Sfiont ia Nipte overwinning Peelkorf Red Stars weer actief in Sundern Jumpers\"76 te sterk voor Deurne Rooyse heren tonen karakter Dennis Stevens wint toernooi |VV Oostrum Korfbal vereniging Oostrum DIS Oirlo Winst voor Lake Valley Korfbalclub Oranje-Wit Midgetgolf Buitenlust UW HV Manual Bowlen Rooyse VK Bowlen PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Rooyse heren tonen karakter TC Venray TC Venray 'agii PEEL EN MAAS donderdag 21 december 2000 - Pagina 19 een spannende wedstrijd heeft de 'eelkorf de verdiende winst binnen ■sleept. Beide ploegen waren zeer aan Ikaar gewaagd en in de eerste helft ileef de score lange tijd in evenwicht, "och sloop er aan het einde van de eer- ite helft wat slordigheden in het spel van le Peelkorf en Odos kon de marge naar ,,J doelpunten vergroten. (4-6). Na rust isljervatte de Peelkorf de wedstrijd goed en bracht meer rust in het spel. In de 44ste minuut kon de Peelkorf langszij komen en kon een miniem overwicht behouden. De aanvalsopzet werd goed opgezet en de kansen werden benut. De Peelkorf kon hierdoor zelfs met 2 doel punten verschil de leiding nemen de in de 50ste minuut. Odos liet de wedstrijd niet uit handen glippen en kon in de laatste minuten nog een keer scoren. Beide ploegen gingen voor de volle winst en het bleef tot het einde span nend. Peelkorf kon de voorsprong nog behouden en de punten werden binnen gehaald. Voor de Peelkorf scoorden: Femke v. Rosineulen (2x), Susan c. Asten. Cindy Mansvelders, Esther v/d Pass, Marianne Potten. Mayke v. Ass en Christel Derkx Jeugd I Programma zaterdag 30 dec.: J Zaalvoetbal ll.00-12.00 Oostrum Dl gymzaal Rostrum ■2.00-13.00 Oostrum D2 gymzaal Rostrum ■3.00-14.00 Ooslrum F4 gymzaal Rostrum ■8.00-19.00 Oostrum Cl Vincent van toch ■9.00-20.00 Oostrum Al Vincent van toch Senioren Uitslagen Jostrum 2 - EWC 2 3-1 Veteranen derselo - Oostrum 1-2 Programma !SS' 18 - Oostrum v. 14.15 uur uitslagen Pupillen lostrum - Castenray 2-4 ispiranten )ostrum - Vonckelgirls 2-3 ienioren 2: 3DOS - Oostrum 3-2 ienioren 1: ïrica-Oostrum 8-7 'rogramma 32 december Spillen )ES-Oostrum aanvang 11.00 uur in de taaylandhal Overloon. Voetbal 'eteranen: zaterdag a.s. om half drie iVV-DIS (vertrek 2 uur) Uitslag )IS 1 -Castenray 1 4-2 Zaalkorfbal Uitslag: De Treffers-DIS (recr) 2-4 )1S A- Astrantia A 4-8 tfariarade B-DIS B 6-1 iDDL C-DIS C 2-6 )ES F2-D1S F2 2-1 )IS Fl-DIS F2 4-1 'eelkorf F2 -DIS F1 4-2 Welpen: )1S 4-DIS 3 0-1 'eelkorf 5-DIS 3 0-2 )IS 2-Oranje Wit 2 2-2 Programma Zaterdag 23 december De Weert: 10.40 DIS E- DES E Woensdag 3 januari: Horst: DIS-Oranje Wit (recr.) Lake Valley wint van De Peel. Lake Valley begon geconcentreerd in dit duel wat al snel resulteerde in de openings- ireffer. Geert Lenssen 0-1Lake Valley was de betere ploeg maar wist de voor sprong niet uit te bouwen. Herberg De Peel profiteerde hier van, en scoorde de jelijkmaker, 1-1. Rustig rond spelen en blijven zoeken naar de opening, leverde voor rust nog de verdiende voorsprong op Geert Lenssen 1-2. Lake Valley in na de pauze van achteren uit met de opbouw om de voorsprong te vergro ten. Diverse kansen leverde uiteindelijk de 1-3 op het score bord via Jeroen Peeters, Na diverse goede mogelijkhe den scoorde Stefan de Klerk zelfs de 1- 4, en leek de wedstrijd gespeeld. In deze sportieve strijd met een goed fluitende Strijbosch scoorde Herberg De Peel nog de 2-4. Maar de drie punten gingen