijn ook aan de coaches doorgegeven. Uitslagen 6 en 7 jan.: Erp-Meisjes aspiranten niet doorgegaan Erp-Meisjes junioren 27-29 EBCG 2-Heren 4 47-63 Vido-Heren 1 54-94 Venlo Sport-Kadetten. 59 - 30 Programma voor 13 en 14 jan.: Zaterdag 13 januari uit 14.30 OBC-Benjamins 18.30 B.V.Rooi-Heren I Zondag 14 januari, uit 14.00 Wizards-Mini's 1 14.30 Vido 2-Heren 4 Fluiten Balder Lamers 16.00 Vido-Jong Junioren 1 16.30 Wizards-Heren 2 Let op dit i.p.v. de zaterdag. 18.00 Figting Pirates-Kadetten Het indoortoernooi van Ons Genoegen uit Ysselsteyn werd zondag in de recurveklasse gewonnen door oud lid Berny Camps. De huidige inwoner en schutter van Baarschot versloeg Sidney-ganger Henk Vogels met welge teld 1 punt verschil, 578 om 577 p. Een teammaat van Vogels, Fred van Zutphen. is met veel succes overgestapt naar de eompoundklasse en toonde zich ook deze wedstrijd de sterkste met een voortreffelijke score van 587 p. Aan deze traditionele nieuwjaarswed strijd, welke onder leiding stond van scheidsrechter Piet Koonings uit Leunen, namen 108 sporters deel. De voornaamste uitslagen zijn: Compound heren: 1. Fred v. Zutphen Eeerde 587 p.: 2. Guido v.d. Bosch Baarschot 583 p.: 3. René Aarts Baarschot 573 p. Compound dames: 1. Jolanda Willcmse Tienray 562 p.; 2. Annemarie Puts Melick 55 p. Compound junioren: I. Dennis Lemmens Ysselsteyn 542 p.: 2. Guus de Wit Ysselsteyn 502 p. Bare Bow: 1. Twan Cleeven Tienray 526 p.: 2. Jan Koonings Ysselsteyn 491 p. Compound veteranen: 1. Michel Camps Ysselsteyn 568 p.: 2. Harry Custcrs Hunscl 554 p.; 3. Gerard Jacobs Ysselsteyn 542 p. Recurve heren: 1. Berny Camps Baarschot 58 p. 2. Henk Vogels Erp 577 p.; 3. Hennie v.d. Boogaard Bockel 570 p.; 4. Gerard Koonings Venray 568 p. Recurve dames: 1. Anke Gerardts Hunsel 536 p.; 2. Femke Booncn Melick 533 p.; 3. Coby Hurkmans Vlierden 517 p. Recurve junioren: 1. Jan Verhoeven Grashoek 560 p.: 2. Maikel v.d. Kerkhof Beek en Donk 559 p.; 3. Dave v.d. Coelen Ysselsteyn 555 p. Het eerste heren team van Jumpers'76 is 2001 goed begonnen. Zaterdagavond werd er in sporthal Den Ekkerman in Veldhoven ruim gewonnen van naaste concurrent Vido. De Brabanders hadden voor de Kerst weer aansluiting gekregen met de koplopers in de Overgansklasse door BC. Kimbria te verslaan. De ploeg van Jan Kraus wist dus dat ze deze tegenstander niet moesten onderschat ten. Op Chris Pfeiffer na(persoonlijke verplichtingen) was Jumpers'76 com pleet. De startende vijf uit Venray gaven snel hun visitekaartje af. Tegen een klassieke zone verdediging liet men de bal het werk doen. Keer op keer werd Bas Mickers door zijn medespelers onder het bord vrijgespeeld waar hij deze avond opnieuw zeer trefzeker was. Vido stond erbij en keek erna, en moest na 14 minuten constateren dat ze 18 punten achter stonden. Vanaf dat moment ging Jan Kraus wisselen. Hiervan profiteerde de thuisploeg daar de bank van Jumpers'76 onnodig de regie van de wedstrijd uit handen gaf. Bij rust was de ruime voorsprong geslonken tot nog maar 1 punt. Russtand 39-40. Na de rust zette de Noord Limburgers snel orde op zaken. Met prima gevarieerd collectief spel. waar mogelijk met snelle aanvallen en een effectief afstandsschot(deze wedstrijd weer 6 driepunters).werd de tegenstan der min of meer van het veld gespeeld. In de verdediging werden amper of geen kansen weggegeven, wat tot uitdrukking kwam in de slechts 