Wat is er in een kinderrechts winkel te koop? Gemeentegids DIRKX VAN SOEST woningwet wet ruimtelijke ordening PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS wet milieubeheer Peelwerkers gaan de bessen in Geslaagd UW Vastgesteld bestemmingsplan St. Antoniusveld herziening 1999 jenheid Raadhuisstraat tijdelijk geminimaliseerd Kapvergunningen Loterij VERMELDING GEMEENTEGIDS 2001 1 Commissies Overlastlijn drugs PEEL EN MAAS donderdag 30 november 2000 - Paginal Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvra gen. - het verplaatsen van een opslag loods aan de Scheiweg 12 te Leunen tnv P.J.A.M. Rongen, Scheiweg 12; - het vergroten van bedrijfshallen en kantoor aan de Henri Dunantstraat 29 te Oostrum tnv Verstappen Verpakkingen C.V., Americaanseweg 82 te Horst; - het vergroten van de woning aan het Sneeuwklokje 4 te Venray tnv R.E. Geschiere, Sneeuwklokje 4; - het vergroten van de woning aan het Sneeuwklokje 2 te Venray tnv J. Braak, Sneeuwklokje 2; - het bouwen van hobbyruimte aan de Julianasingel 13 te Venray tnv F.P.N. Nelissen, Julianasingel 13; - het bouwen van een kraamstal aan de Puttenweg 45 te Ysselsteyn tnv Maatschap Van Asten, Puttenweg 45; - het bouwen van een woning met garage op B.P. Smakt tnv R. en A. Coppus, Beukenlaan 55; - het plaatsen van een meterput en mengput aan de Breevennenweg I I te Leunen tnv N.V. Waterleidingmij. Limburg, Limburglaan 25 te Maastricht; - het bouwen van een opslagruim te aan de Deurneseweg 160 te Ysselsteyn tnv C. Janssen, Deurneseweg 160; - het bouwen van dakkapellen aan de Timmermannsweg 60 te Ysselsteyn tnv P.C.A. Knapen, Timmermannsweg 60; Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het vergroten van het restaurant aan de Maasheseweg 89a te Venray tnv Mc Donald's Nederland B.V., Paasheuvelweg 14 te Amsterdam; - het vergroten van de woning/ bouw garage aan de Gussenstraat I I te Leunen tnv A.H.J.M. Boom, Gussenstraat I I - het bouwen van een bedrijfsge bouw op Agrarisch Bedrijventerrein Ysselsteyn tnv Keijsers Holding B.V., Lovinckplein 6; - het bouwen van een varkens- stal/machineloods aan de Deurneseweg 177 te Ysselsteyn tnv J. Nooijen, Kanveldweg 8 te Deurne; - het bouwen van een woning aan de Julianasingel 26 te Venray. tnv L.H.H. Janssen-Künen, Molenhoek 14; - het bouwen van een tuinberging aan de Voerleberg 15 te Veulen tnv P.W.H.J. Dircks, Voerleberg 15; - het gewijzigd uitvoeren van reeds verleende bouwvergunning nr. 2000.09432 aan de Ooster Thienweg 10 te Oostrum tnv W.J.A. Creemers, Ooster Thienweg 10; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden or uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. - de bouw van een serre aan het Penningkruid 47 te Venray tnv A. Spelde, Penningkruid 47; Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen in gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel vornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van artikel 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het vergroten van de woning aan het Kroonkruid 88 te Venray tnv E.P.W. van de Ven, Kroonkruid 88; het bouwen van een berging/opslag aan het Lovinckplein I te Ysselsteyn tnv C 1000, H. Seuren V.O.F., Lovinckplein I; - het bouwen van een tuinhuis aan de Nicolaashof 8 te Venray tnv P.A.A. van Duijnhoven, Nicolaashof 8; - het bouwen van een woning met garage op B.P. De Brabander te Venray tnv A.C.A. van de Pas, Heikampweg 10 te Geysteren; - het vernieuwen van het eierlo- kaal aan de Laagriebroekseweg 22 te Leunen tnv P.J.H.M. Willems, Laagriebroekseweg 22; - het bouwen van een paarden- trainingsruimte aan de Rouwkuilenweg 30 te Ysselsteyn tnv M.J.M. van Asten, Rouwkuilenweg 30; - het vestigen van een nagelstudio aan de Pastoor van der Gaetstraat 73 te Venray tnv M.E.J. Parsoe- Daenen, Pastoor van der Gaetstraat 73; - het vergroten van de woning aan de Tinnegieterstraat 9 te Venray tnv A.P.W. Brummans, Tinnegieterstraat 