mee naar Venray Uitslagen Dos (a) M1 - Midweek M1 2-7 Erica Cl - Aspiranten Cl 5-1 DOT (V) C2 - Aspiranten C2 1-1 Erica F1 - Pupillen F1 1-5 Olympia - Pupillen F2 3-3 Welpen 2 - Peelkorf 5 •0 'is 4 - Welpen 2 2-2 iCHB I - Senioren 1 ■5 Eendracht(l) I - Senioren 2 •5 Zaalprogramma Woensdag 20 december Receanten 2 - Erica 20.00 uur Merthal Zaterdag 23 decmber Swift(V) C2 - Aspiranten C2 12.35 uur De Visgraaf Pupillen F2 - De Treffers F2 10.00 uur De Weert Nas Al - Oranje Wit Al 11.15 uur Tinnegieter Woensdag 27 december Midweek Ml - De Eendracht(L)Ml 19.30 uur Kruisweide Tafeltennisvereniging Red Stars nam afgelopen weekend weer deel aan de Andro Team Cup in het Duitse Sundern. Dit tweedaagse teamtoernooi geldt voor de jeugd zo'n beetje als afsluiting van het najaarsseizoen. Dit jaar was Red Stars vertegenwoordigd met één meis jesteam en vier jongensteams. De meis jes en drie van de jongensteams speel den bij de junioren mee, het vierde jongensteam speelde bij de kadetten. Om met de jongens te beginnen: het eer ste team. bestaande uit Robert v/d Bosch, Erik v/d Munckhof en Ruud Tielen, wist een zeer verdienstelijke vierde plaats te behalen. Het deelne mersveld hier bestond uit twee sterke Duitse teams en een praktisch onbe speelbaar Roemeens team, dat ook terecht eerste werd. In dezelfde klasse eindigde Red Stars 2 (Paul Willems, Danny Verhalle, Richard Mulders) als zevende en eindigde Red Stars 3 als achtste (Edwin Verhalle, Richard Larmené en de Duitser Christian Pieper). Voor de meisjes viel er weinig eer te behalen aangezien zij bij de junioren mee moesten doen. Desondanks speel den Bonnie Aben, Daphne Bovee en Maaike Oostrom niet slecht en werd een zevende plaats uiteindelijk hun deel. Sandra Oostrom deed het wat beter: zij werd door de organisatie bij het team van Siegerland geplaatst en met dat team werd ze knap derde. De jongens kadetten, Bart Bekkema, Ben Hortulanus en Ernest Cruysberg, eindig den als achtste en voor hun was het een heel leerzame ervaring. Sportgala 2000 Afgelopen zaterdag vond in de schouw burg Venray het Sportgala 2000 plaats. Voor TTV Red Stars werd de 13-jarige Kelly Willems genomineerd als Jeugdtalent van het jaar. Zelf kon ze de prijs niet in ontvangst nemen omdat ze in het afgelopen weekend deelnam aan de Open Portugese Kampioenschappen. Desondanks van harte gefeliciteerd met deze uitverkiezing. Nieuwjaarsreceptie 2001 TTV Red Stars houdt ook in 2001 natuurlijk een nieuwjaarsreceptie. Deze vindt plaats op zaterdag 6 januari en begint om 19.00 uur. Tijdens het officië le programma zullen de jubilarissen gehuldigd worden. Deze keer zijn dat Erica van Hooff-van Bussel en Peter Greefkens, beiden zijn 25 jaar lid van onze vereniging. Omstreeks 20.30 uur zal een groots feest gehouden worden tot in de vroege uurtjes. Alle leden en hun familie zijn welkom, maar ook alle niet-leden die onze vereniging een warm hart toedragen. Vrijdagavond na de training werd het voor Jan Kraus duidelijk dat hij de vol gende dag in Deurne slechts over een uitgedunde selectie kon beschikken. Blessures of persoonlijke verplichtingen waren hiervan de oorzaak. Omdat Jumpers"76 de afgelopen jaren in Deurne niet kon winnen waren coach en verschillende spelers, ondanks de goede vorm van de laatste weken, niet echt gerust op een positief resultaat. De Brabanders waren de competitie slecht begonnen. Vorige week werd ech ter