15 punten die Vido in de 2e helft wist te maken. In tegen stelling tot de le helft maakten ook de bankspelers van Jumpers'76 geen fout waardoor er bij het eindsignaal een ruime voorsprong op het scorebord stond, 54-94 en de winstpunten mee naar Venray gingen. Bas Mickers werd topscorer met 29 punten. Een overwin ning die goed is voor het zelfvertrou wen, zeker met de belangrijke uitwed strijd van volgende week tegen mcdekoploper B.V.Rooi. in het ver schiet, was het commentaar van de win nende coach na afloop.Jammer dat we in de le helft een mindere periode had den, maar in de 2e helft hebben we laten zien dat we op dit moment in een goede vorm steken. Volgende week kunnen we die terugval niet permitteren en zullen we er 2 keer 20 minuten moeten staan" Nationale trioleague In de Eredivisie kwam het team van Trefil/Bouwstaal op de vierde speeldag in actie op de thuisbanen in Oostrum en niet zonder succes, want 5 van de 7 wedstrijden, ieder van de 8 teams speelt tegen de zeven overige teams wedstrijden over een game, werden in winst omgezet. Alleen tegen koploper Hans Krens B.V. uit Zutphen en Musis/Reason uit Schiedam werd ver loren. De overige tegenstanders. Warehouse Computers uit Schiedam, CTM Rotterdam, Borchland uit Duivendrecht, Dozy uit Julianadorp en Van Rhijn uit Leiden, moesten de winst aan de venraynaren laten, die na deze speeldag de derde plaats delen met Musis/Reason met 34 punten, 12 pun ten achter leider hans Krens. Bokual/Mijling/Willems, uitkomend in de Hoofdklasse 2, bestreed de vijfde ronde in Waalwijk. Alleen Stellema uit Gouda werd met 2-1 bedwongen. Tegen Fix Hairline uit Volendam werd nog een puntje binnengehaald, maar BVO Teamwork uit Oosterhout stond geen enkel punt af. Bokual bezet nu met 19 punten de zesde plaats, maar de onderlinge krachtsverhoudingen zijn zo klein, dat voor het Venrayse team er nog "gemakkelijk" een hogere klasse ring in kan zitten. De Red Arrows- dames kwamen in Gouda in actie in de le Klasse D. Fai Play uit ijsselmonde bleek met 0-3 te sterk, maar Circle uit Schiedam en de Chandra Ladies uit Nieuwegein werden met dezelfde cij fers geklopt. Met de oogst van 6 punten stegen de Venrayse dames naar de 5e plaats en hebben nu 20 punten. De dames van Restaurant Bowling venray speelden met veel succes hun 5e ronde in Tilburg. Tweemaal werd het 2-1 voor R.B.V. en wel tegen B.V, Oosterhout III en Bel Wegenbouw uit Zevenbergen, terwijl Van Dongen uit Boekei er met 3-0 aan moest geloven. Met 7 punten achterstand op Hoeve de Aar uit Heerlen wordt met 26 punten de derde plaats ingenomen. Het Logamcu-herentrio. uitkomend in de 3e Klasse B. veroverde 5 punten in Veldhoven. Tegen v.d. Wal uit Den Bosch en ADVI-Groep uit Veldhoven werd een punt gepakt en het Warsteiner team uit Arnhem werd puntloos gela ten. Logamcu staat nu met 24 punten op de vierde plaats. B.T. Mallnitz, uit komend in 3C, pakte in Den Bosch 8 van de mogelijke 9 punten. Schakenraad uit Mill en Snackbar Jopie uit Veghel bleven puntloos en alleen FEBO/Sacha uit Tilburg wist een puntje van de royaal aan kop gaan de Venraynaren af te snoepen. Huisleague Uitslagen le Klasse d.d. 2-1-2001 B.T. Mallnitz - Drankenhandel Winters 14-14 Plusmarkt van Dijck - Pinhunters 19 - 9 V.v.G.I./Van Rensch - Taxi-Touring Geerets 5-23 Hit Miss - Karklingel/Magic Line 6 -22 Koploper Mallnitz had veel moeite met het Wintersteam, waarin