9; - het bouwen van een woning op B.P. De Brabander te Venray tnv R.A.M. Berben, Herik 17; - het bouwen van een garage aan de Merseloseweg 161 te Venray tnv P.J. de Lauw, Merseloseweg 161; - het vernieuwen van kantoor ruimte aan de Eindstraat 20 e.v. te Venray tnv Van Haren Beheer B.V., Postbus 25; - het bouwen van een woning en garage op B.P. De Brabander te Venray tnv Bouwbedrijf Fleuren V.O.F., Korte Drilweg 6; - de bouw van een serre en dak kapel aan de Rouwkuilenweg 41 te Ysselsteyn tnv P.J.H. Martens, Rouwkuilenweg 41 - het bouwen van een woning op B.P. De Brabander te Venray tnv B.C.R. van Oers, Vierlingsbeekseweg 35a te Overloon; - het bouwen van een woning op B.P. De Brabander te Venray tnvJ.A.R.M. van der Pas, Melisse 6; De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van I december 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 30 november 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, Namens dezen, Het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C. Th. van Velzen De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur! kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - L.M. Derks, Puttenweg 134 te Ysselsteyn voor een revisievergun ning voor een varkensmesterij gele gen aan Puttenweg 134 te Ysselsteyn. - H. Verhoeven, Veldstraat 21 te Merselo voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij gele gen aan Hansenberg 3 te Merselo. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van 30 november 2000 tot en met I I januari 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de vol- fende meldingen krachtens artikel .19 van de Wet milieubeheer zijn geaccepteerd: Inalfa Industries B.V., Maasheseweg 83 te Venray voor verplaatsing van de acculaadstations en de CPR-15-1 opslag, gelegen aan de Maasheseweg 83 te Venray. M.J.M. van Asten, Rouwkuilenweg 30 te Ysselsteyn voor het vergroten van de loods en trainingsruimte, gelegen aan de Rouwkuilenweg 30 te Ysselsteyn. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 30 november 2000 tot en met I I januari 2001 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebbenden schriftelijk gemotiveerde bedenkin gen indienen bij burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieubeheer. Venray, 30 november 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Werkgroep Behoud de Peel Komende zaterdag neemt het Peelwerk een minder alledaags kar wei op zich: het verwijderen van bessenstruiken. Afkomstig zijn van een nabijgelegen bessenkwekerij en uitgezaaid door vogels, hebben deze struiken een deel van de zuidelijke punt van de Mariapeel overwoekerd en de oorspronkelijke Peelnatuur verdrongen. Het gaat dan met namen om de omgeving van enkele oude boerenturfkuilen in het gebied 'kerk-uilen', waar vanouds een bij zondere hoogveen-vegetatie voor komt. We trekken het gebied in met knipscharen en bijltjes en zoeken een mooie plek uit om weer hele maal van struiken vrij te stellen. Verzamelen: a.s. Zaterdag 2 dec. om 09.00 uur bij de kerk van Helenaveen. Nieuwelingen, die van harte welkom zijn, worden verzocht zich even per telefoon te melden: tel. nr. 0492-515883 of 0493- 319610 en vooral: laarzen mee te Op 20 november slaagde Tabothsie-Johanna Dundas met genoegen voor het examen pedago gische wetenschappen aan de Vrije Universiteit van Amsterdam. Aan de Technische Universiteit Twente is Miranda Martens geslaagd voor haar doctoraal exa men in Toegepaste Onderwijskunde. