Vuurwerk!!! Ga er voorzichtig mee om!!!! Bekendmaking Belasting verordeningen Afval- kalender 2001 Vastgesteld bestemmingsplan "Buitengebied11 - De Mulder Endepoel '50.000 gulden wedstrijd opnieuw in commissie' Bekendmakingen gemeente Venray DIRKX VAN SOEST woningwet wet ruimtelijke ordening Commissies Kinderkoor de Bandelieren Jeugdkoor Tomorrow Close harmony group Confetti wet milieu beheer Voorlichting Euro in Den Hoender Jeugdverenigin De Springplan PEEL EN MAASj BEZORGEN PEEL EN MAAS donderdag 28 december 2000- Pagirii Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van een loods aan de Peelweg 19 te Ysselsteyn tnv R.J.M. Janssen, Peelweg 19; - het bouwen van een garage/werk plaats aan de Peelweg 19 te Ysselsteyn tnv R.J.M. Janssen, Peelweg 19; - het bouwen van een garage aan de Matthiasstraat 14 te Casten- ray tnv N. Engels, Matthiasstraat 14; - het bouwen van een woning met garage aan de Beekweg 28 te Venray tnv G. van de Fliert, Westengerdijk 14 te Harskamp; het vernieuwen van een garage/berging aan de Albion- straat 45 te Leunen tnv J. Pij pers, Gussenstraat 45; - het bouwen van een woning op B.P. de Brabander te Venray tnv M.F.M. van Wunnik, Rozema rijn 37; - het vergroten van de woning aan de Boterbloem 70 te Venray tnv M. Janssen, Boterbloem 70; - het vergroten/vernieuwen van een bedrijfspand aan het Keizers- veld 30 te Venray tnv Innovent, Spikw.eien 13 te Lomm; - het vergroten van de woning aan de Boterbloem 60 te Venray tnv J. Pors, Boterbloem 60; - het vergroten van een bedrijfsge bouw aan het Keizersveld 99 te Venray tnv Van Haren Beheer B.V., Postbus 25; - het bouwen van een loods aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn tnv J. Peeters, Tim mermannsweg 51; - het vergroten van de woning aan de Mina Krusemanstraat 11 te Venray tnv Janssen De Jong Plancoördinatie, Postbus 131 te Son en Breugel; - het bouwen van een paardenstal aan de Spurkterdijk te Oos trum tnv RJ.J. van Dijck, Gertru- disstraat 32; - het bouwen van een woning aan de Vloetweg te Merselo tnv A.M.C.M. Tijssen, Haag 27; - het bouwen van een bedrijfsge bouw aan de Veulenseweg 20 te Veulen tnv Nijsen Granico B.V., Veulenseweg 20; - het bouwen van een machineloods aan de Jaegerhofweg 5 te Veu len tnv Maatschap Rasing- Hend riks, Jaegerhofweg 5; - het verbouwen van de woning aan de Molenhoek 8 te Oirlo tnv M. Geerets, Molenhoek 8; - het bouwen van een serre en over kapping aan de Hoefslag 5 te Oostrum tnv JL.P.M. van Osch, Hoefslag 5; - het vergroten van de woning aan de Kruidenlaan 130 te Venray tnv A. Kayabasi, Kruidenlaan 130; Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver leend. - het bouwen van een woning met garage aan de Gerrit Arts straat 2 te Casten rat tnv J.W.M. Smits, Lollebeekweg 35; - het bouwen van een woning aan de Gerrit Artsstraat 8 te Cas- tenray tnv X.J.H. Weijs, Lolle beekweg 29; - het bouwen van een woning aan de Gerrit Artsstraat 6 te Cas- tenray tnv P.G.M. Dinghs, Ven- rayseweg 156 te Horst; - het bouwen van een woning aan de Gerrit Artsstraat 10 te Cas- tenray tnv E.H.B. Arts, Pastoor Verheggenstraat 34; - het veranderen/vergroten met kan toor/bouw overkapping aan de Timmermannsweg 98 te Ysselsteyn tnv H.E.M. Claes- sens, Timmermannsweg 98; - het vergroten van de woning aan het Zilverschoon 53 te Ven ray tnv C.J.E. Kempen, Zilver schoon 53; - het vergroten van de woning aan de Urbanusweg 12 te Leunen tnv W.L. Jenniskens, Urbanusweg 12; - het vergroten van het warenhuis aan de Boddenbroek 9 te Oir lo tnv H.H.L. Geurts, Bodden broek 9; - het bouwen van een garage en de sloop van een kippenhok aan het Grootdorp 89 te Merselo tnv RJ.G. Pubben, Grootdorp 89; - het bouwen van een buitenberging aan de St. Ursulastraat 15a te Venray tnv St. Katholiek Primair Onderwijs, Eindstraat 42; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgémeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwmeldingen, bouwaan vragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15. 