Jan Ballussen voor 3 persoonlijke punten zorgde. Frank Broeseliske deed datzelfde voor zijn Mallnitz en teamgenoot Patrick Smits zorgde voor de hoogste serie met 658. Plusmarkt van Dijck. met Mariëlle Moors als beste dame van de avond game 183, serie 495). deed goede zaken, door met afstand van de Pinhunters te winnen en daardoor de vierde plaats over te nemen. Karklingel/Magic Line, waarin Bert Tax zijn vorm hervond getuige zijn 266- game, de hoogste van de avond, beëin digde zijn reeks nederlagen door Hit Miss resoluut terug te wijzen. Het ande re 'duel in de lagere regionen leverde winst op voor Taxi-Touring Geerets, maar de laatste plaats kon nog niet wor den verlaten. Tweede Klasse: Altijd Raak/Old Dutch - Scores 30-5 Club Up - Ontex 24.5 - 10.5 The Nitwits - Strikers/Groeipunt 21 - 14 B.T. Hoeijmakers - B.L.S./Close Ene uitgest. Lijstaanvoerder Red Arrows had een vrije avond maar hoefde niet te vrezen voor overname van die positie, want daar is de voorsprong veel te groot. Club Up toonde door de royale winst op Ontex aan aanspraak te willen maken op de tweede periodetitel en Gerrit Gooren onderstreepte dat nog eens door zowel de hoogste game als serie voor zijn reke ning te nemen (game 200. serie 536). Ook Altijd Raak doet nog stevig mee in de strijd om de tweede plaats, die aan het eind van het seizoen promotie bete kent. De oudste deelnemer aan de Huisleague, Truus Claessens. liet over duidelijk zien, dat de oudjes het nog best kunnen doen op de bowlingbaan, want haar 21 O-game en 549-seric waren de hoogste van deze klasse. De Nitwits, vorig seizoen nog puntenleverancier voor elke tegenstander, doen het dit jaar aanmerkelijk beter. Door hun winst op de Strikers benaderden zij de Scores tot op een half punt. Trioleague d.d. 3-1-2001 Strikezone - Crash 13-8 Taxi-Touring Geerets - Pools Tcchn. 17 - 4 B.T. Mallnitz - Bokual/Mijling 10-11 Plusmarkt van Dijck - B.T. Kuijten Ass. 8- 13 Nutrivisie - Sigma's/Rest.Bowl.Venray 9- 12 De ranglijst bleef na bovenstaande resultaten voor de bovenste vijf teams ongewijzigd. Koploper Bokual won na een sterk begin toch nog moeizaam van Mallnitz, dat in Patrick Smits de man had van de hoogste serie met 596 pins. Bokualler Rinus Kanning schreef de 'hoogste game op zijn naam met 235. Taxi-Touring Geerets bond zonder veel moeite Poeis aan de zegekar met Math van Houdt als beste van het team. Een door invallers wat minder sterk Crash moest de meeste punten laten aan Strikezone en Kuijten handhaafde zich op de vijfde plaats door de Plusmarkt van zich af te houden. Inge Lenssen (hoogste game cn serie bij de dames met resp. 214 en 534) en Joos Peelers (3 pers. pnt) hielpen de Sigma's aan de winst op Nutrivisie. Bedrijvenbowlingcompetitie Afgelopen donderdag kwamen de teams uit de eerste en tweede klasse voor de vierde maal in actie. In de eerste klasse verraste Vinc.v. Gogh 3 het Jan Linders Supermarktteam. door dat met 4-0 te verslaan. Inalfa bleef aan de leiding door met dezelfde cijfers te winnen van Vinc.v.Gogh 2. Karklingcl won regel matig van W.J. de la Roy met 3-1 en Van Rattingen 1 bleef met dezelfde cijfers Tectool de baas. In de tweede klasse drie 4-0 winnaars. Ford van haren 1 versloeg A.W.I. Isol.bedr. Vinc.v.Gogh 4 stond Ncstlé 2 geen punt toe cn Rest.Bowling Venray bond Vinc.v.Gogh I aan de zegekar.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 17