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 3 I oktober 2000 het bestemmingsplan 'St. Antoniusveld herziening 1999' heeft vastgesteld. Ten opzichte van het ontwerp zijn bij de vaststelling geen wijzigingen in het plan aange bracht. Het plan beoogt de juridi sche basis te leggen voor een her ziening van een gedeelte van het bestemmingsplan St. Antoniusveld' voor de realisatie van een vijfenze ventigtal woningen op het bedrijf sterrein van Ven Geel/Hermus aan de Stationsweg in Venray en de directe omgeving daarvan. De her ziening heeft voorts ook betrekking op de hoek van de Stationsweg en de St. Servatiusweg (gezondheids centrum) en tenslotte enige perce len aan de Anna Blamanstraat, Clara Wichmanstraat en de St. Servatiusweg te Venray. Het bestemmingsplan met de daarbij behorende stukken liggen met ingang van vrijdag I december 2000 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00-20.00 uur en van dinsdag t/m vrijdag van 09.0-13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten, tel. 0478- 523333. Schriftelijke bedenkingen tegen het vastgestelde bestemmingsplan kunnen gedurende de termijn van inzage worden ingebracht door degene die tijdig zijn zienswijze omtrent het ontwerp bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede door een belang hebbende die aantoont dat hij daar toe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Eventuele bedenkingen moeten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Limburg, postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Venray, 30 november 2000 burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.FH.A.B. Waals, burgemeester, dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. In verband met de bouw van het appartementencomplex 'Jerusalemstaete' is de vrije parkeergelegenheid aan de Raadhuisstraat tijdelijk gemini maliseerd. De bouw van het complex zal waarschijnlijk ongeveer anderhalf jaar duren. Tot aan de realisering van de 'Jerusalemstaete' worden cen trumbezoekers verwezen naar de parkeergelegenheid bij sportpark de Wetteling. De parkeercapaciteit van de vrije parkeergelegenheid aan de Raadhuisstraat, tussen het gemeen tehuis en conferentie- en partycen trum de Witte Hoeve aan de Gasstraat, is tijdelijk verminderd. Dit is het gevolg van de bouw van het appartementencomplex 'Jerusalemstaete'. Na de realisatie hiervan zal weer dezelfde vrije par keergelegenheid geboden worden, aangevuld met parkeergelegenhe- den voor de bewoners van het appartementencomplex. Hoewel in principe voor cen trumbezoekers het betaald parke ren in en nabij het centrum geldt, wordt de vrije parkeergelegenheid aan de Raadhuisstraat ook vaak gebruikt. Voor het vrije parkeren nabij het centrum wordt nu verwe zen naar de vrije parkeergelegen heid bij het sportpark de Wetteling en het Kennedyplein. Door het college van burgemees ter en wethouders zijn kapvergun ningen verleend voor de volgende locaties: Een beuk met een stamdiameter van 60 cm in de Wagnerstraat. De boom heeft een slechte kroon gevormd (plakoksels) waardoor gevaar aanwezig is voor uitwaaiende takken. Er is geen ruimte voor her plan. Een veldesdoorn van de gemeen te met een stamdiameter van 20 cm, in de Asselberghsstraat. Deze boom is een uitgegroeide struik die te dicht tegen de 'erfgrens staat en hierdoor overlast veroorzaakt. In de omgeving staan voldoende ande re bomen zodat herplant niet nodig is. Vier haagbeuken met een gemid delde stamdiameter van 30 cm aan de Rosmolenweg. Deze bomen zijn ontstaan als doorgegroeide haag- Èlanten en staan erg dicht op de ebouwing. In de nabije omgeving zullen 2 nieuwe bomen geplant worden. Een beuk van de gemeente aan de Oostsingel hoek Oude Oostrumseweg met een stamdia meter van 20 cm. Deze boom staat te dicht op de gebouwen. In de nabije omgeving zal een nieuwe beuk geplant worden. Een acacia met een stamdiameter van 70 cm aan de Bakelsedijk. De boom heeft een slecht conditie, heeft o.a. op de stamvoet schimmel aantasting. Hierdoor is gevaar voor omwaaien aanwezig. In de omgeving staan voldoende boomvormers die het karakter van de beplanting instant houden. Twee berken met een gemiddelde stamdiameter van 20 cm aan de Kempweg. De bomen staan op de erfgrens en moeten verdwijnen i.v.m. het plaatsen van een afschei ding op de grens. Er zullen voor het behoud van het boskarakter 2 nieu