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewer king te verlenen. het bouwen van een opslagloods aan de Deurneseweg 160 te Ysselsteyn tnv C. Janssen, Deurneseweg 160; - het bouwen van een woning op B.P. Leunen tnv J.F.J. Janssen. De Meren 1060 te Wijchen; - het vergroten van de woning aan de Spurkterdijk 4 te Oostrum tnv C.J.M. Weijs, Spurkterdijk 4; - het bouwen van een kraamstal aan de Putten weg 45 te Yssel steyn tnv Maatschap Van Asten, Puttenweg 45; - het vergroten van de woning en de bouw van een carport aan de Pinksterbloem 3o te Venray tnv A.J.J. Schoenmakers, Pink sterbloem 36; - het vergroten van de woning aan de Wasbloem 4 te Venray tnv V.H. Klein, Wasbloem 4; - het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan te Venray tnv R.P.J.G. Krebbekx, Metaalweg 5; - het vergroten van de varkensstal aan de Lollebeekweg 49 te Castenray triv Maatschap Vis sers- Spee, Lollebeekweg 49; De op de verzoeken betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 29 december 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemees ter en wethouders worden ingediend. Venray, 28 december 2000 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C. Th. van Velzen Burgemeester en wethouders van Venray delen mede dat de raad van de Gemeente Venray in de vergadering van 19 december 2000 heeft vastgesteld: Verordening op de heffing en invor dering van onroerende-zaakbe- lastingen 2001 - Verordening op de heffing en invor dering van belastingen op roe rende woon- en bedrijfsruimten 2001; - Verordening op de heffing en invor dering van rioolrechten 2001; - Verordening op de heffing en invor dering van een rioolaansluitrecht 2001; - Verordening op de heffing en invor dering van een afvalstoffenheffing 2001; - Verordening op de heffing en invor dering van hondenbelasting 2001; - Verordening op de heffing en invor dering van toeristenbelasting 2001; - Verordening op de heffing en invor dering van parkeerbelastingen 2001; - Verordening op de heffing en invor dering van marktgelden 2001 - Verordening op de heffing en invor dering van leges 2001 - Verordening op de heffing en invor dering van precariorechten 2001; - Verordening op de heffing en invordering van lijkbezorgings- rechten 2001 - Verordening tarievenregeling voor de door de gemeentelijke brand weer aan derden bewezen dien sten op de heffing en de invorde ring van brandweerrechten 2001. Het college van burgemeester en wethouders van de Gemeente Venray heeft op 19 december vastgesteld: Regeling met betrekking tot de heffing en de invordering van de gemeentelijke belastingen (Regeling gemeentelijke belastin gen 2001); - aanwijzingsbesluit WOZ-ambte- naar en heffingsambtenaar; - aanwijzingsbesluit invorderings ambtenaar; - aanwijzingsbesluit medewerkers belastingen; - aanwijzingsbesluit belastingdeur- waarder/betekenaar; - aanwijzingsbesluit inlichtingen verplichtingen; - mandaatbesluit (mandaat art. 63 en 66 Awr toe te passen, cassatie (belastingprocedures) in te stel len en belastingen geheel of gedeeltelijk oninbaar te verkla ren als bedoeld in art. 255, vijfde lid GW). Het hoofd van de afdeling financiën en bedrijfsvoering heeft op 20 december 2000 vastgesteld: - beleidsregels voor het aanwijzen van een belastingplichtige in een keuzesituatie; - beleidsregels voor het aanwijzen van een WOZ-belanghebbende in een keuzesituatie. De verordeningen, besluiten en beleidsregels liggen kosteloos ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie locatie 2. Een ieder i<an op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges even eens bij de publieksbalie locatie 2 een afschrift van genoemde besluiten krijgen. Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 VENRAY Kruitweg 13, 5801 XR tel. 0478-586408 www.dirkx~vansoest.nl lid nrvT Normaal ontvangt u aan het eind van het jaar, bij de uitgave van de gemeentekrant van december de nieuwe afvalkalender yan de Gemeente Venray. Op deze kalender staat praktische informatie over onder andere de data en tijden van het: ophalen van de groene en grijze afvalbakken en de openingstijden van het milïeustation. Doordat de tarieven van de afval stoffenheffing pas eind december; door de gemeenteraad zijn vastge steld, kon de kalender dit jaar helaas niet meer mee met de gemeente- kram van december. U krijgt de kalender apart: thuisbezorgd in het eerste weekend van januari (6 en 7 