onverwacht gewonnen van Vanilla 2 uit Weert. Jumpers'76 was dus de gewaarschuwde ploeg. Niet ten onrechte bleek al snel in de wedstrijd. De thuis ploeg nam het initiatief en de gasten moesten het antwoord lang schuldig blijven. Als team liep het in deze fase niet, er werd te statisch gespeeld. Deurne kon echter geen afstand nemen omdat vooral de individuele acties, aan Venrayse zijde, genoeg rendement ople verde. Russtand 34-35. In de tweede helft tapte Jumpers uit een ander vaatje. Men bracht meer variatie in het spel. Zo werd er meer gebruik gemaakt van de snelheid van Chris Pfeiffer en ook het afstandsschot van Marcel Abgaou viel goed. De ploeg uit Deurne gaf zich echter niet gewon nen. en maakte goed gebruik van de zwakke verdediging van de gasten. Daardoor bleef het lang een gelijk opgaande strijd. Pas in de slotfase moest de thuisploeg buigen. Jumpers profiteer de goed van de fouten last bij de tegen stander, en pakte via de vrije worplijn belangrijke punten. Eindstand 73-78. Topscore: Chris Pfeiffer 28 punten en Marcel Abgaou met 15 punten. Jan Kraus was na afloop opgelucht, "belangrijk is dat we de twee punten gepakt hebben, de wijze waarop was in deze wedstrijd van ondergeschikt belang. Gelukkig heb ik de laatste weken enkele jonge spelers veel speel tijd kunnen geven. Vandaag hebben ze laten zien dat ze dit niveau aan kunnen waardoor we ook de tegenslag van bles sures in een team kunnen overwinnen" Door het verlies, vorige week, van de koploper in de overgangsklasse B, heb ben Kimbria, Bladel BV. Rooi en Jumpers'76 nu evenveel verliespunten waardoor een spannende 2e competitie helft in 2001 verzekerd lijkt. In de laatste wedstrijd van 2000 toon den de Venrayse volleybalheren wat ze in zich hebben. Met beperkte middelen maar met een grote portie strijd kon tegen Hovoc 4 uit Horst weer een puntje worden bijgeschreven. Daarmee deden de Rooyse heren zichzelf echter te kort. In de eerste set waren de mannen niet bij de les. Al snel stond er een achters tand van 4 - 10 op het bord. Een marge die door de heren niet meer wegge speeld kon worden. Ondanks een goed vervolg van de eerste set ging de set naar Hovoc (20 - 25). Het einde van de eerste set zette echter de toon voor de tweede. De mannen speelden agressief en lieten Hovoc kansloos. Mede door de uitstekende spelverdeling van onder meer Rob Schoeber konden hoofdaan vallers Vincent Camps en Björn Emonts naar hartelust scoren (25 - 13). De derde set werd een waar spekta kelstuk. Op mentaliteit ging men de strijd in. Een strijd die. na een zinderen de slotfase, toch uit handen gegeven werd. (29 - 31). Dat de vierde set lastig wordt na een voorgaande conditieslag is begrijpelijk maar betreurenswaardig. Toch toonden de rooyse mannen veerkracht. Na wederom een snelle achterstand knokten de mannen zich terug. Op de beslissende momenten was het toch weer Hovoc dat er met de punten vandoor ging, waar door de set toch nog vrij eenvoudig door de mannen uit Horst binnengesleept werd (20 - 25). Na een moeizame competitiestart lij ken de rooyse heren op de juiste weg. Helaas ontbreekt het vaak alleen nog aan de benodigde killers-mentaliteit, waardoor onnodig veel punten verloren gaan. Enkel met veel trainingsarbeid kunnen we als team nog groeien, wat nog kan resulteren in een leuk en spor tief competievervolg. Indoorkompetitie De zevende speeldag leverde bij de heren een overwinning op