we bomen herplant worden. Een beuk met een stamdiameter van 50 cm aan de Laagheidseweg. De boom staat erg dicht op gebou wen en de directe bewoning en der halve overlast en zo mogelijk scha de kan veroorzaken. Er zal in de nabije omgeving een nieuwe boom herplant worden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afd. Publieksdiensten via tel. 523333, die bereikbaar is op maandag van 12.00-20.00 uur en dinsdag t/m vrij dag van 09.00-13.00 uur. Bezwaren tegen verleende ver gunningen kunnen worden inge diend bij het college van Burgemeester en wethouders tot uiterlijk 6 weken na publicatie. Jongereninfotheek In een kinderrechtswinkel is niets te koop. Wel kri jg je er antwoord op al je vragen over recht en onrecht. Je hoeft je naam niet te zeggen Ze zijn er voor kinderen en jongeren tot 21 jaar. Ze kunnen je informatie en advies geven over allerlei wettelijke regelingen. Ze kunnen je over van allerlei zaken informeren denk hierbij bijvoorbeeld aan studiefinan ciering kinderbijslag, alimentatie vakantiewerk en bijvoorbeeld wat je moet doen als je mishandeld of seksueel misbruikt wordt. Mag de politie je arresteren als je op heter daad betrapt worden bij een win keldiefstal? Ben je verplicht om vra gen van de politie te beantwoorden? En ben je strafbaar als je een valse naam opgeeft De antwoorden op de laatste 3 vragen zijn ja, nee, ja, maar in de kinderrechtswinkel kun nen ze je nog veel meer vertellen. Behalve kinderred.tswinkel Zijn er ook gewone rechtswinkels of bureaus voor rechtshulp. Iedereen jong en oud kan hier terecht voor gratis advies. Wil je hier meer over weten of wil je het adres van de dichtstbijzijnde rechtswinkel loop gerust binnen bij de Jongereninfotheek. Schoolstraat 16 5801 B.P Venray 0478-588147. Openingstijden ma t/m do 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 14.00 tot 20.00 uur Uitslag van de loterij van de Handwerk- en hobbytentoonstelling Oirlo: Kerststal met beeldjes 100 blauw; geborduurd tafellaken enz. 811 geel; mat met 3 kussens 649 oranje; geh. Kleed 906 groen; staand vogelkooitje 892 paars; mand met levensmiddelen 11 wit. De prijzen kunnen tot 20 decem ber 2000 worden afgehaald bij mw. Houwen-Steeghs, Past. Gerard- straal 8 te Oirlo. In mei 2001 verschijnt een nieuwe gemeentegids. Om alle gegevens te controleren, worden de organisa ties en instellingen die in de huidige gids vermeld staan, volgende week aangeschreven. Wellicht moeten er ook nog andere, nieuwe organisaties en instellingen in de gids worden opge- nn itu nomen. Voor opgaven van nieu jM vermeldingen kunt u onderstaan /er bon invullen en opsturen naar: m t ebc Gemeente Venray, bure iiv; communicatie, postbus 51 „w 5800 AM Venray. U kunt de bon ook afgeven het gemeentehuis. vfaam organisatie \dres 'ostcode en plaats Telefoonnummer ontactpersoon De Commissies Cultuur Onderwijs en Sport en Stedelijk Beheer vergaderen op maandag 4 december 2000 om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda voor deze gecombi neerde vergadering SB/COS luidt: 1Opening en vaststelling agenda 2. Spreekrecht publiek 3. Subsidies evenementen 2001 op grond van de kadernota Evenementen 4. Kadernota Raayland College: Aanpassing infrastructuur (jaarpro gramma PIW 2000) 5. Raayland Voetgangersbrug, pro ject 2000-03 (jaarprogramma 2000) 6. Sluiting gecombineerde vergade ring SB/COS De agenda voor het vervolg van de vergadering commissie COS luidt: 1Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken: a. Adviesnota inzake subsidie activi teiten Lokaal Historisch Platform Venray b. Adviesnota inzake afrekening 1999 Volksuniversiteit c. Adviesnota bij notitie "Leerplicht in Venray" 4. Vaststelling verslag van de verga dering van 2 november 2000 5. Gewestaangelegenheden 6. Concept-raadsvoorstel inzake 2e algemene aanpassing productbegro ting 2000 7. Concept-raadsvoorstel inzake het beschikbaar stellen van een kre diet i.v.m. infrastructurele maatre gelen als gevolg van definitieve huis vesting volwasseneneducatie 8. Rondvraag en sluiting De agenda voor het vervolg van de vergadering Commissie Stedelijk Beheer luidt: 1Opening en vaststellen agenda 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag vergadering 13 november 2000 4. Aanpassing herinrichting Oude Oostrumseweg (incl. rioolverv. Paterslaan/lrenestraat) 5. Herinrichting Burggraaf 6. 