januari). De ophaaldata en -tijden zijn voor 2001 niet veranderd. Uw afval wordt dus fn de eerste week gewoon opgehaald zoals u gewend bent. Commissie Welzijn De Commissie Welzijn vergadert op woensdag 03 januari 2001 om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: 1Opening en vaststelling agenda 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Verslag commissievergadering d.d. 6.12.2000 4. Spreekrecht Nota: "2e Voortgangsbericht intentie verklaring Dingus, november 2000" Nota: "Criteria besteding "budget jeugd- en jongerenparticipatie" Nota: "Dagopvangvoorziening voor ouderen" Nota: "Afrekening en jaarrapportage Synthese 1999" 6. Ter bespreking Nota: "Productplan 2001 Synthese" 7. Rondvraag 8. Sluiting Commissie Stedelijke Ontwikkeling De Commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert niet op woens dag 03 januari 2001 maar op donderdag I I januari 2001 om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda wordt te zijner tijd bekend gemaakt. Commissie Cultuur, Onderwijs, Sport In verband met het ontbreken van voldoende agendapunten is besloten om de geplande vergadering van de Commissie Cultuur Onderwijs Sport van 4 januari a.s. te annuleren. Commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheids- voorziening en Volksgezondeheid In verband met het ontbreken van voldoende agendapunten is besloten om de geplande vergadering van de Commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheidsvoorziening en Volksgezondheid van 4 januari a.s. te annuleren. De volgende vergadering zal gehouden worden op 01 februari 2001 Maandag 1 en 8 januari: KERSTVA KANTIE Maandag 15 januari: koorrepetitie van 15.30 tot 16.30 uur :Dinsdag 2 en 9 jamiari: KERSTVA KANTIE Dinsdag 16 januari: Koorrepetitie van 19.30 tot 20.30 uur Voor informatie over ons jeugdkoor Jose Kusters, tel: 511707 Woensdag 3/10/17/24 januari repe titie 20.15 uur Galmhut Voor afmelding, Gerti tel: 631306 Voor informatie: Henk Mijnster, tel; 512082 Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn verga dering van 19 december 2000 het bestemmingsplan "Buitengebied" - De Mulder Endepoel hèeft vastgesteld. Ten opzichte van het ontwerp zijn bij de vaststelling geen wijzigingen in het plan aangebracht. Het plan beoogt de juridische basis te leggen voor een herziening van een gedeelte van het bestemmingsplan "Buitengebied" voor de juridische plo- nologische inpassing van een loonwer- kersbedrijf aan de Schaapskuil I te Merselo. Het bestemmingsplan met de daarbij behorende stukken liggen met ingang van vrijdag 29 december 2000 geduren de vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten via telefoonnummer 0478-523333. Schriftelijke bedenkingen tegen het vastgestelde bestemmingsplan kunnen gedurende de termijn van terinzageleg- ging worden ingebracht door degene die tijdig zijn zienswijze omtrent het ontwerp bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs inet in staat is geweest. Eventuele bedenkingen moe ten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Limburg, Postbus 5700 6202 MA Maastricht. Venray, 28 december 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester Dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Wet milieubeheer De genoemde aanvragen en meldin gen en alle op de aanvragen en meldin gen betrekking hebbende stukken lig gen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen J.W.M. Kuunders, Hanenbergweg 7 te Deurne voor een revisiever gunning voor een vleesvarkens houderij, gelegen aan de Moost- dijk 7 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 28 december 2000 tot en met 25 januari 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnengekomen van: P.J.M. Bistervelts, Steegse Peelweg 55 te Leunen voor het uitbrei den/wijzigen van de inrichting ingevolge het Besluit tuinbouw bedrijven bedekte teelt milieube heer, gelegen aan de Steegse Peelweg 55 te Leunen. - Bouwbedrijf Teunissen BV, Jan Poelsweg la te Ysselsteyn voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit Bouw- en Houtbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Jan Poelsweg I a te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden inge zien van 28 december 