voor Gerril Vermeulen (met 48 holeslagen), die daarmee lijstaanvoerder Harrie Lenssen (51 hsl.), Huub Straatman (53 hsl.) en Jan Litjens (54 hsl.) achter zch liet. In de stand blijft Harrie Lenssen leiden met 241 holeslagen. Gerrit Vermeulen is nu weer tweede met 254, terwijl Jan Engels met 263 holeslagen de derde plaats in handen heeft. Bij de dames speelde Riet Lemmens een grandioze wedstrijd wist met 55 holeslagen de winst naar zich toe te trekken. Jo Litjens was met 64 slagen haar naaste belager. In de stand gaat Riet Lemmens dan ook riant aan kop met 298 holeslagen. Jo Litjens (312 hsl.)en Miet Clevers (318 hsl.) nemen de twee de en derde plaats voor hun rekening. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Uitslagen HC Manual 1 - Eksplosion 9 -8 DC Wittenhorst 2 - Manual 1 3-6 DB Wittenhorst 2 - Manual 1 13-3 HA Manual 1 - Swift Roermond 9-22 DR Manual - Alcides 20 -6 HR Manual - Blerick 19-19 Programma 30-12 HC Manual 1 - BS AC 1 aanvang 10.00 De Weert DC/DB/HA/DR/HR vrij Let op: donderdag 28-12-2000 geen jeugdtraining. Programma 6-01-2000 Dames C Ospel 1 - Manual 1 aanvang 16.20 sporthal leuken. Weert Dames B Merefeldia - Manual aanvang 17.05 sporthal leuken. Weert Heren C vrij Zondag 07-01-2000 Heren A Manual 1 - BSAC 1 aanvang 18.56 De Weert DR/HR vrij BOWLINGVERENI GING VENRAY MIX-TRIOLEAGUE AFD: LIM BURG N.B.F. In Heerlen traden de teams uit Venray aan voor de 4e ronde. Het Hoeijmakerstrio begon in Poule A tegegn Stardust 3 uit Sittard en verloor met 0-3. Tegen Heerlen werd met 1 - 2 het loodje gelegd en de laatste tegen stander Venlo 1 stond geen enkel puntje af. Met een achterstand van 15 puntyen op leider Stardust 3 neemt Hoeijmakers de vijfde plaats in met 17 punten. In Poule B verginghet het Restaurant Bowling Venraytrio niet veel beter. Alleen Heerlen 2 werd met 3 - 0 geklopt, maar Stardust 1 en La Pivoine hielden de R.B.V.ers op nul punten. In de volgende wedstrijden zullen zeker 9 punten moeten worden goedgemaakt op de huidige leider Taunis Tropical, dat 29 punten heeft vergaard. HUISLEAGUE. Uitslagen le klasse: Plusmarkt van Dijck - Karklingel/Maaic Line 20-8 V.v.G.I./Van Rensch - B.T. Mallnitz 4 - 24 Sigma's/Rest.Bowl.Venray - Pinhunters 8-20 Drankenh. Winters - Hit Miss 23-5 B.T. Mallnitz verstevigde zijn leidende positie door met ruime cijfers V.v.G.I./Van Rensch aan de zegekar te binden. Prima scores waren er voor de Mallnitzspelers Patrick Smits (game 256, serie 642) en Twan Claessens (game 222, serie 619). De Sigma's lie ten zich verrassen door een opvallend sterk spelend Pinhuntersteam, dat in Eric Wong zijn beste speler had (game 212, serie 616). Bij de Sigma's scoorde Inge Lenssen de hoogste game en serie bij de dames met 210 en 555. Drankenhandel Winters pakte stevig uit tegen Hit Miss met als uitblinkers Cyriel Winters (games 202-246-223, resulterend in de hoogste herenserie met 671en Toon van Seccelen (games 244- 225-185, serie 654). Bij Hit Miss zorgde Johan Janssen alleen al voor 3 van de 5 punten. De 266, die Frank Peters scoorde en die de beste was bij de heren, mocht Karklingel/Magic Line niet bat^n, want Plusmarkt van Dijck ging met de winst strijken. 