2e aanpassing begroting 2000 7. Mededelingen en ingekomen stukken A. Mededelingen B. Ingekomen stukken 8. Rondvraag 9. Sluiting De Commissie Financiële en Economische Zaken vergadert op maandag 4 december 2000 om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt: 1. Opening en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag commissievergadering FINECZA 9 oktober 2000 Ter advisering: 4. Voorstel tot wijziging van diverse Indien u overlast heeft van drugsgebruik of drugshandel in uw omgeving, kunt u bellen met de overlastlijn, telefoon 0478- 565056 (24 uur per dag). Er is een telefoonbeantwoorder op het nummer aangesloten waar u met uw klachten terecht kunt. Het antwoordapparaat wordt ^dagelijks afgeluisterd.y 580 verordeningen betreffende geme !£L telijke heffingen alsmede aanpas; van de tarieven 5. 2e algemene aanpassing begro |U< 2000 6. "Verordening van de organis van de administratie en het van vermogenswaarde" "Verordening voor de controle 'Wi de administratie en op het beh$ei van vermogenswaarde 7. Rondvraag en sluiting De Commissie Stedeli Ontwikkeling vergadert woensdag 6 december 2000 19.00 uur in het gemeentehui; Venray. De vergadering is openb Belangstellenden zijn van harte kom. De agenda luidt: 1. Opening, vaststelling agenda mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Stand van zaken 'Beleidsp, Wonen' 4. Jaarverslag 1999 Stichting Woi pc| Noord-Limburg 5. Ingekomen stukken a. Via raadsmachtiging afgewerl grondtransacties b. POL-Nieuws nr. 9, oktober 20 6. a. Vaststelling verslag van dev gadering commissie AZ/SO van november 2000 b. Vaststelling verslag van de ver dering commissie SÖ/AEM van november 2000 c. Vaststelling verslag van de vei 5((| dering commissie SO van november 2000 7. Gewestelijke zaken 8. Raadsvoorstel tot 2e aanpas; begroting 2000 9. Raadsvoorstel vaststel Globaal Stedenbouwkundig Plan Anna met bijbehorei jjj( inspraakrapportage 10. Raadsvoorstel vaststel Globaal Stedenbouwkundig Plan Servatius met bijbehi inspraakrapportage I I. Raadsvoorstellen tot ruil gronden: a. Met mw. GPH van de Ven-Jans; ter uitvoering van Smakterheide II b. Met de heer MWG Puts ter voering van het plan Brabander 12. Raadsvoorstel vaststel! bestemmingsplan 'Buitengebs partiële herziening De Mul( N/ Endepoel' 13. Raadsvoorstel voorbereidin besluit algehele herziening beste mingsplan Buitengebied 14. Lijst aandachtspunten 15. Rondvraag 16. Sluiting De Commissie Welzijn ver dert op woensdag 6 deceml 2000 om 19.00 uur in het gemei tehuis te Venray. De vergaderinj openbaar. Belangstellenden zijn» harte welkom. De agenda luidt: 1Opening en vaststelling agenda uc 2. Mededelingen en ingekort stukken 3. Verslag commissievergade l.l 1.2000 4. Spreekrecht 5. Themadiscussie: "Aspecten jeugd en jongerenbeleid" Leerplicht bezien vanuit Openbaar Ministerie door dhr Wassenberg, Officier van Justi van de rechtbank in Roermond Nota "Leerplicht in Venray" Presentatie bestedingsvoor; budget jeugd- en jongerenparticl tie door jeugd en jongeren Netwerkontwikkeling in rela tot jeugdzorg door mevr. Thissen van Synthese Stand van zaken ontwikkel Bureau Jeugdzorg door dhr. F.» Bogaard van de Stichti Jeugdhulpverlening Jeugdbescherming Limburg ené M. Vincken van Synthese 6. Ter advisering: Nota "2e algen ne aanpassing begroting 2000' 7. Rondvraag 8. Sluiting Te nii On. o «I Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY www.dirkx-vansoest.nl

Peel en Maas | 2000 | | pagina 22