Zat en Little Shop of Horrors c 3 Green Lizard in Jera U laat 't bedrijf keurig achter. En uzelf ook. U wilt lachen? Wij weten waarom! Nighthawks at the Diner in de Evenaar Limburg ontmoet Brabant in de Evenaar Gezongen kerstverhaal Jeugdorkest zoekt dirigent Zin in zingen Bad Ants in 't Podium Kerstconcert in Holthees EN MAAS donderdag - Pagina 3 Programma Schouwburg Venray bij Sanidröme Badkamermeubel 110 cm breed met mineraal gegoten wastafelblad. Leverbaar in wit, pergamon of beuken. Voor de droomprijs van 3-698,- (excl.kmnen handdoekhouder) Manders Sanidröme Keizersveld 40,5803 AN Venray Tel: 0478 54 42 io www.sanidrome.nl unidröme Op zaterdag 2 december zal de bekende Tilburgse formatie Green Lizard optreden in de Jera'70 te Ysselsteyn. Green Lizard is opge richt in 1994. Dit vijftal heeft dank zij hun vele live optredens veel respect afgedwongen in de Nederlandse popwereld. In 1996 wonnen ze "De Grote Prijs Van Nederland"! Nu zijn ze diverse malen te horen en te zien op radio en TV. Voorprogramma deze avond is Blind Trash! Een optreden wat je dus niet mag missen!!! Dat volgt ook uit de volgende recensie van Jaap Boots van 3 voor 12, VPRO: "Uit Tilburg, dat inmid dels in niets meer doet denken aan de kleine jongens die ooit een Grote Prijs... o daar zouden we het nooit meer over hebben, sorry maar vol wassen en professioneel en vooral intens en emotioneel een geoliede grunge set neerzetten waar zelfs uw dienaar -geen liefhebber van het genre- zwaar van onder de indruk was. De vonken spatten af van het energieke ritme-tandem Onverwacht/Uitdewilligen en ter wijl de broertjes Tjon Ajong, met zanger Remi voorop, de emoties maar nauwelijks de baas leken. Vooral de single Turn Around, een nummer dat Remi, zo vertelde hij in het interview vooraf, schreef naar aanleiding van de schietpartij op de Colombine Highschool, knalde er goed uit. Uw dienaar vatte de nieu we cd "Identity" van Green Lizard samen als een 'zoektocht naar iden titeit vol opbeurende woorden voor tobberige jonge mensen' en dat beaamde Remi volmondig." Kaarten in de voorverkoop zijn verkrijgbaar bij: CD-shop Van Leest in Venray, CD-zaak Mikroshop in Horst en in de Jera'70 te Ysselsteyn (tel.0478-541613) Kaarten kosten f 15.- Zaal is open om 20.00u. Op 30 november zullen de pro gramma's Gèr Gedoan en Waar zijn de troubadours gebleven? weer te gast zijn in de Evenaar aan de Merseloseweg 96 t Venray. Vanaf 20.00 uur zullen er optredens plaats vinden van Marie-Christien Verstraten uit Volkel, Sjef Diederen uit Hoensbroek en Ger Coppens uit Boerdonk. Alledrie de Troubadours schrijven hun eigen teksten en muziek en tre den doorgaans op met alleen met gitaarbegeleiding, maar Ger Coppens zal waarschijnlijk extra begeleid worden door Ad van Overdijk op conga's. Sjef Diederen en Marie-Christien Verstraten pre senteerden op 22 oktober hun nieuwste cd, terwijl Ger Coppens op 12 en 19 november haar nieuwste album presenteerde en dat nog een keer doet op 10 december. De avond zal een mix worden zoals de titel al doet vermoeden van Limburg en Brabants dialect. De toegang is geheel gratis (Gèr Gedoan). Meerlo's Gemengd Koor en het Pastoor Kemmerekoor voeren geza menlijk een Kerstoratorium 'Als Appelbloesem in de winter' uit. Dit Nederlandstalig gezongen kerstver haal met verbindende gelezen tek sten werd in 1999 al eens door de gezamenlijke koren van Meerlo- Wanssum uitgevoerd. De uitvoering is op zaterdag 9 dec. om 19.00 uur in de kerk te Meerlo en zondag 10 dec. om 15.00 uur in de kerk te Geysteren. In een eigen zaak stop je je hart en ziel. En je vermogen. Daarvan wil je na de overdracht of beëindiging van je bedrijf wel wat terug zien. Hoeveel dat is, bepaalt u zelf. Nu al. Door een persoon lijk financieel advies op te stellen, dat voldoet aan uw verwachtingen van nu en die van de toekomst. Onze adviseurs doen dat samen met u. En bij dit alles betrekken we graag uw accoun tant, fiscalist of notaris. Meer weten? Maak een afspraak met onze bedrijven- adviseur. Die helpt u graag verder. Het Rabobank Persoonlijk Financieel Advies. Voor een realistisch en doordacht plan. verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel.(0478)530247 tel.(0478)530460 rabobankvo@tref.nl rabobank.zevenrode@tref.nl Jeugdorkest Vievo is op zoek naar een dirigent (m/v). De leden zijn lid van harmonie De Herleving uit Vierlingsbeek en fanfare St.- Cornelius uit Vortum-Mullem. In het jeugdorkest- spelen kinderen die 1 a 2 jaar een instrument bespelen en/of een diploma A-B hebben. De leeftijd varieert van 10-18 jaar. De overige leden vormen de leiding. De repetities vinden plaats op woens dag- of vrijdagavond. Bel voor meer informatie naar Jan Ewals, tel: 0478-631305. Na elke 'Zin in zingen'-avond beseffen nieuwkomers dat zij veel gezellige avonden hebben gemist, ook al omdat ze zonodig die avond dan iets anders te doen hadden'. En betreuren het nu dat zij de bijna voorbije jaren inmiddels 24 maal 'zin in zngen-avonden' helaas gemist hebben. Vier zondagavonden per jaar kan toch best... gewoon doen dus! Zeker ook zo vlak voor 'het heerlijke avondje'! wat zalig toch om het sinterklaasrepertoire, in aan wezigheid vanweer 'ns te kun nen zingen. Dat kan bij ons, met onze accordeonvirtuoos Piet Huys. Ook alle andere liedjes, ruim 200, staan in onze zangbundel. En tegen slechts kostprijs te verkrijgen aan de infotafel bij ons team. Ook de aan vulling! Daarna helaas nog slechts een maal 'zin in zingen' in zaal In den Engel, tevens onze zilveren/25e avond met een feestelijk randje, waarbij dan tevens het afscheid van Jan en Carla en medewerkers omdat de zaal gesloten word, en wij dan verhuizen naar het nieuwe onderko men, nl. De Witte Hoeve. Maar eerst dus nog 't heerlijke avondje op zon dag 3 december a.s. De zaal is vanaf 19.00 uur open, zodat iedereen zich van een goede plaats kan voorzien en indien nodig een zangbundel kan aanschaffen. Tot dan! Zaterdag 2 december zijn The Bad Ants uit Deurne in het Podium te beluisteren. The Bad Ants zijn een tinteling voor de ogen, oren en de tong. een heuse cocktail, bestaan de uit drie dames en vijf heren. Ze zorgen ervoor dat niemand stil kan blijven staan bij deze mix van groovende en spetterende nummers uit het betere 70's, 80's en 90'er jaen werken, wat krijgen we te horen! Minch DeVille, Robert Palmer. Otis Redding, the Poiner Sisters, the Blues Brothers etc. Kortom, een must voor de dansliefhebbers. Aanvang 22.30 uur, entree ƒ7,50. Op zondag 3 december verzorgt de gemengde zangvereniging Vondel uit Vierlingsbeek een kerst concert in de Mariakapel in Holthees. Het is het eerste kerstcon cert die het koor in de maand december verzorgt. Het is ook het eerste concert ui de concertserie 'Kertmis nadert', die in de maand december uitgevoerd wordt in de Mariakapel in Holthees. Het concert begint om 15.30 uur, de entree bedraagt ƒ15,- incl. een consumptie. Kaarten zijn verkrijg baar en tel. te reserveren bij de vol gende voorverkoopadressen: fam Ermers, Kapelstr. 3 in Holthees, tel. 0478-636480 en bij de Fa. Wijenberg, Gildestr. 6 in Holthees, tel. 0478-636390. Kaarten worden ook nog verkocht bij de aanvang van het concert in de Mariakapel, gele gen aan de kapelstraat 1 in Holthees. OJC Gryphus Omdat jongerencentrum Gryphus te Vierlingsbeek vindt dit seizoen op iedere eerste zaterdag van de maand Club Star Trax, een dansavond vol muziek uit da jaren zeventig en tachtig, plaats. De eerstvolgende Club Star Trax is op zaterdag 2 december a.s. en achter de knoppen staan dan de dj's Hermanusse Polak. Heerlijke hits en tips uit 'de tijd dat alles beter was': de kerken zaten vol. Youp van 't Hek maakte leuke grappen en Sinterklaas bestond nog echt. Ordinaire discokrakers, kille New Wave-klassiekers, onverstaan bare Nederpop en vergeten mega hits. Hermanusse Polak maken er samen met u een groot feest van en zullen zeer gewillig zijn waar het verzoeknummertjes betreft. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur en de entree bedraagt ƒ5,-. Meer informatie over Club Star Trax is te vinden op internet www.gryphus.nl Zaterdag 2 december staat Nighthawks at the Diner op het podium van de Evenaar. Straat- en kroegleven, romantiek en melancho lie; in de afgelopen vier jaar heeft de band Nighthawks at the Diner een unieke positie verworven binnen de Nederlandse muziekscène. Door de mix van on-allerdaagse teksten, klassiek, jazz en blues, beslaat hun werk het gebied tussen Chopin, en een film noir-soundtrack, tussen Kurt Weil en Hot-Club-de-France stijl van Django Reinhardt. Het werk van Nighthawks at the Diner leent zich voor alle soorten podia: jazz-, pop- en bluesfestivals, kroegen en theater. De muziek laat zich omschrijven als een intieme mix van folk, jazz, klassiek en tango. De instrumenta listen kennen hun plaats en geven op bewonderenswaardige gediscipli neerde wijze alle ruimte aan hun voorman, die met zijn lekker rauwe, naar Tom Waits en Leonard Cohen neigende stem de meest bizarre her senspinsels aan het publiek toever trouwd. De naam van de groep is niet zonder reden een verwijzing naar de beste live-plaat van Tom Waits. Hun muziek kan zelfs wedij veren met het beste werk van Waits zelf. Mede door het muzikale vak manschap ontstijgt deze band ruim schoots het etiket van Waits-imitato- ren. Inmiddels maakten Nighthawks at the Diner twee cd's die lovend wer den ontvangen. Op dit moment zijn ze bezig de derde in de Wisseloordstudio's op te nemen. Ze treden regelmatig op in radio- en televisieprogramma's en op geren ommeerde festivals in binnen- en buitenland. De muzikanten .zijn: Rood (lyrics, vocals, piano, accordeon, celeste pumporgan). Hij kreeg vanaf 1993 als barpianist bekendheid door the atrale late-night-performances die het midden hielden tussen kroeg blues en klassiek concert. Nighthawks at the Diner vormt het decor bij uitstek om zijn onmisken bare teksten en stemgeluid gestalte te geven. Marieke van Zutphen (alto tenor saxofoon). Haar improvisa tiestijl is geprezen door grootheden en inmiddels een handelsmerk van Nighthawks at the Diner geworden. Frank de Kleer (guitars). Zijn beheersing van de Djangop Reinhadt's Hot-Club-de- France stijl, en zijn voorliefde voor minder gangbare snaarinstrumenten als mandoline en bouzouki dragen bij tot het eigen geluid van de Nighthawks. Bob Wisselink (double bass). Zet bij de Nighthawks at the Diner een weergaloos fundament neer op contrabas, een instrument dat in deze bezetting de aandacht krijgt die het verdiend Thijs Verwer (drums percussion). Speelde onder andere in Cajun, Zudeco en texmex met Flaco Jimenez. Het optreden op zaterdag 2 december begint om 21.00 uur De entree is ƒ12,50 in de voorverkoop en ƒ15.00 aan de kassa. De Evenaar ligt aan de Merseloseweg 96 in Venray. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins, B. van Casteren-van Gils. R. Gabeler, M. Lucassen, F. Sch- meetz, H. Schraven, M. van Tiel, I. van Tiel-Knoppen en J. Wïttgen: Allen tij dens weekend- en avonddienst bereik baar onder tel. nr. 0478-632800 za: M. LUCASSEN, Stationsweg 60a, tel. 632800 zo: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 632800 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, P. Corver. P. Henkes, R. Keijzer, L. Keijzer-Bors. G. van Loon, E. de Muinck Keizer, M. Van Straaten, J. de Vocht: za: E. de MUINCK KEIZER Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 zo: G. van LOON Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ANTONIUISVELD Stationsweg 60d, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 1 l.OÖuur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. van GEMERT, tel. 580700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedge vallen zijn wij das en nacht bereikbaar. tel. 581336 of 586457 J.M. van Winden. W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts. R. Eelderink, G. Gellina en mevr. H. Loonen mw. H. LOONEN en H. v. WINDEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Vanaf vrijdag 19.30 tot maandag 07.30 uur T. TIGGELOVEN, tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskundige praktijk Venray worden vanaf maandag 07.30 tot vrijdag 19.30 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN, tel. 06-22922151 en L. SPAN, tel. 06-22922151 Afspraken maken ma t/m do tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Na genoemde tijd, tijdens feestdagen en weekend is het Meldpunt bereikbaar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst. Gehandicapten Platform Venray, Synthese Venray- Instituut voor Zorg en Welzijn VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06- 55790271 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 580 L BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref.nl Redaktie Ron Koenen :Henk Lammen Christ van den Munckhof Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 1000 uur Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsmeuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur. Rob Kamphues heeft 'Tijd Zat' in zijn nieuwste voorstelling RTL4 de avonturenshow ;de 8 pla gen van Rob Kamphues'. Hij is ech ter begonnen in het theater. Tien jaar lang trok hij als een van de Morsige Types langs de theaters en daarna deed hij drie programma's in zijn eentje: 'Pikkie Noga's, 1 Kale Vlakte en vorig seizoen De Hernia van Atlas. Coen Jutte debuteert in Tijd Zat op de Nederlandse cabaret podia. Hij volgde klassiek piano aan het conservatorium, haalde in zijn vrije tijd de halve finale van het Rotterdamse Cameretten festival en nam een jaar lang onbetaald verlof bij zijn werkgever om deze tournee te kunnen doen. Tijd Zat wordt op vrijdag 8 december opgevoerd in de Schouwburg Venray, aanvang 21.00 uur. GRIEZELMUSICAL Little Shop of Horrors is de meest succesvolle familiemusical aller tij den. Het verhaal van deze griezel musical is even waanzinnig als hila risch. Een bediende in een bloemenwinkeltje koopt een lief plantje dat aanvankelijk weigert te groeien. Pas als er mensenbloed en mensenvlees op het menu verschij nen begint de plant te groeien. Maar dan blijkt het lieftallige stukje groen niets minder dan een monster dat erop uit is de wereldmacht te vero veren. De tekst en muziek van deze musical zijn vervaardigd door Howard Ashman en Alan Menken. Twee Amerikanen die zichzelf met hun werk voor de Disney tekenfilms Beauty and the Beast en Alladin onsterfelijk hebben gemaakt. De bezetting van Little Shop of Horrors laat zich het beste omschrijven als een sterrencast. Bill van Dijk speelt de griezelige plant die het voorzien heeft op de mensheid en Joke de Kruijf kruipt in de huid van het mooie blonde meisje dat door het monster verzwolgen dreigt te wor den. Verder zijn te zien Thomas van Luyn, Clous van Mechelen. Dennis van de Klundert, Daniela Oonk, Anne-Marie Jung en Annick Boer. De voorstelling op zaterdag 9 december begint om 20.00 uur. Kamphues heeft Tijd Zat ""'"k" komische griezelmusical Shop of Horrors. De Venray heeft de reken interessante ii ^stellingen op het programma d Zat is de titel van het nieuwe ^■erprogramma van Rob ^Jphues. Een programma over winst, tijdverlies, de tijd als vij- ■■Jien de tijd als allerbeste vriend. Ir bijvoorbeeld de vraag of tijd- mogelijk is enwat zouden met een half uur tijd kado? Rob Kamphues in zijn drie programma's moeder- op het toneel, nu wordt in de ruimste zin van door Coen Jutte. Tijd Zat ;en interactief programma kunnen worden. Het .'h met de voorstel- En Rob met het Uiteraard. Rob Kamphues bekend door zijn deelname het tv-cabaretpanel van Daarnaast maakte hij voor

Peel en Maas | 2000 | | pagina 3