2e Klasse: Club Up - B.L.S./Close Ene. 24 - 11 The Nitwits - Altijd Raak/Old Dutch 12 -23 Red Arrows - Ontex 31-4 Scores - B.T. Hoeijmakers 17 - 18 De Red Arrows breidden hun voor sprong op de achtervolgers weer verder uit. door Ontex slechts 4 punten toe te staan en die kwamen voor 75% op naam van Rini v.d. Leur. De eer voor de hoog ste game en serie kwam geheel toe aan Red Arrowsspelers. Bij de dames was Dorothe Mihoglu met 200 en 574 ,de beste, bij de heren Peter Cleven met 235 en 676. Ontexspeler Theo Cox kon Peter Cleven in zijn beste game precies bij houden en kwam ook tot 235. Hoeijmakers bleef tweede door nipt te winnen van de Scores. B.L.S./Close moest weer een stapje terug op de rang lijst ten gunste van Club Up, dat het onderling duel winnend afsloot en nu op drie staat. De Nitwits boden aardig tegenstand aan Altijd Raak, maar meer dan 12 punten zaten er niet in. Trioleague: Taxi-Touring Geerets - B.T. Kuijten Ass. 13 - 8 Hit Miss - B.T. Mallnitz 7-14 Bokual/Mijling - Strikezone 14-7 Crash - Nutrivisie 7-14 Sigma's/R.B.V. - Poels Techn. 15-6 Aan de kop van de ranglijst veranderde weinig; zowel de nummers een, twee als drie boekten winst. Bokual. met René Clephas als beste man van de avond (game 237, serie 646) liet Strikezone achter zich. T.T.G. zag, ondanks de 13-8 winst op Kuijten de achterstand met 1 punt groeien en Mallnitz kon het pun- tenverschil van 22.5 handhaven met winst op Hit Miss. Nutrivisie verraste Crash, waarin Toos Janssen de beste bij de dames bleek (game 180. serie 518) en de Sigma's bleven baas over Poels Techniek. Dubbelleague Pinhunters - Aquastep 12-2 The Demons - W.D.O.B. 12-2 Strikezone - Strikers 4-10 Hurricanes - Sharpshooters 3.-11 Karklingel - Hoeijmakers 7 - 7 Niemand schijnt in staat te zijn de zege tocht van de Demons af te breken en dat lukte W.D.O.B. niet. Dave Tijssen scoorde met een 601 serie het hoogst bij de heren- en samen met teamgenoot Micha Bessems verbeterde hij het sei zoensrecord serie tot 1119. De Strikers namen door de royale zege op Strikezone de tweede plaats over van die tegenstander. Al verloor Aquastep dan van de Pinhunters, Marij de la Roy had toch de eer van de beste dame met een 178-game en 493-serie. De Sharpshooters, met Roger Seroo als de man van de hoogste game (237), namen de Hurricanes alle wind uit de zeilen en Karklingel en Hoeijmakers deelden broederlijk de punten. Bedrij venbowling Op het programma van de 5e. 6e en 7e klasse stond de zogenaamde "extra ronde", waarin in teamverband een zo hoog mogelijke score moet worden bereikt om de maximale punten, 4 in totaal, bij te kunnen schrijven. In de 5e klasse was Buitenbedrijf het beste; Franssen Keukens was 2e en daarmee goed voor 3 punten. Twee pun ten waren voor Kersten Wanssum 11,5 punt voor Houterman/Klessens, een punt voor Manders Machines en een half punt voor Hoeijmakers. In de zesde klasse was de winst voor het Noord Limburgs Werkvoorziening schap. De drie punten waren voor Xerox, 2 voor Nestlé3, 1,5 voor Kersten wanssum 2. 1 voor O.O.Zo> en hel halve puntje voor de Rabo Venray- dames. In de 7e klasse was Rabo Zevenrode 3 de beste ,vóór Nestlé 4, Verdellen Champignon Cultuur, Peter Hendriks B.V., Linders Perkplanten en Bouwbedrijf Raedts/Knops. Programma 22 december DV2 - Tornado 1 Essel A.20.00 Drie leden van taekwondo-verenin- ging Tong-IL hebben zaterdag deelge nomen aan het internationale toernooi om de Boeskooltrofee in Oldenzaal. Dennis Stevens wist zowel in de halve finale als in de finale overtuigend te winnen en behaalde zo een eerste plaats en de Boeskooltrofee in de klasse junio ren tot 63 kg. Emiel van de, Burgt moest