2000 tot en met II januari 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 28 december 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Dingus gaat actie ondernemen Het bestuur van Jongerencentrum Dingus wil dat de '50.000 gulden wed strijd' van de Jongereninfotheek Venray opnieuw op de agenda komt van de commissie welzijn op woens dag 3 januari. Het bestuur schrijft dit in een brief aan alle vrijwilligers en de achterban van het Venray.se jongerencentrum. Het Dingusbestuur is het er niet mee eens dat de jury vorige maand de prijs van 1000 gulden niet uitkeerde. OJC Watjang in Oirlo en OJC Dingus waren de enige twee deelnemers aan de wed strijd waar voor de winnaar een geldbe drag van 1000 gulden klaarlag. OJC Watjang kwam niet in aanmerking omdat de Oirlose soos geen ideeën aan droeg voor activiteiten, maar alleen het geld wilde aanwenden voor het gebouw of materialen. "Wij hebben bij het en in het gemeentehuis een toj gehouden en werden alsnog buiten prijzen gehouden. Onze mensen had wel geld gevraagd uit dit potje voori viteiten en ook nog eens voor ieden We vechten de uitslag van de wedsi opnieuw aan", aldus het bestuur in nieuwsbrief richting vrijwilligers. Dingusbestuur is daarnaast verbolj over het feit dat Welzijnsstichi Synthese opnieuw extra geld gaat! gen voor het jeugd- en jongerenweil 2001. "Welk jeugd- en jongerenwerl vraagt het bestuur van het Venraysej gerencentrum zich af. "Dingus en en le sozen in de kerkdorpen zijn de en organisaties die iets kunnen laten zi Synthese heeft nog nooit iets waai maakt", zo staat in de nieuwsbrief. De Rabobank zal op maandag 15 januari om 14.00 uur te gast zijn bij de Vereniging Voor Ouderen Noord-West in Wijkcentrum "Den Hoender". Van de gulden naar de euro. Op 1 januari 2002 is het dan zover: dan rollen de eerste munten over de toonbank en komen de eurobankbiljetten uit de geld automaten. U kunt dan overal betalen met euro's. En in korte tijd wordt in heel Nederland alle guldens vervangen door euro's. Alle bank- en girorekeningen worden per 1 januari 2002 in één klap omgezet in euro's. Dat gaat volledig automatisch en kost u niets. Uw rekeningnummer verandert niet en alle automatische bet alingen lopen gewoon door (tenzij u ze zelf stop zet, net als dat nu gebeurt). Alle prijzen in het eurogebied zijn in euro's. Uw salaris, pensioen of uitkering komt in euro's binnen op uw bank- of girorekening. Als u na januari 2002 door andere landen van het eurogebied reist, hoeft u geen verschillende valuta's bij u te heb ben. U kunt vanaf dat moment in al deze landen met euro's betalen. U hoeft dus niets meer om te rekenen, geen geld te wisselen en u hebt ook geen omwisselkosten meer. Als u binnen de eurolanden iets wilt kopen, kunt u voortaan in een oogopslag zien wat het u kost. U kunt de prijzen in het buitenland dus veel gemakkelijker vergelijken met de prijzen van thuis. Met de komst van de euro verandert er veel, maar daar hoeft niets voor te doen, Omdat zowel uw uitgave als uw inkomsten op dezelf de manier worden omgerekend, kunt u hetzelfde blijven kopen met uw geld. Iedereen is welkom op de themamid dag van de gulden naar de euro op maandag 15 januari om 14.00 uur in wijkcentrum "Den Hoender" ook men sen die geen lid zijn van een "ouderen- Donderdag 28 dec. (vanavond), spoul j ve avond voor de kinderen van de gr| pen 5 en 6. ondanks de kerstvakantii er gewoon van 18.30-20.00 uur club. houden de kampioenschappen touwti ken en spelen ballonvolley. Maandag 1 jan. 2001 is er GEEN cl voor de kinderen van de groepen 3 et Dit in verband met nieuwjaarsdag. Dinsdag 2 jan. van 18.30-20.00 clubavond voor de jeugd van de groef -j 7 en 8 plus de schoolverlaters. Op programma staat een kwis: 'Doet-ie-'i doet-ie-'t-niet'. Aansluitend progra mavergadering voor de leiding van dinsdaggroep. Probeer alvast enk ideeën te bedenken. Donderdag 4 jan. Nieuwjaarsparty vi de kinderen van de groepen 5 en 6. vi deze avond iedereen graag in CHIQI KLEDING. Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op me| Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray 'T LEDERHUIS. OUDE MARKT 28, VENLO TELEFOON 077-3511184

Peel en Maas | 2000 | | pagina 18