maar liefs 4 voorrondes sparren, om in de finale net te kort te komen voor een overwinning, maar behaalde dus toch een heel moet verdiende 2e plaats in de klasse senioren tot 72 kg. Dennis Saamena trof in zijn tweede partij een lid van de Nederlandse selectie en tevens WK-ganger, en kwam maar een punt te kort om toch in de prijzen te val len. Al met al was dit een succesvolle afsluiting van 2000. In januari staan weer de HL-junioren op het programma waar we ook veel verwachtingen van hebben. Met uitzondering van de wed- strijdgroep houdt Tong-II vakantie van 23 december t/m 7 januari i.v.m. de komende feestdagen. Nationale Jeugd Trio League In Heerlen vond de vierde speelronde plaats. Dit was voor de Venrayse teams niet de succesvolste. Venray 1 behaalde, ondanks hun beste wedstrijden van dit seizoien tot nu toe slechts 3 punten, Venray 2 sprokkelde eveneens 3 punten bij elkaar en het dit seizoen verrassende Venray 3 behaalde slechts 1 punt. Venray 1 beet de spits af tegen Sittard en begon weliswaar met nipte winst in de eerste game, maar werd in de tweede kompleet overrompeld, waardoor een 1 - 2 nederlaag een voldongen feit was. Tegen koploper Maastricht kwam een kentering ten goede. Na een kleine nederlaag in deerste game, werden de Limburgse hoofdstedelingen met de neus op de feiten gedrukt en met een 2 - I nederlaag naar huis gestuurd. Nicky Claessens (166 gem.) liet zien. na zijn opmerkelijk goede spel van vori ge week bij de Jeugdstedenontmoeting eveneens in Heerlen, dat deze toch pitti ge baan hem bijzonder goed liggen. Opnieuw was hij Venrays beste man met een gemiddelde van 166. Kim Pelzer scoorde met 188 de hoogste game. Het stijf onderaanstaande Venray 2 speelde tegen de verrassing van deze kompetitie Venray 3. De laatstgenoemd team kon ditmaal niet in het spelritme komen ondanks dat er op het scherp van de snee gevochten werd om de punt jes. Bovendien speelde de revanchege- voelens van het tweede team door de eerder geleden nederlaag tegen het derde team mee. Beide teams wonnen nu één game, waardoor de totaal pinfall de beslissing moest brengen. Met slechts één pin verschil (758 - 757) werd de revanche in daden omgezet en ging de winst met 2 - 1 naar de reserves. Maar overtuigend was het allemaal niet. In de tweede wedstrijd tegen Sittard werd een 1 -2 nederlaag geleden, maar omdat ook de Sittardenaren hun kruit verschoten hadden in hun eerste wed strijd tegen Venray 1waren de verschil len echter maar klein. Venray 3 trof in hun laatste wedstrijd na het nipte verlies tegen Venray 2 Heerlen als opponent. Het verschil in de ranglijst kwam dan ook in de wedstrijd tot uitdrukking. Door de off-day van het "derde" hoefden te Heerlenaren niet tot het uiterste te gaan om de winst (3 - 0) naar zich toe te trekken. Bij Venray 2 was het de verrassend goed spelende Paula Jansen (138 gem.), die zich dit maal de beste toonde, terwijl bij Venray 3 Tim van Houdt met een gemiddelde van 143 de best scorende was. In de stand blijft Venray 1 (14-8186) op de derde plaats slaan achter Maastricht (19 - 8387) en Heerlen (18 - 8781). Venray 3 (11 - 7751) yerruilde van plaats met Sittard (12 - 7879) en staat nu op de vijfde plaats. Venray 2 blijft laatste met 7 - 7410. Harrie Claessens League Hier speelde Mark Mommen (136 gem.) een goede wedstrijd, maar de absolute uitblinker was Mickey Bindewalt met 162 gemiddeld. De hoogste game kwam dan ook van zijn hand: 217. Daarmee nam ook tevens de leiding over van de niet spelende Tim van Houdt. Hij gaat nu op kop met 195 pt. gevolgd door Antoon Camps (140 pt) en Patricia Camps (130 pt). In de laatste wedstrijd van 2000 toon den de Venrayse volleybalheren wat ze in zich hebben. Met beperkte middelen maar met een grote portie strijd kon tegen Hovoc 4 uit Horst weer een puntje worden bijgeschreven. Daarmee deden de Rooyse heren zichzelf echter te kort. In de eerste set waren de mannen niet bij de les. Al snel stond er een achters tand van 4 - 10 op het bord. Een marge die door de heren niet meer wegge speeld kon worden. Ondanks een goed vervolg van de eerste set ging de set naar Hovoc (20 - 25). Het einde van de eerste set zette echter de toon voor de tweede. De mannen speelden agressief en lieten Hovoc kansloos. Mede door de uitstekende spelverdeling van onder meer Rob Schoeber konden hoofdaan vallers Vincent Camps en Björn Emonts naar hartelust scoren (25 - 13). De derde set werd een waar spekta kelstuk. Op mentaliteit ging men de strijd in. Een strijd die, na een zinderen de slotfase, toch uit handen gegeven werd. (29-31). Dat de vierde set lastig wordt na een voorgaande conditieslag is begrijpelijk maar betreurenswaardig. Toch toonden de rooyse mannen veerkracht. Na wederom een snelle achterstand knokten de mannen zich terug. Op de beslissende momenten was het toch weer Hovoc dat er met de punten vandoor ging, waar door de set toch nog vrij eenvoudig door de mannen uit Horst binnengesleept werd (20 - 25). Na een moeizame competitiestart lij ken de rooyse heren op de juiste weg. Helaas ontbreekt het vaak alleen nog aan de benodigde killers-mentaliteit, waardoor onnodig veel punten verloren gaan. Enkel met veel trainingsarbeid kunnen we als team nog groeien, wat nog kan resulteren in een leuk en spor tief competievervolg. Tijdens het sportgala van zaterdag 16 december j.l. werd ons juniorlid Marleen Custers gehuldigd als een van de jeugdtalenten uit de regio Venray. Marleen heeft een zeer succesvol tennis- jaar achter de rug met kampioenschap pen op Limburgs niveau (indoor/out door) en een zeer goede klassering bij de Nederlandse kampioenschappen. Kortom een waardig jeugdtalent waar wij als club zeer trots op zijn. Oliebollentoemooi Junioren Op donderdag 28 december a.s. vindt het oliebollentoemooi plaats voor onze junioren. Dit toernooi wordt gehouden in tennishal De Schaapskooi. Alle junio ren worden opgeroepen zich aan te mel den Dit aanmelden kan via het aanmel dingsformulier of door je aan te melden bij de Jeugdcommissie(Miep en Yvette). Doe dit wel snel want de inschrijfter mijn is bijna voorbij. Midwinter Indoor Toernooi Senioren Op zondag 7 januari 2001 organiseren wij het midwintertoemooi voor de seni oren in tennishal De Schaapskooi. Dit toernooi is tevens onze nieuwjaarsrecep tie en biedt de mogelijk om halverwege de winter elkaar weer te ontmoeten en om naast het tennissen de wensen voor het komend jaar uit te wisselen. Inschrijven kan tot 30 december a.s.. Inschrijfformulieren staan in het laat ste Lobje nr. 5 van november. Ook bij De Schaapskooi zijn inschrijfformulie ren verkrijgbaar. Inleveren van de for mulieren bij De Schaapskooi. Algemene Ledenvergadering De Algemene Ledenvergadering is gepland op dinsdag 30 januari 2001. Aanvang om 20.00 uur in ons clubge bouw. Noteer deze avond al in uw agen da. Nieuwe leden Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij onze ledenadministratie. Telefonisch te bereiken op 581074. Komend seizoen zullen voor de nieu we leden weer een aantal introduktie- avonden worden georganiseerd. Tijdens het sportgala van zaterdag 16 december j.l. werd ons juniorlid Marleen Custers gehuldigd als een van de jeugdtalenten uit de regio Venray. Marleen heeft een zeer succesvol ten- nisjaar achter de rug met kampioen schappen op Limburgs niveau (indoor/outdoor) en een zeer goede klassering bij de Nederlandse kam pioenschappen. Kortom een waardig jeugdtalent waar wij als club zeer trots op zijn. Midwinter Indoor Toernooi Senioren Op zondag 7 januari 2001 organise ren wij het midwintertoemooi voor de senioren in tennishal De Schaapskooi. Dit toernooi is tevens onze nieuwjaars receptie en biedt de mogelijk om hal verwege de winter elkaar weer te ont moeten en om naast het tennissen de wensen voor het komend jaar uit te wis selen. Inschrijven kan tot 30 december a.s. Inschrijfformulieren staan in het laatste Lobje nr. 5 van november. Ook bij De Schaapskooi zijn inschrijfformu lieren verkrijgbaar. Inleveren van de formulieren bij De Schaapskooi. Algemene Ledenvergadering De Algemene Ledenvergadering is gepland op dinsdag 30 januari 2001. Aanvang om 20.00 uur in ons clubge bouw. Noteer deze avond al in uw agen da. Nieuwe leden Nieuwe leden kunnen zich aanmel den bij onze ledenadministratie. Telefonisch te bereiken op 581074. Komend seizoen zullen voor de nieu we leden weer een aantal introduktie- avonden worden georganiseerd. V.B.B. Uitslagen en Stand tot 9 Dec. 2000 16e ronde. A.Klasse: RLZ1-DWH1 0-7 OBKl-'t Anker 15-2 LBC 1-DOS 1 4-3 VOP 1-OGO 1 2-5 Bijzonderheden: P.Volleberg OBK 8 brt. gem. 21.87 K. Stand: 1 DWH 1 68-16 2RLZ1 61-16 3 DOS 1 58-16 4 LBC 1 58-16 5 OBK 1 53-16 6't Anker 1 52-16 7 OGO 1 50-16 8 OGO 1 48-16 B.Klasse: SVD 1-000 1 4-5 SNA l-L'671 9-0 Ev/St.l-LBC 2 7-2 DOS 2-Ev/Sr.2 2-7 RLZ 2-SVD 1 7-2 't Trefpunt 1-OGO 2 4-5 000 1 - 't Podium 1 7-2 DWH 2-OPM 1 4-5 Bijzonderheden: H. Classens OOO 3 brt. gem.21.66 Stand: 1 OOO 1 93-16 2 Ev/St.2 89-16 3 SNA 1 89-16 4 OGO 2 81-16 5 0PM1 81-16 6 DOS 2 75-16 7't Podium 1 73-16 8 DWH 2 72-16 9 RLZ 2 71-16 10 SVD 1 67-16 11U67 1 57-16 12 LBC 2 55-16 13't Trefpunt 1 53-16 14 Ev/St.l 53-16 C.Klasse: OGO 3-RLZ 4 5-4 SNA 2-Hannes 1 0-9 RLZ 3-BIOS 1 5-4 DOS 3-BCY 1 6-3 't Trefpunt 2-'t Anker 2 3-6 OBK 2-000 2 4-5 HGL 1 Vrij Bijzonderheden: H.Ophey OOO 11 brt. gem.3.18 Stand: 1 RLZ 4 82-15 2 DOS 3 78-15 3 RLZ 3 75-14 4 Hannes 1 74-15 5 BCY 1 73-14 6 OGO 3 70-15 7 OOO 2 70-15 8 HGL 1 69-14 9't Trefpunt 2 58-15 10 OBK 2 57-13 11't Anker 2 56-13 12 SNA 2 50-15 13 BIOS 1 34-15 D.Klasse: L'67 2-Hannes 2 5-4 LBC 3-HGL 3 7-2 't Podium 2-Ev/St.3 7-2 DOS 4-'t Podium 3 7-2 HGL 2-DOS 5 9-0 000 3-OGO 4 2-7 OGO 5 Vrij Bijzonderheden: H.Bongaerts DOS 13 brt. gem. 1.84 Stand: 1 DOS 4 88-15 2 HGL 2 78-15 3 OGO 4 77-15 4 OGO 5 74-14 5 L'67 2 73-15 6 LBC 3 72-15 7 Hannes 2 67-15 8 Ev/St.3 63-15 9 000 3 63-15 10*tPodium2 62-14 11 DOS 5 59-15 12't Podium 3 58-15 13 HGL 3 30-14 Driebanden: VOP-L'67 5-2 DOS 1-DWH 0-7 DOS 2-SNA 2 6-1 OBK-Ev/St. 7-0 OGO -SNA 1 5-2 Bijzonderheden: B.Derks OGO 22 brt. gem. 1.100 Stand: 1 L'67 72-16 2 OBK 60-16 3 DOS 2 58-16 4 SNA 1 58-16 5 DOS 1 56-16 6 DWH 56-16 7 SNA 2 53-16 8 Ev/St. 49-16 9 OGO 49-16 10 VOP 49-16

Peel en Maas | 2000 | | pagina 19